Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

Khora
    Khora
    Admin

Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 5 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

Příspěvek pro Khora za 17/8/2018, 15:41

Sledovala jsem je a když se Balaur otočí mým směrem a nadzvedne obočí, jen se ušklíbnu a nakonec seskočím dolů, s čímž se za nimi rozejdu. Olíznu si suché rty a pomalu k nim kráčím, než hlasitě zatleskám a oba dva přelétnu krátkým pohledem.
    "Byla to pěkná podívaná, škoda jenom že jsem viděla kousek," ušklíbnu se a nakoním hlavu zvídavě na stranu. Oba dva vypadali zmoženě, takže jsem tušila že s tréninkém skončili, i tak jsem je chtěla pochválit. Chvíli pohledem zkoumám Balaura, než se se zájmem otočím na Kaela a pousměji se. 
    "Alespoň jsem viděla konečně část z tvých schopností," vydechnu a nakonec se uraženě otočím na Balaura složím ruce na prsou.
    "Proč si mi neřekl že trénujete? Chtěla jsem ho vidět v akci..." zasyčím na něj naštvaně a povzdechnu si. No... Chtěla jsme říct že jsem se od nich mohla hodně naučit ale nakonec si povzdechnu a zavrtím nad tím hlavou. Ajo... já vlastně už nemám magii. 

Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 5 Coolterlr
    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 5 Cooltepsp
    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 5 Cooltemqm
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi

Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 5 Empty Re: Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat....

Příspěvek pro Kael Kuroshi za 17/8/2018, 16:05

Chvilku to trvalo, ale vyškrábal jsem se na nohy, ale sotva se mi to povedlo, ucítil jsem jak mě nadzvedla vlna vzduchu a plácla se mnou zase na zem, tentokrát však mimo kruh. Vyplivnu písek, který se mi dostal do pusy a střelím naštvaným pohledem po Balaurovi, který se na mě ušklíbne, že až teď je konec, ale hned na to se taky zašklebím a sednu si.
    Potom k nám přiběhne Khora, která nás očividně nějakou dobu sledovala, i když jsem si jí všiml, až když jsme dobojovali a já se přestal soustředit na Balaura. "Ale já stále neviděl ty tvoje" odpovím Khoře, když řekne, že konečně viděla mé schopnosti. To už se ale otočila na Balaura a zasyčí na něj, že jí měl říct, že jdeme trénovat, jelikož to chtěla vidět. "A nějakou dobu nás asi zase neuvidíš, jelikož kdybych takhle trénoval každý den tak asi dlouho nevydržím" řeknu směrem na oba, ale pak se otočím jen na Balaura a dodám "ale jednou za čas si to můžeme klidně zopakovat... třeba jednou skončíš s obličejem v písku ty".

Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 5 Kael_p10
    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 5 Kael_p11
    Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 17/8/2018, 16:16

Khora se k nám připojí s tím, že to byla pěkná podívaná, ale viděla jen kousek. Pousměji se, ale to mě přejde v momentě, kdy na mě začne podrážděně syčet s tím, že jsme jí o tom měli říct, že by se přišla podívat.
    "Příště, netrénujeme naposledy," zavrčím na ni, ale když Kael zmíní, že nějakou dobu nás asi neuvidí trénovat, že kdyby to dělal každý den, tak to dlouho nevydrží, na tváři se mi objeví zákeřný úsměv.
    "Neříkej dvakrát, nebo udělám přesný opak a budeme takhle každý den trénovat," zasměji se a když dodá, že jednou třeba skončím obličejem v písku já, odfrknu si a založím si ruce na prsou.
    "Sni dál, mladej," zasyčím na něj pobaveně, než se otočím na Khoru.
    "Přišla jsi trénovat, nebo jsi něco potřebovala?" pousměji se na ni.

Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 5 3946849218
    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 5 3958390022
    Až příliš postav na to, aby se nám chtěly vypisovat.... - Stránka 5 3951523327
    Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 17/8/2018, 16:24

"Příště může být kdo ví kdy," zavrčím naštvaně ale povzdechnu si. Jakmile ale Kael prohlásí, že takhle by nezvládl trénovat každý den, otočím se na něj s úšklebkem a zašklebím se.
    "Suchare, myslím že bys to zvládl po tom co jsem viděla," dodám po chviličce a zasměji se nad škodolibostí Xaphana, který měl na tváři hned jeden z úšklebků, který jsem jasně dokázala přečíst. On by toho opravdu byl schopný. Nakonec se smíchem neodolám a povzdechnu si.
    "Ale víš co? Fandím ti! Ráda se podívám na to až tady mocného Xaphana složíš na lopatky," ušklíbnu se na oba dva, ale hned na to se zaseknu, když Drakon rozmrzele zavrčí a sdělí mi vělice zajímavou informaci. Chtěla jsem Balaurovi odpovědět, ale... chvíli jsem tam jenom stála jako smyslů zbavená, než si oba dva změřm přísným pohledem. Teď jsem mohla vypadat jak jejich matka která se je chystá za něco zdupat, ale místo toho jen zakroutím hlavou a posadím se na zem. 
    "Nepochlubili jste se sejmutím požírače světů," vydechnu nakonec a začnu malovat obrázek požírače prstem do písku. 

Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi

Příspěvek pro Kael Kuroshi za 17/8/2018, 16:44

Balaur mi jen řekne ať sním dál a otočí se ke Khoře, jestli něco chtěla, nebo přišla trénovat. Ta se však místo odpovědi zarazí a zahledí kamsi do prázdna, než přijde zase k sobě a zamračí se na nás, jako by jsme něco provedli... zase.
    Sedla si na zem s tím, že jsme se ani nepochlubili s poražením Požírače světů, na čež jsem na ní vyvalil oči. Balaur to byla jedna věc, ale teď dokonce i Khora? To už na mě bylo moc. Párkrát jsem se nadechl, že něco řeknu, ale nakonec jsem to vzdal... byl jsem moc unavený na nějaké přemýšlení a to bylo teprve ráno.

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 17/8/2018, 16:49

Odfrknu si, že když řekne Kaelovi, že mu bude fandit, aby mě složil na lopatky. Jen se na ni pobaveně podívám. Něco takového by mi moje ego nedovolilo. V magii jsem prohrát nehodlal. S nikým. Khora se však najednou zarazí a zadívá se na nás, jako bychom něco provedli. Nadzvednu obočí a čekal jsem, co z ní vypadne. Najednou se však změní o požírači, sedne si a začne ho kreslit do písku. Chvíli zůstanu potichu a jen ji sleduji, než se ušklíbnu.
    "Hádám, že to znamená, že jsi tam byla taky... Co tvůj Asmodian? Který to byl?" zeptám se zvědavě a nakonec se na zem posadím i já. Byl jsem celkem utahaný, takže proč stát, když konverzace pokračuje.
    "Je škoda, že mi Ash neřekl nic víc o jeho schopnostech, když už mi je dal... Je ale celkem zábavné objevovat novou sílu," poznamenám a pousměji se.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 17/8/2018, 17:00

Přemýšlela jsem zatímco jsem si kreslila prstem do písku, než skončím a zvednu hlavu abych se zadívala na oba dva. Zatímco Kael to vzdal, sedl si a jenom na mě vyvalil oči, Balaur už měl trochu živější reakci a tak na jeho poznámku o tom jestli jsem tam byla přikývnu a povzdechnu si.
    "Éterický, ale... je tu pořád se mnou," vydechnu nakonec a zakroutím nad naší konverzací o rozloučení hlavou. Ta pitomá liška se mě ani nezeptala! Prostě mi to sprostě oznámil... S tichým zavrčením si povzdechnu a otočím se na Balaura, když pronese něco o zábavném objevování nových schopností. Okamžitě na něj hodím poker face, to... jako myslel vážně? Mě to sralo po tom co se mi zbláznily schopnosti a myslela jsem si že se ze mě stává člověk. Znovu si je oba dva změřím pohledem, vypadali jakoby měli každou chvíli chcípnout.

Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi

Příspěvek pro Kael Kuroshi za 17/8/2018, 17:06

Přesto, že jsem se nezapojil jsem pozorně sledoval jejich konverzaci a když se zmíní, že je tu stále s ní, nedá mi to a zeptám se "jak to, že je tu stále s tebou? myslel jsem, že bez svého pána nemůžou existovat... a kde vůbec je?" Asmodiané, nebo alespoň ten můj byli poměrně velicí, takže musel být neviditelný. "A víte co... nechcete pokračovat v hovoru někde nad jídlem?" řeknu ještě a hlasitě mi zakručí v břiše, jak jsem potřeboval doplnit ztracenou energii, hlavně tu magickou, ale ta se doplní časem sama.

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 17/8/2018, 17:12

Odpoví mi, že Éterický, pomalu přikývnu, nedokázal jsem si přesně představit, co by takový Asmodian mohl mít za schopnosti, ani jak by mohl vypadat. Co mě ale zarazí je, že tady byl stále s ní. Když se však zmíním os schopnostech, neunikne mi její výraz a tak se na ni omluvně a trochu provinile pousměji. Kael se jí ihned zeptá, jak to, že je s ní, než dodá, jestli si o tom nechceme promluvit nad jídlem. Ušklíbnu se a postavím se na nohy.
    "Dokázal jsem Ashovi prodloužit dobu pobytu tady pomocí vlastní magie, pokud by jeden z nich našel stálý zdroj, nebo... Něco jiného, co by posloužilo k zachování jeho esence, mělo by to být možné. Trefil jsem se?" zeptám se Khory a opráším si oblečení.
    "Každopádně absolutně netuším, jak by se to dalo provést v praxi," řeknu zamyšleně a zkoumavě se na Khoru zadívám.
    "Pojďme se najíst," vydechnu nakonec.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 17/8/2018, 17:23

Povzdechnu si a když mi Kael položí otázku, zamyslím se. 
    "To jsem si taky myslela když jsem viděla jednoho z asmodianů mizet..." vydechnu a na chvíli se zamračím, než rozmetu obrázek v písku rukou. Na chvíli jsem byla potichu, zatímco se zvedli s tím že se půjdou najíst a jestli nebudeme pokračovat v diskuzi při jídle. 
    "Řekla bych zeptej se ho sám, ale máte na spěch, takže to nechme na jindy," vydechnu a jenom nad tím zavrtím hlavou, než se postavím a rozejdu se trochu dál od nich abych mohla trénovat. 
    "Díky za nabídku, ale nemám hlad, zůstávám," vydechnu a na oba dva se pousměji, než jim mávnu a dojdu pro figuríny, které si začnu rozkládat po aréně. 

Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi

Příspěvek pro Kael Kuroshi za 19/8/2018, 15:40

Já a Balaur, jelikož jsme byli po tréninku, jsme se shodli, že jídlo zní jako dobrý nápad. Khora zůstala v aréně s tím, že nemá hlad, takže jsme byli zase sami a vydali se do jídelny. Vlastně mám pocit, že to je poprvé, co zůstávám na jídlo v sídle Bratrstva, ale neměl jsem energii jít někam dál.
    Jelikož jsem měl opravdu obrovský hlad, vybral jsem si rovnou dvě jídla a zamířil k jednomu ze stolů. Když si ke mě přisedl Balaur, všiml jsem si, jak se všichni podívali naším směrem, ale ignoroval jsem je. "Věděl jsem, že jsi silný, ale po tom co jsi zablokoval můj poslední útok jsem vážně doufal, že už nebudeš mít sílu znovu zaútočit" řeknu trošku mrzutě a pustím se do jídla před sebou. "Nečekal jsem, že by ještě někdo z Bratrstva byl jedním z vybraných Asmodianem... je to celkem zvláštní, myslíš, že byli všichni z Atrei a okolí?" zeptám se po chvíli, když už mám skoro své první jídlo snědené.

Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 19/8/2018, 16:09

Vydáme se do jídelny, kde si naberu nějaké jídlo a poté si přisednu ke Kaelovi ke stolu. Ignoroval jsem pohledy ostatních a v klidu se pustím do jídla. Kael poznamená, že věděl, že jsem silný, ale poté, co jsem zablokoval jeho poslední útok doufal, že už nebudu mít sílu na to zaútočit. Ušklíbnu se, zněl mrzutě, ale o to víc jsem věděl, že se bude snažit zlepšit.
    "Sice jsem si opravdu myslel, že tě svým posledním útokem vyřadím, ale vždycky si nechávám nějakou rezervu pro případ nouze... Ještě teď bych ze sebe něco vyždímal, ale pak bych nejspíš omdlel," odpovím s úsměvem a když poznamená, že ho překvapilo, že byl i někdo další z Bratrstva vybrán, přikývnu.
    "Také mě překvapilo, když jsem tě viděl. A teď ještě Khora... No nemůžu si stěžovat, byly to celkem silné bytosti a jejich schopnosti jsou vážně užitečné," odpovím a dál pokračuji v jídle.

Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi

Příspěvek pro Kael Kuroshi za 19/8/2018, 16:35

Na rozdíl ode mě si Balaur nechává i při "finálním" útoku, kterým chce vyřadit protivníka nějakou rezervu magické energie, kdyby to náhodou nevyšlo. Chvíli nad tím přemýšlím, ale stejně nakonec usoudím, že drobný zbytek magické energie, který mi už nemůže pomoci proti nepříteli, kterého jsem nedorazil svým nejsilnějším útokem na úkor oslabení finálního útoku není nejlepší nápad. Přesto ale přikývnu, jelikož očividně bylo pár situací, kde to může být lepší volba. "Máš pravdu, jejich schopnosti jsou opravdu velice užitečné" řeknu, když si vzpomenu na svou proměnu na samotný vzduch. Uvědomím si, ale že jsem v cítil ještě nějakou schopnost a měl jsem tušení co dělá a tak jsem bez přemýšlení, jen abych si to potvrdil namířil špičku nože na svůj prst a řízl se do bříška ukazováčku. Chvíli jsem prst pozoroval, než se po pár kapkách krev sama zastavila a poté se rána pomalu zacelila, jako by tam nikdy nebyla. "Páni..." řeknu a zkoumám svůj prst "... zajímalo by mě jak přesně to funguje".
    Když jsme dojedli, odnesl jsem nádobí a jelikož už jsem znovu začínal cítit v těle energii, zeptal se "co spolu dnes večer vzít nějakou misi? S trochou štěstí by to mohlo také posloužit jako trénink... a pokud ne, alespoň to bude zábavnější než zůstávat tady".

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 02:36