Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Gabriel & Maya

    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 30/7/2018, 23:44

    Maya bez jakýchkoliv slov okolo mě projde s tím že do mě narazí ramenem... Pak jen slyším jak se posadí na gauč. Já jen nehnutě stojím další 3 minuty a srovnávám si myšlenky o tom co se právě stalo.
    Pak zavrtím hlavou abych se probral a vydám se za Mayou. Uvidím jí sedět od krve na gauči.
    "C...Co...Co se stalo?" zeptám se s hodně roztřeseným hlasem... pak dojdu ke gauči a kleknu si před Mayu abych jí dobře viděl do tváře... Jsem z toho tak zmatený... dnešek byl vážně dobrý den a takhle se to zvrtne? co budu dělat když řekne že někoho zabila? Já jí nedokážu zabít... nechci jí ztratit... nechci aby odešla z mého života... radši bych zemřel než ztratil někoho dalšího na kom mi záleží. Když si před ní kleknu vidím ten prázdný výraz a lehce se roztřesu... nevěděl jsem co se jí stalo a bál jsem se odpovědi... přesto jsem to musel vědět.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 30/7/2018, 23:56

    Zaslechnu kroky, ale nijak na ně nereaguji, až když se v mém zorném poli objeví Gabrielův obličej, zaměřím se na něj a zadívám se mu do očí. Roztřeseně se mě zeptá, co se stalo. Chvíli ho jen pozoruji, než otevřu ústa a tiše vydechnu. Pořád jsem v puse cítila pachuť krve.
    "Vracela jsem se domů z práce a v jedné uličce narazila na dívku... Mohlo ji být sotva osmnáct... Byla mladá, měla celý život před sebou..." vydechnu a ještě víc si zarazím nehty do rukou. Ucítím, jak mi z malých ranek teče krev, ale nevšímala jsem si toho.
    "Zakopla zrovna když jsem kolem ní procházela... Pořezala se o rozbité sklo... Tak krásně voněla... Já.. Já... Zabila jsem ji, roztrhala na kousky a vypila její krev," řeknu roztřeseným hlasem a z očí mi začnou stékat slzy. Určitě mě teď bude nenávidět. Věděla jsem, že se tohle dřív nebo později stane. vytáhl na povrch mou lidskost a má sebekontrola se den ode dne zhoršovala. Cítila jsem to i když jsem pila Gabrielovu krev, ale nic jsem mu neřekla. Mohla jsem zabít jeho. Ne... Kdybych se dnes nakrmila, určitě ho zabiju.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 00:10

    Maya mi řekne co se stalo... zabila dívku která se pořezala o sklo když okolo ní procházel...když mi to říká tak jí začnou stékat slzy po obličeji. To samé následovalo u mě, také mi začali stékat slzy po tváři... položil jsem obličej na její krvavý klín...
    "Jestli jsi potřebovala víc krve, stačilo říct... Dal bych ti jí! Dal bych ti klidně všechnu svojí krev..." řeknu a začnu brečet a vzlykat. "Já... já.. Co mám dělat? Nechci tě zabít... ani to nedokáži! Nemůžu o tebe přijít... už jsem ztratil moc lidí na kterých mi záleželo...o tebe nemůžu přijít. Jak bych mohl zabít někoho koho miluji?" dostávám ze sebe mezi vzlyky... v tuhle chvíli se mi hlavou honily vzpomínky, myšlenky... v hlavě jsem měl bordel a nedokázal jsem nad ničím přemýšlet... Ničilo mě to! Ničilo mě pomyšlení že bych musel zabít Mayu...
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 00:21

    Po tvářích mu začnou stékat slzy, než mi položí hlavu do klína a mezi vzlyky mi sdělí, že mě nechce zabít, nemůže o mě přijít a že mě miluje. Také začnu vzlykat a po chvilce si přitáhnu Gabriela blíž a přitisknu ho k sobě.
    "Omlouvám se... Omlouvám se... Já nechtěla..." začnu vzlykat a stále jsem ho k sobě tiskla. Skloním hlavu a zabořím ji do jeho vlasů, než se roztřeseně nadechnu.
    "Já... Já ztrácím kontrolu nad stvůrou... Víc krve nepomůže... Kdyby... Kdyby jsem se dneska napila té tvojí, zabiju tě... Jsem ráda, že to byla ona a ne ty... Ale už... Už nemůžu... Nemůžu mít lidské city a zároveň ovládat stvůru!" poslední větu zoufale zakřičím a konečně přestanu vzlykat. Povolím svůj stisk a svěsím ruce podél těla. Chvilku nehnutě sedím, než se začnu tiše smát.
    "Říkala jsem, že to nevyjde," řeknu se smíchem, ale můj tón byl stále zoufalý.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 00:40

    Maya taky začala vzlykat a přitáhla si mě k sobě... omlouvala se že to tak nechtěla... pak jsem cítil jak se její hlava opřelo o mojí a pořád vzlykala... prý ztrácela kontrolu den ode dne... díky její lidské části
    nemohla mít lidské city a ovládat stvůru... po chvíli svěsila ruce a začala se potichu smát že říkala že to nevyjde... nevěděl jsem kam tím míří... věděl jsem že to předtím říkala, ale věřil jsem že to nějak půjde.
    "Když jsem příčinou toho že tvá lidská část vychází na povrch... chceš abych odešel ? abych zmizel z tvého života a ty si mohla žít jako předtím ? Pokud je to tak... tak mě prosím zabij. Nedokážu bez tebe žít... jsi to nejdůležitější co teď mám... nechci ztratit tebe a ani nechci aby jsi byla bezcitná... nevěřím že tak můžeš být šťastná..." vydechnu mezi vzlyky které neustávali... byl jsem zhroucený a nevěděl co dělat. Nechtěl jsem aby Maya zase uvěznila své pocity...
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 00:46

    Stále jsem se smála, ale smích mě přejde v momentě, kdy řekne, abych ho zabila. Předtím jsem se bála, že zabije on mě, jenže on...
    "Blázne," zavzlykám, než ho k sobě přitáhnu a pevně k sobě přitisknu.
    "Tohle neříkej... Nezasloužíš si zemřít, ty pitomče... Nikdy jsi nikomu nevinnému neublížil, chráníš lidi... To to chceš zahodit kvůli mě? Co tvá pomsta? Co tvá smečka? Určitě by nechtěli, aby jsi zemřel! Pitomče!" prsknu na něj, ale opět jsem vzlykala. Netušila jsem, co mám dělat, ale nechtěla jsem zemřít a... Když jsem takhle viděla Gabriela, nechtěla jsem ani být... Bezcitná. Měla jsem ho ráda, možná i víc než to, to jsem netušila, ale... Nechtěla jsem o něj přijít, nechtěla jsem, aby zemřel...
    "Já.. Já..." začnu ale nebyla jsem schopná větu dokončit. Povzdechnu si a nakonec Gabriela pustím.
    "Promluvme si později... Až se oba uklidníme... Takhle akorát uděláme nějakou hloupost," řeknu unaveně a odšourám se do koupelny, kde ze sebe strhám oblečení, které vyhodím a zalezu si do sprchy, abych ze sebe smyla všechnu tu krev.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 01:02

    Když jsem Maye řekl aby mě zabila znovu začala vzlykat a přitáhla si mě pevně k sobě. Začala říkat že já si nezasloužím zemřít... Byl jsem připraven kvůli ní zahodit všechno... Maya pro mě byla nejdůležitější... kdyby to že spolu můžeme zůstat znamenalo vzdát se pomsty... ihned to přijmu... pomsta mi smečku nevrátí a Maya je tu semnou... Na její otázky jsem však neodpovídal a jen vzlykal.
    Pak mi řekla že si o tom promluvíme až se oba uklidníme aby jsme neudělali nějaké blbosti. Pak se zvedne a odejde do koupelny odkud jde slyšet tekoucí voda... já ještě nějakou chvíli jen hledím opřený hlavou o gauč a vzlykám. Pak se zvednu a plný smíšených pocitů si lehnu na postel... Dneska jsem určitě nemohl na lov...Musel jsem tu zůstat s Mayou... tuhle věc jsme prostě museli vyřešit...
    Jen jsem ležel a koukal do stropu čekajíc jestli Maya za mnou přijde nebo půjde do obýváku...
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 11:24

    Pustím na sebe teplou vodu a po chvilce se ve sprše svezu do dřepu a začnu tiše vzlykat. Stále jsem měla před očima tu dívku... Cítila jsem stejný pocit viny, jako na začátku, když jsem poprvé zabila. Tehdy to uvědomění... Bylo příšerné. Právě jsem ani netušila, co chci. Jestli... Se opět vzdát emocí a pokračovat v soužití s Gabrielem, nebo... Riskovat a něco vymyslet. Už jsem dál nemohla zapírat, co k němu cítím. Pokaždé, co jsem s ním byla, dotkl se mě, objal... Připadala jsem si víc živá, jakoby mé srdce více tlouklo.... Jenže tímhle tempem ho dříve či později zabiju. V tu chvíli si vzpomenu na moment, kdy jsem na chvíli ztratila kontrolu, ale už jen proto, že to byl Gabriel... Jsem stále vnímala, co se děje a nakonec jsem stvůru ovládla, aby ho nezabila. Kdybych tohle... Dokázala udělat vždycky, možná... Možná by to šlo. Pocítím malou jiskřičku naděje, se kterou vylezu ze sprchy, osuším se, obleču do čistého oblečení a vydám se najít Gabriela. Najdu ho v ložnici, ležel na posteli, oči měl červené od pláče a vypadal zamyšleně. Pomalu se k němu rozejdu a lehnu si vedle něj, než se k němu přitulím a tiše si povzdechnu.
    "Já... Mám nápad, nevím, jestli to vyjde, ale... Chci to zkusit, Gabrieli," vydechnu po chvilce a nadzvednu hlavu tak, abych viděla jeho výraz.
    "Možná vím... Jak bych se mohla ovládat a mít... I emoce, ale... Bude to trvat... Možná to zase zkazím, možná ti hodně ublížím..." vydechnu a zavřu oči, zatímco čekám, co mi řekne.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 11:41

    Po deseti minutách ležení se v ložnici objevila Maya, lehla si ke mě na postel a přitulila se. Řekla mi že má nápad který by chtěla vyzkoušet, byla to možnost jak mít emoce a zároveň se ovládat... jen mi řekla že je tam riziko že by to zkazila a hodně mi ublížila. Já Mayu objal oběma rukama.
    "Ať je to cokoliv za pokus to stojí, ať je tam jakékoliv riziko..." vydechnu... v tuhle chvíli mi svitla jiskra naděje že Maya bude v pořádku. Sice jsem nevěděl jaký měla nápad, ale ať je to cokoliv rozhodně to musíme vyzkoušet... i kdyby to riskovalo můj život.
    "Takže... řekneš mi jaký je to nápad?" řeknu již v klidu a začnu Mayu hladit. Byl jsem připravený udělat cokoliv pro tuhle malou osůbku, kterou jsem ze srdce miloval... Po té sprše krásně voněla jako vždycky a proto jsem si to užíval a po chvíli jsem se cítil zrelaxovaný a v klidu. Už jsem nechtěl myslet na to co se stalo, ale na to co musíme udělat a jak zvládneme ten Mayi nápad.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 12:45

    Tiskla jsem se k němu a napjatě čekala, co řekne. Poté, co mi řekne, že to za zkoušku stojí, ať je tam jakékoliv riziko, odmlčím se.
    "I když je to riziko, že někoho zase zabiju?" vydechnu tiše, jako bych se bála tuhle větu vyřknout nahlas. Chvíli na to se mě Gabriel zeptá, co je to za nápad, zněl už klidněji a začne mě hladit, více se k němu natisknu spokojeně vydechnu.
    "Vzpomněla jsem si na to... Jak jsi mě vyprovokoval a já na chvíli ztratila kontrolu... Tehdy to bylo jiné, jindy je to, jako bych usnula, nebo spíš omdlela a probrala se, až když bylo po všem... Stejně jako dneska, ale s tebou... To bylo jiné, věděla jsem přesně co dělám, ale neovládala jsem své tělo, mohla jsem se jenom dívat, ale také jsem mohla bojovat a nakonec... Jsem stvůru potlačila... Pokud se mi povede tohle udělat pokaždé, zlepší to mou sebekontrolu," vydechnu a zavřu oči.
    "Ale nevím, jestli to půjde, jestli to nebyla jen náhoda... Musím to ale zkusit," vydechnu a položím si hlavu na Gabrielův hrudník, abych se mohla zaposlouchat do tlukotu jeho srdce. Vždycky mě to uklidnilo.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 17:34

    Maya se ke mě tiskla a pak mi začala vysvětlovat svůj nápad... že když jednou ztratila kontrolu, když jsem jí vyprovokoval, tak mohla bojovat. Bylo mi jasné že tenhle nápad bude nebezpečný... i když to budeme zkoušet zatím jen na mě tak někdy v budoucnu to budeme muset zkusit na někom jiném...
    "Fajn... takže tohle zatím budeme zkoušet jen na mě." řeknu s úsměvem "Chceš to vyzkoušet hned teď ?" zeptám se a odkloním trochu hlavu aby mi bylo vidět dobře na krk... Bylo mi jasné že by stačilo, aby tamto předtím byla jen náhoda a mohl jsem teď zemřít a ztratit Mayu, ale i tak to stálo za pokus.
    Maya mi zrovna ležela hlavou na hrudi. Vzpomněl jsem si na ty dny kdy jsme se spolu poznali a začali spolu žít... jak jsme se neustále hašteřili a provokovali. Byli to krásné vzpomínky za poslední roky moje nejhezčí.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 17:39

    Pozorně mě poslouchal a nakonec se mě zeptá, jestli to chci zkusit hned teď. Tiše si povzdechnu a lehce zavrtím hlavou.
    "Ne, díky... Nemám žízeň," povzdechnu si s stisknu jeho oblečení v rukou.
    "Zítra... Nebo pozítří, uvidím, jak na tom budu," zamumlám po chvilce a pohodlněji se uvelebím. Nebyla jsem unavená, ale nechtělo se mi vstávat a věděla jsem... Že Gabriel také není, jelikož prospal celý den a večer byl zvyklý chodit na lov. Ale nevypadalo to, že by dneska chtěl jít... Jenže, co dělat? Po chvilce přemýšlení nadzvednu hlavu a zadívám se na něj.
    "Nechybí ti občas smečka? Nepřemýšlíš někdy nad tím, že by ses k nějaké připojil, nebo založil vlastní?" zeptám se ho. Byla to další věc, o kterou bych ho obrala, kdyby mezi námi něco bylo.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 17:57

    Maya mi řekla že teď nemá žízeň a že buď zítra nebo pozítří... po chvilce se mě zeptá zda mi nechybí smečka a jestli neplánuji se do nějaké připojit nebo založit vlastní.Já se podívám na Mayu... v tuhle chvíli jsme se dívali tomu druhému přímo do očí...
    "Jistě, občas mi moje smečka chybí... byl to kruh lidí na kterých mi záleželo... moje rodina, ale teď jsem lovec a lovím i vlkodlaky co zabíjejí lidi... také jsem dlouho cestoval takže jsem nikdy nepomyslel na to se do nějaké připojit. Teď jediné co chci je být s tebou." řeknu a usměji se na Mayu... věděl jsem že kdybych si tu našel smečku nebo jí založil tak by nepřekousli fakt že žiji s upírkou a tak tenhle nápad byl okamžitě mimo tabulku možností. Pak lehce Mayu políbím...
    "Vždyť víš že tě miluji... můj domov je tady a nikoho jiného než tebe nepotřebuji." řeknu s úsměvem a znovu si položím hlavu na postel.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 18:03

    Sledovala jsem jeho nádherné modré oči, které mi připomínaly oblohu za jasného dne. Odpoví mi, že mu chybí jeho smečka, ale do žádné se neplánuje připojit. Netušila jsem, jestli za to být ráda, nebo ne. Tiše si povzdechnu, chtěl být se mnou a já prostě nevěřila, že se mnou bude šťastný. Je to blázen, už jen proto, co dělá, ale také proto, že chce upírku. Najednou mě lehce políbí na rty, nijak nezareaguji, jen se poté lehce zamračím. Znovu mi zopakuje, že mě miluje, že jeho domov je tady a nikoho jiného nepotřebuje. S povzdechem se posadím a zadívám se na jeho klidnou tvář.
    "Jsi blázen," řeknu větu, kterou jsem mu opakovala dost často.
    "Víš kolika věcí se tím pádem vzdáš? Když budu s tebou, nikdy tě nevezmou do smečky, nebudeme moci mít rodinu, vždycky budu nebezpečná a budu tě moct kdykoliv zabít... Nezestárneme spolu, jsem nesmrtelná... Jednou o tebe tak jako tak přijdu," vydechnu a sklopím hlavu k posteli.
    "Pořád nevím... Co dělat, co by bylo nejlepší," zamumlám spíše pro sebe.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 18:16

    Maya se po mém polibku zamračí a posadí... pořád jsem nevěděl jestli je to kvůli tomu že mě nemiluje nebo kvůli něčemu jinému... pak se mě začne ptát jestli vím o kolik věcí přijdu, následně je začne vyjmenovávat. já se taky posadím a pak jí obejmu.
    "Ty mi stojíš za všechny ty věci kterých se vzdám... a vím že spolu nebudeme moci být navždy a právě proto by jsme se měli vykašlat na myšlení co bude v budoucnosti a začít dělat věci co chceme právě teď... nemůžeme přeci vědět co se v budoucnu stane a jestli naše rozhodnutí byla správná. Tak už se netrap budoucností a užívej si přítomnost." odpovím klidně, ale najednou osvětlí místnost mohutný záblesk a po chvilce jde slyšet i strašlivý hrom... silná bouřka přicházela. Měl jsem docela štěstí že jsem dneska zůstal doma, protože jinak bych určitě hrozně zmokl. Měl jsem rád bouřky protože se krásně dívalo na blesky a vzduch po nich byl tak čistý a příjemný.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 18:22

    Seděla jsem vedle něj a sledovala ho, i on se po chvíli posadí a obejme mě. Rezignovaně si povzdechnu, byl tak tvrdohlavý! Odpoví mi, že mu za to všechno stojím a měli bychom si užívat přítomnost, dokud můžeme.
    "Blázne," zavrčím a lehce ho od sebe odstrčím, abych se na něj mohla otočit čelem. Chtěla jsem ho políbit, ale dřív než se k němu vůbec stačím přiblížit, blesk ozáří celou místnosti a hned na to se ozve mocný hrom. Hlasitě vyjeknu, než po Gabrielovi doslova skočím, povalím ho na postel, zabořím hlavu do jeho hrudníku a křečovitě se chytím jeho trička. Kapky deště začnou bubnovat do oken, nejdříve slabě a potom silněji a silněji. Opravdu jsem nečekala, že tam velká bouřka a slejvák přijde tak rychle.
    "G-gabrieli," zakňučím a ještě víc se na něj natisknu.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 18:31

    Maya na mě najednou skočí a zaboří hlavu do mé hrudi a chytí se mého trička... já jen párkrát překvapeně zamrkám a pak jít obejmu. Je snad možné že by se bála bouřky? Nikdy jsem nepotkal upíra co by se bál bouřek a proto mi to přišlo trošku vtipné, ale nesmál jsem se.
    "Mayo? Copak se stalo?" zeptám se zvídavě "Je možné že se bojíš bouřek?" položím jí další otázku a pak jí k sobě ještě víc přitisknu. V tuhle chvíli mi přišla ještě víc roztomilá než normálně... dokonce mi přišla i naprosto neškodná... a tak jsem jí držel v objetí a sledoval jak kapky deště dopadají na parapet... z okna byl vidět ještě kus měsíce a mě došlo že za týden bude úplněk, ale na to teď nebyl čas myslet protože jsem u sebe měl Mayu která se možná bála bouřek a to bylo teď přednější.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 18:35

    Kdyby se mi začal smát, nejspíš bych ho vykopala z bytu, bouřka nebouřka... Letěl by oknem tak rychle, že by to ani nestihl zpozorovat. Povzdechnu si a stále se na něj tisknu, neodpovím mu, když se zeptá, co se stalo, ale jakmile se zeptá přímo na bouřku, zvednu hlasu a hodím na něj rozčilený výraz.
    "Hádej, Sherlocku!" prsknu na něj, ale když se ozve další hrom, vyjeknu a hlavu znovu zabořím do jeho trička.
    "Ani slovo, nebo letíš! A to si nedělám legraci!" zakřičím na něj, ale jelikož jsem měla obličej opřený o jeho hrudník, má slova byla dost tlumená. Ještě víc stisknu jeho tričko, ale poté ho pustím, rychle se natáhnu pro peřinu, kterou přes sebe přehodím a znovu se na Gabriela nalepím.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 18:56

    Když na mě Maya hodní rozčílený výraz ale pak znovu vyjekne při dalším hromu a znovu zaboří hlavu do mého trička... začnu se trochu smát...
    "Promiň... promiň. Já jen když se takhle chováš tak jsi hrozně roztomilá..." vydechnu mezi smíchem a pořádně Mayu obejmu aby se cítila v bezpečí... mezi tím si přes sebe hodí deku a znovu se na mě nalepí... příjemně chladila a já si to užíval. Chtěl jsem Mayu nějak rozptýlit aby se tolik nebála, jen jsem netušil jak, takže jsem tak s ní ležel a čekal až bouřka přejde... po pár hodinách už byli slyšet jen občasné hromy ale blesky už k vidění nebyli i pršet již přestávalo a tak jsem se rozhodl Mayu lehce poškádlit. "Notak strašpytle... už je konec a už se nemusíš bát." řekl jsem provokativně a pak se otočil tak že Maya teď ležela na zádech a já nad ní klečel... nevěděl jsem zda to na upíry funguje, ale takhle jsme se provokovali jako děti ve smečce a tak jsem jí začal lechtat... pozoroval jsem její obličej abych zjistil zda to na ní funguje nebo ne.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 23:13

    Jakmile se Gabriel začne smát, praštím ho rukou do hrudníku a zavrčím, kdybych se u něj necítila v bezpečí, nejspíš bych ho opravdu vykopla z okna, zvláště potom, co poznamená, že jsem hrozně roztomilá. Leželi jsme takhle několik hodin, byla jsem nalepená na Gabriela a schovaná pod dekou, zatímco bouřka přešla a v dálce už jen občas trochu zahřmělo. Najednou však zaslechnu Gabrielova provokativní slova. Dřív než ho však stihnu praštit, přetočí mě na záda a ocitne se nade mnou. Probodnu ho naštvaným pohledem a když mě začne lechtat, nadzvednu obočí.
    "Nejsem lechtivá!" zasyčím na něj, než mu chytím ruce a zamračím se.
    "Jestli s tím nepřestaneš, nakopnu tě do rozkroku," řeknu mu zcela klidně a měla jsem k tomu dobrou příležitost, jelikož klečel nad mýma nohama.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 23:28

    Po tom co začnu Mayu lechtat mi chytí ruce a řekne že není lechtivá... pak mi ještě začne vyhrožovat s tím jestli nepřestanu tak mě kopne do rozkroku. Já se při té představě zamračím... rozhodně by to bylo moc bolestivé hlavně od upírky...
    "Fajn přestanu..." řeknu se zklamaným výrazem. "Stejně jsem se chtěl na něco zeptat... umm.. jak to říct. Já tě miluji, ale ty jsi mi na to nikdy nijak moc neodpověděla... takže... Jak to mezi námi teda bude?" pokračuji s úsměvem. Chtěl jsem vědět jak to cítí ona a tohle byl nejlepší způsob jak na to přijít. Přesto jsem se bál, že to necítí stejně, ale musel jsem znát odpověď, protože to tížilo mé srdce.
    Přesto co se dneska stalo jsem si tenhle moment užíval a na to co se stalo předtím již nemyslel... teď pro mě měl smysl jen tenhle moment kdy jsem se Maye díval do jejích překrásných očí a čekal na její odpověď.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 23:34

    Zklamaně řekne, že přestane, nejspíš mu došlo, že by to ode mě opravdu bolelo. Ušklíbnu se, ale když začne s tím, že se chce na něco zeptat, úsměv mi z tváře zmizí. Znovu mi řekne, že mě miluje a tak si povzdechnu a zamračím se. Zamyšleně jsem pozorovala jeho modré oči a netušila, co dělat. Měla jsem ho ráda, záleželo mi na něm, ale nevěděla jsem, jestli ho miluji. Nevěřila jsem v lásku, nebo jsem si to alespoň namlouvala, ale... Ne, nemůžu... Zničím mu život a to jsem nechtěla, jenže... Jak on sám řekl, není lepší žít přítomností a nestarat se o minulost. Stále jsem zkoumala jeho oči, které v sobě vždycky nesly tolik emocí a to co jsem v nich viděla mě konečně přesvědčilo. Ten jeho pohled... Plný naděje, lásky, nejistoty. Bezmyšlenkovitě se natáhnu, omotám mu ruce kolem krku a přitáhnu si ho k sobě blíž. Políbím ho a poprvé to nebyl letmý polibek, u kterého by se jeden z nás bál, že ho ten druhý odstrčí... Věděla jsem, že to neudělá a tak jsem si vychutnávala dlouhý, něžný polibek a jeho sladké rty.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 31/7/2018, 23:51

    Maya si povzdechla po tom co jsem jí řekl že jí miluji a zamračila se... v tu chvíli jsem nevěděl co si myslet ale moje nejistota opadla ve chvíli kdy mi omotala svoje ruce kolem krku a políbila mě. Byl to krásný, něžný dlouhý polibek, který jsem si chtěl užívat do nekonečna... Byl jsem z toho tak šťastný, že bych to ani nedokázal popsat...
    "Budu to brát jako ano..." řeknu s úsměvem když se naše rty rozdělí a následuji dalším dlouhým polibkem na její dokonalé rty. Tentokrát jsem se ale snížil aby mohla ležet. Byl to sen... sen který se mi splnil. Už zase jsem měl někoho komu na mě záleží a mě záleží na něm. V tuhle chvíli mi bylo jasné že jí ochráním před lovci, vlkodlaky, upíry a čímkoliv jiným co by jí chtělo napadnout... byla to moje malá upírka, kterou jsem nadevše miloval. Před měsícem bych si něco takového nedokázal ani představit, ale teď se to dělo a byl to úžasný pocit plný radosti a štěstí.
    Aileen
    Aileen


    Posts : 315
    Join date : 04. 06. 17

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Aileen 31/7/2018, 23:57

    Jakmile se trochu odtáhne, s úsměvem na rtech prohlásí, že to bude brát jako ano. Nadechnu se, abych něco řekla, ale umlčí mě dalším polibkem a tak mu ho více než ochotně oplatím. Byl na mě natisknutý a já cítila jeho hřejivé tělo, bylo to opravdu příjemné a nechtělo se mi od něj odtahovat. Nakonec to přeci jen udělám a pomalu otevřu oči, než se zadívám do těch jeho.
    "Nevím, jestli tě miluji, ale opravdu mi na tobě záleží, Gabrieli. Chci nám dát šanci, když už jsi takový tvrdohlavec a nedbáš mých varování," vydechnu a ušklíbnu se, než si ho k sobě opět přitáhnu a políbím.
    "Myslím, že jsme oba opravdoví blázni," prohlásím, jakmile se znovu odlepím od jeho rtů a pevněji ho obejmu. Možná jsem právě udělala obrovskou chybu, ale čert to vem, uvidíme, jak se tenhle náš divný vztah vyvine. Jedno jsem ale věděla jistě... Předci upírů a vlkodlaků se jistě obracejí v hrobech.
    Gabriel Argent
    Gabriel Argent


    Posts : 91
    Join date : 23. 07. 18

    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Gabriel Argent 1/8/2018, 00:37

    Maya mi polibek také odplatí a po chvíli se trochu odtáhne načež mi řekne že neví zda mě miluje, ale rozhodně jí na mě opravdu záleží a proto nám chce dát šanci. I když to neznamenalo že mě miluje, ale jen že mě možná miluje naprosto mi to stačilo. Pak mě znovu políbí a řekne že jsme oba opravdový blázni... Já se nad tím jen usměji... je přeci úžasné když se dva blázni najdou. Ještě párkrát jsem jí políbil.
    "Znamená to že teď budeš vařit už pořád?" zeptal jsem se s velkým úsměvem a vidinou jejího lahodného jídla v očích... Vařila úžasně... v některých ohledech mi přišla vážně dokonalá a vaření bylo jedno z nich.
    Vždycky udělala něco lahodného a mě to moc zlepšilo den. Další věc ve které mi přišla dokonalá bylo líbání...

    Sponsored content


    Gabriel & Maya - Stránka 7 Empty Re: Gabriel & Maya

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/3/2024, 14:56