Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Fen'lin & Alex

    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 23:45

    Nad slova bratra se jenom zasměji a ignoruji je. ylo to pořád lepší než aby zakopával při každém kroku o vlastní nohy. Kromě toho byla tma a v širém okolí už nikdo nebyl. Přeci jen tady démoni dodržovali něco jako noční klid a tak se pousměji a vítězne se ušklíbnu, když si přitáhne polštář blíž k sobě a během chvilky usne. Nehodlal jsem ho otravovat, ale i tak jsem nechtěl aby byl bez dohledu a proto sotva zavřu dveře, rozejdu se k balkónu v jeho pokoji, na jehož terasu se nakonec vydám. Potichu za sebou zavřu dveře od balkónu a opřu se o zábradlí, abych se mohl zadívat na tiché, klidné, spící město. S úsměvem na rtech jsem takhle zíral na siluety tmavých domů dobrých dvacet minut, než jsem si přitáhl židli z rohu a opřel si hlavu o zábradlí, kde jsem usnul. Ruce jsem si dal pod čelo a už jsem o sobě nevěděl.
    Brzy ráno jsem se však probral, Fen'lin ještě spal a tak zůstanu sedět na židli a zamyšleně se zadívám na východ slunce, který... na chvíli dovlál všechny mé myšlenky stranou a já na něj zíral bez jakýchkoli myšlenek. Usnout už se mi nepodařilo a tak jsem tak strávil dalších pár dobrých hodin a ... nevadilo mi to. Věděl jsem že kolem sedmé budu muset odejít na ranní trénink a nebudu muset ani odcházet skrze bratrův pokoj.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 6/7/2018, 23:51

    Ještě chvíli zůstanu sedět na posteli, než se vydám rovnou do sprchy, po které na sebe hodím čisté oblečení a poté se vydám pro něco na snídani. Než však dojdu do kuchyně, všimnu si Alexe, který seděl na balkónu a díval se na město. Potichu se vydám za ním, otevřu dveře a opřu se o zábradlí kousek od něj. Chvíli sleduji město s úsměvem na rtech, než se otočím na něj.
    "Díky, že jsi mě dotáhl domů," ušklíbnu se při té vzpomínce a sám se podivím nad tím, že si to pamatuji.
    "Udělám něco k snídani, není to jako Irethina domácí strava, ale... Není to nejhorší," zasměji se a vydám se zpátky dovnitř.
    "Takže... Uděláme tvé povýšení oficiální? Další spolehlivý démon se mi vždy hodí," usměji se a začnu z ledničky vytahovat jídlo.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 6/7/2018, 23:57

    Klid který mi pohled přinášel najendou přehluší itevírání dveří a brzy se vedle mě objeví Fen'lin. Místo pozdravu dobrého rána mi však poděkuje za to, že jsem ho dotáhl domů a tak se jenom zasměji při té vzpomínce a povzdechnu si.
    "Nemohl jsem tě tam nechat. Nebo... mohl, ale kdo ví jak by to dopadlo," zasměji se a musel jsme uznat že mám opravdu dobrou náladu, což bylo zvláštní. Ne... vážně jsem si právě pomyslel něco takového? Okamžitě však zpozorním a když se mě zeptá jestli si dám něco k jídlu, zakroutím hlavou. Neměl jsem hlad a to v obou směrech. Když však zaplujeme dovnitř a on začne o mém povýšení, zasměji se. Pořád se mi tak nějak nechtělo věřit tomu, že to myslel vážně.
    "Dobře, jsem zvědavý jak se vymluvíš z naší včerejší potyčky a taky nad výrazem tvého generála, který bude jistě k nezaplacení. Navíc jsi na něj včera nebyl zrovna mírný," ušklíbnu se a povzdechnu si, než se nad tím krátce zasměji.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 00:06

    Alex nic k jídlu nechtěl a tak vyhrabu něco jen pro sebe. Nakonec souhlasí s tím, že ho můžu povýšit na pozici genrála. A byl zvědavý, jak se z toho vymluvím.
    "Něco vymyslím... Ale konečně rozhodnutí... Samael, nebo Alex? Pořád hodláš používat tu falešnou démonickou podobu? Raději bych tě měl při plné síle, vím, že to co jsi včera udělal nebylo všechno..." řeknu a když si vzpomenu na včerejší souboj, povzdechnu si. Posadím se za stůl a pustím se do jídla.
    "Byl to dobrý trénink, ale pořád mám co dělat... S Eliasem nejsme sehraní, ale... Empero je silná schopnost, pokud se jí naučíme ovládat, myslím, že by žádný z králů neměl šanci," zazubím se, ale poté si uvědomím, co jsem řekl.
    "Ne že bych chtěl začít válku! To opravdu ne, ale... Chci zesílit, abych mohl ochránit všechny v království... Spoléhají na mě," vysvětlím rychle.
    "Oproti ostatním králům jsem mladý a nemám tolik zkušeností... Pořád mi přijde, že... Nedělám vše, co bych mohl," povzdechnu si.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 00:27

    Nad otázkou bratra se zamyslím a povzdechnu si. Když mi ale připomene mou falešnou démonickou podobu, dostanu tik do oka a zasměji se. Nechtěl jsem ho ale vyrušovat když se tak hezky rozpovídal a tak ho nechám první sdělit všechno co měl na srdci a sleduji jak se začal cpát jídlem, že jsem se divil že mu nezaskočilo.
    "Chápu a máš pravdu. Nebylo to všechno, držel jsem se zpátky, nechtěl jsem se prozradit ale nakonec jsi mi nedal na výběr, vážně jsem myslel že mě rozmáčkneš," odpovím mu a zasměji se nad tím, jak se do svých vlastních slov zamotal.
    "Tu démonickou podobu mi ani nepřipomínej, je děsně nepohodlná a proto budu raději když budu moct být ve své kůži a jak říkáš... při plné síle," zasměji se a když bratr zvážní, přešlápnu na místě a zadívám se na něj.
    "Nemyslím si. Jsi skvělý král a máš mou plnou podporu ve všem co děláš. Udělal jsi za krátkou chvíli ze Západního království.... tohle. Přeměnit tak masivní místo s tolika krutými vzpomínkami v něco takového, to je... úctyhodné Fen'line..." hlesnu na něj přísně aby si už nikdy nemyslel něco tak... hloupého jako mu právě stanulo na mysl a po chvilce propalování ho přisným pohledem se začnu smát.
    "Jsi vážně pitomec," usměji se a dojdu si pro skleničku, do které si napustím trochu vody a napiji se.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 00:35

    Zamračím se, když mi sdělí, že se držel zpátky, což já rozhodně nedělal. Šel jsem na něj naplno, sice s neúplnou schopností, ale i tak. Přesto se však zasměji tomu, když mi řekne, že si myslel, že ho rozmáčknu.
    "Já se o to vážně snažil," zasměji se, ale z mého hlasu šlo poznat, že to nemyslím vážně. Chtěl jsem ho živého. Abych z něj vytáhl informace. Z démonické podoby, kterou si vytvořil nebyl nadšený a proto chtěl být ve své pravé. A při plné síle, což se bude hodit. Jen přikývnu, ale poté se na chvíli pozastavím.
    "Mohl bys přestat skrývat svou magii? Je to... Divné... Když už jsme u toho, můžeš se rovnou přestat skrývat... Ale alespoň už vím, proč tě Equinox chtěl tolik zabít... Máš mocnou magii, chtěl si smlsnout na tvé duši," řeknu zamyšleně a vzpomenu si, že mě můj meč naštval. Alex mě začne poučovat a uklidní mě s tím, že dovádím dobrou práci, pousměji se a hned na to si zhmotním svůj meč. A raději nekomentuji to, že mě nazval pitomcem.
    "Možná bys mi mohl pomoct i s touhle.... Věcí... Nevím co s tím... Neposlouchá..." zavrčím směrem k meči, přestože má slova byla určená Alexovi.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 00:46

    "Je to přirozené," zavrčím na bratra když mě osočí ze skrývání magie a povzdechnu si. Měl pravdu, už jsem se nepotřeboval skrývat. Dříve než ale stačím něco udělat, zhmotní si v ruce meč, který mě předtím vyděsil a vysvětlí mi jak to s ním vlastně má a že jej neposlouchá. Okamžitě se zadívám na zbraň v jeho rukou a zamyslím se. Má slova o tom že odvádí dobrou práci přešel hodně rychle a tak si povzdechnu a ohlédnu se po místnosti.
    "Bude to znít asi divně, ale... napadají mě hned dvě možnosti. První je donutit sílu meče za pomocí run k poslušnosti a ta druhá... ukázat meči kdo je jeho pán? Jsem si docela jistý, že když se pokusíme oba dva vytáhnout z meče jeho sílu, rozmyslí si to," řeknu zamyšleně k bratrovi a nadzvednu obočí. Doufal jsem že to neznělo tak hloupě jak jsem si myslel. Hned na to přestanu skrývat svou magii a to mě přemění do démonické podoby.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 00:53

    zavrčí na mě, že je to přirozené, jen se ušklíbnu, ale nechám to být, měl jsem teď starosti s mou pitomou zbraní. Alexe hned napadnou dvě možnosti, první se mi moc nelíbila a tak jen zavrtím hlavou. Když donutím meč poslouchat pomocí magie, nebude to ono. Jednak budu plýtvat magií na její udržení a navíc... Když si něco zotročíte, nikdy to nebude skutečně vaše. Zadívám se na meč a znovu se pozastavím nad tím, jak ho proboha Elias vytvořil a hned na to se zadívám na Alexe. Chtěl jsem něco říct, ale v momentě, kdy uvolní svou magii, ucítím, jak se náš kontrakt zaktivoval a dostanu pecku v podobě přílivu magické moci a dokonce bych přísahal, že se mi zpevnily svaly a zaplavila mě vlna energie. Párkrát zamrkám, než se na Alexe vyjeveně zadívám.
    "Zesílil jsi," vydechnu a poté se oklepu. To... Bylo nepříjemný.
    "Ehm," odkašlu si,"zpátky k meči... To druhé by mohlo vyjít, ale vážně budu potřebovat tvou pomoc, jen... První se ho dotkni a... Nelekni se... Pokusí se tě pohltit, ale po téhle šlupce věřím, že to nezvládne," řeknu stále trochu vyvedený z míry.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 01:11

    K dalším slovům jsem se ani já nedostal, vzhledem k tomu jak se náš kontrakt vyrovnal hned po tom, co jsem přestal skrývat svou magii. Na malý moment jsem nebyl schopný žádného slova natož pohybu a když na mě bratr vyvalí oči, udělám to samé. Natěžko polknu a položím si prsty na čelo, než se zadívám do země, očividně jsem nebyl jediný, kdo to pocítil.
    "Ty také," vydechnu stále trochu mimo, než se tak nějak oklepu a rozhodnu se dál vnímat bratrova slova. Chtěl abych se meče dotkl a tak přikývnu, než k němu přistoupím blíž a dotknu se jej. Na to co jsem ale cítil mě nikdo nedokázal připravit, i když mi to svým způsob připomnělo chaos v hlavě, který jsem kdysi mýval kvůli otcovým vzpomínkám. Ta síla magie, se ze mě okamžitě pokusila vytáhnout jak životní energii, tak i duši a proto ji urychleně pustím a odstoupím stranou. Bylo by nepříjemné bojovat s něčím tak... nestálým.
    "Výborně, máme tu duše požírající zbraň složenou z kdo ví kolikati duší...." zavrčím na bratra ale po chvilce si povzdechnu a uklidním se. "Dobře, pomůžu ti s tím, tahle věc je totiž nebezpečná nejenom sama sobě ale i tobě a po včerejší zkušenosti, i všem ostatním," neodpustím si tuhle narážku na to co se stalo a s povzdechem se zadívám na Fen'lina.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 01:16

    Byl jsem rád, že jsem nebyl jediný, koho vyrovnání kontraktu vyvedlo z míry a potěší mě, že jsem zesílil. zazubím se na Alexe, ale brzy zvážním, zvláště když se natáhne pro Equinox. Brzy ucukne, stejná reakce jakou jsem měl tehdy já. Okomentuje meč jako věc složenou z bůh-ví kolikati duší. Nakloním hlavu na stranu a zamyšleně se na něj zadívám.
    "Upřímně nechci vědět, kolik duší a magie do té věci Elias narval..." povzdechnu si a když bratr řekne, že mi pomůže už jen proto, že je to nebezpečné pro všechny v dosahu, přikývnu a chytím Equinox pevně do ruky. Ihned pocítím jeho sílu, ale už jsem byl zvyklý a tak ho potlačím. Zadívám se na Alexe, párkrát se zhluboka nadechnu, než přikývnu a natáhnu k němu ruku. V momentě, kdy se meče dotkne i Alex, z něho začneme tahat sílu, aniž bychom se mu jakkoliv podvolili a zároveň ho zcela potlačíme.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 01:46

    Když se doslechnu že tvůrcem téhle zbraně je bestiální přízrak, věděl jsem že mě už nejspíše nic nepřekvapí a tak si povzdechnu a zakroutím nad tím hlavou. Nakonec nechám Fen'lina aby uchopil meč pevně do rukou, než se jej také dotknu a s pomocí bratra se pustíme do 'krocení' jeho meče. Bylo to vtipné... ale dost jasně jsem cítil jak se nám pokouší vzdorovat a abych pravdu řekl, bylo to těžší a než jsem si myslel. I tak jsem věděk že to nějak zvládneme a tak se také stalo. Kolem meče zajiskří část naší magie a brzy na to projede celým mým tělem. Okamžitě meč pustím a udělám krok dozadu, nebyl to pokus o sežrání, ale spíše jeho odmítnutí a očividně se vztahovalo jenom na mě.
    "Tak?" vypadne ze mě otázka, když se zadívám na Fen'lina, který stále svíral zbraň v rukou a vypadalo to, že s ním potíže nemá, nebo to tak alespoň na první pohled vypadalo.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 12:10

    Tahle situace musela být opravdu vtipná, jedni z nejsilnějších démonů v podsvětí krotí meč... Který se vzpírá a chce je sežrat. Náš mentální souboj o magii a nadvládu trval déle, než jsem čekal, ale brzy ucítím, jak se Equinox podvoluje. Ve stejný moment, co Alex uskočí, ucítím, jak se do mě vlila část magie meče, ale... Bylo to jiné, než předtím, až teď jsem cítil plnou jeho sílu a... Vyděsilo mě to. Byl ale pod mojí kontrolou a věděl jsem, že teď už blbosti dělat nebude. Prozatím.
    "D-díky," dostanu ze sebe a vděčně se pousměji na Alexe.
    "Už.. Neodporuje a poprvé cítím jeho plnou sílu... A mám k ní přístup, je to... Přinejmenším děsivé," povzdechnu si, než nechám Equinox zmizet a zadívám se na dveře.
    "A teď je čas na tvé povýšení," ušklíbnu se a zamířím ke dveřím, sotva vystrčím hlavu z pokoje, všimnu si jedné služebné a tak jí nařídím, aby svolala všechny generály do mé trůnního sálu.
    "Připraven?" zeptám se Alexe s úsměvem, jakmile se na něj otočím.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 12:28

    Řekal jsem na bratrovu reakci a, když si všimnu jeho pohledu a zaražení, kteréh rozhodně neskrýval, pousměji se. Hádal jsem, že je tedy všechno v pořádku a brzy mě o tom také ujistí. Tak to bychom měli, každopádně jsem byl sám překvapený nad sílou té zbraně, ale ani jsem se tomu nedivil, narozdíl od bratra, který vypadal ještě trochu mimo.
    Brzy se ale zase zapomenu a zahledím se někam za něj, než si uvědomím, že už tam dávno nestojí. Eh?! Okamžitě se rozhlédnu po místnosti a všimnu si že stojí za mnou a něco řeší mezi dveřmi. Co říkal? Vůbec jsem ho neposlouchal.
    "Na co?" zamrkám párkrát nechápavě a zatvářím se jako by mi uletěly všechny včely, což... se asi stalo.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 12:36

    Jakmile uvidím Alexův nechápavý výraz, i ten můj se změní na velmi podobný. Co to s ním je? On... Neposlouchal? Opravdu byl nejspíš mimo. Ušklíbnu se a zavrtím nad tím pobaveně hlavou. Byl jsem zvědavý, jestli takový bude i na schůzi... Ty byly delší a i já měl co dělat, abych vnímal.
    "Pojď prosímtě," zasměji se, než energicky přiskočím až k němu, chytím ho za předloktí a odtáhnu z pokoje pryč. Na chodbě Alexe pustím a změním se do démonické podoby, než zamířím k trůnnímu sálu.
    "Říkal jsem, že je čas na tvé povýšení... Musím to přeci jen před všemi oznámit, no ne?" zasměji se a když dojdeme před velké dveře, zpoza kterých už teď vycítím magii snad všech generálů... Na chvíli se zarazím a trochu nejistě se otočím na Alexe. Přeci jen... Tady to vše začalo.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 12:50

    Fen'linův výraz se změní na nechápavý pohled a tak jsem si teď připadal o to víc jako idiot. Nakonec zakroutil hlavou a očividně se nad tím sám pobavil. Nejistě se zasměji ale to už mě chytí za předloktí a začne mě smýkat pryč z místnosti. Rozhodnu se neprotestovat, jenom jsem za nim vlál jak ruská vlajka, dokud jsme se nezastavili na chodbě před trunním sálem. Byl už jsem v démonické podobě a proto jsem se měnit nemusel, jenom se zadívám na bratra, jehož démonická podoba se od posledního setkání vůbec nezměnila.
    "Chápu, promiň předtím jsem neposlouchal," ušklíbnu se a zadívám na velké dveře, dokud se můj bratr neotočí s nejistým výrazem v očích. Popravdě, dříve bych s tím měl nejspíše problém ale teď, zesílil jsem a byl jsem sebejistější. Kdyby teď došlo na tu stejnou věc, nedopustil bych aby se opakovala. Zhluboka se nadechnu a s pohledem upřeným na bratra přikývnu, než se vydám za ním.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 13:00

    Alex se nechá odvláčet bez sebemenšího protestu a nakonec se mi omluví, že neposlouchal. Jen nad tím pobaveně zavrtím hlavou, ale přejde mě to sotva se dostaneme před velké dveře. Alex naštěstí vypadal v pohodě a tak se i já párkrát zhluboka nadechnu, než se zapřu do velkých dveří, které se za námi zavřou, jakmile projdeme. Okamžitě se na nás otočí všichni démoni uvnitř, seřadí se a lehce pokloní, zatímco se zvědavě zadívají na Alexe. Nemohli ho poznat, nebyli tady, když... Tady byl naposledy před šesti lety.
    "Děkuji, že jste tak rychle přišli," začnu a zastavím se kousek od trůnu, na kterém jsem stále velmi nerad seděl.
    "Dnes se naše řady rozšíří o skvělého a velmi silného démona, kterému bych svěřil do rukou i vlastní život. Ode dneška bude, stejně jako vy, generál Západního království a mou pravou rukou," řeknu a usměji se na Alexe.
    "Alexi, obvykle by každý složil přísahu, ale myslím, že v tomto případě to nebude třeba, bratře," řeknu a na chvíli se přede mnou objeví runové písmo našeho kontraktu.
    "Má někdo z vás něco proti?" zeptám se nakonec a všechny přítomné přelétnu pohledem.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 14:01

    Když se dveře před námi rozevřely, hodně rychle jsem se vzpamatoval a zadíval se na bratra, kterého jsem v tomhle případě obdivoval. Nechtělo by se mi mluvit před tolika generály a i když jsem už od pohledu dokázal říci, kdo z nich je na jaké úrovni, i tak jsem byl lehce nervózní už jenom protože si mě všichni zvědavě prohlíželi. Zastavím se až vedle Fen'lina, na kterého krátce pohlédnu, než se vrátím pohledem ke všem přítomným a zamrznu na místě. Můj pohled se ale nezměnil a když bratr promluví, pozorně jej poslouchám a začínal jsem být čím dál klidnější.
    Když všem vysvětlí situaci a věc takovou, jak se má a otočí se na mě s úsměvem, povzdechnu si. Jakmile se před nim zjeví runové písmo, vyvolám si kopí se kterým lehce praštím do země, než se kolem něj objeví pár run a já se před králem pokloním.
    "Bude mi ctí sloužit ve jméně Západního království," hlesnu, než se narovnám a zadívám na ostatní démony. V momentě kdy jim Fen položí otázku ohledně toho, jestli s tím má někdo problém, zvážním. Zároveň mě přepadne divný pocit a doufal jsem že nikdo nebude mít nic proti a pokud ano, byl jsem ochotný s nim udělat krátký proces, přeci jenom ne všichni dokážou zkousnout ten fakt, že jsem se v podstatě vynořil odnikud a už si nárokuji tuhle pozici.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 14:08

    Překvapí mě, když se mi Alex pokloní s tím, že mu bude ctí sloužit Západnímu království. Nakonec se ale usměji a přikývnu, zatímco se zadívám na jeho runové kopí. V momentě, kdy se zeptám, zda má někdo problém, ustoupím trochu dozadu za Alexova záda a zadívám se na výrazy mých generálů. Všichni pro mě byli přáteli, znal jsem je opravdu dobře a klidně bych jim svěřil do rukou svůj život. Věděl jsem, že nikdo nebude protestovat a tak se podívám na nejstaršího, nejzkušenějšího a nejsilnějšího z generálů. Jelikož mě Alex nemohl vidět, naznačím mu,aby ho vyzval. Chvíli se na mě bez mrknutí díval, než si povzdechne a tak nějak odevzdaně vystoupí z řady. Ušklíbnu se a sleduji, jak si odkašlal.
    "Jsi nováček, kterého jsem ještě neviděl, král ti věří a nebudu zpochybňovat jeho rozhodnutí, musím se však ujistit, že jsi hodný této pozice a budeš schopen ho ochránit!" prohlásí. Spokojeně se usměji a usadím se na trůn, abych mohl sledovat, co se bude dít.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 14:28

    Stál jsem tam jako na jehlách a přesto jsem tak nějak sebejistě pozoroval ostatní, nechtěl jsem dát najevo nějakou nejistotu nebo pochybnosti. Myslel jsem to naprosto vážně a byl jsem odhodlaný bratra chránit za každou cenu a proto když z řady několika démonů vystoupí jeden z generálů, zvědavě se na něj zadívám. Když pronese větu o tom, že se musí ujistit, zda jsem schopen krále ochránit, povzdechnu si a trochu zaraženě na něj zůstanu hledět. Obával jsem se pdoobné situace ale nečekal jsem že k ní opravdu dojde, ale bylo to jenom fér a jeho vyzvání jsem rozuměl. Zamyšleně se otočím na bratra, jako kdybych snad žádal o nějaké svolení, než se otočím zpět na démona a vykročím vpřed.
    "Rozumím a jsem ochoten dokázat, že jsem schopen našeho krále ochránit," odpovím mu zpříma a zabodnu přísný pohled do jeho očí. Rozhodně jsem nehodlal couvnout před jeho slovy a výzvou a s tím také udělám několik kroků dál od trůnu, na kterém seděl můj bratr.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 14:34

    Spokojeně jsem celou situace sledoval, Alex se na mě otočí, jako by chtěl svolení a naštěstí se mi podaří udržet výraz, který mu neměl prozradit, že za to můžu já. S vážným výrazem přikývnu a mám co dělat, abych se nezačal křenit v momentě, kdy se ke mně otočí zády. Alex odpoví, že je ochotný dokázat, co umí a všichni ostatní generálové ustoupí z cesty a postaví se ke krajům místnosti, aby souboj mohli sledovat. Alexův protivník vytáhne svou aurinskou zbraň a připraví se k boji, ještě se krátce zadívá na mě a měl jsem pocit, že se mi to pak pokusí nějak vrátit. A taky si povšimnu, že i všichni ostatní, kromě tedy Alexe, ví, co jsem udělal. Pohodlněji se usadím a zadívám na Alexe zrovna ve chvíli, kdy se na něj generál s úctyhodnou rychlostí vrhne. Byl to aurin a byl dost zkušený v boji. Dokonce bych řekl, že jeho technika byla lepší, než ta moje, ale... Byl na tom mizerně s magií, kterou absolutně neovládat. Přesto to byl skvělý protivník, který mě učil bojovat s mečem.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 15:00

    Sledoval jsem generála, zatímco se ostatní postavili ke zdem a povzdechl jsem si. Nevypadal nadšeně, což mě trochu zmate vzhledem k tomu, když svou žádost podal zcela sám nebo jsem si to alespoň myslel. Sotva se však nadechnu, generál proti mě prudce vyrazí s mečem v ruce a tak před sebe naráhnu kopí, čímž se mi podaří jeho útok vykrýt. Byl silný a dle toho co jsem za ty dva roky věděl, se jednalo o Aurina. Byl jeden z nejsilnějších generálů a tak jsem se ani nedivil tomu, že si mne chtěl odzkoušet, jak bych taky mohl a proto jsem se rozhodl vynaložit veškeré své úsilí, abych ho nezklamal. Zároveň jsem si však uvědomil, že na magii mohu rovnou zapomenout. Bojovali jsme uvnitř paláce a já ho odmítal poškodit, ne že bych to pomocí run nemohl napravit ale i tak jsem to riskovat nechtěl. Téměř okamžitě přejdu do obraného módu a protože jsem mohl bojovat se zbraní, která mi byla přirozená už od mých prvních bojů, nedělalo mi to problém a dařilo se mi odklánět ostří jeho meče mimo dosah mého těla. V jednom momentě prudce máchnu křídly abych se dostal dál od generála a mohl přejít do útoku. Moje největší síla sice spočívala v magii, ale díky bratrově kontraktu jsem na tom byl dobře i což se fyzické stránky týkalo a poslední dva roky jsem trénoval v armádě jen s čistou silou, proto jsem byl v téhle situaci klidný a nerozodilo mě to.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 15:10

    Sledoval jsem, jak se Alex bránil pomocí kopí, které mu vždycky bylo nejmilejší a byl s ním i nejnebezpečnější. Mistrně vykrýval všechny útoky a i když nepoužíval magii, ať už se nechtěl zvýhodňovat, nebo prostě něco rozbít, auronovi se v klidu vyrovnal jak rychlostí, tak fyzickou silou a nemohl jsem určit, kdo je na tom lépe. Zatím se však jen bránil, ale brzy mezi nimi vytvoří mezeru a zaútočí on sám. Tentokrát bylo na generálovi, aby se bránil, ale brzy přejde do protiútoku. Pozoroval jsem, jak si vyměňují údery, aniž by se vůbec dotkli toho druhého. Celou místností se rozléhalo řinčení kovu, které bylo opravdu silné a vypovídalo o síle, kterou do útoků dávali. Byl jsem rád, že spolu bojují, alespoň jsem mohl sledovat, jak se Alex zlepšil a taky jak na tom je v porovnání s ostatními. Najednou si však všimnu, že se generálův postoj trochu změnil a ušklíbnu se. V dalším momentě začne Alexe zasypávat hromadou rychlých a silných ran, zatímco víceméně kašlal na obranu. Viděl jsem ho takhle bojovat několikrát, bylo těžké se proti tomu bránit a často díky tomu velmi rychle protivníka porazil. Věděl jsem však, že na Alexe to stačit nebude.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 18:57

    Nebyl to vůbec špatný protivník a soudě dle jeho ran, postoje a krytí jsem mohl říci, že je na tom více než skvěle. Nemohl jsem najít skulinku v jeho obraně a proto se mi ho nedařilo zasáhnout, zároveň jsem si dával pozor na to, aby on nezasáhl mě. Zhluboka se nadechnu a když mě začne zasypávat mnoha ranami, přestože jsem v jeho útoku viděl mnoho mezer, nedal mi příležitost k tomu abych zaútočil. Držel jsem obranu a nechal jsem démona aby na mě naléhal dál, zatímco jsem ustupoval dozadu. Nechal jsem generála ve chvilkové výhodě a udržoval jeho rychlé útoky ve stejném tempu jako doteď, zároveň jsem trochu povoloval stisk zbraně a předstíral tak ochablost v rukou, která se projevila na mé obraně, ale jenom na zlomek vteřiny, než se vší silou zapřu nohama do země, zpevním svaly na rukou a nechám generálovu zbraň narazit do té mé. Okamžitě ho to vyvede z míry a tak využiji téhle chvilky k tomu abych mu omotal ocas kolem nohy a strhl ho k zemi, zatímco jsem mu přiložil ostrý hrot dlouhého kopí ke krku a díky jeho délce si od něj udržoval také odstup.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Balaur 7/7/2018, 19:07

    Sledoval jsem, jak si Alex s generálem poradil, i s jeho rychlou salvou útoků, kterými ho zasypal. Chvíli jsem si i já myslel, že to nezvládne, když se v Alexově obraně začaly objevovat mezery, ale nakonec se ukáže, že to bylo schválně a jediným protiútokem dostane generála na zem a přiloží mu hrot kopí ke krku.
    "Spokojen, vaše veličenstvo?" zeptá se mě démon, který ležel na zemi a zbytek generálů se začne tiše smát. Nahodím uražený výraz a odfrknu si.
    "Práskači!" prsknu na něj zlostně, ale všichni tady věděli, že to tak nemyslím. A taky, že tohle by se v jiném království nejspíš nestalo.
    "Můžete jít, dejte vědět i ostatním, že máme nový přírůstek, aby Alex neměl problémy... Děkuji, že jste přišli," usměji se a otočím se na Alexe.
    "Vážně ses zlepšil," ušklíbnu se.
    Alexander
    Alexander


    Posts : 509
    Join date : 30. 05. 17

    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Alexander 7/7/2018, 19:25

    Tiše jsem oddechoval a sledoval protivníka na zemi, tohle... asi stačilo ne? Což se mi také potvrdí, když démon na zemi pronese větu, jejíž význam mi hodně rychle docvakl. Zároveň zaslechnu smích ostatních a povzdechnu si, než zbraň stáhnu a položím si prsty na čelo. Zaslechl jsem Fen'lina, ale otočil jsem se na něj až v momentě, co poděkuje ostatním že přišli a tak zruším démonickou podobu a prohrábnu si vlasy.
    "Že mě to vůbec nepřekvapuje... bratře," zasměji se a když se ušklíbne s tím, že jsem se zlepšil, zadívám se na něj a potom na kopí v mé ruce.
    "Víš, cítil bych se blbě kdybych měl většinu síly jenom skrze kontrakt s tebou," odpovím mu a zamyslím se nad celým tím soubojem a také nad mnoha jinými věcmi. Také nad tím, že jsem musel zesílit, protože mám mnoho lidí, které chci chránit a černovlasý démon, který stál přede mnou, byl jedním z nich.

    Sponsored content


    Fen'lin & Alex - Stránka 3 Empty Re: Fen'lin & Alex

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 28/3/2024, 16:47