Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST

Admin
    Admin
    Admin

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST Empty Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST

Příspěvek pro Admin za 15/2/2018, 15:52

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST Cooltejvj
    Zde v tomto fóru, se vám dostává možnosti zdokonalovat své postavy ve hbitosti. Hbitost je důležitá pro vaši postavu v ohledu, v jakém ohebná, jaké akrobatické kousky si může dovolit, jak moc v nich bude úspěšná. Ať už se třeba jedná o parkur skrze překážky, jejich snadné překonávání v případě útěku nebo pronásledování jiných postav. Jak rychle a jakým způsobem, je schopná se vyhnout něčemu, čemu by se normálně nevyhnula. Jak snadno se vypořádá například s lezením po střeše nebo s nepříznivým terénem. Je nám jedno jak budete ohebnost trénovat, možností je opravdu hodně, ať už formou gymnastiky, nebo nějakého překážkového běhu a tak různě.

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST Coolteztz
    ~ Zbytečně nespamujeme! Příspěvky zde, se opravdu budou týkat pouze tréninků. ~
    ~ Prosím dodržujte určité sekce dovedností a vkládejte příspěvky pouze tam, kde je jejich vyhrazené místo. ~
    ~ Kopírování tréninků se trestá, stejně tak jako jejich přepisování - buďte originální. ~
    ~ To, co vaše postava dělá, musí souviset s dovedností, kterou trénujete. ~
    ~ Trénink by měl být minimálně 10 řádků dlouhý, aby se vám za něj započítaly dovednostní body. ~
    ~ Pamatujte si, že jednou týdně můžete trénovat pouze jednu dovednost! ~
    ~ Za každý trénink vám bude do dané dovednosti přičteno 10 bodů ~
    ~ Každý trénink bude kontrolován správcem a administrátory~
    Admin
    Admin
    Admin

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST

Příspěvek pro Admin za 16/2/2018, 08:55

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST Cooltezfz
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST

Příspěvek pro Kael Kuroshi za 16/2/2018, 16:01

Vzpomenu si na události posledních dnů... setkání s magickými bytostmi, které byly všechny silnější a hlavně rychlejší než já. Tehdy se nic nestalo, jelikož jsem byl ve společnosti správné osoby, ale co když se něco takového stane znovu a nebudu mít už takové štěstí. Budu muset začít nějak trénovat... nejlépe hbitost, abych byl schopný vyhýbat se tak dlouho než najdu správný okamžik na útěk či protiútok.
    Už je pozdní odpoledne a já stále přemýšlím nad nějakou formou tréninku, procházím při tom městem a nevšímám si svého okolí. Najednou se zvedne vítr a vytrhne mě z mého přemýšlení, uslyším šumění listů pod poryvem větru a podívám se tím směrem. Chvíli koukám na listy padajíci ze stromu a poletující ve větru a v tu ránu mě to napadne. Tohle je přesně to co potřebuji.
    Vydám se směrem ke stromu, chvilku ho pozoruji a čekám. Když se znovu zvedne vítr připravím se a jakmile začne vzduchem poletovat pár listů, vyrazím směrem k nim a vystřeluji ruce abych jich pochytal co nejvíce. Když všechny listy dopadnou až na zem podívám se na své prázdné ruce... byl to ale pouze první pokus a tak se znovu postavím pod strom a čekám na další pokus.
    Po asi desátém neůspěšném pokusu chitit třeba jen jediný lístek tačnu přemýšlet co asi dělám špatně... nejsem příliš pomalí, pokaždé se dostanu k hned několika lístkům, ale když se je snažím chytit nikdy se netrefím a přitom mi nechybí ani přesnost, moje ruka vždy letí přímo k listu na který mírím. Vypadalo to spíše jako by se mi ty listy vyhýbaly... ale to přece není možné, listy jsou unášeny větrem a stahovány gravitací, nemají vůli ani schopnost se pohybovat jak chtejí.
    Při dalším pokusu se víc než na chycení padajících listů soustředím na jejich pohyb, hlavně v momentu kdy se je snažím chytit a při druhém listu mě to napadne. Při pohybu mé ruky vytvořím poryv větru, který se k lístku dostane o chvilinku dříve než moje ruka a posune lístek z místa kde původně měl být. Přemýšlím jak to tedy udělat abych byl schopný list zachytit dříve než ho od sebe odfouknu. Postavím se kousek od stromu a znovu vystřelím rukou před sebe... zopakuji ten pohyb ještě několikrát a pozoruji svou ruku a vzduch, který se kolem ní pohybuje. Poté zaujmu formu jakou si pamatuji z boxu, který jsem viděl párkrát v televizi a znovu vystřelím ruku před sebe, tentokrát ale v plynulém pohybu a v jedné rovině. Pohyb byl mnohem ostřejší a krásně projel vzduchem místo aby ho kolem sebe rozvířil. Znovu tedy přijdu pod strom a čekám na další zafoukání větru.
    Po asi 10 minutách čekání se rozhlédnu kolem sebe... přestalo foukat... samozřejmě, že když už si začnu věřit, že to dokážu musí se něco stát aby mi to pokazilo moje plány, chvilku přemýšlím jak tento problém vyřešit a napadne mě jedna možnost. Přijdu blíže ke stromu, napřáhnu se a praštím do stromu s úmyslem jím otřást natolik aby pár lístku spadlo... ta bolest... jak mě vůbec mohlo napadnout, že bych něco takového dokázal, ne jen, že nespadl jediný lístek ještě k tomu mě vážně bolí klouby na pravé ruce.
    Po několika vybraných nadávkách a poskakování kolem stromu s rukou přitisknutou na břiše druhou rukou se zastavím a znovu pohlédnu na svého úhlavního nepřítele... strom.
    Dalších pár okamžiku přemýšlím a v tom mě to napadne, zhmotním své křídlo, konečně bude taky jednou užitečné a máchnu s ním co největší silou směrem ke stromu. Fungovalo to, poryv větru byl dost silný na to aby shodil dost lístků a já se ihned rozběhnu směrem k nim schovávajíc znovu své křídlo. Tentokrát se u každého lístku nejprve na malinký okamžik zastavím, upravím postoj svého těla a poté vystřelím rukou směrem k němu. Když už není ve vzduchu ani jeden lístek, pohlédnu do svých dlaní a napočítám 6 lístků. To bylo o mnoho lepší, řeknu si a pokračuji stejnou metodou dokud nezačne slunce zapadat. Když už slunce z větší části zapadne a není tak dobře vidět, spokojeně se otočím a odcházím s vědomím, že v posledních 3 pokusech jsem chytil všech 20 lístků a ani jeden se nedotkl země.

//Jedna z prvních a opravdu pěkných tréninků hbitosti, pěkný příklad pro začátek. Je vidno snaha a proto ti ji bez problémů schvaluji, Alexander
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 18/2/2018, 16:44

Nastal další z těch otravně nudných dnů, kdy jsem neměl co na práci. To tedy znamenalo trénink. -dopřál jsem si snídani a u ní se rozmýšlel, jak budu trénovat dnes. Je to už pěkně dávno, co jsem prošel výcvikem aurinů a také jsem zlenivěl. Být v tom výcviku teď, byl bych něco za polovinou. S povzdechem, jsem si tedy řekl, že dnes bych se měl ujistit, že bych stále zvládal práci špeha. Proto jsem se po snídani oblékl do tmavého oblečení, které mě moc neomezovalo a následně jsem vyrazil ven. Rozhodl jsem se začít od náměstí. Ztratit se ve větším chumlu lidí bylo snazší ale zároveň i obtížné. Stále to znamenalo totiž více očí. Rozhlédl jsem se a pátral po někom, koho bych mohl pronásledovat a nebylo by to tak lehké jako u lidí. Tohle město, jak jsme zjistil, bylo prolezlé skrz na skrz všemi možnými rasami a tak když zahlédnu démona, kterého jsem už jednou přistihl v jeho démonické podobě, rozhodnu se pronásledovat jeho. Už když jsme opustili rušné náměstí, se začal ohlížet, ale já se zatím držel ve stínech budov, za rohy budov a tak. Jenže nyní šel ulicemi rovně, kde nebylo moc stínu ani úkrytů. Rychle jsem zatočil do postranní uličky a vyšplhal na budovu. Mohla mít tak čtyři patra, ale neměla moc dobré podmínky pro šplhání. Dalo mi to zabrat, ale dostal jsme se nahoru. *Tenhle den nebude k zahození.* Doufal jsem si v duchu a zase vyhledal toho démona. Určitě vycítil, že jsem ho na tu chvíli  spustil z očí a snažil se mi ztratit. Výborně! Jenže já přeci jen jako špeh pracoval dost dlouho. Přeběhl jsem střechu a rychle přeskočil na druhou, než jsem se zarazil a podíval se z ní dolů. Démon zahnul do postranní uličky a držel se u stěny. Dozajista by si to se mnou v téhle uličce chtěl vyjasnit pomocí pěstí, ale já mu nehodlal dát ani příležitost a počkal jsem na střeše, dokud se zase nerozešel zklamaný, že mi nemůže dát přes hubu, protože jsem za ním nešel po zemi. V tu chvíli také střelil pohledem nahoru. V mžiku jsem odskočil dál, abych nebyl vidět. A tak jsem ho pronásledoval dál. Chvíli jsem se ještě zdržel na střechách, ale nakonec jsem zase seskákal dolů a sledoval ho ze země. Nevšiml si mě, ale dalo mi zabrat, abych toho docílil. Myslel jsem, že to bude snadnější, ale život mimo podsvětí je zřejmě mírnější. Takže budu muset určitě trénovat víc.
    //Schváleno, Fen'lin.//
    Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 25/2/2018, 18:05

Kdo by řekl že dnešek strávím v tělocvičně? No já určitě ne, překvapivě mi volala Erika, jestli spolu s ní nezajdu na gymnastiku a vlastně ... proč ne? Znělo to jako velice dobrá zábava a já nic lepšího na práci neměla. Kromě toho jsem své přátelství s ostatními udržovala, v lidském světě to bylo něco jiného než v podsvětí. Tam jste s nikým nemuseli trávit čas, stačila moc, která vás k někomu připoutala, pokud byl někdo mocný a silný... démoni jej následovali a umírali pro něj. Tady to bylo komplikovanější, respekt lidí jste si museli zasloužit a přátelství, řekla bych tak nějak stejně. Zhluboka jsem se nadechla a hodila na sebe nějaké věci, vybrala jsem sportovní oblečení, protože cvičit v šatech nebo tak, by nebylo nejspíše zrovna pohodlné. Zbytečně jsem se doma nezdržovala a utíkala jsem do tělocvičny, jelikož už jsem dost zameškávala. Nečekala bych že hledání něčeho volného, pohodlného mi bude děllat problém, ačkoliv v mém šatníku... jest pravda že toho bylo příliš.
    Už už jsem vběhla do tělocvičny a očima jsem prolétla velkou místnost kde nikdo nebyl. Cože? Jsem snad špatně? Jenže z mého omylu mě vytrhne Erika, která mi zamávala, zrovna když vešla dovnitř již převlečená.
    "Oh, Eriko!" pousměji se a musím pochválit oblečení co měla na sobě. Jenže mě okamžitě vykopala se převléci a tak jsem se smíchem zmizela v šatně a hodila jsem na sebe volné oblečení. Překvapivě bylo až moc lehké a přišla jsem si, že toho na sobě moc... nemám. S úsměvem jsem se ale vrátila za Erikou a poděkovala ji za tuhle příležitost.
    "Myslela jsem si že to bude skupinovka, ne že mi budeš dávat soukromé lekce," zasmála jsem se a nad tím zakroutila hlavou. "Nikoli, přece nebudu lítvat energií na někoho, komu to nejde, kromě toho máš talent, který se jenom tak nevidí. Udělat roznožku a vypadat u toho tak přirozeně a sexy, to dokážeš jenom ty!" zasměje se a donutí mě to ke smíchu také. Zhluboka se nadechnu a dáme se společně do rozvičky, což bylo příjemné a nemusela jsem riskovat že mi v polovině skoku rupne v kotníku a nesvezu se k zemi jako nějaká odhozená houbička. Rozcvičku jsme měly rychle za sebou a spokojeně jsem se mohla pustit do pokynů mé dnešní trenérky.
    Erika byla hodná, pomáhala mi s tím jak správně mám dát nohy abych si při tom neublížila, dokonce jsem se od ní naučila jak lépe udělat hvězdu. Jenže to pořád nebylo dostačující, v tomhle ohledu jsem ji hrozně záviděla! Zhluboka jsem se nadechla zrovna, když mi srovnala záda a prudce jsem se rozběhla, dala ruce před sebe k zemi a přetočila se. Tak a první hvězda se mi povedla! Dosala jsem pochvalu a mohla se vrhnout na další, ale bylo vtipné když mi u toho sem tam podjela noha a z hvězdy se stala placka na kluzkém povrchu... Dost jsme se zasmály, bylo to uvolňující... Opět jsme spolu debatovaly o klucích a když jsem mu sdělila o Natovi, no nedala mi pokoj dobrou půlhodinu! Můj ty bože, takhle jsem se dlouho nepobavila! Tak či onak jsem nechtěla lebedit a pokračovala jsem dál, opět jsem se rozcvičila, chtěla jsem udělat nejméně čtyři, ne-li rovnou pět hvězd za sebou a naučit se i nějaká ta pořádná salta! V bojích by se mi to mohlo hodit a potřebuji být ohebnější, hbitější a hodlala jsem pro to udělat maximum. Znovu se rozběhnu, ale v tom mě Erika zarazí a tak akorát zabrzdím, div u toho neuklouznu.
    "Nesmíš se rozbíhat tak prudce, zkus se trochu kontrolovat, pokud poběžíš příliš rychle, udělšá prudký švih dopředu a neustojíš druhou hvězdu... první jsem enchápala co myslí, neměla jsem utoho tolik mlít nohama a měla jsem zpevnit, nohy, břicho a hlavně ruce. Párkrát zamkrám a zopakuji hvězdu, vždy se mi ale povedly jenom dvě a třetí jsem... tak nějak zpackala. Možná jsem neměla tak pevné zápěstí a přišlo mi že opravdu plandám ve vzuchu, skoro jako kdyby sem i odpor stavěl do cesty. Možná... kdybych zpevnila  své tělo a představila si, že vzduch v tuhle chvíli není můj nepřítel, nýbrž zpojenec, možná že bych to dokoázala. Znovu jsem se rozběhla, teď už pomaleji a zatnula všechny svaly, jenže to taky byla chyba, protože jsem sice hěvzdy udělala, dokonce tři, čtyři ale nezastavila jsem se a letěla dál jako nějaký shurikenová hvězda, dokud jsem se nezastavila o kozu, která mi stála v cestě.
    "No paráda!" zasmála jsem se sama sobě ale Erika ke mě staroostlivě příběhla s tím, jestli jsem v pořádku. No... jenom jsem si sedřela koleno o podlahu a narazila loket o dřevo na koze.
    "Žádná hrůza, byla to moje chyba," zasměji se a nechám si pomoci na nohy.
    "Mir, Mir, Mir... vážně se nechceš přiudat do cirkusu?" ušklíbne se na mě Erika, tak jenom nafouknu tváře a uraženě se na ni zadívám, než složím ruce v bok. Však já ti ukážu! Pomyslím si a znovu se postavím na kraj tělocvičny, než se zhluboka nadechnu, zavřu oči a zkusím to znovu... a znovu... ale pořád jsem něco dělala špatně.
    "Awh..." zakleji s povzdechem a uraženě si sendu na zem. Znovu jsem se rozpohybovala a podívala se na svá sedřená kolena. Erika cvičila kousek ode mě na hrazdě a já ji záviděla, jak dobře jí to jde. Taky bych se někdy něco takového chtěla naučit, jeden by řekl že proto jako démon a succuba budu mít předpoklady, ale bylo to těžší než jsem si myslela, chtělo to talent a hlavně cvik. Tak či onak jsem se znovu postavila a tentokrát jsem u toho přestala přemýšlet, soustředila se na běh a představila si zem a její jednotlivé body, vzdálenost a body, kde bych měla mít správnou a plnou kontorlu nad svým tělem. Kdy bych měla zatnout břicho, kdy zpevnit ruce a kdy se vyšivhnout a nebránit se tomu. Proto jsem se rozběhla a opět dala ruce před sebe, v úrovni stojky jsem zpvnila břicho a nohy a před dopadem je zase uvolnila, než jsem se znovu prudce odrazila a zopakovala to znovu, a znovu, znovu... než jsem si všimla že jsem na druhé straně tělocvičny a měla bych zastavit, jenže... jsem to naprala přímo do zdi.
    "Wohoo, teda Mir! Až na to zakončení zírám!" vydechen Erika a už zase byla u mě aby mi pomohla na nohy.
    "D-děkuji," zasměji se a pořád se mi trochu motala hlava, tohle budu muset ještě domyslet, ale pro dnešek jsem toho měla dost. Bolely mě svaly na ruko ua nohou, dokonce i na břichu. Nakonec jsem se s Erikou chtěla rozloučit, ale uhnala mě ještě do kavárny na kafe a trvala na tom že mě doprovodí domů, nerozmlouvala jsem ji to, byla jsem ráda za její společnost a tak jsem se s ní rozloučila až před hotelem a spokojeně nakráčela domů, abych si mohla dát horkou sprchu.
    // Skvělý trénink, moc pěkně rozepsané a nemám problém ho uznat, Fen'lin //
    Khora
    Khora
    Admin

Příspěvek pro Khora za 4/3/2018, 17:22

Ani tento týden jsem neotálela rozhodla jsem se vyrazit na svůj další trénink v tělocvičně. Dneska mě čekala další výzva, nejenom že jsem si chtěla zopakovat cvičení z minula, takže hned první věc co jsem v tělocvičně udělala byla hvězda, která se mi hned ze začátku povedla, ale také jsem si řekla, že bych dneska mohla pokročit dál. Tyhle lidské tréninky byly prostě úžasné a s tímhle tělem, bylo jenom dobře že jsem se snažila zdokonalit a proto jsem horlivě začala skládat překážky tak nějak do určité úrovně. Opět jsem byla natěšená a ještě předtím než jsem se vůbec pustila do další fáze mých gymntastických pokusů, jsem se chtěla opravdu ujistit že nedělám blbost. Dneska jsem Eriku vynechala, cvičit jsme spolu měly až příští týden, jenže já to nevydržela a musela jsem jít už teď. Znovu jsem se postavila abych udělala hvězdu a opět vyšla, ale při poslední jsem nadšením klopýtla a málem si rozbila hubu o stěnu. Ihned jsem se psokládala na nohy a zasmála jsem tomu. Pokaždé když jsme byla moc nadšená jsem něco pokazila a tak jsem své nadšení utlumila a rozhodla se vyzkoušet pár pohybů na hrazdě. Pevně jsem se ji chopila a snažila se donutit aby mě tělo poslouchalo. No nešlo to úplně dle mých představ a kdyby tady někdo byl, smál by se mým zbytečným pokusům. Vůbec jsem nevěděla jak na to a tak jsem to asi po několika neúspěšných hodinách vzdala a jen se smutně posadila na zem. Z trucu jsem si sbalila věci a rozhodla se že budu dělat něco užitečnějšího a tak jsem zbytek dne strávila cvičením manévrů ve své démoní formě. S hrazdou mi bude muset pomoci Erika, obdivovala jsem co dělá a proto jsem se proaztím soustředila na to, co jsem mhla dělat sama. Vybrala jsem si proto les, už jenom kvůli stromům, které byly jako velká překážková dráha, ale také protože byl den a byla tu nejmenší pravděpodobnost toho, že mě tu nějací lidé objeví. Šlo mi to rozhodně lépe jako na hrazdě, ale hodně často jsem uterkla myšlenkami někam jinam a to mě stálo pár modřin, když jsem to naprala hlavou přímo do stromu. Jindy jsem si nevšimla větve, což se mi krutě vymstilo a zatočil se se mnou svět. A to jsem měnila trasy, ale pořád to byly nepohyblivé cíle... co až se budu muset vyhýbat něčemu, co letí přímo naproti mě? No tím seb udu zabírat příště, ale tohle byl dobrý začátek.
    //Uznávám, Mirys //
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za 6/3/2018, 15:29

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST Coolte10

Naposledy upravil Admin dne 27/4/2018, 15:16, celkově upraveno 1 krát
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 19/3/2018, 10:33

Výcvik v jednotce aurinů byl pro mě dost těžký. Ale dřel jsem dvakrát víc než ostatní. A to mě udržovalo na stejné nebo o kousek lepší pozici. Byl jsem lepší než oni, ale to jen proto, že jsem cvičil víc než oni. A právě teď, v podvečer, kdy už ostatní sedí u večeře, jsem já zůstával u cvičení. Dnes jsem se rozhodl zaměřit se na vyhýbání a odrážení úderů. I to mi bude určitě k užitku. Tedy mě víc než jiným, protože jsem neměl takovou sílu jako aurini. Musel jsem to dohánět jinde. Přesvědčil jsem tedy dva milejší auriny z mé jednotky, aby se mnou zůstali a pomohli mi trénovat. Takže oba měli svoje zbraně - jeden z nich meč, druhý sekeru - a snažili se mě zasáhnout, ale nezabít. No vlastně to druhý byl můj problém. Oni se po mě jen oháněli svými zbraněmi jako by mě vážně chtěli zabít. Pro výcvik nejlepší, co může být. Na bojišti vás totiž nikdo rozhodně nebude chránit ani se nebude snažit vás jen zmrzačit. Prostě vám půjdou po krku, tak jako oni teď mě. A já se jim jen vyhýbal, sem tam jsem jejich zbraň odrazil. Musel jsem být rychlý a všímat si všeho. Jinak to nešlo. A zatím se mi to dařilo, dařilo se mi nezemřít při tréninku. Generál věděl, že trénuju víc, někdy mi i dával lekce navíc, nebo trénoval se mnou. Ale teď to bylo poprvé, co jsem přesvědčil další z mé jednotky, aby se mnou trénovali. Ne, že by generál na tenhle trénink nestačil, ale u něj bych si ani neškrtl a bylo by to pokaždé dost rychlé. A já si nechtěl alespoň pro jednou připadat jako někdo, kdo sem naprosto nepatří. Generála by tedy z naší jednotky nepřemohl nikdo, ale i tak. Jeden jiný trénink neuškodí. To jsem si tedy myslel, dokud mě nesekl jeden z aurinů do ruky. Byl jsem už naprosto zpocený a začínal jsem být i zadýchaný. Ztratil jsem pojem o čase, ale pokračovali jsme dál nejméně další hodinu a půl, než jsme toho nechali a rozešli se konečně pro večeři, koupel a spát.
    // Uznávám, Fen'lin //
    Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 19/3/2018, 12:14

Mám já tohle zapotřebí? Proč to vlastně dělám? Ano, abych zesílil, ale... Určitě tady jsou lepší způsoby, no ne? Ano, potřebuji nabrat co nejvíce síly za co nejkratší dobu, zlepšit se, ale... Tohle je... Možná moc? S tikem v oku jsem sledoval šest démonů, kteří stáli kolem mě, v rukou měli tupé, ale přeci jen železné zbraně a na tvářích široké úšklebky. Čí že tohle byl vůbec nápad? Můj určitě ne a když mi nabídli s tím, že 'znají skvělý způsob jak zapracovat na mých reflexech a vyhýbání' souhlasil jsem už jen ze zvědavosti. Opravdu jsem nečekal, že mě donutí změnit se do mé lidské podoby a zavážou ruce za zády.
    "Můžeme začít?" zeptám se s tikem v oku a jeden z nich zavrtí hlavou. Zabodnu do něj svůj pohled a nadzvednu obočí.
    "Ještě ne... Tohle by pro vás určitě nebyla až taková výzva," zasměje se jeden z nich, než mi zaváže i oči. Povzdechnu si a sklopím hlavu, zaposlouchám se do okolních zvuků. Zaslechnu z pravé strany kroky a tak rychle uskočím do strany, jenže v tu chvíli se dostanu moc blízko k dalšímu z nich a dostanu ránu do zad. Bolelo to, ale alespoň jsem měl šanci otestovat svůj Vitaar, který jsem před pár dny získal a... Rozdíl byl rozhodně poznat. Znovu uskočím stranou, když zaslechnu další kroky a svištění zbraní vzduchem. Tentokrát se mi podaří uskočit správným směrem, ale brzy dostanu další ránu, která jako by přišla odnikud. Takhle to pokračovalo ještě nějakou dobu, pořád jsem schytával rány, i když jsem se ze všech sil snažil všem vyhnout. Poté mě ale napadne, že se možná až příliš soustředím, příliš snažím... Vydechnu všechen vzduch z plic a uklidním se. Zcela se uvolním a nechám veškerý pohyb na svých instinktech. Jakmile na mě zaútočí první nepřítel, ustoupím o krok do boku a vyhnu se mu, hned na to dalším a dalším útokům. Bylo to, jako bych podvědomě věděl, co dělat, aniž bych nad tím přemýšlel. Vyhýbal jsem se za využití co nejmenší námahy, zatímco mí protivníci se museli snažit čím dál více a brzy kolem mě stálo šest démonů na pokraji sil. Roztrhnu provaz, který mi svazoval ruce a sundám si pásku, obojí hodím na zem a pousměji se na démony kolem mě.
    "Nebylo to zase tak strašné," pousměji se, než se k nim otočím zády a vydám se pryč.

//Schváleno, Mirys//
    Kael Kuroshi
    Kael Kuroshi

Příspěvek pro Kael Kuroshi za 31/3/2018, 18:19

Moje magické schopnosti se za poslední dobu velice zlepšily, ale co se mého těla týče jsem na tom stále velice špatně. Nemám sice v plánu udělat ze sebe válečníka, ale určitě nebude na škodu být alespoň schopný se ubránit tomu, kdo dokáže projít přes mé kouzla a dostat se až ke mě.  Proto jsem se rozhodl se procvičit ve vyhýbání a možná i odrážení útoků. Znovu jsem se tedy dostal do meditačního stavu a pomocí "Outer Body Training" si znovu dle svých vzpomínek vytvořím přesnou kopii souboje s vlkodlaky. Tentokrát však nepoužiji žádnou magii k jejich poražení a prostě je jen sleduji připraven se kdykoli vyhnout jakémukoli útoku, který by proti mě mohli použít. Původně mě napadlo znovu bojovat proti Ireth, ale byla na mě moc rychlá, zatímco tyhle vlkodlaky bych snad ještě mohl zvládnout. Stejně jako předtím silnější vlkodlak jen vyčkává opodál a já se musím potýkat jen se slabší dvojicí vlkodlaků. Když na mě první vyskočí, snadno se mu vyhnu pár kroky do strany, ale to už na mě zezadu vybíhá druhý vlkodlak, kterému se vyhnu taktak kotrmelcem, kterým se dostanu k jeho boku, kam ho praštím ikdyž vím, že mu to nic neudělá a pouze ho to naštve. Vlkodlaci se na mě vrhají znovu a znovu, ale bez jediného úspěchu a když už mám pocit, že začínají být unavení, pomocí pár havranů je zneškodním a upřu svůj zrak na jejich silnějšího kamaráda. Ten ke mě vyběhne větší rychlostí, než jsem čekal a hned první ranou mi udělá malý šrám na boku, když se mi nepovede úplně se vyhnout jeho útoku. Po dalších asi deseti minutách zjišťuji, že to s ním nebude tak jednoduché jako s těma dvěma předtím, jelikož nedělá žádné přehnané útoky, které by mu jen zbytečně ubíraly energii a útočí rychleji a s větší přesností. Jelikož na mě útočil sám, nemusel si dávat pozor na nikoho kromě mě a nemusel zbytečně obíhat svého spolubojovníka aby na mě zaútočil z druhé strany a tak jsem byl teď já ten co ztrácel energii a lapal po dechu. Po dalších asi deseti minutách se vlkodlakovi podařilo zahryznout se mi do ruky a bez šance utéct mi rozpáral břicho. Jen jsem mrkl a vyjekl bolestí a už byla pryč, mé tělo bylo celé a vlkodlaci na mě vrčeli z několikametrové vzdálenosti. Jelikož i mé tělo bylo znovu plné energie jsem nechal dva slabší vlkodlaky zmizet a okamžitě začal bojovat s tím silnějším. Po pár hodinách a asi třech dalších smrtích jsem byl schopen uhýbat jeho útokům aniž by mě jedinkrát zasáhl, ale bylo to spíše tím, že jsem už znal jeho útoky a ne, že bych byl rychlejší. Přesto jsem byl se svým tréninkem spokojený a tak jsem ho ukončil a pomalu se navracel k vědomí do reality.
    Trénink schválen - Alex
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za 2/4/2018, 10:03

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST Image
    Aelin
    Aelin

Příspěvek pro Aelin za 8/4/2018, 11:09

Konečně zazvonilo a tím zvoněním nám dnes skončila výuka. Konečně! Nehorázně jsem se těšila až vypadnu ze školy a přijdu domů, kde bude i táta s Mirys. Jenže jakmile jsem vyběhla ze školy do ulic města, ta radost mě přešla. Najednou jsem neměla až takovou chuť vrátit se hned domů a tak jsem nakonec zamířila ven z města a rovnou do lesa. Bylo mi jedno, že mám batoh, zase tak těžký nebyl a nic cennějšího než pár učebnic jsem tam neměla. Sedla jsem si na kraji lesa k jednomu ze stromů a batoh odložila vedle sebe. Bylo hezky, jaro bylo už v plném proudu a teplé sluneční paprsky jen sem tam přerušil jemný vánek. Dokonalé počasí. Jenže co jsem tu chtěla dělat? Vlastně jsem pořádně nevěděla co bych kdekoli chtěla dělat. A pak mě napadlo, že jsem pořád dítě. Sice už nejsem tak malá, ale nikdy jsem pořádně nelezla po stromech. Tedy lezla jsem po kde čem, ale už dlouho ne. Nechala jsem tedy batoh batohem a zvedla se. Porozhlédla jsem se po stromech kolem sebe a vybrala si jeden, který vypadal docela dobře. Nebude nejlehčí na něj vylézt, ale byl docela vysoký. A tak jsem to tedy zkusila. Došla jsem k němu a vyskočila na první větev. Chtělo to pár pokusů, než jsem na ni dosáhla, ale nakonec jsem se na ni vytáhla. A pak už to šlo snáz. Vylezla jsem co nejvýš a při tom jsem od menších větviček utržila pár šrámů, ale vůbec mi to nevadilo. Byla zábava lézt na ten strom. Byla zábava vůbec lézt po stromech a tak, když jsem z něj pak zase slezla, jsem šla na další a zkoušela jsem vylézt na co nejvíc stromů, dokud jsem nebyla vyčerpaná natolik, že jsem se nedokázala ani přitáhnout na první větev, na kterou jsem sotva dosáhla. Teprve až to mě zastavilo v dalším lezení a tak jsem si tedy zase vzala batoh a tentokrát už opravdu zamířila domů.

Trénink schválen - Alex
    Ariana Rose
    Ariana Rose

Příspěvek pro Ariana Rose za 8/4/2018, 13:23

/Cvak/
    To tiché cvaknutí dveří mi stačilo k tomu, abych se probudila. Naomi vyšla z pokoje a nejspíš šla jen na záchod. Bylo něco kolem čtvrté ráno, uprostřed noci, a já měla chuť zase se vypařit z domu ven. Počkala jsem, až se Naomi vrátí a usne. Její pravidelné oddechování mi brzy prozradilo, že spí a tak jsem se potichounku vyplížila k oknu, které jsem otevřela dokořán. Venku bylo stále teplo a tak to ani nebylo moc poznat. Co víc jsem si mohla přát? Naomi ani Lukas takhle nemohli zjistit, že jsem se uprostřed noci vyplížila ven. Sotva jsem udržela své nadšení na uzdě a stihla jsem vyběhnout na kraj města, než jsem se proměnila do vlčí podoby. Ale byla jsem příliš neopatrná, příliš zbrklá a příliš nedočkavá. Nemělo mě to překvapit, ale překvapilo. Zpoza rohu se najednou vysoukali opilci, tedy převážně opilci. Jenže je vedlo pár střízlivějších domů. Jakmile však zahlédli mě, už se za mnou hnali s výkřiky: "Pozor vlk! Vlk!" Zpanikařila jsem a vrhla se zpět do města. Nevím proč jsem jim neutekla do lesa, tam bych měla větší šanci... Panika však zvítězila a nedovolovala mi ani se proměnit, což možná nakonec bylo dobře. Určitě to bylo dobře. Zahla jsem rychle doprava, do nějaké menší uličky, ale ta byla plná popelnic. A oni se za mnou stále hnali. Rychle jsem nějaké přeskakovala a nějaké jsem zkusila schválně shodit, aby to neměli ani oni lehké. A pak tam byl najednou plot. Nevím proč tam byl ani co tam dělal, ale jediná moje naděje byla malá díra. Přiběhla jsem k ní a začala se soukat skrz. Oni mě dohnali když jsem byla těsně za dírou a popadli mě za ocas. Vyštěkla jsem bolestí a zavrčela, což je přinutilo na vteřinu povolit stisk a já rychle odklopýtala. To je však nezastavilo a začali plot přelézat. Rychle jsem se tedy zase rozeběhla a zahýbala jsem kde jsem jen mohla, až jsem sama nevěděla kde pořádně jsem. Proplétala jsem se uzounkými uličkami a snažila se najít skrýš, kde by mě spolehlivě nenašli. Jenže, co když mě pak budou stopovat se psy?
    Hnala jsem se tedy radši dál a dál až jsem se úzkými uličkami prodrala k západnímu okraji města. Zarazila jsem se a chvíli váhala. Ale ne moc dlouho. Tohle byla má jediná šance uniknout a nevzbudit přílišné podezření. Přeběhla jsem tedy rychle do lesa a zamířila k prvnímu potůčku, který by zastřel můj pach. Chvíli jsem šla po proudu a pak se proměnila zase zpět do lidské podoby a vyšplhala na první strom, který neměl moc vysoko nejnižší větev. Vyšplhala jsem dost vysoko a tam čekala. Ruce jsem si rozedřela stejně jako nohy. Přeci jen jsem na sobě měla jen pyžamo. Teď už tedy potrhané pyžamo. Ani nevím jak dlouho jsem tam seděla a rozhlížela se v obavě, že se najednou objeví. Ale naštěstí nikdo nepřicházel. Takže to asi vzdali. Asi jsem jim unikla. Pevně jsem v to doufala. Musela jsem mít dost modřin od toho, jak jsem sem tam do něčeho vrazila při příliš rychlé zatáčce, ale to se spraví. Zase jsem tedy pomalu slezla a vrátila se opatrně domů. Tentokrát jsem si už dával moc dobrý pozor, aby mě nikdo neviděl. Tam jsem se v tichosti převlékla, opláchla a usnula jako špalek jen co jsem zalezla do postele.

Trénink schválen - Alex
    Elias
    Elias
    Admin

Příspěvek pro Elias za 8/4/2018, 15:33

No, dneska to bude docela perný den. Dostal jsem od Fen'lina takový menší úkol. Od té doby co jsem em ohl libovolněji pohybovat to bylo mnohem lepší a nepřišel sem si tolik omezený. Mohl jsem dělat tolik věcí a právě teď jsem měl na starost lov nebezpečných bestií, které ohrožovaly tohle království. S povzdechem tedy vyrazím a rozhodl jsem se pro svoji démonickou podobu, přece jenom v ní jsem se pohyboval lépe a moje obratnost také byla lepší. Netrvalo mi to dlouho a za chvíli jsem na jendu narazil. Zabil jsem ji však dříve, než si mě stačila všimnout. Nechtěl jsem však na sebe strhávat zbytečnou pozornost a tak jsem se snažil využíavat co nejméně magie.
    Zanedlouho jsem narazil na další a tak se po ní vrhnu, jenže si mě stačila všimnout a obratně se rozběhne pryč. Byla... rychlá, což jsem nečekal a co víc, byla neskutečně obratná. Poskakovala z jednoho stromu an druhý a tak jsem se snažil její pohyby opakovat a dostat tak co nejlepší příležitost k tomu, dostat se k ní co nejblíže. Ne že y se mi to dařilo tak jako jí, vypadalo to že tyhle lesy ná mohem lépe než já, no ještě aby ne. S povzdechem se prudce odrazím od země a vyběhnu za ní co největší rychlostí. Podaří se mi ji zakousnout do ocasu a tak prudce zabrzím, čímž ji donutím zpomalit. Se zavrčením se po mě napřáhne a podaří se jí mě seknout do lebky. Ne že by mi to vadilo, sle spíše mě to rozzuřilo a tak jsem se proměnil do lidštější podoby, chytil ji za ocas a mrskl s ní o zem. V síle se mi absolutně nedokázala vyrovnat. Ihned se proti ní obratně oženu drápy, ale vyhne se mi, proto na ni zaútočm znovu a znovu, jenže se mi ji nedařilo zasáhnout. Už jsem začínal být nasraný, pořád uhýbala a já jsem se odmítal vzdát. Popravdě jsem ji dost podcenil což se rychlosti a obratnosti týkalo, ale začal jsem na ni vidět první náznaky unavenosti a tak jsem pokračoval dál, dokud se mi ji nepodařilo sejmout. Naštvaně se posadím na zem a chvíli jsem dokonce trucoval, než mě to tak nějak přešlo. No, byl jsem vůbec rád že jsem s ní držel krok, nechtěl bych ji znovu nahánět po celém lese, to bych si moc nepomohl a i když jsem měl stále dost sil, nebavilo mě to.
    /Schváleno, Mirys./
    Nyssa
    Nyssa

Příspěvek pro Nyssa za 22/4/2018, 11:48

Stále jsem nemohla uvěřit tomu, že jsem opravdu venku z laboratoře. Měla jsem mnohem více volnosti a příroda venku byla... Úžasná. Stále mi však přišlo, že nám za každým rohem hrozí nebezpečí, padlí nás určitě hledají a pokud nás najdou musíme být schopní se bránit. Měla jsem strach o Mikota, přišel o křídla a nechtěla jsem, aby se mu stalo i něco dalšího. Proto se tiše vytratím z našeho tábořiště a rozhodnu se trochu trénovat. Byl už večer, ale to mi vůbec nevadilo, dokázala jsem dobře vidět i v noci. Postavím se na všechny čtyři a co nejrychleji se rozběhnu lesem. Věděla jsem, že se neztratím, už jsem se tady vyznala a vždycky jsem mohla sledovat své vlastní stopy zpátky. Vyhýbat s však všem stromům, větvím a kamenům ve velké rychlosti a ještě v noci bylo mnohem obtížnější, než to vypadalo. Naštěstí se mi však dařilo mrštně se vyhýbat všem překážkám a neustále jsem nabírala rychlost. Když jsem byla dost daleko, zabrzdím a rozběhnu se zpátky. Plnou rychlostí jsem se řítila lesem  a jen nějakým zázrakem jsem se nerozplácla na zemi. Zcela odlehčím své tělo a další silný odraz mě dostane mnohem dál, než předtím. Málem však napálím čumákem do stromu přede mnou. Naštěstí se mi podaří částečně vyhnout a tak do něj narazím jen bokem a dopadnu na zem. Hned se však zvednu znovu na všechny čtyři a rozběhnu dál lesem. Běžela jsem mnohem rychleji než předtím a proto jsem se musela ještě víc snažit, abych se vyhnula všem překážkám. I tohle mi však brzy šlo velmi dobře a tak vyskočím do korun stromů a chytím se jedné menší větve, která mě díky mojí nízké váze bez problému udržela. Pousměji se, než začnu skákat z  větve na větev. Moc nezáleželo na tom, jak moc byly tlusté, udržely mě, ale bylo těžké se z nich odrazit a nebo se na ně vůbec trefit. Navíc jsem se nejednou zamotala do husté koruny stromu, která mě spíše zdržela, než že bych si pomohla. Bylo to však dobré cvičení k protažení celého těla, přestože jsem si chvilkami připadala jako opice. Ani nevím jak se najednou objevím zpátky v tábořišti a tak neslyšně seskočím na zem s tím, že pro dnešek mi to stačilo.
    Schváleno, Kael
    Ariana Rose
    Ariana Rose

Příspěvek pro Ariana Rose za 22/4/2018, 13:58

Před pár týdny mě i mou sestru zachránil náš nový kamarád Kael. A o pár týdnů později, tedy před pár dny nás začal učit jak používat naši magii. Ale já stejně radši běhala po lesích, obzvlášť, když jsem je málem zabila tím, že jsem provrtala strom, který pak na ně málem spadl. Ale Nic se nestalo. Tedy dopadlo to dobře naštěstí. A pak nám podrazil nohy magií a chtěl abychom ho chytily a při tom nám do cesty stavěl z magie překážky. V tu chvíli mě napadlo, že to není tak špatné. Proto jsem si našla takovou trasu, kde bylo plno kamenů, keřů, nízkých větví a kde čeho, jako tréninkový okruh. A dnes jsem ho běžela už po druhé. Hrozně mě to bavilo! Bavilo mě přeskakovat keře, podlézat nízké větve, vyhýbat se velkým kamenům a zase něco přeskakovat. Byla to zábava. O to větší, že jsem se snažila tenhle okruh běhat čím dál rychleji. Naučila jsem se ho vlastně nazpaměť, když jsem o tom tak přemýšlela. Druhý okruh jsem doběhla a rozhodla se, že to dneska zaběhnu ještě jednou a ještě rychleji. Když jsem tenhle okruh doběhla po třetí byla jsem vyčerpaná. Nebyl zrovna krátký ani nijak lehký. byla jsem na sebe přísná, ale to asi taky kvůli tomu, že mě to bavilo. Ale i já věděla, kdy je lepší přestat. Doběhla jsem tedy ve vlčí podobě poklusem k potůčku, ze kterého jsem se napila a pak se pomalu už v lidské podobě vracela domů.
    Schváleno, Kael
    Aelin
    Aelin

Příspěvek pro Aelin za 27/4/2018, 15:37

Už nejednou jsem potají sledovala Mirys, jak se brzy ráno protahuje a vyráží do města, zatímco všichni ostatní ještě spí, celé město ještě spí. I tentokrát sotva vyšla z domu, už lezla po baráku na střechu a pak se kamsi vytratila. A já se tentokrát odhodlala k tomu, abych to zkusila také. Byla jsem sice menší, za to lehčí. Takže jsem doufala, že se ty rozdíly vyváží a já neslítnu ze střechy rovnou na zem. Počkala jsem ještě pět minut, než jsem se i já trochu protáhla a vyšla z domu. Město stále spalo v mlžném oparu brzkého rána. Vylézt po domě rozhodně nebylo tak lehké jako lézt po stromech a už vůbec to nebylo tak lehké, jako se to zdálo při pohledu na Mirys. Pomohla jsem si okapem a také co nejvíc parapety, ale stejně mi to trvalo o mnoho déle, než Mirys. Bůh ví jak dávno se to naučila, každopádně to uměla lépe, než já. Ale nakonec jsem se dostala až nahoru. Už nyní jsem měla ruce odřené a bolavé, ale nadšení mě ještě neopustilo natolik, abych to vzdala. Krátce jsem si odpočinula a pak jsme se už rozeběhla a přeskočila nejmenší uličku z těch, které jsem měla na výběr a skočila. Chvíli jsem si myslela, že letím i bez křídel, ale pak jsem začala klesat a tak jsem si radši dopomohla křídly, abych nespadla. Mlha mé křídla dokonale skryla když jsem s nimi plachtila a nemávala, což nebylo potřeba. Dopadla jsem na střechu vedlejšího domu a málem se mi podlomila kolena, nebýt křídlům. Rozhodně to bylo náročné, ale zároveň zábavné. A tak jsem se rozhodla zkusit ještě slézt a vylézt na pár dalších baráků, dokud všichni uvnitř spí a nevšímají si slabých zvuků a tlumených tichých nárazů. Domů jsem se vrátila po dvou hodinách, kdy jsem vylezla a slezla sotva 5 baráků. Ruce jsem měla odřené do krve a byla jsem zralá na další noc spíš než na školu, ale ruce jsem si umyla, ovázala a dělala jako by nic. Ve škole jsem ale únavou usínala.
    Schváleno, Kael
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za 4/5/2018, 15:52

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: HBITOST Coolte16
    Naomi Rosali
    Naomi Rosali

Příspěvek pro Naomi Rosali za 12/5/2018, 21:43

Už jednou jsem viděla své dvojče jak trénuje tím, že probíhá takovou překážkovou dráhu v lese. A samozřejmě jsem byla zvědavá, jaké to je. U ní to vypadalo, že si to užívá a to dost. Takže když jednou dokončila svůj trénink a zamířila domů, zkusila jsem si ho i já. Proměnila jsem se do své vlčí podoby a proběhla jsem si poprvé celou dráhu. Rovnou jsem se snažila běžet co nejrychleji to šlo, ale dráha rozhodně nebyla jednoduchá a hodně krát jsem musela zpomalit, abych nenarazila do nějaké překážky. Po druhé to už bylo lepší, ale má sestra trénovala dlouho. A když jsem doběhla dráhu podruhé, už se začalo stmívat. První dva pokusy jsem běžela při západu slunce a i to bylo nepříjemné. Jak přicházelo šero, nebylo to už tolik nepříjemné, na druhou stranu začínala být tma. Sice jsem viděla lépe než obyčejní lidé ve tmě, ale pořád to byla změna. Takže i to mělo vliv na náročnost dráhy. Ale neodradilo mě to. Naopak mi to přišlo ještě lepší, zajímavější. Takže jsem dráhu běžela znovu a znovu, dokud jsem ji neběžela tak, abych nemusela o moc zpomalovat. Dokud mi výsledky nepřišly na první trénink dobrý. Trvalo mi to asi dvě hodiny, což znamená desetkrát proběhnutí celé dráhy kolem dokola. Pak jsem už byla i vyčerpaná a tak jsem se rozhodla vrátit se domů a po cestě jsem se alespoň vydýchala a uklidnila své rozbušené srdce i adrenalinem zaplavené tělo.
    Schváleno, Fen'lin
    Aelin
    Aelin

Příspěvek pro Aelin za 12/5/2018, 22:02

Už nějakou dobu jsem se snažila zapracovat na svých fyzických dovednostech. Nechtěla jsem se vždycky spoléhat na magii. Navíc v určitých věcech mi bude k ničemu, jak se zdá. A já zkrátka chtěla mít jistotu, že jednou budu dost schopná na to, abych unikala útokům i možným útočníkům. Táta i Mirys se změnili. A změnili se proto, že jim někdo ublížil. Nechtěla jsem, aby se to stalo i mně. A věděla jsem, že táta mě nemůže ochraňovat 24 hodin denně. Ovšem starost mít může klidně tak dlouho a tak často. A protože tělocvik ve škole často stál za nic, rozhodla jsem se při něm trochu víc trénovat. A stejně tomu bylo i dnes. Učitelka sice rozhodla, že se bude hrát vybíjená, ale to neznamenalo, že celé dvě hodiny. Na začátku jsme se rozcvičili. Rozcvičku jsem po posledním tréninku lezení po domech nezanedbala. Jak jsem totiž zjistila, další den jsem se pak nemohla hýbat. Dnes jsem ji tedy nepodcenila a pořádně se protáhla. Vybíjená se mi vlastně hodila. Většina spolužáků mě brala jako snadný terč, protože jsem byla mladší a když mě viděli procvičovat se, mysleli si, že se unavím už při tom. Doufala jsem, že jejich domněnky budou mylné, ale když jsme začali... No nezačala jsem úplně nejlíp. První hra byla dost nevyrovnaná a skončila dřív než začala. A já se tam moc nevyznamenala. Ale učitelka uznala nerovnováhu v týmech a trochu nás promíchala. Další hra už začala líp. Ano, znovu jsem byla prvním cílem, ale už jsem se obratně vyhýbala a netrefili mě hned při třetí ráně. A i když mě pak trefili, hodně jsem jich zase já vybila. Takže to už byla úspěšnější hra. A po ní následovalo dalších pár, které byly také dobré. Ovšem moje domněnka, že nebudeme hrát vybíjenou celé dvě hodiny, mylná byla. Hrály jsme ji totiž po celou dobu, jen ke konci jsme dali pár her všichni proti všem. Na druhou stranu to byl ještě lepší trénink, protože učitelka přidala druhý míč a já se tak musela vyhýbat více ranám z jiných směrů. Na konci jsem rozhodně usoudila, že tenhle tělocvik nebyl k zahození a že modřin, které jsem si z něj odnesla, vůbec nelituju.
    Schváleno, Fen'lin
    Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 13/5/2018, 21:31

Seděl jsem na okraji střechy a nohama houpal ve vzduchu. Byl jsem na jedné z nejvyšších budov v okolí a tak jsem měl krásný výhled na celé město. Díval jsem se přímo pod sebe a lidé odtud vypadali opravdu malinkatí. Aby také ne, když jsem byl snad v patnáctém patře. Opravdu jsem nechtěl spadnout, od té doby, co jsem přišel o křídla jsem... Měl z výšek respekt. Ne že bych se jich bál, ale plně jsem si uvědomoval, co by se stalo, kdybych spadl. Létání mi ale chybělo, když jsem si potřeboval vyčistit hlavu, nebylo nic lehčího než se proletět a na nic nemyslel. Teď jsem si to nahrazoval během. Ale běhat po rovinkách nebyla taková legrace, střechy budov byly něco jiného. S úsměvem se postavím na nohy a trochu protáhnu, než se poklusem rozběhnu po střeše budovy. Odrazím se od kraje a dopadnu na střechu další. Okamžitě jsem pokračoval v běhu a znovu přeskočil na další střechu, která byla asi o dva metry níž, než ta předchozí. Seskakovat na nižší budovy bylo snadné, když byl pád moc velký, po dopadu jsem udělal kotrmelec přes rameno, abych ho zmírnil. Brzy se však přede mnou objeví vyšší střecha. Bez zaváhání vyskočím, dvakrát se odrazím od stěny, než se zachytím rukama okraje a vytáhnu se nahoru. Bez zastavení jsem pokračoval v běhu, přeskakoval ze střechy na střechu, občas využil komíny, nebo jiné překážky. Občas se zhoupnu na příhodně umístěné tyči, či skočím na okraj zábradlí. Nezastavoval jsem, nepřemýšlel, prostě běžel a snažil se co nejvíc využít městského terénu, abych procvičil své tělo. Nakonec zastavím na jednom nízkém domu, kde zůstanu chvilku stát se zavřenýma očima a jen si užívám vítr ve vlasech, než seskočím i poslední střechy a ocitnu se na pevné zemi. Trochu se opráším od omítky a prachu, který jsem nasbíral, než se teď už klidným krokem vydám zpátky domů.
    Schváleno, Kael
    Mikoto
    Mikoto

Příspěvek pro Mikoto za 17/5/2018, 09:13

Tiše jsem se plížil k mojí kořisti a pozorně sledoval stádo srnek přede mnou. Bydlet v lese mělo své výhody, když jste sebou měli dva eliny, kteří do města nemohli, ale... Se zásobami to bylo horší a tak jsme si často obstarávali jídlo sami. Nyssa byla v lovu přeborník a já... No, zvládal jsem to. Tiše se přikradu ještě trochu blíž a mé kroky nešly slyšet díky tomu, že jsem anuloval jakýkoliv zvuk, který bych mohl vydat. Jako obvykle jsem ale něco pokazil. Nedával jsem si pozor na to, odkud fouká vítr a tak mě stádo ucítilo a dalo se na útěk. Okamžitě rychle vyrazím za nimi. Hbitě jsem přeskakoval spadlé stromy, kořeny, pařezy... Vyhýbal se stromům a jejich větvím, ale i přesto, že jsem se stádem držel krok, byl jsem daleko od toho, abych nějakou srnku chytil. Potlačím nutkání použít můj oheň, už jen proto, že bych zapálil celý les a skočím po jedné srnce, která však na poslední chvíli prudce změní směr. Dopadnu na zem, ale ihned vyskočím na nohy a rozběhnu se dál. Příště... Příště si seženu luk, nebo něco podobného. Pomocí magie zvýším svou rychlost, abych stádo dohnal, ale hustý lesní porost mi to rozhodně neulehčoval. Rychle jsem se blížil, ale... Již několikrát jsem to málem napálil do stromu, nebo o něco zakopl. Nakonec se mi přeci jen podaří jednu ze srnek přimáčknout k zemi, tentokrát jsem totiž čekal, že změní směr a stačil jsem dostatečně rychle zareagovat. Jedním rychlým trhnutím jí zlomím vaz a poté se poklusem rozběhnu zpátky do našeho tábořiště.
    Schváleno, Kael
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin

Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 17/6/2018, 19:56

Bylo to už nějakou dobu, co jsem se pořádně neprotáhla. Takže dnešek k tomu přímo vybízel. Zastavila jsem se v jedné z odlehlejších částí města a určila si trasu. Nic lehkého, to jsem neměla v povaze. Chtěla jsem se pořádně procvičit, pořádně se protáhnout a zapotit. Přeběhla jsem dvě střechy a pomocí seskoků se salty a jinými gymnastickými prvky se dostala dolů. Proběhla jsem kolem pár domů kolem hlavní silnice do postranních uliček a tak jsem se vyhýbala a přeskakovala popelnice i pytle na zemi s odpadky. Prolezla jsem dírou v plotě a další jsem přelezla. Nedovolila jsem si zpomalit ani se čehokoli dotknout, nebylo to nutné. Takhle jsem proběhla několik ulic. A zase jsem vyšplhala na střechu. Ani tentokrát jsem si nepřipustila zpomalení. Přeskakovala jsem ze střechy na střechu a běžela dál. Neběžela jsem nějak rychle. Šlo mi jen o to udržet přiměřenou rychlost při různých pohybech, což se mi dnes moc nedařilo, ale co jsem chtěla? Byla jsem ještě rozlámaná z tréninků z minulých dnů, ale získávala jsem zpět svou sílu. A to psychicky i fyzicky. A to bylo to hlavní. A dnešní trénink už nebyl tak hrozný jako ty první týden, kdy jsem znovu trénovala. Troufala bych si říct, že ty dopadli katastrofálně i když jsem se snažila jak jen jsem mohla. Dnešní trénink jsem alespoň vydržela to, co jsem chtěla a doběhla jsem celou trasu, kterou jsem si určila. I když jsem párkrát zpomalila, což jsem nechtěla.
    Schváleno, Kael
    Aelin
    Aelin

Příspěvek pro Aelin za 3/7/2018, 10:18

Už jsem si představovala, jak budu studovat vysokou i když jsem ještě neodmaturovala. Jenže... Kterou? Bylo tu tolik možností a tolik zajímavých oborů - právnická fakulta, konzervatoř, medicína, architekruta, pedagogická fakulta... A spousty dalších. Neuměla jsem si představit, že se rozhodnu jen pro jednu. A pak mě to napadlo. Třeba bych zvládla studovat všechny, dálkově. Každopádně dnes jsem se šla kouknout na konzervatoř, i když ta je vlastně jako střední, kterou já už budu končit. I tak mě lákalo tam jít. Zavolala jsem tam a domluvila si prohlídku. Samozřejmě jsem také chtěla probrat svůj možný nástup. Když jsem tam však přišla, učitelka, která mě měla provést nepřišla. Chvíli jsem na ní čekala, ale pak jsme se rozhodla porozhlédnout se po škole sama. A náhodou jsem narazila na taneční třídu. Nahlédla jsem dovnitř zvědavě a dívala se, jak všichni trénují. Jenže pak mě zahlédla učitelka. Trochu jsem se lekla, že budu mít průšvih, ale ona se na mě jen mile usmála a pokynula mi, ať vejdu dovnitř a připojím se k nim. Nemohla jsem odmítnout, vždyť mě nachytala, jak je pozoruju. Vešla jsem tedy a rovnou se omluvila. Jen se zasmála, řekla že se nic neděje a zase pokračovala v předcvičování protahovacích cviků. Zapojila jsem se tedy taky a spolu s nimi jsem se protáhla. Už jen po protáhnutí jsem se začala potit a to ještě ani pořádně nezačali s tréninkem. Ten byl asi tak stokrát náročnější, ale byl zábavný. Vysvětlovali mi a ukazovali, co co znamená a co se jak dělá. A pak mě samozřejmě nechali, abych si to zkusila i já. Tančila jsem tedy s nimi, různě se ohýbala, kroutila, otáčela a skákala. Byla to hrozná zábava, ale stejně tak dřina. A Když hodina konečně skončila, byla jsem naprosto vyčerpaná. Ale hned jsem věděla, že se sem budu hlásit jak na housle, tak na tanec.

Trénink schválen - Alex
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin

Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 12/7/2018, 17:20

Procházela jsem se po městě a užívala si slunečný den. Dneska byl další den z těch, kdy byl Alex někde v podsvětí. Nechápala jsem, jak se tam může vrátit po tom, co se nám tam stalo, ale vracel se tam. A já jeho rozhodnutí respektovala. Už ano. I když jsem se o něj neustále bála, věřila jsem, že se o sebe postará. A já mezitím mohla trochu trénovat, nebo se jen tak poflakovat. Dneska jsem se rozhodla projít se po městě a nevědomě jsem zamířila k sirotčinci. Zastavila jsem se naproti dvorku sirotčince a dívala se, jak si děti hrají. Vždy mi bylo líto těch, kteří vyrůstali bez rodičů, ale tihle měli alespoň přátele. Tedy... Většina. Jedna dívenka tam stála opodál a vypadala, že se snaží protáhnout. Měla na sobě něco vzdáleně připomínajícího úbor baletek. Byla drobná, ale vypadala dost pružně. Zamířila jsem k ní nenápadně. Ale nenapadlo mě jak začít. "Propni víc špičky." Poradila jsem jí, když zrovna seděla na zemi s čelem položeným na kolenou. Sedla jsem si vedle ní a ukázala jí, jak to myslím. "Takhle." Usmála jsem se na ní. Nejdřív se na mě dívala trochu nejistě. Jako by nevěděla, jestli mě má poslouchat nebo odejít. Ale nakonec zůstala. "Jsi pružná, to je pro baletky základ. Jestli chceš, ukážu ti pár cviků, kterými si protáhneš tělo jako opravdová baletka." Navrhla jsem jí a při mém návrhu se jí okamžitě rozjasnila očka. Usmála jsem se pro sebe a názorně jsem jí ukazovala jak se protahovat a co cvičit, aby získala správné dovednosti a mohla se stát balerínou. Sama jsem se při tom taky pořádně protáhla, což jsem potřebovala jako sůl. Základy jsem měla už od mého mistra. I když to bylo dávno, stále jsem si to pamatovala. Nedalo se zapomenout na nic z toho, co mě Mistr učil. Možná to nebyly zrovna hezké vzpomínky, ale nyní se hodily. Zavěsila jsem jí zvoneček na strom, který na dvorku měli, pod něj rozlila vodu a řekla jí, že se má snažit vyskočit, zazvonit a při dopadu nerozcáknout vodu. Nejdřív se na mě dívala jako na ducha, ale pak to zkusila. Nepovedlo se jí to hned na poprvé ani na podruhé a zklamaně se na mě podívala. Vůbec si nevěděla rady. Ukázala jsem jí jak na to a pak jí ještě poradila pár cviků, které může procvičovat i při úklidu. Nakonec jsem jí naučila pět základních pozic, bez kterých balet nezvládne a pak jsme ji pochválila a řekla, že teď může pořádně trénovat každý den. Dívenka, na jejíž jméno jsem se ani nezeptala, mě objala a asi tak stokrát mi poděkovala, než jsem se otočila a odešla zase dál do města.

Trénink schválen, Zeke

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 20/10/2019, 13:07