Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Gabriel & Maya

    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 02:25

    Zamyšleně se zadívá na nebe, které bylo čím dál světlejší. Pomalu svítalo a já už čekala, že se omluví s tím, že by měl jít spát. Jenže nakonec souhlasí, pousměji se na něj a odemknu dveře, vydáme se po schodech nahoru do třetího patra, kde odemknu dveře do bytu a tiše se modlím, abych měla uklizeno.
    "Omluv.... Prosím ten nepořádek," řeknu, když si všimnu, že se o kus dál válí nějaké mé tričko a sklopím pohled k zemi.
    "Nečekala jsem, že budu mít společnost," řeknu s nervózním smíchem a vpustím Gabriela do bytu.
    "Sedni si... Dáš si kafe, čaj? Něco k jídlu?" zeptám se ho rychle a ukážu na gauč v malém obýváku. Začnu rychle sbírat své oblečení. Měla jsem blbý pocit, že se mi tu někde válí i spodní prádlo, ale netušila jsem kde a... Nakonec to asi ani nevadí. Kdyžtak ho uvidí, no a co. Naštěstí kromě mého oblečení tady bylo opravdu čisto.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 02:38

    Vyšli jsme do třetího patra a ona začala odemykat dveře od bytu. Pak mi řekne abych omluvil ten nepořádek a sklopí pohled k zemi což mi v tu chvíli přišlo poměrně vtipný takže jsem se rozesmál.
    Pak ještě dodá že nečekala společnost.
    "V pohodě, to ti samozřejmě omlouvá." řeknu s velkým úsměvem, protože vidím jak rychle sbírá věci které se tam váleli... celkově mi to přišlo docela vtipné. Sám jsem vždycky doma měl trochu bordel.
    "Máš takový krásně útulný byt." utrousím když procházím dveřmi do obýváku kde ukáže na gauč na který se posadím a ptá se jestli bych si dal kafe nebo čaj... dokonce jídlo mi nabídla.
    "Dal bych si čaj... je jedno jaký a pokud mi nabízíš i jídlo tak si dám cokoliv co mi nabídneš." řeknu v klidu a zvědavě čekám co přinese "každopádně pokud chceš přinést jídlo tak přines i sobě... bylo by mi blbý kdybych tu jedl sám..." ještě rychle dodám, opřu se do pohodlného gauče a prohlížím si obývák. Svůj kufřík jsem nechal u svých bot, ale to mi v tu chvíli bylo docela jedno.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 02:45

    Pochválí mi byt a usadí se na gauč s tím, že si dá čaj a cokoliv k jídlu s tím, že mám něco udělat i sobě. Jen přikývnu, než zmizím v kuchyni. Postavím vodu na čaj a nachystám dva hrnky. Otevřu ledničku, ve které toho moc nebylo, jen něco pro případy nouze jako je tenhle, ale nakonec přeci jen vytáhnu dost ingrediencí na to, abych udělala pár obložených chlebů, které dám na velký tác. Zaliji Gabrielův čaj a svou kávu, než všechno poberu a vydám se do obýváku. Položím tác na stolek před gaučem, než se sama usadím a dám si kávu do klína. Položím na hrnek ruce, jako bych se o něj ohřívala a usměji se na Gabriela.
    "Víš... Chvíli jsi mě opravdu vyděsil a... Nepřipadáš mi jako špatný člověk, který by mi ublížil... Děkuji za záchranu života. Pořád je to ale dost informací... To s tou magií a tak... Ti muži byli lidé, nebo... Něco jiného?" zeptám se zvídavě a opravdu mě bavilo hrát si na lidskou dívku.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 02:58

    Maya nám přinesla jídlo, mě čaj a sobě udělala kávu o kterou se začala ohřívat po tom co se posadila na gauč. Já si také vezmu hrnek do ruky. Pak se usměje a mi řekne že jsem jí na chvíli opravdu vyděsil, ale že jí nepřipadám jako člověk, který by jí ublížil za což jsem byl rád protože o to jsem se ani nesnažil a poděkuje mi za záchranu života. Pokračuje tím že je to dost informací s tou magií a tak... a zeptá se jestli ti muži byli lidé nebo nějaké zrůdy.
    Teď už mi začalo být dost blbí že jsem jí do tohohle zatáhl... mohl jsem říct že třeba jsem jen studoval bojová umění nebo tak něco... jen tak nerad lžu.
    "To že jsem tě chránil nestojí za řeč... přeci jsem ti slíbil že tě v bezpečí doprovodím domů..." řeknu s úsměvem " No ty muži byli jen lidé, ale jak se říká i mezi lidmi jsou stvůry... každopádně tohle byla jen banda ožralých blbců co se nás pokusila napadnout... mohl jsem to vyřešit jinak já vím... jen tohle mi přišlo jako nejrychlejší řešení s nejmenším rizikem, taky mě mrzí že jsem tě zatáhl do té věci ohledně lovce upírů... jen jsem ti nechtěl lhát... prostě nerad lžu." řeknu s pohledem sklopeným na hrnek čaje z kterého se napiji jakmile domluvím.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 03:05

    Poslouchala jsem ho a měla jsem o něm hned lepší obrázek, zamyšleně přikývnu, než si usrknu kávy a zamyšleně se na Gabriela zadívám.
    "Cením si toho. Nemám ráda, když mi někdo lže," vydechnu a v duchu se zasměji nad tou ironií. Já lhala téměř pořád. No... Lhala není to správné slovo. Preferuji "hrála divadýlko."
    "Ale změňme prosím téma, Gabrieli... Chci o tobě vědět víc... Kolik ti je? Co rád děláš ve volném čase? Bydlíš v Atreii?" zeptám se ho hned na několik otázek a poposednu si na gauči blíž k němu. Byl zajímavý a líbila se mi ta představa, že sedím na gauči s lovcem upírů. Byli jsme lovec a kořist, jen jsem zatím netušila, kdo je kdo.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 03:21

    Maya se na mě zamyšleně zadívala a řekla mi že si cení toho že jsem jí nelhal. Byl jsem rád že to bere takhle v klidu... pak hned chtěla změnit téma na to kolik mi je a co rád dělám ve volném čase... přišlo mi to tak že prostě má zájem o svého zachránce jen... nebyl jsem na to zvyklí.
    "Jsi docela zvědavá dívka viď ?" řeknu s úsměvem a napiji se čaje " je mi 25 let a víceméně jediný co dělám je že v noci lovím monstra... nikdy jsem nic jiného nezkoušel... učil jsem se lovit už od dětství...
    jinak v do Atreii jsem přišel nedávno takže nemám ani byt... zatím jen žiji po hotelech a v noci lovím."
    pokračuji a pozoruji Mayiny krásné oči které jsem teď viděl poměrně z blízka protože si před chvilkou přisedla blíž.
    "Tak teď by jsi mi mohla říct nějaké věci o sobě. " řeknu s úsměvem " ale pro příště by sis měla dávat pozor koho si pouštíš domů... navíc když jsme se poznali takhle v noci. " pokračuji a sleduji její reakce.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 03:29

    Dřív než mi odpoví na jakoukoliv otázku poznamená, že jsem zvědavá dívka. Usměji se na něj a poté poslouchám jeho odpovědi. Byl starší než já, jediné, co dělá je, že loví monstra a nemá v Atreii ani byt. Na chvíli se zamyslím, jaké by to bylo sdílet byt s lovcem upírů, když... Jsem sama stvůra, která se však umí opravdu dobře skrývat. Ne, dříve či později bych se prozradila. Zrovna se nadechnu, abych mu navrhla, že dneska může zůstat a prospat se, když mě přeruší s tím, že i on chce něco o mě vědět a měla bych být opatrnější. Zvláště když jsme se poznali v noci.
    "Ale vždyť jsi říkal, že mi neublížíš," namítnu nevinně a položím hrnek s kávou na stůl.
    "Je mi devatenáct, žiji sama a pracuji jako číšnice v jedné městské kavárně. Mám ráda knihy, vyhřívání se na sluníčku a procházky... Na které tedy chodím hlavně v noci, protože trpím insomnií a často nemůžu spát," řeknu mu nakonec zcela upřímně, až na poslední větu o insomnii. Přišlo mi to ale jako dobrý nápad jak vysvětlit to, co jsem dělala v noci sama venku.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 03:44

    Když mi odpoví na mojí otázku ohledně toho aby byla opatrnější tím že jsem jí řekl že jí neublížím, tak se neudržím a začnu se smát...
    "Promiň... takovou odpověď jsem vážně nečekal." řeknu pobaveně a poslouchám co mi říká dál.
    Je jí devatenáct takže je o šest let mladší než já... rozhodně tak vypadala. Byla malinká a roztomilá skoro jako panenka. pokračovala, že žije sama a pracuje jako číšnice v jedné městské kavárně.
    Dále mi řekla že ráda čte knížky a vyhřívá se na sluníčku... nejvíc mě zaujalo to že má ráda procházky, protože na ty jsem byl z toho lovení zvyklí a taky je měl rád. Pak se zmínila o tom že má insomnii a proto chodí na procházky v noci... takže tohle byl důvod proč jsem jí potkal takhle v noci...
    Po tom co si se zájmem vyslechnu všechno co mi o sobě řekne se na ní usměji a vyměním hrnek čaje za obložený chleba... v tu chvíli jsem měl docela hlad, přeci jen celou noc jsem skoro nic nejedl... jen něco na začátku noci. Bylo to moc dobré takže jsem to ihned pochválil sice nevím jestli pracovalo to, že když má člověk hlad tak chutná vše lépe? To je asi jedno je hlavní, že mi to chutnalo.
    "Jak to že v tak mladém věku žiješ bez rodičů?" zeptám se na tuhle osobní otázku protože mě to docela zajímalo... přeci jen lidi v tomhle věku často chodili ještě do škol a tak...
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 03:51

    Rozesměje se, když zaslechne moji naivní odpověď, ale poté na něm šlo vidět, že mě opravdu poslouchá. Pousměji se, když si vezme obložený chleba a pochválí mi ho. Vůbec jsem nebyla zvyklá vařit a byla jsem ráda už jen za to, že všechny suroviny na chlebu byly relativně čerstvé. Aby to nebylo divné, nakonec si také neochotně vezmu krajíc chleba a pomalu se do něj pustím. Zeptá se mě na rodiče a tak se zaseknu. Sklopím pohled k zemi a tiše si povzdechnu.
    "Matka a můj bratr zemřeli, když mi bylo šest. Otec... Se poté změnil, zahrabal se do práce a.. Už na mě neměl čas. Poté... Se stalo něco, o čem nechci mluvit a musela jsem utéct z domu. Nejspíš... Nejspíš by mě zabil, kdybychom se potkali," řeknu Gabrielovi potichu. No, otec by mě určitě zabil, o tom nebyly pochyby. Netušila jsem proč, ale po dlouhé době, co jsem svou minulost nevytahovala a nevzpomínala... Mě to teď trochu zasáhla. Heh a to jsem si myslela, že tyhle pocity už ani nemám. Nakonec ale zamrkám a oklepu se z toho.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 04:00

    Po mé otázce na to proč žije sama mi odpoví že jí zemřela matka a bratr... dokonce její otec by jí chtěl mrtvou? Přišlo mi tak moc smutné až mi to vrátilo vzpomínky na mrtvá těla mých rodičů...
    "Ou... to mě mrzí... promiň že jsem se na to zeptal..." řeknu smutně, pak už se neudržím a Mayu obejmu. "je mi líto že sis musela něčím takovým projít... musela jsi to mít dost těžké." řeknu soucitným hlasem a obejmu Mayu ještě víc jen se snažím aby se nikdo z nás neumazal od toho obloženého chlebu... vážně mi přišlo moc smutné, že si taková dívenka musela projít něčím tak hrozným a já jí to takhle připomněl... cítil jsem se za to špatně.
    Nevěděl jsem jak na to objetí zareaguje... ale v tu chvíli to bylo jedno. Nechtěl jsem jí vidět smutnou, ještě k tomu mojí vinnou...
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 04:06

    Začne se mi se smutným tónem omlouvat a nakonec mě dokonce přitáhnu k sobě a obejme. Párkrát zamrkám a nakonec se jen natáhnu ke stolu, na který položím zbývající polovinu obloženého chleba. Než se víc přitulím ke Gabrielovi. Hrozně hřál, možná až nepřirozeně moc. Nebo se mi to jen zdá. Obejmu ho také a opřu si hlavu o jeho hrudník, slyšela jsem teď ještě zřetelněji, jak mu tluče srdce.
    "Neomlouvej se. Je to... Dobrý," vydechnu nakonec a přepadne mě zvláštní pocit, který mě donutí se od mladíka odtáhnout a postavit se na nohy. Zadívám se na něj, netušila jsem, co to teď bylo, ale nelíbilo se mi to.
    "Jestli chceš, můžeš se natáhnout na gauči a prospat se tady místo v hotelu... Ale omlouvám se, půjdu si už před prací alespoň na chvíli lehnout," vydechnu nakonec a čekám na jeho odpověď.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 04:22

    Maya na mé objetí nereagovala špatně, jen odložila kus chleba na stůl a přitulila se ke mě... Pořád mi přišla hrozně studená i když jsme byli vevnitř, ale moc jsem to neřešil protože jsem byl trochu unavený.
    Řekla mi abych se neomlouval že je to dobrý.
    V jednu chvíli se ale ode mě odtáhla, postavila se a začala se na mě dívat. Pak mi řekla že se tu klidně můžu natáhnout a prospat se místo hotelu, který byl poměrně daleko... což byla dobrá alternativa a rozhodně se mi to zamlouvalo. Pokračovala tím že omlouvá, ale musí si jít lehnout aby byla alespoň trochu vyspalá do práce... usměji se na ní.
    "Je to od tebe velkorysá nabídka a rád jí přijmu... a děkuji za pohoštění, milou zábavu,a taky promiň že jsem tě držel tak dlouho vzhůru ani jsem si neuvědomil že musíš do práce." řeknu radostně a natáhnu se na gauč, pak jen pozoruji Mayu.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 12:53

    Nijak proti mému návrhu neprotestoval, přijme moji nabídku a poděkuje, než se natáhne na gauč. Pohledem mě však stále sledoval a tak se vydám do svého pokoje, odkud přinesu deku, ručník a polštář. Všechno mu podám a ukáži na dveře do koupelny.
    "Tamhle je koupelna, klidně se potom osprchuj," řeknu mu s milým úsměvem, než sama v koupelně zmizím a dám si rychlou sprchu. Omotám kolem sebe ručník a vydám se ke Gabrielovi, kterému vrátím mikinu.
    "Dobrou noc," řeknu mu mile, než se vydám do svého pokoje. Obleču si dlouhé tričko, které mi bylo až po kolena a kalhotky, než zalezu do postele. Přemýšlela jsem, jestli jít spát. Naučila jsem se usnout, ale vždycky to bylo hrozně.... Divné. Tiše si povzdechnu, než se zadívám na zavřené dveře a po chvilce zavřu oči a začnu relaxovat.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 14:52

    Maya mi přinesla deku, polštář, ručník a ukázala mi kde je koupelna do které po chvilce zmizí.
    Mezi tím si připravím deku a polštář na gauč, pak si sundám tričko a složím si ho vedle sebe... mohl jsem mít na sobě cokoliv kromě trička... s tím jsem prostě neusnul. Už si jen vlezu pod deku a zadívám se do stropu... Byl to zvláštní pocit být v cizím bytě, ještě k tomu nějaké dívky kterou jsem potkal na ulici uprostřed noci, ale nevadilo mi to... byla krásná, milá a celkově měla úžasnou povahu.
    Když už jsem pomalu usínal, tak se přede mnou zjevila Maya jen s ručníkem na sobě. Musel to být krásný pohled jen já už na půl nevnímal kvůli únavě. Položila ke mě mojí mikinu co jsem jí půjčil a už jsem jen zaslechl milé dobrou noc... sice už bylo ráno, ale na tom asi nezáleželo byl jsem už unavený a tak jsem jen odpověděl stejným způsobem a usnul jsem.

    Spal jsem většinu dne, ani jsem si neuvědomil kdy odešla, ale když jsem se vzbudil tak jsem byl v bytě sám... nijak jsem nezjišťoval čas a šel se rovnou osprchovat... Byl to příjemný pocit, cítit teplou vodu na své kůži po takové noci, kdy se nás pokusili přepadnout opilci... ani jsem nečekal že si na tom gauči tak dobře odpočinu.
    *Rozhodně musím nějak Maye poděkovat za to že mě tu dneska nechala přespat.* pomyslím si, když vylézám ze sprchy... chtěl jsem jí to nějak oplatit a tak jsem si oblékl kalhoty, usadil se na gauč a začal o tom přemýšlet. Bylo mi docela horko takže jsem nechal tričko ležet vedle sebe.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 14:59

    Chvíli jsem ležela v posteli, ale spát se mi opravdu nechtělo a tak se otráveně posadím a natáhnu se pro mobil. Díky bohu za WiFi. Ušklíbnu se a začnu bezcílně brouzdat po internetu, snad se brzy něčím zabavím.
    Byla jsem v posteli až do jedenácti, než potichu vylezu a vydám se do obýváku, kde spal Gabriel. Vypadala to, že je úplně mimo a jen tak něco ho neprobudí, přesto jsem se pohybovala tiše, tak jak jsem byla zvyklá a nedělala skoro žádný hluk. Zadívám se na jeho spící tvář a vypracovaný hrudník, který měl trochu odkrytý, než mi oči sklouznout k jeho krku. Olíznu si rty a opravdu mě stálo veškeré sebeovládání, abych se do něj nezakousla a neochutnala jeho sladkou krev. Voněl takhle úžasně i včera? Nakonec ale nic neudělám, jen dojdu pro vizitku kavárny U černé lilie, kde jsem pracovala a připíšu na ni fixou své telefonní číslo. Ušklíbnu se, než zamířím do práce a tak nějak jsem doufala, že se zastaví, až se probudí.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 15:19

    Jak tak sedím na gauči tak si všimnu že na stole leží vizitka nějaké kavárny... Maya vlastně pracuje jako číšnice... *To by mohl být dobrý nápad kdybych jí tam přišel pozdravit... možná bych jí měl přinést nějaké kytky jako poděkování za to že mě tu nechala spát...* pomyslím si a obleču se... po větším prozkoumání vizitky si všimnu čísla napsaného zezadu... které si hned uložím do mobilu.
    Pak vyrazím a protože nemám klíče od bytu tak jen zabouchnu a vydám se do nejbližšího květinářství kde koupím růže... přišlo mi to jako dobrý nápad... pak už se jen vydám ke kavárně.
    Nebylo to nijak daleko takže jsem tam za chvilku byl, ihned jsem vstoupil a začal svým pohledem hledat Mayu, kterou jsem po chvíli uviděl u pultu a tak jsem se za ní vydal.
    "Ahoj, Mayo... tady ti nesu menší pozornost jako poděkování za to že jsi mě u sebe nechala přespat." pronesu s milým úsměvem a začnu jí podávat růže... nebyl jsem si jistý zda je to dobrý nápad teď když je v práci, ale třeba jí to potěší a bude ráda.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 15:42

    Kavárna se trochu vyprázdní a tak jsme s kolegy měli více volného času. Jedna má spolupracovnice mi začne okamžitě něco vykládat. Začnu ji poslouchat, ale když si uvědomím, že zase básní o nějakém chlapovi, poslouchám ji jen tak napůl a místo toho začnu umývat nádobí.
    "Mayo, podívej, ten je k sežrání!" zašeptá po chvilce mým směrem a tak odložím talíř a s předstíraným zájmem se otočím na nově příchozího. Můj zájem se však ihned změní v opravdový, když si uvědomím, že je to Gabriel. Mile se na něj usměji a postavím se za pult. Mířil přímo ke mně a růžemi v ruce. Pozdraví mě a řekne, že je to poděkování za to, že mohl přespat. Vezmu si překrásné květiny barvy krve a přičichnu k nim.
    "Není zač, Gabrieli. Moc děkuji za květiny, jsou nádherné," vydechnu a kdybych to uměla, donutila bych se zčervenat. Bohužel upírům a stvůrám to moc nešlo.
    "Dáš si něco, když už jsi tady?" zeptám se ho s milým úsměvem.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 15:55

    Když přinesu Maye růže, tak si je vezme a přičichne si k nim, pak mi za ně poděkuje a zeptá se mě jestli bych si nechtěl něco dát. Přeci jen když už jsem sem přišel tak bych si něco dát měl, ale v takovémhle podniku jsem nikdy moc nebýval a tak jsem nevěděl jaké kafe by mi mělo vyhovovat.
    "Jistě." řeknu s úsměvem " co by jsi mi doporučila?" pokračuji zvědavě.
    Kávu jsem moc často nepil a nijak zvlášť mi nechutnala, ale pro jednou udělám výjimku a nějakou tu kávu si užiji.
    "Jinak dneska ti to moc sluší." řeknu po chvíli sledování Mayi která držela růže... rozhodně se k ní hodili... ona sama byla takový malý kvítek nebo alespoň tak na mě působila. Věnoval jsem jí ještě pár milých úsměvů a pak jsem se rozhlédl po kavárně, protože mě zajímalo jak to tady mají zařízené.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 16:00

    Souhlasil s tím, že si něco dá a po chvilce se zeptá, co bych mu doporučila. Pousměji se a zamyšleně se na něj zadívám.
    "Něco ti donesu," řeknu nakonec a když mi řekne, že mi to dneska opravdu sluší, zalituji, že se neumím donutit červenat. Teď by se to tak hodilo! Opravdu jsem si s ním chtěla pohrát a... Byl opravdu milý, pozorný a hezký. Dobře by se s ním manipulovalo. Nahodím tedy alespoň stydlivý výraz a odvrátím pohled stranou, než se k němu otočím zády.
    "D-děkuji, někam se posaď," řeknu stydlivě, než najdu nádobu, do které napustím vodu a dám do ní růže. Hned na to se pustím do přípravy kávy pro Gabriela. Měla jsem pocit, že nebude mít rád nic silného a tak mu připravím spíše sladší studené frapé. Přeci jen bylo venku horko. Ještě mu k tomu dám nějaký zákusek, než se vydám najít stůl, ke kterému se usadil a všechno mu donesu.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 16:13

    Po mém komplimentu mi připadala že se trošku stydí... asi jsem jí vyvedl z rovnováhy... a přesto při tom vypadala tak roztomile, poděkuje mi a řekne abych se někam posadil. Já si najdu pěkné místečko u okna a usadím se tam. Po chvíli čekání mi Maya donese nějakou kávu a dokonce zákusek. Netušil jsem jak jí mohlo napadnout, že mám rád zákusky, ale byl jsem za to rád. Sladké mi chutnalo a teď jsem na to měl dokonce i chuť.
    "Pokud nemáš moc práce nechceš se tu se mnou na chvíli posadit a povídat si ? Abych tu nebyl tak sám." pronesu s úsměvem a změřím si jí pohledem. *Je tak malá a roztomilá... nemůžu uvěřit že někdo takový doopravdy existuje.* pomyslím si a čekám na její reakci. Byl jsem zvyklí být sám, ale teď se mi nějak nechtělo... když jsem měl tu možnost mít u sebe nějakou společnost proč toho nevyužít ne ?
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 16:19

    Při pohledu na sladký zákusek se Gabrielovi rozzáří oči. Takže má rád sladké? Dobré vědět. Pousměji se a když se mě zeptá, jestli mám čas a nechci zůstat, rozhlédnu se po kavárně, ve které nebylo zase tolik lidí. Hned na to můj pohled sklouzne k pultu,k de stáli dva mí kolegové. Lea, se kterou jsem si předtím povídala na mě zuřivě gestikulovala, ať tam zůstanu a ukazovala mi palce nahoru, zatímco Mark se netvářil zrovna dvakrát nadšeně a propaloval Gabriela žárlivým pohledem. Usměji se na něj, než se posadím naproti Gabrielovi.
    "Myslím, že práce počká... Ale pokud přijde více hostů, budu muset jít," usměji se na něj a opřu se loktem o stůl, zatímco si podepřu hlavu.
    "Takže... Pane lovče... Jak jste se dostal ke svému řemeslu?" zeptám se ho s úsměvem.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 16:32

    Maya mi řekne že teď práce může počkat, ale pokud přijde víc lidí tak bude muset jít pracovat. Já si mezi tím všimnu jejích kolegů kteří po nás pokukovali.
    "Máš zajímavé kolegy... to se o tebe bojí že po nás tak pokukují ? zeptám se zvídavě a pak se zamyslím nad otázkou kterou mi Maya dala... jak jsem se dostal k svému řemeslu... ani to vtipné oslovení nijak nepomohlo v tom abych se z toho necítil mizerně... Nebyli to vzpomínky na které bych rád vzpomínal protože to obsahovalo smrt mých rodičů a celé mé smečky...
    "Není, to zrovna šťastný příběh... více méně jsem se stal lovcem kvůli tomu, že mi upíři vyvraždili sme... umm rodinu... a já jediný přežil... náhodou jsem narazil na lovce kteří to místo přišli vyšetřovat a oni se mě ujali... takhle jsem se dostal ke své profesi..." řeknu se smutným tónem a zadívám se do své kávy...Mojí rodinu mi už nic na světě nevrátí a tak bych se s tím měl už smířit...
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 17:01

    I Gabriel si všimne mých kolegů a tak si povzdechnu a zavrtím nad nimi hlavou.
    "Dalo by se to tak říct," řeknu nakonec a koutkem oka se na ně zadívám. Mark soptil, ale má smůlu. Je nezajímavý, proč bych s ním ztrácela čas? Můj společník však ihned po mojí otázce zesmutní a sdělí mi, že mu rodinu vyvraždili upíři a ujali se ho lovci. Soucitně se na něj zadívám a natáhnu ruku přes stul, abych chytila tu jeho.
    "To je mi líto," řeknu hraným smutným tónem a zadívám se na něj. Musí upíry nenávidět. Popravdě mě ale víc zajímalo jeho přeřeknutí. Co chtěl říct? Sme.... Sme... Smečku? Kéž by! Pořád jsem měla pocit, že není člověk, ale nemohla jsem ho ničím potvrdit. Navíc jsem si nebyla jistá, jestli to není jen má touha, aby byl vlkodlak. Což bylo zvláštní, protože... By mě jediné jeho kousnutí mohlo zabít...
    "Omlouvám se, nechtěla jsem ti to připomínat," řeknu nakonec a přemýšlela jsem, jak ho rozveselit. Ne že bych chtěla, ale bylo to něco, co lidé obvykle dělají. A já v tom nebyla vůbec dobrá.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 28/7/2018, 17:15

    Maya se na mě zadívala a pak ke mě natáhla ruku. Byl jsem za to rád a tak jsem jí svojí rukou šel naproti aby se ta mrňavá slečna nemusela natahovat přes celý stůl... když řekla že je jí to líto tak jsem jí věnoval upřímný a i trochu smutný úsměv.
    Pak se mi omluvila že mi to nechtěla připomínat... a já si vzpomněl na to jak jsem jí taky připomněl špatné věci co se jí staly... to byla vážně velká náhoda.
    "V pořádku... já ti předtím taky připomněl špatné věci z minulosti... takže to nevadí. navíc je to skoro už 18 let... už se s tím musím naučit pořádně žít." odpovím už s úsměvem, protože mě držení její ruky uklidnilo... ale všiml jsem si že jí má pořád studenou...
    "To ti je vážně zima i teď ?" zasměji se a podívám se Maye do očí.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 28/7/2018, 17:31

    I on se natáhne k mojí ruce a já byla ráda, že se nemusím natahovat přes celý stůl. Lehce mu jí zmáčknu a doufala jsem, že to pomůže. Odpoví mi, že i on mi připomněl ne zrovna hezkou minulost a že je to dávno, takže by se s tím měl naučit žít. Jen přikývnu a zadívám se na stůl, až po chvilce mě ale z myšlenek vyruší s tím, jestli mi je zima i teď. Párkrát zamrkám a zadívám se na jeho hřejivou ruku, než stočím pohled k jeho tváři a nafouknu tváře.
    "Špatně se mi prokrvují ruce!" prohlásím pohotově výmluvu, kterou jsem už několikrát použila. Ruku však nestáhnu a ještě chvíli držím tu jeho. Chtěla jsem o něm vědět víc a tak se pustím do hovoru a Lea mi dokonce donese mé oblíbené kafe s tím, že nemusím spěchat. Mluvili jsme snad dvě hodiny o všem možném, poté však přijde víc hostů a tak se omluvím a vstanu ze židle.
    "Budu muset jít, ale... Za půl hodiny končím, takže...." nedořeknu a jen stydlivě sklopím pohled k zemi.

    Sponsored content


    Gabriel & Maya - Stránka 2 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/3/2024, 19:38