Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


  Gabriel & Maya

  Aileen
  Aileen

  Posts : 315
  Join date : 04. 06. 17

  Gabriel & Maya - Stránka 8 Empty Re: Gabriel & Maya

  Příspěvek pro Aileen za 1/8/2018, 00:42

  Ještě dostanu pár polibků, než se Gabriel odtáhne, s úsměvem jsem čekala, co z něj vypadne, ale jakmile se zeptá, jestli to znamená, že už budu vařit pořád, zamračím se, natáhnu se pro polštář a praštím s ním Gabriela do obličeje, než ho od sebe odstrčím.
  "Ty víš jak zkazit chvilku," zavrčím na něj, než se s povzdechem postavím na nohy a založím si ruce na prsou.
  "Vážně... Vy chlapi jste všichni stejní," zamrmlám a sjedu Gabriela pohledem. Nakonec si ale povzdechnu. vaření mě bavilo a konečně by můj koníček měl smysl.
  "Fajn, občas něco udělám," odfrknu si a trošku se protáhnu.
  "Když už jsme u toho... Máš hlad? Přeci jen jsme v posteli leželi dost dlouho..." zeptám se ho a nakloním hlavu na stranu.
  Gabriel Argent
  Gabriel Argent

  Posts : 91
  Join date : 23. 07. 18

  Gabriel & Maya - Stránka 8 Empty Re: Gabriel & Maya

  Příspěvek pro Gabriel Argent za 1/8/2018, 01:17

  Maya se na mě naštvaně podívá a flákne mě polštářem do obličeje pak se zvedne se slovy že umím zkazit chvíli a ještě dodá že všichni chlapy jsou stejní.. pak se mě zeptá jestli nechci něco udělat teď.
  "Jo to je dobrý nápad. Dám si cokoliv co připravíš." odpovím a také se zvednu z postele. Nakonec tohle byl docela příjemný večer i po tom co se stalo. Nato jsem však už nemyslel a ani nijak neřešil. Pak jsem ještě rychle doběhl k Maye která se chystala odejít z místnosti a přitáhl si jí k sobě načež jsem jí hned políbil.
  "Promiň že jsem tu chvíli zkazil." řeknu s omluvným pohledem a pohladím jí po vlasech. Nakonec jsem došel do kuchyně a čekal co Maya připraví...
  Aileen
  Aileen

  Posts : 315
  Join date : 04. 06. 17

  Gabriel & Maya - Stránka 8 Empty Re: Gabriel & Maya

  Příspěvek pro Aileen za 1/8/2018, 11:38

  Odpoví mi, že se dá cokoliv, co připravím a tak se pousměji a rozejdu se ke dveřím. Dřív, než však stihnu odejít Gabriel zachytí mou ruku, přitáhne si mě k sobě a políbí s tím, že se omlouvá, že tu chvíli zkazil.
  "Blbče," řeknu se smíchem, než ho krátce obejmu a vydám se do kuchyně. Začnu prohledávat ledničku, abych zjistila, co všechno mám k dispozici a nakonec se zadívám na Gabriela. Buď mu udělám něco rychlého, nebo pořádné jídlo. Nakonec se rozhodnu udělat něco pořádného a tak udělám kuře na smetaně a mezitím, co se peklo, udělám domácí knedlík. Trochu to trvalo, ale měla jsem v kuchyni Gabriela, se kterým jsem si při práci povídala a tak nám čas uběhl rychle. Nakonec mu naservíruji plný talíř jídla a sama si ke stolu sednu se svým talířem, na kterém toho bylo jen trošku na ochutnání.

  Sponsored content

  Gabriel & Maya - Stránka 8 Empty Re: Gabriel & Maya

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je 17/10/2019, 03:10