Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Mikoto & Khora

    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 30/7/2018, 01:33

    Sledovala jsem démony před sebou a třásla jsem se strachy, vzteky a kdo ví čím vším ještě. Cítila jsem se hrozně zmateně a nerozuměla jsem tomu proč nám ubližují, nebo jsem ani nechtěla. Vyděšeně vypísknu, když mého brášku udeří do hrudníku a on vyprskne trochu krve.
    "M-mikoto," zašeptám vyděšeně a dám su ruce před pusu. S vytřeštěnýma očima jsem sledovala jak mu ubližují a i když se bránil, bylo jich na něj moc. Malé nožky se mi třásly a nebyla jsem schopná jediného pohybu. Když však démon srazí Mikota k zemi a on vykřikne mé jméno, najendou se mi zatemní před očima a se mnou se zastaví celý svět. Všechno jsem vnímama hrozně zpomaleně, každý nádech, krok a pohyb... Do očí se mi nahrnou slzy a chtěla jsem se tak nějak automaticky schovat do klubíčka ale místo toho jenom zoufale zakňučím a v ruce se mi objeví zbraň se kterou se oženu po démonovi, který se mě pokusil chytit. Plnou rychlostí kolem něj proběhnu a tento pohyb zopakuji několikrát, díky čemuž mu zamotám nohy do nitě na konci jehly a já s ní prudce zatáhnu tak, že démon dopadne na zem. Sotva se pokusí vstát, vyskočila jsem mu na hrudník a zarazila jsem mu jehlu přímo do oka a byla jsem si více než jistá že už se nepostaví. Pohledem jsem ale hned na to vyděšeně vyhledala Mikota, u kterého stá ldémon a držel mu zbraň u krku a já netušila co mám dělat.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 30/7/2018, 01:48

    Ztuhnu a jen zoufale sleduji Khoru, která se třásla. Musel jsem ji ochránit, prostě musel. Ať to stojí cokoliv. Najednou se však v ruce mojí malé sestřičky objeví dlouhá jehla, která by snad stejně velká, jako ona. Překvapeně jsem sledoval, jak démonovi omotala téměř neviditelnou nití nohy a shodila ho na zem, než mu zarazí jehlu hluboko do hlavy skrz oko. Byl jsem si víc než jistý, že ho to okamžitě zabilo. Démoni byli hned více na pozoru, podcenili ji, ale teď... Už věděli, že není tak bezbranná, jak vypadá.
    "No tak, maličká... Co bys řekla na dohodu... My pustíme Mikota a ty s námi půjdeš," řekne jeden démon a vůbec se mi nelíbilo, co jí nabízí.
    "Khoro, vypadni odtud!" zařvu na ni a čepel meče se mi zaryje do krku. zavrčím, než kolem sebe nechám explodovat plameny, ale démon dřív uskočí. Byl nehorázně rychlý a sotva se postavím na nohy, sekne mě přes záda a já zůstanu ležet na zemi. Zalapám po dechu a ucítím, jak mi po zádech stéká krev... Sáhnu si na amulet na svém krku, který si strhnu a hodím stranou. Potřeboval jsem...Sílu k ochraně toho, na čem mi záleží. A hodlal jsem udělat cokoliv, abych ji získal. Ucítím, jak se mi do těla vlila temná magie a já ji nejenže přijímal, ale také vědomě vtahoval do svého těla.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 30/7/2018, 02:18

    Stále jsem se trochu třásla a sama jsem netušila jeslti jeto strachem nebo vzteky. Mračila jsem se ale najendou se znovu vyděšeně podívám na Mikota a když démoni zpozorní a jeden z nich dokonce nabídne, že Mikota pustí když s nimi půjdu... opravdu jsem o tom uvažovala. Sotva se však nadechnu abych jim odpověděla, bráška zakřičí abych odsud vypadla, jenže to jsem nemohla udělat... Nemohla jsem ho tu sakra nechat! Okamžitě zakroutím hlavou a vytáhnu jehlu z oka toho démona než z něj seskočím, zatímco se Mikoto dostal ze sevření démona a pusti se znovu do boje.
    "Bráško," zasyčím potichu, když si všimnu démona za ním, který ho mnohem dříve sekne do zad a on zůstane ležet na zemi.
    "Nechte ho být!!!" zavrčím a okamžitě se k němu rozběhnu a vyběhnu po démonovi, který sekl mého bratra do zad s úmyslem udělat cokoli pro to aby ho nechal na pokoji. Snažil se mě ochránit, ale to neznamenalo že budu jenom stát opodál a koukat se jak mu ubližují! Sotva se má niťka zapře o zbraň démona, odsune mě kus stranou a já měla co dělat abych to malýma nořkama ubrzdila. Koutkem oka jsem zahlédla Mikota, ale teď jsem neměla čas mu věnovat příliš pozornosti, protože jsem se přetlačovala s tím hnusákem přede mnou.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 30/7/2018, 02:30

    Ležel jsem na zemi a všechno mě neskutečně bolelo. Temná magie rychle pronikala do mého těla a cítil jsem se jako paralyzovaný. Zaslechnu Khoru, která křičela, aby mě nechali být a zaslechnu, jak běží. Tiše zasyčím a pokusím se postavit, jenže tělo mě odmítalo poslouchat. Přišlo mi, že nejvíce temné magie se mi dostává do těla skrz ránu na zádech a na boku. Bolely ještě víc než předtím a hrozně svědily. Bylo to, jako by se mi hojily, stejně jako žebra. Zavřu oči a ponořím se do meditace, díky které jsem dokázal uspíšit čerpání magie. Čím dál víc jsem se propadal do temnoty a přišlo mi, že ztrácím vědomí. Probere mě až ostrá bolest na zádech, kvůli které vykřiknu, prudce se posadím a v tu chvíli mi ze zad vyrazí dvě černá, obrovská křídla. Tělem mi kolovala obrovská síla, cítil jsem se mnohem lépe a byl to úžasný pocit, mít zase na zádech křídla. Ušklíbnu se, než natáhnu ruku a zhmotní se mi v ní grál. Byla to opět kosa, ale tentokrát z ní sálala temná magie. Byla to však magie, která mi byla velmi povědomá. Postavím se na nohy a prudce vyrazím proti nejbližšímu démonovi.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 30/7/2018, 03:13

    Snažila jsem se odtlačit démona pryč, ale nedařilo se mi to, měl prostě větší sílu než já a já se akorát mohla dívat na bratra, který nehnutě ležel na zemi. Sotva se otočím jeho směrem, všimnu si jak se kolem něj hromadí velká koncentrace temné magie a tak na něj vyvalím oči. Hned na to mě ve chvilce nepozornosti démon kopne do hrudníku a já odletím stranou. Odkutálím se o několik metrů dál, to byla jedna z nevýhod mé maličkosti... a trvalo chvíli než jsem se zastavila o prašnou zem. Párkrát zamrkám a když zaslechnu hlasitý řev mého bratra, zadívám se jeho směrem zrovna ve chvíli, kdy mu ze zad vyraší dvě obrovská černá křídla. Pomalu jsem se posbírala na nohy a v e chvíli kdy se po nich Mikoto vrhl jsem upustila svou zbraň na zem a zůstala jsem nehnutě stát se svěšenýma rukama u těla a jenom se dívala.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 30/7/2018, 11:21

    Byl jsem naštvaný, ne-li přímo rozzuřený, že se ti démoni pokusili ublížit mojí sestřičce. Byla stále dítě a jen kvůli tomu, že byla Nephalem, chtěli jí prodat a čekalo by ji to stejné, co doteď, jen u jiného démona. To jsem nemohl dovolit, už jsem nemohl nikoho ztratit. Žilami mi koloval adrenalin, ale také temná magie, která mi dodávala sílu. Tohle tělo už nebylo lidské, křehké... Dokázalo udržet mou plnou sílu a já se nemusel držet zpátky. Brzy bylo po všem, démoni leželi na zemi mrtví a já ztěžka oddechoval. Nechám kosu zmizet, než se otočím na Khoru a věnuji jí milý úsměv.
    "Promiň, sestřičko... Už je to v pořádku," vydechnu a pomalu se k ní rozejdu. Až teď mi tak nějak dojde, co jsem udělal a zarazím se. Zůstanu stát kousek od Khory a pootočím hlavu, abych viděl na svá křídla, která byla celá černá. Natáhnu se a zlehka se dotknu peří, k mému překvapení mnou projede vlna radosti. Měl... Jsem je zpátky...
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 30/7/2018, 23:10

    Sledovala jsem svého brášku a nebyla jsem schopná jediného slova, pohybu a pomalu ani nádechu. Jenom občasné mrkání poukazovalo na to, že žiju. Na zemi ležela má velká jehla, nebo alespoň pro mě byla velká a dívala jsem se jeho směrem. V mžiku zabil démony kolem sebe a vůbec se nedržel zpátky, za to já byla stále zmatená a ani jsem pořádně netuščila co se děje. Bráškovi se na zádech tyčily dvě obrovská černá křídla a tak nakloním hlavu na stranu a nevěřícně jsem si jej prohlížela. Zároveň jsem z něj nepouštěla oči, netušila jsem co udělá a byla jsem připravena hrábnout po zbrani a zaptočit na něj sotva se ke mě udělá jeden krok.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 30/7/2018, 23:15

    Byl jsem temný anděl, tímhle jsem si obyčejné anděli definitivně znepřátelil a navždy si odepřel přístup do nebe. Bylo mi to ale jedno. Ochránil jsem Khoru a měl jsem zpět svá křídla. Zaseknu se však v momentě, kdy si uvědomím, že tím ublížím Nysse. Ale... Když jsem dokázal být v podsvětí tak dlouho, aniž bych se změnil, nějak to musí jít. Povzdechnu si, než se zadívám na Khoru a zaseknu se. Stála nehnutě na místě a jen mě sledovala. Měl jsem z jejího pohledu špatný pocit a tak přešlápnu na místě.
    "Khoro? Děje se něco?" zeptám se jí potichu a pomaličku se k ní rozejdu.
    "Už je to v pořádku, nikdo ti neublíží, ani já ne... Jsem pořád Mikoto," vydechnu a přitáhnu si křídla více k tělu.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 30/7/2018, 23:42

    Stále jsem nehnutě postávala na místě a propalovala Mikota pohledem. Ještě teď jsem si před očima vybavovala jeho silné pohyby, se kterými démony okolo zabil a na chvíli mě přpeadl zvláštní pocit. Byl tak zraněný a teď... byl zcela v pořádku. Nechápala jsem to a tak se pomaličku rozlhédnu okolo na všechnu tu krev na tělech démonů a vybaví se mi zakrvácené tělo mé matky, s čímž se také zadívám na Mikota, který se ke mě pomaličku rozešel. Okamžitě se natáhnu po zbrani, kterou dám prudce před sebe a pevně ji sevřu ve svých rukách a zamračím se na něj. Nepostřehla jsem co řekl, nevnímala jsem jeho slova, pouze až druhou část věty, kterou se mě snažil ujistit že je to pořád on. I tak jsem sevřela zbraň v ruce a udělala pár kroků dozadu.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 30/7/2018, 23:49

    V momentě, kdy se k ní rozejdu, vezme svou dlouhou jehlu a postaví se do bojové pozice. Překvapeně zamrkám, ale okamžitě zastavím. Musel jsem ji vyděsit a teď jsem netušil, co dělat. Jsem to ale pitomec! Dostanu chuť začít si hlasitě nadávat, ale... To bych to ještě zhoršil a nic by to nevyřešilo.
    "Khoro..." vydechnu, než se pomaličku posadím na zem, chtěl jsem, aby viděla všechny mé pohyby a nevyděsila se ještě víc. Nechtěl jsem, aby mi utekla.
    "Prosím, uklidni se. Nic ti ode mě nehrozí... Kdybych to neudělal, ublíží nám oběma... Prosím, věř mi," vydechnu prosebně a natáhnu k ní ruku.
    "Sestřičko..." vydechnu a opravdu jsem netušil, co v téhle situaci dělat.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 31/7/2018, 00:08

    Sledovala jsem ho a netušila jsem co dělat ani když se posadil na zem. Pořád jsem před očima viděla ty zlé démony, to jak se snámi točil svět, jak mu ublížili a mohli ho zabít a také to jak je bez slitování zabil. Znovu párkrát zamrkám než ho probodnu zlostným pohledem a několikrát máchnu jehlou před sebou, než se prudce otočím a rozběhnu se pryč. Chtěla jsem se někam schovat, na chviličku nebýt nikým viděna a s tím jsem se také rozběhla k nejbližšímu lesu, který jsem viděla. Vůbec ale vůbec jsem se neohlížela a utíkala jsem co mi malé nožky stačily jenom abych se mohla v lese schovat mezi stromy, což jsem také udělala. Okamžitě jsem hodila zbraň na větev stromu a pomocí nitě jsem se přitáhla nahoru a pokračovala jsem ještě výš.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 31/7/2018, 00:15

    Sledoval jsem drobnou Nephalemku, která začne rozzuřeně máchat jehlou ve vzduchu, než se otočí na patě a rozběhne pryč, co jí malé nožky stačily. Okamžitě se rozběhnu za ní, jenže najednou se mi za zády ozve zoufalé vypísknutí. Otočím se na Anemise, který stále ležel pod sítí. Hlasitě zanadávám, než se k němu rozběhnu a rychle ho ze sítě vyprostí. Ihned vzlétne a zmizí někde nad lesem. Už jsem se o něj nestaral, běžel jsem za sestřičkou a zoufale se ji snažil najít.
    "Khoro!" zakřičím hlasitě a zastavím se.
    "Khoro, kde jsi?!" křiknu zoufale a znovu se rozběhnu směrem, kterým nejspíš zmizela. Po pár metrech ale zase zpomalím, až zcela zastavím.
    "Sestřičko, omlouvám se, že jsem tě vyděsil, to jsem opravdu nechtěl.. Prosím, vrať se...." zavolám ještě zoufalejším tónem.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 31/7/2018, 00:33

    Chtěla jsme vyšplhat co nejvýš do korun stromů, ale nakonec jsem si to rozmyslela a tak jsem se postavila na nejnižší větev na stromě, která byla stále tak tři metry nad zemí a chytila se kmene stromu, než jsem se zadívala pod sebe. Sotva jsem zaslechla Mikotův hlas, trhnu sebou a málem spadnu dolů. Naštěstí se mi podařilo udržet rovnováhu, ale co jsem neudržela už byla má zbraň, která se zapíchla do země jenom půl metru od Mikota. Okamžitě zpanikařím a schovám se více za kmen stromu, ale i tak mi bylo dost jasné že jde na mě vidět a růžové šatičky bohužel nesplývaly s barvou stromu. Chtěla jsem něco říci, ale zarazila jsem se, opravdu mi nechtěl ublížit... Nevypadal tak, ale... Ale.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 31/7/2018, 00:37

    Trhnu sebou a uskočím do strany, když se něco zabodne jen půl metru ode mě. Překvapeně se podívám na dlouhou jehlu, kterou předtím měla Khora a tak automaticky zvednu hlavu a zadívám se na svojí sestřičku v koruně stromů. Kdyby neměla růžové šatičky a čistě bílou hlavu, nejspíš bych ji hledat trochu déle.
    "Khoro," vydechnu úlevně a po chvilce váhání trochu poodejdu a usadím se pod strom. Věděl jsem, kde je a tak jsem byl o dost klidnější.
    "Promiň, že jsem tě vyděsil... Hádám, že potřebuješ čas na srovnání myšlenek... Chápu to, jen mi prosím neutíkej, dobře? Nebudu tě nutit slézt, zůstaň tam, jak dlouho chceš, já budu tady a počkám na tebe, ano?" řeknu ji milým, klidným tónem a pohodlněji se usadím pod stromem. Nemohl jsem na ni spěchat, nebylo by to správné. Potřebovala čas.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 31/7/2018, 00:44

    Stále jsem ho pozorovala a přemýšlela jsem co udělám a také nad tím co udělá on. K mému překvapení mě osloví a posadí se pod strom, díky čemuž jsem teď měla výhled na jeho rudé vlasy, které jsem si chvíli prohlížela. Po chvilce ticha se natánu pro větvičku kterou mu hodím na hlavu, než se pousměji a když mě ujistí o tom že mě nebude nutit slézt, ale počká až slezu dolů, pousměji se a nechám svou zbraň zmizet.
    "Dobře," vydechnu a ještě pár minut setrvám na stromě, než se rozhodnu seskočit dolů a tak také udělám a dopadnu jen kousek od mého brášky, kterého si prohlédnu a po chviličce s k němu váhavě rozejdu.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 31/7/2018, 11:11

    Seděl jsem pod stromem a tiše si nadával za to, jak jsem celou situaci zvoral. Tolik k důvěře Khory ke mně... Povzdechnu si a najednou mi něco dopadne na hlavu. Zamračím se a prohrábnu si vlasy, zatímco chytím větvičku, která mi přistála na hlavě. Hodím ji stranou, než si povzdechnu a zadívám se na moji sestřičku, která nechá zmizet svou zbraň a tiše, sotva slyšitelně vydechne: Dobře. Jen vydechnu a pár minut čekám, najednou však drobná nephalemka přistane jen kousíček ode mě. Mile se na ni usměji, ale jinak nic nedělám. Stále váhala a já ji nechtěl vyděsit ještě víc.
    "Promiň," vydechnu a trochu sklopím hlavu.
    "Já... Musel jsem to udělat, takhle to bohužel v podsvětí chodí... Ale tobě bych nikdy neublížil, Khoro," vydechnu a sklopím hlavu k zemi. Doufal jsem, že už neuteče.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 31/7/2018, 21:39

    Sledovala jsem rudé prmaínky vlasů, které se pod poryvem větru pohupovaly ze stranu, než jsem se zastavila na jeho zlatavých očí. Omluvil se mi a sklopil pohled k zemi s tím, že to musel udělat a že by mi nikdy neublížil, ale takhle to v podsvětí chodí. Chvíli jsem nic neříkala, jen se k němu pomaličku přemístím a posadím se jenom kousek před něj.
    "Já vím, jenom mě to překvapilo," vydechnu a pro změnu sklopím pohled k zemi já. Chvíli jsem nic neříkala, ale nakonec vyskočím na nohy a rozběhnu se obejmout Mikota.
    "Omlouvám se že jsem utíkala, ale už nikdy po mě nechtěl abych se jenom dívala nebo utekla pryč," zavrčím na něj a probodnu ho přísným pohledem.
    "Vím že nejsem tak silná jako ty bráško, ale... nechci utíkat zatímco ti druzí ubližují,"
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 31/7/2018, 21:51

    Pomaličku zvednu pohled, abych se mohl zadívat na Khoru, která se zrovna posadila na zem. vydechne, že jí to překvapilo a že ví, že ji neublížím. Přikývnu a pousměji se, když však vyskočí na nohy a rozběhne se mě obejmout, přitisknu ji k sobě a uleví se mi. Omluví se mi a pokárá mě, abych už nikdy nechtěl, aby utekla. Věděla, že není tak silná, jako já, ale nechtěla utéct, když mi někdo ubližuje.
    "Dobře, už to chtít nebudu... Už se to nestane, slibuji, mám zpátky svá křídla a..." začnu a zaseknu se, zadívám se na Khoru, než se usměji, pustím ji a postavím se na nohy.
    "No, měli bychom si pospíšit, jestli chceme dorazit do města před setměním," řeknu s úsměvem a v tu chvíli zaslechnu hlasitý pískot. Zvednu hlavu a zadívám se na Anemise, který proletí mezi stromy a přistane kousek od nás. Hned natáhne hlavu ke Khoře a tiše pískne.
    "Vypadá to, že si tě oblíbil," řeknu a ušklíbnu se.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 1/8/2018, 00:12

    Sotva mě k sobě bráška přivinul, pousmála jsem se a přitulila se k němu. Brzy mě ale pustil a postavil se s tím, že už to po mě chtít nebude a zasekne se u toho, že má zpátky svá křídla. Chvíli jsem na něj hleděla a když začne s tím, že bychom měli jít jestli chceme do města dorazit ještě před setměním, zakroutím hlavou. Upřímně mi to bylo jedno, nezáleželo mi na tom a tmu... jsem měla konec konců opravdu ráda. Chtěla jsem Mikotovi něco říci, ale najenonu se ozval hlasitý pískot někde nad námi a brzy na to kousek od nás přistál ten Anemis! Nadšeně vypísknu a rozběhnu se k němu abych ho pohladil, což také udělám a překvapí mě když vydá jakýsi podivný roztomilý zvuk plný spokojenosti.
    "A já si oblíbila jeho!" usměji se a chvíli jenom tak drbu to divoké zvíře než si vzpomenu co jsem chtěla a tak se otočím na Mikota a spokojeně k němu přiklušu.
    "A taky mám křídla..." začnu s úsměvem a zadívám se na něj velkýma černýma očima.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 1/8/2018, 00:18

    Zadívám se na toho velkého tvora, který opravdu vypadal, jako by ke Khoře přilnul. Povzdechnu si a zamyšleně se na něj zadívám.
    "Vypadá to, že nás bude následovat... Možná bys mu měla dát jméno, když už tu je... Ale do města s námi nesmí, ostatní by vyděsil, přeci jen je to nebezpečný tvor... A taky by neměl na nikoho útočit," vydechnu zamyšleně a sleduji, jak ho sestřička drbe. Najednou však prohlásí, že má také křídla a tak překvapeně zamrkám. Vlastně je Nephalem, měla by je mít, nemělo by mě to překvapovat, ale... No myslel jsem si, že je podobná démonům víc než andělům a nebude je mít.
    "Ukážeš mi je?" zeptám se zvědavě a přistoupím k ní.
    Khora
    Khora
    Admin


    Posts : 641
    Join date : 01. 05. 17

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Khora 1/8/2018, 01:03

    Miky měl pravdu, Anemis nevypadal že by se chystal odejít a do města nemohl, bylo by to pro měj nebezpečné. Možná bych později měla vymyslet co s nim, dát mu na krk nebo nohu nějakou poznávací značku, něco díky čemu by na něj démoni neútočili... netušila jsem jak tohle ještě vymyslím ale nějak to jít muselo. Na chvíli zavřu oči a zamyslím se, ale nic... Rozhodla jsem se to pro teď hodit za hlavu, vymyslíme to později a určitě na něco přijdeme. Stále to pro mě bylo zvláštní, že ... reaguje na mou schopnost i když mi přišlo že v tohmle už je i Anemisův osobní zájem. Zajímalo by mě jestli by odletěl... kdybych ho poslala pryč. To už ke mě ale přistoupí Miky a tak se pousměji a přikývnu. Hned na to si na zádech zhmotním má křídla a uculím se na svého bratra.
    "Hihi," vydechnu spokojeně a prudce s nimi máchnu, přičemž se vznesu do vzduchu. Díky téhle podobě byly má křídla menší a úměrná mému tělu, než v lidské ve které byly mnohem větší.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Mikoto 1/8/2018, 01:12

    Sledoval jsem interakci těch dvou a byl jsem celkem rád, že se Anemis na Khoru takhle upnul... byli to silní tvorové a tenhle obzvlášť, vzhledem k tomu, jak snadno sejmul onoho Warga a ani ho nezranil pád z takové výšky. Doufal jsem, že bude i on mou malou sestřičku chránit. Potom už však přesunu pozornost na malou nephalemku, které se na zádech objeví démonická křídla. Usměji se, když to uvidím, dokonale k ní seděly a tak nějak jsem měl radost, že je má. Křídla byla úžasná. Natáhnu k nim ruku, ale v půlce cesty ji zase stáhnu. Měl jsem zafixované od andělů, že sáhnout někomu na křídla je vyhrazeno jen pro ty nejbližší a tak to neudělám.
    "Jsou opravdu nádherná... Umíš je i používat?" zeptám se jí s úsměvem na rtech a protáhnu si svá vlastní křídla. Bože... Opravdu dlouho jsem neletěl pomocí vlastních sil... Moji otázku ve vteřině zodpoví, když máchne křídly a vznese se do vzduchu. Opravdu se mi líbila myšlenka proletět se, o to lepší bylo, že nebudu sám. Proto i já máchnu křídly a vyletím až nad stromy.
    "Tak poleť!" Houknu na Khoru se smíchem.

    Sponsored content


    Mikoto & Khora - Stránka 5 Empty Re: Mikoto & Khora

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/4/2024, 06:23