Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Mikoto & Sangmin

    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 22:08

    Začne mluvit o mázích a o tom, jak si mohou vybrat dvě cesty, okamžitě to zaujme moji pozornost, netušil jsem, že mágové něco takového mají. Také pocítím jistou radost, když mi řekne, že se jeho rodina odvrátila od cesty temnoty a přijala cestu světla. Přišlo mi to tak správné, i když... Kdo ví. Nezáleží na tom, jakou kdo má sílu, ale na co ji použije. I když v tomto případě to bylo spíše... Zřejmé.
    "Neboj se, mě jen tak nevyděsíš, viděl jsem toho už dost," zamrmlám nakonec a po chvilce váhání mě zvědavost přeci jen přemůže.
    "Pokud ti to nevadí... Rád bych se dozvěděl trochu víc o téhle... Cestě světla a cestě temnoty," řeknu zvědavě a zadívám se na něj, hned na to mou pozornost upoutají létající krabičky s čaji. Překvapeně zamrkám a všechny si je prohlédnu, nakonec si však vezmu černý čaj a dřív, než se stačím zeptat, Sangmin mi potvrdí, že umí ovládat telekinezi.
    "Užitečná schopnost... Telepat doufám nejsi," ušklíbnu se, ale v tu chvíli mi dojde, že já ano, akorát nerad nabourávám soukromí ostatním a tak tuto schopnost nepoužívám.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Sangmin 29/7/2018, 22:29

    "Člověk umí být dost zvědavý a já si někdy přijdu, že jsem toho zažil tolik... ale já si mezitím jen hodně čtu v knihách... přečetl jsem několik kronik našeho rodu," zasmál jsem se, ale vyslechl jeho přání, kdy jsem kývl a nechal si přilétnout krabičky, kdy jsem mu řekl o telekinezi a šel pro hrnky, kdy jsem se zasmál.
    "Telepat? Ne, to fakt ne, ale dokážu ovlivnit člověka... tedy jen jeho mysl... vnuknout mu, že něco chce, ačkoliv to on sám nechce," usmál jsem se, ale zaslechl zahoukání konvice, kdy jsem se pousmál, došel pro konvici a zalil oba dva hrnky, kdy jsem krabičky uklidil, sedl si a zamíchal si čaj.
    "Dej si cukr, jestli sladíš," usmál jsem se a vydechl.
    "Cesta světla a temnoty... začnu u té temnoty... o té toho vím asi docela hodně, i když těžko říct... v rodinné kronice se psalo o tom, že jedna z mých prapraprapra... tet se věnovala temné magii. Proklínala lidi a ti pak za ní chodili, protože se z nich stali vlkodlaci, ona si je kolem sebe nashromáždila, jako by to byli její domácí mazlíčci... využívala je... měla ráda, když mohla ovládat lidi... škodila lidem, sem tam někomu vyplavila barák, jinému zapálila celé stavení... využívala všemožné talismany, které v sobě držely negativní energii... vadilo jí lidské štěstí..." pronesl jsem a napil se čaje, kdy jsem lehce přivřel oči, ale usmál se.
    "Abych to uvedl na pravou míru... oni mágové mají jisté svaté povinnosti, aby udržovali přírodní rovnováhu... jsme spjati s přírodou... mágové by měli bojovat proti bytostem, co chtějí tuhle rovnováhu v přírodě narušit... a právě ona temná či světlá cesta určí, jak se budou v přírodě chovat... ta jistá teta ji narušovala, ostatní čarodějnické rody se snažily náš rod vyvraždit... zkrátka to nebyly dobré časy..." vydechl jsem.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Mikoto 29/7/2018, 22:58

    Jen přikývnu po jeho slovech o zvědavosti a moje zvědavost zase o trochu vzroste. Byl jsem rád, že jsem se rozhodl chvíli se zdržet. Sangmin byl opravdu zajímavý. Dokonce mi řekne o své další schopnosti, díky které dokázal ovlivnit člověka. Jakmile zalije čaje vodou, svůj si osladím celkem velkým množstvím cukru a jen tiše doufám, že to nebude komentovat, jak to měli jiní ve zvyku. Poté mi ale začne vyprávět o dvou cestách a tak jsem mu věnoval svou plnou pozornost. Zase jsem se toho o něco víc dozvěděl a nakonec se musel usmát.
    "Mágové mnohdy odvádějí opravdu skvělou práci... V minulosti bylo mnoha z nim dokonce umožněno vstoupit do nebe, kde je někdy odměnila sama královna za jejich zásluhy," poznamenám.
    "Zažil jsem jen jednoho... Asi před sto-padesáti lety, ale vím, že před ním bylo mnoho dalších," řeknu zamyšleně a zamračím se, když si vybavím svůj pobyt u Královské stráže.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Sangmin 29/7/2018, 23:26

    Usmíval jsem se, ale řekl mu něco málo, kdy jsem zvědavě naslouchal zase jemu. Usmál jsem se a kývl.
    "Tihle mágové museli být ti, co si vybrali cestu světla... pomáhají... dopadají a tak... já svého pegase našel... zraněného na louce... dalo mi to chvíli, než se mi naklonil, ale... zraněné zvíře obvykle přilkne ke svému zachránci... vlastně i ten vraný hřebec, co se sem donesl... i on ke mně přišel tak, že byl zraněný a já mu pomohl..." usmál jsem se a napil se. "Je to dlouhá doba, co jsem kdy potkal na svých cestách nějakého mága... přijde mi, že se ostatní skrývají a nebo nejsou v tomto městě," dodal jsem.
    "A pak jsou tu mágové, co využívají obě cesty tak, že se z nich stanou neutrální... jejich duše je v rovnováze... já sm nevím, kam více patřím, ale asi do neutrálnosti... dost často poslední dobou přemýšlím, že uzavřu kontrakt s démonem, ale mám obavy z toho, že za to bude chtít nějak moc velkou daň," vydechl jsem, ale usmál se.
    "Jaké to je být v nebi? Tedy... pokud ti to je proti kůži, tak to nevadí... chápu, když někdo nechce o něčem mluvit, ale když už tu tak máme hrnečky s čajem," usmál jsem se.

    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Mikoto 30/7/2018, 00:36

    Odpoví mi, že ti mágové museli následovat cestu světla a dokonce zjistím, jak přišel k pegasovi. Zaujatě jsem mu naslouchal a snažil se zapamatovat si co nejvíce informací. Dozvím se i o neutrální cestě, kam nejspíš patřil i Sangmin a trochu mi zacukají koutky.
    "Takže sem tam někomu pomůžeš a sem tak někoho prokleješ podle nálady?" zažertuji, ale jakmile se mě zeptá na nebe, sklopím hlavu k zemi a povzdechnu si.
    "Kdyby tě tam vzali, řekneš, že je to nejkrásnější místo na světě. Všechno bude vypadat doslova pohádkově, uvidíš anděli, jak jsou k sobě milí, hodní, pomáhají si. Budou na tebe mluvit s uznáním, úctou... Jenže všechno to je jen přetvářka. Nebe... Se rozpadá. Vždy odráželo srdce samotných andělů, jejich společnost, soudržnost... Nebe už není celistvé, je propojeno portály a čím dál jsi od hlavního města, tím méně je tam bílé magie. Vznešení tvorové divočí kvůli temné magii, která jako nákaza napadá jejich domovy. Andělé se stahují čím dál víc do hlavního města, nebo živoří v malých vesničkách na jejich krajích. Všichni to však přehlíží, dělají, že je vše v pořádku místo aby s tím něco dělali... Jediný, kdo se o něco pokusil, byla královna, které se podařilo tu temnotu zastavit. Při tom ale zemřela, její dcera odmítla nastoupit na trůn a tak vládne její krutý, sobecký, sebestředný manžel... Takové je nebe doopravdy," sdělím mu potichu a zlost z mých slov přímo sršela. Pevně zatnu zuby, než se zadívám na Sangmina a povzdechnu si.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Sangmin 30/7/2018, 00:52

    Naklonil jsem hlavu na stranu a pak přejel prsty po deskách knihy, kterou jsem měl na klíně. "To ne... ale už jsem někoho proklel... proklel jsem ty upíry předtím, než jsem je zabil, takže jsem proklel jejich rod, ti, co byli jimi proměněni, dodnes musí trpět neskutečnou bolestí... a moc neproklínám, jen když vím, že to je třeba, já raději využívám něco jiného," zamrkal jsem, ale zeptal se ho na nebe.
    Sklopil hlavu k zemi, kdy jsem se napil a poslouchal jeho pohled na nebe. Moje srdce zatlouklo, když jsem si vzpomněl na Chinmina. Sevřel jsem v rukou hrnek. Že by tam chodil právě kvůli tomu?
    "To je příšerný... nedivím se, že jsi chtěl svobodu a vypadl odtamtud..." vydechl jsem.
    "Moje rodina odešla z vesnice do přírody kvůli honům na mágy... v lese... v té přírodě to taky byla taková svoboda... jednou jsem byl tam dole, v podsvětí... bylo tam pár zajímavých bylin," zazubil jsem se a zamrkal očima. "A tvoje vyprávění mi připomnělo spíše podsvětí, než to nebe samotné... takže to nejspíše na obou stranách vypadá příšerně a Atreia je zatím takový ten střed," vydechl jsem, napil se a zadíval se do hrnečku, než jsem zvedl své oči na Mikota a znovu se napil.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Mikoto 30/7/2018, 01:17

    Vysvětlí mi, jak je to s prokletími a popravdě jsem se nedivil, že to udělat rodu upírů, kteří mu vyvraždili rodinu. Když mu řeknu o tom, v jakém stavu je nebe, vydechne, že je to příšerný a že se nediví, že jsem chtěl odtamtud vypadnout. Trochu se pousměji a zavrtím hlavou.
    "Kdybych byl normální anděl, nemusel bych. Mohl bych normálně odejít a nemusel se vzdávat křídel... Jenže jsem se upsal královské rodině. Byl jsem členem jejich elitní stráže. Musíš složit slib, v podstatě se vzdáš jakýchkoliv nároků na vlastní rodinu a jsi jen jejich pěšákem... Kdykoliv neposlechneš, můžou ti způsobit ukrutné bolesti, nemůžeš odejít, pokud utečeš, znamená to smrt. Když složíš přísahu, můžou tě najít, ať jsi kdekoliv... Na jedné misi jsem se zamiloval... Do ženy, kterou mi přikázali zabít. Byla to poslední kapka. Vzdal jsem se křídel a můj nadřízený všem řekl, že jsem mrtvý," vydechnu a usměji se, když si vzpomenu na Nyssu. Chvíli jsem byl mimo, než se mi vybaví jeho slova o tom, že přemýšlí o kontraktu s démonem. Cuknu sebou a zadívám se na něj.
    "Kontrakt s démonem... Je špatný nápad... Andělé mohou uzavřít něco podobného... Stanou se strážnými anděli jedné osoby... Budou ho chránit, povedou ho ke správné cestě... Byl bys pak právoplatným členem nebe... I když... Jak nad tím tak přemýšlím, tohle propojení s některými anděli by bylo úplně stejné, jako s některými démony," sdělím mu a nakonec si povzdechnu.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Sangmin 30/7/2018, 01:49

    Poslouchal jsem ho. Přemýšlel o jeho slovech a stával se mnohem více chytřejším. O nebi jsem toho tolik nevěděl. Ale tak, nebe je dost daleko, bylo pochopitelné, že o něm nebudu vědět sotva tolik, co on. Teda takhle, budu toho vědět o dost málo.
    Vysvětlil mi, jak to bylo s ním. Takže má přítelkyni? Někoho, koho miluje? Zamrkal jsem, ale pousmál se, kdy jsem se napil a pokýval hlavou. Pak vypadal, že je v zasnění, kdy jsem ho nechal, opřes se o opěrátko křesla a vyděšeně nadskočím, když mi sdělí něco ohledně špatné volby kontraktu s démonem.
    "Ale... kdyby to byl nějaký démon, co... je prostě normální, není zákeřný a dal by mi svobodnou ruku a svobodný život... jen něco chtěl... tak by to nebylo zas tak špatný... já nevím, kolika let se můžeme my mágové dožít..." vydechl jsem a podíval se kolem sebe.
    "Víš... jak jsem říkal ohledně toho anděla, co tady bydlí... no... on je čistý... normální andílek... jeho bráška je temný anděl... ještě se nepotkali a já ani nechci... nedopadlo by to dobře... ale každopádně... mým zájmem je on... moje láska je v člověku stejného pohlaví..." zrudl jsem a odkašlal si.
    "Spousta lidí už nad námi ohrnovala nosy, nadávala nám... ale co... já si z toho nic nedělám... každý jsme nějaký... a já doufám, že tě tohle nějak neodradí... Že se přátelíš s mágem, co je vlastně..." rudl jsem ještě více. ,,Gay..." zamumlal jsem a dopil čaj.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Mikoto 30/7/2018, 02:01

    Sangmin začne nervózně koktat a vysvětlovat mi, jak to je. Pozorně jsem ho poslouchal a nechám ho v klidu domluvit. Bylo to pro něj očividně citlivé téma a jakmile domluví, párkrát zamrkám. Byl celý rudý a vypadal opravdu v rozpacích. Chvíli jsem netušil co říct, ale nakonec vstanu a bezmyšlenkovitě Sangmina krátce obejmu. Vypadal totiž, že to opravdu potřebuje. Pustím ho a posadím se zpátky na své místečko, než se natáhnu pro svůj čaj a usrknu si.
    "Přeji vám to," řeknu nakonec a usměji se na něj.
    "Pokud ti jde pouze o nesmrtelnost, aby jsi s ním mohl být... Ať se on stane tvým strážným andělem... Bude vždy vědět, kde jsi a ty ho budeš k sobě moct zavolat... Navíc dokud vaši dohodu nezrušíte, nebudeš stárnout," řeknu mu s úsměvem a potom se na něj zamyšleně zadívám.
    "A pokud se ti uleví... Nejsem na tom o moc líp... Zamiloval jsem se do eliny... Jsou to bytosti, které jsou napůl lidé, napůl zvířata..." řeknu mu a usměji se.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Sangmin 30/7/2018, 15:04

    Překvapeně jsem ztuhl a vykulil oči. Byl jsem chvíli jako v tranzu. Mysl mě zapápila a já měl pocit, že nějaké vize chtějí na povrch, že budu zase předvídat budoucnost, ale rychle jsem zamrkal očima, abych je zahnal, ale byl překvapený ještě více, když mě objal. Myslel jsem si, že odejde, když se postavil... ale on mě krátce objal... Nebyl jsem zvyklý, že mě někdo objímá, přesto jsem ho sledoval, když se usadil zase zpět a uskrl si čaje.
    "Uhm... děkuji..." zamrkal jsem, usmál se a napil se, kdy jsem naklonil hlavu na stranu.
    "To jde? Nevěděl jsem, že to jde i s anděly... většina mých předků měla kontrakty s démony, ale jsem rád, že nemusím za nimi," vydechl jsem odlehčeně, a když mi řekne o jeho lásce, lehce se usměji.
    "Potkal jsem jednou také elina... v lese... měl jsem pak nějaké vize, ale ty zmizely a ten elin také, už jsem ho vícekrát neviděl a vize také ne..." usmál jsem se.
    "Snažil jsem se jednou najít něco o elinech v našich kronikách, ale bylo tam jen pár vytrhaných stránek, co nejspíše skončily spálené kdesi v krbu... hodně mi připomínají zvěromágy, ale nejsou jimi, mají tolik odlišností a sám si v lese dávám pozor, protože ten je elinů plný... alespoň co jsem tak slyšel jednou v baru, kde se o nich kdosi bavil... ale je to dlouho a už ani nevím, o čem to bylo," zavrtěl jsem hlavou.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Mikoto 30/7/2018, 15:52

    Neunikne mi, to jak ho překvapilo mé obejmutí a nakonec mi poděkuje. Jen pokrčím rameny, absolutně mi tohle nevadilo. Byla to jejich věci. Zároveň se mi však uleví, když řekne, že je rád, že to jde i s anděli a nemusí tvořit kontrakt s démonem. Nechtěl jsem, aby se mu to zvrtlo a nevěřil jsem, že najde hodného démona, který nebude toho tolik chtít. Poté mi však začne vyprávět o elinech a tak zpozorním a pomalu přikývnu.
    "Vážně? Nevím o tom, že by jich bylo hodně, ale... Pokud tě zajímají, mám dost informací. Andělé mě poslali jako špeha do laboratoře padlých, kde vytvářejí nové eliny a dělají na nich pokusy. Tam jsem potkal Nyssu, rozhodl jsem se ji odtamtud dostat a tak jsme spolu utekli... To je vlastně i ten důvod, proč po mě šli oni padlí... Chtějí ji zpátky a já... Po ztrátě křídel nemám tolik síly, abych se ubránil přesile," povzdechnu si a po chvilce naštvaně praštím pěstí do gauče. Jak mám takhle ochránit ty, na kterých mi záleží?
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Sangmin 30/7/2018, 17:14

    Když jsem nad tím přemýšlel, vzpomněl jsem si na knihu, kterou jsem přeci jen četl a něco tam o Elinech bylo. Nevím, moc tam toho nebylo, ale my, mágové, toho víme hodně.
    "Nezajímají mě tak, jako vědce nebo padlé..." usmál jsem se a poslouchal jeho vyprávění.
    "Oh... asi... jich opravdu nebude hodně... vzpomněl jsem si teď ještě na jednu knihu..." zamrkal jsem a vstal, kdy jsem došel ke knihovničce, vzal jednu knihu a sedl si zpět, kdy jsem ji otevřel a prolétl stranami.
    "Jo... tady to je... původní Eliné a pak je tu hodně záznamů o tom, jak se lidé dozvěděli o nadpřirozenu a začali tvořit své umělé eliny a tak... lidské matky umíraly," pronesl jsem slova z knihy.
    "Otec mi jednou vyprávěl o tom, že praděda našel dítě... napůl liška, napůl člověk... ale myslím si, že ho sebrali padlí i s dítětem... ale možná to je jen nějaká historka..." pousmál jsem se a odložil knihu.
    ,,Ale... pokud chceš a když bude nejhůř... najdeš pomocnou ruku ve mně... ještě se mám možná toho hodně co učit... ale nebojím se a je to pro dobrou věc," usmál jsem se.
    "Mohu ti dát amulet... magický očarovaný amulet, který pokud stikneš a vyřkneš moje jméno... přijdu, jak nejrychleji budu moct... mám pegase," dodal jsem.


    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Mikoto 30/7/2018, 20:47

    Něco málo mu sdělím o elinech a nabídnu informace, než se opět zaposlouchám do jeho vyprávění. Po chvilce dokonce dojde pro nějakou knihu a já mu stále věnoval svou veškerou pozornost. Nakonec mi podá amulet, ze kterého jsem cítil magii a hned na to mi i vysvětlí, co dělá. Párkrát zamrkám a překvapeně se na něj zadívám.
    "To samé platí i pro mě, ale... No... Nemám podobnou věcičku, takže budeš muset zůstat u mobilu nebo tak," vydechnu a opatrně schovám amulet do kapsy.
    "Děkuji, Sangmine, opravdu si vážím všeho, co jsi pro mě dneska udělal... Nejspíš by mě v tom lese dostali," vydechnu vděčně a natáhnu se pro svůj přeslazený čaj, který dopiji, než se postavím na nohy.
    "Měl bych už jít, ale... Ať budeš potřebovat cokoliv, třeba si jen promluvit, dej vědět, mám teď dost volného času a můžu se stavit," řeknu s úsměvem.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Sangmin 30/7/2018, 23:36

    Vyměnili jsme si naše poznatky.Já se tak dozvěděl toho o něco více. Rád jsem poslouchal a rád vyprávěl. Kroniku našeho rodu jsem přečetl tolikrát... knihu kouzel... lektvarů a elixírů jsem uměl snad i pozpátku vyhláskovat.
    Ale pak jsem vytáhl amulet, byli na něm dva koně, jeden s křídly a druhý bez křídel. Mezi nimi bylo malé vlče. Amulet jemně tyrkysově zazářil, když se dostal do rukou Mikota, ale pak byl zase obyčejným, ačkoliv v něm pulzovala magie.
    "Samozřejmě... zůstanu u mobilu," usmál jsem se a kývl, kdy jsem dopil svůj čaj.
    "Jsem rád, že jsme se stali přáteli... jsem rád, že jsem tě tam nenechal, přišel bych o přítele," zazubil jsem se, ale postavil se, kdy jsem si lehce protáhl své tělo, které bylo od sezení lehce... pochroumané, a tak mi zakřupalo pár kostí, ale uculil jsem se.
    "Dobře, tvoji nabídku přijímám... však víš, já jako mág moc rád mluvím... a jsem si jistý, že ještě je toho stále hodně, co si můžeme vyprávět," lehce jsem se zasmál, ale rozhlédl se kolem sebe. "Vyprovodím tě k hlavním dveřím a k brance... tohle není daleko od hlavního atreiského parku, určitě domů trefíš," usmál jsem se a rozešel se směrem k hlavním dveřím.

    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Mikoto 7/8/2018, 21:27

    Potvrdí mi,že zůstane na mobilu a tak přikývnu a pousměji se. Vypadal opravdu jako fajn kluk, ani... Mi na něj nešlo se moc naštvat, ale věděl jsem, že to přijde. Jen jsem mohl doufat v to, že ho tím neodeženu. zazubí se na mě, že je rád, že mě tam nenechal, jinak bychom se nespřátelili. Ušklíbnu se a sjedu ho pohledem.
    "Možná toho ještě budeš litovat," zasměji se a poté ještě přijme moji nabídku, než mě vyprovodí až k brance a řekne mi, kde zhruba jsem. Vděčně přikývnu a na ulici se ještě otočím.
    "Rád jsem tě poznal, zase někdy se uvidíme," řeknu mu, než se otočím, zastrčím ruce do kapes od kalhot a vydám se domů, zpátky za Nyssou. Hodlal jsem však ho brzy kontaktovat... Nebo možná to udělá sám.
    Sangmin
    Sangmin


    Posts : 243
    Join date : 08. 06. 17

    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Sangmin 7/8/2018, 21:55

    Sledoval jsem záda Mikota, která se mi pomalu zdalovala z dohledu. Každých pár minut byl dál a dál. Nebo spíše sekund! Zamrkal jsem očima, ale usmál se a zavřel dveře. Nachystal jsem pár věcí a pak se rozhodl pro jídlo a šel spát.
    Netušil jsem, kolik dní uteklo. Nepočítal jsem to, ale pak jsem se jednoho dne vydal ven. Do lesa, trochu temnějšího, než jsem byl zvyklý, ale dalo se to zvládnout dobře. Procházel jsem se a po chvilce za sebou slyšel praskání. Zastavil jsem se a ozvalo se zavrčení! Neměl jsem u sebe nic, co by mi od případných vlkodlaků pomohlo! A kdyby alespoň nebyl úplněk! Rozběhl jsem se a slyšel za debou tlapy. Bylo jich asi hodně, ale já jejich večeře nebudu! Po chvilce jsem našel strom, rychle jsem po něm vyskákal nahoru. Do vysokých korun stromů. Pod stromem byli tři vlkodlaci. Krvavé oči. A já vážně neměl u sebe nic, čím bych je ovlivnil! I svůj vak s bylinkami jsem měl vedle sebe. Tedy, přes rameno. Něco mě napadlo. Podíval jsem se na skákající vlkodlaky. Ale na mě nemohli. Vzal jsem mobil a napsal SMS někomu, kdo mi dlužil pomoc.
    "Mikoto, potřebuji tvoji pomoc, jsem v hlubokém lese, jsou tu tři vlkodlaci, co mě chtějí sežrat, jsem na stromě... stiskni amulet a řekni hledej, tyrkysová cesta tě dovede ke mně, alespoň doufám!
    Sangmin v nesnázích!
    Ps. Spěchej rychle" poslal jsem to, skousl si ret a pokusil se pomocí popadaných větví zmlátit vlkodlaky, ale to je více nasralo!

    Sponsored content


    Mikoto & Sangmin - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Sangmin

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/3/2024, 20:22