Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Isaac & Balaur

Balaur
    Balaur
    Admin

Isaac & Balaur - Stránka 4 Empty Re: Isaac & Balaur

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 08:18

Pevněji sevřu meč v ruce a začnu se soustředit na vzduch kolem, abych dokázal určit, kde se nachází neviditelný Hex, brzy ho najdu, tiše si letěl směrem k městu, ale stočí se mým směrem, jakmile se dostanu dost blízko. Obalím svůj meč elektřinou a na poslední chvíli se mu vyhnu, než ho seknu po celé délce boku a do křídla. Začne padat k zemi, ale mrtvý nebyl. V tu chvíli mi málem usekne hlavu Anemisovo kovové křídlo, ale stačím se trochu sehnout. Zavrčím, než proti němu vyrazím a použiji led k tomu, abych mu zamrazil křídla. Díky tomu nemohl letět a tak začne také padat k zemi. Mrtví však nebyli, potřeboval jsem je dorazit. První zamířím k Hexovi, který byl i na zemi stále nebezpečný a tak proti němu vyšlu několik ostrých vzdušných čepelí, které se mu zaryjí do těla. Zavyje bolestí, ale chvíli na to mu zarazím meč do hlavy. Ihned zamířím k Anemisovi, který se snažil marně zbavit ledu. Vyšlu proti němu elektřinu, kterou ho usmažím a pták padne mrtvý k zemi. Oddechnu si, než zamířím k Isaacovi, který bojoval s Wargem a Xerasy. Nevypadalo to, že by měl až takový problém, najednou ale všichni psi kolem něj vychrlí oheň. Prudce dopadnu vedle Isaaca, než kolem nás pomocí elementu země zvednu stěnu a ještě jí pokryji vrstvou ledu.
    "Blíží se sem ti upíři a démoni... Ví o nás a asi jsou nasraní, že jim zabíjíme mazlíčky," informuji Isaaca a jakmile žár ohně zmizí, stěnu stáhnu zase pryč.

Isaac & Balaur - Stránka 4 3946849218
    Isaac & Balaur - Stránka 4 3958390022
    Isaac & Balaur - Stránka 4 3951523327
    Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 09:12

Nějakou chvíli jsem odolával útoku psům adařilo se mi vyhýbat ranám od té obří havěti, když se kolem mě najendou semkne více psů a tak se zamračím jakmile se zadívám jak rozevírají tlamy a hodlají vychrlit oheň všemi směry. Tiše zavrčím a zamračím se, má jediná možnost byl únik někam nahoru. Když se ale vedle mě objeví Xaphan a zaštítí nás pomocí země  a ledu, oddechnu si a vděčně se na něj zadívám. 
    "Fajn, postarám se tu o to a hned budu u tebe. Můžeš tu zem pokrýt ledem?" vydechnu a jakmile to udělá, vyskočím na led a přeměním svou zbraň na obouručku a psklouznu se po ledu k Wargovi, kterému to klouzalo a jednu chvíli přepadl na bok. Okamžitě muzarazím devastující ránu a díky své síle mu prorazím kůži velkou zbraní jako nic. Začnu pobaveně klouzat po ledě a brzy jsem si na ten kluzký povrch zvykl a zasazoval jsem mu jednu ránu za druhou, rozhodně jsem ho nešetřil a brzy jsem to ukončil usenutím jeho hlavy. Bylo k pokukání sledovat rudou tekutiny, která se rozlévala na ledě pod mýma nohama a tak se s úšklebkem vrhnu proti půsm, kteří se led pod nohama snažili roztavit ohněm a proto se až tolik nesoustředili na mě. Změním svou zbraň opět na lehkou kosu a vrhnu se proti nim. Brzy kolem nestál žádný pes a když se ohlédnu na Balaura, který bojoval s nějakými démony, všimnu si upíra, který se k němu blíži s vrchu. V mžiku jsem v ruce držel střelnou zbraň, se kterou zamířím na halvu upír, který po zásahu kulky spadne mrtvý k zemi. 

@Isaac napsal:
    Isaac & Balaur - Stránka 4 Image„...Ne všichni, kdo bloudí, jsou ztraceni...“Isaac & Balaur - Stránka 4 Image

Isaac & Balaur - Stránka 4 410 * Isaac & Balaur - Stránka 4 110 * Isaac & Balaur - Stránka 4 810 * Isaac & Balaur - Stránka 4 1010 * Isaac & Balaur - Stránka 4 Tumblr11 * Isaac & Balaur - Stránka 4 210
    Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 11:34

Zeptá se mě, jestli mohu zem pokrýt ledem a tak přikývnu, než to okamžitě udělám a následně se vrhnu proti upírům a démonům. Vrhnu se přímo proti nim a pomocí elementů jsem se o ně snažil co nejrychleji postarat. Proti upírům byl nejefektivnější oheň, zatímco proti démonům jsem používal spíše elektřinu. Zatímco se mi však dařilo zabít několik upírů, démoni byli... No ne až tolik silní, jako sehraní. Dokonale spolupracovali, navzájem se kryli a jelikož byli v přesile... Nedokázal jsem ani jednomu zasadit smrtelnou ránu. S upíry to však bylo jinak, byli slabší a přišlo mi, že jsou to spíše jen pěšáci démonů. Najednou se ozve výstřel a vedle mě dopadne mrtvé tělo. Otočím se na Isaaca, než se na něj vděčně pousměji a uskočím dozadu.
    "Nejsou zase tak silní, ale dobře spolupracují a nemají slabá místa," vydechnu, zatímco se změním do démonické podoby.
    "Jakmile jim však rozhodíme formaci a zabijeme byť jen jednoho, ostatní půjdou snadno," zamumlám, než se vznesu do vzduchu. Hodlal jsem Isaaca krýt a vyřadit jednoho z nich, abychom měli snazší práci.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 11:46

Sotva uskočí dozadu, ocitnu se vedle něj. Sdělí mi situaci a tak přikývnu. Nebyli zase tolik silní ale psolupracovali, démoni mi nevadili ale o upíry jsem se chtěl postarat, nerad bych aby se do mě nějaký z nich zakousl, i když naštěstí nehrozilo že se ze mě stane jeden z nich pokud mě nedonutí napít se jeho krve a nebo mě nedostane na pokraj smrti. Tiše si povzdechnu a zamračím se, zatímco Balaur se změní do démonické podoby a tak na něj hodím oko, zatímco vyletí do vzduchu. 
    "Dobře tedy, stáhnu na sebe pozornost, kryj mě..." vydechnu a okamžitě si v ruce vytvořím meč, než se mezi ně vrhnu. Snažil jsem si je držet od těla, ale zároveň jsem čekal na jejich výpady, také jsem měl jendu velkou výhodu a té se mi podaří využít v momentě, kdy jeden z démonů přiskočí za má záda, zatímco jsem se kryl před druhým. Okamžitě mu obvážu obvaz kolem nohy a když zatáhnu a on ztratí rovnováhu a spadne na zem, okamžitě jsem byl nad nim a probodl jsem ho, než jsem mu s lehkostí podřízl krk. Bylo mi jedno že mě druhý dém sekl do zad, díky obvazům jsem věděl že nepůjde o velkou ránu a tak se ihned otočím na něj a znovu se s ním dám do boje. 

@Isaac napsal:
    Isaac & Balaur - Stránka 4 Image„...Ne všichni, kdo bloudí, jsou ztraceni...“Isaac & Balaur - Stránka 4 Image

Isaac & Balaur - Stránka 4 410 * Isaac & Balaur - Stránka 4 110 * Isaac & Balaur - Stránka 4 810 * Isaac & Balaur - Stránka 4 1010 * Isaac & Balaur - Stránka 4 Tumblr11 * Isaac & Balaur - Stránka 4 210
    Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 11:53

Isaac na sebe strhne pozornost protivníků, zatímco jsem ho kryl povětšinou silnými poryvy vzduchu, kterými jsem držel někoho dál, ale hlavně před nepřátelskou magií. Podaří se mi zabít jednoho z nich, když se mu dostanu rychle za záda a chvíli na to jednoho zabije i Isaac. Všichni démoni ustoupí a podívají se jeden na druhého. Vypadalo to, jako by se měli pokusit utéct a tak kolem nás udělám velké tornádo, které bylo dost vysoké a silné, aby nikoho z nich nepustilo ven. Jeden z démonů to už neubrzdí a silný vír vzduchu ho začne vynášet do výšky.
    "Nikdo nikam nepůjde," ušklíbnu se a všimnu si, že má Isaac na zádech krev. Zamračím se, ale zůstanu levitovat ve vzduchu nad nimi. Následně se oba do démonů pustíme a jelikož panikařili... Bylo opravdu snadné se o ně postarat a já brzy ani nemusel zasahovat, jen jsem udržoval tornádo, které však zruším, jakmile Zack zabije posledního nepřítele a zaslechnu řev démona, který teď z dost velké výšky padal k zemi. Byl to nejspíš aurin a neměl křídla. Zašklebím se, ale pošlu jeho směrem ohnivou kuličku, která ho v letu trefí a křik ustane.
    "Jseš si jistý, že jsi člověk?" zeptám se Isaaca skepticky, jakmile přistanu na zemi.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 12:03

Brzy bylo po všem a tak se se zájmem zadívám na tornádo, které nás obklopovalo. Hmmm magie byla vážně úžasná věc a hodila se, to jsem nemohl Balaurovi popřít. Vážně bych tu dneska chcípl nebýt jeho a nebýt Archibaldova varování. Tornádo kolem zmizí a já se zadívám na démona, který s křikem letěl k zemi, ale chvíli před dopadem ho zasáhne ohnivá koule od Balaura a tak sep obaveně ušklíbnu. Jakmile přistane na zemi, rozejdu se jeho směrem. 
    "Občas o tom sám pochybuji, ale... ještě stále jsem," zasměji se pobaveně a potom se rozhlédnu okolo na všechnu tu spoušť. Chvíli nic neříkám, než se naštvaně opřu na kosu a propálím úplněk pohledem.
    "Nemůžu uvěřit... že mě úmyslně navedl do pasti," zavrčím nevěřícně a nakonec rozhodím ruce a povzdechnu si. Hádám je to horší než jsem si myslel. "Archibald měl pravdu, nebýt toho čaroděje je po mě," dodám po chvilce spíše sám pro sebe a na chvíli zavřu oči.

@Isaac napsal:

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 12:11

Jeho síla a rychlost byla opravdu neskutečná. Nelidská. Musel... Prolomit limity svého těla až daleko za hranice toho, co je schopný udělat. Už jsem se nedivil, že umíral. Tiše si povzdechnu a když se zasměje, že o tom sám pochybuje, ale ještě stále je, přikývnu. Najednou se na jeho tváři objeví naštvání, se kterým se opře o kosu a nevěřícně zavrčí, že nemůže uvěřit tomu, že ho navedl do pasti, než dodá, že bez čaroděje by tady nebyl. Tiše přikývnu a zadívám se na nebe, ze kterého začnou padat kapky deště.
    "Vlastní šéf tě chce mrtvého... To je blbá situace... Bohužel to bude tvé slovo proti jeho..." povzdechnu si, než natáhnu ruku k nebi a vytvořím nad námi jakýsi vzdušný štít, který nedovolil kapkám deště, aby dopadly na mě, nebo na Isaaca. Měl jsem o něj strach... Nemohl jsem mu pomáhat na každé misi, ale kdoví, kdy to Connor zkusí příště.
    "Můžu s tebou chodit na veškeré sólo mise, jen tak pro jistotu, ale... Myslíš, že by byl schopný obětovat i někoho jiného, jen aby se tě zbavil?" zeptám se po chvilce.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 12:26

Tiše jsem oddechoval a měl u toho zavřené oči, stále jsem přemýšlel nad tím co mi řekl Archibald a znovu se zamračím. Z nebe začnou padat dešťové kapky a to mě ještě utvrdí v mém naštvání.
    "Absolutně nevím co mu jebe! Jsem teprve učeň, nejsem ani hodnosti lovce," zasyčím otráveně a konečně se trochu proberu. Zadívám se na Balaura, zrovna když mi řekne že je to blbá situace a že to bude mé slovo proti jeho. Chvíli jsem nic neříkal, přemýšlel o vhodných slovech, než se na něj otočí a nechám kosu zmizet. 
    "Connor nemá hranice, nezajímají ho jeho spojenci... Obětuje stovky životů jenom aby dosáhl své pomsty. Neohlíží se za padlými spolubojovníky... už na jedné z našich společných misích se prokázal jako nevhodný vůdcec," zavrčím a už jenom při té vzpomínce otráveně zavrčím. 
    "No, to je jedno. Odteď budu muset být opatrnější. Problém je ten, že mě podezírá a má na to právo. Pokud zjistí že jsi mi pomohl, tak jsem úplně ze hry. Své místo mezi Espery si chci udržet, mám tam přátelé, syna a..." úplně se zaseknu na místě. Vážně jsem chtěl říct milenku, přátelkyni, parťačku? Zatřepu hlavou a povzdechnu si. 
    "Doufám jen že není až takový hajzl aby do toho zatáhl i Killuu," vydechnu starostlivě a čím dál více jsem se v tom všem zamotával. Až teď si uvědomím že na nás nepadají kapky deště a hádal jsem že je to Balaurova práce. 

@Isaac napsal:

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 12:31

Byl opravdu vytočený a já se nedivil. Byl ve špatné situaci a já tiše přemýšlel nad tím, jestli mi tohle začne dělat i Astaroth. Nebyli jsme zase tak v odlišných situacích, i když... Astaroth měl pádnější důvody... Tedy, znali jsme se mnohem déle a nikdy jsem jeho autoritu nezpochybnil, ale členové mě a sami uznávali.
    "K tomuto ti řeknu jedno... Sám jsem v podobné situaci. Astaroth na mě sám zaútočil a málem nejspíš i zabil, kdyby rána byla hlubší. Vidím jediné východisko. Sesadit ho a myslím, že to stejné budeš muset udělat s Connorem. Do té doby se můžeš spolehnout, že ti budu krýt záda a kdyby... Do toho zatáhl i tvého syna... Můžu ho bez problému zabít na nějaké misi. Síly na to mám dost," zavrčím a pomalu se rozejdu zpátky k Isaacově motorce. Od toho byli přátelé, kryli jeden druhému záda a já to pro Zacka hodlal udělat.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 12:40

Přemýšlel jsem nad jeho slovy a tak se na njě otočím a lehce se pousměji, než se vydám za ním. Měl pravdu, pokud to takhle půjde dál, budu se muset Connora zbavit sám. Stále jsem ale nevěřil tomu, že by byl schopný zajít až tak daleko, hlava mi to nebrala a přestože mě Archibald jasně varoval, nemohl jsem uvěřit tomu že by byl až takový hajzl. Povzdechnu si a nakonec do Balaura s úšklebkem strčím.
    "Dík, to samé platí u mě, kdybys někdy něco potřeboval, klidně se ozvy a... ještě mi dlužíš to pivo. Spěcháš dneska někam?" vydechnu pobaveně a sjedu ho pohledem, zatímco jsem dával pozor na cestu. Bod jedna pro mě, přežil jsem svou smrt a byl jsem opravdu rád, že tu byl se mnou. Tohle bych sám nezvládl...

Naposledy upravil Isaac dne 24/8/2018, 12:45, celkově upraveno 1 krát

@Isaac napsal:

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 12:45

To stejné platilo pro mě a já věděl, že s jeho silou se na něj budu moct opravdu spolehnout. Navrhne to slibované pivo a tak se zastavím a sjedu ho přísným pohledem, než mu dám pohlavek a zavrčím.
    "Pořád jsi člověk se sečnou ranou přes záda, přestože to necítíš..... A chceš jít chlastat? Fajn, můžeme, ale necháš mě se ti na to podívat," řeknu mu, než ho dotáhnu až k motorce, kde se mu podívám na ránu, která naštěstí nebyla nijak hluboká. Jen mu ji vyčistím pomocí magií vyčištěné dešťové vody a obvazy mu už samy od sebe mistrně ránu zaváží.
    "Fajn, není to nic hroznýho," řeknu nakonec a ušklíbnu se.
    "Takže... Pivo?" zazubím se a zkoumavě se na Isaaca zadívám.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 13:05

Sledoval jsem ho a když se zatváří přísně, nakloním hlavu na stranu. Tiše zavrčím poté co od něj dostanu pohlavek, než se zmíní o ráně, kterou jsem měl na zádech. 
    "No jo furt, už jsi jak Rachel," zavrtím nad tím hlavou a jakmile dojdeme k motorce, pro jeho spokojenost a klid ho nechám se na ránu podívat, než mi ji ošetří a tak se na něj s úšklebkem obrátím. Poznamená že to není nic hrozného a tak přikývnu, než se posadím na motorku.
    "Dlužíš mi ho, když už jsi mě tehdy tak násilně vytáhl z hospody," zakřením se na něj a sotva sedne, vyrazím k naší oblíbené hospodě, kde se usadíme někam do rohu dál od lidí a obědnám nám hned dvě. 
    "Koukám že Astaroth s Connorem se pěkně vybarvují," dodám po chvilce a ohlédnu se okolo. 

@Isaac napsal:

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 13:10

Zavrtí hlavou s tím, že jsem jako nějaká ženská a tak se jen ušklíbnu a dodělám svou práci. Když zmíní, že mu ho dlužím, jelikož jsem ho minule násilně vytáhl pryč, zavrčím na něj.
    "Tak pardon, že jsem ti zachránil život," prsknu, ale cukaly mi koutky a snažil jsem se ze všech sil neznít pobaveně. Tohle... Mi vážně za ty tři roky chybělo. Jakmile jsme seděli v klidnějším rohu naší oblíbené hospody s půllitry piva, Isaac poznamená, že se Astaroth s Connorem hezky vybarvují. Povzdechnu si a pomalu přikývnu.
    "Ani mi nemluv. Známe se přes tisíc let, byli jsme přátelé a teď... Mě takhle zradí? Myslel jsem, že se mu dá věřit," zamumlám, ale po chvilce se ušklíbnu.
    "Ani jsem se nezeptal... Jak se srovnáváš s... Opravdovým světem? Přeci jen jsi většinu života prožil jako normální člověk," zeptám se ho a zadívám se na něj.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 13:35

Jakmile jsem měl před sebou krýgl piva, spokojeně se usměji a zadívám na Balaura, který mi odpoví namou otázku. Chvíli jsem přemýšlel nad jeho stiuací, znali se tak dlouho a přesto mu jeho přítel vrazil kudlu do zad. No tisíc let... pfů ani jsem si to neuměl představit. Žít tak dlouhý život, asi bych se zcvokl. 
    "Na jednu stranu Connorovi nemohu popřít že mi dal cíl. Kdyby se tam tehdy neobjevil, nejspíš bych zešílel nebo provedl jeden a zároveň poslední ze sebevraždených pokusů vzít sebou do hrobu nějakého upíra," vydechnu se smíchem a povzdechnu si. Balaur se mě zeptá jak se srovnávám s opravdovým světem a tak se zahledím so sklenice, než si prohrábnu vlasy.
    "Už... jsem si nějak zvykl... nepřekvapuje mě to. Válkou žiju celý život a je jedno jestli ve velkých řadách nebo malých. Tohle je jenom pokračování toho, co jsem začal už jako mladý, jen už nebojuju s lidmi," ušklíbnu se a nakonec zvednu krýgl a donutím Balaura udělat to samé. 
    "No, tak... na přátelství a úspěch," odfrknu si, než do sebe kopnu víc jak půlku. 

@Isaac napsal:

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 13:41

Poslouchal jsem ho, měl pravdu, stejně jako já byl voják už odjakživa, akorát... On bojoval s lidmi, se svými... Já bojoval proti démonům. Také mému vlastnímu druhu a až později... Proti všem ostatním. Byl jsem rád, že ho Esperové našli, bylo lepší na něj narazit jako na lovce, než od někoho z armády dostat úmrtní oznámení. Nepřekvapilo by mě to, ale... Lidé byli křehcí... On už ne tolik, ale stále byl smrtelný, stárnoucí člověk. Zvedne krýgl piva a tak udělám to samé.
    "Na přátelství a úspěch," zopakuji, než se napiji a usměji se. Na pivu jsem nebyl opravdu dlouho.
    "Tak ale teď dost o práci, pitomých šéfech... Chce to něco pozitivnějšího," zasměji se a pustím se s Isaacem do hovoru o všem možném. Mohl jsem být zcela upřímný a tak mu řeknu o sobě něco víc, stejně jako o světě démonů, mém původu a nakonec se rozvykládám i o Khoře.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 13:48

Bylo fajn jenom tak kecat o všem možné, dát problémy a práci stranou a prostě jenom klábosit. Dozvěděl jsem se o něm něco víc, stejně jako o světě a stále mi bylo jasné že je to jen zlomek všeho, co člověk může poznat. No, on měl výhodu nesmrtelnosti já ne. Jednou stejně pojdu na stáři, ale to si ještě nějakou chvíli počkám. Spíše byla větší pravděpodobnost že umřu v nějakém ze soubojů a tak se nad tím jenom ušklíbnu a brzy si všimnu že jsou už čtyři ráno a za chvíli budou zavírat kvůli úklidu. Brzy jsem se tedy s Balaurem rozloučil, hodil ho na náměstí, odkud už mohl dojít pěšky nebo spíše odlevitovat a já sám jsem se vydal zpátky na základnu. 

@Isaac napsal:

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 21:29

Archibald:
    Zelená... Zelená... Zelená... Zelená kapalina ve zkumavce... Výtažek z bylin. Ještě lepší léčivé vlastnosti. Zazubím se a tiše zasměji, dlouho nepřišla návštěva. Naposledy Karen s jídlem. Obrazy, vize. Isaac. Městský park, lov. Msta těch, kterým Esper zabil jejich milované. Silný aurin, který zažil mnoho bojů. Upír, jehož rychlosti se málokdo vyrovná. Xaphan, jehož tělo tvoří mocné plameny. Vlkodlak neznající slitování, ochoten spolupracovat s upírem, aby pomstil svou smečku. Mág, ochoten pomoci za dobrou cenu, kletby mu nejsou cizí. Dnes... Dnes večer. Isaac již vyrazil. Ticho, vize zmizela. Esper zemře. Nemohu ho varovat. Černý elixír, dočasný účinek. Navrátí moc. Pročistí hlavu. Hořký na jazyku, síly však přibývá.

Párkrát zamrkám a rozhlédnu se po místnosti, než můj pohled sklouzne na řetěz na mé noze. Stačil jediný výboj magie na to, abych ho uvolnil. Stáhnu ze sebe starou róbu, kterou hodím na zem a povzdechnu si. V tomhle stavu nevydržím dlouho, budu si muset pospíšit. Nebylo těžké dostat se ze základny Esperů nepozorován a brzy jsem běžel městem v obyčejném oblečení přímo k parku. Má vize byla jako vždy přesná. Bude tam, ale netušil jsem kdy. Mohl jsem jen doufat, že nejdu pozdě.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 22:00

Byl jsem vážně nasraný, ne doslova vytočený a tady v pěkný prdeli. Na těle jsem měl už několik zranení a byl jsem obklíčený hned několika nepřáteli. Má ruka vypověděla službu a tak jsem si musel přehodit zbraň do druhý. Proti takové přesile jsem neměl šanci, musel jsem se stáhnout ale... to byl problém. nedali mi příležitost utéct, hráli si se mnou a štvali mě jako nějakou kořist. Síla mi oproti přesile byla k ničemu. Přestože jsem byl opatrný i na tohle jsem byl krátký, Connor mě zase podvedl... Měl jsem na těle hned několik značek, které mě omezovaly v pohybu, nejenom že jsem se díky ním cítil slabší ale byl jsem vyčerpaný, unavený a z nějakého neznámého důvodu se mi chtělo hrozně spát. Kurva! Jestli něco hodně rychle nevymyslím, nedostanu se odtud živý, i když jsem měl možná tak pěti procentní šanci na úspěch. Takhle to dál nepůjde, s takovou moc dlouho nepřežiji a nejhorší na tom je, že to nemohu ani nikomu říct. Kdo by mi věřil že mě šéf posílá na sebevraždený mise? Všechno to může zamaskovat za náhodu... jenže tohle teď nebyl můj hlavní problém. Sotva se stačím rozdýchat, už byl u mě ten démon a nakopl mě do boku tak silně, že jsem odletěl kus stranou a chvíli zůstal ležet na zemi, zatímco ke mě pobaveně kráčel a v dálce už se shromažďovali další. Skvělé... prostě skvělé... vypadá to na můj poslední boj. Otráveně si přichytím krvácející ránu na stejni a zamračím se, než se začnu škrábat na nohy. 

@Isaac napsal:

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 22:08

Archibald:
    Z dálky jsem viděl skupinku nadpřirozených a Isaaca, který se zrovna proletěl vzduchem. Věděl jsem, že největším problémem jsou značky, které ho omezují a jelikož se mág držel vzadu a já se k nim z této strany přibližoval, byl jako první na ráně. Sprintoval jsem k němu a jen kousek od mága vytáhnu dýku, začne se otáčet, ale stihne jen vyjeknout, než mu ji zarazím přímo do srdce a oba skončíme na zemi. Prokletí by měla ihned zmizet. Vyskočím na nohy, než Zackovi hodím lahvičku s léčícím lektvarem. Byl hodně silný, měl by mu rány vyléčit hned, ale způsoboval obrovské bolesti, což... Nebyl u něj problém, ale také silnou závislost, takže se mohl vypít jen jeden za měsíc. Navíc přísady byly opravdu vzácné a měl jsem... Tak tři... Teď se mu však bude opravdu hodit.
    "Vypij to!" zařvu na něj, než hodím po nejbližším protivníkovi svou dýku, vykryje ji a spadne na zem, ovládnu ji však telekinezí a začnu na upíra rychle útočit.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 22:16

Byl jsem v pěkný prdeli a vůbec mě nenapadalo jak se z ní dostat. Heh, vážně jsem se nechal takhle zahnat do kouta? Se zavrčením se vyškrábu na nohy, ale byl jsem tak zesláblý, že jsem se musel podepřít kosou. Najednou zaslechnutlumené vyjeknutí a když se zadívám oním směrem, všimnu si nějakého muže, který ze vší pravděpodobností zabil mága, protože značky na mém těle okamžitě zmizely. Do těla se mi opět vrátila síla, ale stále jsem byl dost zraněný. Probodnu ho pohledem, ale všimnu si že mi něco hodil. Po chvilce zkoumání mi dojde že je to lektvar a tak se zamračím, ale lahvičku nakonec chytím. Měl jsem to... vypít? Nevěříně se na muže zadívám, ale dal se do boje s dalším nadpřirozeným, což znamenalo že... to není nepřítel. Nedůvěřivě přimhouřím oči na tekutinu uvnitř, ale nakonec jej otevřu a celý ho do sebe kopnu. Okamžitě se zašklebím, chuť byla teda příšerná a připomnělo mi to... Archibaldovi hnusný lektvary. Když se mi však začaly hojit rány a to téměř okamžitě, jenom nechápavě zamrkám, ale rozhodně na nic nečekám a vrhnu se po protivníkovi, se kterým bojoval ten bělovlasý mladík. Jelikož jsem mu naletěl do zad, podařilo se mi ho probodnout skrz na skrz, než jsem ho skopl k zemi. 
    "Ať jsi kdo jsi, díky..." zavrčím zamyšleně a jendou ranou muže na zemi zabiju. Okamžitě jsem byl v pozoru, nebyl to konec, byli tu další.

@Isaac napsal:

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 22:21

Archibald:
    Byl jsem tak rád, že se mi rozhodl věřit a lektvar vypil, věděl jsem, že teď už pro něj nebude problém se s nimi vypořádat a taky že hned zabil upíra, než mi poděkoval. Jen přikývnu a začnu se soustředit na dalšího protivníka. Brzy bylo po všem, oba jsme byli nezranění a kolem nás bylo několik mrtvol. Z toho běhu jsem však lapal po dechu a po čele mi stékaly kapky potu. Svezu se na zem do sedu a rozkašlu se.
    "Moje... Plíce," zasípu a snažil jsem se popadnout dech. Stálo mi to však za to. Zachránil jsem mu život. Nezemře a vize, ve které jsem ho viděl poprvé má stále šanci se naplnit.
    "Už... Nikdy... Neběhám," dostanu ze sebe, než se pomalu vyškrábu na nohy, stále jsem však byl zadýchaný... Nedivil jsem se, po tolika letech flákání se ve sklepě jsem neměl žádnou, ale vůbec žádnou kondici. To... By se mělo změnit, pokud si to tedy mé druhé já bude pamatovat.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 22:32

Brzy bylo po všem a já věděl že kdyby se ten podivín neukázal, bylo by po mě. Hlasiě zavrčím a kopnu do první mrtvoly, která se mi připlete do cesty až někam odletí a bylo mi úplně jedno kam. Byl jsem vzteklý, naštvaný a měl jsem chuť Connorovi rozbít hubu. Ne, neuklidnil jsem se tak snadno, spíše naopak, byl jsem rozzuřený a tak se několikrát zhluboka nadechnu, ne žse zadívám na bělovlasého muže, který se rozkašlal s tím, že ho bolí plíce. Nadzvednu obočí a nakonec dojdu až k němu, než ho sjedu pohledem od pat až po hlavu. 
    "Kdo jsi a proč jsi mi pomohl?" zeptám se po chvilce zkoumání jeho tváře, kterou jsem nikdy v životě neviděl. 

@Isaac napsal:

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 22:36

Archibald:
    Isaac se najednou objeví vedle mě a měl svůj klasický podrážděný pohled, se kterým se zeptá, kdo jsem a proč jsem mu pomohl. Zkoumavě se na mě díval a já se po chvilce narovnám a založím si ruce na prsou.
    "I kdybych ti to řekl, stejně bys mi nevěřil," řeknu po chvilce s povzdechem a zadívám se stranou, než svůj pohled přesunu a zpříma se zadívám Isaacovi do očí.
    "Archibald. Pomohl jsem ti... No, řekněme, že mám své důvody... A jednou by se mi opravdu mohla hodit tvá pomoc. Jestli máš otázky, ptej se teď, nevím, jak dlouho mi tato forma a zdravý rozum vydrží," odpovím nakonec a doufal jsem, že mi bude věřit. Kdyby ne, měl jsem způsoby, kterými mu to dokázat.

Isaac
    Isaac

Příspěvek pro Isaac za 24/8/2018, 22:48

Zamyšleně jsem si muže prohlížel a když řekl že bych mu to stěží věřil a založí si ruce na prsou, povzdechnu si. Chtěl jsem na něj začít ječet, ale místo všeho se jenom nadechnu a polknu všechny nadávky, které se mi draly na jazyk. On za můj problém nemohl, ani za šéfa s podělaným "nemám tě rád - chcípni midrákem". Když ale vysloví jméno Archibal, vyvalím na něj oči a zaseknu se na místě. Jistě, jistě... tohle mu určitě sežeru. Zůstal jsem však mlčet a jenom ho vyjeveně pzoroval a poslouchal. Měl své důvody a má pomoc by se mu jendou mohla hodit. V tom se zaseknu, Archibald... Vlastně když jsem nad tím více přemýšlel, dávalo to smysl. Nebyl členem společenství, ale věděl o něm, navíc ten lektvar... to že tu byl. Zhluboka se nadechnu a konečně se začnu tvářit trochu normálně. 
    "Těžko k uvěření, ale věřím ti. Jen Archibald je takovej cvok, co všechno ví. Navíc nevidím důvod v tom aby jsi mi lhal po tom, co jsi mi zachránil život... podruhé," vydechnu a na chvíli se odmlčím. 
    "Fajn zeptám se... opravdu zůstáváš ve společenství dobrovolně zavřený? Teď jsi volný, můžeš jít kam chceš, neodvléknu tě zpátky," sdělím mu a znovu si jej přeměčím chladným pohledem. Vážně je to Archibald? Tohle? Samej sval? Párkrát zamrkám, když jsem si vybavil před očima toho staříka...

@Isaac napsal:

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 24/8/2018, 22:54

Archibald:
    Zasekne se, vyvalí na mě oči a jeho výraz byl opravdu komický. Začnu se tiše smát a jen ho sleduji, nechával jsem mu čas, aby to vstřebal. V jednu chvíli se zasekne ještě víc a poté jsem v jeho výrazu viděl, že mi uvěřil. Spokojeně se pousměji, když mi to potvrdí i svými slovy a podotkne, že jsem mu zachránil podruhé život.
    "Jo, dlužíš mi," ušklíbnu se a překvapí mě, když se mě zeptá, jestli zůstávám ve společenství dobrovolně. Chvíli ho jen tiše pozoruji, než si povzdechnu.
    "Jak to říct... Tak napůl. Nezůstával bych zavřený někde ve sklepě, ale vím, že v mém obvyklém stavu nemůžu nikde pochodovat. Zemřel bych do tří dnů. Možná dřív. Proto mi to vyhovuje, mám dostatek prostředků, bezpečné místo a dost práce na to, abych se zabavil," odpovím nakonec a zamračím se.
    "Jak vidíš, když jsem sám sebou není těžké se odtamtud dostat. Účinky lektvaru ale brzy vyprchají a budu potřebovat, aby jsi mě odvlekl zpátky," poznamenám a ušklíbnu se.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 09:41