Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Inori & Zeke :3

    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 16:05

    Doslova zamrznu na místě, když mi sdělí že jsem mág a že je to přirozené. Chvíli nepřítomně sleduju bar před sebou, než se otočím na Inori, která se opírala o bar a vypadalo to, že sama nemá na nic náladu. Její nechápavý pohled jsem měl stále před očima a nemohl jsem se zbavit jakéhosi pocitu, který mě tížil na hrudi. Už když jsem si myslel že mě záměrně ignoruje, vzala si ode mě papíry a chvíli si je prohlížela, než se dlouze odmlčí a poté mi řekne, že nechce abych odešel a už jsme se nikdy neviděli. Tahle slova ve mě vyvolají vlnu pochybností a také jakéhosi strachu. Zamyšleně se otočím k baru a povzdechnu si, než si opřu hlavu o ruce. Lokty jsem se zapíral do baru a hleděl na skleničku s alkoholem.
    "Inori, nemohl bych s tebou zůstat i kdybych chtěl," odpovím ji zcela upřímně a povzdechnu si, než se tak nějak oklepu, vzpamatuji, kopnu do sebe skleničku a postavím se od baru. Na stůl hodím peníze a krátce se otočím na Inori.
    "Dobře, neotvírej je, klidně si je nech. Najdu toho démona i jiným způsobem. Jsem zvyklý si všechno obstarávat sám," zavrčím naštvaně, ale něco v mém naštvání se zlomí a jenom sklopím hlavu, než se vydám z baru bez dalších slov pryč.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 19:50

    Zprvu mi nic neřekne, jen se opře o bar a chvíli je potichu. Sledovala jsem jeho výraz, ale když mi řekne, že nemůže se mnou zůstat, ani kdyby chtěl, nahrnou se mi slzy do očí a začnou mi i stékat po tvářích. Byla jsem opravdu ráda, za svou masku, nemohl mě teď totiž vidět. Nechtěla jsem, aby mě kdokoliv takhle viděl. Po chvilce však do sebe kopne skleničku, hodí peníze na stůl a otočí se na mě s tím, že si mám ty dokumenty nechat. Překvapeně zamrkám, jeho tón mě zarazil, zněl tak naštvaně... A měl na to právo, právě jsem mu odmítla pomoct. Zarazím se a sklopím pohled ke stolu, slyšela jsem, že Zeke odchází a tak dokumenty položím vedle sebe na stůl a zadívám se na něj.
    "Je to tak lepší, Inori, toleruje tvou přítomnost, jen protože se mu to hodí... Nepotřebuješ ho, nestojí ti za to," ozve se mi Kagerův hlas v hlavě a silněji pocítím jeho přítomnost, což mě uklidní.
    "Já... Já nevím co dělat, Kage... Chci... Chci s ním zůstat, ale jak... Jak by mohl mít rád démona?" zašeptám se sklopenou hlavou a po chvilce se natáhnu k dokumentům, do kterých vpustím trochu magie. Otevřou se a tak je vezmu a pomalu se vydám hledat Zekeho.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 20:09

    Sklopený pohled k zemi mi připomněl chvíle, kdy jsem byl naprosto bezmocný a na ráně, což pro mě neznamenalo žádné pěkné vzpomínky, tedy až na jednu jedinou. S povzdechem jsem kráčel z baru a vydal se někam ke kraji města, kde budu mít klid. Nechtěl jsem tam Inori nechávat, měl bych se vrátit... Nechtěl jsem aby ji někdo ublížil, to opravdu ne a tak jsem se zasekl. Nakonec si ale uvědomým že je dost silná a postará se o sebe. Natěžko polknu a naštvaně kopnu do kamene, který se odkutálí někam pryč, než přidám do kroku a tak nějak začnu bezcílně bloudit městem. K mému překvapení jsem se z něj docela brzo vymotal a tak zůstanu civět na dalekou planinu a zahledím se do dálky.
    "Pitomé podsvětí.... proč jsem tady vůbec lozil? A proč mám tyhle otravné výčitky svědomí?" zavrčím do ticha a měl jsem chuť do něčeho pořádně praštit, vybít si vztek a zlost, kterou jsem cítil spíše sám na sebe než na kohokoli jiného.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 20:17

    Vyjdu z hostince a rozhlédnu se po ulici, nikde jsem Zekeho neviděla a tak se pomocí levitace dostanu na nejbližší střechu budovy a znovu se rozhlédnu.
    "Vykašli se na něj Inori," řekne mi Kagerou a jeho hlas zněl zvláštně. Neměl Zekeho rád, toho jsem si už všimla, ale... Já na tom byla přesně opačně. Záleželo mi na něm až moc. Když ho nikde neuvidím, skočím na další střechu a rozběhnu se dát.
    "Jen ti ublíží," zavrčí můj vlčí společník. Ignorovala jsem ho a běžela dál.
    "Nezáleží mu na tobě!" zavrčí hlasitěji, pevněji stisknu dokumenty v ruce a přidám do kroku v zoufalé snaze ho najít. Konečně ho uvidím za hradbami a tak seskočím na zem a vydám se k Zekemu.
    "Až mu nebdueš užitečná, odkopne tě! Jako teď!" zařve Kagerou a cítila jsem, jak z něj sálá vztek, který byl mířený na mého bělovlasého společníka. Zuřil a jeho krvežíznivost byla větší, než kdykoliv předtím.
    "Kagerou! Ubližuješ mi!" křiknu nahlas a chytím se za hlavu. Dokumenty spadnou na zem a já se skrčím k zemi a tiše zakňučím. Kagerou se dral na povrch a jediné, na co myslel byla Zekeho krev. Po dlouhé době mi připomněl, že není jen mou součástí a mým jediným přítelem, ale také to, že ve své pravé podstatě je bestií.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 20:30

    Sledoval jsem krajinu před sebou a tiskl ruce v pěst. Nevěděl jsem co mám dělat. Nebylo to poprvé a nejspíše ani naposledy. Nechtěl jsem se takto s Inori pohádat, ale pravda byla že jsem ji moc nerozuměl, jistě měla spoustu svých důvodů se chovat tak, jak se chovala...ale já na to prostě nebyl zvyklý. Když se mi však vybaví její tvář, zaseknu se na místě. Vůbec jsem nevěděl jak se cítí... když jsem ji viděl do tváře, dokázal jsem pochopit co dělám špatně dle jejich výrazů, ale dneska jsem neměl absolutní ponětí o tom co jí bylo, proč se tak chovala. Ne, tohle nebyla její chyba ale moje. S povzdechem sklopím pohled k zemi a uvolním svůj stisk, už jsem byl klidnější. V momentě kdy však zaslechnu hlas Inori, se prudce otočím a bez váhání se rozbehnu k mé společnici, která křikla že jí někdo ubližuje, to jméno jsem ale neslyšel. Klečela na zemi a držela se za hlavu a mě bylo hned jansé že se něco děje.
    "Inori!" vyhrknu starostlivě a v tuhle chvíli se ani nehlídám, bylo mi jedno jak se tvářím, jenom jsem se chtěl co nejrychleji dostat k ní a pomoct ji, i když jsem prozatím netušil co s ní je a jestli ji budu vůbec nápomocný.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 20:36

    Ze všech sil jsem se snažila potlačit Kageho, který chtěl Zekeho zabít, ale k mému překvapení jsem tentokrát boj prohrávala. Vždycky jsem ho nějak potlačila, ale teď... Bylo to, jako by se zcela změnil, ale také jsem částečně mohla cítit jeho emoce. Měl o mě strach, chtěl mě ochránit, chtěl, abych byla v bezpečí, ale zároveň se bál... Že když budu se Zekem, už ho nebudu potřebovat, zapomenu na něj a on zanikne. Zaslechnu, jak Zeke starostlivě vykřikl mé jméno a poté kroky, které ke mě mířily. To však ještě víc podnítilo Kagerův vztek.
    "Kagerou," zakňučím, když si všimnu, že kolem mě začíná vířit malé množství černo-modré energie. Jakmile se však ke mně Zeke dostane, prudce ho odstrčím a sama od něj poplašeně odskočím. V ten moment se Kagerou zhmotní a okamžitě se hlasitým řevem se vrhne proti Zekemu s úmyslem ho zakousnout.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 20:46

    Netušil jsem co se děje, ale vypadalo to že mé společnici není vůbec dobře. Zmateně jsem ji pozoroval, dokud jsem kolem ní neucítil to děsivé množství temné energie, díky které mi zamrazilo v zádech. Na malou chvíli jsem dostal chuť se od ní vzdálit, ale nechtěl jsem opakovat stejnou chybu jako předtím a proto jsem se nezastavil. V momentě kdy zakňučí něčí jméno a prudce mě od sebe odstrčí v jakési panice, zůstanu stát na místě a nevěřícně sleduji jak energie nabrala tvaru vlka, který se po mě okamžitě vrhl. Na tuhle chvíli jsem prostě nebyl připravený a tak nebylo divu, že jsem zcela zmaten zůstal stát na místě, dokud se mi nezakousl do ramene. Okamžitě vyjeknu bolestí, která se mi zaryje do ramene a poplašeně se rozhlédnu po Inori. Co to s ní je?! Kde je?! Jenže přes to stvoření jsem vůbec nic neviděl... V panice ho okamžitě chytím za tlamu a vší silou se mu ji pokusím otevřít, bych se dostal z jeho bolestivého sevření, než jsem od něj poplašeně odskočil a vyjeveně sledoval tvora před sebou. Vůbec ale vůbec nic jsem nechápal....
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 21:27

    S hrůzou v očích jsem sledovala, jak se Kagerou vrhl po Zekem a zakousl se mu do ramene. Nedokázala jsem se ani pohnout, stále jsem se snažila Kagera potlačit, zkrotit, ale... Nešlo to. Navíc jsem si připadala zesláblá a s hrůzou si uvědomím, že tentokrát potlačoval on mě.
    "Zeke!" vyjeknu, když uvidím, jak mu po tričku stéká krev a vyskočím na nohy, Kagerou mě však vlnou temné magie srazí zpátky k zemi, což bylo něco, co nikdy neudělal.
    "Nenechám tě jí ublížit!" zařve rozzuřeně, než začne shromažďovat velké množství temné magie, kterou čerpal z našich společných zásoby a následně jí vyšle proti Zekemu.
    "Kagerou!" zařvu na něj rozzuřeně a nechám ho cítit veškeré mé emoce. V ten moment se zarazí a otočí mým směrem.
    "Miluješ ho," řekne překvapeně v mých myšlenkách. Přikývnu a ucítím, že se uklidnil, už nebojoval o kontrolu, ale ani se nechtěl stáhnout. Místo vzteku však cítil smutek.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 22:27

    Štvalo mě že nevím co je s Inori, ale v momentě kdy ji zaslechnu někde za vlkem a odskočím do boku kde ji spatřím a tak se uklidním. Vyjekla mé jméno, ale to bylo to poslední co mě zajímalo. Rychle ji sjedu pohledem, zatímco ji vlk pošle k zemi za pomocí temné magie. Sotva se nadechnu abych ho okřikl, rozzuřeně na mě zavrčí že mě nenechá ublížit Inori. Párkrát zamrkám, než se zadívám na temnou magii, kterou shromážďoval před svou tlamou. Z temné magie přede mnou se mi krátce udělá špatně a polije mě studený pot. Byl jsem... příliš blízko abych se tomu stihl vyhnout, ale i tak jsem si prostě nemohl dovolit nechat se zasáhnout. Z rány, která se mi táhla od klíční kosti na levé ruce až po rameno před sebou vytvořím dostatečně pevnou stěnu na to, aby alespoň částečně odklonila jeho útok. I přesto že jsem dal do magie dostatek síly, stále to nebylo dost na to, abych útok zcela vykryl. Neměl jsem dna to dostatek času a tak jsem byl rád za to, že většinu z temné magie zadržela stěna z krve. Zaslechl jsem Inori, zrovna ve chvíli, kdy mě zbytek magie zasáhl do boku a cítil jsem ho až někde u krku, tedy kromě narůstající bolesti v celém těle, která mě přepadla už při pádu. Párkrát jsem to vzal o zem, než jsem se zastavil kdo ví jak daleko. Chvíli jsem paralizovaně ležel na zemi a odmítal se pohnout. Cítil jsem v celém těle pulzující bolest, díky které jsem křečovitě sevřel snad všechny svaly v těle a snažil se potlačit nějaké to nutkání zařvat. Doslova jsem si prokousl ret abych před Inori neprojevil známku slabosti, než jsem ucítil jak bolest ustupuje a magické předměty v mém těle, ničí veškerou temnou magii. Zahanbeně zvednu ruku, jejíž hřbet si položím na oči, do kterých se mi nahrnou slzy. Ač jsem se snažil sebevíc, nedokázal jsem je udržet všechny a tak mi přeci jen jedna sklouzne po tváři a zaboří se do půdy podemnou. Tohle... jsem vážně nechtěl.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 22:34

    S narůstající panikou jsem sledovala, jak Zeke odletěl několik desítek metrů dozadu, kde zůstane bez hnutí ležet. Okamžitě ucítím obrovskou paniku, která mě donutí běžet rychleji než kdy předtím. Brzy jsem byla u Zekeho a tak sklouznu koleny po trávě a zabrzdím až těsně u něj.
    "Zeke!" vyjeknu a panika se starostí byla jasně v mém hlase znát. Prohlédnu si ošklivou spáleninu, kterou měl na boku a také jeho krvácející rameno. Udělá se mi knedlík v krku a naroste ve mě panika. Rukou si zakrýval oči, takže jsem nemohla vidět, jak se tváří.
    "Zeke, je mi to strašně líto, nechtěla jsem..." vydechnu a do očí se mi nahrnou slzy. Ucítím, jak se Kagerou přiblížil a teď levitoval kousek od mé hlavy a jen nás tiše sledoval. Z malé brašny, kterou jsem měla u sebe, vytáhnu obvazy a opatrně Zekemu roztrhnu a sundám tričko, než mu začnu rány ošetřovat.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 22:56

    "Omlouvám se," to bylo to první na co jsem se zmohl, když jsem zaslechl Inori jen kousek od mé hlavy. Sundávat ruku z očí jsem však nechtěl a tak bez hnutí zůstanu ležet dál, zatímco mi ošetřovala rány na těle. Nechtěl jsem ji tolik rozzuřit, ani ji ublížit.
    "Měli pravdu. Nakonec se od démonů až tolik neliším, že?" vydechnu s nuceným smíchem, kterým jsem se snažil zahnat narůstající paniku a strach, který okamžitě potlačím někam do ústranní. Nečekal jsem na tuhle otázku žádnou odpověď a teď jsem v ní nedokázal najít ani žádný význam. Znovu si zkousnu ret a vydechnu všechen vzduch, který jsem měl v plicích. Chtěl jsem něco říci, ale usoudil jsem že cokoliv co bych teď vypustil z pusy, by nakonec vyznělo jako totální sračka a tak se rozhodnu mlčet a nic neříkat.
    "Opravdu se omlouvám," vydechnu znovu, než si sundám ruku z očí a spustím ji bezvládně podél těla. V očích se mi stále leskly slzy, se kterými se zadívám na Inori, než se nejistě avšak mile pousměji. To zvíře levitovalo kousek od její hlavy, měl jsem v hlavě tolik otázek ale teď na to nebyla vhodná chvíle. Svůj pohled znovu přemístím na modravou oblohu, na kterou se zadívám.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 23:04

    Překvapeně zamrkám, když se mi omluví, ale raději pokračuji v jeho ošetřování. V očích mě stále štípaly slzy, nechtěla jsem ho vidět takhle zraněného. A ještě mojí vinou. Skousnu si ret a když Zeke vydechne, že se od démonů až tolik neliší, povzdechnu si.
    "A jací jsou démoni? Musí nás každý soudit podle toho, co jsme? Nikdo si nevybere, čím se narodí. Nezáleží spíš na tom, co se rozhodne se svým životem dělat?" zašeptám potichu a nechám masku na svém obličeji zmizet. Netušila jsem, proč jsem to udělala, ale v tuto chvíli jsem se za ni nechtěla schovávat. Zeke se mi znovu omluví a tak zavrtím hlavou, pohled, který mi však věnuje, mě zcela odzbrojí. Měl slzy v očích a na tváři krásný úsměv. Chvíli se na něj jen dívám, než mi lehce zčervenají tváře a sama se pousměji.
    "Já bych se měla omlouvat, přeci jen jsme tě zranili," řeknu a postavím se na nohy. Zvednu ruku a pohladím Kagera po hlavě. Potřebovala jsem si s ním promluvit, ale první jsem se chtěl ujistit, že je Zeke v pořádku.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 23:32

    Vnímal jsem její slova a přemýšlel jak bych na ně měl odpovědět. Chtěl jsem ji všechno říci, ale co by řekla na to, že jsem anděl? Opravdu by si myslela že ji jenom využívám a až mi nebude užitečná, zabiju ji. Nechtěl jsem riskovat že ji svou blbostí ztratím a tak si povzdechnu a na chvíli zavřu oči.
    "Nechtěl jsem tím nařknout všechny démony na světě, pouze většina zabíjí tu menšinu dobrých a ty jsi jedna z nich. Držíš se u mě aniž bys z toho cokoliv získala, aniž bys cokoli požadovala, cestuješ se mnou a neustále mi pomáháš a nikdy za to nic nežádáš.... Nejsem na tohle zvyklý, takže když si do mě jednou za čas praštíš, je to v pořádku," přiznám po chvilce, než oči znovu otevřu a zabloudím očima k Inori. Znovu mě překvapí když na sobě neměla masku a na její lesklé oči, které vypadaly jako nebeské diamanty. Omluví se mi, že mě zranili a když se postaví, udělám to samé.
    "Zasloužil jsem si to," odpovím jednoduše a zadívám se na démona u její hlavy, než se k nim otočím zády a popojdu o kus dál, abych si utřídil myšlenky. Na svých zádech jsem cítil přitomnost magické značky, která mi zamezovala létat a tak si jenom tiše povzdechnu a nepřítomně se zadívám na nebe. *Když už tak se vším že otče?* pomyslím si a s tichým zavrčením se přes rameno zadívám na Inori, než začnu obdivovat její práci při ošetřování. Na podobné věci jsem byl... mamlas.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 16/7/2018, 23:50

    Zahřeje mě u srdce, když mi sdělí, že jsem jednou z těch dobrých démonů a tak se usměji, když však řekne, že to, že jej jednou za čas praštím je v pořádku, zamračím se.
    "To v pořádku není, Zeke. Nechci ti ubližovat," vydechnu a zamračím se na něj. Dlouho mi to však nevydrželo.
    "Pomáhám ti, protože... Protože tě beru jako svého přítele a... Těch si vážím," řeknu nakonec a když se Zeke začne stavět na nohy, chci protestovat, ale nakonec ho nechám. Jakmile však řekne, že si to zasloužil, znovu ho probodnu pohledem. Tentokrát však nic neřeknu a jen sleduji, jak popošel dál a nakonec se otočí na mě, než začne zkoumat své obvazy.
    "Mimochodem... Zeke, tohle je Kagerou," řeknu a ukáži na vlčí hlavu s ovčí maskou, která levitovala kousek nade mnou. Kagerou cosi zavrčí a pootočí hlavu stranou. Cítila jsem z něj změť emocí, ale krvelačnost nebyla jednou z nich. Povzdechnu si a nechám ho být... Omluvu bych z něj v životě nedostala.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 16/7/2018, 23:59

    Úžasle jsem sledoval, co všechno mi byla schopná vytknout během jedné minuty a tak se místo jakýchkoli slov, hlasitě rozesměji.
    "Musím uznat, že máš sílu... kdybych to neodklonil, kdo ví jak bych na tom byl," zamyslím se ne žse zadívám na vlčí hlavu, která se zadívala stranou a Inori mi jej po chvilce představí jako Kageroua. Chvíli jsem si ho měřil pohledem a prohlížel si jeho masku, než jsem si povzdechl a popošel blíž k těm dvoum.
    "Těší mě? I když... rád bych tě poznal za příjemnějších podmínek ale hádám že to už nezměním," vydechnu a zadívám se na něj, než svůj pohled zase stočím k Inori.
    "Hádám že mě tvůj společník...nesnáší?" zeptám se po chviličce.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 00:07

    Zeke poznamená, že mám opravdu sílu a kdyby útok neodklonil, netušil, jak by na tom byl. To bylo něco, nad čím jsem ani nechtěla přemýšlet a tak rychle zavrtím hlavou. bělovlasý mág k nám přistoupí a promluví na Kageho, který ho ignoroval a nakonec se otočí na mě s tím, že ho můj společník nejspíš nesnáší. S povzdechem zavrtím hlavou a zadívám se na velkou vlčí hlavu.
    "Neřekla bych, že tě nesnáší... Nevěří ti, snaží se mě chránit a žárlí," odpovím se zamyšleným výrazem.
    "Já nežárlím!" odfrkne si Kagerou a propálí mě pohledem. Jen se k němu natáhnu a začnu ho drbat na hlavě.
    "Kagerou... Vždycky budeme spolu, ale můžeme mít i jiné přátele. To neznamená, že na tebe zapomenu... Nikdy jeden, bez toho druhého, pamatuješ?" zašeptám a dám vlkovi pusu na vrch masky. Kage se po chvilce pousměje a nakonec se otočí na Zekeho, kterému věnuje dlouhý pohled, než se rozplyne. Povzdechnu si a zavrtím nad chování mé "druhé poloviny" hlavou.
    "Omlouvám se za něj... Někdy zapomínám, že je stále bestií, přestože má vlastní osobnost a hlavu," zamručím.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 00:15

    "Možná bych se snáze smiřoval stím že mě nesnáší, jsem na to zvyklejší... i když ony ty všechny nedůvěřivé pocity, nakonec směřují k tomu stejnému," vydechnu a když si znovu vybavím jak nasupeně odpověděl že nežárlí, pousměji se. Sledoval jsem ty dva pospolu a musel se pousmát, jinak to ani nešlo. *Inori, omlouvám se za své chování. Je tu tolik věcí, které bych ti rád řekl ale nemůžu, protože bych tím riskoval naše přátelství a tak nějak na to nejsem připravený,* zazní mi v hlavě ale odmítnu tyhle slova říct nahlas, přestože jsem tak moc chtěl. Místo toho si jen povzdechnu a prohrábnu si vlasy, než se vlk předemnou rozplyne.
    "Neomlouvej se, to já bych se měl omlouvat, nikdy jsem neplánoval ti ublížit," vydechnu a na chvíli zavřu oči, než přistoupím k Inori a chytím ji kolem pasu, než ji zvednu do vzduchu a obejmu ji.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 00:21

    Měla jsem sto chutí zeptat se na Zekeho minulost, to o čem mluvil.. Neznělo to, jako by si zrovna prošel růžovým sadem, ale spíš, že na něj byl život opravdu krutý. Ale nechtěla jsem do toho strkat nos. Pokud bude chtít, řekne mi to sám.
    "On... Je prostě takový," řeknu nakonec s povzdechem a nechám to být. Rozhostí se mezi námi ticho, Zeke vypadal opravdu zamyšleně a já ho nechtěla rušit. Nakonec mi řekne abych se neomlouvala, že by měl spíš on, za to že mi ublížil. Než stihnu cokoliv říct, ocitnu se ve vzduchu přitisknutá k Zekeho hrudníku. Překvapeně vypísknu, ale nakonec mu omotám ruce kolem krku a opřu si hlavu o jeho rameno. Cítila jsem, jak červenám, přeci jen neměl tričko a... Poprvé mě objal... To... Když jsme spali se nepočítá, to jsem se mu já nasáčkovala do postele, ale teď... To udělal on sám. při tomto uvědomění znovu tiše, ale přesto radostně vypísknu a ještě víc a na něj přitisknu. Dávala jsem si však alespoň trochu pozor na jeho ranění.
    "To nic, nezlobím se," zašeptám nakonec a vzpomenu si na dokumenty, které ležely někde na louce. Ale teď jsem se nedokázala přimět k tomu, aby mě to zajímalo.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 04:31

    Nad tím že je Kagerou prostě takový se jenom pousměji a dál k sobě spokojeně tisknu ovečku. Její srst hřála a byla na dotek příjemná, cítil jsem jak mě lehtá na holé kůži ale vůbec mi to nevadilo, spíše naopak. Zaslechnu její tiché vypísknutí, ale nechal jsem to být, nějak se mi nechtělo příliš vzdalovat, jenže když mě při obtížnějším pohybu zabolí v ráně, rozhodnu se ji nakonec postavit na nohy. Nezlobila se, což mě tak nějak uklidnilo.
    "Myslím, že po téhle zkušenosti se budu hádkám vyhýbat," zasměji se ačkoli jsem to nemyslel nijak špatně. Zkrátka mě to pobavilo a i když jsem mohl dopadnout opravdu špatně a byl jsem si toho plně vědom, snažil jsem se odlehčit situaci pro to, aby to mou malou společnici netrápilo. Přeci jenom jak jsem věděl... nerada ubližovala ostatním a upřímně? Teď jsem byl rád že to můžu dělat za ní. Na chvíli se odmlčím a všimnu si že zírám na Inori už nějakou chviličku, tak si odkašlu a zadívám se někam stranou.
    "Jak to tak vidím, zalezu do nejbližšího hostince a půjdu se natáhnout, přece jenom mě to stálo více energie, než bych sám chtěl a mé tělo si o odpočinek doslova žádá," vydechnu a s tím se také rozejdu zpátky k hradbám města. Opravdu jsem byl unavený a hádal jsem že za to může i ten nátlak temné magie, která mi na chvíli opět připomněla jak nebezpečná je. Trochu se mi motala hlava, ale nijak výrazně hůř mi nebylo.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 15:04

    Tiskla jsem se k Zekemu a v tuhle chvíli jsem opravdu nemohla být spokojenější. Nakonec mě ale přeci jen postaví na nohy a tak se na něj s úsměvem zadívám. Poznamená se smíchem, že po téhle zkušenosti se bude hádkám vyhýbat. Usměji se na něj a přikývnu. Také jsem se s ním nechtěla hádat, nebo se na něj zlobit. A byla jsem mu vděčná, že se snaží situaci odlehčit, bylo mi hned trochu lépe. Chvíli se na sebe jen díváme, než Zeke poznamená, že si chce odpočinout a vydá se do města. Opravdu vypadal unaveně a byl zraněný, takže jsem to plně chápala. Vydám se za ním, ale pár krocích si vzpomenu na dokumenty, které ležely někde na louce a tak se začnu rozhlížet. Po chvilce je uvidím a tak pro ně doběhnu, než doženu Zekeho a volnou rukou ho chytím za tu jeho. Zamířím přímo do hostince, ve kterém jsme předtím byli, přeci jen jsem nechtěla, aby nás vedl můj společník. Přeci jen bychom bloudili možná i několik hodin, než bychom to našli. Pousměji se a když procházíme branami, zhmotním si na obličeji vlčí masku. Brzy jsme stáli před hostincem, kde Zeke pronajme pokoj a brzy jsme byli oba zalezlí v posteli.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 15:09

    Upřímně jsem byl rozlámaný a těšil jsem se až si lehnu, navíc nebylo kam spěchat. Najít toho démona rozhodně nebude jendoduchá záležitost a pokud s jeho hledáním měla problém i královská stráž, pak jsem mohl jenom tiše doufat, že budu mít štěstí. Na chvíli se odmlčím a až když ucítím jak mě Inori chytila za ruku, pohlédnu na ni a usměji se, než spolu vyrazíme do hostince.
    Pronajatí pokjů bylo bez problému, narozdíl od jiných království, tady nám ostatní démoni vycházeli vstříc a i když sebarman tvářil trochu kysele po tom, co jsme se o králo bavili tak nahlas, nakonec nás stejně přivítal a ubytoval. Díky tomu jsem se konečně mohl natáhnout na postel a znovu se zadívat na strop hostince, který vypadal o dost lépe než všechny, ve kterých jsme porzatím byli.
    "Ten tvůj společník je bestie? Stále tak nějak netuším jak to je a pokud by ti to nevadilo, rád bych se o tobě dozvěděl něco víc, přece jenom si mě docela dost vyděsila," vydechnu po chvilce a sotva jsem se chtěl otočit na bok, zjistil jsem že to není dobrý nápad a tak jenom natočím hlavu směrem k Inori, abych ji viděl do tváře.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 15:17

    Uvelebím se vedle Zekeho, ale tentokrát jsem se na něj tolik nelepila, bála jsem se, že mu ublížím ještě víc, nebo neopatrně zatlačím na rány. Ale i tak jsem byla velice spokojená a sama jsem se cítila nějak unavená. Ne po fyzické stránce, to jsem měla energie dost, spíš... Mě vyčerpal mentální souboj s Kagerouem. Tiše si povzdechnu, ale když se mě můj spoelčník zeptá na Kageho, zvednu hlavu a zadívám se do jeho očí.
    "V podstatě jsme jedna bytost," řeknu na začátek a teď když už jsme byli sami, znovu si sundám masku. Stále jsem však přemýšlela, jak to vysvětlit a napadne mě, že nejlepší bude vysvětlit, jak vznikl.
    "Někteří démoni mají kromě démonické ještě jednu podobu, které se říká bestiální, dokáží se do ní změnit, ale jen málo z nich ji dokáže ovládat. Za normálních okolností by neměli mít vlastní osobnost, ani mysl, ale já... Byla jsem sama, nikoho jsem neměla, když jsem se přiblížila k jiným démonům, snažili se mi ublížit... Já... Jsem nějak rozdělila svou duši na dvě poloviny, jedna mi zůstala a druhou pohltila bestie ve mě, díky tomu získala vlastní osobnost a já ho pojmenovala Kagerou..." vysvětlím nakonec trochu nejistě a zadívám se na Zekera.
    "V podstatě jsme dvě části jedné bytosti, ale i přesto, že vznikl z mé duše, stále je bestií a proto je mnohem zuřivější a krvelačnější než já. Občas na to zapomínám," řeknu s povzdechem.
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 15:26

    Na malou chvíli přestanu dýchat a jenom se zaposlouchám do okolních zvuků a také do hlasu Inori. Vysvětlila mi jak se to vlastně s Kagerouem má a tak se na ni překvapeně podívám. K mému ještě většímu překvapení už zase neměla masku a tak jsem ji mohl vidět do obličeje. *Takže si ji sundávala jenom když jsme o samotě.* Popravdě mě to tak nějak těšilo, byla krásná a nevinná a pro hodně démonů by se mohla stát terčem znásilnění... Uujenom pro to jak vypadá a tomu jsem chtěl zabránit. Ta představa se mi hnusila a štvala mě i když jsem tak nějak tušil že je to v podsvětí hádám obvyklá věc.
    "To je zvláštní, ale chápu. Takže jste jedna bytost," zopakuji a znovu si vybavím to jak Kagerou vypadal a jak se choval. Snažil se Inori chránit, to jsem pochopil už jenom z jeho slov. Zároveň mi na tom něco nesedělo, ale o podsvětí jsem stále věděl málo věcí, takže jsem si netroufal nic tvrdit s jistotou.
    Inori
    Inori
    Admin


    Posts : 227
    Join date : 28. 04. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Inori 17/7/2018, 15:40

    Tiše jsem čekala, co mi na to řekne, jestli mě neodsoudí, nebo... Nevím, netušila jsem, jak zareaguje, ještě nikdy jsem to nikomu neřekla. V momentě, kdy však jen zopakuje, co jsem řekla s tím, že to chápe, uleví se mi a pousměji se, než se k němu opět přitulím a nadechnu se jeho vůně.
    "Pak si s ním musím promluvit, aby to už neudělal," zamumlám spíše pro sebe a zavřu oči. Byla jsem opravdu utahaná, takže netrvalo dlouho a už jsem o sobě nevěděla.

    Probudím se o pár hodin později, stále natisknutá na Zekeho, který ještě spal. Pousměji se a opatrně se nadzvednu tak, abych ho neprobudila. Zadívám se na jeho klidnou, spící tvář a opatrně natáhnu ruku, abych se jí dotkla. Spokojeně se usměji, když mu konečky prstů přejedu po tváři a to, co mě včera trápilo mi už bylo jedno. Věřila jsem, že mě jen nevyužívá, ale že jsme možná opravdu přátelé a... Možná i když splní úkol, půjdeme oba do lidského světa a jednou za čas se budeme někde scházet....
    Zekero
    Zekero


    Posts : 191
    Join date : 09. 12. 17

    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Zekero 17/7/2018, 15:52

    'Pak si s ním musím promluvit, aby to už neudělal,' zaslechnu ještě těsně před tím, než tak nějak začnu upadat do polospánku a ještě si stačím uvědomit, že se ke mě má společnička přitulila. Spal jsem dlouho, i když jsem se sem tam v noci probudil, pronásledovaný tím hnusným snem. Snažil jsem se na něj nemyslet a jít spát, ale vždy když jsem znovu usnul, začalo to na novo a moje mysl to po nějaké době vzdala. Byl jsem totiž příliš unavený a vyčerpaný na to, abych se tím nechal rozházet jako jindy.

    Brzy ráno mě probudí cosi, co mě lehtalo na tváři a tak se párkrát nadechnu, než zvednu ruku abych tu otravnou mouchu odehnal. K mému překvapení však chytím ruku Inori a tak zvědavě pootevřu oči a zůstanu na ni chvíli koukat.
    "Je tvou zálibou pozorovat jak ostatní spí?" vydechnu stále trochu rozespale, než si nakonec dlouze zívnu a opatrně se posadím. Sice se mi nechtělo dělat vůbec nic, ale věděl jsem že si budu muset obstarat nějaké oblečení a nejlépe i plášť, pod který bych se mohl skrýt. Přeci jenom pokud půjdeme po tom generálovi, bude lepší se krýt než hned poukazovat na to jak vypadám. Až teď si uvědomým že stále držím jInorinu ruku a tak se na ni omluvně podívám, než ji pustím.

    Sponsored content


    Inori & Zeke :3 - Stránka 5 Empty Re: Inori & Zeke :3

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 28/3/2024, 12:36