Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

• Odpovědět na téma

Šestý úkol - krátké zakončení s výběrem odměny

Admin
Admin
Admin

Šestý úkol - krátké zakončení s výběrem odměny Empty Šestý úkol - krátké zakončení s výběrem odměny

Příspěvek pro Admin za 21/8/2018, 00:00

Když jste na konci všeho vešli do malého domku čarodějnice, všimli jste si klíče na stole a tří truhel, jedna malinká (když s ní pohnete, slyšíte kamínky převalovat se jeden přes druhý), druhá je o něco větší a cítíte z ní náznak magické energie a z poslední, která je největší slyšíte zvuky pohybu a dechu, jako by tam bylo něco živého. U klíče je také přidělaný lísteček na kterém stojí, že po použití zmizí. Rozhodněte se tedy kterou z truhel otevřete a dle výběru získáte odměnu.
Balaur
Balaur
Admin

Šestý úkol - krátké zakončení s výběrem odměny Empty Re: Šestý úkol - krátké zakončení s výběrem odměny

Příspěvek pro Balaur za 21/8/2018, 16:48

Sotva jsem se postavil na nohy a zamířil do chatrče, zabolí mě celé tělo a tak překvapeně zamrkám, než se na sebe podívám. V mém naštvání jsem si ani neuvědomil, kolik mám na sobě ran ze všech těch soubojů a hlavně z toho posledního... Tiše zamručím, než se vydám dovnitř a rozhlédnu okolo. Ihned mě zaujme klíč na stole, u kterého bylo napsáno, že po použití zmizí. Vezmu si ho, než začnu prohledávat zbytek chatky a brzy najdu tři truhly, ke kterým klíč nejspíš patřil. Měl jsem na výběr jen jednu a tak se na ně zaměřím. Z jedné jsem necítil nic, zatímco z dalších dvou magickou energii. První tedy hned vyloučím a přejdu k těm dvěma větším. Co mě však překvapí je, když zaslechnu z největší truhly pohyb a dýchání. Bylo tam něco živého. V tu chvíli bylo rozhodnuto, byl jsem zvědavý, co je to za tvora a tak truhlu otevřu a zadívám se dovnitř. Hleděly na mě dvě tmavé oči štěněte. Po chvilce zakňučí a postaví se na zadní. Vytáhnu ho z truhly a všimnu si, že další dvě již zmizely. Začnu štěně zkoumat, hned mi bylo jasné, že to není obyčejný pes, ale mladý Xeras. Ušklíbnu se, mohl jsem si sice nějakého sehnat, ale nikdy jsem se k tomu nedostal. Teď... Jsem se však rozhodl si ho nechat a tak s pekelným psem v náručí zamířím zpátky na základnu.

Šestý úkol - krátké zakončení s výběrem odměny 3946849218
Šestý úkol - krátké zakončení s výběrem odměny 3958390022
Šestý úkol - krátké zakončení s výběrem odměny 3951523327
  • Odpovědět na téma

Právě je 17/10/2019, 02:07