Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

• Odpovědět na téma

Čtvrtý úkol

Admin
Admin
Admin

Čtvrtý úkol Empty Čtvrtý úkol

Příspěvek pro Admin za 15/8/2018, 02:42

Znovu jste se vrátili k čarodějnici po splnění úkolu a ona vám, po krátkém odpočinku, který vám dopřeje, zadá svůj poslední úkol. Chce po vás aby jste našli jeskyni ve které se nachází tvor, který prý dřív býval jejím mazlíčkem, ale byl ovlivněn temnou magií, která ho pomátla. Čarodějnice po vás chce, aby jste ukončili jeho trápení, když nemůže být sám sebou a dá vám lahvičku s lektvarem, který právě dokončila s pomocí květiny, kterou jste donesli. Lahvičku s lektvarem musíte vhodit do jeskyně před tím, než do ní vstoupíte. Jako důkaz o splnění máte k jeho mrtvému tělu přiložit krystal, který jste získali při prvním úkolu a poté ho donést čarodějnici. Dejte si však pozor, nejste jediní co plní úkoly, ale pouze jeden může splnit tento úkol. Najdou se tací, kteří vám budou chtít zabránit v dosažení jeskyně a určitě i někdo kdo bude čekat až za něj odvedete špinavou práci a poté se vám pokusí krystal sebrat.

Vaším úkolem je:
1. Najít jeskyni, která se nachází v lese… z jeskyně vychází aura mocné bytosti
2. Rozhodnout se jestli vstoupíte, nebo raději půjdete domů
3. Vhodit lahvičku s lektvarem a zabít tvora uvnitř
4. Vrátit se k čarodějnici s důkazem o smrti tvora (krystal, který po přiložení k mrtvole změnil barvu).
Admin
Admin
Admin

Čtvrtý úkol Empty Re: Čtvrtý úkol

Příspěvek pro Admin za 15/8/2018, 12:09

Čtvrtý úkol Imagep11
Balaur
Balaur
Admin

Příspěvek pro Balaur za 18/8/2018, 01:08

Doplňoval jsem zásoby své magie a postupně přicházeli i další účastníci úkolů. Nebo poskokové čarodějky, záleží na úhlu pohledu. Stále jsem meditoval pod stromem a zvednu se až když nás zavolá čarodějka. Sotva se postavím na nohy, lehce se zašklebím, když mi celkem hlubokými ranami projede ostrá bolest, ale pokračoval jsem v chůzi, jakoby nic. Sdělí nám poslední úkol. Dostaneme lektvar, který máme hodit do jeskyně, kde je její mazlíček, kterého ovládla magie a zatemnila mu mysl. Měli jsme ho zabít a všem hned bylo jasné, že tento úkol splní jen jeden z nás. Čarodějka domluví a v tu chvíli prudce vyrazím ve směru, kterým byla jeskyně a všechny hravě předběhnu. Zabrzdím však na kraji mýtinku a otočím se na ostatní, kteří také zastaví kus ode mě s nejrůznějšími výrazy.
"Nemám rád krveprolití, ani jatka, ale když už jsem se s tímhle tak dlouho otravoval, nehodlám si odměnu proklouznout mezi prsty," oznámím jim a zastrčím ruce do kapes.
"Takže vám dávám možnost odejít, jít domů a zapomenout na nějaké úkoly a přání," vydechnu a zavřu oči.
"Uhni nám, slabochu, měl jsi i problémy s pitomým, slabým andělem!" zavrčí na mě jeden z nich a změní se do démonické podoby. V mžiku jsem byl jen kousek před ním a z meče proti němu vyšlu silnou vlnu temné magie, která ho přesekne napůl. Zadívám se na ostatní, někteří měli teď na tváři vyděšené výrazy a trochu ucouvli.
"Budu počítat do tří," řeknu zcela klidně a položím si meč na rameno, než začnu počítat. Někteří se otočí a rozejdou pryč, zatímco jiní se začnou měnit. Zjistím, že ve skupince jsou dva vlkodlaci, zvěromág a ještě jeden démon. Byli tady i další dva lidé, jednoho jsem tipoval na upíra, dle znechuceného pohledu, který hodil na vlkodlaky a poslední... Když kolem něj zajiskří magie, usoudím, že je nejspíš mág. První vlkodlak proti mě vyrazím a tak se vznesu do vzduchu, kde mě málem sejme vlna magie, kterou vyslal onen mág. K mému překvapení se upír pustí do druhého vlkodlaka a tak si otráveně povzdechnu. Na jednu stranu méně práce a ušetřím čas, na druhou to nebude taková zábava. Snesu se opět na zem a když se po mě vlkodlak zase vrhne, vyšlu proti němu ohnivou kouli, než zablokuji útok démona. Nastane chaos, kdy jsme všichni bojovali jeden proti druhému, ale většina se zaměřila na mě. Nakonec jsem to ale přeci jen byl já, kdo zůstal stát mezi mrtvolami. Jen se krátce zadívám na čarodějku, která to mlčky pozorovala, než se otočím a vydám se k jeskyni. Brzy jí najdu a tak bezmyšlenkovitě hodím lahvičku s elixírem dovnitř a zaslechnu tříštění skla. Po chvilce se ozve hlasitý řev, se kterým z jeskyně vyběhne obrovský medvěd, který měl na tlapách a zádech jakési černo-fialové výrůstky a vypadal dost nasraně. Ušklíbnu se a když se proti mě rozběhne plnou rychlostí, zvednu mu před čumákem kamennou stěnu, do které vrazím a proboří ji. Díky tomu však zakopne a tak jsem byl hned u něj a seknu ho přes záda. Výrůstky byly však natolik pevné, že jsem je proseknout nedokázal, naštěstí pokrývala opravdu jen jeho tlapy a záda. Medvěd se po mě ožene a tak uskočím stranou. Postaví se na zadní, než hlasitě zařve a když stál, mohl mít tak čtyři metry. Nadzvednu obočí, než mu mu proti břichu vyšlu větrné čepel, proti kterým však hrábne tlapami a zcela je zruší. Povzdechnu si a když se proti mě opět rozběhne, vyrazím mu naproti. Jakmile rozevře tlamu, aby mě kousl, strčím mu do ní meč a probodnu mu čelisti. Zařve bolestí, ale to už mu do chřtánu vyšlu ohnivou kuličku. Medvěd padne k zemi s otevřenou tlamou, nehodlal jsem ho trápit a tak mu rychle proženu ostří meče srdcem, než k němu přiložím krystal, který se zbarví do černa. Zadívám se na svou ruku, kde jsem měl otisk medvědova tesáku, když jsem mu lehce nešikovně zabodl meč do tlamy a povzdechnu si. Chtěl jsem to už mít za sebou a tak se rychle dopravím zpátky k čarodějnici a zamávám jí před ksichtem černým krystalem.

Čtvrtý úkol 3946849218
Čtvrtý úkol 3958390022
Čtvrtý úkol 3951523327

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je 17/10/2019, 02:05