Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Aron & Aelin

    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 17:48

    Prohlížela jsem si jeho tvář, že mi ani nedošlo, že jsem stále ještě nepustila jeho kapuci a nestáhla ruku k sobě. Jenže než jsem si to stihla uvědomit, chytil mě. Nedržel mě moc silně, ale věřila jsem tomu, že kdybych se pokusila vyklouznout svou rukou z jeho sevření, nepustil by mě jen tak. Naprázdno jsem polkla a jak on šel, já couvala a tak mě natiskl až na protější zeď. V tom, že nemám moc odkud brát jistotu, že mi neublíží se rozhodně nepletl. Otevřela jsem okno, pustila si ho do pokoje a přitom ho ani neznám! *Ale já ho znám!* Napoenula jsem se v duchu, i když jsem stále nemohla přijít na to, odkud je mi tak povědomí. Zaklonila jsme hlavu abych mu viděla do tváře, když se teď nade mnou tyčil v celé své výšce. Stiskla jsem zuby. Nemohla jsem mu ani nic odpovědět, protože když jsem otevřela pusu, abych něco řekla, žádná slova ven nevyšla. Prostě to nešlo, jak jsme měla oteklý krk. Naštěstí mě natlačil na stěnu blízko dveří. Zvedla jsem tedy druhou ruku a naznačila, že klidně můžu začít bouchat do dveří. A doma jsem sama rozhodně nebyla. Takže zase tak bezbranná jsem nebyla. Tedy já ano, ale můj otec ne. Navíc tady, v našem domě nefungovala magie. Alespoň to jsem věděla, zatímco on to netušil.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 17:56

    Nepanikařila, jen se na chvíli v jejích očích objevila nejistota, která následně zmizela a zcela klidně mi naznačí, že by mohla zabušit na dveře a upozornit kohokoliv, kdo byl v domě. Usměji se, než jí chytím obě ruce a jednou rukou jí je přešpendlím nad hlavou. Ušklíbnu se, nedržel jsem jí nijak pevně a neměl jsem v plánu jí ublížit. Nakonec jí pustím, ustoupím dozadu a znovu si přetáhnu kapuci přes hlavu. Došlo mi, že nemůže mluvit kvůli krku a nic s tím nenadělám, proto se rozejdu k oknu, ze kterého vyskočím. Venku se ale ještě otočím.
    "Zase se někdy uvidíme, Aelin!" houknu na ni, než zastrčím ruce do kapes a zmizím ve tmě.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 18:06

    Vypadal klidně. On vlastně klidný být mohl, i když kdyby na něj přišel můj otec, asi by to tak v pohodě nebylo. Když mi ale chytil obě ruce naznačila jsem mu, že mu můžu dupnout na nohu. Zatím jsem si z toho nic moc nedělala. Nebylo proč. Bylo zjevné, že mi nechce ublížit. Navíc já se s ním cítila v bezpečí, ačkoli je to bláznovství. Než jsem se ho nějak mohla zeptat na jméno, už si přetáhl kapuci přes hlavu a šel k oknu. Vyskočil ven a já se rozeběhla k oknu. Chtěla jsem taky vyskočit, abych ho zastavila, ale já bych tak hadce nedopadla. Proto jsme se zarazila vykloněná z okna a prosila jsem ho pohledem, aby zůstal. Aby mi řekl své jméno. Jenže to on neudělal. Prohodil, že se zase uvidíme a pak řekl mé jméno. On mě znal. Jistě že... Ve městě mě znalo spousty lidí. Povzdechla jsem si a když zmizel ve tmě, zase jsem pořádně zavřela okno a lehla si do postele. Zbytek noci jsem měla prapodivné sny, které se týkali vlka, který mě zachránil, i toho mladíka, který mě navštívil.

    Další dva dny mě otec nepustil z domu. A já ani nechtěla nikam chodit. Pořád jsem ještě nemohla mluvit a rozpovídala jsem se až druhý den večer. Otec se mě pořád vyptával kdo mi to udělal a kladl mi na srdce, že nemůžu být tak neopatrná. Vůbec se mu nelíbilo, že jsem tak bezbranná. A že jsem tak snadný cíl i když mě chránil on. Nemohl se mnou být neustále. Nicméně třetí den ráno jsem se už vytratila s houslemi do lesa. Chtěla jsem najít vlka, i když si mě většinou našel on. Musela jsem mu poděkovat. Bez něj bych tu už nebyla. Zalezla jsem tedy do lesa, ne nijak daleko, ale dost daleko od cest aby na nás náhodou nenatrefil člověk. A pak jsem začala hrát melodii, která se vlčkovi líbila.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 20:45

    Pár dní jsem bloudil po lese, ale k mému překvapení se mi zachtělo jít i do města a zase se jednou projít ve své lidské kůži. Vždy jsem se však vrátil domů - do lesa. Každý den jsem chodil na místa, kde Aelin většinou hrála, ale... Ani jeden den tam nebyla. To mě ale neodradilo od toho, abych se tam každý den vracel. A má vytrvalost se vyplatila, když už z dálky uslyším překrásnou melodii. Ihned se plnou rychlostí rozběhnu k onomu místu a začnu brzdit až kousek od Aelin. Vrtěl jsem ocasem a chtěl na ni štěknout, jako pozdrav, ale nechtěl jsem přerušit její hudbu. Proto jen dojdu až k ní a lehnu si tak, že jsem měl hlavu položenou na její noze. Tentokrát jsem ale oči nezavřel, místo toho jsem ji sledoval a když dohraje písničku, natáhnu se, abych jí mohl olíznout obličej. Hrozně rád jsem ji viděl a už vypadala mnohem lépe a v pořádku. Také jsem chtěl slyšet její hlas a tak jsem doufal, že už může mluvit.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 20:51

    Pousmála jsem se, když jsem viděla vlka, který přiběhl jako na zavolanou a brzdil až kousek ode mě. Dnes jsem se tolik neponořila do hudby. Byla jsme tu totiž hlavně kvůli němu, ne kvůli hudbě. A i on vypadal, že je moc rád, že mě vidí. Dohrála jsme tedy písničku a odložila housle právě včas, protože vlk se ke mě hned natáhl a olízl mi tvář. Zasmála jsem se a lípla mu pusu na čumák, než jsem se odtáhla a vyndala z malého batůžku rohlík s šunkou. No šunky tam bylo dvakrát víc, než bylo potřeba, ale bylo to pro něj. Dala jsem mu to jídlo tedy a zatímco se cpal jsem si ho hladila a mazlila. "Chyběl jsi mi." Zašeptala jsem. Ještě pořád jsem měla trochu ochraptělý hlas. Ale mohla jsem mluvit. To bylo důležitější. A pak, když jsem se vlkovi znovu zadívala do očí - došlo mi to! Ty oči!Povalila jsem vlka pod sebou s uculením a dívala se mu do očí. "Nepustím tě dokud se neproměníš! A dokud mi neřekneš jak se jmenuješ!" Prohlásila jsem hravě a čekala.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 21:03

    Sotva sáhne do batohu, ucítím vůni šunky a zpozorním, jakmile dostanu jídlo, tento úplatek velmi rád přijmu a hned se do něj pustím. Už jsem si i tak nějak zvykl, že mě hladí a mazlí se se mnou a tak jsem nijak nereagoval a... V životě bych nepřiznal, že si to také užíval. Zašeptá, že jsem jí chyběl a tak párkrát máchnu ocasem a zadívám se jí do očí. Najednou se zatváří, jako by jí něco došlo a dřív, než se naději, povalí mě na zem a hravě prohlásí, že mě nepustí, dokud se neproměním a neřeknu jí, jak se jmenuji. Chvíli přemýšlím o tom, že ji shodím na zem a poodběhnu, ale nakonec si povzdechnu a změním se do lidské podoby. Ležel jsem na zádech a Aelin mě stále tiskla k zemi, teď když jsem však byl větší, spíše na mě celá ležela. Omotám jí ruce kolem těla, aby nemohla slézt a ušklíbnu se.
    "Aron," řeknu jí.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 21:10

    Počkala jsem, než se vlk pode mnou neproměnil do lidské podoby. Samozřejmě že to byl on! Já to věděla! Ušklíbla jsem se hrdá sama na sebe, že jsem ho poznala. Prozradí mi, že se jmenuje Aron. Konečně jsem mu nemusela říkat vlk, tedy ve své hlavě, ale co. Prostě bylo příjemné znát jeho jméno, když i on znal moje. "Já věděla, že jsi to ty." Uculila jsem se a chtěla se odtáhnout, jenže mě Aron držel a já z něj tak nemohla slézt. Trochu jsem se začervenala. "Děkuju...za pomoc s těmi démony." Dostala jsem ze sebe se sklopenýma očima. Možná jsem to teď vytahovat neměla. Určitě mě bude i on poučovat o tom jak jsem neopatrná a že mě mohli zabít - že mě málem zabili.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 21:27

    Šťastně se uculí s tím že věděla, že jsem to já. Ušklíbnu se a neunikne mi ani to, jak se začervenala poté, co si uvědomila, že jí jen tak nepustím a v podstatě na mě ležela. Sklopí pohled a poděkuje mi, že jsem jí pomohl. Tiše se zasměji, než nás přetočím tak, že skončila pode mnou a natisknu se na ni.
    "Není zač... Ale neměl bych dostat odměnu?" zavrním jí do ucha a trošku se odtáhnu, abych viděl její výraz. Bavilo mě si s ní hrát a až teď jsem si uvědomil, že mám v lidské podobě mnohem více možností, než ve své lidské. Byl jsem zvědavý, jestli je tak odvážná a smělá pořád. Kde jsou hranice jejího strachu a co všechno mi dovolí. Navíc jsem byl zvědavý, proč po ní ti démoni šli a co je zač. Přeci jen... Není to každý den, co člověk narazí na větší skupinku démonů.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 21:33

    Zarazila jsem se, když se jen zasmál a zeptal se, jestli by neměl dostat odměnu. Čekala jsme, že mi bude vyčítat mou neopatrnost, tohle jsem rozhodně nečekala. Ale to už nás Aron přetočil tak, že jsem ležela já pod ním a on se na mě tiskl. Měla jsem ruce položené na jeho silných bicepsech a hned jsem byla celá rudá. "Část svojí odměny jsi si už snědl." Vyplázla jsem na něj jazyk a snažila jsem se tím zamaskovat svoje zrudnutí. "Nebo bys chtěl snad něco jiného jako odměnu?" Povytáhla jsem obočí. Tušila jsem, co chce, ale zajímalo mě, o co si řekne. "Chceš podrbat za ouškem? Nebo pod krčkem?" Zavtipkovala jsem a culila se jako andílek. Jako bych ho vůbec neprovokovala.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 21:50

    Pobaveně jsem sledoval, jak celá zrudla, ale nakonec prohlásí, že část své odměny jsem si už snědl. Tak nějak jsem tušil, že odteď budeme provokovat jeden druhého.
    "Rohlík se šunkou za záchranu života a riskování mého vlastního? Nemyslím si," řeknu jí. Povytáhne obočí a zeptá se, jestli bych chtěl něco jiného a následně, jestli chci podrbat. Zavrčím na ni, ale nebyl jsem naštvaný, náramně jsem se bavil. Jen něco tiše zabručím a začnu se k ní pomaličku sklánět. Cítil jsem její teplý dech na své tváři a když se naše rty téměř dotknou, odtáhnu se, slezu z ní a posadím se kousek dál.
    "Odpovědi. Co jsi zač? Proč po tobě ti démoni šli?" zeptám se jí a upřu na ni svůj pohled.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 21:58

    Zasmála jsem se, když zavrčel. Věděla jsem, že mi neublíží a že není naštvaný. Byla to zábava. Samozřejmě si všiml toho, jak jsem zrudla, ale nijak to nekomentoval. Prohlásil, že rohlík se šunkou za záchranu života a nasazení svýho vlastního by nešlo. *Takže bude chtít něco jiného.* Ale nic dalšího zatím neříkal. Jen se ke mě pomalu skláněl blíž a blíž. Cítila jsem, jak se mi rozbušilo srdce, jak se nám smísil dech. Cítila jsme jeho teplý dech na rtech a téměř jsem cítila i jeho rty na těch svých, ale... - Odtáhnul se dřív, než se naše rty dotkly. Měla jsem chuť na něj zavrčet, ale neudělala jsme to. Zarazila jsem se včas. Konečně mě pustil a sedl si kousek dál. Také jsem se posadila a zastrčila si vlasy za ucho. "To je...jednoduché." Špitla jsem a skrčila nohy pod bradu a objala si je. "Jsem Nephalem. Chtějí mě zabít jak démoni, tak andělé." Vysvětlila jsem prostě. Bylo zvláštní, jak snadno to šlo vyslovit. Věřila jsem mu. Aronovi jsem důvěřovala, jako bych ho znala celý život. Přesto jsem se trochu bála, jak na tuhle informaci zareaguje.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 22:08

    I přesto, že jsem jí už pustil a seděla kousek ode mě s neutrálním výrazem, stále jsem před očima viděl její lehce naštvaný výraz v momentě, kdy jsem se odtáhl. Pobaveně jsem ji sledoval, to jak si zastrčila pramínek vlasů za ucho i její lehkou nejistotu, když mluvila o tom, že je Nephalem. A kvůli tomu jí chtěli zabít jak démoni, tak andělé.
    "Nephalem?" zeptám se lehce zmateně. Ten pojem jsem neznal. Nikdy jsem o nich neslyšel, ale měla mou plnou pozornost.
    "Znám většinu druhů nadpřirozených bytostí, ne se všemi jsem se setkal, ale o Nephalemech jsem ještě neslyšel," zamumlám zamyšleně a čekám na její vysvětlení.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 22:17

    Překvapeně jsem zvedla oči k jeho tváři. Nečekala jsem, že by neznal pojem Nephalemové, ale vlastně to nebylo nic tak překvapivého. Vždyť co já vím kde žije? Třeba jako vlk žije v lese a ne ve městě. "Nephalemové jsou potomci andělů a démonů. Můj otec je démon a matka anděl. Tedy byla. Jak andělé tak démoni berou Nephalemi jako poskrvnu jejich rasy. Je to hrdelní zločin, za který se zabíjí jak rodiče dítěte, tak i samotné dítě. Není mnoho Nephalemů a ještě méně se jich dožije dospělosti. Stává se i to, že matka - ať už je démon nebo anděl, radši své dítě zabije a snaží se jakkoli skrýt to, že by kdy Nephalema porodila. Vlastně se snaží popřít a zamlčet jakýkoli styk s tou druhou rasou. A stejné to je s otci. Já..měla jsem štěstí. Nejdřív se o mě matka starala. Ale pak jí skrývání přestalo...bavit? Chtěla zase žít jako anděl. A tak jsem utekla, než aby mě dala do sirotčince nebo zabila. A našla jsem otce. On.. je jiný. Nestydí se za mě. Má mě rád a...nedovolí, aby se mi něco stalo. Tedy snaží se." Vysvětlila jsem v rychlosti a pousmála se při zmínce o mém otci. Opravdu jsem si lepšího přát nemohla. A když jsem ho našla - ten den byl snad nejšťastnější den mého života. Znovu jsem vzhlédla do očí Arona a čekala ještě nějaké otázky nebo reakci na to, že vůbec nemám existovat.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 22:58

    Poslouchal jsem její vyprávění a dozvěděl se zase něco nového. Nephalemové. Děti andělů a démonů, které ani jedna rasa nechce. Tiše zavrčím a zakroutím nad tím hlavou. Byl jsem však rád, že je naživu a že na ni nezanevřel alespoň otec.
    "Některé tvory vážně nepochopím," povzdechnu si nakonec a zavrtím hlavou.
    "Nezávidím ti... Být lovena jak démony tak anděli... Neboj se, tvé tajemství je se mnou v bezpečí, nikomu o tobě neřeknu," pousměji se a natáhnu se do trávy.
    "A je mi fuk, co jsi zač, jen mě to zajímalo," prohlásím nakonec po chvilce přemýšlení a zadívám se na modrou oblohu, po které klidně pluly mráčky. Stále jsem přemýšlel, nad tím, co mi řekla, nad nadpřirozenými tvory, nesmyslnou nenávistí mezi nimi, ať už byla oprávněná, nebo ne.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 23:03

    Překvapeně jsem si Arona prohlížela. S takovouhle klidnou reakcí jsem se dosud nesetkala. Ale byla jsem za ni ráda. Znovu jsem si zastrčila pramen vlasů za ucho a pousmála se. "Pověz mi něco o sobě." Vyzvala jsem ho po chvilce ticha, kdy se zdálo, že nad něčím přemýšlí. Ale já toužila o něm taky něco vědět. Když jsem mu toho teď o sobě tolik řekla. "Máš smečku? Je vás tu víc? A co tvá rodina? Máš sourozence?" Vychrlila jsem na něj spousty otázek a pak jsem si taky lehla do trávy a dívala se na oblohu. Najednou mě tak napadlo, že jsem se už dlouho neproletěla. Ale to bylo vždy riskantní. Povzdechla jsem si, otočila se na bok čelem k Aronovi a čekala na jeho odpovědi.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 23:07

    Z přemýšlení mě vytrhne až hlas Aelin, chtěl o mě vědět něco víc. Následně se mě zeptá na smečku a na rodinu. Povzdechnu si a jen zavrtím hlavou.
    "Jsem vlkodlak, ale to očividně víš. Také vlk samotář, takže smečku nemám a... Ani po ní moc netoužím. Většinu času trávím ve své vlčí kůži v lese. A ne, žádnou rodinu nemám, je to... Komplikované," řeknu a zamračím se prohrábnu si vlasy a svůj pohled přesunu na Aelin.
    "Vlkodlaků je ale v Atreii víc, vím o jedné celkem velké smečce, která má své území hluboko v lese... Raději se však od nich držím dál," pousměji se a přetočím se na břicho, zatímco si rukama podepřu hlavu. Otočím se však tak, abych viděl přímo na Aelin.
    "Co tvá rodina? Žiješ tedy s otcem?" zeptám se po chvilce.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 23:14

    Pozorně jsem poslouchala co mi Aron odpovídal. Nebylo to zrovna veselé, ale vypadal spokojeně. "Ano, bydlím tady s otcem a jeho přítelkyní." Přikývla jsem na jeho otázku. Ale ihned se mi z úst drala další otázka. "Proč nestojíš o smečku? Když se ke mě tak lísáš tak to nevypadá, že by ti samota vyhovovala." uculila jsem se trochu. Nechtěla jsme ho tím urazit, jen trochu pozlobit zase. Ale to, proč není ve smečce a to všechno mě opravdu zajímalo. "Já mám čas. Pověz mi to, prosím." Špitla jsem a nevinně se na něj usmála. Chtěla jsem ho jakkoli přesvědčit, aby mi o sobě řekl víc. Zajímalo mě to, už jen kvůli jemu samotnému. Zachránil mi život a já o něm přitom skoro nic nevím. Bylo to takové zvláštní.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 23:19

    Odpoví mi, že bydlí s otcem a jeho přítelkyní, než se mě zeptá na to, proč jsem sám, jelikož jsem nevypadal na někoho, kdo by samotu oceňoval vzhledem k tomu, jak jsem se k ní lísal. Zavrčím na ni, ale stále jsem měl pobavený výraz.
    "Jednou za čas společnost neuškodí... A tobě jsem se ukázat musel, jinak by ses v tom lese už tehdy ztratila," ušklíbnu se a trochu se protáhnu.
    "Samota mi nevadí, ale promluvit si s někým je občas fajn, proto chodím i jednou za čas do města... Každopádně nestojím o dalšího alfu, který na mě bude štěkat rozkazy," zavrčím a když mě poprosí, abych jí to pověděl, jelikož má čas, zaváhám.
    "Nepohodl jsem se s alfou smečky, bojovali jsme o jeho pozici. Prohrál jsem, vyhnal mě, konec příběhu," řeknu jí nakonec a v mém tónu jsem dal jasně najevo, že to více rozebírat nechci.
    "Jak to, že ses mě tehdy nebála? Každý rozumný člověk by utíkal, když by viděl tak velkého vlka," zeptám se po chvilce na otázku, která mi tehdy tolik vrtala hlavou a chtěl jsem na to znát odpověď.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 23:27

    Znovu jsem pozorně poslouchala a čekala jsem něco trochu delšího. Očividně se o tom ale vážně nechtěl bavit. Respektovala jsem to tedy a už se dál neptala. I když mě kolem toho ještě dost věcí zajímalo. Třeba to, proč se ho nezastali jeho rodiče? Nebo vůbec někdo? Zamyslela jsem se nad tím, jak asi jejich souboj o pozici alfy musel vypadat, když už jen Aron je hrozně velký a to prohrál. Tentokrát z myšlenek vytrhl Aron mě. Trochu jsem se zarazila. *Na co, že se to ptal? Jo jasně!* Zamyslela jsem se. "Dobře, ukázat ses mi musel, ale nemusel ses vracet. Pak už jsem se neztrácela, ale ty jsi stejně za mnou chodil." Připomenula jsem mu s nevinným uculením, jak už jsem to měla ve zvyku. "Já nevím proč jsem se tě nebála. Mám...mám už takovou povahu. Jsem..hrozně naivní. Tedy alespoň to říká hodně lidí. Věřila jsem ti. Tvoje oči mi říkaly, že mi neublížíš a já ti věřila.Navíc mi stejně nezbylo nic moc jiného, jak už jsi říkal. Ztratila jsem se." Usmála jsem se a pak jsem se protáhla. Měla jsem na něj ještě tolik otázek, ale ty mohli počkat na později. I když ještě jedna neuškodí. "Proč jsi se za mnou každý den pak vracel? Proč jsi mi tehdy neublížil?"
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 23:33

    Vypadalo to, že je zamyšlená a její chvilkový zmatený výraz byl vážně roztomilý. Ušklíbnu se a tiše jí poděkuji, že se v tom už nešťourá. Pak bych nejspíš nebyl nejmilejší. Po chvilce mi připomene, že jsem se sice ukázal, ale pak už jsem za ní chodit nemusel.
    "A přijít o koncerty zdarma? Nikdy!" prohlásím zhrozeně a ušklíbnu se. Nakonec mi vysvětlí, že jí něco v mých očích říkalo, že jí neublížím a taky že jí hodně lidí považuje za naivní. Prohlédnu si ji a začnu jí zkoumat pohledem.
    "Nebo máš dobrou intuici... Ale i tak hádám, že trocha víc opatrnosti nikdy nikoho nezabila," ušklíbnu se a když se mě zeptá, proč jsem jí neublížil a stále za ní chodil, rozesměji se.
    "Copak? Čekala jsi velkého, zlého vlka z pohádek?" zasměji se.
    "Pak sis možná mohla vzít nějaké červené oblečení, možná by to dopadlo jinak," zasměji se znovu
    "Co se týče toho, proč jsem se vracel... Líbí se mi tvoje hudba," řeknu a kývnu směrem k houslím. Rozhodně jsem jí nehodlal říkat, že jí chodím poslouchat už... Měsíc a půl?
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 23:41

    Jeho vysvětlení bylo vážně vtipné. Musela jsem se tomu zasmát i já. A červené oblečení... Smála jsem se, až jsem se popadala za břicho. "Příště si nějaké vezmu." Slíbila jsem mu a pousmála se, když jsem se uklidnila dost na to, abych popadla dech. "Ano, měla bych být opatrnější. Všichni mi to furt říkají, ale... Jak bych měla žít? Schovávat se a bát se, kdy mě zase někdo přijde zabít? Ne to není nic pro mě. Ne že bych slávu potřebovala, ale hraní miluju a takhle můžu hrát všem ve městě na koncertech, které máš ty tady vážně zadarmo." Uchechtla jsem se a vyplázla na Arona jazyk. Ale potěšilo mě, že i jemu se líbí moje hudba. "Hmm, je mi tu horko." Zamumlala jsem po chvilce a ohlédla se. "Kde je ten potok? Určitě se tu vyznáš." Uculila jsem se na něj a zase si sedla a uklidila si housle.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 10/7/2018, 23:45

    Slíbí mi, že si příště vezme nějaké červené oblečení a tak se znovu zasměji.
    "Vem si i červené spodní prádlo... Krajkované, pokud můžeš, nevím, jestli se udržím, když tě v červené uvidím," řeknu jí, abych jí trochu popíchl a mohl zase sledovat její reakci. Nakonec mi odpoví, že si je vědoma toho, že by měla být opatrnější, ale nechce žít v neustálém strachu.
    "Pak se staň silnější, aby ses schovávat nemusela... Viděl jsem, jak jsi usmažila toho démona, tvá magie je silná," pousměji se a když řekne, že jí je horko a kde je potok, znovu se ušklíbnu a energicky vyskočím na nohy.
    "Vím o něčem lepším, než je potok. Pojď se mnou," zasměji se a pomůžu Aelin na nohy, než se vydám směrem do lesa.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 10/7/2018, 23:51

    Když začal o tom, že si mám vzít i červené spodní prádlo, okamžitě zrudnu. O něčem takévm jsem se zatím s nikým nebavila. Rychle schovám tvář, aby neviděl, jak moc rudá jsem a radši dělám, že se věnuji houslím. Naštěstí u toho tématu moc dlouho nezůstane a prohodí, že když nechci žít v neustálém strachu tak se mám stát silnější. "O tomhle...se nechci bavit. Nechci být stejná jako oni, jako ti co mě loví. Nehodlám jim ubližovat. Ani tamtoho démona jsem nechtěla zabít. Nechtěla jsem mu ani ublížit, ale neovládla jsem svou magii. Prostě...Nebudu jako oni." Zamračila jsem se a zvedla se na nohy. Oprášila jsme si z kraťasů trávu a pak jsem Arona následovala do lesa, když řekl, že ví o něčem lepším, než je potok. Trochu jsem se bála, kam až mě zavede, ale byla jsem zvědavá a tak jsem se mu držela v patách a dělala jsem, jako bychom se o tamtom vůbec nebavili.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 11/7/2018, 00:09

    Nadechnu se, abych jí něco řekl, ale opravdu vypadala, že o tom nechce mluvit. Udělám si v duchu poznámku o tom, že to téma někdy znovu nadhodím a zkusím změnit její názor, ale dneska jsem to hodlal nechat být. I ona nechala mou minulost minulostí. Byl jsem rád, že mě následovala a tak se rozejdu lesem a odolám nutkání změnit se na vlka. Ve vlčí kůži bylo snazší se pohybovat po lese ale kvůli Aelin to neudělám. Brzy dorazíme na malý lesní palouček, který byl ze tří stran obklopen lesem a z části skálami, ze které stékal vodopád, který dopadal do průzračně čistého a celkem dost hlubokého lesního jezírka, ze kterého dále vytékal potůček.
    "Tak jsme tady... Jen upozorňuji, že voda není kdovíjak teplá," ušklíbnu se a zůstanu stát kousek od vody.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 11/7/2018, 00:14

    V tichosti jsem Arona následovala. Zřejmě se rozhodl to dál nerozebírat, jak jsem chtěla, za což jsem mu byla opravdu vděčná. Nechtěla jsem se s ním hned rozhádat, když se konečně proměnil v mojí přítomnosti a povídal si se mnou. A dokonce mi ani nevadilo jít potichu. Nevím čím to bylo, ale i to ticho s ním bylo příjemné. A brzy jsme dorazili k potůčku, který dále stékal jako vodopád do malého jezírka dole. "To je nádhera." usmála jsem se a nastavila tvář sluníčku. "Když je takový horko budu ráda že ta voda není teplá." Vyplázla jsme na Arona jazyk a pak jsem si sundala boty, odložila housle a na chvíli zaváhala, jestli se svléknout do spodního prádla nebo ne. Ale při téhle volbě jsme se ani nekoukala na Arona. Zase bych zrudla a to jsem nechtěla takhle před ním.

    Sponsored content


    Aron & Aelin - Stránka 2 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/3/2024, 20:16