Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Informace: Akka - Rudá Bouře

Admin
    Admin
    Admin

Informace: Akka - Rudá Bouře Empty Informace: Akka - Rudá Bouře

Příspěvek pro Admin za 26/2/2018, 04:25

Huuuu, dazí hráči a spoluhráči....
    Už je to delší doba co jsme měli naposledy nějakou akcičku a proto vám přinášíme novinky z města Atreii. Jistě čekáte nějakou pohodovou akci, ale trochu vás tímto zklameme.
    Bohužel, jaká smůla. Nebo snad výhra pro ty co rádi pěstují své bojové ego?
    Vyzýváme vás abyste čelili nebezpečí, které se v Atreii za poslední týdny objevilo a že není zrovna jednoduché, tedy jeden by řekl že je dokonce k nakousnutí, ahah! Ale berme to tedy z té vážné stránky... Byl zanechám dopis. Jakou vážnost jemu dáte, už je zcela na vás.

Za poslednní týdny zmizelo již více než padesát lidí, což je, zcela ohromující počet! Víte co je ještě zvláštnější? Když na každém místě kromě prachu a popela také zůstává rudá růže.
    Že by jako prezentace života dotyčného?
    Že by omluva?
    Vzkaz?
    Nebo... copak by to mohlo být? Kdopak z vás to ví?

Napovím vám jenom jedno, kdopak za to asi může, jaké jsou její úmysly a co všechny ty nashromážděné duše....? Copak s nimi plánuje udělat....? Ach!

Ach! Ano! Ano! Je to žena! Ale ne ledajaká žena, je krásná, svůdná a doslova v její blízkosti budete žhnout! Kdo ví jestli to nebude její ohnivou magií... ale zpátky k důležitým informacím. Kdo to je? Známo je jenom její jméno, ach Akka se jmenuje, téže jako 'Rudá Bouře' co přináší bolest všem svým obětím. Snad pravda či blaf? Kdopak je tak troufalý a chtěl by se s touto krásnou slečnou střetnout, nechť dole zanechá svůj podpis!

Netřeba říkat že se upisujete k upálení, ahah... tady má někdo blbej smysl pro humor!

Ach Akko, mé srdce plane touhou! Touhou tě poznat! Bohužel vím, že by ze mne zůstal jenom chudý prášek starého a opotřebovaného popela! Proto musím své touhy dát stranou a zastavit tě dříve, než tohle město zničíš.... město co miluji, dokonce více než tebe...

Ať už to čte kdokoli, hlídejte si zadky a zachraňte tohle město. Tohle krásné město před tou rudou dámou.... co nezná slitování.

S láskou k tomuhle městu... Sebas

Akka 'Rudá Bouře'
     Informace: Akka - Rudá Bouře Fc834804fa

Síla 85|| Rychlost 80 || Hbitost 90 || Výdrž 30
    || Magie 150 || Inteligence 100 ||
    || Síla Vůle 50 ||

Prosíme abyste reagovali na tento dopis, který naleznete formou příspěvku. Podmínky jsou následující a platí pro ty, co se zůčastnit chtějí, či budou dopis ignorovat jako hloupý vtip.

~ Minimální délka příspěvku musí být 10 řádků.
    ~ Dopis byl zanechán před kostelem těsně kolem půlnoci, jakýmsi neznámým mužem v černé kápi.
    ~ Vaše postava musí dopis najít a přečíst si jej, je mi jedno jak a jakým způsobem. Dále prosím o to, aby příspěvek vaši postavy obsahoval jasnou reakci na dopis. Ať už to bude brát jako výsměch a hloupý vtip někoho kdo se nudil, nebo jako možnou a vážnou věc, co se musí řešit.
    ~ Pod hotový příspěvek vložte jedno jediné slovo: Přijímám!/Nepřijímám! ... tyto dvě slovíčka jsou velmi důležitá, buď pomoct odmítnete nebo naopak přijmete. Pokud odmítnete, odměněni budete částkou 500 safírů, ale dál nepokračujete. Daná částka platí i pro ty co výzvu přijmou a pokračují dále. Výši dalších odměn se dozvíte až po akci, tak piště, piště. A ještě jedna ifnormace, lze se zúčastnit pouze s jednou postavou!

Naposledy upravil Admin dne 23/4/2018, 10:51, celkově upraveno 1 krát
    Guest
    Anonymní

Informace: Akka - Rudá Bouře Empty Re: Informace: Akka - Rudá Bouře

Příspěvek pro Guest za 1/3/2018, 14:06

Prochází se venku klidným krokem, je hluboký večer a teplota venku dosahuje k -7 °C, Ezekielovi ovšem nemůže být zima díky jeho vlastní ledové magii, používá jí tak aby snížil svou vlastní tělesnou teplotu na -8 °C, aniž by mu byla zima. Má u sebe ve věcech v oblečení připevněná na vnitřní straně Azaelova pouta a Michaelova pouta. Na krku má nasazený náhrdelník nekonečna, který působí jako ochrana mysli uživatele. Pokud se někdo pokusí manipulovat s jeho myslí nebo jakkoliv ovlivňovat jeho emoce a podobně tak se vesmír v kameni začne jakoby nepatrně pohybovat a vytvoří blok, který tuto magii vyruší. Okolo pasu má omotaný fialový meč, který lze využívat po změně jako bič a tak ho má kolem sebe v podobě biče omotaný. Proč se takt prochází v noci městem? Protože miluje noc a tmu a tak se rád prochází v noci venku, navíc si oblíbil navštěvování barů a podobně. Prochází nedaleko jednoho kostela, od nich se jako temný anděl radši drží daleko, ale zahlédne tam nějakého muže v černé kápi, který tam položí na zem něco, co z té dálky nedokáže identifikovat. *Co to sakra je? * Zeptá se sám sebe v mysli, je to trochu podezřelé a to nebyl Ezekiel kdyby se nenechali předci svou zvědavostí, počká, až ten muž odejde a vydá se k tomu kostelu. Sebere tam na zemi dopis, který tam našel a po otevření začne číst. Místy mu to připadá jako opravdu hloupý vtip a nemá daleko k tomu, aby ho se smíchem zahodil ale, když se nad tím zamyslí do větší hloubky, uvědomí si fakt, že v tomto městě a v tomto světě je možné úplně všechno. Proto se po delším přemýšlení dolů do toho dopisu podepíše svým celým jménem. „Možná to asi může být nějaká pravda a třeba hrozba je, kdoví jak to bude.“ Poví si pod nos.
    Přijímám

Odkaz na oblečení Ezekiela: https://i.pinimg.com/564x/39/75/12/397512077bd54bf42c71f8c7daa6df19.jpg
    Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 1/3/2018, 19:49

Pomalu jsem kráčel vylidněnými ulicemi Atreii s pohledem upřeným na nebe. Měl jsem opravdu dobrou náladu, kterou mi ani nezkazilo celodenní vyřizování nejrůznějších věcí. Ať už souvisely s lidským světem, nebo s podsvětím. Slabě jsem cítil Eliasovu přítomnost, dneska byl skoro celý den schovaný v mém stínu a nejspíše spal, takže se na mě ani nedívaly dvě rudé oči. Chvíli se zamyslím nad tím, že ho probudím, abych si s ním mohl promluvit a zahnal nudu, nakonec se však rozhodnu, že ho nechám spát. Lehce nadskočím, když se okolím rozezní hlasité údery zvonu kostela, který odbíjel půlnoc. Zamračím se a zadívám se na svaté místo, kam nejspíš nikdy nevkročím, když si všimnu postavy zahalené v černém plášti, která něco položila na schody před kostel a poté zmizela v temnotě. Chvíli se tím směrem dívám, než u mě převládne zvědavost a tak se vydám blíž. Už z dálky uvidím rudou obálku a když z ní neucítím žádnou magii, opatrně ji vezmu.
    "Co je to?" ozve se hluboký hlas, který jako by zněl přímo v mojí hlavě. Jen pokrčím rameny a otevřu obálku, než z ní vytáhnu dopis psaný úhledným písmem. Nadzvednu obočí, než obsah dopisu začnu nahlas číst. Po chvilce dočtu lehce morbidní dopis, či vzkaz o nějaké ženě a dál se zamyšleně dívám do dopisu. Netušil jsem, co si o tom myslet. Byl to nějaký vtip? Proč by to však někdo dělal? No, lidé byli nevyzpytatelní, ale i tak... Na tohle by nejspíš nikdo neskočil, no ne? Leda by ten dopis zanechal někdo, kdo ví o magii a démonech. Protože ta ženská rozhodně zněla jako démon a pěkně silný, když už jsme u toho. Jestli je to, co se v dopise píše opravdu pravda, pak nechci, aby se někdo takový potuloval po městě, ve kterém žijí mí přátelé, má rodina.
    "Co myslíš, Eliasi? Zkusíme ji najít?" zeptám se démona, který se na mě díval z mého stínu.
    Přijímáme!

Informace: Akka - Rudá Bouře 3946849218
     Informace: Akka - Rudá Bouře 3958390022
     Informace: Akka - Rudá Bouře 3951523327
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi

Příspěvek pro Kael Kuroshi za 2/3/2018, 00:55

Není to moc dlouho co jsem začal trénovat svou schopnost ovládání magické energie a už jsem se hodně zlepšil, říkám si jak procházím noční Atreiou a pozoruji magické havrany z mé nově získané schopnosti poletovat kolem sebe. Prozatím je to velice klidná noc a já mám v plánu najít nějaké vhodné místo a znovu trénovat. Když procházím kolem zdejšího kostela se však zničehonic zvedl poryv větru a něco mi vmetl přímo do obličeje. Moje koncentrace je úplně vyrušena, zarazím se na místě a magičtí havrani se rozplynou. Sundám si z obličeje kus nějakého papíru a myšlenkou přivolám Blackeyho aby mi na něj trošku posvítil. Vypadá to na nějaký dopis a jelikož nikde kolem nevidím nikoho komu mohl uletět rozhodnu se ho přečíst. Nejsem si jist co mě k tomu přimělo, možná zvláštní písmo, kterým byl napsán, nebo snad lehký závan magie, pravděpodobně patřící osobě, která ho psala, který jsem z něj cítil. Každopádně jsem se do něj začetl a už na začátku při zmínce o mizejících lidech si získal mou plnou pozornost.
    Když jsem dopis dočetl, napadlo mě hned několik akcí, které bych mohl provést. Bohužel, většina z nich končila tím, že se setkám s onou ženou a to bylo to poslední po čem jsem toužil, když jsem zrovna nedávno málem zemřel při napadení smečkou vlkodlaků. Dopis jsem odložil na zem, aby si ho mohl přečíst kdokoli ho najde po mě a případně se postaral o to aby ta žena už nikoho dalšího nezabila. Vydal jsem se dál ulicí s jedinou větou znějící v hlavě, mě se to netýká a nehodlám znovu zbytečně riskovat svůj život.
    Když jsem tak pokračoval dál městem a na dopis už skoro zapomněl všiml jsem si, že jsem v části města, kterou důvěrně znám. Zastavil jsem se a zahleděl se na dům ve kterém jsem strávil 19 let svého života. Moje matka je určitě uvnitř a klidně si tam spí, aniž by věděla, že venku stojí její syn a vzpomíná na ni... vlastně aniž by věděla, že nějakého syna vůbec má. Znovu jsem si vzpomněl na onen dopis a na část věty "zastavit tě dříve, než tohle město zničíš". Ještě chvilku jsem tam stál, než jsem se otočil a vyrazil zpět ke kostelu a dopisu na kterém jsem hodlal nechat svůj podpis. Vzdal jsem se až příliš věcí proto aby má matka měla normální život, nenechám teď někoho aby jí ho vzal.
    Přijímám!
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin

Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 2/3/2018, 15:54

Zrovna jsem procházela spícím městem. Dnes v noci jsem neměla pořádně co dělat a tak jsem se procházela po městě, které by se nořilo do tmy, nebýt pouličních lamp. Také díky nim nebylo vidět na tu nádhernou oblohu plnou hvězd. A proto jsem mířila pryč z města. Byla jsem jako nabitá energií, kterou jsem ze sebe potřebovala dostat. Třeba bych se mohla prohánět v podobě koně po loukách za městem, nebo v podobě svého patrona létat nad lesem.. Přemýšlela jsem nad svými možnostmi. Zauvažovala jsem i o tom, že bych se cvičila v magii, posilovala bych své štíty a nechala je rozrůstat nebo si pohrávat s krystaly. A právě v té chvíli jsem málem vrazila do muže zahaleného do pláště s kápí staženou hluboce do obličeje, že jsem mu neviděla do tváře. "Omlouvám se." Vydechla jsem rozechvěle a nervózně se usmála. Muž jen pokývl hlavou a ohlédl se ke kostelu, odkud právě šel. Neubránila jsme se zvědavosti a ohlédla jsem se tam, co on. Před dveřmi kostela byla obálka. Když jsem se po té zase podívala na muže před sebou byl ten tam. Jako by mě na tu obálku chtěl upozornit. A podařilo se mu to. Nejistě jsem došla před kostel, který mi nebyl moc povědomí, ne tolik, jako bych čekala, a porozhlédla se kolem. Najednou tato část města byla jako mrtvá. Po zádech mi přeběhl nepříjemný pocit a tak jsem obálku vzala a vytáhla z ní dopis. Pročetla jsem si ho a... No nejdříve jsem se nad tím chtěla zasmát, jenže když jsem si ho přečetla po druhé, jen jsem se zděšeně znovu rozhlédla. Rychle jsem dopis zase uklidila do obálky a tu nechala tam, kde jsem ji vzala. Možná  to tu bylo pro někoho určitého a ne pro mě. Vlastně jsme to vůbec neměla číst. Do čeho to zase strkám nos sakra? Jenže, jestli to byla pravda... Ne, tohle by měli vyřídit Strážci, nebo ne? Proč už nezasáhli? Jenže co když oni o tom neví? Byla to mizivá šance, ale přesto možnost. Ale šlo o tohle město, o Atreiu. A já v ní měla rodinu, otce, Alexe, Aelin, Fen'lina, kamarády... Ne, tohle město prostě nikdo nezničí.

Přijímám!

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 03:00