Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Game on! Fate... Talyn /přihlášky

Admin
    Admin
    Admin

Game on! Fate... Talyn /přihlášky Empty Game on! Fate... Talyn /přihlášky

Příspěvek pro Admin za 17/8/2018, 11:11

Game on! Fate... Talyn /přihlášky Projec10

Vítejte u mé akce, která ponese název: Game on! Fate TALYN. 
    Připravila jsem si pro vás trochu drsnější způsob akce, ve které se s nikým mazlit nebudu, takže si dobře rozmyslete jestli se do akce přihlásíte. Bude to bojovka, ale ne ledajaká, rozhodně vám to neusnadním.

Obtížnost eventu 5/5 - možnost úmrtí postavy 
    Nezodpovídám za to jestli to poserete, následky si ponesete sami, tak potom nebrečte když to vaše postava schytá. Ovšem... odměny jsou lákající a já si pro vás připravila příběh, kterým vás hodlám protáhnout.

Tenhle eventík bude dlouhodobější a bude se skládat z několika úkolů, kol, her... říkejte tomu jak chcete, ale procházka růžovým sadem to nebude. Vaše příspěvky budou pod mým dozorem, stejně tak budu mít možnost vám do nich zasáhnout. Neznamená to však, že to pokaždé udělám, řídit se budu podle vás a toho jak daný úkol napíšete. Event bych chtěla směřovat do deseti úkolů, ale co je u tohoto eventu jiné je to, že se délka může u každého lišit, záleží pouze na tom jak se předvedete a jaké hodnocení dostanete. 

Pokud s přihláškou počítáte, podepiště se níž do komentářů. Zúčastnit se můžete i s více postavy, to nechám na vás, odměny tak budou dvojité. Hry mohou být samostatné, ale i propojené, zároveň také tak nemusí být u všech. Přihláškou mi dáváte možnost manipulace s vaší postavou.

Vstupní poplatek do akce je 100ss
    Pokud ale v půlce eventu odejdete nebo se jej nakonec neúčastníte, bude vám odměna vrácena dle toho, jak daleko jste v eventu došli. Ptáte se proč něco jako polatek? Říkala jsem že se tahle akce liší a to bude i v odměnách, které nebudou malé. 

Jak se říká... risk je zisk a pokud něco chcete, tak pro to budete muset zariskovat. Opět připomínám že v tomhle eventu budu opravdu manipulovat s pravidly a to v docela velké míře, což mi umožňuje vaší postavu znevýhodnit. 

Tahle akce k tomu všemu bude mít i menší náběh k akcičce předpovědi boha, takže se v ní můžou objevit i body ohodnocení a rozhodnutí vaší postavy. 

~ Správce Zack

Naposledy upravil Admin dne 17/8/2018, 11:16, celkově upraveno 2 krát
    Balaur
    Balaur
    Admin

Game on! Fate... Talyn /přihlášky Empty Re: Game on! Fate... Talyn /přihlášky

Příspěvek pro Balaur za 17/8/2018, 11:14

To... Zní děsivě, ale... Za Balaura se určitě zúčastním ^^ Ten mi snad neumře xDDD
    //Neboj se, užiju si to....  lol!  ~Zack

Game on! Fate... Talyn /přihlášky 3946849218
    Game on! Fate... Talyn /přihlášky 3958390022
    Game on! Fate... Talyn /přihlášky 3951523327
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi

Příspěvek pro Kael Kuroshi za 17/8/2018, 12:24

Jdeme otestovat Kaelovi nově získané schopnosti... a jak to udělat lépe, než tváří v tvář smrti Razz (jestli umře... tak asi umřu taky xD )

Game on! Fate... Talyn /přihlášky Kael_p10
    Game on! Fate... Talyn /přihlášky Kael_p11
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin

Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 18/8/2018, 20:07

Tak já taky přihlásím Mirys XD a budu se modlit aby mi ji nic (nikdo) nezabil xD ale protože budu mít čas až ke konci září tak slibuji že to sepíšu hned jak budu moct Very Happy

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 16/9/2019, 12:11