Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Mikoto & Aoki

    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 12/6/2018, 22:48

    Vysvětlí mi, že se jmenuje Aoki a mám ho tak i oslovovat, dokud na sobě nemá brnění. Lehce nakloním hlavu na stranu, chtěl jsem se zeptat, proč má dvě identity, ale rozhodnu se s tím počkat, než domluví. Rozhodí ruce v jakémsi otráveném gestu, jako by mu právě něco zkazilo plány... Což se ukáže, že byli hned dvě věci - Já a počasí. To ale znamenalo, že zůstaneme přes noc tady a... Byl jsem za to rád. Odpočinek navíc nikdy neuškodí. Hned na to se mi dostane odpovědi na to, proč má dvě identity a hádal jsem, že Azarius je žoldák, zatímco Aoki... Prostě Aoki. Možná to dělal, aby ochránil svou rodinu a nemohl ji využít proti němu? Přikývnu a udělám si tiše poznámku o tom, že bych měl být opravdu na pozoru a nepolevovat na ostražitosti... Což bych neměl dělat za každých okolností, vzhledem k tomu, kde jsme. Jakmile se mě však zeptá, co jsem za rasu, trochu se zarazím a trochu nejistě se na něj podívám.
    "Padlý," řeknu nakonec a povzdechnu si.
    "Když už jsme u toho... Pořád jsi mi nevysvětlit to s tím, že jsi, i nejsi démon," ušklíbnu se a hned mě napadne další otázka.
    "Kolik ti je? Jsi hodně mladý, pokud se nemýlím... Pochybuji, že se dá v podsvětí vést klidný život," druhou část věty zamumlám spíš pro sebe. Věděl jsem, že vzhled je zavádějící, jelikož nestárneme, ale já měl na posouzení ještě jeho duši. A pochyboval jsem, že se dá v podsvětí přežít dlouho dobu bez toho, aby jste zabíjeli. Nebo se o démonech možná mýlíme i v tomto, i když... Jeden nikdy neví.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 12/6/2018, 23:01

    Hned potom, co jsem se ho zeptal na rasu se mezi námi rozhostilo ticho. Bylo mi jasné že nad něčím přemýšlí a tak jsem na něj netlačil a jenom jsem tiše čekal až mi odpoví. Dle jeho slov se představil jako padlý a... tak nějak mi přišlo že nelže nebo k tomu alespoň neměl důvod. Sám vypadal tak nějak nejistě a já tušil čím to bylo.
    "Padlý..." zopakuji po něm zcela bez tónu hlasu a na chvíli se ztratím v myšlenkách až skoro nepostřehnu jeho další slova. Lehce nadzvednu obočí a chvíli na něj zůstanu hledět jako na idiota, možná krapet zaraženě, než mi došlo na co naráží.
    "Neměl jsem v plánu ti to říkat, ale vzhledem k tomu že spolu budeme nějakou dobu cestovat, je to jenom slušností. Jsem z půlky démon a z půlky upír," odpovím mu a povzdechnu si. Táta by mě za tohle právě nakopal do prdele, ale co, nebyl tu a já si mohl určit sám komu tohle tajemství prozradím a komu ne. Navíc, mě to nijak neohrožovalo, ne prozatím.
    "Ne všechna místa v podsvětí jsou bojem o život.. a je mi devatenáct," dodám když si vzpomenu že se ptal ještě na můj věk.
    "Tys býval andělem že ano? Nebo jsi se padlým už narodil?" zeptám se bez jakýchkoli dalších pohnutek.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 12/6/2018, 23:07

    Zopakuje, že jsem padlý a vypadal jaksi zamyšleně a hned na to mimo. Ale nejspíš mi věřil, což... Bylo dobré. Už teď měl hodně důvodů mi nepomáhat a tím, že budu upřímný si jen zvýším šanci, že mi bude alespoň trochu věřit. Vážně by se mi totiž jeho pomoc hodila a navíc... Z nějakého důvodu působil důvěryhodně. Mikoto, právě možná děláš obrovskou chybu... Pomyslím si, ale když mi řekne, co je doopravdy zač... No... Jednak mě to opravdu překvapí a tak se na něj tentokrát já zaraženě podívám.
    "Jak... Je to možné?" dostanu ze sebe. Nikdy jsem o hybridech neslyšel. Netušil jsem, že mohou existovat. Po chvilce mi potvrdí, že je opravdu mladý, bylo mu teprve devatenáct, ale nehodlal jsem ho kvůli věku jakkoliv podceňovat. Zeptá se mě, jestli jsem býval andělem, nebo jsem se jako padlý narodil. Povzdechnu si a opět se mezi námi rozhostí ticho. Zadívám se z okna na večerní oblohu a po chvilce se rozhodnu, že k němu budu upřímný.
    "Ano, býval... Křídla jsem ztratil teprve nedávno," řeknu bez náznaku jakékoliv lítosti a s úsměvem na rtech se otočím na Aokiho.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 12/6/2018, 23:26

    Bylo zvláštním s nim takto komunikovat. Bylo to jistým způsobem uvolňující a já byl rád že mezi námi není trapné ticho, jaké by mohlo být. Dokud mezi sebou alespoň trochu komunikujeme, bude naše cestování o to pohodlnější. Kdybych si nechával všechny informace pro sebe, nemělo by to smysl, kromě toho nebylo nic špatného na tom, se lépe vzájemně poznat a já se ničím netajil, bylo mi to jedno, což u mě bylo zcela normální. Málokdy jsem si z něčeho dělal hlavu. Moje odpověď ho tak trochu vykolejila, nebo to tak alespoň vypadalo.
    "Netuším? Zaskočilo to i mé rodiče, nemysleli si že by něco takového mohlo být možné a já... no opravdu jsem se jich neptal na podrobnosti," vydechnu a trochu nervózně si prohrábnu vlasy, než se zadívám někam stranou a poté na oblohu kde svysvitlo pár z prvních hvězd. Odmlčel jsem se a stejně tak i on, když jsem se ho zeptal zda býval andělem. Ticho mezi námi rozhostil hrom někde v dálce, než mi odpověděl že jim býval.
    "Tak to musíš démony nenávidět," řeknu trochu ironicky a ušklíbnu se u toho. Věděl jsem toho o naší společné historii mnoho, ale nezažil jsem ji, za což jsem byl i tak nějak rád. Z této nové informace jsem si však nic moc nedělal, jen bylo zvláštní uvědomit si, že kdyby o křídla nepřišel, nejspíše bychom teď stáli na opačných stranách. I když nikde nebylo zaručeno že se to ještě nemůže stát.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 12/6/2018, 23:33

    Také netušil, jak je to možné a dost dobře jsem chápal, že se neptal na detaily. Ušklíbnu se, co se tady ještě nedozvím? Samotná Aokiho existence byla zajímavá a já byl zvědavý, co všechno dokáže. Jaké vlastnosti podědil od každé rasy a co se z něj vyklube. Když však ironicky poznamená, že musím démony nenávidět, chvíli si jej mlčky prohlížím, než si povzdechnu.
    "Záleží," odpovím jednoduše a znovu se zadívám z okna, než se rozhodnu svou odpověď trochu rozvést.
    "Není to tak, že bych nenáviděl démony. Nenávidím ty, kteří ubližují nevinným, povyšují se nad ostatní a vyžívají se v zbytečném násilí a krveprolití. Bohužel, toto se vztahuje i na můj druh... Tedy... Na to kým jsem býval. Nebe je zkažené, není tím, co bývalo. V srdcích andělů je temnota, kterou odmítají vidět. Jejich vlastní pýcha je zaslepila. Ale i tak nebudu popírat, že mám kvůli své výchově jisté předsudky proti démonům. Proto jsi mě i překvapil. Tvé srdce je čisté, možná až moc," ušklíbnu se a až teď se na Aokiho otočím.
    "Jindy bych tě varoval, aby jsi nebyl až příliš dobrosrdečný, že toho ostatní jen zneužijí. Ale něco mi říká, že jsi dost chytrý na to, aby se to nestalo," dodám, zavřu oko a opřu si hlavu o stěnu za mnou.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 12/6/2018, 23:52

    "I tak je i vcelku vtipné, že jsi skončil ve společnosti jendoho z nich. Každopádně ti rozumím, vím toho o naši společné historii dost, ale popravdě si chci názor udělat sám. Přece jenom minulost a přítomnost může být v konečném měřítku zcela odlišná," shrnu tím tak nějak všechno co jsem chtěl říct a nad jeho poslední větou se pousměji.
    "Jsem dobrosrdečný jenom k těm, co si to zaslouží a což se tebe týče, no... občas dělám i vyjímky," odpovím a ušklíbnu se. Byl to další pokus o vtip a jestli ho nepochopí, hodlal jsem jakékoli vtipkováí vzdát. Navíc se mohlo zdát že jsem v jeho přítomnosti až moc klidný ale... já byl takový pořád. Málokdy mě něco rozhodilo a nebo vyvedlo z míry, většinou jsem to prostě nechal na náhodách a když už jsem chtěl mít něco pod kontrolou, jednal jsem hned a rychle. Někdy i mě samotného překvapovalo jak rychle jsem schopný dokončit svou práci, když mě nebaví. Nakonec jsem se stejně obrátil na Mikota a povzdechl si. Začal jsem sám od sebe tak nějak mluvit o podsvětí, o tom že je rozděleno na různá království, o hranicích a o zvycích démonů. Také jsem se zmínil o tom, že každé z království má jiné zvyky dle toho, kdo mu vládne a že v podsvětí... ač se to moc nezdá, teď vládne období klidu, kdy se naštěstí každý z králů pozdržuje od válek a akorát si rozšiřují svá území skrze neutralitu. Také jsem mu řekl pár svých myšlenek o tom, že je to jenom jakési ticho před bouří a dříve nebo později zase vypukne válka o satanův trůn... těžko říct. Bylo toho hodně a já ho nechtěl nudit a tak jsme společně vybírali nějaká vhodná témata, která ho zajímala a já věděl jak na ně odpovědět.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 13/6/2018, 11:43

    Přikývnu, když mi sdělí, že o minulosti toho ví dost, ale názor si chce udělat sám. Bylo to moudré, nikdo by neměl věřit tomu, co se povídá. Dost často to byly pouze kecy. S úšklebkem mi odpoví, že pomáhá jen těm, kteří si to zaslouží a u mě udělal výjimku. Rozesměje mě to, ale po chvilce se uklidním.
    "Tak to mám asi vážně štěstí," zasměji se pobaveně, ale poté jsem už poslouchal jeho vykládání o podsvětí, jednotlivých královstvích... Věřil, že brzy vypukne válka o Satanův trůn a představa toho chaosu, který jistě nastane... Mě děsila. Začnu se ho dál vyptávat na něco málo z minulosti, na démony jako takové. Později se zapojím i já a povykládám mu něco málo o mém domově. Jak se nebe rozpadá, magie v něm slábne, bestie divočí a andělé předstírají, že je všechno v pořádku. Brzy mě ale opět dostihne únava a věděl jsem, že pokud zítra máme někam dojít, měl bych jít spát.
    "No... Pokud na mě nemáš žádnou otázku, půjdu si lehnout. Lidská těla toho tolik nevydrží," povzdechnu si, ale zůstanu sedět na místě. Čekal jsem, jestli se ještě na něco zeptá, abych mu mohl ještě odpovědět.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 13/6/2018, 15:09

    Brzy jsem nebyl jediný kdo začal něco málo vyprávět a nakonec jsem se i o nebi dozvěděl něco víc než jenom z knih, které jsem si přečetl. Rozpadající se nebe jsem si ale opravdu představit nedokázal. Znělo to tak zvláště a měl jsem nad čím přemýšlet, proto jsem brzy zakroutil hlavou a rozhodl se nechat svého nového společníka odpočinout.
    "Půjdu si něco zařídit, rád bych si zjistil pár věcí a hostinec dole je jedna velká drbárna, tak tedy mizím," prohlásím a v mžiku jsem se rozešel pryč z místnosti a usadil se dole v hostinci, kde jem si obědnal pití a rozhodl se vyčkat na nějaké možné informace, zároveň jsem také dával pozor na své okolí a vůbec, snažil jsem se působit přirozeně a tak jsem jenom líně posedával u baru a poslouchal všechno kolem. Čas ... utíkal ale opravdu rychle.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 13/6/2018, 15:25

    Nevypadalo to, že by se chtěl Aoki ještě na něco zeptat a tak jen přikývnu, když mi sdělí, že jsi jde něco zařídit. Chtěl zjistit informace a tohle místo k tomu bylo jako stvořené. Sám se vyškrábu na nohy a dojdu k posteli, do které se svalím a zavřu oči. Dnešek byl vážně náročný a i když jsem si to v tu chvíli nechtěl připustit, zpětně jsem musel uznat, že jsem měl opravdu namále. Nebýt Azariuse... Aokiho, byl bych mrtvý. Měl jsem opravdu štěstí.
    Po pár hodinách mě ovšem probudí jakýsi hluk, který přicházel z místnosti pod námi. První jsem si myslel, že se strhla nějaká opilecká rvačka, ale poté zaslechnu něčí řev.
    "Kde je ten zasranej Azarius?! Prej se tady ubytoval a jestli mi ihned neřekneš, ve kterém je pokoji, bude zle!" zařve nějaký démon. To už jsem byl plně vzhůru a na nohách, připraven k boji. Jen jsem netušil, jestli je sem Aoki nechá dojít, nebo se je pokusí zastavit. Výhodnější by však pro nás bylo, kdyby je nechal dojít do pokoje a zaútočil by jim do zad.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 13/6/2018, 15:36

    Ani nevím kdy jsem stihnul usnout a upřímně jsem byl rád že mě barman nevyhodil, když tu mě najendou probudí jakýsi hluk a tak jenom rozespale pootevřu oči abych zjistil situaci. Hned jakmile se rozhlédnu okolo, všimnu si hned čtyř démonů, kteří stáli v hostinci a hledali mě. No, tak či onak mě nikdo nepozná, tak jsem si s tím nic nedělal a opřel si hlavu znovu o barový pult, zrovna když jim barman vykoktal číslo pokoje. Ještě nějakou chvíli jsem se tam povaloval a nechal jsem je dojít až ke schodům, když jsem si najednou uvědomil... že v tom pokoji nejsem sám.
    "Hups," dodám ze sebe a okamžitě vyskočím na nohy. Rukou jsem sice sejmul prázdný plechový krýgl, ale i tak jsem poměrně rychle vyskočil schodiště a dýchal na záda čtyřem nezvaným hostům. S povzdechem zaktivuji svou zbroj a zamyslím se nad svými dalšími kroky. Pokud Mikoto spí... nemůžu je pustit do pokoje, takže by bylo nejjednoduší jim nakopat prdele hned tady a vlastně, nemohl jsem si dovolit riskovat a proto jsem ještě chvíli vyčkal a když jeden z nich hrábl po klice, odkašlal jsem si.
    "Hledáte někoho? Já jen že bych byl raději kdybychom to vyřešili venku. Nechce se mi zrovna platit za škody, které tu napácháte," dostanu ze sebe a tím se mi podařilo na sebe získat veškerou jejich pozornost.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 13/6/2018, 15:50

    Tiše jsem čekal kousek od dveří a se zavřenýma očima poslouchal přibližující se kroky. Byli tři... Ne, čtyři. Zhluboka se nadechnu a pomalu vydechnu, netušil jsem, jak jsou silní, ale věděl jsem, že si nějak poradí. Doufal jsem, že jim Aoki půjde do zad, ale po chvilce zaslechnu jeho hlas z chodby zrovna ve chvíli, kdy jsem si byl celkem dost jistý, že se dveře otevřou. Aktivuji svou magii, abych vynuloval veškeré zvuky, které bych mohl způsobit a rychle rozrazím dveře, které by jindy zaskřípaly. Teď jsem však mohl zcela neslyšně skočit na záda démonovi, který byl nejblíž. Byl jsem rád, že se všichni otočili na Aokiho a i přesto, že jsem věděl, že chce jít bojovat ven, nehodlal jsem promarnit příležitost zabít jednoho z nich. Narazím démonovi do zad a chytím ho za hlavu, než mi z rukou vytryskne velké množství bílých plamenů. Nemusel jsem se bát, že to tady podpálím a démon nevydal ani hlásku díky mé schopnosti, i když jsem si byl celkem jistý, že zařval bolestí. Jeho tělo však neslyšně dopadne na zem a až poté svou magii zruším.
    "Souhlasím, pojďme ven," ušklíbnu se.


    Naposledy upravil Mikoto dne 13/6/2018, 19:32, celkově upraveno 1 krát
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 13/6/2018, 19:30

    Dříve než stačím vůbec něco říci a zareagovat, můj společník vyrazí z pokoje a zabije jednoho z démonů, jehož tělo dopadne na zem. Překvapeně zamrkám když neuslyším žádný zvuk a jenom na něj vyvalím oči. Nechtěl jsem démony zabít, chtěl jsem jim nakopat prdele a zjistit proč po mě jdou, nepoznával jsem je.
    "Na to je teď už trochu pozdě nemyslíš?" zavrčí jeden z démonů a ihned se vrhne po Mikotovi. S povzdechem rozhodím ruce a povzdechnu si, načež zklesle sklopím hlavu. Chtěl jsem od toho dát ruce pryč, ale na to už bylo trochu pozdě a vůbec.
    "No nedá se svítit, budu doufat že informace najdu u vašich mrtvol," s těmito slovy se mi v ruce objeví mé dýky a prudce vyrazím jednomu z nich po krku. Dříve než stačí zareagovat, podříznu mu hrdlo a se zachraptěním se sveze k zemi. Ihned se otočím na zbylé dva démony a propálím je pohledem.
    "Chtěl jsem to vyřešit slovně ale můj společník mě předběhl, takže už nemám na výběr," řeknu chladně a zadívám se na jejich narůstající strach v očích.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 13/6/2018, 19:38

    Jeden z démonů zavrčí, že na to je už trochu pozdě a hned na to se po mně vrhne. Ustoupím do pokoje, kde bylo více místa, kde se mu vyhnu a už chci vyskočit z okna, když zaslechnu Aokiho hlas. Chtěl informace, což... Byl dobrý nápad. Koutkem oka zahlédnu, jak jednomu z démonů podřízl dýkou krk a poté zbylé dva démony propálí pohledem s tím, že to chtěl vyřešit slovně, ale předběhl jsem ho, takže nemá na výběr. Až teď mi dojde, že jsem možná udělal vážně blbost, ale... Když míří čtyři démoni do pokoje, kde jsem... Všechny instinkty na mě automaticky řvaly, abych je zabil. Rozhodně jsem nepočítal s možností, že by to šlo vyřešit jinak, ale tohle... Bylo podsvětí. Démoni se nemusí vždy zabíjet. Povzdechnu si, ale když uvidím strach v očích démonů, otočím se na mého společníka.
    "Uh, možná není zase tak pozdě... Omlouvám se, jednal jsem zbrkle," řeknu s povzdechem a ve stejnou chvíli proti mě jeden z démonů vyrazí s mečem v ruce. Okamžitě se vyhnu a démon naštěstí sekne těsně vedle mojí tváře. Chytím ho za ruku a poté mu dám vší silou pěstí do obličeje, čímž ho pošlu k zemi, ale žil a... I kdyby měl otřes mozku, pořád může mluvit, no ne?
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 13/6/2018, 20:05

    Sledoval jsem situaci a když Mikoto couvl do pokoje, okamžitě se zadívám jejich směrem. Vypadalo to, že si ale poradí a tak když se omluví a spacifikuje démona pěstí, překvapeně se na něj zadívám. Chvíli jsem tam jenom stál a nic neříkal, jenom na něj civěl, což udělal i démon, který stál kousek předemnou.
    "Dobře dobře, já budu mluvit! Jen mi neubližujte!" vyhrkne hned co uvidí svého společníka padat k zemi. Chvíli mi trvalo se vzpamatovat ale nakonec jsem zatrepal hlavou a povzdechl si. Chtěl jsem něco říct, ale chvíli jsem nebyl schopný ani slova, jenom jsem těkal pohledem z Mikota na toho démona na zemi a mezi námi, který se třásl strachy.
    "Slíbit ti to nemůžu," vydechnu lehce otráveně a nakonec ho chytnu za rohy a odtáhnu ho do pokoj, než za námi zabouchnu dveře.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 13/6/2018, 20:12

    Démon se na mě překvapeně zadívá, ale bohužel jsem neviděl výraz Aokiho. To ode mě nečekali takovou ránu? Ano, měl jsem lidské tělo, ale moje zásoba magie byla dost velká na to, abych mohl dát velké rány a zároveň uchránit sám sebe. Tiše si povzdechnu, když se démon na zemi ani nepohne, ale alespoň ten druhý slíbí, že bude mluvit, když mu neublížíme. Rozhostí se mezi námi ticho, které přeruší až Azarius, když otráveně řekne, že nic neslibuje a odtáhne démona za nohu do pokoje. Ustoupím mu stranou a poté za námi zavřu dveře, u kterých zůstanu stát. Napadne mě, že je možná dobrý nápad ho ještě trochu vyděsit, aby opravdu mluvil pravdu a tak se krvelačně ušklíbnu a prokřupu si prsty na rukou, zatímco uvolním část magie, která však naštěstí byla neutrální a proto nebyla jako pěst na oko. Kdybych v podsvětí vypustil bílou magii, hned by o mě každý věděl.
    "Být tebou ale začnu rychle, nemám moc velkou trpělivost," zavrčím na něj a démon sebou překvapeně škubne, než ze sebe začne sypat informace.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 13/6/2018, 21:10

    Jakmile se zavřely dveře, zadíval jsem se na démona na zemi a na toho, kterého jsem do místnosti doslova dosmýkal. Chvíli mezi námi bylo ticho, přemýšlel jsem ale z toho mě vyruščil až Mikoto, který si prokřupal prsty a vypustil část své magie do okolí. Ihned mě její množství praštilo do obličeje ale nedal jsem na sobě nic znát. Jenom mě to utvrdilo v tom že je opravdu nebezpečný a já mohl být rád, že ho nemám za nepřítele. Hned jakmile démon začne mluvit, upřu na něj veškerou svou pozornost.
    "Jsem špeh ze Západního království... neubližujte mi. Nemám s nimi co dočinění, jen jsem po jejich boku cestoval, abych se dozvěděl víc o jejich plánech," vykoktá ze sebe a v tu chvíli ho propálím pohledem.
    "Západní království má oficiální tajnou síť špehů... jestli k nim patříš tak ukaž pečeť," zavrčím na něj a má otázka ho nejspíše dost zaskočila. Nedivil jsem se mu, tohle by neměl nikdo vědět a ... já se neudržel. Dokud tu pečeť neuvidím, nemohl jsem mu prostě věřit a měl jsem v úmyslu ho zabít.
    "J-jak to víš? Tím pádem jsi nebezpečný pro království a mohl bys mu uškodit, nic ti neřeknu, klidně mě zabij, i když ne... já musím zabít tebe aby jsi to nikomu nevyžvanil!" vykoktá ze sebe a opravdu mě překvapí jak rychle byl na nohách a vrhl se mi po krku. Rychle jsem uskočil dozadu a v dalším momentu ho chytil za ruce, které jsem mu zkroutil za záda. Dýky jsem nechal zmizet a tak jsem měl volné obě dvě.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 13/6/2018, 21:17

    Zůstanu stát na místě, zatímco démon nám začne vykládat, že je špeh. Což ale znamená, že bude mít hodně informací, ať už tedy patří k jakékoliv skupině. Když se však Aoki zmíní o pečeti, začne vyvádět s tím, že o ní nemá nikdo nic vědět a vrhne se po mém společníkovi s úmyslem zabít. Nijak se nehnu a jen sleduji, jak ho Aoki zpacifikoval a zkroutil mu ruce za záda. Pomalu se k nim rozejdu a bez jediného slova začnu démona prohledávat, zatímco ho Aoki držel. Brzy vytáhnu něco, co připomíná pečeť a tak ji ukáži Aokimu.
    "Je tohle ono?" zeptám se zvědavě a zase trochu poodstoupím. Démon v tuto chvíli vypadal velmi naštvaně, zoufale a jeho dřívější odhodlání znovu nahradil strach. V podsvětí jsem se nevyznal, moc jsem toho o jednotlivých královstvích nevěděl, ani o skupinách, které jsou v nich aktivní. Tohle jsem hodlal nechat Aokimu, ale abych byl užitečný, začnu prohledávat věci démona v bezvědomí.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 13/6/2018, 22:12

    Držel jsem démona pevně a i přesto že se mi snažil vyškubnout, nenechal jsem ho. Byl jsem rád že se mezitím můj společník chytil iniciativy a začal démona prohledávat. O to pěvneji jsem ho držel a když brzy vyhrabal pečeť, povzdechl jsem si a démona okamžitě pustil.
    "Dal ti ten úkol někdo z království nebo jednáš na vlastní pěst?" zavrčím na démona, který mi nehodlal odpovědět a okamžitě od nás odskočil tak dva metry a propálil mě pohledem.
    "Tohle ti nedaruji, jestli se nevrátím a neohlásím svůj příchod-" vydechne demon ale hned na to si povzdechnu a zruším své brnění, což démon trochu nepobíral.
    "Tak co?" zeptám se ho na rovinu a líně si prohrábnu vlasy, zatímco na mě vyvalí oči a zůstane ztuhle stát na místě neschopen slova. Chvíli mezi námi bylo ticho zatímco Mikoto prohledával démona a tak si povzdechnu.
    "P-p-p-rinci?!" vykoktá ze sebe a posadí se na prdel.
    "Ne tak nahlas," zpovzdechnu si a k mému překvapení mě okamžitě pochopil a zůstal mlčet.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 13/6/2018, 22:18

    Aoki se zeptá na další otázku, ale nevypadalo to, že by se démonovi chtělo odpovídat. Byl jako na jehlách a šlo na něm vidět, že se ze všech sil snaží vymyslet, jak z toho ven. Začne mluvit o tom, že jestli se neohlásí... Najednou však sklapne a jeho překvapený výraz byl opravdu komický. Všimnu si, že Aoki zrušil své brnění a démon na něj jen zíral, než ho koktavě osloví jako prince. Tentokrát jsem měl na tváři překvapený výraz já. Otočím se na Aokiho s nadzvednutým obočím, ale když řekne démonovi, aby nemluvil tak nahlas, rozhodnu se trochu pomoci. Mávnu rukou a kolem pokoje vytvořím zvukovou bariéru. Stále jsme však mohli slyšet, co se děje venku.
    "Můžete mluvit jak chcete, nikdo vás za zdmi tohoto pokoje neuslyší," řeknu jim a stále upřeně koukám na mého společníka.
    "Takže princ, eh?" ušklíbnu se nakonec a hned na to najdu u démona nějaké zapečetěné papíry, které okamžitě podám Aokimu. Stejně jsem netušil, jak je otevřít a nejspíš na to bude potřeba temná magie, kterou jsem neměl.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 13/6/2018, 22:48

    Znovu jsem si v téhle situaci musel povzdechnout a už jsem se chystal odpovědět oboum, když v tom mi Mikoto do ruky podal zapečetěné papíry. Okamžitě na ně upřu svůj pohled a chvíli si je jenom prohlížím, než se mi na ruce objeví značka a hned na to si papíry prohlédnu znovu. Okamžitě vypustím trochu temné magie do své dlaně a určitá místa napustím temnou magií, načež se mi podaří pečeť odstranit. Ihned deaktivuji svou schopnost ale do čtení papírů se ještě nepouštím. Až po chvilce si začnu číst jeho informace. Jakmile dočtu, uvědomím si že jsem ještě neodpověděl a tak se otočím na mého červenovlasého společníka.
    "Díky," řeknu Mikotovi a hned poté podám listinu s informacemi do rukou démonovi, který se z toho snažil tak nějak vzpamatovat.
    "Tohle dej prosimtě urychleně králi a... neříkej mu že jsi mě tu viděl. Kdyžtak mu řekni, že tě napadl Azarius a že jsi mu to ukradl," dodám a s těmito slovy vyhodím démona ze dveří. Když se za nim zavřou, otočím se na Mikota a zadívám se na démona v bezvědomí. V ruce se mi okamžitě objeví dýka a s úmyslem démona zabít se k němu pomalu rozejdu.
    "Bohu žel princ, nemám rád tohle oslovení, ale lidé z našeho království mě snadno poznají. Nemám totiž démoní podobu, pouze tu lidskou a jako Aoki nemůžu pracovat v žoldáctví.... to by mi prostě neprošlo," vysvětlím ve zkratce a zastavím se kousek před démonem.


    Naposledy upravil Aoki dne 13/6/2018, 23:00, celkově upraveno 1 krát
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 13/6/2018, 23:35

    Ani jednomu z nás se nedostane odpovědi a tak jsme potichu stáli na místech, tedy... Démon pořád zaraženě seděl na zemi a vypadalo to, že se ze svého šoku jen tak nevzpamatuje. Aoki se pustí do čtení dokumentů a jelikož nám nehrozilo nebezpečí, přesunu se k oknu, kde se usadím a zadívám na dva démony a jednoho hybrida v pokoji. Princ... Syn jednoho z králů podsvětí, podle všeho toho Západního. Napůl démon, napůl upír. Nakonec mi poděkuje, dokumenty předá špehovi s tím, že je má dát králi a následně ho vyhodí z místnosti, než se rozejde s dýkou v ruce k démonovi v bezvědomí s úmyslem zabít. Sdělí mi, že nemá rád oslovení princ a lidé z jeho království ho snadno poznají. Navíc neměl démonickou podobu. Takže proto celá ta tajná identita, brnění, žoldák Azarius... Chápavě přikývnu a chvíli ho pozoruji.
    "Hádám, že si tedy ani nepotrpíš na nějakou zdvořilost a mám se k tobě chovat jako doposud," ušklíbnu se a vzhledem k tomu, o čem se bavíme se rozhodnu nechat bariéru ještě aktivovanou. Taky bych možná mohl Aokimu říct o svých schopnostech, když už chci s ním cestovat... Ale na to bude hádám ještě čas.
    "Takže... Vypadá to, že venku už bude svítat a ani neprší... Chceš vyrazit rovnou?" zeptám se a trochu se protáhnu. Tohle nebyl zrovna nejpříjemnější budíček, ale cítil jsem se odpočatě a plný energie.
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 16:29

    Smrt v bezvědomí nebyla zase tak hrozná a bylo to rychlé. Brzy jsem se tedy mohl soustředit na slova Mikota a tak se jenom pousměji a přikývnu.
    "Budu rád, když se nic nezmění," odpovím a povzdechnu si, než nechám Iris zmizet a rozhlédnu se po místnosti. Chtěl jsem těla někam ukrýt, zbavit se jich nejlépe tak, aby je nikdo nenašel, jenže mě nenepadalo nic jiného než je spálit, ale... to tady bylo jaksi nemožné a kromě toho, by to bylo viditelné a podezřelé. Oh, jistě... Pane, co to nesete za pytle? Ále... jen nějaké "maso" na grilování, pomyslím si a hned na to mi zacukají koutky a ztratím všekerou svou soustředěnost, se kterou si setřu slzy od smíchu, které se mi tlačily do očí, přestože jsem se ani jendou hlasitě nezasmál. Někdy jsem si připadal opravdu jako dítě a vlastně jeden by řekl, že jím stále jsem.
    Když už se konečně přinutím trošku vímat, dojde mi že se mě na něco ptal a tak se otočím směrem kde jsem zahlédl rudé vlasy abych svému společníkovi odpověděl.
    "Už... jsem stihl zapomenout kam jsem tak moc spěchal," řeknu nejistě a zamyšleně s jakýmsi úmyslem si vzpomenout.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 16:38

    Démonovi byla dopřána rychlá, bezbolestná smrt, Aoki se na mě otočí s mírným úsměvem, než poznamená, že bude rád, když se nic nezmění. Pousměji se a sám přikývnu. Sledoval jsem mého společníka, který se tvářil zamyšleně. Najednou mu však začnou cukat koutky a v jeho očích se zračilo pobavení, i když se... Vůbec nic nestalo, jen tam stál a vypadalo to, že se každou chvíli rozesměje na celé kolo. Po chvilce se však jeho pohled znovu zaostří a zadívá se na mě s tím, že zapomněl, kam spěchal.
    "To si děláš prdel?! Jak můžeš zapomenout něco takového?" vyprsknu nevěřícně a zůstanu na něj hledět. Ani jsem netušil, proč mě to naštvalo, mohlo mi to být jedno, ale... To bych asi nebyl já. Nakonec si povzdechnu a prohrábnu si vlasy.
    "Mám se zbavit těl?" zeptám se po chvilce a zvednu ruku, kolem které se mi objeví bílé plameny. Byl jsem celkem zvědavý, jestli popálí Aokiho. Měly by spálit jen ty, kteří mají špatná srdce, ale... On je bytost temnoty. Upír a k tomu démon... Upřímně jsem si nebyl jistý, jestli ho jimi zraním nebo ne. Zamyšleně se podívám na bílé plameny a poté na Aokiho, než se ušklíbnu. Je jen jeden způsob jak to zjistit...
    "Aoki? Chci něco zkusit..."
    Aoki
    Aoki


    Posts : 146
    Join date : 29. 04. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Aoki 24/6/2018, 16:58

    Najednou zničeho nic vyštěkne jak na něco takového můžu zapomenout a přísahám že jsem si chvilku myslel, že po mě skočí. Nakonec si ale povzdechne a uklidní se, zatímco já si prohrábnu vlasy. Nějak jsem to prostě vypustil z hlavy a nestresoval jsem se s tím, nebylo to nic důležitého, už jenom protože bych si to pamatoval. Ale kam jsem vlastně chtěl jít? Odpověd se pořád nedostavovala...
    Když můj společník promluví, otočím se na něj se zájmem, upřeným na jeho bílé plameny. Hodlal ty těla spálit? Hned mi na tuhle otázku odpověděl a tak jsem přikývl, dokud se na mě neušklíbl s tím, že chce něco zkusit. Chvíli jsem na něj nechápavě hleděl a pak se zadíval na bílé plameny.
    "Naposledy když mi někdo řekl tuhle větu, skončilo to katastrofálně a tak nějak očekávatelně," řeknu a hned si vybavím svého otce, který si chtěl vyzkoušet svou magii.... výborně, máme tu dalšího cvoka. Nějak se mi to ale nelíbilo, ale protože jsem byl zvědavý, rozhodl jsem se vyčkat s čím Mikoto přijde.
    Mikoto
    Mikoto


    Posts : 424
    Join date : 31. 03. 18

    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Mikoto 24/6/2018, 17:05

    Nevypadalo to, že by ho moje poznámka jakkoliv vyvedla z míry. Měl jsem pocit, že ho z míry nevyvede snad nic. A to jsem ho potkal teprve včera. Když mi dá svolení spálit těla, máchnu rukou s plameny jejich směrem a bílé plameny je rychle pohltí, aniž by spálily jakýkoliv nábytek, nebo podlahu. Stále však obklopovaly mou ruku a Aoki mi sdělí, že když naposledy slyšel, že někdo chce něco vyzkoušet, skončilo to katastrofálně, ušklíbnu se a popojdu k němu blíž. Nevypadalo to, že by nesouhlasil a tak k němu natáhnu ruku.
    "Tyto plameny pálí jen ty, kteří nemají čistá srdce. Tebe by popálit neměly, ale nikdy jsem nepotkal démona, ani upíra, kteří by je měli čistá a vzhledem k tomu, že jsi temná bytost, ačkoliv s čistým srdcem... Nejsem si jistý, co se stane, ale lepší to zjistit teď, než abych tě někdy omylem popálil v boji," vysvětlím a nechám plameny ještě víc rozhořet.
    "Zkus se jich dotknout... Měly by jen hřát. Pokud ucítíš žár... No... Budu si hold muset dávat větší pozor," zamumlám a sleduji Aokiho.

    Sponsored content


    Mikoto & Aoki - Stránka 2 Empty Re: Mikoto & Aoki

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/4/2024, 18:27