Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Mikoto & Khora

Mikoto
    Mikoto

Mikoto & Khora - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Khora

Příspěvek pro Mikoto za 23/7/2018, 00:33

Stále mi po tvářích stékaly slzy, které si rychle setřu, párkrát se zhluboka nadechnu a vydám se za sestrou. Cítil jsem se nehorázně unavený po psychické stránce. Přeci jen se toho hodně stalo, ale... Potřeboval jsem fungovat, už jen kvůli sestřičce. Když však dojdu ke gauči, zpanikařím, nebyla na něj a tak se začnu zběsile rozhlížet a pobíhat okolo. Když ji však uvidím stát u démona, uleví se mi a pomalu k ní dojdu. Hodím znechucený pohled na démona na zemi, který sípal a sotva dýchal.
    "Jsi..." začnu, ale zaseknu se. Jak by sakra jen mohla být v pořádku? Na chvíli zavřu oči, než se postavím těsně vedle drobná dívky a položím ji ruku na záda.
    "Mám... To ukončit? Ty rány... Nepřežije," řeknu tiše a zadívám se na výraz zrzky vedle mě.

Can you remember who you were,
    before the world told you who you should be?
    Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 23/7/2018, 00:41

Tiše jsem sledovala jeho obličej, rány na těle a prohlížela si démona, který mi byl otcem a přitom jim nebyl. Krátce se zamračím a dostanu chuť na něj šlápnout a způsobit mu ještě větší bolest, což si nakonec rozmyslím. Najednou se vedle mě objeví bratr a tak se na něj krátce otočím, zrovna když začne větu, kterou nedokončí. I přesto že měl většinu slz setřených, tvář se mu stále leskla. Otočím se k němu čelem a váhavě chytím jeho ruku, kterou měl doteď na mých zádech.
    "Ne, nech ho trpět zaslouží si to," vydechnu potichu a povzdechnu si, než pustím jeho ruku a udělám pár kroků dál od démona a rozhlédnu se kolem sebe. Úžasem zůstanu stát na místě a pohled přemístím na oblohu plnou červánků všemožných barev. Byl to... okouzlující pohyb a já z nebe nemohla spustit své rubínové oči, které to všechno se úžasem pozorovaly.

Mikoto & Khora - Stránka 2 Coolterlr
    Mikoto & Khora - Stránka 2 Cooltepsp
    Mikoto & Khora - Stránka 2 Cooltemqm
    Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 23/7/2018, 00:45

Chytí mojí ruku, kterou jsem měl na jejích zádech a řekne mi, abych ho nechal trpět. Jen přikývnu a dostanu chuť démona nakopnout, nakonec to ale neudělám a nechám ho ležet na zemi. Místo toho se rozejdu za sestrou. Tiše jsem ji následoval a nechával rozhlížet se okolo.
    "Stále jsi mi neřekla své jméno," připomenu jí a zadívám se na její užaslý výraz. Rozhlédnu se po okolí, bylo tady celkem hezky, ale i tak jsem chtěl co nejrychleji vypadnout. A nejen odsud, ale i z Feraelova území.
    "Chtěl bych brzy vyrazit na cestu... Doufám, že nevadí, že budeme cestovat v noci," řeknu potichu a když se zadívám na její tenké, roztřesené nohy, na kterých sotva stála, zamračím se. Daleko neujde, ale byla lehká, nebude problém ji odnést.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 23/7/2018, 00:59

Už nějakou chvíli jsem zamyšleně hleděla na oblohu a kdyby Mikoto nepromluvil, zírala bych na ni ještě kdo ví jak dlouho. Ten pohled mě uchvátil, nebyla jsem na takové věci zvyklá a všechno kolem pro mě bude nové. Jistě se budu mít co učit, obzvláště o tomto světě, co jsem stihla pochytit... podsvětí. Když si vybavím bratrova slova, opatrně se na něj otočím a zadívám se mu do zlatých očí, než si povzdechnu.
    "Já... nemám jméno," vydechnu stiše a povzdechnu si. Z nějakého důvodu mi to přišlo normální, netušila jsem ani jak se jmenuje má matkla natož otec. Poté ale řekne že by chtěl brzy vydat na cestu a že budeme muset cestovat převážně v noci. Jenom přikývnu a nejistě se pousměji, než přistoupím opatrně blíž k bratrovi.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 23/7/2018, 01:04

Pomalu se ke měn otočí a zadívá se mi do očí než řekne, že nemá jméno. Párkrát zamrkám a ani si nevšimnu, že přistoupila blíž. Zamyšleně jsem hledět před sebe a znovu se vztekal na démona a teď i na matku, jak se k ní mohli tak hrozně chovat. Měl jsem stále víc a víc přesnější představu o tom, co se jí za život dělo a... Čím dál víc jsem kvůli tomu byl nasraný jak na sebe, tak na ostatní.
    "Khora," řeknu najednou a otočím se na mou drobnou sestřičku, než ji obejmu.
    "Budeš se jmenovat Khora," upřesním po chvilce, než ji pomalu pustím, otočím se k ní zády a dřepnu si na zem. Pootočím hlavu, abych jí mohl věnovat milý úsměv.
    "Vylez mina záda, bude to tak lepší," řeknu jí mile a počkám, než tak udělá.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 23/7/2018, 01:17

Už nějakou chvíli hleděl před sebe a nic neříkal. Chtěla jsem ho oslovit ale nakonec jsem zůstala mlčet a trpělivě vyčkala než něco řekne, udělá nějaký pohyb, cokoliv... Ještě chvíli mi přišel děsně zaseknutý, než najendou vyslovil jméno. Lehce nakloním hlavu na stranu a nechápavě si ho prohlédnu, dokud mi to nevysvětlí.
    "Khora..." vydechnu potichu a chvíli nijak nereaguji, než se na Mikota pousměji a přikývnu. Líbilo se mi to jméno! Najendou si Mikoto dřepne a sdělí mi abych mu vylezla na záda že to bude lepší. Byla pravda že mé nohy byly zesláblé a dlouho bych se na nich nejspíše neudežela a tak jsem přikývla. Tiše si povzdechnu a při pohledu na jeho záda se změním do démonické podoby.
    "Takhle budu lehčí, myslím..." vydechnu a párkrát zamrkám než se na Mikota spokojeně zaksichtím.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 23/7/2018, 01:45

Potichu vydechne své nové jméno a nijak nereaguje, začnu mít strach, že se jí nelíbí, ale nakonec se pousměje a přikývne. Sám se pousměji a čekám, až mi vyleze na záda, když se však změní na... Miniaturní, roztomilou verzi démona, párkrát zamrkám a nevěřícně se na ni zadívám. Měla na sobě červené šaty, pod kterými jí ani nešly vidět ruce, její hlava byla zcela bílá a koukaly na mě dvě černé oči. Zaksichtí se na mě a tak překvapeně zamrkám, než se nakonec zcela otočím a opatrně ji vezmu do náruče. Byla vážně mnohem lehčí a tak ji k sobě přivinu a pousměji se. Byla jako malé dítě.
    "Pojďme," řeknu a na nic víc jsem se v tu chvíli nezmohl. Svižným krokem se vydám k hranicím do Západního království a nehodlal jsem zastavit, dokud tam nebudeme.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 23/7/2018, 02:00

Chtěla jsem vyskočit na jeho záda, jenže on se ke mě otočil zády a nevěřícně na mě zíral. Sledovala jsem ho a jenom amyšleně nakloním hlavu na stranu. Místo slov jenom párkrát zamrká a vezme mě do náruč. *Takže na záda se hádám neleze*, pomyslím si a ušklíbnu se nad tím. Chvíli jsem si myslela že je na mě naštvaný, ale všechno zahnal s úsměvem a nakonec se svižným krokem vydal kdo ví kam. Já se k němu naopak spokojeně přitulila a nějakou chvíli jsem se rozhodla sledovat okolí, jenže mě docela brzy na to přemohla únava a i přes mou zvědavost jsem v jeho náručí usnula.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 23/7/2018, 02:05

Sestřička brzy usne v mé náruči, ale já pokračoval v cestě. Byl jsem sice psychicky unavený, ale po fyzické stránce nikoliv. Vypnu tedy mozek a na autopilota se vydám do Západního království.
    Šel jsem celou noc a dařilo se mi vyhýbat problémům, nakonec přeci jen překročím hranice a dokonce se mi i v noci podaří najít město s hostincem, kde nám pronajmu pokoj. Démoni se zvláštně dívali na drobného tvorečka v mé náruči, ale nikdo nepojal podezření, že by nebyla démon. Naopak se dozvím, že se jen obávali toho, že se nám něco stalo, jelikož jsem cestoval sám v noci s dítětem. Jakmile je ujistím, že jsme v pořádku, jen unavení, zalezu do pokoje a všimnu si, že je na stole nachystané jídlo. Byl jsem však příliš unavený a tak uložím Khoru do velké manželské postele a lehnu si na druhou stranu. Po chvilce usnu vyčerpáním, přeci jen jsem chtěl naspat pár hodin, než se vzbudí Khora.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 23/7/2018, 02:17

Ani tentokrát jsem neměla klidného spaní a mé noční můry mě neustále pronásledovaly. Vzbudila jsem se celá udýchaná a první co jsem udělala bylo to, že jsem se rozhlédla kolem. Byla jsem v nějaké místnosti kterou jsem neznala a mé oči si během chvilky přivykly na zdejší tmu. Až teprve když spatřím brášku se tak nějak uklidním a můj tep se vrátí do normálu. Po chvilce váhání seskočím z postele a rozhlédnu se po pokoji, než se usadím na parapet a zadívám se z okna. Byli jsme v nějakém městě, neznala jsem to tu a to co mě zaujalo byl spíše vělký kulatý měsíc na obloze, který jsem pozorovala. Myšlenkami jsem odbíhala k dnešním událostem a k Mikotovi, který ležel na posteli a spal. Musel mě nést celou tu dobu a tak jsem se tomu ani nedivila. Já se vyspala v jeho náruči a byla jsme zvyklá toho napsat málo, jenže jsem dostala hrozný hlad a tak jsem po chviličce začala šmejdit po pokoji, až jsem si všimla nachystaného jídla na stole. To co mě ale zaujalo bylo ovoce a zelenina, to jediné mi přišlo tak nějak poživatelné a tak jsem toho do sebe naházela docela dost, než jsem se zase vrátila k oknu ale místo měsíce jsem teď pozorovala spícího společníka a přemýšlela nad ním.
    Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 23/7/2018, 02:21

Nakonec jsem toho nenaspal zase tolik a probudím se s prvními slunečními paprsky. Pomalu otevřu oči a posadím se na posteli, než se rozespale rozhlédnu a když můj pohled spadne na to malé stvoření... Na chvíli se zaseknu. Po chvilce se však usměji a spustím nohy na zem.
    "Dobré ráno, Khoro," pozdravím ji s úsměvem a nakonec se natáhnu pro maličkou Nephalemku a posadím si ji na klín. Byla opravdu jako malé dítě a to u mě vyvolalo jednoduchou otázku.
    "Kolik ti vůbec je let?" zeptám se jí zvědavě a po chvilce zívnu. Byl jsem opravdu rozespalý, ale ne unavený a jít zase spát... Když už byla sestra vzhůru... Se mi opravdu nechtělo.
    "Jedla jsi? Máš hlad? Žízeň?" začnu se hned ptát a upřu na ni starostlivý pohled. Nepotřeboval jsem být doktor na to abych věděl, že je podvyživená...

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 23/7/2018, 02:32

Ani nevím jak dlouho jsem zírala z okna nebo na mého bratra ale první slunenčí paprsky varašily na nebe již velmi brzy. Párkrát zamrkám a když za sebou zalsechnu šustění, otočím se na bratra, který se zrovna probouzel. Chvíli jsem nic neříkala a když mě oslovil, pousmála jsem se. Chvíli mi nejspíše bude trvat, než si na své jméno zvyknu ale doufala jsem že brzy ano.
    "Dobré ráno, Mikoto" vydechnu a sotva se pro mě natáhne, nakloním hlavu na stranu. Co jsem nečekala bylo to, že si mě usadil do klína a poté mě zasypal hromadou otázek. Zakroutím hlavou nad jídlem a povzdechnu si.
    "Šestnáct," odpovím bratrovi po chvilce mlčení a spokojeně se o něj opřu. Ihned jsem se zamyslela nad včerejškem a až teď mi dojde že jsem se ho ani nezeptala jak se cítí, nic přeci jen to byla i jeho matka.
    "A ty... jsi v pořádku?" vypadne ze mě po chviličce tichá a velmi váhavá otázka.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 23/7/2018, 02:38

Popřeje mi dobré ráno a roztomile nakloní hlavu na stranu, už teď jsem věděl, že budu přesně ten přehnaně ochranářský, otravný bratr, který uvidí nebezpečí úplně všude a bude neskutečně lézt Khoře na nervy. Ušklíbnu se, nad mýma vlastními myšlenkami a překvapeně zamrkám, když mi stvoření, které mělo něco málo přes metr, řekne, že mu je šestnáct. No, alespoň v lidské podobě na to vypadala.
    "Hádám, že tedy zůstaneš prckem napořád," ušklíbnu se a když se mě zeptá, jestli jsem v pořádku, přikývnu a obejmu ji.
    "Jsem, nemusíš si o mě dělat starosti..." řeknu jí potichu, než ji opatrně postavím na zem. Připadala mi teď spíš jako obří plyšák, než démo- Nephalemka. Trochu se to teď pletlo, ale i kdyby byla démonka - což je nemožné - stále bych na ni pohlížel stejně. Jako na sestru. Jen jsem teď pořádně nevěděl, co s ní... Nephalemové byli loveni jak démony, tak anděli, bylo to jako s Nyssou, nikam nepatřila. Povzdechnu si a prohrábnu si vlasy, než se postavím na nohy.
    "Půjdeme do hlavního města Západního království... Jiné místo, kde bychom mohli žít v bezpečí mě nenapadá," vydechnu.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 27/7/2018, 23:21

"Kdo ví?" vydechnu a trochu líně se rozhlédnu po místnosti než se natáhnu pro ovoce na stole a začnu si s ním pohazovat. Ještě chvílí jsem seděla v Mikotově klíně, než mě postavil na zem a tak jsem si povzdechla a zvědavě se na něj otočila když pronesl že jiné bezpečné místo na žití v bezpečí ho nenapadá.
    "To.... je to v podsvětí opravdu tak hrozné?" zeptám se ho zmateně a lehce nakloním hlavu na stranu. Chvíli jsem na něj hleděla a očekávala odpověď, byla jsem zvědavá jak mi na tuhle otázku odpoví. Kromě toho jsem se snažila nějak otřepat, přeci jenom to bylo teprve pár hodin co jsem byla mimo ten dům, když jsem nepočítala spaní.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 27/7/2018, 23:31

Natáhne se pro ovoce a já musel odolat nutkání jí ho podat. Přeci jen byla jako dítě a pomalu ani na stůl nedosáhla. Znovu si připomenu, že je dost stará, že je jí šestnáct. Po chvilce se mě zeptá, jestli je podsvětí opravdu tak hrozné. Zamyšleně se na ni zadívám. Přemýšlel jsem, co říct. Jestli pravdu, nebo si něco vymyslet, ale... Pravda bude lepší. Alespoň bude opatrná.
    "Jsi Nephalem, Khoro. Napůl anděl, napůl démon. Toto spojení je zakázané a proto takových jako ty moc není. Andělé... Tě budou chtít zabít na potkání, démoni tě budou chtít mít jako trofej, nebo tě také zabít," vydechnu a natáhnu se, abych mou malou sestřičku pohladil po hlavě.
    "Podsvětí je místo, které se řídí silou. Alespoň ve čtyřech královstvích z pěti... Západní království je jiné. Je to jediné místo, kam by elini a Nephalemové mohli zapadnout a žít v bezpečí," dodám po chvilce.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 27/7/2018, 23:43

Sledovala jsem ho pozorně a vyčkávala co řekne, vypadalo to totiž že přemýšlí a tak jsem ho nechtěla vyrušovat. Zhluboka se nadechnu a párkrát zamrkám když mi sdělí to co už dávno vím. Nevím proč, tahle informace mě nakrkla a tak trochu jsem pocítila nutkání mu odseknout a začít nadávat že mi to nemusí opakovat ale zůstala jsem mlčet a nechala jej aby mě pohladil po hlavě, což... bylo příjemné po všech těch ranách na které jsem byla zvyklá.
    "Takže stačí abych byla silná a postarala se o sebe ne?" vydechnu a zůstanu na brášku hledět.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 27/7/2018, 23:49

Čekal jsem, co z ní vypadne a když mi sdělí, že stačí, aby byla silná a postarala se o sebe, pousměji se a po chvilce přikývnu.
    "Nemusíš na to ale být sama... Hodlám tě ochránit a vždycky ti pomůžu, dobře?" řeknu jí potichu a znovu ji pohladím po hlavě, než se vydám ke dveřím.
    "Nakoupíme nějaké zásoby a vydáme se na cestu, dobře?" zeptám se s úsměvem a natáhnu k ní ruku. Nechtěl jsem ji začít tahat tam, kam chci jít já, stejně jako to dělala ten démon, chtěl jsem, aby mě za ruku vzala sama. Nechtěl jsem ji nikde ve městě ztratit, ale také jsem ji nehodlal pořád nosit. Ne že bych nechtěl, ale potřebovala trochu volnosti a aby nabrala trochu svalů a kondičky. Nemohla na tom být dobře po tolika letech ve sklepě.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 28/7/2018, 00:06

Rozhodně jsem nečekala že přikývne a tak na něj chvíli jenom nechápavě hledím jako kdybych očekávala desítky dalších dodatků a kde čeho. Místo toho však vydechne že na to nemusím být sama a tak se pousměji a když mě pohladí po hlavě, přikývnu.
    "Když myslíš, nechám to na tobě," řeknu a tak nějak automaticky se k němu natáhnu a chytím ho za ruku, kterou mi nabízel. Kdyby mi chtěl ublížit udělal by to dávno a tak nějak jsem nevěřila někomu kdo spí jak mimino že by mi jenom tak ublížil. Ušklíbnu se nad tou představou a trochu pevněji se Mikota chytím, sama jsem netušila proč.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/7/2018, 00:14

Přikývne s tím, že to nechá na mě a natáhne se pro mojí ruku. Usměji se a rozejdeme se do hostince, kde nás přivítá démonka s milým úsměvem na rtech. Okamžitě se začne rozplývat nad tím, jak je Khora roztomilá a dá jí nějaké sladkosti. I tak raději ochranářsky stáhnu sestřičku trochu víc za sebe a omluvím ji s tím, že je stydlivá, než rychle odejdu z hostince. Měl jsem lehkou paranoiu ohledně toho, že zjistí, že není démonka, i když neměli důvod jí podezírat. I tak jsem to nehodlal riskovat, přestože jsme byli v západním království. Vyrazíme na tržiště, kde bylo plno démonů a tak si Khoru raději vysadím na ramena, aby se mi neztratila, nebo aby ji spíš nikdo nezašlápl. Brzy jsem měl nakoupeno a tak se vydám pryč z města. I když už nic nehrozilo, nechám si sestřičku na ramenou, přeci jen... Byla lehoučká a... Byl to fajn pocit. Bylo zvláštní, že mám sestru, ale přišlo mi, že do role staršího bratra jsem zapadl opravdu rychle. A co víc... Přišlo mi to zcela přirozené.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 28/7/2018, 00:26

Brzy jsme se s bratrem dostali na nějaké velké tržiště a abych pravdu řekla, skoro nic jsem z něj neviděla, což mě trochu štvalo. Když si mě ale bratr vyzvedl na ramena, chtěla jsem zaprotestovat že nejsem malá, ale brzy jsem musela uznat že to bylo opravdu pohodlné a mohla bych ho takto zneužívat mnohem častěji, což jsem už tak nějak věděla že dělat prostě budu. Mohla jsem se teď soustředit na všechny ty věci a démony okolo, kteří mi kupodivu ani nepřišli děsivý, spíše... jiní než ten kterého jsem znala jako jediného. Zhluboka se nadechnu a opřu se o Mikotovu hlavu, než si začnu hrát s jeho rudými prmaínky vlasů a tak nějak na ně upřu svou pozornost. Vlastně jsem se tím bavila celou cestu a snažila se mu na hlavě uplést pár malých copánků...
    "Bráško? Nic o tobě nevím... jsi si jistý že jsem opravdu tvá sestra? Proč jsi nebyl s matkou? A jak se vůbec jmenovala? Jak se dostala do podsvětí? Jak jsi nás našel? Zabil jsi ji?" vysypala jsem na něj hromadu otázek a vůbec mi to nepřišlo blbé, byla jsem prostě zvědavá a tak jsem se zeptala na to na co jsem chtěla znát odpověď.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/7/2018, 00:37

Sotva vyjdeme z města, zasype mě hromadou otázek. Když se však zeptá na matčino jméno, bodne mě u srdce. Nemohl jsem uvěřit, že se tak k ní chovala. Prostě nemohl. Vždycky jsem ji měl rád, uznával, obdivoval její čisté srdce, které čisté být přestalo a zalila ho temnota. Už to... Nebyla má matka, ale stín toho, kým byla.
    "Ano, jsi má sestřička a nikdy o tom nepochybuj... I kdybychom nějakou čirou náhodou nesdíleli krev, což je nemožné, je mi to jedno. Nezáleží na tom, prostě jí jsi," odpovím rozhodně na její první otázku a zhluboka se nadechnu, abych odpověděl i na ty další.
    "Přidal jsem se ke královské stráži andělů, abychom měli peníze a mohl jsem se o matku postarat... Jenže mít rodinu bylo zakázané a tak jsme se skoro neviděli. Před roky zmizela a prohlásili ji za mrtvou. Netušil jsem, že je naživu. Její jméno bylo Abygail..." odpovím a na chvíli se odmlčím.
    "Hádám, že jí sem ten démon zatáhl, jinak by sem žádný anděl dobrovolně nevkročil," řeknu jí a hned si vzpomenu na mladého prince.
    "Oprava, jen blázni," zamumlám spíše pro sebe.
    "Našel jsem vás náhodou, věděl jsem jen, že démon drží ženu, anděla proti její vůli a chtěl jsem pomoci... Nikdy by mě nenapadlo, že to bude ona," odpovím na předposlední otázku zcela upřímně. Chtěl jsem být upřímný a nelhat jí, přestože by některá má slova mohla bolet. A na poslední otázku jsem nechtěl odpovídat už vůbec.
    "Ano, zabil... Už... To nebyla ona... Má matka zemřela už dávno, tohle pro ni bylo vysvobození," vydechnu nakonec.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 28/7/2018, 01:19

Nesla jsem se na jeho ramenou a stále si pohrávala sjeho vlasy i poté co jsem se ho zeptala na spoustu otázek. Absolutně jsem se nezajímala o okolí a o to co se kolem nás pohybuje nebo o to kam a kudy jdeme. Mou plnou pozornost měl teď můj bratr, který mi ochotně odpověděl na všechny mé otázky a to mě překvapilo ještě víc. Dozvěděla jsem se toho hodně, i když jsem si neuměla dát všechny souvislosti dohromady mohla jsem si je tak nějak alespoň představit a zamyslet se na ně, proto jsem se i po jeho poslední odpovědi na delší dobu odmlčela.
    "Vysvobození...." zopakovala jsem jeho poslední slovo a povzdechla si.
    "Nepřijde ti život občas nefér?" zeptám se po chviličce ticha a nakloním se tak abych Mikotovi viděla do tváře, ale také tak abych nespadla.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/7/2018, 01:25

Stále si hrála s mými vlasy a mě až teď dojde, že mi nejspíš něco upletla. Dostanu lehký tik do okna, ale nijak to nekomentuji. Konec konců zase tolik mi to nevadilo. Zůstanu potichu, aby měla čas urovnat si myšlenky a jen čekám, co mi na to všechno řekne. Zprvu jen tiše zopakuje mé poslední slovo, než se mě zeptá, jestli mi nepřijde, že je život občas nefér.
    "Jen mi to tak nepřijde... Život JE nefér," vydechnu a zavrtím hlavou. Zadívám se na Khoru, která se naklonila tak, aby na mě viděla, ale nevypadalo to, že by padala. Přesto se k ní natáhnu a vezmu ji do náruče. Opravdu nebyla těžká a tak mi bylo jedno, jak ji nesu. Navíc na mě teď lépe uvidí.
    "Pitomci mají moc a sílu, kterou si nezaslouží jen díky původu, zatímco ti dobří trpí a jsou zabíjeni jen za to, čím jsou. To rozhodně není fér," zavrčím rozhořčeně, ale poté si uvědomím, že bych sestřičku mohl vyděsit a tak ji věnuji omluvný úsměv.

Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 28/7/2018, 01:48

Chvíli jsem ho sledovala a v momentě kdy odpoví že je život nefér se usměji a rozhodnu se ho pozorovat ještě chvíli. To se mi ale vymstilo, když se pro mě natáhl a vzal si mě do náruče. Chtěla jsem nesouhlasně zavrčet, dát mu najevo že to neměl dělat a že se mi na jeho rameni sedělo pohodlněji, ale to už pronese další větu, nad kterou se zamyslím a znovu se zadívám na jeho tvář. Tón jeho hlasu se na chvíli změní, ale to mě vůbec netrápilo. Zároveň na to se vykroutím z jeho náruče a rozhodnu se cestovat po svých, ten výhled už nebyl takový jaký jsem ho chtěla mít a tak se ještě před dopadem na zem změním do své lidské podoby a bez zastavení pokračuji dál.
    "Máš pravdu, proto je potřeba ty pitomce vymýtit a to do posledního," vydechnu tuhle větu jako kdyby na ni snad ani nezáleželo. Přesto jsem moc dobře věděla jak velký je její význam.

Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 28/7/2018, 01:55

Začne se všemožně kroutit a tak ji pustím na zem, před dopadem se změní do lidské podoby a první co uvidím jsou vlající červené vlasy. Teď jsme už opravdu vypadali jako sourozenci. Pousměji se, ale když si všimnu jejího potrhaného oblečení, v duchu si udělám poznámku, že jí musím koupit nové. Povzdechnu si a zavřu oči, to už však zaslechnu její slova, proti kterým jsem okamžitě chtěl začít protestovat s tím, že vraždění není řešení. Jenže se zaseknu. Představím si svět bez démonů jako je Ferael a otec Khory. Bez namyšlených andělů, kvůli kterým se rozpadá nebe. Bez násilníků, kteří umí jen ubližovat a... Protesty mě hned přejdou.
    "Kéž by to šlo. Je však těžké přesně rozlišit, kdo si to zaslouží a kdo ne..." vydechnu nakonec zamyšleně.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 20/10/2019, 14:33