Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Inori & Zeke :3

    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 01:05

    Neunikne mi jeho nepatrný úsměv, který však ihned zmizí. Hned vypadal mileji a dokonce i roztomile. Pousměji se, ale v momentě, kdy zaskřípe zubama a zavrčí se jeho roztomilost i milý dojem okamžitě vytratí. Tiše si povzdechnu, ale jsem ráda, že konečně odpověděl, i když mi toho moc neřekl. Jen to, že hledá bezpečné místo na přespání. Vydá se pryč a tak ho i tentokrát následuji, ale šla jsem jen kousek za ním. Po pár krocích si však uvědomím, že by ho to mohlo štvát a tak udělám dva rychlé kroky, kterými ho doženu. Šla jsem teď vedle něj, al stále jsem si udržovala alespoň metrovou vzdálenost. Zeptá se mě, jestli tady žiji a tak přikývnu a rozhlédnu se kolem.
    "Tenhle les je mi už dlouho domovem. Znám mnoho bezpečných míst na přespání, pokud chceš, můžu ti nějaké ukázat," nabídnu mu milým tónem a všimnu si nedalekého potůčku. Bylo to stejné místo, kde jsme se potkali poprvé a ani já jsem netušila, jak dokázal zabloudit natolik, že se po třech dnech cesty vrátil na to samé místo.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 01:28

    Chvíli kráčela za mnou, slyšel jsem její kroky ale brzy na to se objeví vedle mě a tak se na ni krátce zadívám. Viděl jsem hranu její masky, ale nikoli pod ní, bylo to zvláštní. Nejspíše tu byl důvod proč skrývala svou tvář a já naštěstí nebyl tolik zvědavý abych měl nutkání vědět, jak vypadá pod ní. Příliš jsem z této chvilkové společnosti neočekával a věděl jsem že s ní nezůstanu dlouho. Teď se ale ukázalo, že je jeidná kdo je ochotný mi pomoci najít nějaké místo na přespání a vyznala se tu. Moc jsem nad tím nepřemýšlel, to nejspíše proto, že jsem byl unavený a už tak jsem využil dost magie k tomu, abych se postarat o ty psi a tak jen přikývnu a když zahlédnu potok, vydám se k němu abych nabral trochu vody. V momentě kdy si ale uvědomým že už jsme tu byl, zarazím se na místě a povzdechnu si.
    "Skvělé... No, stejně mi došla voda," vydechnu a znovu naberu trochu vody do nádoby.
    "Budu rád když mi ukážeš nějaké místo, kde bych si mohl odpočinout. Jak vidíš... můj orientační smysl není nejlepší," přiznám ačkoliv bych to při plné energii nikdy neudělal. Zamyšleně si sundám kapuci a naberu trochu vody do rukou, kterou si omyji obličej, než se narovnám a zadívám na démonku opodál.
    "Inori, že ano? Proč jsi v těhle lesích úplně sama?" zeptám se po chviličce, co jsem si ji prohlížel. Až teď si uvědomím jak je oproti mne maličká.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 01:37

    Rozejde se k potůčku, stejně jako předtím a tak ho zpovzdálí pozoruji. Vypadalo to, že si uvědomil, kde je, ale nejspíš ho to nepřekvapilo. Poznamená, že jeho orientační smysl není nejlepší a že by byl rád, kdybych mu ukázala nějaké místo.
    "Všimla jsem si," poznamenám s úsměvem. Nabere vodu a sundá si kapuci, aby si opláchl obličej. Okamžitě zpozorním a když se ke mně otočí, začnu si ho zvědavě prohlížet. Jakmile se mě zeptá na jméno a proč jsem tady sama, povzdechnu si, přikývnu a vydám se dál lesem. Doufala jsem, že mě bude následovat.
    "Já... Co si pamatuji, byla jsem vždycky sama...Vím, že jsem měla někoho blízkého i předtím, ale... Mé vzpomínky jsou mlhavé. Démoni mě děsí, pokaždé se mě snaží zabít, nebo mi ublížit a tak... Raději žiji tady," přiznám mu a ani nevím, proč mu to říkám. Hned na to se zastavím pod jedním obzvláště vysokým stromem, v jehož koruně jsem měla úkryt, který byl bezpečný a ze země nebyl ani viděl. Navíc byl dost prostorný. Vznesu se do vzduchu a přistanu na jedné silnější větvi, odkud se dalo do úkrytu dostat.
    "Tady to je, dokážeš vyšplhat nahoru?" zeptám se ho a byla jsem ochotná mu jakkoliv pomoci.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 01:52

    Zhluboka se nadechnu a když se ovečka vydá do lesa, rozejdu se za ní. Následoval jsem ji a poslouchal. Sdělila mi, že je sama co si pamatuje, přestože má pocit, že měla někoho blízkého. Hned na to vysvětlí proč tomu tak je. Okamžitě se nad tím zamyslím, muselo být frustrující nepamatovat si vněkteré věci, nevybavovat si je tak jak se staly a popravdě, nechtěl bych ten pocit zažít. Když ale pokračuje dál s tím, že deémoni ji děsí a snaží se ji ublížit, překvapeně zamrkám. Nebyla přeci jednou z nich? Tak proč? Brzy jsem si za tuhle otázku málem nafackoval. Svět démonů je založen na síle, nebo nás to tak alespoň učili v nebi... tak nebylo divu že silnější mají větší práva než slabší a kromě toho, nefungovalo to taki v nebi?
    Na malý moment zavřu oči, ale to se ukáže jako velmi špatný nápad, když zakopnu o větev na zemi a málem si rozbiju hubu. Cítil jsem se opravdu vyčerpaný a tak když dojdeme k jednomu obzvláště vysokému stromu, vzhlédnu směrem k jeho koruně. Démonka se vznese směrem vzhůru a po chvilce se mě zeptá jestli na něj dokážu vyšplhat. Chvíli jsem se na ni jenom díval, než si povzdechnu.
    "Nemyslím si," zamručím a znovu si strom prohlédnu. První větve byly příliš vysoko. Pomocí magie bych se tam dostal snadno, ale nechtěl jsem ji plýtvat a na šplhání jsem byl příliš unavený.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 01:58

    Raději jsem nekomentovala to, že zakopl a dělala jsem, že jsem si toho nevšimla, přestože mi pod maskou zacukají koutky. Nijak neokomentoval mé vyprávění, ani to, že se bojím démonů a přesto jsem jednou z nich. Byla jsem za to celkem ráda, nejspíš by se to špatně vysvětlovalo. Stále jsem na něj čekala na stromě a sledovala jeho zamyšlený výraz, nakonec ale zamručí, že nahoru nevyleze a tak ladně seskočím dolů a vydám se k němu.
    "Pomůžu ti," řeknu mu jednoduše, než se postavím na něj a bez dalších slov ho chytím pod pažemi, pomocí levitace se vznesu do vzduchu a postavím ho až na větvi stromu, která vedla do úkrytu. V tomto momentě jsem byla opravdu ráda za svou magii. Kdybych musela použít čistě fyzickou sílu... Nejspíš bych ho tak vysoko nevytáhla. Byl těžký a mnohem větší než já. Až teď, když jsem stála na větvi těsně u něj, si uvědomím, že jsem proti němu opravdu drobounká.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 02:25

    Chtěl jsem okamžitě zaprotestovat když mě chytila pod pažemi, ale dříve než jsem to vůbec stačil udělat, už jsem byl tak nějak ve vzduchu. Párkrát zamrkám a zadívám se na zem, než svůj pohled zvednu k Inori. Byl jsem překvapen že mě zvedla, ale hádal jsem že to nebylo čistou fyzickou silou ale spíše magií. Ne že bych teda nevěřil že takový prcek jako ona by mě neodkopnul tři metry daleko. Nad tou představou se lehce ušklíbnu, když však dopadnu na pevnou zem... tedy ne zrovna zem ale větev, ohlédnu se krátce dolů. Byli jsme dost vysoko na to, aby na strom jenom tak někdo nevylez. Povzdechnu si a když se zadívám na Inori a uvědomým si jak je démonka blízko, cuknu sebou a udělám krok dozadu.
    "Fajn, takže..." sotva však začnu, všimnu si rozsáhlého úkrytu někde za ní a tak párkrát zamrkám a povzdechnu si, než si zajedu rukou do vlasů. Už jsem byl vážně unavený.
    "Promiň, nevšiml jsem si," hlesnu tiše a povzdechnu si.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 02:35

    Byla jsem ráda, že neprotestoval proti tomu, abych ho vynesla nahoru, ale v momentě, kdy se ocitneme vedle sebe, sebou cukne a ustoupí dozadu. Povzdechnu si, choval se, jako bych byla netvor, který by mu každou chvíli měl ukousnout halvu... Což asi od démona čekal a Kagerou by to nejspíš udělal, kdybych ho nechala dělat si, co chce. Začne mluvit, ale zasekne se, když si všimne úkrytu a následně se mi omluví. Jen přikývnu a protáhnu se kolem něj dovnitř.
    "Můžeš spát támhle," řeknu a rukou ukáži ke kožešině, která ležela na zemi spolu s přikrývkou.
    "Hádám, že když tu budu také, moc se nevyspíš," poznamenám tiše a z malé krabice v rohu vytáhnu pár kousků ovoce, které mu podám. Vypadal opravdu hrozně a jeho kruhy pod očima byly opravdu znatelné.
    "Nebudu rušit," zamumlám nakonec, než se vydám k východu.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 02:51

    Když se kolem protáhne k úkrytu, vydám se mlčky za ní. Cestou se ještě rozhlédnu kolem a když se ocitnu vevnitř, musím uznat že to byl opravdu dobrý úkryt. Párkrát zamrkám, než mi bylo sděleno kde mohu spát a tak se vydám ke kožešině na zemi, na kterou si sednu. Hned poté vydechne že se asi nevyspím když tady bude a hned poté co mi podá ovoce se vydá k východu.
    "Ne...tak to není. Tohle je tvůj úkryt a já jsem ten, který má nejmenší právo tu být. Navíc kdyby jsi mě chtěla zabít, udělala by jsi to dávno. Nevidím důvod proč by jsi mě chtěla zabíjet ve spánku," vydechnu a chci ji tím říct, aby zůstala.
    "Za to ovoce děkuji a vlastně vůbec za všechnu pomoc," hlesnu tiše, než se pousměji a zadívám se na ovoce v ruce, než si do něj kousnu. Bylo opravdu šťavnaté a chutné a já unavený a tak nějak mimo.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 03:00

    Překvapí mě jeho milá slova, stejně jako jeho úsměv, který sice vypadal unaveně, ale stále mile a roztomile. Sama se usměji pod maskou.
    "Není vůbec zač, Zeke. Dobrou noc," řeknu mu nakonec a vydám se k menší kožešině na druhé straně pokoje, na které se smotám do klubíčka. Večer se začalo ochlazovat, ale doufala jsem, že mě má bílá, hustá srst ochrání před zimou. Nechám Zekeho v klidu se najíst, vypadal velmi unaveně a když je konečně v bezpečí, určitě usne tvrdým spánkem. A já ho nehodlala rušit.

    K mé smůle si počasí usmyslelo, že se zcela zkazí. Naším směrem se blížila bouřka. Přestože jsem ještě ani nemohla slyšet hromy, v dálce už uvidím blesky, které vždy na chvíli osvětlí celý úkryt.
    "Neboj se, Inori, nejde naším směrem," ozve se Kageho hlas. Jen tiše přikývnu, než mi pohled sklouzne na spícího Zekeho. Po chvilce váhání se k němu tiše přesunu a opatrně se na něj natisknu. Hned mi bylo trochu lépe a po chvíli se mi zase podaří usnout.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 03:17

    Brzy jsem usnul hlubokým spánkem a myslel jsem si že mě opravdu nic nevzbudí, jenže jsem se zmýlil. Stále jsem si moc dobře uvědomoval že jsem v podsvětí a to byla jedna z věcí, která mi nedovolovala příliš dlouho spát a cítit se bezstarostně. Brzy jsem se probudil a jak jsem zjistil, bylo to uprostřed noci. Venku pršelo a tak jsem se zahleděl na dřevený úkryt, do kterého lehce bubnovaly kapky deště. Pomalu vyhrabu ruku z podpřikrývky a prohrábnu si vlasy. Na svém boku ucítím cosi teplého a když lehce potoím hlavu, všimnu si spící démonky...která na mě byla natisknutá. Zamyšleně nadzvednu obočí a chvíli ji jenom pozoruji. Už jsem se cítil lépe a když v dálce zaslechnu hrom, povzdechnu si. Byl jsem si téměř jistý, že si lehla na druhou stranu místnosti. Že by ji byla zima? Potichu se vyhrabu z podpřikrývky, kterou nakonec přehodím přes Inori, než se vydám ke kraji úkrytu, na který si sednu a svěsím nohy dolů. Stále byla hluboká noc a v dálce se k nám blížila bouřka, proto jsem se ji pro teď rozhodl sledovat.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 03:24

    V blízkosti někoho jiného se mi konečně podařilo usnout, ale pokaždé, co se ozval hrom jsem sebou i ze spánku lehce škubla. Jakmile však Zeke vstane a poodejde na kraj úkrytu, vzbudím se a zmateně se vyhrabu zpod přikrývky. Zadívám se na Zekeho záda a na chvíli se zaposlouchám do deště, který bušil do střechy a do šumu listí ve větru, který nabýval na síle. Měla jsem zavřené oči a snažila se uklidnit, když se však ozve další hrom, poplašeně vyjeknu a schovám se pod přikrývku.
    "Kagerou," zamumlám roztřeseným hlasem.
    "Jsem tady, Inori. Je to v pořádku, brzy to přejde," zaslechnu konejšivý hlas mého přítele, který mě trochu uklidní, stále jsem se však třásla. Nesnášela jsem bouřky! Chtěla jsem se prostě k někomu schovat a počkat, až to přejde!
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 03:40

    Zamyšleně jsem pozoroval tmavou oblohu, alespoň tam kam mé oči dohlédly. Tiše jsem oddechoval a byl rád za trochu čerstvého vzduchu, který se vznesl všude do okolí. Bouřky mi nevadily, sice jsem je respektoval ale měl jsem je docela rád. To se však nedalo říci o mé společnici, která se pod rytmem bubnujících kapek deště nejspíše probudila a cosi zamumlala, než se schovala uyrchleně pod přikrývku. Chvíli jsem tam seděl dál, než jsem si povzdechl a rozešel se zpátky za Inori, ke které jsem si podřepl.
    "V pořádku?" zeptám se po chviličce co jsem sledoval třesoucí se kuličku před sebou a v tuhle chvíli jsem prostě nemohl uvěřit že to ustrašené stvoření přede mnou je démon.
    "Víš, jako malý jsem taky neměl bouřky rád. Vždycky jsem se jich hrozně bál, dokonce jsem se schovával pod stůl jenom abych se cítil bezpečně. Potom za mnou přišla má matka, podala mi ruku, vyběhla se mnou na balkón kde si mě posadila na klín a řekla mi abych bouřku sledoval. Samozřejmě jsem se v její přítomnosti cítil lépe i když jsem se stále bál... Ale po tom, co bouřka prošla kolem nás a zůstali jsme obklopeni tichem, aniž by nám jakkoli ublížila, zamiloval jsem si ten pohled," vydechnu a nakonec se natáhnu k dece, kterou chytím za okraj abych Inori mohl odkrýt hlavu, než se na ni pousměji a natáhnu k ní ruku.
    "Nech strach projít jako bouři okolo a bude pryč," pousměji se a zhluboka nadechnu, než se zadívám na ovečku ve vlčí masce.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 12:39

    Snažila jsem se nevnímat, co se děje okolo a proto mě překvapí, když rytmické bubnování kapek deště přehluší mužský hlas. Lehce sebou trhnu, ale ani se nezmůžu na odpověď. Nechtěla jsem říkat, že nejsem, že mám strach, ale ani jsem mu nemohla lhát, že jsem v pořádku. Naštěstí začne mluvit dál, vykládal mi historku o své matce a jak se přestal bát bouřek. Se zájmem jsem ho poslouchala a odhrnu deku tak, že jsem viděla jeho boty, ale on mi ji brzy z hlavy sundá úplně. Zvednu ji a zadívám se na jeho nataženou ruku a poté na jeho milý výraz, se kterým mi říkal, abych strach nechala projít jako bouři okolo a obojí bude pryč. Zaváhám, ale nakonec se k jeho ruce natáhnu a postavím se na nohy. Když se však ozve další hrom, nalepím se na Zekeho a tiše zakňučím. V jeho blízkosti jsem se však cítila bezpečněji a byla jsem ochotná zkusit to, co říkal. Sednu si kousek od místa, kde předtím seděl on, aby mohl pozorovat bouřku, ale po pár minutách stejně skončím v jeho klíně. A měl pravdu, tak jsem se cítila nejbezpečněji, jen jsem doufala, že mě nevyhodí.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 14:30

    Byla opravdu zvláštní na démonku a abych pravdu řekl, její společnost mi začínala být milejší, než společnost andělů, se kterými jsem strávil půlku svého života. Pořád jsem o tomhle světě nic nevěděl a měl jsem na jazyku mnoho otázek, kterých bych se chtěl Inori zeptat, ale teď na ně nebyla vhodná chvíle. Brzy mi podala svou ruku a já poprvé zatoužil vědět jak se tváří. I tak jsem dal zvědavost stranou a když se postavila na nohy, rozešel jsem se ke kraji úkrytu. Vzápětí co se ozval hrom, byla u mě natisknutá a ačkoli se mi to jistým způsobem příčilo, mohl jsem si za to sám. Navíc jsem ji k tomu přesvědčil a tak bylo jenom fér, nechat ji u sebe. Nakonec...to nebylo tak špatné jak jsem si myslel. Stále pro mě bylo nezvyklé mít někoho tak blízko u sebe a čekal jsem každou chvíli že toho využije a něco mi udělá, ale to se nestalo. Překvapeně na ni pohlédnu v momentě, kdy se ocitne v mém klíně a já si zase pro jednou uvědomím, jak je malá a drobná. Její hebká srst mě lechtala na holé kůži, chvíli mi připomínala nějakého plyšáka, nad čím jsem se pobaveně pousmál než jsem pohlédl na oblohu, kde se jeden blesk předháněl s druhým. Brzy jsem ovečku nevědomky objal rukama kolem pasu a spolu s ní sledoval bouři nad našima hlavama. Opět jsem polevil v ostražitosti a jen si užíval ten pohled a po dlouhé době i něčí společnost.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 15:54

    Tiše jsem Zekemu děkovala za to, že mě nevyhodil. A co víc, po chvilce ucítím, jak mě objal kolem pasu a tak se pohodlněji opřu o jeho hrudník a užívám si něčí přítomnost. Po sedmi letech jsem byla v přítomnosti jiného tvora, který vypadal lidsky, hřál a mohla jsem se o něm dozvědět něco nového. Usměji se pod maskou a na chvíli dokonce zapomenu, že se nám nad hlavami žene bouřka. Po chvilce se odvážím zadívat na oblohu a přestože jsem se stále bála, už jsem neměla potřebu se schovat nebo utéct. Ani jsem sebou necukala při každém blesku. Sledovali jsme bouřku bůh-ví jak dlouho, ale pomalu se chýlila ke konci. Na obloze byly stále nějaké mraky, ze kterých spadaly kapky deště, ale už dlouho se neobjevil žádný blesk.
    "Děkuji, Zeke... Měl jsi pravdu, bouřky opravdu nejsou tak děsivé," zašeptám vděčně s úsměvem na rtech, ale nechtělo se mi od něj vstávat, proto zůstanu sedět v jeho klíně.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 16:08

    Nebylo to tak zlé, dokonce jsem se přestal hlídat a jenom tiše pozoroval divoukou bouřku nad námi. Zhluboka se nadechnu a na chvíli zavřu oči. Bylo to uvolňující a za celou dobu co jsem byl v podsvětí jsem se poprvé cítil bezpečně, i když to asi bylo velmi ironické, vzhledem k tomu že jsem měl na klíně posazeného tvora temnoty a kdyby mě takhle někdo viděl, určitě by se mi vysmál. No nezáleželo mi na tom, na podobná chování jsem byl zvyklý a tak jsem si s tím hlavu nelámal. Kromě toho, nikdo z andělů nebyl tak šílený, že by se doborovlně vydal do podsvětí. I když... já tady koneckonců také nebyl dobrovolně. Ticho kolem nás přehluší až tichý hlas mé společnice a tak otevřu oči a zadívám se na bíélé vlasy nebo snad srst... kterou jsem předtím přehlédl, než zvednu ruku, kterou ji položím na halvu, než ji lehce rozcuchám.
    "Jsem ten poslední komu by jsi měla děkovat," odpovím ale nechtělo se mi vstávat a tak se rozhodnu ještě zůstat sedět a jenom naslouchat okolním zvukům. Nevím proč, ale najendou mi přišlo že tenhle svět a ten náš, má přeci jenom něco společného a já nejspíše ani moc netušil jak velkou mám pravdu.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 16:12

    Trochu se leknu, když ucítím jeho ruku ve vlasech, ale nakonec se trošku víc natáhnu k jeho ruce, aniž bych si to plně sama uvědomovala. Rozcuchá mi vlasy a znovu mnou projede vlna radosti. Odpoví mi však, že jsem ten poslední, komu bych měla děkovat. Pootočím masku a zadívám se na něj, než se usměji a znovu se otočím dopředu. Ještě nějakou dobu zůstanu sedět, než se opatrně vyprostím z jeho klína a postavím se na nohy. Zapluji zpátky do úkrytu, kde si vezmu nějaké ovoce a nechám zmizet spodní část své masky, abych se mohla najíst.
    "Pořád jsi mi neřekl, co tady děláš... Jestli ses jen ztratil, nebo něco hledáš... Mohla bych tě vyvést z lesa. Přeci jen jsi po třech dnech dobloudil zase na začátek," připomenu mu s úsměvem.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 16:25

    Má společnička se postaví a vydá se zpátky do úkrytu, proto udělám to samé a posadím se na kožešinu, na které jsem předtím spal. Vezme si ovoce a nechá zmizet část své masky. Co mě ale překvapí byla lidská ústa, která se pod ní skrývala a tak ji chviličku se zájmem pozoruji, dokud mi nepoloží pár otázek a nepřipomene mi jak jsem po třech dnech cesty zase zabloudil.
    "Tse! Ttakové věci mě nerozhodí," zavrčím na ni a povzdechnu si, než se natáhnu pro ovoce, které mi předtím podala a také začnu jíst. Přemýšlel jsem co ji říci, přece jen se nemohu prozradit a bylo těžké vyvsětlovat mou situaci aniž by znala můj původ. Nakonec se pohodlně opřu o dřevěnou zeď a položím si ruku na čelo.
    "Cestuji, rád bych se o tomhle světě dozvěděl víc," odpovím a prozatím uznám za vhodné že tahle výmluva bude asi nejlepší.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 16:37

    Zavrčí na mě s tím, že ho takové věci nerozhodí, ale nakonec si povzdechne a pustí se do ovoce, které jsem mu předtím dala. Pousměji se a neunikne mi, jak si mě chvíli prohlíží, než odpoví, že by se o tomto světě rád dozvěděl víc. Jen tiše přikývnu a dojím své jídlo, než se nesměle zavrtím a upřu na Zekeho svůj pohled.
    "Nechtěl bys... Společnost? Mohli bychom objevovat nová místa společně..." řeknu nesměle a hned na to sklopím pohled. Byl na mě sice chvilkami milý, ale proč by měl se mnou zůstávat? Tak nějak jsem tušila, že odmítne a zůstaneme zase sami. Byl jediný, ke komu jsem byla ochotná přiblížit se, nebála jsem se ho. Chtěla jsem být v jeho přítomnosti, protože jsem se cítila bezpečně. Ale netušila jsem, jak dlouho s ním budu moci zůstat.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 16:48

    Pořád jsem tak nějak pochroupával ovoce které mi dala a když dojí to své a zadívá se mým směrem, zpozorním a upřu na ni svůj pohled v momentě, kdy se mě zeptá jestli nechci společnost. Okamžitě si vzpomenu na svá předešlá slova a zamyslím se.
    "Nepotřebuji společnost," zavrčím na ni a postavím se na nohy, než se rozejdu k východu na jehož okraji se zastavím. Lehce pootočím hlavu přes rameno a zadívám se na Inori. Jistě, pomohla mi a nebylo špatné být v její přítomnosti, ale měl bych se od démonů držet dál, přece jenom podle ostatních jsem od nich nebyl až tak odlišný... a přátelit se s jendím bylo proti všemu co mě učili. Kdyby na to někdo přišel, tahle značka... by mi zůstala napořád.
    "Nejsem dobrý člověk. Neměla by jsi se přátelit s každým kdo je na tebe jenom trochu milý. Stále ti můžu ublížit když budu chtít," řeknu ostře a vyjdu ven na kmen stromu, kde se rozhlédnu po tmavém okolí. Odhadoval jsem že tak do hodiny bude svítat. Tiše si však povzdechnu a sklopím pohled k zemi. Snažil jsem se od sebe odehnat jedinou osobu, která na mě byla za celá ta dlouhá léta hodná, ačkoli jsem moc dobře věděl že je to tím, že o mě nic neví.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 16:57

    Stále jsem se dívala na podlahu a když na mě zavrčí, že nepotřebuje společnost, sklopím hlavu ještě víc a znovu si zacelím masku. Zaštípou mě oči, ale nic neřeknu, jen zůstanu sedět na podlaze. Čekala jsem to, ale stále mi bylo mizerně, když to vyslovil. Chtěla jsem ho poznat, být s ním, ale... Byla jsem jediná kdo o takovou společnost stál. Ostrým tónem mi řekne, že není dobrý člověk a neměla bych se přátelit s každým, jelikož by mi i on stále mohl ublížit.
    "Ty malej spratku!" ozve se mi v hlavě rozzuřený Kageho hlas a cítila jsem, jak se dere na povrch, potlačím ho však a jen nepřítomně přikývnu. Vyjde z úkrytu, ale zastaví se na větvi stromu, kde zůstane stát. Po chvilce vezmu větší kus látky, do kterého zabalím nějaké ovoce a zavážu ji tak, aby se pohodlně nesla, než dojdu k Zekemu a balíček mu podám.
    "Když půjdeš tímhle směrem za tři hodiny vyjdeš z lesa. Nejbližší město je půl dne cesty také tím směrem," řeknu mu a ukážu na jih.
    "Žije tady hodně létajících bestií, takže ti víc nebezpečí hrozí ze vzduchu, než ze země, pamatuj na to, hlavně na otevřeném prostranství," zamumlám poslední radu, než seskočím na zem a vydám se napít k potůčku.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 17:14

    Znovu mě přepadne divný pocit, který okamžitě zaženu a tiše zaskřípu zubama. Brzy zaslechnu kroky a tak se prudce otočím na démonku, která mi...podávala nějaký balíček, nejspíše jídla. Chvíli ji jenom pozoruji a poslouchám a když mi ochotně sdělí kudy se dostanu z lesa ven a varuje mě před nebezpečím, zůstanu na ni zmateně hledět. Nic jsem neříkal, ani jsem si od ní nic nebral, místo toho však dostanu tik do oka.
    "Co je to sakra s tebou? Proč jsi tak milá když jsem ti právě řekl že od tebe sakra nic nepotřebuji?" prsknu na ni zlostně a když seskočí dolů, zůstanu stát na stromě a jenom na ni nevěřícně zírám. No, hádám že to není moje starost. Ta její milá povaha mě štvala, neviděl jsem v tom žádný důvod, vysvětlení, nic. Jestli byla osamocená, proč se prostě nešla socializovat mezi ostatní démony? Ihned mi ale hlavou problesknou její slova o démonech, kteřá ji napadají a děsí ji. Zakroutím nad tím hlavou a vytvořím si pod nohama několik skleněných desek, pomocí kterých se dostanu dolů, než je nechám zmizet. Ne, nezáleží mi na tom, paktovat se s nějakou démonkou by byly akorát starosti navíc a ty jsem nepotřeboval. Jako kdybych jich sám neměl dost. S tím také dojdu k potoku, ale zastavím se dost daleko za Inori.
    "Děkuji za nocleh a snad brzy najdeš to co postrádáš," hlesnu k ní, než se přes potok rozejdu směrem, který mi ukázala.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 17:24

    Jindy bych se nejspíš zasmála jeho výrazu, kdy Zeke vypadal nehorázně zmateně a dokonce dostane tik do oka. Ovoce si ode mě nevezme a tak ho položím na zem. Najednou však na mě začne prskat a jeho slova trochu bolela. Raději seskočím na zem a vydám se napít. I on se dostane na zem a zastaví se kus ode mě. Poděkuje mi za nocleh a poznanemá, že doufá, že brzy najdu to, co postrádám. Jen nepřítomně přikývnu, než se otočím a sleduji jeho záda.
    "Co když už jsem to našla?" zašeptám s pohledem upřeným na Zekeho, ale brzy mi zmizí mezi stromy. Kolem mě se objeví temná energie a Kage se přede mnou zhmotní. Okamžitě se k němu přitulím a opřu se maskou o tu jeho.
    "Jdi za ním," řekne mi a tak překvapeně zamrkám. Na rozdíl ode mě, Kagerovi se opravdu nelíbil, nechtěl jeho společnost, tak proč? Byla jsem jediná, které už teď chyběla jeho společnost, stále jsem měla před očima jeho milý úsměv a v hlavě mi zněla jeho slova o bouřce. Stále jsem cítila to, jak hřál a živě jsem si pamatovala bouřku, kterou jsme sledovali a díky němu jsem se poprvé nebála.
    "Nelíbí se mi, ale nechci, aby jsi byla smutná," zavrčí Kagerou poté, co nejspíš vycítí mé zmatení. Na tváři se mi roztáhne vzácný, široký úsměv, který však nemohl vidět. Vypísknu radostí, než Kagera pevně obejmu a rozběhnu se po Zekeho stopách. Nemohl být daleko.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 11/7/2018, 17:34

    Snažil jsem se udržovat cestu, kterou mi ukázala a abych pravdu řekl, občas jsem se ztratil. Brzy jsem ale zjistil že když občas vylezu na jeden z mnoha stromů a rozhlédnu se, vždy jsem se tak nějak dokázal vrátit na cestu, ze které jsem sešel. Cestou jsem nenarazil na jediného živáčka, jen na pár bestií, které se mi podařilo zabít nebo vystrašit natolik že se dali na útěk. A taky... jsem nebyl sám. Po celou tu dobu mě sledovala i Inori, ale tvářil jsem se že o její přítomnosti vůbec nic nevím. Nechápal jsem ji a akorát jsem se kvůli ní cítil zmatený a to byla emoce, kterou jsem nepotřeboval. Zhluboka se nadechnu a zadívám někam před sebe, když se mi zdálo, že jsem konečně zahlédl cestu z lesa ven. Párkrát zamrkám a vydám se tím směrem s jistou nadějí. Brzy ale zaslechnu nějaké hlasy a tak se okamžitě schovám za kmen stromů a téměř přestanu dýchat, když se na cetičce objeví tři démoni. Sakra, málem jsem si jich ani nevšiml.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 11/7/2018, 17:43

    Opět jsem sledovala Zekeho zpovzdálí a snažila se, aby o mě nevěděl, což se mi také nejspíš dařilo. Chtěla jsem jít za ním, mluvit s ním, dozvědět se něco nového, ale... Nevěděla jsem jak. Navíc o mou přítomnost nestál a tak jsem se musela spokojit s tím, že ho sleduji zpovzdálí. Vždy, když sešel z cesty, měla jsem chuť ho zase navést zpátky, ale vypadalo to, že to zatím zvládá sám. Občas se mi ztratil z dohledu, ale stačilo seskočit na zem, vrátit se tam, kde jsem ho viděla naposledy, najít nějakou stopu a pokračovat po ní. Když se tak stane znovu, seskočím na prašnou cestičku, která vedla ven z lesa. Nechápala jsem, jak se mi tady mohl ztratit, ale i tak začnu hledat stopy. Byla jsem do toho tak zabraná, že si ani nevšimnu tří démonů, kteří se ke mně blížili.
    "Copak to tady máme?" zaslechnu za sebou mužský hlas a tak se postavím na nohy a pomalu otočím na tři démony, kteří si mě se zájmem prohlíželi. Nervózně přešlápnu na místě a založím si ruce na hrudníku. Sice mé tělo pokrývala srst, ale najednou jsem si až moc dobře uvědomovala, že nemám žádné oblečení.
    "Osamocená démonka v lese? Máš štěstí, že jsi narazila na nás.. No tak, pojď blíž nekoušeme," zasměje se jeden z nich a vydá se ke mně. Ucouvnu před ním dozadu a sklopím pohled k zemi.
    "Nepřibližujte se prosím, nechci vám ublížit," řeknu jim potichu, ale jen to v nich vyvolá vlnu smíchu. Když se mě však jeden z démonů pokusí chytit, uskočím dozadu pryč z jeho dosahu a rozhlédnu se. Jindy bych utekla, ale stále jsem potřebovala najít Zekeho stopu, abych ho zase našla. Nechtěla jsem, ať se mi ztratí úplně.

    Sponsored content


    Inori & Zeke :3 - Stránka 2 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 28/3/2024, 15:20