Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: VÝDRŽ

Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: VÝDRŽ - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: VÝDRŽ

Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 20/5/2018, 20:33

Probudilo mě to ze spaní. Další noční můra:
    Znovu jsem byla u svého mistra a znovu mě trénovat do vyčerpání. Dalším tréninkem a zkouškou bylo, jak dlouho vydržím bez jídla a vody. Zavřel mě na týden v pokoji. První tři dny jsem se snažila dostat ven, ale jen jsem vyčerpala své síly. Další den mi dal trochu vody. Tři loky. Víc ne. Znovu jsem párkrát zkusila utéct, ale nešlo to. Zřejmě opravdu chtěl vědět, jak dlouho vydržím takhle živořit. Ale pak - po týdnu, mě pustil. Tedy odvedl mě hluboko do lesa, kde jsem to neznala a řekl, že pro mě přijede za měsíc. Měsíc jsem se o sebe měla postarat v téhle divočině. A navíc řekl, že přijde sem, pokud tu nebudu, bude to brát tak, že jsem mrtvá. A pak prostě odjel. Nechal mě tam přivázanou ke stromu. Ovšemže tak, abych se byla schopná z pout dostat, ale aby mi to zabralo dost dlouho na to, aby odjel a zakryl za sebou stopy. Když jsem se dostala z pout, musela jsem v první řadě označit tohle místo, abych jisto jistě věděla, kde je. A hned další úkol jsem si uložila najít vodu. To už se mi motala hlava a byl večer. Znamenalo to tedy další noc bez vody. Ta ukrutná žízeň se nedala snášet. Chvílemi jsem myslela, že jsem opravdu mrtvá, ale za svítání jsem se sebrala a vydala se najít vodu.
    Celý měsíc byl neuvěřitelně divoký a plný bolesti. Ale přežila jsem ho. Jenže když jsem se pak vrátila do mistrova sídla, bylo to snad ještě horší. Byla jsem na třetině své váhy. A byla jsem tak hladová, že jsem jedla co jsem mohla. Což znamenalo další měsíc zvracení, protože jsem si velmi rychle odvykla tolik jíst. A nový trénink, abych nabrala svaly. Byla to noční můra, kterou jsem si kdysi prošla.
    A nyní jsem si připadala podobně. Stejně jako před tím jsem byla jen kost a kůže. I když jsem znovu pomalu nabírala. A znovu jako před tím, mě čekal znovu trénink abych byla znovu schopná se alespoň něčemu ubránit.
    Schváleno, Kael
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: VÝDRŽ - Stránka 2 Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: VÝDRŽ

Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 2/6/2018, 09:17

Pomalu jsem se zotavovala z těch hrůz, kterými jsem si prošla v podsvětí. Prvních pár týdnů bylo těžké, ale já nemohla dovolit, aby mě ty hrůzy zlomili. Ne, už jen kvůli Alexovi a Aelin a možná i kvůli sobě. Proto, když jsem vstala dřív než ti dva, jsem se rovnou šla ven protáhnout. Pomalu jsem nabírala zpět svou sílu a vracela se mi energie. Dnes jsem se poprvé za dlouhou dobu zase probudila brzy za úsvitu, jak jsem měla ve zvyku před tím...vším. Bohužel se mi síla vracela pomalu a tak jsem po pořádném protáhnutí už byla trochu zadýchaná a zpocená. Ale rozhodla jsem se zase navyknout své tělo na to, na co bylo zvyklé. V tomhle světě si rozhodně nemůžu dovolit zahálet. Ne, když jsem pochopila, že i magie je v určitou chvíli bezmocná. Po protáhnutí jsem se rozhodla oběhnout město a to měl být začátek dnešního tréninku. Jenže město bylo velké a mě zabralo už jen dvě hodiny oběhnout půlku, možná ani to ne. Navíc už jen to mě stálo skoro všechny síly. Připadala jsme si najednou slabá a měla jsem sto chutí jen se doma svalit na gauč a zase spát. Ale nedovolila jsem si to. Doběhla jsem zpět do svého starého domova, kde to stále vypadalo jako po výbuchu. Nejdřív jsem  to tam uklidila, abych měla čas chytit dech a trochu si odpočinout před další částí dnešního tréninku. I úklid mi nakonec zabral přes hodinu, ale vypadalo to tam obyvatelně. Pak jsem si vzala z tajné tréninkové místnosti dvě hole a šla s nimi ven trénovat. Nešetřila jsem se, to ani nemám v povaze. Vždy jsem byla na sebe tvrdší než na ostatní. Navíc jsem si byla dobře vědoma toho, že jestli chci nabrat síly, nesmím povolovat. Celý dnešní trénink byl tedy trochu pozvolnější, abych své tělo nepřetížila, za to byl o to delší. A tak když jsem přišla zpět k Alexovi domů, dala jsem si sprchu a ještě si k němu lehla na dvě hodinky alespoň.
    Schváleno, Kael
    Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 10/6/2018, 22:18

Celý život jsem byl zvyklý neustále trénovat, zlepšovat se. Byla to potřeba pro mojí práci. Teď... Jsem už ani nebyl andělem, ale cítil jsem, že potřebuji trénink víc, než kdykoliv předtím. Nebezpečí číhalo na každém rohu a já chtěl být schopný ochránit mé blízké. Začnu jako vždy rozcvičkou, neměl jsem nějaký konkrétní cíl toho, co chci dělat a tak jsem spíše improvizoval. Měl jsem v podstatě lidské tělo, i když bylo posilněné magií, což znamená, že je mnohem slabší, křehčí, méně odolné... Povzdechnu si, zkoumal jsem hlavně limity své magie a ani jsem pořádně nevyzkoušel, co všechno vydržím. Zahřeji se běháním po lese a poté dorazím na mýtinku, kde vytáhnu svůj meč, který byl momentálně mou jedinou zbraní, a začnu trénovat. Představoval jsem si kolem sebe nepřátele, vyhýbal se jejich pomyslným útokům a zasazoval rány. Brzy jsem se dostal do rytmu, který mi vyhovoval a zcela jsem ztratil pojem o čase. Pokračoval jsem, i když mě začaly bolet snad všechny svaly v těle a sotva jsem lapl po dechu. Když mi ale vypadne meč z roztřesených rukou a když se na něj zadívám, uvidím ho dvakrát... Řeknu si, že mám opravdu dost a možná... Ale jen možná jsem to vážně přehnal. Nohy mi vypoví službu a svalím se do měkké trávy. Nechtělo se mi vůbec hýbat a už teď jsem věděl, že zítřek pro mě bude naprosté peklo. Ale neměl jsem ani vůli se protáhnout, abych zítřejší bolest svalů alespoň trochu zmírnil.
    Schváleno, Kael
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 17/6/2018, 19:06

Zrovna jsem u sebe v hotelovém apartmá měl Xaiaranu. Nechal jsem jí lístek, aby se neděsila, že tam nejsem a šel jsem se provětrat trochu ven. Byla unavená z učení a trénování. Ani jsem se jí nedivil. Ale já... Potřeboval jsem taky trochu trénovat. A pročistit si hlavu. Nevím, co se to se mnou dělo, ale Xaiarana mi totálně zamotala hlavu a otočila svět vzhůru nohama. Ale..nebylo to správný?
    Zamračil jsem se a přidal do kroku. Měl jsem v hlavě takový zmatek, že by se z toho jeden zbláznil. A tak jsem toho využil a přesměroval všechny své pocity, aby mě poháněli dál a dál a aby mi dodávali energii při tréninku. Dnes jsem se snažil stopovat různé bytosti. Několik upírů, vlkodlaků i démonů. Andělů ať už temných nebo normálních a dokonce i pár démonů různého druhu. Jen zvěromágy ne. Na ty jsem nechtěl ani pomyslet. Všechny jsem našel. Sledoval a pár z nich jsem i vyprovokoval ke rvačce. No vlastně... když se nad tím zamyslím, většinu z nich jsem vyprovokoval ke rvačce. Tak, aby se opravdu museli snažit. Ale stejně jsem to odnesl jen pár rankami a poraněným rtem. A maximálním vyčerpáním. Protože jsem to potřeboval. Potřeboval jsem, aby mě naprosto vyčerpali. Proto taky poslední rvačka dopadla pro mě špatně. Byl jsem už unavený, ale ne tolik, abych usnul hned jak padnu do postele. Jenže ten, koho jsem vyprovokoval, vyčerpaný nebyl. Z téhle rvačky jsem vlastně utržil většinu zranění. Ale nic vážného. A tak když jsem se vrátil do apartmá, usnul jsem na gauči, ani jsem se nepřikryl natož abych se převlékal nebo umyl.
    Schváleno, Kael
    Aelin
    Aelin

Příspěvek pro Aelin za 1/7/2018, 21:59

**Trénink se odehrává v budoucnu - Aelin je krátce 18 let.**

Jak mi Mikoto názorně předvedl, byla jsem proti možným nepřátelům naprosto bezbranná, i když jsem magii ovládala levou zadní. Neuměla jsem si ani ve snu představit, že bych někomu ublížila - natož někoho zabila. To prostě nešlo. Na druhou stranu měl Mikoto pravdu. Musela jsme se naučit bránit se. A ubránit se. Nechtěla jsem, aby mě jen tak snadno zabili. Rozhodně jsem jim to nechtěla ulehčit a tak jsme se rozhodla trénovat. Magii jsem uměla ovládat. To už jsem si dostatečně ověřila, teď však šlo o to, abych ji vydržela používat déle než jen maximálně hodinu nebo dvě. Našla jsem si tedy odlehlejší místo u lesa a brzy ráno jsem se tam vydala trénovat. Používala jsem magii prozatím v menší míře. Tvořila jsem si blesky kolem sebe ale ne větší než jsem byla já sama. Snažila jsem se pomocí nich zapálit připravené suché větve, nebo je zlomit či je jinak zničit. A docela se mi to i dařilo. Tedy prvních dvě hodinky. Ke konci druhé hodiny jsem už ztrácela přesnost a magie mi prokluzovala mezi prsty. Bylo čím dál těžší ji ovládat. Také bylo těžké stále se soustředit. A vůbec... Po dvou hodinách jsem zkrátka měla dost. Dala jsem si pár minut pauzu, abych si neublížila, nebo někomu jinému, kdyby se tu náhodou někdo objevil. A po asi deseti minutách hraní na housle, což jsem považovala za dostatečný odpočinek, jsem zatla zuby a trénovala dál. Zkoušela jsem to znovu a znovu. I když mi to už nešlo. Nevzdávala jsem se a trénovala jsem dál a dál. A domů jsem přišla naprosto hladová a ztrhaná k obědu, po kterém jsem padla do postele a zbytek dne prospala.
    Trénink schválen - Alex
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin

Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 18/7/2018, 09:07

Zase jsem se dostala do kondice, ale pořád jsem potřebovala trénovat. Stejně jsem se toho zvyku nedokázala jen tak zbavit. Vstala jsem za úsvitu a rovnou jsem se oblékla a šla do svého starého domu. Vzala jsem to poklusem a jakmile jsem dorazila, rovnou jsem se protáhla. U protahování jsem si dala načas. Nechtěla jsem mít pak bolavé celé tělo nebo si nějak ublížit jen kvůli tomu, že jsem se dostatečně neprotáhla. Takže jsem byla zadýchala už jen z toho protahování. Na druhou stranu já říkala protahování i klikům, dřepům a těmhle lehčím cvikům. A než jsem začala pořádně cvičit, tak jsem chvíli skákala přes švihadlo. Tedy chvíli... Snažila jsem se samozřejmě co nejdéle, jenže z toho nakonec byla půl hodina a mohla jsem ještě chvíli pokračovat. Ale to už bych nestihla nic moc jiného. Začala jsem tedy pořádně posilovat ruce, pak nohy a nakonec obojí při cvičeí různých bojových umění, které jsem se naučila u mistra. Vždy po hodině perného cvičení jsem si dala pět minut na to, abych popadla dech a trochu de napila, než jsem pokračovala dál. Když už jsem cvičila a trénovala tři hodiny v kuse, cítila jsem napětí v každičkém svalu. Rozhodně jsem nyní nelitovala tak dlouhého protahování, protože i tak mě samozřejmě bolelo celé tělo, ale po té správné námaze. Přemýšlela jsem, jestli ještě chvíli trénovat, nebo už jít. Nechtěla jsme to přepísknout, na druhou stranu čím víc vydržím, tím líp. A tak jsem ještě půl hodiny cvičila, než jsem se osprchovala, převlékla a šla poklidným krokem zpět domů k Alexovi.

Trénink schválen, Zeke
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 18/7/2018, 09:20

Po několika dnech jsem konečně zase zamířil do posilovny. Xaiarana mi poslední dobou zamotala hlavu natolik, že jsem nemohl nad ničím jiným pořádně přemýšlet. Naštěstí v posilovně jsem klidně mohl přemýšlet nad ní a dělat něco užitečného. Převlékla jsem se tam tedy a našel si volný posilovací stroj. Nečekal jsem na nic a hned jsem začal trochu posilovat. Samozřejmě jsem při tom myslel nad Xaiaranou a nad svými city. Málem jsem myslel, že už jsem o ně přišel. V posilovně jsem strávil nakonec asi dvě hodiny, než mě to tam omrzelo. Už jen kvůli tomu kolik lidí tam bylo - namyšlených lidí, kteří si mysleli bůh ví jak nejsou hustý, když posilují. Osprchoval jsem se, převlékl a šel pryč. Domů se mi samozřejmě nechtělo, ale poflakovat jsem se taky nechtěl. Aniž bych tedy věděl, co budu dělat, šel jsem městem a najednou jsem procházel kolem bazénu. *To by nemuselo být špatný.* Blesklo mi hlavou. Zašel jsem dovnitř, koupil si plavky a pak si zaplatil dvě hodiny v bazénu. A celé dvě hodiny jsem plaval sem a tam. Bazén nebyl moc velký. Kdysi dávno bych přeplaval klidně i velké jezero, takže mi přišel bazén trochu stísněný. Na druhou stranu jsem čekal, že tu bude víc lidí. Alespoň jedno milé překvapení. A jak jinak? Znovu jsem se u toho zamyslel, nad tím vším, co jsem věděl a co jsem tušil. Když jsem odcházel, musel jsem ještě doplatit. V bazénu jsem byl nakonec o půl hodiny déle. Doplatil jsem tedy a pak jsem odcházel domů docela unavený - příjemně unavený, ale i tak jsem se těšil na Xaiaranu.

Trénink schválen, Zeke
    Kwan Kim
    Kwan Kim

Příspěvek pro Kwan Kim za 23/7/2018, 01:34

Protáhl jsem se, zívl si únavou a vydal se ven. Shirley mi hned přistál na rameni, kdy jsem se na něj podíval a ušklíbl se. ,,Příteli… copak bys rád?“ usmál jsem se podrbal ho, kdy on roztáhl křídla a zakřičel. Zacpal jsem si ucho a kývl. ,,Chápu, proletět se, to beru, jdeme!“ ušklíbl jsem se a rozběhl se někam do lesa, kdy se krkavec vznesl z mého ramene a letěl vepředu. „Jak dlouho asi ta padavka zvládne letět?“ ušklíbl jsem se, zavrtěl hlavou a běžel pomalu, ale trochu zrychlil, kdy jsem brzy doběhl k vysoké skále. Ve skutečnosti to byla skála, co využívali horolezci. Shirley přeletěl nad mojí hlavou, zakřičel a vznesl se nahoru. „Posmíváš se mi, že to nevylezu?“ pozvedl jsem obočí a ušklíbl se. „Jsi na omylu, chlapče, tohle je jako nic pro mě,“ zašklebil jsem se, ale zapřel se rukama a nohama, kdy jsem začal ručkovat. Sykl jsem, ale zabral jsem. Dával jsem si pozor, kam dávám ruce, přitahoval jsem se. „Heh, proč si platit posilovnu, když mám tady tohle, že?“ zavrčel jsem, kdy pot ze mě lil a vítr se do mě opíral. Taky bych si mohl pomoct s magií, ale nechtělo se mi. Vytrénuji si kondičku, potřebuji více kondičky, ne? Najednou mě z přemýšlení vytrhlo škubnutí. Škubnutí mého těla, když jsem blbě šlápl a uvolnil se kámen. Trochu jsem sešel ze správného směru! Zasyčel jsem naštvaně, zavrčel a po chvilce našel lepší místo pro nohu ve skále, kdy jsem se podíval nahoru. Byl jsem v půlce?! Protočil jsem oči, povzdechl si a lezl dál, kdy jsem si dával mnohem větší pozor. Pot ze mě jen lil a já měl pocit, že kdyby tu byly nějaké holky, tak asi omdlí. Ušklíbl jsem se, ale nadechl se, vydechl a jako bych zrovna zvedal desetikilový pytel, jsem se vzepřel a vylezl zase o něco výše, kdy jsem zavrtěl hlavou a dal do toho vše. Proč nezkusím levitaci? Bylo by to lepší! Odfrkl jsem si, ale našel si lepší místo na ruce, přitáhl se a byl rád, že v té skále jsou ty malé otvory, kam si mohu ty ruce a nohy dát, jinak bych letěl dolů. Ale moje Země by mě zachránila. Ušklíbl jsem se a lezl dál, kdy jsem po chvilce byl na kraji. Zapřel jsem se a vydrápal se nahoru. Vyskočil jsem na nohy, dal si dvacet dřepů a oddechl si, kdy jsem se rozhlédl kolem sebe. Krkavec mi proletěl nad hlavou s křikem a já zavrtěl hlavou. Šílenější zvíře mít nemohu. Ušklíbl jsem se, ale rozběhl se domů. Měl jsem to asi deset kilometrů a vážně… už na devátém jsem odešel… no, to znamená jediné, budu muset víc tuhle kondici trénovat, nebo budu jako kuřák. Se šklebením jsem se těšil na postel.

Trénink schválen, Zeke

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 02:06