Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Fen'lin & Khargo

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 15/7/2018, 22:18

    Počasí: Zataženo, mírný déšť se slabým větrem
    Místo: Západní Království - Nedaleko hranic s Feraelovým územím
    Pořadí: Fen'lin -> Khargo
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 15/7/2018, 22:27

    Rozhlédnu se po hostinci, ve kterém jsem se právě nacházel a tiše zadoufám, že mě nikdo nepozná. Raději si přitáhnu kapuci pláště víc do obličeje. Nechtěl jsem vyvolat rozruch, nebo na sebe přitahovat pozornost. Přeci jen tohle městečko bylo ze všech nejblíže hranicím s Feraelem a mohl by se o mé přítomnosti dozvědět a... Způsobit mi problémy. Tiše si povzdechnu, jeden by řekl, že je fajn být králem, ale chyběla mi ta volnost, kterou jsem jako obyčejný démon měl. Rozhlédnu se po hostinci, byl podvečer, venku pršelo a tak jsem se ani nedivil, že je tady plno. Démoni popíjeli, smáli se a bavili. Byl jsem rád, že jsem si našel stůl v rohu místnosti, který byl snad už jediný volný. Tak trochu jsem doufal, že si nikdo nepřisedne, ne že by mi vadila společnost, ale... Ne, neměl bych být tak paranoidní... Byl jsem ve své lidské podobě, kterou skoro nikdo neznal, chodil jsem v ní jen doma a po hlavním městě Království.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 15/7/2018, 22:38

    Už běžím lehkým poklusem ve své démoní snad 5 hodin od toho co mě vyslali z domova. *Nechápu proč jsem nemohl zůstat doma, vždyť k čemu mi je nějaký kontrakt.* odfrknul jsem si při klusu.. "Do toho ještě prší povzdechl jsem si potichu když jsem pocítil kapky deště na své srsti která lehce ztěžkla. Možná pršelo celou dobu ale to jsem si nějak neuvědomoval když jsem zamyšlený probíhal lesem... ale teď už na mě kapky dopadají rovnou a je to nepříjemné. *Musím najít nějaký úkryt.* Pomyslel jsem si a lehce jsem přidal do kroku.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 15/7/2018, 22:48

    Ani jsem netušil, jak dlouho tady sedím, ale nakonec se postavím na nohy s tím, že bych měl vyrazit na cestu a už jsem si odpočinul dost. Vstanu od stolu a vydám se k majiteli hostince, kterému zaplatím za pití a jídlo, které jsem si dal, než se vydám ke dveřím. Sice se už stmívalo, ale můžu cestovat i v noci... No ne? Když však otevřu dveře a uvidím, že mírný deštík se pomalu mění v liják, tiše zanadávám a zůstanu stát ve dveřích. Co jsem komu udělal? Ani pitomé počasí nemůže chvíli vydržet. Voda byla sice mým elementem, ale i tak se mi moc nechtělo letět v tom dešti. Možná bych měl zůstat... Nebo jít? Nemohl jsem se rozhodnout a tak zůstanu stát v otevřených dveřích se zamyšleným výrazem na tváři.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 15/7/2018, 22:58

    Zabraný do hledání úkrytu jsem si ani nevšimnul toho, že jsem překročil hranice... náhle jsem zahledl světlo poměrně nedaleko ode mě *To je moje záchrana!!* pomyslel jsem si a přidal jsem ještě víc do kroku... už se tomu nedal říkat klus ale spíš běh... po krátké chvilce jsem doběhl do vesnice a tam jsem to ucítil. Jídlo! Věc co mi už chyběla po takovém běhu vážně chyběla... s vidinou tepla a jídla jsem se plným sprintem rozběhl ke zdroji té krásné vůně. Byla to hospoda... zaslepen těmi věcmi jsem si ani neuvědmil že je někdo ve dveřích...a prostě jsem běžel...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 15/7/2018, 23:12

    Už jsem se pomaličku otáčel s tím, že v hostinci přenocuji, když do mě něco velkého ve vysoké rychlosti napálí. Bylo mi ti zhruba do pasu a tak nebylo divu, že jsem ztratil rovnováhu a skončil na zemi. Rozplácnu se na zádech na dřevěné podlaze a okamžitě si znovu natáhnu kapuci, která mi trochu sjela. Párkrát zamrkám, než se posadím a otočím na tvora, který mě převálcoval. I celý hostinec utichne a všichni se vzdálí od velkého... Xerase? Nevypadalo to však, že by běsnil a... Něco mi na tom nesedělo. Neměl ani žádný obojek, který by značil, komu by patřil, ale jako divoký pekelný pes nevypadal. Posbírám se ze země a zadívám se na toho tvora, připraven ho kdykoliv zabít, kdyby projevil jen náznak agresivity vůči kterémukoli démonovi okolo.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 15/7/2018, 23:26

    Měl jsem pocit že jsem prorazil nějakej sloupek... hlava mi třeštila... tak jsem se oklepal a rozhlédl po místnosti. Všichni mě pozorovali s překvapeným výrazem... pak jsem se koukl ke dveřím kde na mě koukal obrovský chlápek... vypadal docela nebezpečně ale to mi bylo jedno protože jsem měl kvůli dešti špatnou náladu. Naštvaně se na něj podívám a hlasitě na něj zařvu:"Nechceš se třeba naučit chodit?"
    pak si začnu vyklepávat vodu z kožichu... nakonec se ještě jednou podívám s vypnutou hrudí na démona co jsem srazil ale mlčím.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 15/7/2018, 23:38

    Čekal jsem, co Xeras udělá, ale když na mě zařve, abych se naučil chodit, dostanu tik do oka. Byl to démon. Démon s opravdu zajímavou démonickou podobou.
    "Nevím, kdo do mě plnou rychlostí napálil!" zavrčím na něj podrážděně a propálím ho pohledem. Když ostatní démoni v hostinci zjistí, že je neohrožuje zdivočelý Xeras, začnou se znovu mezi sebou bavit, ale někteří nás stále sledovali. Znovu svou pozornost přesunu na démona před sebou, ale nakonec nad tím zavrtím hlavou.
    "Být tebou se změním do lidské podoby, zabíráš moc místa a nebudou nadšení, že obsluhují psa," zavrčím na něj, než se vydám zpátky ke stolu, který jako jediný zůstal doteď volný a od kterého jsem předtím vstal.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 15/7/2018, 23:48

    *Co si sakra o sobě myslí?* pomyslím si... "Kdyby jsi tam nestál tak do nikoho nevrazím!" zavrčím zpátky a změním se na člověka. V téhle podobě jsem ještě nemotorný protože mě to naučili nedávno a já se v tom jak se říká nenaučil chodit... no popravdě mi chození v téhle podobě doopravdy nejde takže při pokusu o elegantní otočení se k baru zakopnu a začnu padat... zavřu oči a připravím se na tvrdý dopad.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 16/7/2018, 00:04

    Byl jsem na půl cesty ke stolu, když zaslechnu démonova slova. Naštvaně si odfrknu, otočím se a sleduji, jak se změnil na černovlasého mladíka. Stále jsem ho propaloval pohledem, ale když se otočí na patě a zakopne... No, naštvání mě trochu přejde a místo toho mi zacukají koutky. Jediné, co však udělám je, že automaticky trhnu rukou směrem k němu, jako bych ho chtěl zachytit, což... Jsem ale nechtěl. Nechám ho rozplácnout se na zemi a založím si ruce na prsou.
    "Víš... Už se ani nedivím, že jsi do mě narazil," řeknu mu pobaveně, než se opět otočím a pokračuji v cestě ke stolu.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 16/7/2018, 00:14

    Dopadl byl tvrdý jak jsem čekal ale nic to nebylo o proti tomu nárazu do toho démona z kterého mě ještě bolela hlava... Poníženě se zvednu a porozhlédnu se po nějakém volném místě. Shodou náhod, osudu a dalších různých vlivů jsem viděl jediné volné místo a to zrovna u stolu kam si šel sednou ten veliký démon. *To mi byl čert dlužen!!* zamračím se... a ještě víc poníženě se vydám stejným směrem jako démon.*Teď ale není čas si hrát na arogantní princátko.... musím spolknout svoje ego a vzít co je... třeba se mu i omluvím..* řeknu si v hlavě a trochu se pousměju.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 16/7/2018, 00:18

    Usadím se za stůl a povzdechnu si, chtěl jsem už domů, ale počasí mi to jaksi nedovolovalo. Nebo jsem spíš byl moc líný letět v dešti a zbytečně využívat magii, abych se mu vyvaroval a někam doletěl. Mávnu na démona, který obsluhoval, aby mi přinesl něco k pití a hned na ti si všimnu mladíka v lidské podobě, který mířil mým směrem. Přeci jen u mého stolu bylo jediné volné místo.
    "Klidně se posaď, každý jednou za čas do někoho napálí," řeknu milým tónem a ukáži na místo naproti mě.
    "Jak se jmenuješ?" zeptám se ho po chvilce a pořádně si ho prohlédnu.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 16/7/2018, 00:27

    Vidím jak změnil tón což pro mě byla příjemná změna a s radostí v očích jsem poděkoval:"Díky a omlouvám se, že jsem do tebe vrazil ale byl jsem zaslepenej hladem a vidinou po teplém místě bez deště." nachvíli si odmlčím..."Celé mé jméno je Khargo Rias Damien Corvo 2. a jaké je tvoje?"
    Když vidím jak přichází obsluhující démon s pitím pro toho démona ke kterému jsem si sedl,tak poprosím o dnešní specialitu a otočím se zpět k démonovi... začnu si ho přeměřovat očima.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 16/7/2018, 00:39

    K mému překvapení se mi omluví a tak nad tím jen mávnu rukou. Když mi však sdělí celé své jméno, překvapeně zamrkám.
    "Šlechtic, hádám? S takovými šílenými jmény že už moc často nesetkávám... To ale znamená, že nejsi ze Západního království... Odkud jsi?" zeptám se ho zvědavě a dokonce se zapomenu představit. Na to si vzpomenu až po chvilce.
    "Já jsem Fe-" najednou se zaseknu a začnu kašlat. Mé jméno přeci jen bylo známé po celém podsvětí a... Nechtěl jsem se prozradit.
    "Promiň... Jsem Fenris," řeknu nakonec bez přemýšlení. Změnil jsem sice jen koncovku svého jména, ale... Alespoň něco, no ne?
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 16/7/2018, 00:46

    "To skoro skoro znělo jako by jsi chtěl říct Fen'lin" žertovně řeknu a zasměju se... "jsem synem jednich nižších šlechticů na Ferealově území..." pokračuju nasledně se začnu nervózně rozhlížet protože mám hlad a jídlo nikde...
    "Když jsi sám takhle zvědavý tak mi můžeš povědět něco o sobě." otočím se na Fenrise a šibalsky se usměju.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 16/7/2018, 01:01

    Trochu zblednu a následně se málem znovu rozkašlu, když mi s žertovným tónem řekne, že to skoro znělo, jako bych chtěl říct Fen'lin. Nakonec mi však o sobě prozradí, že vskutku pochází z území Feraela a nervózně se rozhlédne. Chvíli přemýšlím, na co se dál zeptat, ale předběhne mě s tím, že mu mám něco říct o sobě.
    "Jsem... Démon, očividně, i když preferuji svou lidskou podobu... Pocházím ze Západního Království, ale ne z tohoto pohraničního městečka... Zítra vyrážím směrem k hlavnímu městu," řeknu nakonec a dávám si opravdu pozor, co o sobě říkám.
    "Proč jsi přišel sem? Šlechtici z jiných království... Tady nejsou moc vítáni. Ale hádám, že špeh opravdu nejsi, to.... By jsi mi nejspíš neprozradil, odkud jsi," ušklíbnu se. Nepřišlo mi, že lhal.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 16/7/2018, 01:11

    "no je to trochu trapný... jsem Aurín ale celkově takovej jinej než ostatní, jak jsi mohl vidět mojí démonickou podobu... taky nejsem sám schopnej vytvořit Aurinskou zbraň takže jsem byl poslán vytvořit s někým kontrakt ve světě lidí..." povídám a s poníženým pohledem koukám do stolu... v tu chvíli přinese obsluhující démon jídlo a mě se rozzáří oči... s verbou se pustím do jídla...
    "Myslíš že bych se mohl přidat k tvojí cestě do hlavního města ? Hledám totiž někoho kdo by mě mohl přenést do světa lidí..." prohodím mezi tím co vášnivě jím...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 16/7/2018, 01:16

    Jeho situace byla opravdu zajímavá, všiml jsem si, že je jeho démonická podoba jiná, ale když mi řekne, že nemá aurinskou zbraň a pochopím, že ji může mít až po kontraktu... S tím jsem se ještě nesetkal. Zamyšleně se na něj zadívám, ale když mě požádá, jestli by se mohl připojit na mé cestě do hlavního města... No, prvně jsem mu hned chtěl nabídnout, že mu portál vytvořím, ale... Chtěl jsem se o něm dozvědět něco víc a... Třeba zjistím i něco užitečného o Feraelovi a jeho podřízených. Trochu se pousměji a rozhodnu se s ním chvíli cestovat a pak mu portál otevřít.
    "Proč ne, dokonce tam znám démona, který to zvládne levou zadní," ušklíbnu se se pobaveně sleduji, jak do sebe cpe jídlo, zatímco doufám, že mu nezaskočí.
    "Vyrazíme brzy ráno, můžeš si tady pronajmout pokoj a sejdeme se tady na snídani... Okolo sedmé," řeknu mu nakonec, než dopiji své pití a vydám se za majitelem zaplatit a pronajmout si pokoj, kde bych mohl strávit noc. Naštěstí většina hostů byla místních a tak měl pokojů dost.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 16/7/2018, 01:27

    "To je super." nadšeně ze sebe vykoktám mezi soustama když uslyším že mi představí někoho kdo mě pošle do světa lidí... pak se natáhnu pro měšec s penězi abych si mohl taky jít zaplatit přenocování...
    Najednou stuhnu... m-měšec nikde není... *Sakraaaaaa* řvu v mysli a koukám okolo sebe ale nikde nic
    "Fenrisi!!" začnu volat na Fenrise "někde jsem ztratil peníze od rodičů... co mám dělat? vždyť takhle nemůžu do světa lidí a dokonce budu muset spát venku...." začnu zmatkovat..."Myslíš že by jsi mi mohl zaplatit to jídlo a o pokoj by jsme se podělili? já ti to pak zaplatím až budu mít jak..." prosebně vyhrknu a podvědomě začnu dělat psí oči...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 16/7/2018, 01:37

    Už jsem pomalu šel do pokoje, když za sebou zaslechnu Khargův naléhavý hlas. Opravdu to znělo, jako by panikařil a tak se s povzdechem otočím a věnuji mu milý úsměv.
    "Uklidni se," řeknu mu na začátek a vrátím se k majiteli, se kterým domluvím změnu pokoje na pokoj pro dva a zaplatím i za očividně mého nového společníka.
    "Je to jen trocha peněz... Asi na to nejsi zvyklý, ale tady v Západním království si všichni pomáháme," pousměji se na něj a naznačím mu, aby šel za mnou.
    "Mimochodem, měl bych tě varovat. Ferael možná přehlíží, když silní démoni utlačují ty slabé,ale tady ti to neprojde. Pokud někoho napadneš, okradeš, nebo zabiješ... Budou to řešit vojáci... Dost to tady funguje jako v lidském světě, takže si alespoň trochu zvykneš," varuji ho a nakonec odemknu pokoj, vpustím Kharga dovnitř a sám zamířím k jedné ze dvou postelí.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 16/7/2018, 01:45

    "Mám dneska docela štěstí že jsem srazil takového dobráka." pousměji se když procházím mezi dveřmi... pak se rozeběhnu k druhé posteli a skočím do ní přičemž se přeměním do své démoní formy ve které vždycky spím... ale nějak jsem to nevypočítal a čumákem narazím přímo do zdi... což mě lehce rozhodí ale oklepu se a začnu se vrtat v posteli a rozhazovat polštáře a deku po zemi dokud se neuvelebím... "Tak dobrou noc" štěknu na Fenrise a poměrně rychle upadám do snů po té vyčerpávající cestě.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 16/7/2018, 01:53

    "Je jich tady dost, stačí být milý," ušklíbnu se, když Khargo poznamená, že má štěstí, že narazil na dobráka. Poté však pobaveně sleduji, jak se pokusil zaplout do postele a za letu se změnit. Důraz na slovo pokusil. Zavrtím hlavou, když narazí čumákem do zdi a nakonec se přeci jen uvelebí i ve své velké vlčí formě.
    "Dobrou," houknu na něj, ale přišlo mi, že už spí. Nakonec se i já natáhnu a po chvilce se mi podaří usnout.

    Můj vnitřní budík mě brzy ráno vzbudí a tak se vyhrabu z postele a rozespale rozhlédnu. Pohled mi jako první spadne na velkého vlka, ke kterému se vydám a rozhodnu se ho probudit.
    "Khargo, vstávat... Dáme si snídani a vyrazíme na cestu... Venku už neprší," řeknu mu polohlasně, abych ho hned po ránu nevyděsil nějakým řvaním.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 16/7/2018, 02:00

    Díky mým krásným snům o lovení zbloudilých duší nevnímám Fenrisovo buzení a stále spím... je to jedna z mých oblíbených činností a vždy jsem byl schopný spát dlouho... jen si hlasitě odfrknu a zamumlám "Jen běž dušičko já jsem hned za tebou!" a pokračuju ve svém krásném snu ve kterém pobíhám po lesích a loukách nahánějící duše a jiné tvory a různě si hraju což mě v tu chvíli vážně hodně baví... takhle krásné sny nemám často... většinou mám sny o tom jak se mi všichni posmívají za mojí démoní podobu a to jak nedokážu vytvořit Aurinskou zbraň...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Balaur 16/7/2018, 02:04

    Čekal jsem, že se probudí, ale místo toho ze spánku zamumlá něco o duších a ani se nehne. Odfrknu si a vzpomenu si na svého lenocha... Aokiho, mého syna, který taky nikdy nechtěl vstávat. Povzdechnu si a založím si ruce na prsou, než vlka nakopnu. Dával jsem si však pozor, abych do kopance nedal moc síly. Přeci jen jsem mu nechtěl nic zlomit. Ale nějakou tu chvíli ho to bolet bude.
    "Vstávej, lenochu!" zavrčím na něj dost nahlas a když se ujstím, že je vzhůru, vydám se ke dveřím.
    "Snídaně a vyrážíme, jinak se do hlavního města nedostaneme nikdy!" prohlásím a vydám se do hlavní části hostince, kde nám majitel určitě dá něco k snídani.
    Khargo
    Khargo


    Posts : 52
    Join date : 14. 07. 18

    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Khargo 16/7/2018, 02:11

    Částečně leknutím a částečně silou kopance spadnu z postele a fláknu sebou o zem..."Tohle není moc hezký způsob buzení! hlasitě zavrčím na Fenrise, který odchází... oklepu se a následně se pořádně protáhnu... pak zamířím rovnou k oknu kde začíná vykukovat sluníčko...*Dneska se půjde hezky.* pomyslím si a pousměji se... když se dodívám na ten krásný pohled venku tak vyrazím dolů za Fenrisem... pořád přeměnění do démoní podoby protože jsem si neuvědomil jak rozměrný jsem...
    Když přijdu dolů rozhlížím se kam si Fenris sedl.

    Sponsored content


    Fen'lin & Khargo Empty Re: Fen'lin & Khargo

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 28/3/2024, 16:26