Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Mikoto & Aoki

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Balaur 25/6/2018, 01:36

    Stále jsem byl dost mimo a vůbec jsem nevnímal, co se děje kolem mě. Stále jsem tak nějak vzpomínal na to, co se tehdy stalo, když mě však z přemýšlení vytrhne Aokiho hlas, který zněl, jako by plakal. S hrůzou si uvědomím, co jsem mu ukázal a okamžitě praštím hlavou o stůl.
    */"Aoki! Promiň, já..."/* začnu a okamžitě začnu panikařit. Co... Když se mě teď bude bát, odsoudí mě? Ne, to by nebyl Aoki a... A... Párkrát se zhluboka nadechnu, mé srdce bilo jako o závod a panikařil jsem. Po chvilce mi můj syn řekne, že mám vyřídit Ir ať se nebojí, že je v pořádku a znovu se mi omluví. Ucítím, že se magická značka zrušila a tak si povzdechnu a zadívám se z okna pracovny.
    "Ne... To já bych se měl omlouvat," zamumlám pro sebe a postavím se na nohy. Připadal jsem si jako zpráskaný pes a jediné, co jsem chtěl bylo vidět Ireth.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 01:40

    Z Aokiho myšlenek pochopím, že komunikuje se svým otcem - králem. Věděl jsem, že bych neměl poslouchat, ale když jsem viděl Aokiho tak rozhozeného... Nemohl jsem si pomoct. Když však uvidím první vzpomínky Fen'lina, ihned vypnu svou schopnost a starostlivě se zadívám na Aokiho, který byl úplně mimo a tak nějak jsem se mu nedivil. Zůstanu potichu sedět na místě a nechám ho přemýšlet, po chvilce se však postavím a váhavě k němu dojdu. Položím mu ruku na rameno a pousměji se.
    "Aoki? V pořádku? Něco málo... Jsem viděl... Hádám, že je budeš chtít zastavit... Co teď?" zeptám se ho a poodstoupím trochu dozadu. Měl jsem mnoho otázek, ale po chvilce se rozhodnu, že jedna z nich je asi nejdůležitější.
    "Když je ta... Černá krev dědičná... Máš ji taky?" zeptám se nejistě a pomalu mi docházela závažnost situace.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 11:42

    "Upřímně? Ani já sám jsem takovouhle odpověď neočekával. Potřebuji si to nějak urovnat v hlavě a... a... prozatím nevím co udělám... Ale pokud možnost jak démony s černou krví lze ovládat... pak je to mnohem, mnohem větší problém, než jsem si původně myslel," vydechnu v momentě, kdy mi Mikoto položí ruku na rameno a ucítím jak mi ještě pár slz stéklo po tváři, než se je rozhodnu setřít. Stále jsem se však cítil zmateně a nesvůj, dokud mi můj společník nepoloží otázku, se kterou jsem se na něj váhavě otočil.
    "Nevím, pokud ano ještě se u mě neprojevila, možná protože jsem mladý. Nebýt Mephistophela, neprojevila by se ani u otce. Možná později... ale vypadalo to, že když s nim bojoval a byl poražen... udělal něco, co jí spustilo téměř okamžitě," dostanu ze sebe první smysluplnou větu a povzdechnu si. Chvíli jsem nic neříkal a nakonec jsem si jen nervózně prohrábl vlasy.
    "Můj otec... je bojové monstrum, nebo mu tak alespoň říkám. Je to skvělý válečník a jeden z mála Aurinů, jehož dovednost ovládat magii je naprosto úžasná a bezkonkurenční. Dokáže pospojovat několik druhů magie dohromady a způsobit něco, co by lidé nazvali apokalypsou a stejně tak je na tom jeho schopnost boje za využití čisté fyzické síly. Ani já bych mu nechtěl čelit v přímém boji," vydechnu a okamžitě si povzdechnu. Neznal jsem nikoho kdo by se otci v těchto věcech vyrovnal ale byl jsem si jistý, že tyhle informace rozhodně nepřinesou nic dobrého a že tomu aby je Ferael dostal, musím zabránit.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 12:21

    Ani on tohle nečekal. Neviděl jsem toho tolik, co on, ale měl jsem představu o tom, jak moc je to špatný. Kdyby jeden z králů ovládal druhého. Aoki byl dost mimo a tak mu dám chvíli na posbírání vlastních myšlenek, než začne konečně smysluplně mluvit o tom, že se u něj ještě neprojevila a i u jeho otce by to trvalo mnohem déle. Pomalu přikývnu a jsem rád, že Aoki je nejspíš v bezpečí. Když mi však popíše svého otce jako bojové monstrum, aurina ovládajícího magii na takové úrovni, že ji dokáže velmi dobře kombinovat... Ztěžka polknu a na chvíli zavřu oči.
    "Skvělé... Navíc... Z toho cos mi řekl, je zatím v podsvětí rovnováha, ale pokud by Ferael ovládl v podstatě bez boje další království... Rovnováha by byla zničena a mám pocit, že by měl i slušnou šanci vyhrát a... To ani jeden z nás nechce," řeknu zamyšleně a zadívám se z okna.
    "Takže je musíme teď a tady zastavit," řeknu prostě, ale už teď vím, že to bude mnohem složitější, než si oba dokážeme představit.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 13:08

    Zhluboka se nadechnu a nad slovy Mikota jenom přikývnu.
    "Prozatím ano. V současné době se koná jenom pár šarvátek o malé kusy území na neutrální půdě. Zatím se nikdo neodvážil zabrat něčí část území, protože by to znamenalo takové menší vyhlášení války. Nevím jak dlouho bude klid, ale nemůžu dovolit aby Západní království padlo do rukou Feraela, to nepřipadá v úvahu už jenom kvůli tomu, že se Západního království se stala bohatá a prosperující oblast a také protože chci chránit svou rodinu a občany města," vydechnu a potom se zadívám na Mikota. Chvíli jsem nad něčím přemýšlel a potom jsem k němu pomalu přistoupil.
    "Jak moc dobrý jsi v magii a bojových dovednostech? Nechci se šťourat ve tvých schopnostech ani minulosti, ale pokud mi opravdu chceš pomoci, musím o tobě vědět víc a hlavně ti musím důvěřovat," vydechnu a pousměji se. Ne že bych mu nedůvěřoval, už jenom tím co mi teď prozradil si získal část mé důvěry, jelikož si to mohl nechat pro sebe a neudělal to, ale potřeboval jsem aby hlavně on věřil mě a proto jsem mu byl ochotný říci cokoli o sobě.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 13:24

    Popíše mi momentální situace v podsvětí a sdělí mi své obavy o rodinu a obyvatele království, které jsem dost chápal. Pomalu přikývnu a už teď jsem věděl, že udělám cokoliv, abych mu pomohl. A už ne jen kvůli tomu, že mi zachránil život, ale chtěl jsem zabránit katastrofě v podobě dalšího, jediného vládce podsvětí a invaze do lidského světa, která jistě dříve či později nastala. Tiše si povzdechnu, ztracený ve vlastních myšlenkách a začnu dávat pozor, až když ke mně Aoki přistoupí. Zeptá se mě na magii a mé magické dovednosti. Měl pravdu, měli bychom znát styl boje jeden druhého, jestli máme něco udělat a já byl momentálně ochotný udělat opravdu hodně. A tohle byla maličkost.
    "Momentálně u sebe nemám žádnou zbraň, chtěl bych získat minimálně meč, kdybych sehnal kosu... Tím lépe. Nevím, kolik důvěřovat mým fyzickým schopnostem, mám lidské tělo, které není tak odolné, ale i tak bych si troufl říct, že tohle tělo je na samotném limitu toho, co zvládne...Co se týče magie, je to má nejsilnější stránka," řeknu a natáhnu ruku k Aokimu. Chytím ho za předloktí a na vteřinku mu umožním cítit, kolik magické energie se nachází v mém těle.
    "Řekl bych, že oheň je moje nejsilnější stránka, ale dokáži i... Vytvářet vibrace... O síle tlakových vln. Taky můžu posilnit své tělo magickou energií, přetvořit ji na sílu a rychlost, i když se silou musím být opatrný, tohle tělo by to asi neustálo... Největší problém budu mít s regenerací magie. Jsem zvyklý čerpat ji z okolí, ale to tady udělat nemůžu, zabraňuje mi v tom tenhle amulet. Bez něj se změním na temného," shrnu své schopnosti a lehce se zamračím. Ukázka by bal samozřejmě lepší, ale teď jsme byli na "nepřátelském území" a určitě by nás viděli. A pak by byl moment překvapení ztracen. Zadívám se na Aokiho a čekám, až mi i on o sobě něco řekne.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 13:56

    Chvíli mlčel a sám byl ztracený ve svých myšlenkách a tak jsem mu dopřával dostatek prostoru pro to, aby si všechny myšlenky urovnal, sám jsem to potřeboval a tak jsem se brzy mohl soustředit na to co říkal. Popsal mi s jakou zbraní se mu nejlépe bojuje, jaké jsou jeho schopnosti a limity. Na co si musí dávat pozor a naopak v čem vyniká. Bylo dobré to vědět a já už si tak nějak v hlavě dokázal poskládat, jak moc velkou podporu bych mu mohl poskytnout a jak naopak doplnit jeho nedostatky.
    "Pěkný, takže nejlépe vynikáš ve využívání magie, což se hodí. Nevím jak dobře jsou na tom Feraelovi démoni v magii, ale myslím že s takovou rezervou magické by jsi je přebil..." vydechnu hned po tom co mi ukáže množstvé své magické moci a já mu mohl jenom tiše závidět. Chvíli jsem ještě přemýšlel, než jsem se ohlédl okolo a ujistil se, že tady opravdu nikdo není, než jsem natáhl ruku k Mikotovi hřbetem nahoru a na ní jsem umístil viditelnou značku.
    "Tohle je specializace mé schopnosti typu A. Soustředím se především na support pomocí značek, což mi umožňuje zvyšovat dovednostní a vlastností na základě toho, jak vysoké jsou vlastnosti člověka, kterého mé značky podporují. Zvýšit je dokážu až o polovinu síly a je jendo zda se jedná o magii, sílu, rychlost, hbitost, výdrž nebo množství magické moci v těle," sdělím mu a nakonec značku na své ruce přehodím, měla teď o trochu jiné písmo než předtím.
    "Další typ mé značky B, zvyšuje smysly, zrak, sluch, čich, hmat a také šestý smysl, který zlepšuje zejména postřehy a mnohem lepší vnímání ať už magie nebo pohybu. Další typ mé značky je bodu C, díky kterému dokážu protivníky debuffovat a to ve stejné míře jako když někomu samotnou podporu dávám. A poslední typ mé značky je D... je to v podstatě něco jako sebeobětování. Pokud utržíš nějaké zranění, které tě bude omezovat v boji, mohu ti ho za pomocí značky plně vyléčit, ať už je jakékoli. Tohle zranění se ale zároveň přenese na mé tělo, což je jakási daň, kterou tato schopnost nese," vysvětlím Mikotovi všechny typy svých značek a pousměji se.
    "Kosu ti bezproblému seženeme. Já osobně využívám Iris, což je má Aurinská zbraň. Je pevnější než kdejaké jiné zbraně a je vykována z části mé duše, takže ji mohu kdykoli přivolat a zase odvolat. Také dokážu ovládat temný element a vitaar, což v podstatě zpevňuje mou kůžu a jsem tak odolný vůči některým typům zranění," dopovím Mikotovi a zamyslím se nad tím, co bych mu měl ještě říci.
    "Na každou osobu mohu umístit až dvě značky, to jsou mé momentální limity. Pokud si zvednu inteligenci, dokážu umístit i tři značky, což je sice náročné udržet ale pokud budu v klidné vzdálenosti, neměl by to být problém, dokud mě někdo nenapadne. Což se mých neboijových schopností týče..." začnu a hned na to jsem se mu tak nějak snažil vysvětlit jak funguje můjvnitřní archiv. Že si dokážu zapamatovat každý detail a každou větu si uložit v hlavě, kdykoliv si ji zase vybavit a někomu ji dokonce ukázat. Také že za pomocí temného elementu dokážu využít své schopnosti vnitřního archivu k tomu, abych se někomu násilně vkradl do hlavy a vytáhl z něj informace, které potřebuji. Což bylo asi všechno, co jsem mu o svých schopnostech řekl. O bestiální podobě nebyla potřeba se zmiňovat, jelikož jsem ji už nikdy v životě nehodlal použít.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 14:04

    Začne mi vysvětlovat své schopnosti, své značky, které mi i názorně předvede. Na to, jak byl mladý, byly jeho schopnosti opravdu impresivní a když si uvědomím, že bych mohl mít ještě o polovinu více magie, než teď a tohle platí v jakémkoliv ohledu na kohokoliv... Musel jsem ztěžka polknout. Moc dobře jsem věděl, jak moc velkou sílu mají někteří démoni a když si představím, že by byla ještě o polovinu větší... Zůstanu chvíli hledět na Aokiho, jako by byl nějaký mimozemšťan, než ho poplácám po rameni.
    "Teď jsem víc rád, než kdykoliv předtím, že někoho mám na své straně," ušklíbnu se a zadívám se směrem ke dveřím.
    "Začínám i věřit, že to zvládneme. Každopádně s tvou podporou jsem si celkem jistý, že bych zvládl i toho generála," řeknu zamyšleně a vydám se ke dveřím.
    "Ale budu se cítit ještě lépe s kosou v ruce..." zazubím se a i když jsem věděl, že nebude tak dobrá, jako můj grál, těšil jsem se, až magie nebude to jediné, na co se budu moct spolehnout. Navíc zbraně vykované démony byly vážně dobré a hodlal jsem si ji odnést sebou zpátky do lidského světa, kde se bude určitě také hodit.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 14:49

    Když mě poplácá po rameni s tím, že je rád že má někoho na své straně, ušklíbnu se.
    "Tak to jsme na tom stejně, sice jsem takový, že bych se do toho pustil i sám, ale pomoc se vždy hodí. Každopádně tě žádám o mlčenlivost, nechci aby o tomhle kdokoli věděl a už vůbec ne aby se to dozvěděli mí rodiče. Chci tohle držet co nejdál od nich, už si... s černou krví.... tímhle vytrpěli dost," vydechnu nejistě a povzdechnu si. Nakonec si ale prohrbbnu vlasy a zase se rozhodnu vrátit k tématu.
    "Znám jendoho velice zdatného kováře, myslím že by ti zbraň dle tvých žádostí vyrobil," sdělím Mikotovi a potom se rozhlédnu po místnosti. Myslím že nebude problém s tím, abychom se dopravily do jiné vesnice pro potřebné materiály k úkolu. Kromě toho to jsou možná tak jen tři hodiny cesty, pokud zvýším rychlost naším koním, měli bychom tam být rychleji.
    "Vyrazíme hned, domluvím to. Zatím se nachystej, ale pojedeme na Indigovi. Je to mnohem lépe trénovaný kůň a je na mé schopnosti zvyklý. Čekej mě dole u Indiga, za pět minut tam budu," řeknu a hned na to se mi znovu objeví brnění, se kterým zamířím ven z domu rovnou za generálem, se kterým jsem potřeboval něco probrat.
    Brzy jsem se vracel se svolením a tak jsem si to zamířil rovnou k místu, kde jsem odstavil Indiga, kde už na mě čekal Mikoto.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 15:04

    Odpoví mi, že je na tom stejně, ale přesto by se do tohohle pustil sám. Chtěl ochránit své rodiče a zároveň mě požádá, abych mlčel. Přikývnu a povzdechnu si.
    "Děláš, jako bych tady snad někoho znal... Jsem padlý v podsvětí, jsi můj jediný spojenec... Samozřejmě že to nikomu neřeknu," odpovím mu s povzdechem, ale jakmile se zmíní o kováři, hned se mi zlepší nálada a tak pohotově přikývnu a pousměji se. Poslouchal jsem jeho instrukce a hned jakmile odejde, nachystám se a vydám za Indigem. Najít ho bylo snadné, poznal bych ho snad kdekoliv. Snad žádný jiný kůň neměl stejný pohled jako on. Vyzývavý a výsměšný. Zadívá se na mě a pootevře tlamu, aby ukázal ostré zuby. Povzdechnu si a stoupnu si vedle něj. Netušil jsem, jestli nezaútočí, krotit ho uměl jen Aoki a to ne vždycky... Nakonec se však ke mně otočí zády a odfrkne si.
    "Tvrdohlavče," zamumlám jeho směrem. Irion pootočí hlavu a výsměšně si odfrkne. Naštvaně se na něj podívám a založím si ruce na prsou. Ta potvora se mě snažila kousnout nebo kopnout kdykoliv se Aoki nedíval.
    "Nic nezkoušej, nebo skončíš v salámu," zavrčím na něj a zcela ignoruji fakt, že si tady povídám s koněm. Otočí se na mě a hrábne po mě předními kopyty, naštvaně se po něm oženu, ale uhne mi a hned na to se mě pokusí kousnout, chtěl jsem ho nakopnout, když ale zaslechneme něčí kroky, okamžitě se postavíme vedle sebe, jakoby nic. Chvíli na to zpoza rohu vyjde Aoki.
    "Připravený?" zeptám se ho.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 15:17

    Zařídit nám cestu do města nebylo zase tak těžké a tak jsem brzy vylezl zpoza rohu a ohlédl se na ty dva. Vypadalo to, že jsou v pohodě, což mě překvapovalo. Indigo byl tvrdohlavý a hlavně svůj, když se mu do něčeho opravdu nechtělo, skoro jsem ho nedonutil ani já. Za to ale když bylo nejhůř, jsem se na něj vždy mohl spolehnout a někdy mi ukázal dokonce takovou věrnost, až mě to samotného překvapovalo. Někdy mě sral, ale měl jsem ho rád.
    "Jistě a hádám že ty taky," oznámím Mikotovi a zadívám se na Iriona, který si odfrkne.
    "Dneska nepojedeme, poletíme, bude to rychlejší..." sotva to však dořeknu, na zádech Iriona se zjeví černá křídla, která pyšně roztáhne a zvedne hlavu v jakémsi pyšnícím se gestu. Byl jsem rád že dokázal maskovat svá křídla, hodilo se to a při boji mu alespoň nezavázely. Hned na to jsem se vydal k Indigovi, na kterého jsem naskočil a potom se otočil na Mikota, čekal jsem až naskočí i on.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 18:13

    Aoki se na nás zadívá a my se tvářili, jako by se nic nestalo. Odpoví mi, že je připravený a já hádám také, na což přikývnu a poodstoupím od černého koně. Můj společník mi sdělí, že poletíme a já překvapeně zamrkám, když se Irionovi na zádech objeví velká, černá křídla. To... Jsem opravdu nečekal.
    "Vážně jsou to černí, masožraví, tvrdohlaví pegasové," zamumlám spíše pro sebe a sleduji, jak se Aoki zlehka vyhoupl do sedla a otočil se na mě. S povzdechem se vydám k němu a usadím se za Aokiho.
    "Můžeme," řeknu a brzy jsme se ocitli ve vzduchu. Indigova rychlost mě opravdu překvapí a měl jsem tušení, že na něj Aoki zatím ani neumístil značku.
    Cesta utekla velmi rychle, Indigo se vytáhl, i když mu dost pomohla Aokiho schopnost. Teď jsme ale už yli v jiném městě, kde se měl nacházet onen kovář. Seskočím ze hřbetu koně a počkám na Aokiho, než se vydáme směrem do města.
    "Jako žoldák musíš opravdu hodně cestovat. A ten tvůj vnitřní archiv ti hádám dost pomáhá zapamatovat si cestu a kde co je..." poznamenám. S takovou pamětí bych se nedivil, kdyby si v hlavě dokázal vytvořit podrobnou mapu celého podsvětí, kdyby ho procestoval. Přeci jen si dokáže vybavit jakoukoliv vzpomínku.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 18:42

    Brzy jsme byli na místě a tak jsem stejně jako Mikoto seskočil ze hřbetu Indiga a nechal ho ve zdejších stájích. S povzdechem se zadívám na svého společníka a zasměji se.
    "Tak nějak, nedělá mi problém vybavit si jednotlivé věci. MVždycky tvrdím že moje hlava... je jako knihovna, ze které si můžu vše přečíst pokud budu chtít," pronesu trochu pobaveně a přidám do kroku. Za chvíli jsme stáli u domku, který nesl znak kováře a tak zaklepu a nakonec vstoupím dovnitř. Chvíli jsem se rozhlížel a ohlásil svůj příchod a brzy jsem také zaslechl naléhavé kroky, které vedly směrem za obchodní pult, když se přede mnou najednou objevila známá tvář.
    "Azariusi!" vydechne mladý démon na kterého se okamžitě zašklebím. Jeho očí doslova zářily nadšením a tak jsem mu nakonec sdělil svou žádost, se kterou okamžitě souhlasil a začal se Mikota ptát na určité věci, jako je například délka ostří, váha a ... kde co. Já si mezitím prohlížel jeho už vykované zbraně a přemýšlel. Možná by nebylo naškodu jeho zbraň nějak očarovat a když... už využívá ty plameny, klidně by to mohlo být očarování ohnivé podstaty.
    "Niero... mohl bys... využít magický kov?" vypadne ze mě a začnu se prohrabovat v tašce, než z ní vytáhnu dva svitky, které mu hodím na stůl. Oči se mu znova rozzáří a okamžitě na mě vyvalí několik otázek. Třeba jak jsem k nim přišel a proč jsem se nestavil dřív. Akorát se zasměji a vysvětlím mu, že bych je rád využil na očarování nové zbraně a zda by to šlo udělat co nejrychleji. A... když mi odpověděl že do dvou hodin to bude mít, jenom jsem se pousmál a otočil se na Mikota s tím, že se prozatím můžeme porozhlédnout po městě a taky mu to chělo sehnat lepší krytí, s čímž jsem neměl problém. Peněz jsem měl dost a rozhodně jsem jimi nemusel šetřit. Když opustíme kovárnu, oddechnu si a hlasitě povzdechnu.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 18:51

    Následoval jsem Aokiho do jakéhosi domu, kam vstoupíme a brzy se objeví mladě vypadající démon, i když to mohlo být celkem zavádějící. Nadšeně Aokiho osloví a když zjistí, co potřebuje, jeho nadšení se znásobí. Začne se mě ptát na nejrůznější věci ohledně kosy, na které jsem mu ochotně odpovídal a nakonec mu zcela popíšu rozměry mého grálu. Už teď jsem se těšil na svou novou zbraň, zvláště, když Aoki vytáhne svitky a tak nějak mi dojde, že to bude magická zbraň, která si bude rozhodně rozumět s mým ohněm. Za dvě hodiny bude hotovo a tak se s Aokim rozhodneme vydat do města s tím, že můj společník chtěl udělat ještě nějaké nákupy.
    Byl jsme opravdu rád, že jsme našli to, co jsme potřebovali a když jsem měl na sobě lehké brnění, které zcela skrývalo mou totožnost, mohl jsem být víc než spokojený. Sice nebylo tak kvalitní jako Azariusovo a nemohl jsem ho magicky vyvolat a odvolat, ale... Bylo také lehčí a netrvalo mi dlouho se do něj nasoukat, nebo ho sundat. Teď jsme mířili zpátky ke kováři, Nierovi, který nás čekal s širokým úsměvem na tváři a na stole ležela nádherná kosa. Nedočkavě se pro no natáhnu a začnu si ji prohlížet.
    "Páni," vydechnu obdivně, ale raději s ní v domě nemáchám, přeci jen byla dost dlouhá a já nechtěl něco zničit.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 19:14

    Podařilo se nám sehnat vše co jsme potřebovali a tak jsem si oddechl a jenom se líně opřel o zeď, když byl můj společník nadšený z nové zbraně. Sám jsem musel uznat, že to bylo opravdu krásné dílo a tak se na Niera pousměji a vytáhnu z báglu měšec, který mu hodím.
    "Díky za službičku, zase se někdy stavím," oznámím mu a hned na to se zasměje a položí mi mnoho dalších otázek. Jestli mu ukážu svou aurinskou zbraň a ... nepřestával. Nakonec se mi ho podařilo odbít tím, že spěchám na důležitou misi a tak mě nechal být s tím, že bude čekat až se zase stavím. Opět jsem si oddechl když se za námi otevřeli dveře a zašklebil jsem se.
    "Je mladý ale... strašně mi žere energii. I když jsem tedy o dost mladší než on, ale to neví," vypadne ze mě se smíchem a tak se vydám zpátky ke stájím.
    "Jak se to prozatím líbí? Ještě by bylo dobré ji odzkoušet," navrhnu a ohlédnu se okolo. Bylo to tady pěkné, pár věcí se tu změnilo, ale viděl jsem už i hezčí místa.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 19:26

    Stále jsem fascinovaně hleděl na kosu v mé ruce. Cítil jsem, jak na ni reaguje moje vlastní ohnivá magie, ale něco mi říkalo, že bych jí neměl zkoušet ve městě. Tak nějak automaticky jsem následoval Aokiho ven, který kováře odbil s tím, že nemáme čas.
    "Lenochu," poznamenám, když mi Aoki sdělí, že mu mladý kovář žere hrozně moc energie a ušklíbnu se. Zeptá se mě na mou novou zbraň a já jen těžko skrýval široký úsměv na tváři.
    "Vypadá skvěle, je stejně dlouhá a těžká jako můj bývalý grál, nebude mi trvat zvyknout si na ni... Reaguje na moji ohnivou magii, ale nechci to zkoušet tady, mohlo by to dopadnout špatně," řeknu Aokimu a vydám se nejkratší cestou pryč z města. Věděl jsem, že Aoki půjde za mnou, vždyť sám nevrhl, abych ji otestoval. Hned za městem byla jakási rozsáhlá, kamenitá planina, kde bylo jen pár keřů, ale většinou holé skály a kamení. Přejedu rukou po ostří, než se ušklíbnu a s kosou jednou rukou zatočím, než ji zastaví za sebou a zhluboka se nadechnu. Chytím ji i druhou rukou, než prudce vyrazím kupředu a párkrát s ní seknu proti imaginárním protivníkům, než ji stáhnu za sebe a vpustím do ni ohnivou magii. Okamžitě vzplane černými plameny, jejichž žár jsem dost jasně cítil. Máchnu kosou prudce před sebe a vyšlu vlnu černých plamenů přímo před sebe. Cítil jsem jejich žár a sílu a upřímně... Nejspíš by popálily i mně.
    "Je skvělá, i když mě ty plameny trochu děsí," zazubím se nadšeně a otočím se na Aokiho.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 19:49

    Následoval jsem Mikota ven z města a hned jakmile jsme byli z dosahu, zadívám se na svého společníka a novou zbraň. Vypadalo to že si s ní bude rozumět a to mi také potvrdil. Zároveň jsem ho sledoval při tvoření plamenů, před kterými bych se raději kryl i já. Byly zcela černé a jejich žár byl cítit až ke mě a to jsem stál dobrých pár metrů od něj.
    "Soucítím s tebou. Sám jsem z magie ve své aurinské zbrani nervózní. Už jenom protože by žádnou mít neměla," vydechnu trochu znepokojeně a nakonec se zadívám na černé plameny, které spálily nedalké keře na popel.
    "Reagují na tvou magii, takže by jsi je měl být schopen i uhasit," řeknu a jsem rád za jeho nadšení. Mít dobrou zbraň v podsvětí byl první tah k přežití, bez toho to nešlo, obzvláště když se oba dva vrháme do takových 'zakázaných a neprozkoumaných vod'.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 19:54

    Aoki mi sdělí, že se mnou soucítí a dokáže cítiti magii ze své zbraně, která by ji ale mít neměla. Lehce nakloním hlavu na stranu a připevním si kosu na záda. Tak nějak jsem měl pocit, že v černém brnění a kosou na zádech vypadám jako smrtka. Prý bych měl být schopný oheň i uhasit a tak se zaměřím na trochu černých plamenů, které hořely opodál a po chvilce opravdu zhasnou.
    "Ano, mám nad nimi jakousi kontrolu, ale ne úplnou. Můj oheň mám pod kontrolou, ale z tohohle jasně cítím, že chce spálit všechno živé okolo na popel," povzdechnu si.
    "Bude těžší ho krotit," poznamenám spíše pro sebe a poté se vydám k Aokimu.
    "A co tvá Iris? Nejsi ani trochu zvědavý, co tvá vlastní zbraň umí?" zeptám se ho zvědavě.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 20:03

    Poslouchal jsem ho a sledoval jak se snaží černé plameny uhasit, což se mu nakonec podaří. Ihned mi sdělí jak to cítí a tak si povzdechnu a zamyslím se.
    "Je pravda, že tady v podsvětí všechno funguje jinak než jsi pasi zvyklý. A právě ten pocit z plamenů co cítíš, nutí ostatní démony k tomu prahnout po větší síle. Čím větší moc, tím větší rizika ale také svoboda... O démonech se říká že jsou od základu zkažení. Což není pravda, záleží na tom, jak se kdo narodí, na systému v jakém vyrůstá a hodně z démonů... změnila válka samotná. Já ji tedy nezažil a jsem rád za svůj klidný život, díky kterému mám na věci mnohem větší rozhled než kdokoli jiný, kdo by byl do takového chaosu vržen. A vlastně... ani nevím proč jsem o tom začal mluvit," řeknu a položím si ruku na kapuci, než se trochu nejistě zasměji.
    "Neříkám že nejsem zvědavý, jenom její sílu respektuji a upřímně mám strach to zkoušet," odpovím Mikotovi na jeho otázku a vyvolám si v rukách dvě dýky. Jendu z nich zvednu tak, abych si ji mohl prohlédnout. Byla to nádherná zbraň, ale... pořád jsem si s ní občas přišel v ruce nejistý.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 20:12

    Aoki si povzdechne a se zamyšleným výrazem mi začne vykládat o démonech, jejich "zkaženosti," o tom, jak je podsvětí dokáže změnit, hlavně samotná válka a nakonec přizná, že ani neví, proč o tom začal mluvit. Chvíli zůstanu zamyšleně stát, než se rozhodnu odpovědět.
    "Abych pravdu řekl, co jsem tady, dost se mi na démony změnil názor. Podsvětí je zcela jiné, než jsem slyšel a než jsem si představoval. Ale taky... Pomalu nevím, čemu věřit... Je to až ironické. Celý život mi vtloukali do hlavy, že my... že andělé jsou ti správní, čistá, milosrdná, dobrá stvoření a démoni ti špatní, krvelační, bojechtivý... Z toho co vidím... Mají démoni mnohem lepší srdce, než andělé a jsou méně zkažení. I podsvětí prosperuje lépe než nebe..." odpovím zamyšleně a vzedme se ve mě vlna vzteku.
    "Vážně bych se měl zbavit všech předsudků vůči rasám," zamumlám s pohledem upřeným na Aokiho a tak napůl si vzpomenu, že jsem zcela přešel jeho větu o tom, že respektuje sílu své zbraně, ale má strach to zkoušet.
    "Jednou na to třeba přijdeš... Nebo ti to zachrání zadek ve špatné situaci," pousměji se, i když to bylo trochu nucené, vzhledem k tomu, že se mé myšlenky stále ubíraly k předešlému tématu.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 20:24

    "Kdo ví," zamumlám tak nějak zamyšleně a nakonec jen zaktivuji značku na ruce a vyčkám se počkat na příchod svého koně. Nechtělo se mi vracet do města a koneckonců jsme na něj mohli počkat tady.
    "Někdy bych ti mohl ukázat Západní království. Tím tuplem nebudeš vědět čemu věřit," odpovím směrem k Mikotovi a pousměji se. Byl jsem rád že se mu na démony změnil názor, ale zároveň mě to i děsilo. Moc dobře jsem věděl, že ne všichni  démoni jsou takový.
    "Abych pravdu řekl, to co popisuješ se nachází u Feraela a Azaela, v jejich království znamená síla všechno. Ferael je krutý vládce, který netouží po ničem jiném než po chaosu a moci. I jeho poddaní se ho bojí. Azael je zase ten, který vždy toužil po válce, dokud nepříšel o svou zbraň a stal se nečinným zcela bez zájmu. V jeho království také panuje chaos, ale démoni tam lpí více na bojích a bojových dovednostech. Dá se říci že celé království živý Azaelova aréna..." nadhodím další téma a zamyslím se. Myšlenky mi brozdaly v podobných vodách, až jsem se nechtěně vrátil ke krutosti Mephistophela a spolu s nim se mi vybavila krutost a zoufalost mého otce pod vlivem černé krve.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 20:31

    Aokiho nabídka se mi zamlouvala a tak se znovu pousměji, tentokrát bez přemáhání a přikývnu.
    "Rád..." odpovím a rozhlédnu se. Podsvětí bylo opravdu jiné, než lidský svět. Nysse by se tady určitě taky líbilo a nemusela by se skrývat a... Permanentně by tady byla Nina, která by všechny zabila. Okamžitě mě přejde nadšení a místo toho se zamračím. Chyběla mi... Neviděl jsem ji už přes týden a... Ani jsem jí neřekl kam jdu. Okamžitě pocítím o nic strach. Kdo by si pomyslel, že tady budu tak dlouho. Silně si skousnu ret a povzdechnu si. Teď s tím nic nenadělám. Navíc to pitomé přerostlé kuře pořád potřebuje moji pomoc a já ho nemohl odmítnout. Ne když šlo o svět. Aoki mi začne vyprávět o tom, jak to chodí u Azaela a Feraela a tak přikývnu a zamyšleně se zadívám na Indiga, který k nám rychle klusal.
    "A co ostatní? Jak spolu vychází tvůj otec... Emmm... Nearra? A Lilith?" zeptám se zvědavě a chvilku jsem lovil v hlavě jména zbývajících králů.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 20:39

    Nedařilo se mi tyhle myšlenky opustit a tak jsem málem ani nepostřehl otázku od Mikota.
    "Uh, nevím? Nezajímam se o jejich vztahy ale hádám že je to v ... pořádku? Na otcové schůze nechodím, jsem na to moc líný a vlastně ani nevím jestli by byl nadšený, kdybych k němu s takovou žádostí přišel," odpovím jednoduše a zamyslím se nad tím. Opravdu jsem netušil jak by reagoval a vůbec jsem mohl být rád, že mám takovou volnost, jakou mám. I když jsem tak nějak tušil že ani on z toho není nadšený, rozhodně ne po tom co jsem... se změnil do bestiální podoby, na což jsem taky nerad vzpomínal. Brzy jsem spatřil Indiga a tak jsem na něj mávnul.
    "Teď musím především vyřešit náš problém. Kdyby se to otec dozvěděl, neměl by chvilku klidu a to nechci. Zaslouží si ho, už tak je těžké udržet království pohromadě a on to zvládá na jedničku, i když ho to hodně vyčerpává. Jenže je příliš hrdý na to, aby to dal najevo. Navíc... pro něj nechci být přítěží. Už když jsem byl malý se mě pokoušelo zmocnit mnoho démonů aby mohli moji rodinu vydírat," sám jsem byl překvapený jak snadno jsem dokázal s Mikotem komunikovat. Věřil jsem mu o něco více a kromě rodiny jsem tak nějak nikoho neměl, ani moc přátel jsem si nenadělal, jelikož jsem byl na nějaké seznamování líný a vždycky jsem byl mnohem raději sám.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 25/6/2018, 21:13

    Netušil, jak jsou na tom vztahy ostatních království, jelikož nechodil na schůze a nebyl si jistý, jestli by ho tam otec vůbec chtěl.
    "Chtěl, věř mi. Jsi jeho následovník, jednou budeš králem, chce, aby ses učil," ušklíbnu se a odolám nutkání oslovit ho princi. Ani jsem se nedivil, že chce vyřešit problém s Feraelem a černou krví, chtěl jsem to udělat také, už jen proto, že by to znamenalo velké problémy, ale Aokiho důvody byly o dost osobnější. Nepřekvapí mě, že ho chtěli unést a použít proti rodině, přeci jen... Děti se bránit neumějí a jsou snadnými terči. Jen jsem ho trochu litoval. Prožít celé dětství ve strachu. Tiše si povzdechnu a oba nasedneme na Indiga, který máchne křídly a vyrazíme na cestu zpět.
    "Chápu, také bych udělal vše, abych pomohl rodině," řeknu potichu a bodne mě u srdce, když si vzpomenu na svou matku. Jak jí asi muselo být, když se dozvěděla, že její jediný syn zemřel? Je v pořádku? Má dostatek peněz? zavrtím hlavou, nemohl jsem s tím už nic dělat, ani jsem ji neměl jak kontaktovat a tak bych to měl vypustit z hlavy...
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 25/6/2018, 23:01

    "Nevím jestli chci být králem, prozatím se povinnostem vyhýbám co se to dá. Přece jenom u nás je nesmrtelnost výhodou a... můj otec vládne teprve krátce, takže si myslím že je na to sakra brzo a jak jsi říkal, možná umřu hodně mladý a myslím že k tomu začínám mít slušný náběh," ušklíbnu se na něj a potom si povzdechnu.
    "Na kralování jsem moc líný," pronesu poznámku kterou jsem si nemohl odpustit a když se Indigo zastaví jenom kousek ode mě, zadívám se jeho směrem. Ihned se k němu vydám a natáhnu se pro uzdečku, jenže v tom udělá prudký úskok dozadu a tvrdohlavě pohodí hlavou, snad jako kdyby mi vyčítal, že jsem ho tam nechal.
    "Omlouvám se?" špitnu směrem k němu a zhluboka se nadechnu, než k němu udělám další krok a pro uzdečku se natáhnu znovu... jenže bezúspěšně. Hned po tom co zopakuje předešlé chování jsem se vyloženě nasral, čápl ho prudce za uzdu a zatáhl s ní tak silně, že se zapotácel a málem skončil na zemi.
    "Mám teď na práci mnohem důlěžitější věci než se tady s tebou dohadovat. Ještě jednou a jdu bez tebe, nepotřebuji nekontrolovatelného a neposlušného koně na tak nebezpečnou výpravu," prsknu na něj dost přísně a bylo znát že to myslím opravdu vážně. Indigo se na mě zadíval nejprvě uraženě, potom dotčeně a nakonec sklopil hlavu a přistoupil blíž, aby mi strčil do ruky čumákem.
    "Jsem rád, že si rozumíme," zavrčím na něj a když mi doslova vybídne svůj hřbet, povzdechnu si a otočím se na Mikota.

    Sponsored content


    Mikoto & Aoki - Stránka 4 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 28/3/2024, 12:52