Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


  Informativní záležitosti o soutěžích typu 'Fantazia'.

  Admin
  Admin
  Admin

  Posts : 201
  Join date : 26. 04. 17

  Informativní záležitosti o soutěžích typu 'Fantazia'. Empty Informativní záležitosti o soutěžích typu 'Fantazia'.

  Příspěvek pro Admin za 1/5/2018, 19:15

  Informativní záležitosti o soutěžích typu 'Fantazia'. Coolte15
  Jak už samotný název vypovídá, půjde zejména o vaši tvorbu, kde si průběh událostí a příběhu budete moci až na pár daných bodů určovat vy samotní. Délka, obsáhlost a originalita bude záviset pouze na vaší fantazii. Nezapomínejte že příběhy prezentujete sebe i své postavy, proto budeme rádi za smysluplné výplody vašich fantazií. Tyto soutěže se nijak neliší od všedního života v Atrei, proto je nutností dodržovat charakter vaši postavy a stejně tak schopnosti a informace, které jsou ve vašem profilů pevně dané.

  Tohle fórum bude sloužit k publikování soutěží na téma Fantazia, kterých bude rozhodně více. Tyhle soutěže bude mít na starost správce Alex, proto se také s veškerými dotazy ohledně soutěží obracejte rovnou na něj.

  Soutěže budou číslovány a na jejich vrchu vždy naleznete zadání úkolů, které musíte splnit a dodržet, také tam najdete jak moc jste omezeni a jak velkou máte volnost v psaní. Opět připomínám že délka a originalita jsou v téhle soutěži nejcenějšími faktory a proto se při tvorbě psaní, snaha určitě ocení.

  Hodně štěstí v účastech a psaní!  Twisted Evil

  Informativní záležitosti o soutěžích typu 'Fantazia'. Bluebykepr

   Právě je 17/10/2019, 03:40