Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


  Alex & Mir

  Mirys Stellae de Caelo
  Mirys Stellae de Caelo
  Admin

  Posts : 1976
  Join date : 01. 05. 17

  Alex & Mir - Stránka 5 Empty Re: Alex & Mir

  Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 28/7/2018, 19:32

  Nedokázala jsem pořádně myslet, rozhodně ne teď a tady když jsme se spolu milovali. Ale zdálo se, že ani jednomu z nás to nevadí. Oba jsme si sexu náležitě užívali. Najednou mi blesklo hlavou, že tohohe nebudu mít nikdy dost, ale kdo ví. Každopádně jsem se nebála tolik toho, že bych po něm chtěla moc, protože i jemu se z hrdla vydralo pár vzdechů, které mi rozvibrovali tělo od kořínků vlasů až po špičky prstů. Byl dokonalý, to všechno s ním, s Alexem bylo dokonalý. Tedy, až do té doby, než přestal. Zmateně jsem ihned vyhledala jeho oči, což zřejmě chtěl i on a ve tváři jsem měla určitě ublížený výraz, protože mi nedopřál ani jeden orgasmus a teď přestal když už jsem byla tak blízko. Takovou provokaci jsem málem nesnesla. Sklonila jsem se k němu a vášnivě ho políbila, přičemž jsem jeho ruce uvěznila těmi svými vedle jeho hlavy, takže mě nedržel a já si mohla dělat, co jsem jen chtěla. Hravě jsem se usmála a začala sama přirážet tím, že jsem se na něm zvedala a zase na něj dosedala.
  Alexander
  Alexander

  Posts : 509
  Join date : 30. 05. 17

  Alex & Mir - Stránka 5 Empty Re: Alex & Mir

  Příspěvek pro Alexander za 28/7/2018, 20:10

  Když jsem spatřil její ublížený výraz, bodlo mě u srdce ale zároveň to ve mě vyvolalo vlnu vzrušení. Líbilo se mi všechno takové jaké to bylo a s tím svým škádlením jsem si prostě nemohl pomoct, takový už jsem byl. Má sexy kráska se ke mě však najendou skloní a s vášnivým polibkem mi uvězní ruce nad hlavou. Pro jednou mě zase překvapila a i když bych se z jejího sevření snadno dostal, nebránil jsem se tomu a naopak si to užíval. Bylo to nehorázně příjemné a sexy. Zároveň bylo jenom fér abych ji dovedl k orgasmu tak jako ona mě a tak po chvilce co ji nechám dělat si co chce, pohnu boky vstříc k ní abych do ni přirazil ve chvíli, kdy na mě dosedala. Brzy na to pohyb několikrát zopakuji a po delší chvilce neodolám , vykroutím ruce z jejího sevření abych ji je mohl položit na zadeček. Zároveň v pohybu nepřestávám a naopak se ji snažím vyjít vstříc v jejich vlastních pohybech.
  Mirys Stellae de Caelo
  Mirys Stellae de Caelo
  Admin

  Posts : 1976
  Join date : 01. 05. 17

  Alex & Mir - Stránka 5 Empty Re: Alex & Mir

  Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 28/7/2018, 20:18

  Spokojeně jsem pokračovala, i když mi bylo jasné, že by se mi Alex ze sevření hravě vykroutil. Což můj lvíček i brzy udělal a popadl mě za zadek trochu silněji, ale to u mě vyvolalo jen další vlny vzrušení, stejně jako to, když mi vycházel pohyby vstříc a zasouval se tak do mě opravdu až po kořen. Moc dlouho jsem už nevydržela a po pár následujících přírazech jsem se udělala. A zatímco jsem se kolem jeho penisu svírala, držela jsem ho i pevněji za předloktí, skoro i křečovitě. Lepší pocit jsem opravdu neznala, i když trval jen pár vteřin. S Alexem to bylo jako pár hodin. A když orgasmus odezněl, zadýchaně jsem se sesunula na jeho hřejivé silné tělo. Ne že bych už neměla chuť nebo energii - ba naopak. Ale potřebovala jsem nejdřív zase popadnout dech. A ani mi nevadilo, že je při tom stále ve mě. I to bylo svým způsobem vzrušující. Políbila jsem ho na krček a přitáhla se k němu blíž, zatímco jsem popadala dech.
  Alexander
  Alexander

  Posts : 509
  Join date : 30. 05. 17

  Alex & Mir - Stránka 5 Empty Re: Alex & Mir

  Příspěvek pro Alexander za 28/7/2018, 20:53

  Nemohl jsem svoji krásce odolat a když dosáhla orgasmu, jenom jsem spokojeně vydechl a užíval si tu chvíli, kdy její svaly obepínaly můj penis a ona se mě křečovitě držela za předloktí. Ten okamžik mi přišel nekonečný, krásný, nádherný. Miloval jsem ten spokojený výraz v její tváři a tak jsem se na krátkou chvíli naklonil k jejímu krčku abych ho políbil, než jsem se zase zahleděl do jejich očí. Chviličku na to na mě opět dosedla a já sám teď uvítal chvilku na to abych popadl dech. Tohle propojení bylo krásné a ani trochu mi nevadilo, bylo vzrušující jenom tak sedět a mít ji tak blízko.
  "Miluji tě," zašeptám chvíli poté co mě políbí na krček a přitáhne se blíž ke mě, než ji jenom tak položím ruce na zadeček, po kterém ji začnu hladit. Jak já ho zbožňoval.
  Mirys Stellae de Caelo
  Mirys Stellae de Caelo
  Admin

  Posts : 1976
  Join date : 01. 05. 17

  Alex & Mir - Stránka 5 Empty Re: Alex & Mir

  Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 28/7/2018, 21:05

  Neodolala jsem spokojenému zavrnění při těch dvou líbezných slovech, které mi řekl. Dvě slova, která byla krásnější než cokoli na světě. "Hmmm, ale já tebe víc." Zavrněla jsem na oplátku, ale rozhodně jsem to myslela vážně. Zlehka jsem svého lvíčka pohladila po hrudi a užívala si jeho doteky na mém zadečku. Hrozně mě vzrušovalo, když se dotýkal mého zadečku, nemluvě o tom, že teď ten dotek nerozdělovala žádná látka. "Rozhodně jsme ještě neskončili." Zašeptala jsem po chviličce do jeho kůže u klíční kosti. Konečně jsem totiž zase popadla dech a měla jsem chuť ještě chvíli pokračovat, než nás oba zmůže únava.
  Alexander
  Alexander

  Posts : 509
  Join date : 30. 05. 17

  Alex & Mir - Stránka 5 Empty Re: Alex & Mir

  Příspěvek pro Alexander za 28/7/2018, 21:15

  "Řekl bych že je to sporné," ušklíbnu se nad tím když mi řekne že mě miluje víc a spokojeně ji promnu zadeček. Jakmile zavrní do mé klíční kosti že jsme ještě neskončili, na tváři mi tak nějak automaticky vyskočí spokojený a hravý úšklebek, se kterým ji zmáčknu zadeček ještě víc, než ji za něj pevně chytím a vyskočím na nohy i s ní. Stále jsme spolu byli propojeni, ale brzy na to se z ní vytáhnu a rozhodnu se ji odnést do postele s tím, že ji ještě nějakou tu hodinku nenechám popadnout dech a nepřestanu dokud si o to sama neřekne. S tím jsem se také rozešel do pokoje, kde jsem ji hodlal dopřát co jenom bude chtít.
  Mirys Stellae de Caelo
  Mirys Stellae de Caelo
  Admin

  Posts : 1976
  Join date : 01. 05. 17

  Alex & Mir - Stránka 5 Empty Re: Alex & Mir

  Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 28/7/2018, 21:32

  Znovu jsem na jeho slova spokojeně zavrněla, než jsem ho hravě kousla do ramene. Jenže po tom, co jsem prohlásila, že ještě nekončíme, mi zmáčkl zadeček a pak mě za něj pevně chytil. Vyjekla jsem se smíchem, ale nevzpírala se mu a nechala se odnést až do pokoje. "Počkej...Co když přijde Aelin? Je tu všude naše oblečení..." Znejistila jsem trochu, ale nemohla jsem se zbavit hravého úsměvu, se kterým jsem se Alexe držela, když mě odnášel do ložnice. Ani jeden z nás však neměl náladu teď řešit to, co na to řekne Aelin. Přeci jen už nebyla malá a věděla, že jsme spolu. Takže jsem to nakonec ani já neřešila a místo toho jsem si užívala dalších několik hodin toho, že mám svého lvíčka jen pro sebe. Úplně jsme zapomněli na čas a skončili jsme až po několika hodinách, kdy jsem já zcela nezáměrně při původně krátkém oddychu na popadnutí dechu, usnula, schoulená v těsném obětí Alexe a spala jsem jako utahaný kotě až do rána.
  Alexander
  Alexander

  Posts : 509
  Join date : 30. 05. 17

  Alex & Mir - Stránka 5 Empty Re: Alex & Mir

  Příspěvek pro Alexander za 28/7/2018, 22:52

  Ani nevím jak dlouho jsem se své krásce věnoval, ale brzy jsem i já sám spokojeně ulehl do peřin a usnul přitulen k ní. Tenhle den y opět k nezaplacení a já si zase pro jednou připomněl, že bych bez ní nemohl žít. Probudil jsem se až někdy k večeru a tak jsem se vykopal z postele a rozhodl se udělat něco k jídlu jak pro sebe tak pro Mir a tak jsme rychle skočil do sprchy, udělal každodenní hygienu a nakonec se vydal do kuchyně s tím že udělám něco sladkého. Dneska jsem se rozhodl pro plněné jahodové knedlíky s tvarohem, cukrem, máslem a k tomu kdo si bude chtít dát jsem nachystal i kakao. Zároveň jsem přemýšlel že zajdu svou krásku vzbudit, ale zatím jsem jenom nachystal jídlo na stůl a vydal se uvařit ještě kafe.
  Mirys Stellae de Caelo
  Mirys Stellae de Caelo
  Admin

  Posts : 1976
  Join date : 01. 05. 17

  Alex & Mir - Stránka 5 Empty Re: Alex & Mir

  Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 28/7/2018, 23:09

  Spala jsem spokojeně dál, i když Alex vstal a odešel z ložnice. Místo něj jsem objala jeho polštář, spokojeně vdechovala jeho vůni a spala jsem dál. Jenže po další hodince spánku, kdy Alex vařil jídlo, mi jeho polštář přestal stačit a já se neochotně probudila. "Alexi?" Zamumlaal jsem rozespale, ještě něž jsem rozlepila pořádně oči. Protáhla jsem se při čemž mi došlo, že jsem nahá a rychle jsem se zakryla dekou. Najednou jsem byla dost probuzená, ale když mi došlo, že jsem v ložnici sama, zase jsem se uvolnila a nechala průchod vzpomínkám na to, co jsme spolu všechno dělali. Trochu jsem se začervenala, vlastně trochu víc. Stále jsem na sobě ještě cítila Alexovi ruce i rty. Rychle jsem vylezla z postele, popadla jsem nějaké spodní prádlo a šaty a šla jsme se vysprchovat, protože jsem věděla, že myslet na to ještě chvíli, našla bych si ho a snažila se ještě o jedno kolo. Jeho se totiž snad nikdy dost nenabažím. Vysprchovala jsem se, oblékla se a sešla dolů, najít svého lvíčka, který už tak pozorně připravil jídlo na stůl. Až nyní mi došlo, jak moc mi z toho všeho vyhládlo.

  Sponsored content

  Alex & Mir - Stránka 5 Empty Re: Alex & Mir

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je 17/10/2019, 02:05