Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Khora & Nagash

Khora
    Khora
    Admin

Khora & Nagash - Stránka 4 Empty Re: Khora & Nagash

Příspěvek pro Khora za 1/8/2018, 06:52

Už jsme s Nagim kráčeli několik hodin a po náročném boji... nebo spíše mém emocionálním výkyvu jsem začínala být opravdu unavená a měla jsem pocit, že se to na mě více než projevovalo. Sem tam mi padala hlava na stranu a doposud velké černé oči se neustále zavíraly, dokonce myslím že jsem párkrát zakopla o vlastní nohu. Proto si an inedokážete překvapit jak strašně moc nadšená jsem byla, když mě čapl a posadil si mě na rameno. Spokojeně jsem se o něj opřela, ale tak abych mu nijak nezavázela a užívala si zase pro jendou tu jeho blízkost. Tohle naše cestování bylo zvláští a úžasné, začínala jsem si na to zvykat, líbilo se mi to a zase jsem se o svém společníkovi mohla dovědět něco nového.

Brzy jsme byli u brány do Moonblightu a tak se zvědavě rozhlédnu okolo. Stále jsem seděla Nagimu na rameni a tak jsem si dlouze ospale zívla. Vypadalo to že budeme mít potíže se do města dostat a já už přemýšlela jak bych mohla Nagimu pomoci. Ani jeden z nás nebyl nadšený, oba jsme byli unaveni a chtěli jsme si lehnout, já se tedy ještě k tomu nesla, ale Nagi dokonce bojoval a...
    Najednou zacouváme zpátky a můj společník na mě zamrká, sdělí mi abych se nelekla a držela, než se kousne do prstu a... změnil se do démonické podoby? Alespoň tak mi to připadalo, ale necítila jsem kolem žádnou temnou magii ani nic podobného a tak mě to zmátlo. Najendou jsem byla zase o něco vyšší a všimla jsem si že můj společník má v téhle podobě tak dva metry, ale pro jistotu jsem se ho pevně chytila, když se rozběhl proti zdi. A jak jsem očekávala, brzy jsme byli na druhé straně a Nagi se vrátil do lidské podoby. Uculím se na něj a když hodí strážnému zlaťák a střellí mu jedno mezi oči, zatleskám mu a nakloním hlavu na stranu, než se oba dva vydáme do hostince.

Khora & Nagash - Stránka 4 Coolterlr
    Khora & Nagash - Stránka 4 Cooltepsp
    Khora & Nagash - Stránka 4 Cooltemqm
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 1/8/2018, 07:46

Moonblight bylo poněkud větší, než vesnička ve které jsem byl ubytovaný před pár dny a tak nějakou dobu trvalo, než jsem našel nějaký hostinec. Bloumal jsem prázdným a tichým městem zatím co Štístko už mi pomalu usínala na rameni. Po asi dvaceti minutách procházení městem jsem konečně našel co jsem hledal a rychle zamířil dovnitř. Uvnitř mě uvítalo kmitající se světlo několika svíček a mladinká servírka, která poletovala mezi těmi pár démony, kteří se rozhodli ještě popít než půjdou spát.
    Když jsem se jí zmínil, že bych si rád pronajal pokoj pro dva když se kolem nás vracela za bar, jen na mě mrkla a odběhla někam dozadu, kde asi byla kuchyň. Za chvíli vyběhla s postarším mužem v bílém, který musel být kromě kuchaře také hostinským a ten si to namířil rovnou ke mě. U muže jsem si objednal nějaké jídlo, které bychom si mohli vzít sebou na pokoj, nějaký ovocný mošt a víno a vybral si jeden z lepších pokojů, které mají vlastní koupelnu.
    Jakmile bylo vše ujednáno a zaplaceno, dostal jsem klíč a vydal se nahoru do našeho pokoje. Pokoj byl krásný a také vybavenější než ten, který jsem měl posledně, ale to mě teď vcelku nezajímalo, naházel jsem do sebe pár kousků nakládané zeleniny a pečiva, než jsem se začal vyslékat, abych si mohl před spaním dát rychlou sprchu.

Khora & Nagash - Stránka 4 Nagash12
    Khora & Nagash - Stránka 4 Nagash11
    Khora & Nagash - Stránka 4 Nagash10
    Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 1/8/2018, 08:08

Ztratila jsem přehled o tom jak dlouho jsme běhali po městě, tedy ne já ale Nagi, vzhledem k tomu že jsem mu tak půl na půl spala na rameni. Možná to byla jenom chvíle, která se mi zdála strašně dlouhá ale brzy jsme se objevili v nějakém hostinci. Pouze se rozespale rozhlédnu okolo, ale nikomu nevěnuji nějakou přílišnou pozornost, byla tu spousta démonů ale nikdo z nich mě nezajímal. Ten o kterého jsem jevila největší zájem byl Nagi a tak když jsem se konečně trochu vzpamatovala, rozhodla jsem se pozorovat obličej mého společníka. Sama nevím co jsem na něm hledala, ale užívala jsem si ten pohled a culila se když se nedíval mým směrem. Objednal nám nějaké jídlo, což mě potěšilo protože i hlad jsem začínala mít. Nic se však nevyrovnalo tomu jak moc jsem chtěla na pokoj, kde bude konečně klid a nebude nás rušit okolní hluk z hostince. Pohledem jsem sjela barmanku za barem a mračila se na ni, vůbec se mi totiž nelíbilo jak po Nagim pokukuje.
    Sotva jsme se dostali do pokoje, seskočím z Nagiho ramene a rozhlédnu se po něm, byl totiž opravdu krásný abylo tu mnohem víc věcí. To už se jsem ale zmerčila misku s ovocem na stole a tak jsem se k ní rozběhla a okamžitě si jich pár vzala a donesla do postele na kterou jsem vyskočila a posadila se. Okamžitě jsem se dala do jídla a sem tam sledoval Nagiho jak jí. Zrovna jsem dojedla druhé jablko, když se můj společník postavil od stolu a chvíli na to se začal vyslékat. Myslela jsem si že už se chystá do postele, ale mýlila jsem se. Místo toho aby se vyslékl do spodního prádla se začal vyslékat úplně. Úplně jsem ztuhla a paralizovaně jsem na něj hleděla, když si začal stahovat kalhoty dolů. Jablko které jsem měla v rukách jsem doslova pustila, než se odkutálelo k jeho nohám a se zatajeným dechem jsem se dívala jeho směrem. Nedokázala jsem odtrhnout oči a cítila jsem jak mě štípou tváře, znovu se mi prudce rozbušilo srdce... On...Já...On...Oblečení...Fuč... Teď jsem nerozuměla ani vlastním myšlenkám, jenom jsem zírala na Nagashe neschopná udělat cokoli. No jo, on vlastně neví že já... Při té představě mi zacukají koutky, ale uklidním se a místo toho se jenom uculím a seskočím z postele, než se rozejdu naproti Nagimu s úmyslem se zohnout pro to jablko co má u nohou, přičemž jsem se křenila jako kretén a v tom jsem si opravdu nemohla pomoci.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 1/8/2018, 08:33

Začal jsem se vyslékat a oblečení, které bylo zašpiněné zaschlou krví, která teď měla skoro černou barvu jsem hodil na zem s tím, že ho druhý den někde vyhodím. Když jsem se vyslékl, něco mi narazilo do nohy a když jsem se podíval dolů, uviděl jsem jablko, které Štístko musela upustit. Otočil jsem se tedy k ní a když jsem viděl, jak pro něj cupitá, dřepnul jsem si a jablko, které jsem sebral jsem jí podal.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 1/8/2018, 08:45

Už jsem byla jenom pár krůčků od něj, když se najednou otočil a zohl se pro jablko. Už jsem natahovala ruku ale zasekla jsem se když zůstal v podřepu a jablíčko mi podal. Vyvalila jsem na něj oči a kdybych se mohla červenat, byla bych rudá jako rajče. Stále jsem na něj hleděla trochu nepřítomně s mírně nataženou rukou, než jsem hodně rychle zatřepala hlavou a rychle se mi zadívala do očí. Zřejmě se chystal do sprchy a... znělo to jako dobrý nápad, možná bych se potom také měla vykrást abych se mohla osprchovat, ale to si raději počkám až usne, nevím jak by se na to teď tvářil. Stále jsem nemohla uklidnit svůj tlukot srdce a kdybych mohla asi bych zoufale zakňučela, tohle... bylo týrání! Nemohla jsem říct žádný komentář, ani vydat jakýkoli zvuk. Abych pravdu řekla, stálo mě námahu se neprozradit.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 1/8/2018, 09:03

Podal jsem Štístku jablko, ale ona se u mě jen zarazila a sledovala mě vyvalenýma očima. Nikdy jsem nad tím nepřemýšlel, ale pro ostatní tvory musí být velice zvláštní když si sundáte oblečení, jelikož jim to musí připadat jako by jste si sundavali vlastní kůži. Položil jsem tedy jablko na noční stolek vedle postele a vydal se pomalu směrem do sprchy, když mě něco napadlo. Vrátil jsem se ke Štístku, čapnul jí za šatičkám podobnou kůži na zádech a se slovy "a tebe taky pořádně vydrbu... po tom souboji a plahočení se celý den musíš být taky pěkně špinavá" jsem si ji nesl sebou do sprchy. Když jsem vešel do koupelny, překvapilo mě jak je prostorná, místo vany tam byl spíš malinký bazének přímo v podlaze a na okraji kohoutek se dvěmi sprchami. Vedle kohoutku bylo hned několik různých mýdel, šampónů a pěn do koupele. Zavřel jsem za námi dveře a položil Štístko na zem, abych mohl dát napouštět vodu a začal zkoumat všechny ty lahvičky, které tam stály.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 1/8/2018, 09:12

Já an to jablko úplně zapomněla a tak nebylo divu že se nakonec napřímil a odnesl ho kdo ví kam. Ještě chvíli jsem koukala před sebe, než jsem se otočila na Nagiho, který mě zrovna vzal do rukou a s tím, že musím být špinavá po tom plahočení se celý den a souboji, mě odnesl do koupelny. Znovu a opět bych byla celá rudá, tohle jsem vůbec ale vůbec nečekala. Sotva mě položil, párkrát zamrkám a překvapeně si prohlédnu celou tu koupelnu která byla prostorná. Kdo by to čekal? Já rozhodně ne a můj společník také vypadal překvapeně a prohlížel si všechny ty lahvičky tam. Chvíli jsem zkoumala jeho nahé tělo a snažila jsem se tak nějak uklidnit, zvyknout si ale... šlo si zvyknout vůbec na něco takového? Věděla jsem že být ve své pravé podobě, měla bych to mnohem horší a pravděpodobně bych tady ani nebyla.
    Na malý moment jsem se zahleděla na Nagiho kotníky, než jsem vedla ruku a položila si jí na pusu jako kdybych snad nad něčím přemýšlela, než se zadívám na tekoucí vodu a nakonec si sáhnu na šněrovačku na krku a zatáhnu za ni, čímž si rozvážu šatičky a ty mi po těle zklouznou na zem. Pomalu se k nim sehnu a vezmu je do ruky, než je dam stranou aby se nepošlapaly.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 1/8/2018, 09:48

Našel jsem lahvičku, na které stálo "relaxační pěna do koupele" a tak jsem trochu nalil do plnící se vany, než jsem se otočil na Štístko, která stála kousek ode mě a... byla nahá? Nedokázal jsem to lépe nazvat... poté jsem si všiml červené hromádky vedle ní a uvědomil jsem si, že to co jsem považoval za část jejího těla bylo ve skutečnosti pouze oblečení. A její tělo... tak maličké, ale přesto se podobalo... ne, nepodobalo, bylo stejné jako lidské až na jeho černou barvu. Hlasitě jsem polkl a chvíli na ní zíral, než jsem se uklidnil a i když jsem neznal žádného jiného magického tvora, který by nosil oblečení, nemohlo to být zase tak zvláštní, když někteří tvorové dokonce i rozuměli lidské řeči a pár jedinců bylo dokonce i schopných jí mluvit. Zvedl jsem se tedy a došel až k ní, pak jí zvedl a aniž bych to udělal úmyslně, tentokrát jsem ji zvedl spíše jako dítě, než pouhé zvíře a vlezl s ní do vany, která už byla skoro plná. Zastavil jsem vodu, našel žínky na mytí a vybral jedno z několika mýdel, která tam byla. Pak jsem se otočil ke Štístku pro kterou byla vana opravdu jako bazén a začal jí opatrně umývat.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 1/8/2018, 10:06

Očima jsem vzhlédla k Nagimu který... na mě zíral? Lehce nakloním hlavu na stranu, co mu přišlo tak zvláštní? Už zase jsem cítila jak mě začínají štípat tváře a o to více, když se ke mě sklonil a vzal mě do rukou, tentokrát tak trochu jiným způsobem. Když jsem byla v úrovně jeho obličeje uculila jsem se na něj a nechala se položit do vany, tedy spíše to byl jak malý bazének. Ne že bych do něj nebyla schopná vlézt sama, ale tak proč bych se nenechala rozmazlovat.
    Sotva jsem se posadila, usmála jsem se a začala si hrát s vodou, přičemž jsem se neustále ohlížela na svého společníka, který mě opatrně umýval houbičkou a culila se na něj, zatímco jsem si užívala jeho blízkost, přišlo mi to hrozně zvláštní... netušil o mě a já o něm ano a přestože tohle nebylo až tak vyhovující, bylo mi to jedno když jsem mohla být s ním po jeho boku, což jsem prakticky chtěla už od začátku, jen má představivost nešla až do takovýchto rozměrů.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 9/8/2018, 20:04

Pomalu jsem Štístko umyl a dával si při tom pozor, aby se jí nedostala pěna do očí, nebo hlava pod vodu. Když jsem byl hotový, znovu jsem si prohlédl lahvičky u vany a našel nějaký šampón, kterým jsem si začal umývat vlasy. Houbičku se kterou jsem Štístko umýval jsem nechal plavat ve vaně a i Štístka jsem si přestal všímat, částečně proto, že jsem měl zavřené oči a částečně proto, že jsem už byl unavený. Jak jsem tak měl zavřené oči, znovu jsem si vybavil její tělíčko poté co si sundala své, jak jsem teprve teď zjistil, šatičky. Vypadala úplně jako normální člověk, až na to jak byla drobounká. Kdyby byla jen o kousek větší, asi by mi bylo i nepříjemné s ní vejít do koupelny nahý. Věděl jsem, že to bylo zvláštní přemýšlení vůči magickému zvířeti, ale ona vážně připomínala člověka a to jak to někdy vypadalo, že mi rozumí tomu jen pomáhalo.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 14/8/2018, 20:02

Seděla jsem ve vaně a sledovala jsem houbičku která plavala kolem mě, než se k ní natáhnu a chvíli ji jenom sleduji. Byla větší než mmé ruce ale i tak jsem se nadechla a přiložila ji na záda Nagimu a začala mu je s úsměvem umývat. Sledovala jsem ho jak si umývá vlasy a jejich mokré konečky. Sem tam mi na hlavu spadlo kousek pěny a tak jsem se oklepala, čímž se mi podařilo akorát šplíchnout vodu do všech možných stran a dokonce mi to na tenkých nohách podklouzlo a já jssem zaplula pod vodu úplně celá. 

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 15/8/2018, 02:04

Když se mě najednou něco dotklo na zádech, otočil jsem hlavu a pootevřel oko. Uviděl jsem Štístko, jak se snaží houbičkou, která pro ni byla moc velká mě také umýt, tiše se v duchu zasměji, ale to vystřídá zděšení, když najednou pohodí hlavou, na které jí přistál kousek pěny a sjede pod vodu. Rychle se otočím, ponořím ruce do vany a vytáhnu ji ven. Vypadala stejně překvapená jako já a já ji radši postavil vedle vany a hodil jí na hlavu malý suchý ručník, který ležel hned vedle vany "musíš být opatrná" řekl jsem ještě, když zmizela pod ručníkem. Sám jsem se rychle umyl a také už vylezl, byl jsem unavený a těšil se do postele, do které jsem vplul jen co jsem se osušil a hodil na sebe alespoň spodní prádlo a okamžitě jsem usnul.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 15/8/2018, 03:06

Jakmile mě vyloví, ušklíbnu se na něj a nechám se postavit stranou. Ještě se natáhnu pro ručník který mi podal a utřu se stejně jako to udělal on, než se oba dva vydáme do postele. Okamžitě se zahrabu pod peřinu a brzy se namáčknu na Nagashe a přitulím se k němu skoro do klubíčka, než zavřu oči a dovolím se trochu uvolnit. Netrvalo to však dlouho a brzy jsem usnula stejně jako tady můj společník. V noci jsem se probudila jenom párkrát a jednou protože se mi zdálo že někdo pořád chodí po chodbě, ale nakonec jsem zase usnula a spala až do rána nerušeným spánkem. 

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 15/8/2018, 03:29

Takhle jsme spolu cestovali podsvětím, plnili různé práce a prozkoumávali různá místa, žádný den nebyl nudný a málokterý byl bezpečný, ale to ani jednomu z nás nevadilo, vlastně bych řekl, že jsme si to naopak bezvadně užívali... já tedy určitě. Štístko mi přirostla k srdci a i když jsem stále neměl rád společnost jiných démonů, nebo kterýchkoli jiných ras, bez ní jsem si už neuměl představit svůj život. Proto mě velice znepokojilo, když jsem si po dokončení úkolu, který mi zadal Asmodian Ragnarok, uvědomil, že jsem jí opustil ve městě v podsvětí a už to muselo být několik týdnů co jsem odešel. Teď jsem navíc byl v Atrei a netušil, jak bych se mohl dostat zpátky do podsvětí, což byla teď má priorita číslo jedna a s každým dalším dnem jsem byl stále nervóznější.
    Teď jsem byl uprostřed parku Atrei, akorát po schůzce s jedním temným andělem, který mi řekl o nějakém Temném Bratrstvu, kde by mi mohli pomoci s mým problémem.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 15/8/2018, 03:37

Zrovna jsem seděla před budovou bratrstva na jendom z mnoha aut a dostala jsem chuť si sednout za volant. No... řídit jsem neuměla ale komu by to vadilo? Hned jsem si vzpomněla na několik nadávek od balaura že v šestnácti řídit nesmím a tak si povzdechnu, navíc jsem stejně neměla klíčky a tak jsem pohupovala nohama dál, než jsem se natáhla na kapotu. Hrozně jsem se nudila a tak jsem si po chvilce začala pobrukovat a nakonec se bavila tím že jsem nehty vyrývala obrázky do Balaurova auta. 

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 15/8/2018, 03:53

Tohle byla nejlepší stopa za posledních pár dní jakou jsem měl a tak jsem se vydal na místo, kam mě Temný Anděl poslal. Musel jsem projít půl Atrei, než jsem se dostal k obrovskému... spíš sídlu, než domu a podle toho jak arogantní většinou démoni jsou tohle k nim vážně sedělo. Drahé sídlo, hned několik aut kolem a to jsem ještě neviděl jak to vypadá uvnitř. Když jsem se porozhlédl kolem, všiml jsem si, že na jednom z aut leží nějaká dívka a ačkoli se mi nechtělo s nikým dávat do řeči, v téhle situaci to asi ani jinak nešlo. "Bylo mi řečeno, že se tady nachází Bratrstvo, které by mi mohlo dokázat pomoct vyřešit můj problém, když se k němu přidám" řeknu, když bez jediného zvuku, který by upozorňoval na mou přítomnost dojdu až k dívce.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 15/8/2018, 04:00

Stále jsem se bavila vyrýváním obrázků a už jich bylo na autě spoustu. Jak jsem se nudila! To snad ani nebylo možný! Jakmile zaslechnu hlas, okamžitě sebou cuknu a zadívám se na mladíka, který mě otravoval. Bylo mu prá řečeno že se tu nachází bratrstvo... Párkrát zamkrám a sjedu ho pobaveným pohledem. Přišel mi povědomý a já na něj ještě nějakou chvíli hleděla, než v něm rozpoznala starou dobrou tvář. 
    "Nagashi! Ty jsi ten poslední koho bych v Atrei čekala!" ušklíbnu se a zadívám na blonďatého muže kousek ode mě. "Copak tě sem přivádí?" vypadne ze mě po chviličce a bylo mi více než jasné že mě nepozná, ale já... já se bavila! 

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 15/8/2018, 04:08

Nepřekvapilo mě, když sebou cukla, ale bylo mi nepříjemné, když si mě začala prohlížet. Když však konečně promluvila, řekla něco co jsem absolutně nečekal. Mé jméno. Také jsem si jí prohlédl, ale neměl jsem tušení o koho jde. "My se odněkud známe?" zeptám se tedy a dál se nesnažím šrotit v paměti. "Každopádně jak jsem řekl, hledám tady Temné Bratrstvo" zopakoval jsem a doufal, že jsem tady správně, ale vzhledem k tomu, že mě tu znali jsem musel být. V podsvětí jsem se setkal se spoustou různých démonů, že by byla jedním z mých bývalých klientů? No co, to se určitě dozvím.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 15/8/2018, 04:11

Sledovala jsem ho přisnýma očima a v momentě kdy se mě zeptá jeslti se známe a vypadal v tu chvíli tak roztmile zamyšlen, zapřu se rukama o auto a pouze za pomocí čisté fyzickí síly v rukou se od něj odrazím a udělám kotrmelec k němu než doskočím na nohy. 
    "No jistě že, má druhá půlka tě totálně žere!" zasměji se pobaveně a spražím ho pohledem, když mi sdělá že hledá Temné bratrstvo. V mých očích hravě zajiskří a znovu si prohlédnu mladíka, nemýlila jsem se byl to on. ten arogantní úšklebek na tváři, to musel být on a nikdo jinej. 
    "Z jakého důvodu? Jen tak každého nepouští dovnitř," pousměji se a párkrát poskočím energicky na místě. 

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 15/8/2018, 18:45

Přiskočila ke mě z auta a oznámila mi, že jistě, že se známe a její druhá půlka mě totálně žere. Jen jsem povytáhl obočí a zíral na ni, jak na blázna. Přešel jsem tu zprávu mlčením, jelikož mi absolutně nedávala smysl a když už jsem si začal říkat, že zase půjdu, konečně se zmínila o Bratrstvu. Zeptala se proč se chci přidat a že jen tak někoho dovnitř nepustí. "Prvotně... potřebuji vytvořit portál zpátky do podsvětí, jelikož já ho vytvořit nedokážu... jakmile se vrátím něco velice důležitého, klidně budu pro Bratrstvo pracovat" odpověděl jsem zcela upřímně a doufal, že mi vyhoví. Očividně k Bratrstvu patřila i když jsem nevěděl jak silné tam má slovo.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 17/8/2018, 11:55

Sledovala jsem jeho povytáhle obočí a když se na mě zadíval jako na blázna, zasměji se. 
    "Ale ale, Nagu... copak ten pohled?" řeknu se smíchem a když mi odpoví že bude kldině pracovat pro bratrstvo až se vrátí z podsvětí, nakloním hlavu na stranu a můj pohled se změní na zcela vážný. Chvíli ho jenom pozoruji, než k němu přiskočím a začnu se hlasutě smát.
    "Ale takhle to u nás nechodí, první prokaž že jsi vstupu hoden a až potom ti někdo vyhoví," usměji se na něj a zase se otočím na pomalované auto.
    "Bojuj v aréně o přežití s ostatními nováčky a když projdeš, staneš se členem..." dodám po chvilce zamyšleně a přejedu nehtem po laku auta. 

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 17/8/2018, 12:47

Znovu ignoruji vše krom toho co se týkalo Temného Bratrstva a když mi řekne, že se musím nejdřív prokázat a až poté můžu něco žádat přikývnu, jelikož to bylo jasné a logické. Pak se ode mě otočí a když už si myslím, že mi nic víc neprozradí, řekne by abych bojoval v nějaké aréně s dalšími nováčky a za výhru se stanu členem. Přesto, že jsem se v tu chvíli spíš mračil jsem se neubránil úsměvu při zmínce o boji a tak jsem se hned zeptal "a kde najdu tu arénu?" jelikož jsem nehodlal ztrácet čas. Vlastně jsem neměl ani možnost ještě vyzkoušet své tělo v souboji po tom co mi Ragnarok daroval svou sílu. "Tohle si užiju" řeknu s úšklebkem hned po tom co si vzpomenu na svou zvýšenou sílu.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 17/8/2018, 14:04

Sledovala jsem mladíka před sebou a ušklíbla se na to, když se mě zeptal kde najde tu arénu. Párkrát se zhluboka nadechnu a zasměji se, než mu pokynu aby šel za mnou. Brzy vejdeme do budovy, než sjedeme výtahem o několik pater dolů.
    "Máš štěstí, zrovna dneska večer je klasifikační kolo, zavedu tě do místnosti, kde už se všechno potřebné dozvíš, stačí tam počkat mezi kupou jiných nadpřirozených a jeden ze starších členů už tě navede," sdělím mu a dovedu ho do velké místnosti, kde už bylo mnoho nováčků a někteří z nich se rozcvičovali, jiní mezi sebou diskutovali a tak se ušklíbnu a všechny přítomné přelétnu pohledem. 

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 17/8/2018, 16:13

Pokyne mi ať jdu za ní a a provede mě budovou až k výtahu, kterým jsme jeli hluboko do podzemí a řekne mi tam, že mám štěstí, jelikož je zrovna klasifikační kolo a vyhodí mě tam s tím, že někdo ze starších členů už mě navede.

Zkouškou, včetně její druhé části se mi podařilo projít, i přes neustále se šklebící obličej, který mě pozoroval z okraje arény, což bylo nanejvýš rozptylující a když už jsem byl druhým dnem Bratrstva, říkal jsem si, že bych měl zajít na nějakou misi, abych si mohl dovolit říct o portál do podsvětí. Zastavil jsem se u tabule na které byly všemožné papíry s misemi a prohlížel si je.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 03:07