Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Aelin & Aron

    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 31/8/2018, 12:35

    Krátce po setmění
    Les za Atreiou
    Aelin -> Aron
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 31/8/2018, 12:45

    Konečně zapadlo slunce a město se pomalu nořilo do spánku. Byla to jediná denní doba, kdy jsem se mohla trochu proletět a protáhnout křídla. Jindy by to bylo až moc nebezpečné, jak často tvrdil můj otec i Mirys. Vyplížila jsem se z domu a proběhla městem až na jeho okraj. V ulicích bylo pořád dost lidí a ani já se neodvážila letět už z domu. Bylo přeci jen stále dost brzy. Ale tady, pár set metrů za posledním domem, ve kterém se už stejně nesvítilo, jsem už nedokázala dál odolávat tomu sladkému pokušení. Roztáhla jsem svá šedá křídla a protáhla si je pořádně. Bylo to příjemné. Zase po delší době cítit i ten nejmenší závan větru v křídlech. Také konečně skončilo období horka a už pár týdnů jsem si tak mohla užívat chladnějšího počasí. Vždy jsem měla radši zimu než horko. A proto jsem se dnes rozeběhla s o to větší radostí vstříc prvnímu zimnímu větru jen v kalhotech a tričku. Brzy jsem vzlétla do vzduchu a vnímala jak mě chlad štípe do tváří. Letěla jsem nad lesem a rozhlížela se po mě již známých stromech, potocích, skalkách a všem možném.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 31/8/2018, 12:57

    Pitomí upíři! Jak já je nesnáším! Zuřil jsem, nakráčeli si na mé území, jako by jim to tady patřilo a chtěli si ze mě udělat lovnou zvěř! Pitomci... Bolel mě každý sval a pomalu jsem se ve vlčí podobě ploužil lesem. Sem tam zakopnu o nějakou tu větev nebo kořen stromu, ale na čumáku jsem zatím naštěstí neskončil. Měl jsem obrovskou žízeň a tak jsem se plahočil k blízkému potůčku. Dychtivě začnu pít vodu a trochu se mi uleví, všimnu si, že se však potok na místě, kde stojím zbarvuje do ruda. Zadívám se na svou zadní tlapku, po které mi stékala krev a uvidím tržnou ránu, která se mi táhla po stehni. Skvělý. Byl jsem vlkodlak, do pár dní se to zahojí, ale i tak jsem z toho nebyl nadšený a byl jsem vážně vyčerpaný. Odkulhám kousek dál, chtěl jsem se dostat ke svému místečku, kde jsem spal, ale sotva dojdu na menší lesní mýtinku, podlomí se mi nohy a se zakňučením se rozplácnu na zemi. Ležel jsem na boku a oči se mi samy od sebe zavíraly. A já upadal do sladkého bezvědomí.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 31/8/2018, 13:07

    Letěla jsem zrovna poblíž malé mítinky odkud se najednou ozvalo zakňučení. Rozhlédla jsem se a všimla si zraněného vlka. Ne, že bych byla sebevrah a chtěla riskovat, že mě zakousne, ale od něj k prvním stromům se táhla krvavá stopa. Bylo vidět že ztratil hodně krve a teď musel být rozhodně vyčerpaný. Navíc bůh ví jak dlouho se plahočil lesem, ale mohl by takhle snadno vykrvácet. Slétla jsem tedy blíž, až jsem dopadla na zem a složila svá křídla na zádech. Brzy jsem zjistila, že jsem měla pravdu. Má rozhodně blízko k vykrvácení. Ani nevnímal, že jsem k němu přišla. Rychle jsem si utrhla spodní část trička a opatrně jsem mu ránu obvázala, abych zastavila krvácení. Moc dlouho jsem se ale nezdržovala, jen jsem ji obvázala dost pevně a pak jsem běžela za zvukem potůčku, abych další utržený kus mého oblečení - tentokrát nohavici - namočila do ledové vody. A pak jsem běžela zase zpět. mokrou nohavicí jsem se mu snažila ránu vyčistit, jak to jen šlo a pak jsem mu ji zase obvázala. Ale už jsem horlivě přemýšlela, jak odtud vlka dostanu, abych mu tu ránu mohla ošetřit pořádně.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 31/8/2018, 13:15

    Slyšel jsem nějaké kroky, ale nedokázal jsem otevřít oči, natož se postavit. Obklopovala mě temnota a já se na nic nezmohl. Štvalo mě to... Co když je to nepřítel? Ucítím tlak na ráně na noze a na chvíli trochu víc zabolí. Nebylo to však nic, co by mě dokázalo probrat. Až jakmile ucítím morkou látku, kterou mi někdo ránu čistil, pomalu otevřu oči, ale nijak se nehýbu. Koutkem oka jsem viděl mladou dívku, která mi nohu ošetřovala. Začnu si ji prohlížet a trochu víc zhluboka se nadechnu. Ucítím její vůni, což mě uklidní. Rozhodně nebyla upír. Vypadala jako anděl, dokonce měla na zádech složená dvě velká křídla. Možná mi už fakt hrabe. Když mi ránu znovu obváže, tiše zakňučím, než na chvíli zavřu oči. Chtěl jsem odejít a tak posbírám veškeré síly a pokusím se postavit na roztřesené nohy. Skončím ale znovu na zemi a tak se akorát ostražitě zadívám na dívku.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 31/8/2018, 14:33

    Byla jsem natolik zabraná do ošetřování jeho rány, že jsem si ani nevšimla, jak otevřel oči. To až když zakňučel, po té, co jsem mu ránu znovu obvázala tentokrát mokrým kusem svého oblečení. Střelila jsem pohledem po jeho hlavě, ale to už měl oči zase zavřené. Tedy alespoň na chvíli. Po té chvilce, kdy nejspíše sbíral síly, se pokusil postavit, což se mu vůbec nedařilo a skončil zase na zemi. "Klid, no tak. Neboj, neublížím ti, ale musíš odpočívat. Čím víc se budeš hýbat tím víc to bude krvácet. A ty už jsi ztratil víc než dost krve." Řekla jsem trochu naštvaně, jako by mi rozuměl, jako by to byl obyčejný pacient a ne vlk, který nechce poslouchat. "Měla bych tě vzít k veterináři, někam, kde by ti tu ránu zašili." Přemýšlela jsem nahlas a sedla si hned vedle něj.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 13/9/2018, 17:22

    Pitomá situace, pitomé pijavice. Zadívám se na dívku, která mě ošetřovala a přestože část mě věděla, že bych jí měl být vděčný, větší část mě byla naštvaná na celý svět a chtěla odejít. Ještě k tomu mě začne poučovat. Prý mi neublíží, ale musím odpočívat, jelikož jsem ztratil dost krve. Odfrknu si, ale přestanu se hýbat, jen si lehnu trochu pohodlněji a znovu si ji prohlédnu. Mluvila na mě jako na člověka, takže ví, že jsem nadpřirozený? Očividně mi ale vážně chtěla pomoci a tak... Proč toho nezneužít? V momentě, kdy však řekne, že by mě měla vzít k veterináři, tiše na ni zavrčím a zapřu se nohama do země abych se od ní poodstrčil, než ji propálím naštvaným pohledem. Nejsem zvíře, aby mě tahala k veterináři! Jen jsem si potřeboval odpočinout, možná se najíst... A moje vlkodlačí geny se postarají o zbytek.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 13/9/2018, 17:33

    Dívala jsem se, jak vlk po mých slovech o veterináři, reagoval a hned jsem se mračila. "Hele... Myslím že právo veta tu mám já, vzhledem k tomu, že jsi na tom tak bídně. Vždyť se ani nepohneš málem." Znovu jsem si vlka vedle mě prohlédla a povzdechla si. Z kalhot jsem vytáhla mobil a našla si na netu číslo na nějakého veterináře z města. Vytočila jsem ho a čekala. Pak jsem veterináři popsala celou situaci a ptala se ho, jestli by mohl pomoci nebo mi říct, kdo mi pomůže. Nakonec mi dal číslo na nějakou službu pro záchranu divokých zvířat. "Jen klid, oni ti pomůžou." Snažila jsem se uklidnit spíše sama sebe. *Co to tu vlastně dělám? Snažím se pomoci vlkovi, který by mi určitě jinak ukousl hlavu. Ne, to ne. Určitě se lidem vyhýbá. Vlci se přeci bojí lidí ne? Počkat - vlci nejsou samotáři, ať už se to říká nebo ne.* Zalétla jsem pohledem k nejbližším stromům. "Doufám, že tu nemáš kamarády... Totiž...Určitě je super mít kámoše jenže...Co to tu melu? Stejně mi nerozumíš..." Povzdechla jsem si a radši se pozorně rozhlédla. "Zavolám ti pomoc a až se z toho dostaneš, určitě tě zase pustí do lesa..." Ujistila jsem vlka znovu, jako by mi mohl rozumět a už jsem vytáčela číslo služby.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 13/9/2018, 17:40

    Zamračí se, než mi sdělí, že právo veta má ona a sám se ani nepohnu. Zavrčím na ni a poté nevěřícně sleduji, jak vytáhla mobil a začala někomu telefonovat. Chtěl jsem se proměnit do lidské podoby a seřvat ji, ale... Nějak mi to nešlo. Popisovala situaci a já dostával tik do oka... To nemyslí vážně... Tiše jsem pěnil, zatímco jsem dívku poslouchal. Myslela si, že jsem obyčejný vlk a začala mluvit o smečce a... Pořádně jsem ji nechápal. Když však znovu začne vytáčet nějaké číslo, něco se ve mě vzchopí, ve vteřině se změním zpátky do lidské formy, vymrštím se na nohy a chytím ji za ruku.
    "Nejsem zvíře! Nepůjdu k nějakému debilnímu veterináři!" zařvu na ni rozčileně, omylem dám váhu na zraněnou nohu, která se mi podlomí a skončím rozpláclý na zádech na zemi. Párkrát zamrkám, než dívku probodnu pohledem a odfrknu si.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 13/9/2018, 17:52

    Tiché vrčení vlka mě donutilo poposednout si kousek dál,ale zase tak daleko ne. Stále jsem na něj dosáhla. A strašně moc mě lákalo podrbat ho pod krkem nebo za uchem, ale nezkusila jsem to. Zas takový blázen jsem nebyla. Přeci jen byl divoký. Tedy - alespoň jsem si to myslela, dokud se najednou neproměnil do lidské podoby, až mi vypadl mobil z ruky. Hned jsem se vymrštila na nohy a ucukla sebou, ale to už mě ten chlap držel za ruku a seřval mě za to, že na nějakou debilní veterinu nejde. Nechápavě jsem si ho prohlížela, zatímco on přešlápl na zraněnou nohu a skácel se na záda. A málem mě vzal s sebou, ale povolil stisk a já mu svou ruku vytrhla. "Ty nejsi vlk? Ty...j-jak?" Zamračila jsem se, než mi to došlo. Prohlížela jsem si ho ale už jsem neustoupila ani o píď. A pak jsem zaslechla tichý hlas, který vlastně křičel a vycházel z mobilu. Sklonila jsem se pro něj a dala si mobil k uchu. "Ano? Totiž pardon - on ten zraněný vlk utekl a...děkuji, na shledanou." Típla jsem radši rychle hovor a znovu se otočila k tomu muži. "Co se ti stalo? Totiž - to je jedno. Buď půjdeš na veterinu, nebo do nemocnice." Zamračila jsem se na vlkodlaka ležícího přede mnou nesmlouvavě, protože obvazy, které jsem tak narychlo odtrhla ze svého oblečení začaly zase prosakovat krví.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 13/9/2018, 17:59

    Zamračí se a zeptá se mě, jak to, že nejsem vlk. Zavrčím na ni a probodnu ji ne zrovna dvakrát milým pohledem.
    "Jeden by řekl, že anděl bude o vlkodlacích vědět," řeknu jí sarkasticky, ale vypadalo to, že už jí to došlo. Prohlížela si mě a já se opatrně posadím, než se zamračím na svoji nohu. Slyšel jsem hlas z telefonu, někdo na druhé straně dost panikařil, ale dřív než se stačím natáhnout a říct onomu člověku něco ne zrovna hezkého, vezme ho ta dívka a rychle hovor ukončí. Zeptá se mě, co se mi stalo a hned na to, že je to jedno, ale půjdu na veterinu nebo do nemocnice. Nadzvednu obočí a zavrčím na ni.
    "Nemáš mi co rozkazovat," prsknu, ale když mě zabolí noha a všimnu si, že zase krvácí, povzdechnu si.
    "Nemůžu do nemocnice. Vlkodlaci se hojí strašně rychle, bylo by jim to divné a... No jen by to způsobilo problémy..." řeknu s povzdechem, než se na ni zkoumavě zadívám.
    "Neumíš šít? Alespoň trochu... Stačilo by to," zeptám se jí.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 13/9/2018, 18:08

    Naprázdno jsem polkla při zmínce o andělech, ale jinak jsem na sobě nedala znát znepokojení. Bylo samozřejmé, že si mě s nimi splete, když Nephalemů bylo tak zoufale málo. Ale stejně odmítal jít do nemocnice. Zamračila jsem se. "Vystudovala jsem medicínu - ale to nejde jen tak. Musí se to vydesinfikovat a sešít nejméně ve dvou vrstvách. Možná spíš..." odkryla jsem mu cár mého oblečení, který zahaloval ránu a prohlédla si ji pečlivěji. "...jo spíš ve třech vrstvách. A já nemám sterilní šití, ani rukavice - prostě nic." Zamračila jsem se na něj a pak hadr, který sloužil jako obvaz víc utáhla. "Pomohlo by mi tvoje tričko. Obvaž si s ním nohu alespoň pět centimetrů nad ránou a pořádně utáhni. Nebude to tolik krvácet. Taky to nebude krvácet když sebou nebudeš tolik mlít." Zamručela jsem. Nehodlala jsem na něj být dvakrát milá, když ani on se nechoval nijak slušně.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 13/9/2018, 18:23

    Odpoví mi, že vystudovala medicínu a nemá tady potřebné věci na to, aby mi ránu ošetřila. Povzdechnu si a když mi dá instrukce, abych si ránu ovázal tričkem, přikývnu, než si ho přetáhnu přes hlavu, roztrhnu a zaškrtím si s jeho pomocí ránu. Hned na to se opatrně postavím na nohy, i když jsem stál jen na té zdravé.
    "Chodit můžu... Pokud mi to zašiješ někde jinde, nemám s tím problém... Přeci jen o nadpřirozených víš," řeknu jí a rozhlédnu se okolo, abych se zorientoval. Můj pohled ale zase sklouzne na dívku přede mnou a zkoumavě si ji prohlédnu.
    "Prosím?" řeknu po chvilce ne zrovna ochotně, ale... Snažil jsem se a to se počítá, no ne?
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 13/9/2018, 18:30

    Zamračila jsem se na něj, když si stoupl. "Takhle jde víc krve do té rány ty pitomče." Povzdechla jsem si a pak se rozhlédla. "hmm...Tak fajn, ale jestli mě kvůli tobě zavřou, tak přísahám, že tě zabiju! Co se ti vůbec stalo?" Zeptala jsem se a vstala taky. Protáhla jsem si křídla a ještě jednou se rozhlédla. "Je tma, poletíme až co nejblíž k městu. Odtamtud půjdeme pěšky do fakultní nemocnice kde jsem měla praxi. Znají mě tam. Takhle to bude vypadat jako že to jen hodně krvácí. Takže se modli aby věřili že to je jen povrchová rána, na kterou se víc nebudou vyptávat." Zamručela jsem a pak jsem popošla k vlkodlakovi blíž. "Budeš se muset držet pevně, protože já tě rozhodně neudržím sama." Dodala jsem ale radši jsem počkala, než ho obejmu, abych s ním mohla vzlétnout. Tedy doufala jsem, že nás oba mé křídla unesou.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 13/9/2018, 20:18

    Povzdechne si s tím, že takhle jde do rány více krve. Zavrčím, ale nijak to nekomentuji, byl jsem rád, že souhlasila a někde mě ošetří.
    "Upíři," odpovím jí a když řekne svůj plán, skepticky se zadívám na její bílá křídla, která trochu roztáhla.
    "Neumí náhodou andělé léčit?" zavrčím na ni a když mi řekne, že se budu muset pevně držet a že mě sama neudrží, otráveně si povzdechnu než se nechám obejmout a pevně se jí chytím.
    "Jseš si tímhle jistá? Pád z výšky je to poslední, co mi dneska chybí," zamručím s dalším povzdechem a rozhlédnu se. Představa letu... Se mi až tolik nezamlouvala. Ne proto, že bych se bál výšek, ale... Nevěřil jsem jí.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 13/9/2018, 20:54

    "Ne všichni andělé jsou hrr do toho hned plýtvat magií na léčení někoho, kdo jim ani nevěří." Namítla jsem na jeho slova a pak, když mě objal a já jeho, tak jsem pomalu vzlétla. Byl hrozně těžký, fakt dost, ale byla jsem odhodlaná s ním doletět co nejdál to půjde. "Nespadneš, když se budeš držet." Oznámila jsem mu s trochu zatnutými zuby námahou. Dolétla jsem s ním až na kraj lesa a pak jsme pomalu začala klesat. V půli louky mezi lesem a městem jsme přistáli. Bohužel ne tak, jak bych si přála já. Protože byl vyšší, dopadl první on a já se o něj nemotorně opřela, takže jsme brzy přistáli na zemi. On zády na zemi a já na něm. "Jsi těžkej." Zamumlala jsem a rychle se sbírala a vstávala a pak jsem natáhla ruku, že pomůžu na nohy i jemu zatímco mi ze zad mizeli křídla.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 13/9/2018, 21:00

    Namítne, že ne všichni andělé jsou hrr plýtvat magií na někoho, kdo jim ani nevěří.
    "Jo, proto než aby obětovali trochu magie, budou se s někým tahat přes půl lesa, aby ho ošetřili," odvětím ji ironickým tónem a brzy jsme byli ve vzduchu. Pevně jsem se jí držel a měl zavřené oči. Brzy jsme začali klesat a tak se rozhlédnu kolem. Pokusím se dopadnout na nezraněnou nohu, což se mi podaří, ale neměl jsem vůbec žádnou stabilitu, proto přepadnu v momentě, kdy se o mě dívka opře. Dopadnu na záda a párkrát zamrkám, ležela na mě, ale byla dost lehká. Až po chvilce si uvědomím, že bych jí měl pustit. Zamumlá, že jsem těžký, než se vyškrábe na nohy a podá mi ruku. Odfrknu si, než se bez její pomoci vyškrábu na nohy a začnu pomalu kulhat přes louku směrem k městu.
    "Kudy?" zeptám se jí a ohlédnu se přes rameno.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 13/9/2018, 21:14

    Na to už jsem mu nic neřekla. Nechtěla jsem mu vysvětlovat proč ho neošetřím. Nechtěla jsem mu vysvětlovat, že nejsem žádný anděl. Tak jsem si místo toho radši nenápadně prohlédla jeho ránu a pak jsem se pomalu rozešla k městu. "Je to jen kousek odtud. Snaž se pak dělat, že o nic nejde." Zamumlala jsem k němu a pak jsme ještě trochu zpomalila, aby mi stačil bez obtíží a nakonec jsem ho i podepřela. Ať už chtěl nebo ne. V nemocnici jsme byli během patnácti minut a pak jsme vedlejším vchodem vklouzli dovnitř. Byla noc, takže personál byl značně prořídlý a tak jsme potkali jen jednu mou známou, která nás bez problému nechala využít jednu ordinaci k drobnému ošetření rány. A já se v duchu jen modlila, abych tam našla i šití. "Lehni si." Ukázala jsem na vyšetřovací stůl. Sama jsem začala hledat desinfekci, šití a všechno co budu potřebovat.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 13/9/2018, 21:23

    Jen přikývnu a dál to nekomentuji, podepřela mě, za což bych jí jindy nadal, ale jelikož jsem cítil, že na mě zase jdou mdloby, nic jsem neříkal a jen se soustředil na cestu. Za chvíli jsme vlezli do nemocnice bočním vchodem a tak se od Aelin trochu odtáhnu a v momentě, kdy se objeví nějaká žena, zatnu zuby a přestanu kulhat než zase nezmizí za rohem. Brzy jsme byli na ošetřovně a dívka mi řekne, abych si lehl. Odvážu si z nohy tričko, než si sundám kalhoty a oblečení položím na kraj ošetřovacího stolu, na který si následně sednu.
    "Jak se jmenuješ?" zeptám se jí, než si lehnu a rukama si podepřu hlavu, zatímco se zadívám na strop.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 13/9/2018, 21:33

    Přinesla jsem ke stolu všechno co budu potřebovat a pak jsem se trochu zarazila. Sundal si kalhoty - no jistě že si je svlíkl. Jen mi to nějak nedošlo asi... "Emm Aelin." Odpověděla jsem mu na otázku a bez ptaní jsem mu začala ránu čistit desinfekcí. "Jak se jmenuješ ty? A proč ses pouštěl do upírů sám? Nebo to tě tam ostatní nechali?" Zeptala jsem se, zatímco jsem mu velmi důkladně čistila ránu. A pak jsem začala šít svalovinu, která byla také rozřízlá. A pokračovala jsem podkožím a kůží. Samozřejmě jsem mu to lokálně umrtvila lidokainem, ale hádám, že to nemohla být úplná úleva od bolesti.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 13/9/2018, 21:47

    Odpoví mi, že je Aelin, než se dá do čištění rány, kterou mi také trochu umrtví. I tak to pekelně bolelo a tak pevně sevřu kraj stolu. Snažil jsem se nedat nic najevo a tak jsem přivítal její otázky.
    "Aron," odpovím ji, než si ji začnu prohlížet. Měla opravdu soustředěný výraz, se kterým mi ránu zašívala.
    "Oni se pustili do mě. Nemám smečku, vystačím si sám," odpovím jí nevrle a trochu víc sevřu stůl, než jej pustím a ruku si dám opět pod hlavu.
    "A co ty? Máš ve zvyku hledat v lese zraněná zvířata a volat jim pomoc?" zeptám se jí s nadzvednutým obočím a zadívám se na ránu, kterou sešívala, než se zašklebím. Pár dní potrvá, než se to zahojí.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 13/9/2018, 22:12

    "Až se divím, že sis nevymyslel falešné." Připustila jsem jen tak a povzdechla si. Snažila jsem se vážně soustředit, abych to hned nezkazila. "Sám? No nevypadáš že bys to zvládal." Dodala jsem a znovu vyčistila ránu, do které se podle mě dostalo smítko. Pak jsem došila poslední vrstvu jednotlivým uzlíčkovim stehem a celé jsem to ještě vyčistila a obvázala. "Teď by ses neměl moc hýbat. Aby ti nepopraskaly stehy." Upozornila jsem ho a pak jsem začala uklízet gázy od krve a všechno. Hlavně aby nikdo nepoznal, že jsme tu byli.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 13/9/2018, 22:39

    Okomentuje, že si nemyslí, že bych to zvládal, zavrčím na ni a propálím ji ne zrovna milým pohledem.
    "Měla jsi vidět ty další týpky... Ti to na rozdíl ode mě nerozchodí," zavrčím na ni a nadzvednu se na loktech.
    "I kdyby jsi nepřišla, byl bych v pohodě, ale déle by to trvalo. Vlkodlaka jen tak něco neskolí," řeknu jí a zamračím se, když mě začne poučovat, abych se moc nehýbal, jelikož by mi mohly popraskat stehy.
    "A jak se mám odsud dostat, hmmm? Zůstat nemůžu," zavrčím na ni a protočím oči v sloup. Zatím jsem se ale ani nesnažil postavit na nohy. Měl jsem tušení, že by to nedopadlo zrovna nejlépe.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aelin 13/9/2018, 22:49

    "Nech si to vrčení pro někoho, kdo ti natrhl prdel a ne pro mě, když jsem ti zachránila život." Zavrčela jsem na něj na oplátku a přeměřila si ho pohledem. "Hmm, to neznamená že ti nenakopali zadek." Namítla jsem a šla si umýt zakrvavené ruce. "Možná že vás jen tak něco neskolí, ale vykrvácení zabíjí všechny rasy, na tom už nic nezměníš." Namítla jsem už zase klidným hlasem. A pak jsem si Arona zase prohlédla. "Ty nemáš dům? Jsi napůl člověk, rozhodně nepočítej s tím, že tě nechám odejít zase zpátky do lesa. Od teď jsi můj pacient - dokud se ti to nezahojí, což doufám bude co nejdřív. To ale neznamená, že si budeš dělat co se ti zachce - tedy...Dokud se ti to nezahojí tak tě mám na krku, takže mě budeš poslouchat a tečka." Zavrčela jsem nesmlouvavě a probodla Arona pohledem.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Aron 13/9/2018, 22:59

    Nebyla zrovna přívětivá, ale já měl co říkat. Jen ji po jejích slovech propálím pohledem, ale když mi řekne, že jsem její pacient...No dostanu pocit, že se jí jen tak nezbavím. Chtěl jsem začít protestovat, vrčet na ni, ale sotva přehodím nohy přes stůl a zadívám se na ni, zamotá se mi hlava a málem hodím držku na zem. Párkrát zamrkám, než si povzdechnu a přikývnu.
    "Mám byt... Je asi... Deset minut cesty odsud," řeknu s povzdechem a opatrně se postavím na nohy... Tedy spíš na jednu a zadívám se na Aelin, které... Se nejspíš vážně nezbavím a neměl jsem energii na to se s ní hádat.
    "Jdu domů," řeknu jí jednoduše, než se rozejdu ke dveřím.

    Sponsored content


    Aelin & Aron Empty Re: Aelin & Aron

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/4/2024, 09:31