Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Khora & Nagash

Khora
    Khora
    Admin

Khora & Nagash - Stránka 2 Empty Re: Khora & Nagash

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 20:42

Brzy jsem také usnula a probudil mě až můj vnitřní budík. Bylo to brzy ráno a venku teprve svítalo. S povzdechem se vyhrabu z postele a nechám klíč ve dveřích, než se oknem dostanu ven. Vydala jsem se rovnou za svým koněm, kterého jsem našla ve stáji a ihned mě přivítal veselým zaržáním. Vypadal už opravdu lépe a odpočatě a tak ho pohladím po hřívě, než se zadívám na sedlo a uzdečku opodál. Chvíli jsem přemýšlela a nakonec se je rozhodnu koni nasadit, byla jsem sice proti tomu ale Irion byl vůči ostatním divoký a jenom tak bych ho čistou silou asi nezastavila. Tak dobře jsem na tom fyzicky nebyla a kdyby klň chtěl, zašlapal by mě do země. Na chvíli zavřu oči a znovu se ke koni přitulím. Zvířata mě měla ráda no... alespoň někdo. Okamžitě si vzpomenu na mladíka ze včerejška a tak trochu se nasupím, ani jssem netušila proč a už jsem si úhlovému kamarádovi začala stěžovat. Brzy na to jsem ho vyvedla ze stáje a chtěla se vydám na cestu kdo ví kam, než... jsem ho zahlédla. Jeho zářivé blonďaté vlasy jsem si stále dobře pamatovala a ten způsob chůze... to musel být on. Zahleděla jsem se jeho směrem a napadlo mě, že bych ho možná mohla sledovat, přece jenom... Ne, nestál o mou pozornost i když já... nevím, něco se mi na něm líbilo a byla jsem zvědavá a tak jsem se rozhodla že ho budu stopovat.

Khora & Nagash - Stránka 2 Coolterlr
    Khora & Nagash - Stránka 2 Cooltepsp
    Khora & Nagash - Stránka 2 Cooltemqm
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 29/7/2018, 20:51

Vyšel jsem z města a byl celkem rád, že z něj odcházím, i když sklenička dobrého alkoholu před spaním mi bude chybět. Chvíli jsem si pohrával s myšlenkou, že se vrátím a koupím si jednu lahev sebou, ale bylo by nebezpečné pít když budu spát mimo bezpečí města a tak jsem ji rychle zapudil. Vydal jsem se tedy směrem k vycházejícímu slunci a sledoval poušť před sebou. Doufal jsem, že se mi podaří kolem odpoledne najít něco lepšího než pár plazů jako poslední den cesty před tou vesnicí. Díky bouřce, která se tu v noci prohnala nebyl písek moc horký a slunce, které teprve vycházelo také ještě tak nepařilo a tak jsem místo chůze nasadil slušně dobré tempo běhu, abych urazil co největší vzdálenost, než bude vedro k padnutí a pokud budu mít štěstí, mohl bych se k večeru dostat až k okraji pouště.

Khora & Nagash - Stránka 2 Nagash12
    Khora & Nagash - Stránka 2 Nagash11
    Khora & Nagash - Stránka 2 Nagash10
    Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 21:21

Brzy na to co jsem svého společníka začala sledovat jsem si uvědomila že v poušti nebudu mít moc prostoru na to se někam schovat a učitě by mě viděl kdybych byla dostatečně blízko něj. Brzy mě napadne že ho můžu sledovat podle stop a abych pravdu řekla, mé rudé vlasy byly jako pěst na oko a tak jsem usoudila že bude nejlepší, když se změním do démonické podoby, přeci jen byla jsem v ní opravdu malá a tak byla jenom minimální šance na to, že mě z takové dálky zahlédne. Brzy opustil město a já se vydala po jeho stopách a v ruce jsem si stále pohazovala s mincemi, které jsem od něj dostala. Nevím jak dlouho jsem šla, ale zdálo se mi to jako nekonečná chvíle a dařilo se mi. Díky bouři která řádila v noci, byla většina stop od démonů zakrytá pískem a ... moc démonů za sebou otisky lidských bot nenechávalo.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 29/7/2018, 21:43

Když už mě běh začínal unavovat a slunce se zvedlo dostatečně vysoko aby začalo nepříjemně spalovat vše pod sebou, zpomalil jsem do chůze a začal se pomalu rozhlížet kolem po jakémkoli náznaku přítomnosti čehokoli co by se dalo ulovit. Po asi půl hodině chůze jsem si všiml jakési stopy v písku... jako by někdo něco táhl po zemi. Sklonil jsem se a pozorně si to prohlédl, než jsem usoudil, že by to mohl být nějaký poměrně velký ještěr, který za sebou ať už úmyslně nebo ne zametal stopy ocasem, který se pohyboval ze strany na stranu. Zůstal jsem přikrčený, zpomalil svůj dech a tep a pomalu se vydal po stopě. Po pár minutách jsem zahlédl kámen, vedle kterého byl svalený asi metr a půl dlouhý ještěr barvy písku a odpočíval ve stínu. Okamžitě jsem toho tvora poznal a v duchu si pogratuloval, jelikož jeho maso je lahůdka. Bohužel jich nežije mnoho a pokud se vám nepodaří ho chytit na první pokus, dokáže velice rychle zmizet ať už pod zemí, nebo díky barevnému maskování s pískem a když už se nechá zahnat do kouta, jeho kousnutí zatraceně bolí a jeho jed který sice není smrtelný dokáže také napáchat veliké škody jak vám pomalu začne rozkládat tkáň kolem kousnutí.
    Opatrně jsem ho obešel, aby mezi námi byl ten kámen vedle kterého ležel a potichounku a lehce jsem doběhl až k němu. Pak jsem se jediným skokem dostal přes kámen a objevil se ještěrovi nad zády, kam nemohl vidět. Jediným pohybem jsem vytáhl meč z pouzdra na zádech a zabodl ho ještěrovi do hlavy a při tom mu dopadl na záda. I přes tuto ránu se chvíli mrtvé tělo ještěra cukalo a tak jsem ho přidržel u země. Jakmile záchvěvy nervů ustaly, vyvrhnul jsem jeho vnitřnosti a zahrabal je do písku, aby jejich pach nelákal další predátory. Pak jsem vytáhl několik kusů voskovaného papíru, naporcoval maso a zabalil ho do nich. Tyhle balíčky jsem naházel do vaku... tedy alespoň tolik, kolik se tam vešlo a zbytek masa jsem nakrájel na tenké plátky, které jsem rozložil na rozpálený kámen vedle sebe. Ještě nebylo takové horko a tak jsem musel maso nakrájet na opravdu tenounké plátky aby se na tom kameni alespoň z části udělalo a rychle jsem ho do sebe naházel a napil se, než jsem se vydal znovu na cestu.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 21:53

Když jsme tak kráčela rozsáhlou pouští, uvědomila jsem si že měl v něčem pravdu. Cestování s koněm bylo o to obtížnější a zdržovalo mě to. S povzdechem jsem se tedy zadívala na iriona, než jsem mu přikázala aby se vrátil ke svému původnímu pánovi a tak už jsem se o něj nemusela více starat. Ještě jsem mu připla na otěže váček s pěnezi a sledovala jak peláší pryč. Brzy jsem se zase vydala po stopě onoho neznámého a dávala jsem při tom pozor na okolí.
    Po cestě jsem nenarazila na žádné problémy což bylo více než vyhovující a také jsem brzy minula místo, kde si můj společník nejspíše obstaral večeři. Moc jsem se nad tím nepozastavovala a raději ho sledovala dál. Jediné co jsem za celou cestu do sebe naházela byla voda a trochu ovoce, což mi úplně stačilo. Brzy jsem si všimla slunce, které pomalu zapadalo za obzor a také jsem už z dálky zahlédla veký les a tak jsem přidala do kroku a chvíli i běžela abych ho našla, přece jenom v lese by se stopoval hůř a já ho chtěla mít na dohled, což se mi také brzy podařilo.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 29/7/2018, 22:08

Po dalších pár hodinách cesty když už mi slunce pařilo do zad jsem si všiml, že se kolem objevuje čím dál víc keříků a sem tam i trs nějaké té žluté trávy a než jsem se nadál, bylo kolem spousta zeleně a přímo přede mnou les. Už jsem tudy jednou šel, ale stejně jsem byl znovu překvapen tím jak rychle tady přecházela poušť v něco takového. Pokud se za posledních pár let nic nezměnilo, měla by v tom lese žít démonka, pro kterou jsem kdysi udělal jednu prácičku a za to mi byl dovolen bezpečný průchod jejím územím kdykoli bych tudy chtěl cestovat. Práce nebyla nijak obtížná a získat takovou příjemnou zkratku, když se tomuto lesu většina ostatních démonů vyhýbala bylo velice cenné. Na chvíli jsem se před lesem zastavil a pozoroval ho, než jsem do něj vkročil, přičemž jsem ucítil jako by mě někdo sledoval přesně v momentu, kdy jsem překročil hranici stromů. Věděl jsem, že o mě démonka ví, ikdyž jsem si nebyl jistý jak. Musela to být magie, ale jelikož já jsem nebyl ten typ na cítění magie, poznal jsem pouze to, že mě někdo jako by pozoroval, než ten nepříjemný pocit zmizel. Vydal jsem se dál lesem a hledal nějaké místo, kde by nebylo nebezpečné rozdělat oheň.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 22:21

Sotva jsem zahlédla ty zlatavé vlasy, pousmála jsem se a vydala se za nimi. Díky tomu že jsem byla maličká jsem se mohla schovat prakticky kamkoli a za cokoli co bylo výškově stejné nebo větší než já a tak byl pro mě les tou nejlepší možností jak někoho stopovat a zároveň se neprozradit. Musela jsme uznat že mladík, kterého jsem pronásledovala měl opravdu dobrý orientační smysl a také výdrž, když dokázal bez přestávky dojít až sem. No co říct, byl to kus chlapa a tak jsem se tomu nemohla divit. Brzy na to jsem u něj byla dostatečně blízko na to, abych ho viděla už z dálky a přitom se mohla schovávat za obrovskými kmeny stromu. Les byl z mé démoní perspektivy opravdu obrovský, ale hrůzu mi nenaháněl. Tiše jsem sledovala záda mladíka a přebíhala od kmene ke kmeni a podle slunce, jehož paprsky do lesa propouštělo jen pár mezer mezi korunami stromů... jsem mohla usoudit že hledá nějaké místo na založení tábořiště.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 29/7/2018, 22:42

Když už bylo slunce téměř pryč a mezi stromy už neproniknul jediný sluneční paprsek, konečně jsem našel místo, kde byly stromy kousek dál od sebe a mezi nimi nebylo moc věcí, přes které by se mohl oheň rozšířit a tak jsem posbíral pár větví a pomocí ostří svého meče a kamene jsem si rozdělal oheň. Vytáhnul jsem balíček s masem, které jsem si odpoledne nachystal a dal si ho opékat nad oheň. Z nějakého důvodu jsem měl znovu pocit, jako by mě někdo sledoval a tak jsem se pečlivě rozhlédl. Kolem toho ve tmě nebylo moc vidět ani s mým šakalím zrakem, který mi zůstával i v lidské podobě a já usoudil, že si mě jen kontroluje démonka, která tady žije, i když jsem si neuměl vysvětlit proč by to dělala, když už ví, že tu jsem. Měl jsem takový nepříjemný pocit, že mě sleduje někdo jiný, ale v téhle tmě jsem s tím nemohl nic dělat a tak jsem jen seděl a čekal na maso, než bude hotové.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 23:10

Zvědavě jsem se schovávala za vysokým stromem a sledovala toho mladíka, který rozdělal oheň a brzy na to na něm začal chystat nějaké maso. Musel být opravdu zvyklý cestovat sám a tak se znovu trochu rozmrzele zadívám na špičky svých úhlových noh. Co tady vůbec dělám.... Potichoučku si povzdechnu, než zvednu svůj pohled k démonovi u ohně, kterého jsem chvíli pozorovala, než jsem se posadila ke kmeni stromu a opřela se o něj. Byla jsem daleko takže jsem teplo od ohně ani cítit nemohla, jenom se ke mě dostala vůně masa, která mi nebyla zrovna dvakrát příjemná, ale i tak jsem ji byla ochotná vystát. To že jsem nejedla maso já, neznamenalo že ho nebudou jíst ostatní.
    Opět jsem si připadala uboze, když jsem ho tady sledovala zpovzdálí a na chvíli se mi steskne po bráškovi, který byl bůh ví kde. Jednoho dne jsme spolu prostě cestovali a najendou ho odnesla ta obrovská potvora a od té doby jsem ho už neviděla. Zase jsem byla sama, jako tehdy v tom sklepení, zavřená celých šestnáct let... s matkou která přehlížela mou existenci a otcem který mě vystavoval i s kůži na trh a chlubil se mnou jako trofejí. Jenže tehdy tam byl alespoň on... a teď... byla jsem schovaná mezi stromy a dívala se na muže, který o mou pozornost nestál a já se mu nedivila. Taky bych nestála sama o sebe. Chvíli na to se ztratím v myšlenkách natolik, že usnu.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 29/7/2018, 23:31

Jakmile se maso dodělalo, pustil jsem se s chutí do něj. Přes to, že jsem na něj použil jen trošku soli bylo výborné a šťavnaté. Vytáhl jsem si k tomu pár kousků zeleniny z vesnice a spokojeně se najedl. Pak jsem uhasil oheň a uhlíky zahrabal do hlíny, než jsem si dal pod hlavu vak a usnul.

Když jsem se ráno probudil, vzpomněl jsem si na své včerejší podezření, že mě někdo sleduje a tak jsem se rozhlédl znovu kolem a když jsem nikoho neviděl, ani necítil ničí pohled, vyhoupnul jsem se do koruny jednoho ze stromů a opatrně prolézal ze stromu na strom a koukal se po okolí místa kde jsem spal.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 23:53

Musela jsem usnout na opravdu dlouhou dobu, protože jsem se probudila až ráno, kdy mě probudilo pár slunečních paprsků a nějaké kroky opodál. Prudce otevřu oči a několikrát zmateně zamrkám. Sakra! Usnula jsem! To nebylo vůbec dobré, proto jsem se pomalu postavila na nohy a povzdechla si. Sotva jsem se ohlédla k ohništi, které už bylo vyhaslé, zjistila jsem že tam ten mladík už není. To ne... jestli ztratím jeho stopu, co když... už ho nenajdu? Poplašeně vyběhnu zpoza stromu a doběhnu až k ohništi na které se zadívám dvěma velkýma černýma očima a začnu se rozhlížet okolo. Chvíli jsem očima pročesávala zem abych zjistila kterým směrem šel, skrze vyšlapanou trávu.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 30/7/2018, 00:18

Potichu jsem přecházel a přeskakoval mezi větvemi a když jsem po chvilce zahlédl pohyb, zarazil jsem se a pozoroval co je to zač. Zpoza stromu vyskočilo to nejpodivnější stvoření, které jsem kdy viděl. Drobounké černé tělíčko, jasně bílá lebka s něco jako rohy a červený límec, který byl dost dlouhý, že připomínal spíše šatičky. Tvoreček doběhl až k místu, kde jsem tábořil a začal se rozhlížet kolem. Že by mě sledoval on? A co je vůbec zač... že by něco co žije pouze v tomto lese? Pokud je tomu tak, nedivím se, že jsem ho nikdy neviděl, jelikož do tohoto lesa téměř nikdo nechodí. Chvíli jsem ho pozoroval a plížil se korunami zpátky k místu odkud jsem vyšplhal nahoru. Vypadal celkem roztomile, možná by se dal nějaké démonce prodat za slušné peníze... nebo možná nějakému sběrateli vzácných tvorů. Znovu jsem si všiml, jak se rozhlíží kolem a napadlo mě, jestli nepatří k těm tvorům, kteří si vyberou jednu určitou osobu a od ní už se nikdy nevzdálí. To by sice znamenalo, že bych ho nemohl prodat... přesněji řečeno by můj odchod po jeho prodeji nejspíš snášel tak špatně, že by dříve či později umřel a to by nebylo dobré pro mé jméno. Ale možná má nějaké zajímavé schopnosti, které by se mi při cestování či lovení mohly hodit. Jakmile dojdu s myšlenkami až sem, rozhodl jsem se zkusit k němu ještě víc přiblížit a zjistit jak bude reagovat. Spustil jsem se tedy potichu na zem za jeho zády, ale dost daleko abych ho nevyděsil a potichounku zapískal jak to dělávají někteří tvorové, když jsou zvědavý, nebo hravý.

Naposledy upravil Nagash dne 30/7/2018, 00:38, celkově upraveno 1 krát
    Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 00:35

Párkrát se nadechnu a v duchu si zanadávám nad tím že jsem usnula. Tohle... jak jsem ho mohla ztratit? Smutně sklopím pohled k zemi a chvíli zůstanu hledět na zelenou trávu pod svýma nohama. Tohle jsem nechtěla, chtěla jsem jenom společnost na cestách, někoho kdo vypadá normálně a neděsí mě od pohledu a věnuje mi chvilku pozornosti, i když bych si ji musela vynucovat jako právě u něj. Možná to ještě není ztracené, možná bych ho mohla ještě doběhnout. S novou dávkou naděje jsem pozvedla hlavu a sotva jsem chtěla udělat krok, zaslechnu za sebou pískot, který byl sice tichý, ale i tak mě vylekal a tak polekaně odskočím od onoho zvuku a sotva se otočím, vyvalím oči na mladíka o kterém jsem si myslela že je... fuč. V tuto chvíli jsem se nezmohla na žádná slova, nic jenom hluboký nádech, po kterém jsem zůstala nehnutě hledět na démona před sebou. Ani jsem se nepohnula jenom občasné mrknutí mých očí prozrazovalo, že ho pozorně sleduji a dávala jsem si pozor na každý jeho pohyb.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 30/7/2018, 00:44

Tvoreček ode mě odskočil a vypadal vyděšeně, ale neutekl, což jsem považoval za alespoň částečný úspěch. Přikrčil jsem se k zemi, díky čemuž jsem nebyl o nic vyšší než on a nesnažil jsem se k němu přiblížit. Naklonil jsem hlavu na stranu a tichým hláskem promluvil "copak jsi zač maličký? Cestuju už několik let, ale tvora jako jsi ty jsem ještě nikde neviděl". Pomalu k němu natáhnu ruku, i když jsem ještě několik metrů daleko a udělám pár váhavých krůčků směrem k němu. "neboj se, neublížím ti" promluvím znovu a raději se zastavím a počkám, jestli se nepokusí přiblížit on ke mě. Nemyslel jsem si, že by mi rozuměl, ale vždy je lepší na tvory mluvit klidným hlasem, ať už vám rozumí nebo ne.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 00:53

Sledovala jsem ho a nevěřila vlastním očím když se přikrčil k zemi, naklonil hlavu na stranu a tiše promluvil. V tu chvíli jsem málem neuvěřitelně vyprskla smíchy ale sotva jsem si uvědomila že bych toho mohla využít, uklidnila jsem se a nedala na sobě nic znát. Stejně jako on nakloním hlavu na stranu a párkrát zamrkám, když ke mě natáhne svou ruku. Opět promluví a sdělí že mi neublíží, díky čemuž se uculím, přivřu spokojeně oči a udělám jeden rychlý krok k němu, než ho plácnu přes ruku a zase od něj odskočím. On si opravdu myslel že jsem nějaký lesní tvor? V duchu jsem se tlemila jako idiot a kdybych byla v lidské podobě asi bych se počůrala smíchy. Ještě že jsem si dokázala zachovat neutrální výraz a být klidná, protože tohle byla dobrá příležitost jak s nim cestovat aniž by mě odehnal nebo považoval za otravnou nebo jsem v to... alespoň doufala.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 30/7/2018, 01:32

Vypadalo to, že se tvoreček uklidnil a dokonce se ke mě začal přibližovat. Pak ke mě rychle přiskočí a já se jen tak tak ovládnu, abych neucuknul rukou pryč. Plácne mě přes ruku a zase odskočí dál... nebyl jsem si jistý, jestli to znamená, že si chce hrát, nebo jen zkoušel jestli mu vážně neublížím a tak radši nereaguji žádnými přehnanými pohyby. Pomalu vstanu a udělám pár kroků, kterými tvorečka obejdu, ale neustále ho sleduji pohledem. Přemýšlím, jestli je dobrý nápad se od něj pokusit vzdálit, jestli by mě následoval, nebo raději věnovat nějaký čas v jeho blízkosti aby si na mne zvykl a poté mě následoval. No co... vždycky ho můžu chytit, kdyby se přeci jen rozhodl pokusit odejít, nebo dokonce utéct řeknu si a tak udělám krok směrem na opačnou stranu lesa než kudy jsem do něj vešel a věnuji svou pozornost tvorečkovy za sebou... možná až moc své pozornosti, jelikož jsem si nevšiml démonky, která právě vystoupila ze stromu, dokud jsem do ní málem nevrazil.
    Když jsem si jí všimnul, cuknul jsem sebou, udělal rychlý krok zpět a zaklel "sakra Raje'em... víš jak jsem se tě lekl? nemůžeš pro jednou přijít normálně?" neměl jsem tuhle Xaphanku rád, už jen proto, že vládla mocnou magií, proti které jsem se neměl jak bránit, ale vycházel jsem s ní tak nějak dobře, co jsem pro ni získal části těl pár tvorů pro její lektvary.
    "Přivedl jsi do mého lesa vetřelce... volný průchod byl povolen pouze tobě Nagashi" řekne svým hlasem, který zní jako praskání dřeva. Já se na ní jen nechápavě podívám a pak se ohlédnu na tvorečka za sebou.
    "Jestli myslíš jeho, přišel sám... ale rád bych si ho vzal sebou... a od kdy vlastně bráníš v průchodu i obyčejným příšerkám?" jenom jsem to dořekl, Raje'em přeletěla pohledem ze mě na tvorečka a zpátky ke mě, než se na její tváři vystřídal překvapený, nevěřícný a nakonec pobavený výraz a ona bez dalšího slova jen zmizela ve stromu, jako by tam nikdy nebyla. Co to sakra znamenalo? Jen jsem se chvíli díval na strom ve kterém zmizela, ale nakonec to hodil za hlavu a rozešel se dál lesem s pozorností opět věnovanou tvorečkovi za mnou.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 01:58

Znovu pákrát zmateně zamrkám když se pomalu narovná a začne si mě obcházet. Chvíli jsem si přišla jako lovná kořist a myslela jsem si, že po mě skočí aby mě chytil ale když si všimnu že si mě pouze prohlížel a v jeho výrazu se nezračila žádná emoce, která by mi měla naznačit že udělá něco nečekaného, uklidním se a trochu uvolním. Stejně tak jako on sledoval mě, jsem sledovala já jeho. Doslova jsem si ho prohlížela velkýma černýma očima a čekala že něco řekne. On však místo toho udělá pár kroků pryč do lesa a tak na něj chvíli jenom koukám, než nakloním hlavu na stranu a rozejdu se za ním.
    Najednou se zpoza stromu... Ne, ze stromu..? Vyřítí nějaká démonka a tak na ni vyvalím oči, sotva co ji mladík osloví jako Raje'em. Sotva mu odpoví a zadívá se na mě nemilým pohledem, nakloním hlavu na stranu a usměji se co nejnevinnějším způsobem, než se ji v obličeji odrazí hned několik emocí, se kterými zase zmizí. Byla jsem si téměř jistá tím ví to, co můj společník netušil a já konečně znala jeho jméno. Nagash... Když se konečně vzpamatovala rozešel se lesem dál, nadechla jsem se a okamžitě se rozběhla jeho směrem. Díky malým nohám jsem u něj byla za chviličku a tak se na něj zvědavě zadívám, než se pousměji a předběhnu ho.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 30/7/2018, 02:24

Jak jsem se vydal pryč, tvoreček mě za chvilku dohnal a já byl sám se sebou spokojený, že jsem ho očividně správně odhadnul. Potom se na mě podíval a dokonce bych řekl, že se snad i usmál? než odběhnul někam přede mě, ale stále se držel v mé blízkosti. Ještě jednou jsem si vzpomněl na Raje'eminu zvláštní reakci, ale nakonec jen zavrtím hlavou a řeknu si, že ona přece vždycky byla zvláštní a nepředvídatelná.
    Kolem odpoledne jsme prošli až na druhý konec lesa, za kterým se rozléhaly travnaté pláně s několika ovocnými stromy a ikdyž jsem se ráno trošku zdržel, což bude znamenat další noc venku, nejpozději zítra odpoledne bych měl dojít do Moonblightu. Jelikož už jsme měli za sebou už několik hodin chůze... a prckovi zjevně energie nechyběla, jelikož neustále nadšeně pobíhal kolem... jsem si řekl, že je vhodný čas se najíst a to také znamenalo zjistit, co vlastně ten tvor jí. Našel jsem několik kamenů a udělal z nich kruh do kterého jsem rozdělal oheň aby se nerozšířil a z vaku vytáhl další balíček masa, který jsem dal opékat. Sedl jsem si na zem a zkoumavě si prohlížel svého nového společníka.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 02:54

Nevím jak dlouho jsem poskakovala kolem něj, ale byla jsem neskutečně ráda že mě nevyhodil a ani mu nevadilo že s ním někam jdu. Co chvíli jsem se otáčela na Nagashe abych se ujistila jestli tam opravdu je a když jsem se ujistila o tom že ano, zase jsem se otočila na cestu a prohlížela si okolí.
    Šli jsme už nějakou dobu a já se nemohla nabažit něčí přítomnosti, jediný problém byl v tom že jsem nesměla promluvit a tak jsem si dál užívala jeho tiché pozornosti a prohledávala okolí. Když jsme ale procházeli kolem ovocných stromů, hladově jsem se na ně zadívala. Svou pozornost ale přesunu k Nagashovi a sleduji jak přinesl několik kamenů k sobě. Chvíli jsem ho pozorovala, než jsem opodál zmerčila nějaký kámen pro který jsem se zohnula a donesla ho Nagashovi, který je sestavil dokolečka a rozdělal v něm oheň. Brzy na to dal opékat nějaké maso a tak se posadím kousek od něj a chvíli ho jenom sleduji.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 30/7/2018, 03:06

Chvíli po tom co jsem si sedl na zem mě tvoreček kousek vedle napodobil a také si mě prohlížel. Jeho drobné tělíčko nepoukazovalo zrovna k tomu, že by to měl být masožravec, takže možná jí všechno... nebo možná dokonce jen rostliny či ovoce a zeleninu. Musíme to vyzkoušet... a tak jsem se vydal k nejbližším stromům na které jsem vylezl a natrhal tam pár různých druhů ovoce. Pak jsem došel zpátky a vylovil z vaku posledních pár kousků zeleniny a sundal z ohně menší kousek masa, který už byl hotový. Všechno jsem to nakrájel na menší kousky a rozložil na čistou stranu voskovaného papíru ve kterém bylo původně zabalené sirové maso. "Tak pojď maličký... vem si na co máš chuť" řeknu a pomalu přisunu jídlo po zemi blíž k němu. "A taky bych ti měl vymyslet nějaké jméno, co říkáš?".

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 03:25

Sledovala jsem ho a přemýšlela co má asi tak v plánu a proč míří do Moonblightu. Celkově mě zajímalo co v podsvětí hledá a chtěla jsem se o něm dozvědět víc věcí. Věděla jsem však, že na to bude dostatek času a tak jsem se pousmála a když se postavil a vydal k nějakému stromu, následovala jsem ho. Sotva vylezl na strom, zvedla jsem hlavu abych na něj měla dobrý výhled, než jsem ji zase sklopila a zadíala se směrem k ohni který začal divoce plápolat. Byla jsem tak zabraná do okolí, že když se mu podařilo omylem shodit nějaké jablko, které dopadlo jenom kousek ode mě, trhla jsem sebou div neuskočila stranou a vyvalila na Nagashe oči jako kdyby mohl za všechny problémy světa, než se tak nějak uklidním a sotva seskočí, vydám se zase s ním k ohni kde se usadím.
    Sledovala jsem svého nového společníka jak krájí maso a ovoce a zeleninu a hleděla na jeho dovednosti s nožíkem. Nikdy jsem nic takového neřešila, jedla jsem ovoce vcelku a nenapadlo mě ho krájet aby se snáze jedlo... Najednou mě však osloví a přisune ke mě tácek s jídlem na kterém bylo tak nějak všechno. Zamyšleně si tácek prohlédnu, než si ho jednou rukou přitáhnu blíž a položím si ho na klín. Chvíli jsem si věci na něm prohlížela, než jsem si vzala několik kusů zeleniny a ovoce a začala je jíst. Jakmile ho zaslechnu bavit se o tom že by mi měl vymyslet nějaké jméno, okamžitě přestanu jíst a nakloním hlavu na stranu, než se pousměji a spokojeně přikývnu. Dlouho mi ta pozornost ale nevydržela a tak jsem ji znovu obrátila k tácku s jídlem.
    Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 30/7/2018, 04:18

Tvoreček si přitáhl jídlo k sobě a dokonce si ho dal na klín, než si ho prohlédl a začal vybírat kousky ovoce a zeleniny, ale masa se ani nedotkl. "Maso ti koukám moc nejede, alespoň ho zůstane víc pro mě" řeknu a otočím se zpátky k ohni, ze kterého sundám ostatní kousky masa a taky se pustím do jídla. Než dojím, přemýšlím nad různými jmény, které jsem kdy kde slyšel dávat ostatní svým mazlíčkům, nebo magickým tvorům a došlo mi, že vlastně ani nevím, jestli má ten prcek nějaké magické schopnosti. Pak se zarazím a vzpomenu si jak jsem navrhl, že bych ho měl pojmenovat a on na to přikývnul... že by mi rozuměl? Nebylo by to u magického tvora až tak zvláštní, ale stále jsem si tím nebyl jistý, každopádně jsem potřeboval nějaké jméno. Přemýšlel jsem a vzpomněl si na hned několik, takže jsem na tom byl téměř stejně jako před chvílí, když jsem nevěděl žádné, jelikož jsem se teď pro žádné nemohl rozhodnout.
    Nakonec mě napadla taková zvláštní myšlenka, vytáhl jsem z vaku kus papíru, který jsem natrhal na několik kousků a černým uhlíkem, který jsem vytáhl z ohně jsem na ně napsal jména, která mě napadla. Pak jsem se znovu otočil k tvorečkovi a rozložil papírky po zemi dostatečně daleko od sebe a všechny stejně daleko od něj. Byla tam napsaná jména Skelly, Red, Fluffy, Devil, Hornet a Chibi... pak jsem se otočil k tvorečkovi a ukázal na papírky "tak tady... vyber si" řekl jsem prostě a ať už mi tvoreček vážně rozumí, nebo ne, minimálně bude zvědaví a půjde se podívat a podle prvního papírku, který zvedne ho pojmenuju.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 04:41

Jídlo bylo vynikající a já ho spořádala všechno, tedy až na kousek masa který zůstal nedotčeně na tácku a zase jsem se ohlédla na mého společníka, kterého jsem si prohlížela u jídla a vůbec mi nebylo blbé na něj takhle zírat, ne když mě bral jako nějakého tvorečka z lesa. Znovu se nad tím pousměji a nespouštím z něj oči, vypadalo to totiž že je opravdu soustředěně zamyšlený. Také jsem usoudila že bude lepší, když v téhle přetvářce zůstanu i nadále, přece jenom jsem nechtěla být sama a tohle byla úžasná příležitost, která mi spadla do klína. Také jsem si musela dávat pozor na to abych neprozradila svou vysokou inteligenci, díky čemuž by mohl pojat nějaké podezření. Když se ale natáhne do ohně pro uhlík, zvědavě zamrkám a sleduji jak na papírky něco píše, než je rozloží přede mě a řekne abych si vybrala. Chvíli jsem jenom tak seděla a koukala na něj a na papíry, které jsem jenom přelétla pohledem, než jsem se pomaličku postavila a opatrně k nim došla. Bez váhání vytáhnu ruce zpod šatiček a zahledím se na papírky, než se posadím jen kousek od nich a zadívám se na Nagashe. Chvíli jsem na něj civěla, než jsem zamrkala a naklonila hlavu na stranu u čehož jsem si prohlížela jeho zlatavé vlasy.

Nagash
    Nagash

Příspěvek pro Nagash za 30/7/2018, 04:56

Hned jak jsem je rozložil si je začal prohlížet a dokonce se k nim i rozešel, než se ale nakonec zastavil, posadil se kousek od nich a nechápavě se na mě podíval. Chvíli jsem přemýšlel jak to tedy udělat... a nakonec mě napadlo, že když stejně neumí číst a očividně ani nerozumí tomu co říkám, i když tu stále byla ta šance, že mi rozumí, pouze neví co si má vybrat, když neumí číst, tak je vlastně jedno, jestli vidí na nápisy na papírcích, nebo ne. Sebral jsem je tedy všechny zase ze země a udělal z nich kuličky. Pak jsem ze země sebral kamínek a začal si s ním pohazovat což samozřejmě připoutalo pozornost tvorečka a když jsem si s ním tak pohazoval v jedné ruce a po chvíli z ruky do ruky, najednou jsem se na vteřinku zarazil, než jsem se podíval jeho směrem a opatrně obloučkem mu hodil kamínek, který chytil. Pak jsem sebral ze země papírové kuličky a rozhodil je do vzduchu kolem tvorečka a doufal, že se tentokrát nestane pravý opak a nepochytá úplně všechny.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 05:16

Pořád jsem ho tak nějak pozorovala a když sebere papírky ze země a udělá z nich kuličky, teď... jsem opravdu netušila co má v plánu a na malou chvíli jsem byla opravdu zmatená. Tiše jsem ho pozorovala a spokojeně u toho oddechovala a přemýšlela. Když se ale natáhne pro kamínek, se kterým si začne pohazovat, pochopila jsem že se snaží upotat mou pozornost a tak jsem se postavila a zadívala se na Nagashe zrovna v momentě, kdy mi hodil kamínek a já ho obezřetně chytila. Párkrát zamrkám a když zvedne ze země papírové kuličky a rozhodí je do vzduchu okolo mě. Zvednu hlavu a zadívám se na ně, jenže jsem netušila kterou z nich mám chytit první a tak jsem nervózně těkala pohledem od jedné kuličky k druhé až jsem se pro jednu z nich natáhla, ale nepodařilo se mi ji chytit a tak všechny dopadly na zem a já zůstala stát mezi nimi, než jsem se k nim sklonila a začala je všechny sírat ze země, než jsem doklusala k Nagashovi a podala mu je s t ím nejmilejším úsměvem jako kdybych mu tím říkala aby to udělal znovu.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 20/10/2019, 14:18