Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Aron & Aelin

    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 5 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 29/7/2018, 13:56

    Vypadala, jako by jí to bylo jedno, ale měl jsem tušení, že se nemohla dočkat, až přijdu. Buď mám pravdu, nebo jsem ještě větší egoista, než jsem si myslel. Ušklíbnu se a pohodlněji se uvelebím na posteli. Aelin se mě začne vyptávat, zda mám dům, byt, nebo žiji v lese.
    "Byt ve městě, ale dlouho jsem tam nebyl... Mám hodně rád svou vlčí stránku a stejně tak přírodu, proto trávím většinu času v lese," řeknu jí s úsměvem.
    "Dneska jsem se doma stavil po hodně dlouhé době..." zamumlám a když si vedle mě lehne, přitáhnu si ji za pas k sobě a zabořím hlavu do jejích vlasů. Zhluboka se nadechnu její vůně a ušklíbnu se. Voněla vážně hezky a musel jsem uznat, že i mě za tu krátkou chvíli chyběla. Ne že bych to tedy přiznal nahlas...
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 5 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 29/7/2018, 14:02

    "Hmm...chápu že bys trávil celé dny venku po lesích, ale noci? Všechny?" Zavrtěla jsem nechápavě hlavou a spokojeně se k Aronovi přitulila. "Proč jsi venku i v noci? Vždyť je tam zima a... Postel je pohodlnější než zem." Ušklíbla jsem se a pohladila ho po hrudi. Bylo krásné cítit pod rukou pevné linie jeho svalů. "Mluv prosím potichu, nechci aby přišel otec. Byl...by to hodně velký problém." zašeptala jsem omluvně a zlehka Arona políbila na rty jako takové předběžné poděkování.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 5 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 29/7/2018, 15:55

    Tiše se zasměji, když web mě nechápavě zeptá, proč spím venku i v noci, že je zima.
    "Nikdy jsi nespala pod širákem, že ne? Má to své kouzlo a zima mi opravdu není, jako vlk mám srst a někdy se mi podaří najít dokonalé, měkké místečko, ať už v listí, nebo na větší vrstvě mechu... Někdy můžeme přespat v lese, určitě si to zamiluješ," řeknu potichu a usměji se na ni. Poprosí mě, abych byl potichu, už jen kvůli jejímu otci a tak přikývnu. Nechtěl jsem mít za zadkem rozzuřeného démona. Políbí mě a já to nemohl brát jinak než jako úplatek. Prohloubil náš polibek a pretočím nás tak, že na mě ležela, dám ji ruce kolem pasu a zcela se do polibku ponořím. Co však nečekám je, že se otevřou dveře do pokoje. Cuknu sebou a překvapeně se podívám na vysokou brunetu, která stála ve dveřích.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 5 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 29/7/2018, 16:43

    "Ne, ještě mě nikdo pod širák nevzal a samotná... To by byla nuda." Prohlásila jsem potichounku ale pousmála se. "Když mě táta pustí, proč ne?" Aron záměr mého polibku nejspíš vytušil a přitáhl si mě na sebe. Nebyla jsem nijak těžká a on měl víc svalů, než koho jsem potkala, takže jsem se moc nebála a ležela na něm spokojeně. O to spokojenější jsem byla, že náš polibek prohloubil a prodloužil. Rozhodně se mi od něj nechtělo odtahovat a ani jsem neměla důvod, zprvu. Jenže pak jsem zaslechla zvuk otvírajících se dveří a v tu ránu jsem byla na nohou a seskočila z postele. Ve dveřích stála Mirys, takže se mi nejdřív ulevilo, že to není otec. Jenže pak mi došlo, že to asi o moc lepší nebude. "J-já..My...Mirys já ti to vysvětlím! On jen...totiž já jen..." Hledala jsem v panice správná slova, ale nic mě nenapadalo.
    Měla ruce založené na hrudi, významně se na mě dívala, jako by čekala co ze mě vypadne, ale mě neušlo, že po očku sleduje i Arona a to zvířecím pohledem, který sliboval smrt, jestliže mi nějak ublížil.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 5 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 29/7/2018, 18:04

    Zatímco Aelin vyletěla z postele rovnou na nohy a začala koktat a vysvětlovat situaci, já se pomaličku posadím na postel a nakonec se postavím kousek za Aelin. Dívka před námi musela být v mém věku a vzpomenu si, že mi Aelin říkala, že má její otec přítelkyni. Mirys... Nejspíš to bude ona. Měla ruce založené na prsou a na tváři významný výraz, neuniklo mi však, že mě sem tam probodává pohledem. Položím Aelin ruku na záda, abych ji uklidnil, než se pousměji na nově příchozí.
    "Zdravím, mé jméno je Aron a ehm..." Myslel jsem si, že nějak situaci vysvětlím, ale sám se zaseknu a krátce se zadívám na mou nephalemku.
    "Rád vás poznávám, hádám ale, že by to mohlo být za... Lepší, lépe vysvětlitelné situace," ušklíbnu se nakonec a přešlápnu na místě. Skvělé... Možná jsem to právě zhoršil, ale rozhodně jsem se cítil opravdu trapně.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 5 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 29/7/2018, 18:14

    Nervózně jsem se kousala do rtu a horlivě přemýšlela, jak to celé vysvětlit. Jenže panika mi až moc zamlžila logické uvažování. Byla jsem tedy vděčná Aronovi, který mi položil ruku na záda, aby mě uklidnil a pak se mi pokusil pomoct ve vysvětlování. Mirys celou dobu mlčela a prohlížela si nás. Sklopila jsem pohled a potichu si povzdechla. "Mirys neříkej to tátovi prosím. Chci...chci mu to říct sama - opravdu jen...ne hned asi." Zamumlala jsem a prosebně upřela oči do těch Mirysiných. Zamračila se na nás ještě víc, ale pak konečně promluvila. "Hmm, jsem Mirys a rozhodně máš pravdu Arone. Bylo by lepší představovat se za lepší situace. Ale ať už to je mezi vámi jakkoli, měl bys jít. A ty mladá dámo to řekneš otci buď zítra sama, nebo mu to zítra řeknu já. Tajemství před ním stejně ani jedna z nás dlouho neudrží, víš sama jakej je. Navíc už takhle bude naštvaný, žes mu to neřekla dřív." Prohlásila a pak přešla k oknu a otevřela ho dokořán. "Měj se Arone, dloufám, že se ještě uvidíme, ale ve dne. V noci bys sem lézt neměl, pro tvoje vlastní dobro. Aelinin otec si ji chrání dost pečlivě." Oznámila mu ještě a mě se najednou ulevilo, ale zároveň i přitížilo. Nedávala mi moc prostoru, ale myslela to dobře. S povzdechem jsem se otočila ke svému vlkovi a objala ho. "Zase se někdy uvidíme." Špitla jsem v naději, že ho hrozba mého otce neodežene. Ale pak jsem ho pustila aby mohl jít.
    Aron
    Aron


    Posts : 293
    Join date : 28. 04. 17

    Aron & Aelin - Stránka 5 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aron 29/7/2018, 18:28

    Poslouchal jsem ty dvě a nakonec jen s povzdechem přikývnu, nechtělo se mi jít, ale... Musel jsem a nechtěl jsem Mirys ještě víc vyprovokovat. Také Aelin obejmu a když špitne, že se zase někdy uvidíme, přikývnu a dám ji pusu na temeno hlavy.
    "Zítra," vydechnu tiše, než se vydám k otevřenému oknu, věnuji ještě Mirys nevinný úsměv, než vyskočím z okna a doufám, že Aelin nebude mít moc velký průšvih. Dole na zemi se ještě otočím, zadívám se na její okno, než se s povzdechem vydám na cestu domů. Ruce zastrčím do kapes. To... Jsem pokazil, jeden by řekl, že jí pomocí mého sluchu uslyším přicházet, ale chodila jako duch a... Slyšel jsem až dveře. No co, jednou by se o mě stejně dozvěděli a... Doufal jsem, že tak nějak zapadnu.
    Aelin
    Aelin


    Posts : 239
    Join date : 09. 12. 17

    Aron & Aelin - Stránka 5 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Aelin 29/7/2018, 18:36

    Hned jsem pocítila zase radost, když Aron slíbil, že přijde hned zítra. Doufala jsem že ano, vlastně jsem doufala, že u mě bude, až to tátovi řeknu, aby mě podpořil, aby tam byl. Když tedy přešel k oknu a vyskočil z něj, hned jsem se k oknu přihnala i já. Mirys mě nechala a zavřela až když jsem mu zamávala a počkala, až se rozejde pryč. Pak jsem poodešla, aby Mirys mohla okno zavřít. "Už běž spát. A nikoho takhle v noci dovnitř nepouštěj. Každý není...uvědom si prostě že určité bytosti tě budou chtít zabít." Povzdechla si nad mou neopatrností a objala mě, než odešla spát, stejně jako já. Po tom, co jsem jí slíbila, že se budu snažit být opatrnější.

    Sponsored content


    Aron & Aelin - Stránka 5 Empty Re: Aron & Aelin

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/3/2024, 07:32