Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


3 posters

    Ariana & Lukas

    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 13:49

    Zaslechnu za svými zády povědomé křupání kostí a za chvíli se vedle mě objeví Ariana, byla překrásná, čistě bílá vlčice, takovou jsem ještě neviděl. Většinou byli vkodlaci šedí, pískoví, hnědí... Měli nejrůznější odstíny ale čistě bílou... Jsem viděl poprvé. Upír se zarazí a když uvidí, že mám přesilu, rozběhne se pryč. zavrčím, než se po boku sestry rozběhneme za ním. Nejspíš ji převážně ovládaly instinkty, šla po upírovi a vůbec jí nedělalo problém vlčí tělo. Brzy jsme ho dohnali a oba se zakousneme do jeho těla, které s vrčením roztrháme na kusy. Zvednu hlavu k noční obloze, než vydám táhlé zavytí a poté se otočím na sestřičku. Měl jsem zase smečku a byl jsem neskonale šťastný, že už se nebudu muset měnit sám. No jo.... Jenže co teď s Arianou? Ovládá se vůbec? Upřu na ni svůj pohled a zlehka jí položím tlapu na rameno, abych upoutal její pozornost.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 20:19

    Hned jakmile se rozeběhl jsem se rozeběhla i já. Vlastně to bylo jako by se někdo rozeběhl za mě a ten někdo naprosto přesně věděl co dělat. Brzy jsme upíra dohnali a rozsápali na kusy což bych já asi neudělala...neměla bych na to žaludek. Bylo to tak nechutný! Jenže teď jsem prostě neřídila já. a když bratr začal výt konečně mě to vytrhlo z transu, ve kterém jsem sledovala potrhané tělo upíra. Ale co s ním teď vlastně bude? Zamyslela jsem se nad tím aniž bych vnímala okolí a najednou mi bratr položil tlapu na rameno...nečekala jsem to, ani jsem si ho nevšímala a tak se leknu a skočím po něm. Když mi ale dojde, že to je on, pokusila jsem se stáhnout, jenže znovu... Já tentokrát neřídila a ten vlkodlak na něj zavrčel.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 20:19

    Z jejího chování jsem usoudil, že se neovládá, ale zároveň se s vlkem pere o nadvládu, což jí trochu rozptyluje a tak působila myšlenkami někde úplně jinde. Jakmile se jí dotknu, poleká se a skočí po mě, uhnu jí z cesty a když na mě začne naštvaně vrčet, udělám to stejné. Teď to byl vlk a... S nimi to bylo mnohdy jednodušší, než s lidmi. Respektovali pravidla a my teď byli smečka. Nechám trochu převládnout i svého vlka, než se po Arianě vrhnu, nechtěl jsem jí ublížit, ale i tak ji přimáčknu k zemi a čelisti jí dám kolem krku. Vrčel jsem na ni, zatímco sebou házela, snažila se mě ze sebe dostat, ale nakonec se i její vlk uklidní a dá mi najevo, že je podřízený. Pustím ji a znovu se postavím na nohy, než se otočím na Naomi, která stále vyděšeně stála namístě neschopná pohybu. Naznačím jí, aby šla domů, že je to už v pořádku a jakmile zmizí za rohem, rozhodnu se Arianu odvést pryč z města, než nás někdo uvidí a počkat v lesích, dokud se nepromění zpátky.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 20:20

    Skočila jsem po něm, ale on mi uhnul. Snažila jsem se převít kontrlu ale to se lehčeji říká než udělá. Vrčela jsem na něj tedy a on na mě taky. Vyděsilo mě to, že by i u něj převládl vlk a teď mě zakousne stejně jako toho upíra, ale můj vlk se chtěl prát. A tak jsme se chviličku prali, než mě přišlendlil k zemi a vrčel s čelistma kolem mého krku...Chvíli jsme se zmítala, než jsem zakňučela a to mě už pustil. Vyděšeně jsem si ho prohlížela a ani jsem si nevšimla, že jsem se proměnila do čistě vlčí podoby. Jak říkal Lukas, tahle proměna nebolela a já si jí ani nevšimla. Poslal pokynem hlavou Naomi domů. Viděla jsem, že se jí nechce být sama, že se bojí a nechce nás opustit, ale zároveň se bála a tak se nakonec rozešla a pak i rozeběhla domů... Chtěla jsme jít za ní...také jsem se bála, ale bráška mě odvedl z města pryč. Držela jsem se blízko něj a když se vlk podřídil jemu, bylo snazší se s ním nějak...domluvit. Jenže já na vlčí tělo nebyla zvyklá a najednou jsem zakopla a válela se po zemi. Netušila jsem co se stalo a tak jen nechápavě a nevinně zvednu hlavu k bráškovi, jako bych byla štěně, co se neumí ani postavit.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 20:21

    Nechtěl jsem jí tak vyděsit, ale... Musel jsem to udělat, aby její vlk poslechl a nerval se jak se mnou, tak nenapadal ostatní. Teď mě bude poslouchat a neudělá nic, co nechci. Hodlal jsem být hlavou naší smečky, sice malé, ale... I táta byl tehdy vůdcem a já i mamka jsme ho respektovali. Zaslechnu za sebou zvuk, jako by něco spadlo na zem a tak se otočím. Ariana ležela na zemi a dívala se na mě jako štěně. Nejspíš netušila, co s nohama a měla nad sebou více kontroly. Až teď si všimnu, že se změnila do vlčí podoby a tak udělám to samé, než jí postrčím čumákem, aby vstala. Rozejde se těsně vedle ní, aby se o mě případně mohla bokem opřít a sleduji její chůzi. Po chvilce se trochu vzdálím a více se zadívám na to, jak šla, než jí začnu chňapat po nohách, které nechávala za sebou. Nekousal jsem jí, ani nijak neubližovat, spíše jsem jí usměrňoval, aby mi zase nespadla na čumák. Brzy se dostaneme do lesa, kde se zastavím a zadívám se na ni.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 20:23

    Bratr hned postřehl, že jsem spadla a vrátil se ke mě zatímco se proměnil do vlčí podoby. Až tehdy mi došlo, že jsem v ní i já. Zmateně jsem se dívala na svoje nohy a ocas...byli bílé...a já při tom bílou moc nemusela. Ale na tom teď nezáleželo. Lukas mě postrkoval čumákem abych vstala, jenže já se sotva zvedla na nohy a přední tlapy jsem zapomněla držet, takže jsem spadla na čumák a pak na druhý bok. Bylo to zvláštní. Vždy jsem si myslela, že to čtyřnozí tvorové mají snazší, ale když jsem byla zvyklá na dvě nohy, bylo to pro mě obtížně ohlídat všechny čtyři. Znovu jsem se pokusila vstát a dávala jsem si pozor na přední tlapy...tentokrát mi tedy první spadl zadek. Na potřetí jsem se už udržela na nohou dýl a tak mě bratr zase postrčil, abych šla dál. Ještě jsme nebyli ani v lese a tak jsem se tedy pokusila rozejít. Musel mi korigovat tlapy, protože jinak bych nějaké naprosto zapomněla. A držel se blízko mě, za což jsme mu byla vděčná a vlastně jsem se o něj i tak trochu opírala, neustále mi totiž nohy ujížděly... Ale nakonec jsme se do lesa dostali. Ta cesta byla únavná..hlídání všech tlap...no bylo toho dost takže jsem si na chvilku rozhodla lehnout, ale neoddalovala jsem se od bratra. Prostě jsem sebou plácla na zem, jinak jsem to neviděla.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 20:23

    Bylo vtipné ji pozorovat, jak se snaží jít, ale tlapky pořád zapomíná, nebo jí ujíždí všemožnými směry. Snažil jsem se nesmát, ale když sebou v lese plácne na zem, neudržím se a začnu se smát, což ve vlčí podobě znělo dost vtipně. Po chvilce se uklidním, pomalu k ní dojdu a svalím se na měkký lesní mech hned vedle ní. Až teď si uvědomím, že jsem o dost větší než Ariana, která měla stále nějaké charakteristiky štěněte. Byla mladá a určitě ještě povyroste. A i tak bylo normální, aby byl vlk větší, než vlčice. Položím si hlavu na tlapy a přivřu oči, stále jsem však sestřičku pozoroval. Potřebovala se uklidnit, urovnat si myšlenky a pak se někdy změní zpátky do své lidské podoby. Zatím jsme ale museli jen čekat. Doufal jsem, že Naomi se domů dostala v pořádku a nic se jí po cestě nestane, ale.... Jaká je pravděpodobnost, že vás za hodinu napadnou dva upíři?
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 20:24

    Sledovala jsem bratra, jak se začal štěkavě smát, když jsem se svalila na zem. Nechápavě jsem natočila hlavu na stranu a sledovala ho. Byl to vtipný zvuk. Smála bych se taky, jenže bych jen vyluzovala podobný pazvuk jako on a tak jsem jen pobaveně protočila oči a vyplázla na něj jazyk. Když si pak ale lehl vedle mě, bylo jasně vidět, že je o dost větší. A já nevěděla co tu vlastně teď budeme dělat. Chvíli jsem ležela a pokoušela se lehnout si tak úhledně jako on, ale to se mi moc nedařilo. Tak jsem to nakonec vzdala a lehla jsem si na něj, když už jsem vstala.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 20:25

    Jakmile se Ariana postaví na nohy, zvednu hlavu a zvědavě ji sleduji. Netušil jsem co dělá, ale málem jsem se zase rozesmál, až po chvilce mi dojde, že se mě snaží napodobit a lehnout si. Pobaveně jsem ji sledoval a když se nakonec svalí na mě, zafuním a chňapnu jí po uchu, než ji ze sebe shodím a hravě jí převalím na záda, než jí plácnu tlapou přes čumák. Znovu se krátce rozesměji. Bylo tak strašně fajn nebýt zase jediný vlkodlak a mít někoho, s kým můžu jen tak dělat blbosti. Nadšeně jsem vrtěl ocasem ze strany na stranu a pořád jsem sledoval mou nebohou sestřičku, která si zvykala na vlčí tělo a byla přede mnou rozplajzlá na zádech.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 20:26

    Poznala jsem na bratrovi, že se královsky baví pohledem na moje pokusy ho napodobit, které se mi nedařily a když jsem si na něj lehla..tedy plácla sebou na něj tak zafuněl a shodil mě. Teď už jsem se zasmála i já. Ale pak mě šťouchl nebo plácl tlapou přes čumák a tak jsem mu po ní chňapla. Při tom jsem si všimla, jak radostně vrtí ocasem a zkusila jsem to taky. Bylo zvláštní pohybovat něčím, co v lidské podobě nemám ale dobře zvláštní a mě se to zalíbilo. Takže jsem vrtěla ocasem div jsem si ho nevykroutila, zatímco jsem po něm chňapala a šťouchala do něj tlapama. A pak se mi podařilo sice omylem, ale podařilo se mi brášku shodit na zem a hned jsem se zvedla a rozplácla se zase na něj, aby jen tak nevstal a zase jsem po něm chňapal...tentokrát jsem ho napodobila a chňapala jsem mu po uších.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 20:39

    Ariana vrtěla ocasem jako pomatená, nejspíš si to vážně začala užívat, za což jsem byl rád. Moje vlčí stránka mi vůbec nevadila, ba naopak, miloval jsem tu volnost a to, jak vidím svět vlčíma očima. Doufal jsem, že i holky to budou mít stejně a zvládnu jim ukázat všechno krásné, co nám tohle forma nabízí. Najednou sletím na zem a překvapeně zamrkám, když mě zalehne chumáč bílých chlupů a začne mi chňapat po uších. Začnu ucukávat a znovu se zasměji vlčím smíchem, než sebou začnu házet ze strany na stranu, abych Arianu za sebe sundal, což se mi také po chvilce podaří. Ihned vyskočím na nohy a uskočím do strany. Začnu znovu vrtět ocasem a hravě na vlčici vyštěknu, než si přední částí těla lehnu na zem, zatímco zadek nechám ve vzduchu. Vyzýval jsem jí ke hře, ale tentokrát jsem chtěl, aby vstala. Pokud pokaždé bude ležet, nenaučí se tu formu ovládat.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 20:40

    Radostně jsem štěkla ve snaze něco říct, ale bylo mi jedno, že ze mě vyšel jen štěkot. Byla to zábava i když mě bratr shodil na zem. Trochu uskočil a pak na mě hravě a vyzývavě čekal. zase jsem zavrtěla ocasem a skočila po něm. Takže jsem se sotva postavila a už jsem letěla proti němu, ale to mi nevadilo. Hlavní bylo, že to byla hra, která mě bavila tak jsem nechala vlka, aby ovládal základní funkce a spolupracoval se mnou.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 20:51

    Okamžitě vyskočí na nohy a vrhne se po mě, nechám ji narazit do mě a poté se začneme válet po zemi, chňapali jsme jeden po druhém a prostě si užívali. Po chvilce jí ze sebe setřesu a rozběhneme se dál do lesa, pořád jsme však dělali blbosti, "prali se," předháněli jeden druhého... Byla to legrace ale po nějaké době si všimnu, že Ariana začíná být vyčerpaná. I já měl vyplazený jazyk, bylo mi horko a lapal jsem po dechu. Nechám se srazit k zemi, na které se rozplácnu a až po chvilce se vyškrábu na nohy. Strčím do vlčice, aby mě následovala, než se vydám do nedalekého lesního potůčku, ze kterého začnu hltat studenou vodu a poté si do něj lehnu a spokojeně zamručím.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 21:02

    Blbla jsem tam s bratrem jako štěně a oba jsme si prostě hráli, jako malý, jako by bylo všechno v pořádku. Bylo to takové zvláštní a přesto přirozené. Bavilo mě to a tak se mi nechtělo přestávat i když jsem už byla vyčerpaná. Bratr se ale nechal srazit na zem a rozplácl se tam, stejně jako já. Převrátila jsem se na záda a dívala se kolem sebe takhle. Pak ale uvidím, jak se Lukas sbírá a jde pryč a tak jdu hned za ním. Teď jsme s vlkem spolupracovali takže to šlo hladce, zatím. Já i bratr jsme měli vyplazené jazyky a snažili se ochladit. Bratr mě nakonec zavedl k potůčku, ze kterého jsem se hned hltavě napila, stejně jako on. Jenže on si v něm pak lehl. Pobaveně jsem se na něj dívala a lehla si taky, ale je na chvilku. Pak jsem se zvedla a skočila zase na něj, takže byl snad celej mokrej - a zasmála se tomu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 21:02

    Po chvilce mi mokrá skočí na hlavu a ozve se její štěkavý smích. Také bych se zasmál, kdybych si neponořil celou hlavu do vody. Rychle ji opět vynořím a odfrknu si, než se postavím na nohy, setřepu Arianu a vylezu z potůčku. Oklepu ze sebe většinu vody, než na Arianu zaštěkám a poklusem se vydám zpátky k městu. Mohlo být kolem čtvrté ráno, takže by se nám mělo podařit dostat domů nepozorovaně. Proběhneme městem a nakonec i přeskočíme plot na naši zahradu. Otočím se na bílou vlčici, než se změním do lidské podoby.
    "Zkus to taky... Představ si svou lidskou stránku a jak pomaličku přebírá kontrolu nad tvým tělem a měníš se do ní," vydechnu a zaběhnu rychle do domu, odkud Arianě přinesu deku. Nestačil jsem si všimnout, kolik oblečení se jí stačilo při přeměně roztrhnout. Já měl na sobě jen kalhoty. Tohle byl rozdíl mezi vlkodlačí a vlčí podobou. Zatímco vlčí více spoléhala na magii při přeměně našeho těla, vlkodlačí forma měnila naše těla jako taková a oblečení se nám buď roztrhalo, nebo nám zůstalo.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 21:03

    Koukala jsem na bratra a když se rozeběhl poklusem pryč, zvedla jsem se i já a rozeběhla se za ním, abych ho dohnala. Byla jsem taky mokrá, stejně jako on, když mě shodil do té vody. Ale mě začínala být trochu zima, za to on se zdál být v pohodě. S elegancí přeskočil plot na naši zahrádku, zatímco já skočila dost nemotorně, ale dopadla jsem na nohy, takže jsem to brala jako úspěch. A když se proměnil, uvědomila jsem si, že já vlastně nevím jak. Hned mi vysvětlil co mám dělat, jenže to nešlo tak rychle. A pak vtrhl do domu a já zůstala na chvíli sama venku. Ale on by mě tu takhle nenechal, to jsme věděla jistě. Brzy se vrátil s dekou a já si vzpomněla, že jsem tam ve městě nechala roztrhané oblečení. Brzy na to vyběhla z domu i Naomi a vrhla se bratrovi kolem krku. "bála jsem se o vás! Kde jste byli tak dlouho do prdele?!" Vyštěkla hned naštvaně a ubrečeně. Smutně jsem zakňučela a dívala se na ni. Ke mě se neodvážila, ne v téhle podobě...
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 21:03

    Ariana vypadala trochu ztraceně, netušila, jak se změnit zpátky a já se nedivil. Dřív než jí stačím dát deku, skočí po mně Naomi a zavěsí se mi kolem krku. S úsměvem ji obejmu, ale to už mi začne nadávat, kde jsme byli.
    "V lese... Chtěl jsem Arianě ukázat, co to znamená být vlkem a že to může být i legrace... Navíc to bylo lepší, než jen čekat, až se promění. Může to trvat ještě i pár hodin," povzdechnu a pustím Naomi, než bílé vlčici přehodím deku přes záda a povzbudivě se na ni usměji.
    "Zvládneš to, sestřičko," řeknu jí s jistotou v hlase, než poodstoupím, ale stále jsem ji sledoval a čekal, jestli se začne měnit, nebo mi dá jinak najevo, že netuší, co dělat.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 21:04

    "Nechali jste mě tu sami!" obvinila Naomi teď už nás oba a tak jsem provinile sklopím pohled. Jen krátce jsem se podívala na bratra, který mi přes záda hodil deku. "A proč jsi mokrý? Proč je ona mokrá? Uvědomuješ si že je noc? a je chladno?" Zamračila se, ale byla agresivnější protože se celé ty hodiny bála a nevěděla co s námi je. Ale pak si povzdechla a snažila se pořádně uklidnit. "Tak dobře...jdeme....jdeme se vyspat...tak pojď Ario...to zvládneš. Prostě...se proměníš ano? Tak jako ses změnila do vlčí podoby. Půjde to." Pokusila se mě povzbudit i Naomi. Chtěla jsem jim říct, že netuším jak a...vlastně jsem to řekla. Což znamenalo, že jsem se musela proměnit. Radši jsem se ujistila pohledem na ruce, než mi došlo, že jsem úplně nahá. Vyjekla jsem a rychle sebrala deku a zabalila se do ní. "Jsem to zase já!" Vypískla jsem radostně a vrhla se obejmout své sourozence.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 21:04

    Naomi nás obviní, že jsme jí tady nechali sami, zatvářím se provinile, než ji k sobě přitáhnu a pevně ji obejmu. Začne se nás ptát, proč jsme mokří, že je noc a chladno.
    "Neboj se, neonemocníme..." povzdechnu si a raději ji pustím, jelikož ona by mohla. Nakonec se ale také uklidní a začne povzbuzovat Arianu, že se zvládne přeměnit, což po chvilce také udělá. Otočím hlavu na stranu a zavřu oči, věděl jsem, že každou chvíli začne vyvádět, že na sobě nic nemá a tak jsem nechtěl, aby se kvůli mě cítila ještě trapněji. A taky jsem nechtěl očumovat vlastní sestru. Po chvilce vyjekne a nakonec jak mě tak Naomi skočí kolem krku a obejme nás. Zasměji se a obě k sobě přimáčknu, než je pustím.
    "Jsem tak rád, že už před vámi nemusím nic tajit," vydechnu, než je pustím a zavětřím.
    "Ale teď si zabírám sprchu, smrdíme jako mokří psi," zasměji se, než se rychle rozběhnu do domu.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 21:04

    "Proč jste to před námi ale tajili? kdybychm to věděli od začátku...bylo by to přeci snazší ne?" Namítla jsem, když si bratr ulevil, že už před námi nemusí nic tajit. Byla jsem ráda, že to řekla takhle, naknonec. Protože to znamenalo, že to je - tedy bylo jediné tajemství, které před námi měl...A Naomi byla tady ráda...Jenže pak se bratr zasmál s tím, že si zabírá první sprchu, protože smrdíme jako mokří psi a už byl ten tam...jen jsme se s Naomi zasmály a šly taky dovnitř. Když tedy Lukas zabral první sprchu, já se rozhodla nejdřív něco sníst. V žaludku mi kručelo jako bych nejedla tejden.
    A Naomi, ta byla se mnou, ale byla tak unavená a vyčerpaná kvůli té starosti a asi tu i pár hodin probrečela, že brzy usnula v sedě u stolu.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 21:04

    Otázce, proč jsme jim to neřekli dřív jsem se vyhnul útěkem do sprchy, ale věděl jsem, že jim to budu muset dříve či později říct. To o rodičích. Což bylo poslední tajemství, které jsem jim musel vyzradit. Jak jsem řekl, už jsem jim nehodlal nic tajit. Když ale vylezu ze sprchy, obleču se a vydám do kuchyně, uvidím Arianu, jak se láduje jídlem a Naomi, která už spala. Povzdechnu si, než vezmu Naomi do náruče.
    "Dej si sprchu a pak... Ti musím ještě něco říct. Chci to už mí za sebou, ale Naomi toho má dneska už dost, řeknu jí to zítra," řeknu potichu, než spící sestřičku odnesu do pokoje, kde ji uložím do postele a vrátím se do kuchyně, kde si také nachystám nějaké jídlo, do kterého se ihned pustím.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 21:05

    Vypadalo to, že Lukase nepřekvapilo, že mě vidí, jak se láduju vším možným co jsem našla v ledničce. Místo pobavení nebo kárání řekl, že mi musí ještě něco říct, ale že Naomi to řekne zítra. Zřejmě ji už nechtěl budit a to jsem nechtěla ani já. Přikývla jsme tedy a podle jeho rady si šla dát sprchu. Nahá jsem už byla, kromě deky, takže jsem si rovnou vlezla do sprchy a osprchovala se...přemýšlela jsem nad tím vším co se dnes stalo a pak jsem se tedy vrátila oblečená do kuchyně. "Bráško já...chci abys nám to řekl oběma...zítra, ano? Nechci aby se Naomi cítila odstrčeně. Byla tu několik hodin sama...zatímco my se bavily ona tu brečela. Nechci...nechci abys jí to zítra řekl a já už to věděla...cítím se hrozně provinile už tak..." Špitla jsem omluvně a lípla bráškovi pusu na tvář.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 21:05

    Zaslechnu tiché kroky a tak se otočím na Arianu, sdělí mi, že to chce nechat na zítra a tak s úsměvem přikývnu a dostanu pusu na tvář.
    "Tak utíkej spát, musíš být unavená," usměji se, než jí naposledy obejmu a sám se vydám do svého pokoje, kde sebou plácnu na postel a za pár minut usnu.
    Probudím se brzo ráno po pár hodinách spánku a s povzdechem se vyhrabu z postele. V celém domě bylo ticho, což znamená, že holky ještě spí a tak sednu za počítač a dám se rovnou do práce. Brzy to však vzdám s tím, že jestli mám něco dneska udělat, potřebuji opravdu silné kafe.
    Ariana Rose
    Ariana Rose


    Posts : 92
    Join date : 14. 03. 18

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Ariana Rose 19/3/2018, 21:05

    Byla jsem ráda, že se mnou bráška tak rychle souhlasil a nemusela jsem ho přemlouvat. Vážně jsem byla ráda, že mě chápe. Byl takový vždycky..miloval nás a my jeho..i když jsme ho rády škádlily... Přikývla jsem tedy a vydala se do pokoje, kde už spala Naomi. Jen jsem padla na postel a hned jsem spala. A obě jsme dnes spaly dlouho, potřebovaly jsme to. Opravdu hodně. A tak jsme se probraly až kolem desáté, spíš půl jedenácté. Naomi si šla dát sprchu, zatímco já se oblékla a rovnou šla do kuchyně, abych si dala něco malého k jídlu, než se pustím do vaření.
    Balaur
    Balaur
    Admin


    Posts : 2049
    Join date : 28. 04. 17

    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Balaur 19/3/2018, 21:06

    Se silným, voňavým kafem se vydám zpátky do pokoje a zadívám se na nesmyslné řádky kódu, které mi po pár locích kávy začnou konečně dávat smysl a tak se dám do psaní dalších a dalších. Zcela se ponořím do práce a vytrhne mě od ní až hluk z kuchyně. Můj žaludek se okamžitě ozve a tak uložím svou dosavadní práci, než se postavím na nohy a vydám se do kuchyně.
    "Co máme dobrého k snídani? Čím mě nakrmíte dneska?" zasměji se a usadím se za stůl, kde jsem trpělivě čekal na svou porci jídla. Byl jsem tak strašně rád, že holky uměly vařit... Já s tím byl zoufalý a netuším, jak těch prvních pár let přežily na mé stravě.

    Sponsored content


    Ariana & Lukas - Stránka 2 Empty Re: Ariana & Lukas

    Příspěvek pro Sponsored content

      Similar topics

      -

      Právě je 29/3/2024, 07:27