Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Ariana & Sebastien

Ariana Rose
    Ariana Rose

Ariana & Sebastien Empty Ariana & Sebastien

Příspěvek pro Ariana Rose za 2/8/2018, 09:44

Počasí: Zataženo, ale teplo - úplněk
    Místo: okolí města - převážně lesy
    / vlivem hry se může měnit
    Pořadí: Ariana, Sebastien
    Ariana Rose
    Ariana Rose

Ariana & Sebastien Empty Re: Ariana & Sebastien

Příspěvek pro Ariana Rose za 2/8/2018, 09:54

Nevím co mě dnes večer táhlo do lesa, ale něco to bylo. Osud? Možná - nebo jen předtucha. Tak či tak jsem se procházela po lese a tentokrát jsem se ani neproměnila do vlčí podoby. Zůstala jsem jako člověk. Sestra byla někde s bratrem a já se cítila podivně osamělá a přesto jako bych za to dnes byla ráda. *A to se ještě nic špatného nestalo.* Jenže téměř ihned po té, co mi tato myšlenka projela hlavou, se vynořil nad lesem měsíc v úplňku. Chvilku jsem ho chtěla obdivovat, jenže to nešlo. Začala jsem se měnit do vlkodlačí podoby a zažívala přitom bolestnou agónii, jakou jsem už dlouho nezažila. Chtělo se mi křičet a řvát, ale nešlo to. Nemohla jsem dělat nic, jen prožívat tu bolest, která doprovázela přeměnu. A protože to nebylo tak dávno, co jsem o sobě zjistila, že jsem vlkodlak, stále moje přeměna trvala dlouho. Po prvních pěti minutách jsem se nedokázala soustředit na nic, ani na to, hlídat jak dlouho mi přeměna zabere. Bylo to, jako by si mou mysl vzalo do rukou zvíře - šílené a běsnící po krvi. A mě zahnalo někam daleko, do temného kouta. A víc, už nevím.
    Převzal nade mnou vládu vlkodak. Zavyl na měsíc a rozeběhl se hluboko do lesa, kde zabil první zvíře, na které narazil - laň. Ale touha po krvi v něm jen narostla.
    Sebastien N. Whitley
    Sebastien N. Whitley

Příspěvek pro Sebastien N. Whitley za 2/8/2018, 10:17

Stačil jeden jediný pohled na kalendář, který vysel na bílé zdi jeho skromného bytu a hned věděl, že dneska to bude opravdu dlouhá noc. Ano, do kalendářů si začal zaznamenávat dny, kdy má být úplněk, aby se mohl odebrat daleko od města, kde nechce ubližovat nevinným duším. Oblékl si na sebe nějaké staré hadry a to bylo všechno. Ještě na nějaké místo schoval klíče, aby se poté mohl dostat domů a vydal se s vážným výrazem do lesa. Do lesa, kde bude trávit celou noc lovem nějakých srnek, zajíců a jiných zvířat na které narazí. Možná narazí i na nějakého dalšího vlkodlaka, ale tomu by se neměl divit. Určitě v tomto městě není jediný a ten les není jeho, bohužel.
    Ulicemi se pomalu blížil do lesa. Cítil, jak měsíc na něho pomalu, ale jistě působí. Zrychlil svůj krok, až pomalu začal běžet. Nepotřebuje se proměnit uprostřed ulice, aby ho vidělo pár lidí. Vběhl do lesa, kde už to začalo. Ani se už nepokoušel vběhnout hlouběji, prostě to nechal na pokraji onoho lesa, kde na něho může být vidět. Ta bolest ho donutila dopadnout na zem. I po těch letech si na to nezvykl. Cítil všechno, to jak se mu mění celá anatomie jeho vlastní těla, tak i veškeré pachy, které začal cítit intenzivněji. Během několika minut už tam nebyl ten vysoký mladík. Teď tam místo něho stála obrovská tmavá koule, která byla obalená delšími chlupy. Jeho ostré drápy se zaryly do prvního stromu, který uviděl, a tmavé oči se zahleděly hluboko do lesa, odkud k němu doléhaly veškeré pachy zvířat a jiných věcí.
    Pustil ze svých spárů strom a rozeběhl se dál do lesa. Jak běžel, lámal menší stromky, které mu stály v cestě, a bylo mu jedno, jakou škodu nadělá. Teď to neovládá on, ale někdo úplně jiný. Ucítil pach nějaké srny. Ano, rozhodně to byla srna, proto se rozeběhl i jejím směrem. Ani se nesnažil jakkoli plížit, protože ihned věděl, že bude rychlejší a ono nebohé zvíře dostane, roztrhá a sežere. A jak to tak bývá, klidně se o svůj úlovek popere, aby mu ho nikdo nevzal. Ano, pokud tady cítil i pachy dalších stvoření, je šance, že se jeho lov potom neobejde bez boje, na který byl připravený.

Ariana & Sebastien DW0iR3op_400x400Ariana & Sebastien Tumblr_olssdmqoEP1v603u7o1_500Ariana & Sebastien 141c3f3647f2eec9
    Ariana & Sebastien 30fa1e033df42cc98e6650fe31b1f45fAriana & Sebastien Black-and-white-boyfriend-goal-hot-Favim.com-3587798Ariana & Sebastien 25fe1e89c1f437f4e92595beb92fa6f9
    Ariana Rose
    Ariana Rose

Příspěvek pro Ariana Rose za 2/8/2018, 10:25

Vlkodlak se nedokázal nabažit krve ani masa z jedné mladé laně a proto lov pokračoval. Kdybych věděla, co všechno se dnes stane, budu všem zpropadeným bohům vděčná, že si to nebudu pamatovat. Vlkodlak nečekal na nic, nechal tam laň roztrhanou a běžel si ulovit další kořist. Jenže pak ucítil pach jiného vlkodlaka. Hned začal být ostražitější. Nelíbilo se mu, že je někdo další v jeho blízkosti, kdo mu může ukrást kořist, na kterou se těšil. A pak ho zahlédl. Jen díky svým vylepšeným smyslům, ale viděl ho. Prohnal se kus od něj a běžel po stopě dál. Chtěl ulovit stejnou srnku, na kterou měl zálusk i on. A to nedopustí. Rozeběhl se za ním a po pár minutách ho dohnal. Ihned se na něj s vrčením vrhnul a šel mu po krku. Chtěl se ho prostě zbavit, ale vlkodlaka ani vlkodlak nezabije jen tak. Proto se snažil využít momentu překvapení, dokud ho měl.
    Sebastien N. Whitley
    Sebastien N. Whitley

Příspěvek pro Sebastien N. Whitley za 2/8/2018, 18:22

Běžel za jeho úlovkem. Ano, možná si s tím trochu hrál, ale opravdu jen trochu. Jenže tou vší chutí na toto mladé a pohyblivé maso, nevnímal své okolí. Až potom, kdy už bylo pozdě a na zádech mu přistálo nějaké tělo. Možná trochu menší než byl on sám, tím si nebyl zrovna jistý, ale jeho pach ucítil až moc pozdě a neměl šanci jakkoli uskočit nebo se připravit do obranného postoje. Začal svýma velkýma tlapama hmatat po svých zádech, různě sebou otáčel, aby onoho vetřelce ze sebe dostal. Ano, mohl začít běžet někam dál, ale pokud tahle havěť dohnala, pravděpodobně by moc daleko neutekl. Nebo taky mohl začít šplhat po stromech a tak, ale zase není tolik ohebný a pravděpodobně by při prvním skoku spadl na tvrdou zem nebo do nějakého trnitého keře, což je nejvíce pravděpodobné. Tohle vypadá na jeho protivníka pro dnešní úplňkovou noc, jenže cítil, že bude muset co dělat, aby onoho škůdce porazil. Možná je silnější sám Sebastien, ale třeba se plete. Určitě se teď plete, napřed musí svého soupeře vidět a pak teprve rozmýšlet. Ale v ten moment ho něco napadlo. Občas mu to i v téhle podobě pálilo a občas i věděl, co dělá a právě teď ho napadl ten super chvat, který dělávají zápasníci, když se jim někdo drží na zádech. Jednoduše se na záda položit. Rozhodně ne lehce, ale tvrdě. Vyskočil do vzduchu a naklonil se tak, aby dopadl na záda. Buď onoho tvora zalehne a dopadne do měkkého nebo si ublíží sám.

Ariana & Sebastien DW0iR3op_400x400Ariana & Sebastien Tumblr_olssdmqoEP1v603u7o1_500Ariana & Sebastien 141c3f3647f2eec9
    Ariana & Sebastien 30fa1e033df42cc98e6650fe31b1f45fAriana & Sebastien Black-and-white-boyfriend-goal-hot-Favim.com-3587798Ariana & Sebastien 25fe1e89c1f437f4e92595beb92fa6f9
    Ariana Rose
    Ariana Rose

Příspěvek pro Ariana Rose za 2/8/2018, 18:30

Hned jsem se vlkodlakovi zakousla do ramene a drápy jsem mu zaryla do těla, jak jsem se ho držela a chtěla jsme ho zneškodnit. Kdo by nechtěl? Ještě v tomhle úplňkovém stavu. Nemusel mi ani nic udělat a chtěla bych ho zabít. Ne já ne - to ten vlkodlak. Vrčela jsem a dravě se mu snažila ublížit, jenže pak jsem ucítila, jak i se mnou na zádech vyskočil do vzduchu a chtěl při dopadu co nejvíc ublížit mě tím, že mě zalehne. Ihned jsem se od něj odrazila, ale stejně pozdě. Při nárazu mi tvrdě dopadl na jednu zadní nohu, ve které bolestivě zapraskalo. Zakňučela jsem a okamžitě jsem ho sekla drápy druhé nohy do boku, v naději, že se trochu pohne a já budu moct svou nohu vytáhnout. Bolestivě v ní tepalo, ale na to jsem teď nebrala ohledy. Chtěla jsem ho prostě jen zabít. Jak prosté. Zlostně jsem na něj znovu zavrčela a jakmile jsem měla nejspíš zlomenou nohu vyproštěnou, vrhla jsem se na něj znovu. Byla jsem sice o dost menší, za to o dost hbitější a rychlejší jak se zdálo.
    Sebastien N. Whitley
    Sebastien N. Whitley

Příspěvek pro Sebastien N. Whitley za 2/8/2018, 18:46

Lehce zavyl potom, co mu zaryla ty ostré věci do těla. Bolelo to a pálilo v jednom. Ovšem, to onu bestii akorát rozdráždilo o něco více a naprogramovala se na program „Ihned zničit.“ Pokud někdo půjde druhý den na nějaké bylinky nebo jenom na procházku do lesa, bude se asi hodně divit, co se tady dělo. Vypadalo to, že jeho skok zabere, ale zase během chvilky to vypadalo, že ne. Nakonec to zabralo na malou část a podle zvuku to znělo i úspěšně. Až do té doby, dokud se mu neobjevily další škrábance na boku. Ano, lehce nad tím zavrčel, protože to zase bolelo, ale teď, když jeho malý protivník měl zlomenou nohu, má menší šanci dokud se nezregeneruje. Proto využil příležitosti, zadníma nohama se odrazil a jako střela běžel proti onomu druhému psisku. Rozhodně není tak rychlý jako on, ale za pokus to přeci jen stojí. Prackama máchal ve vzduchu a doufal, že se aspoň jednou trefí. Něco mu říkalo, že bude silnější, ale to bude asi jediná výhoda na tom všem. Může být silnější, ale to pořád neznamená výhru. Ale teď se lehce podařilo. Podařilo se ho škrábnout přes hruď a ten pocit byl krásný. Ovšem, ihned uskočil, aby nebyl na ráně a upřeně dotyčného sledoval temným pohledem. Nechával ze svých drápů, levé ruky, kapat jeho krev. Jakmile spadla poslední kapka a krev tak nějak zaschla, vrhl se znovu proti němu a tentokrát zasadit tvrdší úder a hlavně neminout.

Ariana Rose
    Ariana Rose

Příspěvek pro Ariana Rose za 2/8/2018, 18:57

Byl to dost vyrovnaný souboj. Už jen tím, že každý byl lepší v něčem jiném. Soupeř byl rozhodně silnější a větší, ovšem já byla rychlejší a hbitější. Podařilo se mi ucuknout před jeho ránou a tak místo ošklivých škrábanců od jeho drápů jsem měla na hrudi jen povrchové zranění. Krvácelo, to ano, ale nebylo to nic vážného, co by mě mohlo zabít. Ostře jsem na něj vyštěkla a hned se proti němu vrhla, než stačil udeřit znovu on. Zahryzla jsem se mu do druhého ramene, ale vzápětí jsem už uskočila, abych se vyhla jeho další ráně, které jsem se samozřejmě zase nevyhla úplně, takže mi na těle přibylo pár škrábanců. A jak jsem dopadla na zlomenou nohu, která se zotavovala, znovu jsem zlomeninu obnovila a bolestivě zakňučela. Ale jen to ve mě vyvolalo další vlnu nenávisti a tak jsem se na toho vlkodlaka vrhala znovu a znovu. Až do svítání, když jsme už byli oba vyčerpaní, poškrábaní, pokousaní a bůhví co všechno. Ale svítání nás vykoupilo z vlkodlačího šílenství. Oba jsme se začali měnit do lidských podob a oba jsme byli skoro nazí. Ale upřímně řečeno, to byla moje poslední starost. Měla jsem šrámy snad všude po těle. Některé už byli skoro zahojené, jiné byli však čerstvé. Ale alespoň mě bolelo celé tělo natolik, že jsem tam pár minut jen ležela a nevzmohla se ani na slovo - sotva že jsem udržela oči otevřené a marně jsem se snažila vzpomenout si, co se stalo.
    Sebastien N. Whitley
    Sebastien N. Whitley

Příspěvek pro Sebastien N. Whitley za 2/8/2018, 19:18

Všechno záleželo na možnostech buď anebo. Někdy to vypadlo tak a jindy zase tak, nikdy se nedalo přesně určit, kdo jak skončí, kdo jak uhne, kdo jak se trefí. Vlastně, většinou jsou boje o náhodách, ale na ty Sebastien nevěří. Jediné v co věřil, bylo to, že právě teď ani jeden nebojuje úplně na plno i přes to, že jsou v rauši z toho měsíce. Ostrá bolest ho zasáhla na druhém rameni a než ho stihl udeřit, zase byl pryč. Prali se až do vyčerpání. Jediné, co se jim honilo v hlavách, tak bylo to, že chtěli jednoduše zabít toho druhého. Lesem proudily zvuky, ale nejčastěji to bylo vrčení, vytí nebo jen štěkot. Někomu to mohlo přijít strašidelné, jiným zvláštní a zajímavé.
    Oba byli vyčerpaní, unavení a slabí. Ani jeden se již neměl k tomu, aby jakkoli zaútočil a v tom přišel jejich konec. Jejich konec v této podobě. Nyní nastane proměna zpátky a on konečně zjistí, co za muže stálo proti němu. Tedy, doufal, že je to muž. Kdyby to byla žena, pravděpodobně by si nijak neodpustil, že bojoval proti někomu takovému i v tom faktu, že byl úplněk. Ještě než se začal proměňovat zpátky, snažil se pár skoky, přesunout na místo, kde se mu válely potrhané hadry. Jenže jeho síla byla vyčerpaná a moc daleko se nedostal, ovšem, stačilo to k tomu, aby se tam poté mohl doplazit. A to, co za osobu to je, zjistí později. Jeho tělo bylo zase normální. Nahé a normální, tedy, ještě bylo dost vyčerpané, ale to ho nijak nezajímalo. Doplazil se ke svým věcem. Byl potlučený, někde měl otevřené rány, jinde již skoro zacelené. Kousance na ramenech se mu ještě nijak nechtěly začít hojit. Nějak se nasoukal do svého oblečení, ale na boty kašlal. Ty byly zničené, že se ani nedaly nasadit. Dlouze vydechl a pomalu se postavil. Divil se, že má sílu na to stát a nějak jít, ale pomocí stromů, klacků a polámaných větví se vydal na místo, kde snad stále ležel ten muž.
    Na místo došel po pár dlouhých minutách. Už se chystal nalézt nějakou narážku, ale jaksi neměl slov. Ne, že by mu to nešlo, ale spíš byl zaskočen jeho protivníkem, tedy protivnicí. Tohle si neodpustí, tak jako i ty další boje. Jen tam stál opřený o strom, nechávajíc si prosakovat krev z ještě nezahojených ran a sledoval ji s tak temným, nenávistným pohledem, jaký jen mohl na očích mít.

Ariana Rose
    Ariana Rose

Příspěvek pro Ariana Rose za 2/8/2018, 19:43

Ležela jsem tam v trávě a mechu a snažila se trochu nabrat sílu. Byla jsem naprosto vyčerpaná a tělo mi přišlo jako něco vzdáleného a cizího. Každičký sebemenší pohyb mě bolel, ale nakonec jsem našla dost sil na to, abych se posadila a zakryla si tak alespoň prsa, když jsem se objala rukama kolem hrudníku. Když se vrátil ten druhý vlkodlak v lidské podobě, jen zběžně jsem si ho prohlédla a potichu si povzdechla. Trochu jsem doufala, že se třeba už nevrátí. Tohle bylo poprvé, co jsem byla za úplňku sama - bez bratra, který by mě hlídal. A teď jsem nevěděla, co se stalo. Každopádně vypadal dost potlučený a někde měl i škrábance a kousance, ze kterých mu tekla krev a prosakovala přes staré potrhané oblečení, které si oblékl. To byla další věc. Netušila jsem, kde jsem byla ale i tak jsem si s sebou nevzala nic na sebe a nestihla jsem se svléknout, než jsem se proměnila. Takže v tomhle jsme měla smůlu. "Omlouvám se, nechtěla jsem...ti ublížit." Zamumlala jsem k tomu klukovi, ale neuhla jsem před ním pohledem. Konec konců já od něj byla taky dost poškrábaná a v noze mi bolestivě tepalo.
    Sebastien N. Whitley
    Sebastien N. Whitley

Příspěvek pro Sebastien N. Whitley za 2/8/2018, 21:49

Sledoval ji, jak se snaží zakrýt. Nějak jí to nepomáhalo, to je pravda, mohl by jí třeba půjčit něco ze svého oblečení, jako hodný kluk, ale on nebyl hodný kluk. Klidně by teď mohl odejít a nechat ji tam takto ležet a ať si prostě poradí. Tedy… Může se přeměnit do vlčí podoby, ale na to teď nemá sílu. Ani on na to nemá dost sil a moc dlouho by v té podobě nevydržel. Snažil se pozvednout jedno obočí, ale jelikož tohle neuměl, automaticky mu vyletělo nahoru i to druhé. Nad její větou zavrtěl hlavou a prohlédl si své rány a poté ty její. “Raději si šetři dech.“ Pronesl k ní chladným a lehce chraplavým hlasem. Stále na ni upíral svůj tvrdý pohled a nijak jím neuhýbal. Sledoval její zlomenou nohu, za kterou mohl on. Vlastně nemohl, mohla za to ta bestie, která ho tak ovládla. Nemohl jen tak sledovat, jak se tam válí. Proto vzal svou mikinu, kterou měl přes sebe ležérně přehozenou, a hodil jí jejím směrem. Pokud ji přijme, bude ji mít na sobě jako obrovskou plachtu. A pokud ne, pravděpodobně ji ani nic jiného nezbyde než ji přijmout. Ani to nijak nevypadalo, že někde poblíž má oblečení, takže tohle je pro ni asi ta nejvíc přijatelná možnost. Hleděl na její nohu. “Ta noha vypadá zle.“ V hlase měl ten stejný tón jako předtím. Nijak nezajímavý a chladný. Ovšem, na její nohu hleděl. Sice věděl, že se jí zahojí, ale jelikož je to zlomenina, možná to chvilku potrvá, ale ona to přežije.

Ariana Rose
    Ariana Rose

Příspěvek pro Ariana Rose za 2/8/2018, 21:57

Dívala jsem se mu do očí, do těch chladných očí, které vypadalo jako bez sebemenšího zájmu. Trochu jsem se zamračila, ale když mi hodil mikinu, vděčně jsem se po ní natáhla a rychle si ji na sebe natáhla. I když to vypadalo, jako by mě chtěl teď dorazit, bylo lepší, když jsem před ním nebyla nahá. "Díky." Řekla jsem mu, když jsem si vyhrnula rukávy. I když on teď působil, jako by neměl nejmenší špetku vychování, já se k němu tak nehodlala chovat. Pak jsem se koukla na svou nohu, tam co on. Měl pravdu, ta noha vypadala opravdu špatně. Navíc takhle by se mi i zahojila špatně, protože byla nakřivo. Musela jsem ji narovnat, což se stoprocentně neobejde bez bolesti. Zhluboka jsem se nadechla a chytila lýtkovou kost nad i pod zlomeninou. Už jen to mě šíleně bolelo, ale když jsem s ní trhla, neubránila jsem se bolestnému výkřiku. A to jsem s ní skoro nepohnula. Měla jsem sto chutí začít nadávat, ale raději jsem jen zatínala zuby bolestí. Třeba ho napadne, narovnat mi ji, nebo budu muset počkat domů, kde mi ji narovná bratr. Ale prosit se ho nebudu, když vidím, že je příjemnej jako psí čumák.
    Sebastien N. Whitley
    Sebastien N. Whitley

Příspěvek pro Sebastien N. Whitley za 2/8/2018, 22:16

Sledoval její počínání nad bolavou nohou. Opravdu se o to chce pokusit sama? Chytl se za kořen nosu a jen nechápavě vrtěl hlavou. Tak hloupá. Udělal pár dlouhých kroků a už se tyčil přímo nad ní. Jo, teď ji dorazit může, ale nedává mu žádný důvod to udělat a ani mu teď nijak neohrožuje život. Přidřepl si vedle ní a lehce uchopil její nohu za vytočený kotník a prohlížel si ji. V hlavě ho napadlo pár možností, jak to celé opravit. Nejvíce se mu líbila ta možnost, že by jí tu nohu mohl celou urvat a byl by pokoj. Jenže to pravděpodobně nepřipadá v úvahu a asi by jí to i dost omezovalo. Proto to chytil stejně jako ona předtím. “Nekřič.“ Po tomhle jediném slově silně trhl. Uslyšel pár zapraskání, trochu vytryskla krev z ran, které na noze měla, ale měla ji zpátky na svém místě. Ono se to nezdá, ale když Sebastien chce, má srdce na pravém místě a pomůže. Teď mu bude třeba i něco dlužná, ale spíše nechce. Protože pak by mu ten dluh musela nějaký den splatit a on nechce plýtvat svým drahocenným časem, kterého má už tak málo. “Teď už by to mělo být v pořádku.“ Odtáhl se od její nohy a svalil se do menšího porostu, který tam byl a trochu odhrnul triko z jednoho ramene. Stále mu to krvácelo a znal jeden jediný a efektivní způsob, jak to zahojit. Prostě k ráně přiložil dva prsty a jednoduše zatlačil, dokud mu první články prstů nezmizely. Lehce sykl bolestí, ale nebylo to tak hrozné. Prsty hned vytáhl a už jen sledoval ránu, jak se pomalu začíná hojit.

Ariana Rose
    Ariana Rose

Příspěvek pro Ariana Rose za 2/8/2018, 22:26

Sledovala jsem ho, jak ke mě přišel s očima, ve kterých jsem měla slzy a snažila se je zahnat. Teď jsem vážně netušila co udělá, ale po tom jednom slově mi to bylo jasné. Ucítila jsme ostrou bolest, ale nekřičet jsem nevydržela. Výkřik se mi vydral z úst i když jsem držela zuby pevně stisklé, až mi zbělely dásně. Svalila jsem se na záda a rozdýchávala to. Byla to neuvěřitelná bolest, ale teď už jsem měla nohu správně a mohla v pořádku srůst. "Jo...mělo by... Díky..." Vydechla jsem a ještě stále jsem u toho tak trochu popadala dech. A když jsem nad tím teď tak přemýšlela, začalo mě víc a víc zajímat, co se v noci dělo. Otočila jsme hlavu k tomu klukovi, abych se ho zeptala, když jsem viděla, jak si zanořil dva prsty do rány. Zhrozeně jsem se na to dívala. "Jsi...ehm, no jsi v pořádku?" Zeptala jsem se ho místo otázek ohledně noci a prohlédla si jeho zranění, které se začalo hojit.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 03:41