Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Mikoto & Khora

Mikoto
    Mikoto

Mikoto & Khora - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Khora

Příspěvek pro Mikoto za 29/7/2018, 18:15

Khora se na mě otočí a nakloní hlavu na stranu, to samé udělá i Anemis za ní a.... Ten pohled byl opravdu komický. Zacukají mi koutky a od sestry se mi nedostane žádné přesné odpovědi, řekne jen možná. Znovu začne drbat tu bestii, které se to náramně líbilo, že se otočí na mě a vypískne, ať si ho taky pohladím. Povzdechnu si, než opatrně přistoupím a natáhnu ruku, abych ho pohladil po krku. Nedůvěřivě se na mě díval a nevypadal nadšeně, nakonec však svou pozornost přesune ke Khoře a nechám mě ho hladit. Najednou se však prudce otočí a chňapne moji ruku do zobáku. K mému překvapení to nebolelo, ale nemohl jsem ji vyprostit.
    "Pusť mě ty přerostlé kuře!" zavrčím na něj podrážděně a dostanu tik do oka. Znovu se pokusím ruku vyprostit, ale trochu víc stiskne a přísahal bych, že ten bastard vypadal pobaveně!

Can you remember who you were,
    before the world told you who you should be?
    Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 18:38

Nevím proč ale byla jsem si jistá že mu to zvíře neublíží, zároveň jsem ho také pozorovala, jelikož pohled okřídleného se každou chvíli měnil, zvláště když se můj velký bratr neustále přibližoval, až se zastavil kousek od nás dvou. Nakonec se okřídlený otočí ke mě a nechá Mikota aby ho pohladil po peří, i když se u toho netvářil vůbec nadšeně, což mi přišlo tak trochu vtipné. Když se ale nejadnou prudce otočí a chňapne po jeho ruce, vypísknu a trhnu sebou. Neuvěřitelně jsem se leklaa teď nevím jestli Mikotova zavrčení nebo nečekaného pohybu od bestie. Vyvalím na ně oči a chvíli nejsem schopná pohybu, vypadalo to že se baví? A když jsem ty dva takhle viděla, nevím proč začala jsem se hlasitě a pobaveně smát a nemohla jsem popadnout dech. Přišlo mi to hrozně vtipné!

Mikoto & Khora - Stránka 4 Coolterlr
    Mikoto & Khora - Stránka 4 Cooltepsp
    Mikoto & Khora - Stránka 4 Cooltemqm
    Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 29/7/2018, 18:43

Propaloval jsem tu okřídlenou slepici pohledem, stále mě držel za ruku a věděl jsem, že kdyby chtěl, nejspíš o i přijdu. Jenže mě držel jemně, ale zároveň pevně. Moc mi nepomůže, když se Khora začne hlasitě smát a oba se na ni otočíme. Ucítím, že Anemisův stisk povolil a tak ruku prudce vyškubnu.
    "Pitomá slepice," zamumlám potichu, než si promnu ruku a následně hodím na toho ptáka nasraný pohled.
    "Začínám opravdu nesnášet okřídlené věci z podsvětí," zamumlám si pro sebe a rozejdu se ke Khoře. Postavím se tak nějak za ni, než si založím ruce na prsou a povzdechnu si.
    "Měli bychom jít dál, ať dorazíme do dalšího města dřív, než bude úplná tma," řeknu. Už jsem se těšil, až se zbavíme toho okřídleného tvora a nebudu tak nervózní ohledně toho, co by se mohlo stát.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 18:53

Bylo vtipné když můj bratr nazval tvora jako okřídlenou slepici a pronesl něcco v tom smyslu že začíná nesnášet okřídlené tvory z podsvětí. Konečně jsem se trochu uklidnila a přestala se smát, než jsem se na něj otočila. Házel nasraný pohled na tvora přede mnou a porhlásil že bychom měli vyrazít dřív než se setmí a nastane noc. Jen přikývnu a zahledím se na okřídleného. Chvílí mě napadlo že bych se na něj mohla posadit... ale hned na to co se ohlédnu na btratra mě tenhle nápad přejde a jen si povzdechnu.
    "Fajn, fajn," vydechnu trochu nasupeně a přejde mě veškerá dobrá nálada. Nejraději bych tu s tím ptákem zůstala a hrála si, ale bratr měl jiné zájmy a... proč jsem se vůbec nechala omezovat?

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 29/7/2018, 19:09

Sestra se konečně přestane smát, ale vypadalo to, že jí dobrá nálada přešla. Viděl jsem jí na očích, že by nejraději zůstala s tím tvorem, ale... Pořád jsem nevěřil, že jednou nezaútočí. Bylo to však... Až trochu ironické. Nephalem, kterého nepřijmou jak démoni, tak andělé, byl přijat divokou, démonickou bestií. Povzdechnu si nad vlastními myšlenkami, než se vydám dál po cestě. Sotva však ujdeme pár kroků, uvědomím si, že nejdeme jen dva, ale tři. Ta slípka nás se zvědavým výrazem následovala a když chodila, vypadalo to opravdu legračně. Povzdechnu si, co s ním? Jestli za námi poleze i do města, démoni ho budou brát jako hrozbu a zaútočí a... Khoře se líbil a určitě by byla smutná. Otráveně zamručím, budu ho potom muset vyhnat.... Raději jsem se moc neohlížel a jen pokračoval v cestě.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 21:40

Nakonec se rozhodnu bratra následovat a nechat to být, možná budu mít takovýchto příležitostí víc? I když těžko říct, na tyhle okřídlené ptáky se asi jenom tak nedaří narazit a ani jsem netušila proč jsem z něj tak unesená. Ne, byl prostě nádherný. Když jsem se však s bratrem vydala na cestu, všimla jsem si že nás okřídlenec následuje a tak se pousměji a poté otočím na bratra.
    "Jak se jim vůbec říká?" zeptám se po chviličce, vzpomněla jsem si totiž na to že většina tvorů má nějaký název a bratr se o něm nezmínil.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 29/7/2018, 21:44

Ignoroval jsem tu slepici za námi a prostě šel. Khoru jsem však ignorovat nehodlal a tak, když na mě promluví, okamžitě se otočím a věnuji jí milý úsměv.
    "Anemisové," odpovím ji a zadívám se na našeho očividně nového společníka. Sral mě, ale musel jsem uznat, že vypadá opravdu dobře.
    "Jsou celkem vzácní... Teď mě ale tak napadá... Khoro, zkus mu... Dát nějaký příkaz. Možná tě poslechne," řeknu jí a tentokrát jsem ptáka sledoval se zájmem. Přestával jsem být ostražitý a myslím, že i on to vycítil, jelikož už mě tolik neprobodával pohledem a když se k němu natáhnu, dokonce přiloží hlavu k mojí ruce, abych ho mohl pohladit. Dlouho mu to však nevydrží a začne si zase všímat Khory.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 21:57

Sledovala jsem bráškovi rudé vlasy, které se probíhaby pokaždé co se do nich opřel vítr a když mi odpoví a věnuje mi milý úsměv, potěší mě to.
    "Tak Anemisové..." vydechnu zamyšleně a otočím se na toho, který kráčel za námi. Bratr však pokračoval a obeznámil mě s tím, že jsou vzácní a poté mi řekne abych mu vyzkoušela dát nějaký příkaz. Chvíli se na brášku dívám zmateně a nejistě, než se otočím na Anemise a zahledím se mu do očí. Všimla jsem si že už se k bratrovi nemá tak agresivně jako předtím a ani jsem netušila proč, potěšilo mě to. S úsměvem jsem tedy došla až k němu a natáhla ruku k jeho hlavě, než jsem ho pohladila.
    "Tak já nevím... třeba lehni?" vydechnu s pohledem zabořeným do Anemisových očí a vlastně jsem to řekla spíše tak ze srandy, proto když se doopravdy rozvalí na zem, zůstanu na něj nevěřícně civět.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 29/7/2018, 22:02

Khora sledovala naše počínání a vypadalo to, že má radost z toho, že spolu už trochu líp vycházíme. Já začínal mít ale pocit, že mě zvířata prostě nemají ráda. Zvláštně když si vzpomenu na Indiga, se kterým jsme vždycky bojovali, když se Aoki nedíval... Ale je pravda, že ten nemá rád nikoho. Ušklíbnu se při vzpomínce na mého přítele a jeho koně, ale poté začnu zase dávat pozor, jelikož Khora řekne Anemisovi, aby si lehl. Překvapeně zamrkám, když se obrovský pták opravdu rozplácne na zemi a v hlavě se mi začne formovat plán. Ušklíbnu se a zadívám se na Khoru. Věděl jsem, že je ta slípka dost velká a silná na to, aby nás oba unesla.
    "Vypadá to, že ti rozumí, zkus se ho zeptat, jestli by nás nesvezl do hlavního města," řeknu jí s šibalským úsměvem na rtech.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 22:07

Zatímco jsem hleděla na Anemise, můj bratr nad něčím očividně přemýšlel a bylo zvláštní sledovat jak sem u na tváři rozlil spokojený úsměv. Moc jsem toho o něm nevěděla a tak jsem chtěla využít cestu a čas který jsem s nim trávila na to, abych se o něm něco dozvěděla. Stále to pro mě bylo nové, to jak se ke mě choval a také skutečnost, že je mou... rodinou. To slovo śe mi stále torchu příčilo, ale možná si někdy zvyknu. Když ale navrhne že bych se ho mohla zeptat na to, jestli by nás vzal do hlavního města, nakloním hlavu na stranu a znovu se natáhnu k Anemisovi, kterého pohladím po hebkém peří, než mu sdělím svůj návrh a on se ochotně postaví na nohy a přikrčí k zemi tak, jako kdyby mě vybízel k tomu abych se posadila. Okamžitě na mě hodí zvědavý pohled a když zavře oči a nakloní hlavu na stranu, myslela jsem že se rozpustím. Byl opravdu sladký! I když tak nejspíše působil jenom na mě.
    "Je zvláštní jak mi rozumí... vůbec ale nevím jak se k tomu mám stavět," vydechnu a otočím se na bratra, než se vyhoupnu na záda Anemise a změním se do démoní podoby. Přeci jen když nás má nesto ba dva, takhle pro něj alespoň nebudu příliš velkou zátěží.
    Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 29/7/2018, 22:14

Cítil jsem na sobě Khořin pohled, sledovala mě a já se chvíli pozastavil nad tím, o čem asi tak přemýšlí. Mohl jsem to snadno zjistit, ale nehodlal jsem narušovat její soukromí telepatií. Otočí se na Anemise a tiše mu sdělí svou žádost, velké zvíře se okamžitě postaví a ochotně naznačí, že se má Khora posadit. Sestra poznamená, že neví, jak se k tomu má stavět a krátce se na mě zadívá, než vyšplhá Anemisovi na záda a změní se do své drobné, démonické podoby.
    "Myslím, že to má opravdu na svědomí tvá magie, ale nemůžeme soudit dle jednoho případu... Někdy zkusíme najít jiného tvora a uvidíme, jak zareaguje on..." řeknu zamyšleně a věnuji Khoře úsměv, tvora pohladím a vyškrábu se na jeho záda. Posadím se za Khoru a lehce se chytím jemného peří. Chvíli na to bestie silně máchne křídly a vznese se do vzduchu. Rozhlédnu se po krajině a na chvíli se mi zasteskne po mých křídlech. Tiše si povzdechnu a chytím Khoru kolem pasu, abych ji přidržoval a nespadla.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 22:27

Bráška měl pravdu, možná za to přeci jenom mohla má magie, ale byla jsem ráda že je ochotný to se mnou někdy opravdu odzkoušet a tak když se Anemis prudce vznese do vzduchu a Mikoto mě okamžitě přidrží abych nespadla, pohodlně se o něj opřu a zavřu oči. Nechtěla jsem spát, ale cítila jsem se tak nějak... spokojeně, bezpečně. Po dlouhé době opravdu bezpečně.
    "Děkuji," zašeptám potichu a tak nějak automaticky chytím jeho rukáv od oblečení, který stisknu v malých rukách. Brzy na to jsem se ponořila do vzpomínek a vybavila si svůj ubohý život, který se s těmito dvěma dny nedal ani srovnávat. Sotva tak udělám, do černých očí se mi nahrnou slzy a zvednu pohled k Mikotovi, než se na něj vděčně pousměji.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 29/7/2018, 22:31

Sledoval jsem okolí, ale jakmile se o mě Khora opře, přesunu na ni svůj pohled a mile se usměji. Tiše zašeptá děkuji a já zmateně zamrkám. Za co mi děkovala? Skoro nic jsem neudělal.
    "Není zač," vydechnu potichu a usměji se na ni. Chytí mě za rukáv a po chvilce zvedne hlavu a já v jejích očích uvidím slzy.
    "Khoro..." vydechnu tiše a přivinu ji k sobě.
    "Copak se stalo, sestřičko? Neplač... Všechno už je v pořádku," řeknu jí konejšivě, zatímco s ní začnu lehce kolébat. Netušil jsem, co s ní přesně je, ale měl jsem jakési tušení. Prošla si peklem a já ji chtěl dát najevo, že už je v bezpečí. Jen v utěšování jsem nebyl zase tak dobrý a tak jí k sobě ještě víc přitisknu a dám jí pusu na čelo.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 22:36

Užívala jsem si toho ticha a chvilky, která byla naprosto dokonalá. Sotva mů j bratr promluví, úplně to pokazí a tak se na něj jenom na vteřinku nafouknu, než mě to přejde a tiše se nad svým chováním zasměji.
    "Jsem jenom... vděčná. Zachránil jsi mě z té nekončící noční můry... dal jsi mi najevo že... opravdu existuji. Řekl jsi mi že nejsem sama, že se o mě postaráš... že jsi můj velký bráška..." vydechnu potichu a ohlédnu se tak abych mu viděla do zlatavých očí, kde se na chvíli ztratím a když mi dá pusu na čelo, povzdechnu si.
    "Hodně to pro mě znamená, ale zase nechci být tou, která tě bude omezovat a tak budu ráda když mě alepsoň naučíš se o sebe postarat a potom tě nechám být," vydechnu už poněkud klidněji a stále nepřestávám sledovat jeho očí. Myslela jsem to totiž opravdu vážně.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 29/7/2018, 22:42

Na vteřinku se nafoukne, než se tiše zasměje a poté mi poví, co s ní je. Chápavě přikývnu a usměji se na ni.
    "A myslel jsem to vážně," řeknu jen a sleduji ji. Otočí se na mě a zadívá se mi do očí, než začne opět mluvit. Tentokrát se nad jejími slovy naštvaně zamračím a propálím ji pohledem.
    "Hlupačko! Jsi moje malá sestřička, nikdy mě nebudeš omezovat! Chci tě ochránit a být ti nablízku... Chci tě poznat, vědět, co jsi za osobu, trávit s tebou čas, hrát si! Chci ti dát dětství, které jsi neměla a ne z povinnosti, ale protože mi na tobě záleží!" řeknu jí rozhořčeně možná trochu hlasitěji, než by bylo potřeba a z neznámého důvodu mi vyhrknou slzy do očí. Přitáhnu ji k sobě a pevně obejmu.
    "Už nikdy prosím neříkej, že mě necháš být... Jsi moje jediná rodina," vydechnu.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 22:59

Sotva vyřknu svá poslední slova, výraz v bratrových očí se změní a propálí mě naštvaným pohledem. Jenom párkrát zamrkám a zůstanu na něj hledět s otevřenou pusou. Osloví mě jako hlupačku a poté mě obeznámí s něčím, co jsem nečekala a ani nedoufala že někdy uslyším. Lehce sebou cuknu když zvýší hlas, ale uklidním se hned když si všimnu slz, které mu vhrkly do očí.
    "Já... O...omlouvám se," vykoktám ze sebe a když mě obejme s tím že už to nikdy nemám říkat a že jsem jeho jeidná rodina, zavřu oči a potlačím slzy, které se mi do nich hnaly.
    "Už to nikdy neřeknu, slibuji..." vydechnu a sama se natáhnu abych ho mohla obejmout i když jenom trochu ale přeci jenom. Najednou Anemis prudce zatočí doleva a tak se pevněji chytnu brášky a sleduji jak to stočil nad jendo menší město, které ale jenom přelétl a pokračoval dál v cestě.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 29/7/2018, 23:05

Nevšímal jsem si jejího překvapeného výrazu, ani toho, jak na mě civěla s otevřenou pusou. Byl jsem rozčilený a... Bolelo to, nebo spíše ta představa, že ztratím i ji. Za tu krátkou dobu jsem se na ni upnul a nedokázal jsem si představit, že selžu a ztratím i posledního člena mé rodiny. Omluví se mi a slíbí, že to už nikdy neřekne, jen přikývnu a trochu se mi uleví, když mě obejme. Byla tady a já ji hodlal ukázat, co to znamená být rodina... Rozhodně ne to, co zažila doteď.
    "V pořádku, sestřičko... Promiň, jen... Mě to rozhodilo," vydechnu nakonec a když Anemis prudce zatočí, přitisknu k sobě Khoru o trochu víc. začnu ji hladit po zádech a ještě chvíli ji objímám, než ji pustím.
    "Ale i tak tě naučím bojovat, když to tak moc chceš," řeknu nakonec s úsměvem a lehce ji ťuknu prsty do čela.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 29/7/2018, 23:17

Odpoví mi že je to v pořádku a že ho to rozhodilo, což jsem tak nějak chápala a zároveň jsem stále nemohla uvěřit tomu že mu na mě záleží. Nechtěla jsem mu ublížit ale udělala jsem to, i když nevědomky ale udělala a tak jsem si zapsala za uši že bych si měla dávat větší pozorn a to co řeknu. Když ale pronese že mě naučí bojovat když si to tak moc přeji, šťastně vypísknu a uculím se na něj, než mu vlepím pusu na tvář a zase se pohodlně usadím.
    "Chci, protože podsvětí je určitě plné démonů jako byl můj otec a já... se chci umět trochu bránit," vydechnu zamyšleně a zase na chvíli zavřu oči.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 29/7/2018, 23:25

Sotva dořeknu, že ji naučím bojovat, vypískne, usměje se a vlepí mi pusu na tvář, než se opět usadí s tím, že se to chce naučit, aby se uměla bránit před démony, jako je její otec. S úsměvem přikývnu a pohladím ji po hlavě.
    "Dobře, pustíme se do toho hned, jakmile dorazíme do hlavního města a odpočineme si," usměji se na ni a rozhlédnu se po okolí. Najednou však zaslechnu zvuk, jako by něco svištělo vzduchem a koutkem oka zahlédnu, jak se kolem nás omotává síť, na jejíž koncích byly velké, železné koule. Okamžitě Khoru schovám pod sebe, aby jí náhodou jedna netrefila a přimáčknu ji k Anemisovi. To se ukáže jako dobrý nápad, když mě jedna z koulí udeří do boku a já ucítím a dokonce i uslyším praskání žeber. Další tři však omotají těžkou, železnou síť kolem Anemise a ten s řevem začne padat k zemi. Přitisknu k sobě Khoru a přetočím nás tak, aby dopadla na mě. Pevně jsem ji držel a obalím nás větším množstvím magie, abych zmírnil náš pád. Dopadnu Mimo Anemisovo tělo přímo na tvrdou zem a vyrazím si dech. Tvor však začne šílet z toho, že ho chytili, začne se zmítat, trhat sebou, síť ho však držela na místě a já akorát schovám Khoru pod sebe, aby ji velký pták neublížil, nebo nepoškrábal.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 00:02

Měla jsem zavřené oči a užívala jsem si toho klidu. Najednou se ale klid proměnil v paniku a já absolutně netušila která bije. Když jsem otevřela oči, zjistila jsem že se s námi točí celý svět a tak jsem je zase hodně rychle zavřela, protože se mi udělalo špatně. Cítila jsem jak mě Mikoto drží u sebe a hodně rychle jsme se blížili k zemi. Trochu hlasitě vypísknu když spatřím zem, na kterou oba dva dopadneme. Za normálních okolností bych se Mikotovi vysmekla ze sevření a snažila se mu pomoci, ale stalo se to tak rychle že jsem se na nic nezmohla a když mě držel u sebe už vůbec nic jsem neviděla. Okamžitě dopadnu na Mikota, takže jsem si neublížila za to on...
    "Mikoto!" vyhrknu v panickém záchvatu zatímco mě stále mačkal a držel u sebe, když se Anemis začne zmítat a všemožně sebou kroutit.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 30/7/2018, 00:09

Zaslechnu své jméno, které Khora panicky vyhrkla a mě se z úst vydere zavrčení. Konečně jsem popadl dech a tak se zhluboka nadechnu.
    "Zklidni se!" zařvu na Anemise, který se zmítal a poškrábal mi trochu ruku. Vypustím vlnu magie, která do něj narazí a k mé úlevě sebou opravdu začne mrskat, jen se pomalu přetočí a natáhne k nám hlavu. V jeho očích se zračila panika.
    "Bude to v pořádku," řeknu oběma a pustím Khoru, zatímco se pomalu posadí. Všechno mě bolelo, ale věděl jsem, že na to není čas, zvláště když zaslechnu kroky, které se k nám přibližovaly. Z lesa vyběhne několik démonů a zarazí se, když nás uvidí.
    "Vypadá to, že jsme toho chytili trochu víc... Co nám dáte za záchranu?" zasměje se jeden z nich, nejspíš si mysleli, že nás od Anemise zachránili. Nic neřeknu, jen je propálím pohledem.
    "Počkejte, to děcko..." řekne jeden z nich a překvapeně na nás vykulí oči.
    "Je to Nephalem! Cítím z ní bílou magii, která je v harmonii s temnou, ale je slabší," vyhrkne nadšeně a já tiše zanadávám.
    "Vemte toho ptáka a holku... Dobře je prodáme.... Toho chlapa zabijte," řekne nejspíš jejich vůdce a dva démoni se k nám vydají se zbraněmi v rukou.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 00:20

Zhluboka se několikát nadechnu a do očí se mi nahrnou slzy. Můj bráška byl zraněný a já měla strach. I Anemis sebou zmítala když Mikoto vyvolá vlnu magie a pošle ji proti okřídlenému, trochu se uklidní a natáhne k nám hlavu. Sotva se tak nějak rozkoumám a zahlédnu jeho pohled v očích, natáhnu se k jeho zobáku, po kterém ho pohladím. Najendou mě Mikoto pustí s tím, že to bude v pořádku a tak váhavě přikývnu a posadím se na zem.
    "Mám strach..." vydechnu když si všimnu všech těch démonů, kteří se rozprostřeli okolo a sledovali nás zprvu zaraženě a potom pobaveně. Chtěli abychom jim něco dali za záchranu a ve mě se vzedme vlna vzteku. Chtěla jsem po nich začít řvát že nic z toho nechápou, ale když se jeden z nich zaměří na mě a všem sdělí že jsem Nephalemka, ztuhnu na místě.
    "N-ne!" vykoktám ze sebe hlasitěji než bych sama chtěla a několikrát se rozhlédnu okolo na všechny ty démony, kteří se mi vůbec nelíbili. Chtěli nás prodat a Mikota zabít a já opravdu ztuhla strachy, obzvláště když jsem si prohlédla jejich démonické podoby a zbraně, se kterými k nám mířili.
    "Mikoto..." zakňourám opravdu potichoučku a do očí se mi nahrnou slzy, teď jsem se opravdu bála a nechtěla jsem o něj přijít, chtěli ho zabít... chtěli mu ublížit, mému staršímu bráškovi, mojí jediné rodině.
    "Nechte ho! Nechte nás! Nic jsme vám neudělali!" vyhrknu rozklepaně a začnu těkat pohledem z démona na démona.
    Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 30/7/2018, 00:26

"Bude to v pořádku, ochráním tě," zamumlám směrem ke Khoře, sotva řekne, že má strach. Chápal jsem to a věděl jsem, že jsme v pěkných sračkách. Sotva se k nám démoni rozejdou, přitáhnu Khoru k sobě. Postavím se na nohy, ale nemohl jsem se zcela narovnat, železná síť mi to nedovolila. Všimnu si však místa, kde končila. Anemise odtud nedostanu, ale nás dva bych mohl. Rychle se vydám ke kraji a nadzvednu železné kroužky tak, abych mohl vylézt. Protáhnu se a za sebou hned Khoru, koutkem oka však zahlédnu démona, který už byl u nás a napřahoval se mečem. Strhnu sestřičku stranou a hned na to vyskočím na nohy.
    "Uteč, doženu tě!" křiknu na ni a otočím se na démona, který byl v mžiku u mě a meč mi mířil na břicho, pokusím se vyhnout, ale i tak mě škrábne docela hluboko do boku. Zasyčím, než kolem sebe vyvolám bílé plameny, které ho škaredě popálí a tak s řevem ustoupí dozadu.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 30/7/2018, 00:44

Byla jsem opravdu vyděšená a tak jsem se držela blízko Mikota. Když se postaví ke kraji s tím že mě ochrání, roztřeseně vydechnu a protáhnu se za ním skrze síťku kterou nadzvedne. Anemis se okamžitě zadívá mým směrem a já mu věnuji jeden krátký pohled, než ucítím jak mě bráška strhl stranou, zatímco mě pustil a dal se do křížku s tím démonem. Prudké strhnutí mi zamotalo nohy a tak jsem dopadla na zem. Hodně rychle jsem se ale postavila a sotva křikl abych utekla, rozběhnu se někam pryč od těch démonů. Najednou se ale zaseknu a když zaslechnu zasyčení brášky a všimnu si že ho sekl démon do boku, zastavím se a otočím jeho směrem.
    "Já nemůžu... Nemůžu tě tu nechat!" vydechnu vyděšeně a když démona obalí bílé plameny od mého brášky, úžasle vydechnu a nervózně přešlápnu na místě. Bála jsem se o něj, bála jsem se že mu ublíží, že ho zabijí...

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 30/7/2018, 00:55

Byl jsem rád, že se Khora rozběhla pryč, hodlal jsem je chvíli zdržet a poté ji dohnat. Ani si nevšimnu, že zastavila, ale když zaslechnu, že mě tady nemůže nechat, zavrčím. Napřáhnu se pěstí a démona, kterého jsem popálil, udeřím do obličeje. V tom stejném momentu vypustím tlakovou vlnu, která ho odmrští o několik metrů dozadu a dopadne na zem, kde zůstane ležet. Při tom pohybu mě však zabolí zlomená žebra a tak zasyčím. V mžiku ale u měl byl další démon, který mě praští do hrudníku. Vyrazí mi dech a vyprsknu trochu krve. Odhodí mě o kousek dozadu a ihned znovu zaútočí. Všimnu si, že z boku na mě míří další démon a jeden se rychle přibližoval ke Khoře. Chtěl jsem se k ní dostat, ale někdo mě chytí za ruku a škubne se mnou dozadu tak silně, že spadnu na záda.
    "Khoro!" vykřiknu a chci zaktivovat svou magii, jenže mi jeden démon prudce udeří hlavou o zem, než mě vytáhne do kleku a se smíchem mi přiloží čepel zbraně ke krku. Motal se se mnou celý svět, klečel jsem na zemi a jen se malátně snažil pohledem vyhledat svou sestru a ujistit se, že je v pořádku.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 10:41