Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


  Zkouška Západního Království

  Admin
  Admin
  Admin

  Posts : 201
  Join date : 26. 04. 17

  Zkouška Západního Království Empty Zkouška Západního Království

  Příspěvek pro Admin za 21/7/2018, 14:16

  Tato stránka slouží k podávání přihlášek, ne k samotné hře, pokud bude vaše přihláška schválena, adminem bude založená nová přímo s jménem vaší postavy, kde se bude odehrávat druhá část. Vaše přihláška může být zamítnuta, proto si na ní dejte opravdu záležet a vymyslete si jakousi zápletku. Může to být opravdu cokoliv v rámci tématu, které bylo zadáno. Můžete využít také NPCčka, která najdete na hlavní stránce Společenství, dodržujte však jejich danou povahu.

  Přihláška: Démoni, kteří se narodili v Západní království automaticky získávají hodnost Obyvatel (kontaktujte jednoho z adminů)

  Pokud však chtějí získat pozici vojáka, musejí napsat přihlášku, ve které bude sepsáno proč se rozhodli bojovat za Západní království a to, jak probíhalo jejich přijetí do armády a první dny výcviku

  Démoni, kteří pocházejí z jiných království, nebo příslušníci jiných ras musí napsat přihlášku o tom, proč se rozhodli usadit právě tady, nebo jak se do západního království vůbec dostali

  Ti, jenž se znají s Fen'linem, nebo s někým z královské rodiny, mohou zažádat o vstup do společenství přímo (kontaktujte jednoho z adminů)

  Přihláška nemá druhé kolo zkoušky, hra s jedním z NPC se bude konat až při povýšení na pozici Kapitána

   Právě je 17/10/2019, 02:40