Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Temné Bratrstvo: Balaur

    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Temné Bratrstvo: Balaur Empty Temné Bratrstvo: Balaur

    Příspěvek pro Admin 23/8/2018, 04:40

    Úkoly a mise pro Temné Bratrstvo.
    Vklad příspěvků je omezený pouze na hráče:
    Temné Bratrstvo: Balaur Coolte19
    Temné Bratrstvo: Balaur 0d3510_47e49d53d25743ebadfcd9f5251a2a92~mv2
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Temné Bratrstvo: Balaur Empty Re: Temné Bratrstvo: Balaur

    Příspěvek pro Balaur 23/8/2018, 22:34

    --------------------------------------------------------------
    Úkol je aktivní
    Hodnost: -
    Počet osob: 1 - pouze Balaur
    Obtížnost: 5/5 - minimálně 80 řádků
    Odměna: 2000S a 50CP
    --------------------------------------------------------------
    Poté co se Astaroth naštval na Balaura mu nechává samé nepříjemné mise a ani tahle neni vyjímkou. Společenství andělů vyslalo několik skupin svých válečníků a rozestavěli je na několika místech v Atrei s tím, že zabíjejí veškeré temné tvory, kteří se přiblíží, včetně několika členů společenství. Tito andělé se maskují za obyčejné lidi a tak je větší problém je najít, než se jich pak zbavit. Balaur se tedy bude muset postarat o to, aby je našel dříve, než si oni všimnou jeho a zbavil se jich. Podle míst zmizení nadpřirozených to vypadá na tři samostatné skupiny andělů neznámé síly a velikosti.
    --------------------------------------------------------------
    Nevěřícně jsem hleděl na Astarotha, byla pravda, že jsme spolu poslední dobou moc nevycházeli, ale tohle... Čím dál častěji mi dával opravdu otravné mise, které... Byly prostě pod mou úroveň! Byly jednoduché, ale nešly splnit rychle, protože jsem většinou musel něco jako idiot hledat a běhat po celém městě. Také mi na hlavu házel čím dál více papírování, nechával mě pročítat veškerá hlášení, veškeré zprávy z podsvětí, třídil jsem je jako nějaká posraná sekretářka! A teď jsem měl jít sám na misi, ve které jsem měl najít a zabít tři skupinky andělů, které mohly být kdekoliv. Skrývali se mezi lidmi a... Neměl jsem kde začít. Nebyla to mise pro jednoho Spectera, byla to mise pro jednotku vedenou Demolisherem, aby dělali nějaké pokroky, našli je, zneškodnili a bylo rychle hotovo... Sám jsem na ně silou stačil, ale... Sbírání informací a hledání půjde mnohem, mnohem pomaleji. Zavrčím a probodnu Astarotha pohledem, sotva tak však udělám, prudce se postaví a zamračí se.
    "Odmítáš?" zavrčí podrážděně a tak se i já postavím, zatnu ruce v pěst a pomalu zakroutím hlavou.
    "Postarám se o to," vydechnu a raději rychle odejdu dřív, než udělám něco, čeho bych později mohl opravdu litovat.

    Poté, co jsem si podrobně přečetl zadání mise a vytipoval tři oblasti ve městě, kde by se andělé mohli nacházet, pokusím se co nejlépe zakrýt svou magii, což... Bylo celkem náročné. Povzdechnu si, než vyrazím do města. První místo nebylo zase tak daleko, proto vyrazím pěšky, chtěl jsem se projít a vyčistit si hlavu. Procházka večerní Atreiou na čerstvém vzduchu nezněla nejhůř... Stále jsem však byl naštvaný na Astarotha. Netušil jsem, co to do něj vjelo, už před nějakou dobou se začal chovat opravdu divně, byl protivnější než obvykle, naštval se na mě mnohem rychleji a už za mnou ani nechodil pro rady ohledně vedení společenství... Zavrtím hlavou, teď nemělo cenu to řešit, měl bych se spíše soustředit na misi. Povzdechnu si, než se rozhlédnu okolo a uvědomím si, že jsem opravdu blízko prvnímu místu. Pomocí levitace se dostanu na střechu budovy a začnu se rozhlížet okolo. Přemýšlel jsem, jak je najít a jako první mě napadne, že bych mohl použít obětního beránka. Přeci jen nelovili jen démony, ale všechny temné bytosti. Rozejdu se po střeše a jakmile dojdu k jejímu kraji, přeskočím na další. Začnu se procházet okolím, hledal jsem jakéhokoliv temného tvora a přitom se snažil vycítit bílou magii. Neměl jsem však vůbec štěstí a tak jsem ještě několik desítek minut bloudil a začínal jsem být už vážně netrpělivý. Pomalu jsem vymýšlel nový plán, ale najednou si všimnu nějaké postavy na ulici pode mnou. Zaměřím se na ni a chvíli ji sleduji skrytý ve stínech. Byl to nějaký muž, který se plížil ulicemi a všimnu si, že míří k nějaké ženě. Rychle se k ní přiblíží, zacpe jí pusu, než se jí zakousne do krku. Ušklíbnu se, upír, mohl by být dobrá návnada. Sledoval jsem ho a poté se na něj pověsím, držel jsem se poblíž, aniž by mě spatřil a brzy vskutku uvidím skupinku pěti lidí, kteří se vynoří ze stínu a rozejdou se k muži.
    "Nečisté stvoření," zavrčí jeden z nich, než se mu na zádech objeví křídla, vytáhne meč a začne s upírem bojovat, zatímco se ostatní jen s úšklebky na tvářích dívali. Ušklíbnu se a tiše seskočím z budovy. Těsně nad zemí použiji levitaci, abych dopadl zcela neslyšně a připlížím se k prvnímu anděli, kterého zezadu chytím a zlomím mu vaz. Jeho tělo dopadne na zem a já se na něj znuděně zadívám.
    "Nerad ruším vaší párty, ale chci tohle mít opravdu rychle za sebou," řeknu jim znuděně, než vytáhnu meč, kterým zablokuji ránu prvního anděla, který se na mě vrhl, rozzuřen smrtí svého druha. Znuděně zívnu, než se s nimi pustím do boje. Neměl jsem ani svou obvyklou hravou náladu a tak začnu hned ze startu používat silné výboje temné magie. Brzy byli všichni mrtví a tak spálím těla andělů na popel.
    "D-děkuji za záchranu života," ozve se kousek ode mě upír, kterého andělé nechali na pokoji, když jsem se objevil já a měl jen několik zranění.
    "Nesnažil jsem se tě zachránit. Jestli někomu jen cekneš, že jsi mě viděl, najdu si tě a zabiju," řeknu mu zcela bez zájmu, než se znovu vznesu do vzduchu a po střechách budov se vydám k druhému místu. Tentokrát byly smrti v této oblasti v mnohem větším okruhu a tak se posadím zhruba doprostřed a jelikož jsem nechtěl čekat jako předtím, usadím se na zem a začnu meditovat. Soustředil jsem se na své okolí, jestli neucítím odněkud zbytky bílé magie, nebo dokonce její zdroj. Měl jsem ale očividně smůlu. Frustrovaně si povzdechnu, než naštvaně kopnu do nejbližšího komínu, který se rozsype a cihly odletí stranou. Dostanu tik do okna a rozejdu se pryč, když najednou zaslechnu máchání hned několika párů křídel.
    "Skvělé! Holubi si našli mě!" řeknu, ale nadšení v mém hlasu opravdu neznělo. Zastrčím ruce do kapes a když se na mě vyřítí vlna bílé magie, uhnu jí z cesty a tak prosekne dům, na kterém jsem stál.
    "Vy pitomci, neútočte na něj ve městě!" zařve jeden z andělů a ostatní z jednotky se zarazí. Ušklíbnu se, budou se držet zpátky, pokud budeme tady. Vyletím pomocí levitace do vzduchu a arogantně se ušklíbnu.
    "Tak pojďme na jeho kraj, nebude to zábava, pokud se budete držet zpátky," zasměji se, než se celkem pomalu rozletím ke kraji města.
    "Arogantní bastard," zaslechnu zavrčet jednoho z andělů a tak se rozesměji, v tu chvíli mi ale proletí kolem hlavy další vlna bílé magie, která mi usekne konečky vlasů. Zamračím se, než prudce zastavím a v momentě jsem byl u onoho anděla.
    "Víte co? Rozmyslel jsem si to," zavrčím, než mu zarazím ruku obalenou temnou magií do hrudníku.

    O pár minut a pár větších či menších škrábanců později jsem se postaral i o druhou jednotku andělů a tak vyrazím na třetí místo. Byl jsem už opravdu otrávený a chtěl jsem to mít rychle za sebou, proto jakmile dorazím do oné oblasti, začnu vypouštět trochu temné magie, abych přilákal pozornost.
    "Hej vy okřídlení pitomci! Ukažte se!" zařvu hlasitě. Už jsem se nemusel bát, že jednotka andělů stihne kontaktovat nějakou jinou a tak mi utečou. Ne, netušili, že ostatní jsou mrtví a tak jsem věřil, že přijdou. K mému překvapení se však objeví jen dva andělé, ze kterých vyzařovala silná bílá magie. Oba dva vyvolají své grály a tak vytasím meč, který jsem měl za pasem, než vzlétnu zhruba do jejich úrovně. Bez jediného slova se proti nim vrhnu. Chvíli jsme si vyměňovali údery a hned jsem poznal, že tito dva jsou na jiné úrovni, než ti předchozí. Jejich spolupráce byla také vynikající a já se poprvé začal trochu bavit. Vyměňovali jsme si rány a já měl co dělat, abych vykrýval útoky obou. Najednou se však vzdálí, kývnou na sebe, než na mě oba vyšlou silnou vlnu bílé magie, která se spojí v jednu. Ušklíbnu se, mohl jsem uhnout, ale nechtěl jsem. Natáhnu před sebe ruce a začnu z nich vypouštět temnou magii, do které ta bílá narazí. Byla opravdu silná a já neustále musel přidávat další a další temnou magii, nakonec se mi však vlnu podaří zastavit, ale dřív, než se rozkoukám, všimnu svou andělů, kteří na mě útočili každý z jednoho boku.
    "To není moc hezké," zasměji se a zatímco ránu jednoho z nich zablokuji, svatý grál druhého chytím do ruky. Nehezky mi ji pořeže a ucítím bolest z bílé magie, jejíž část se mi dostala do těla. Zároveň však kolem sebe vypustím velký výboj elektřiny a andělé zařvou bolestí. Vzdálí se a zatímco byli lehce paralyzovaní, useknu jednomu z nich hlavu, udělám otočku a vyšlu vlnu temné magie na druhého. Magie se mu zakousne do těla a začne padat k zemi s opravdu ošklivou ranou na hrudníku. Začnu padat k zemi s nimi, ještě za letu spálím těla, než vyberu svůj pád a zamířím zpátky na základnu. Už jsem byl trochu spokojenější po dobrém boji a tak jakmile dorazím, zamířím rovnou k Astarothovi do pokoje. Byl jsem si vědom toho, že je pět ráno, ale naštval mě a já... Mu to chtěl nějak oplatit. Škodolibě se usměji, než bez klepání vlezu do jeho pokoje a rozsvítím světlo.
    "Úkol splněn," řeknu dost nahlas a sleduji, jak sebou aurin trhl, otevřel oči, naštvaně zasyčel a po chvilce se posadí a pomalu otevře oči.
    "Balaure," osloví mě rozespale, než se podívá na hodiny na štěně a jeho výraz se změní na vytočený.
    "Co tady kurva děláš v pět ráno?!" zařve na mě podrážděně a já sotva odolám úšklebku, který se dral na mou tvář.
    "Vždy mě posíláš na sólo mise, které jsou opravdu důležité a vždy chceš vědět, jak dopadly co nejdříve... Takže jsem ti přišel říct, že všichni andělé jsou již mrtví a vyřešil jsem náš problém," odpovím zcela klidně a Astaroth zrudne vzteky.
    "Tohle nebyla důležitá mise ty kreténe!" zařve na mě a měl jsem pocit, že se na mě vrhne.
    "Tak proč jsi mě na ni posílal?" zeptám se ho, než se otočím k odchodu a zabouchnu za sebou dveře. Na tváři se mi objeví spokojený výraz, než se vydám do svého pokoje, dál si sprchu, ledabyle si obvážu ránu na ruce, která stále krvácela a zalezu do postele. Doufal jsem, že ten bastard teď nebude moct usnout.
    Admin
    Admin
    Admin


    Posts : 201
    Join date : 26. 04. 17

    Temné Bratrstvo: Balaur Empty Re: Temné Bratrstvo: Balaur

    Příspěvek pro Admin 24/8/2018, 07:10





    Temné Bratrstvo: Balaur Coolte27

    Sponsored content


    Temné Bratrstvo: Balaur Empty Re: Temné Bratrstvo: Balaur

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/3/2024, 08:47