Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

Admin
    Admin
    Admin

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST Empty Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

Příspěvek pro Admin za 15/2/2018, 15:52

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST Cooltegig
    Zde se vaše postava může zlepšovat v rychlosti, kterou se pohybuje. Rychlost je důležitá v případě, kdy se snažíte někomu utéci, může vám však také velmi pomoci v samotném souboji. Můžete být tak rychlí, že váš protivník nebude stíhat reagovat na vaše útoky, nebo vás ani nebude moct zasáhnout, díky vaší rychlosti. Rychlost také ovlivňuje to, jak efektivně dokážete dělat každodenní činnosti. Vaše postava si může jít zaběhat, nebo můžete vymyslet kreativnější trénink rychlosti, je to jen na vás. Každopádně vám přejeme hodně štěstí při vymýšlení.
    Dávejte však pozor, fyzická rychlost neovlivňuje rychlost vašich reflexů, nebo to, jak rychle dokážete přemýšlet.

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST Coolteztz
    ~ Zbytečně nespamujeme! Příspěvky zde, se opravdu budou týkat pouze tréninků. ~
    ~ Prosím dodržujte určité sekce dovedností a vkládejte příspěvky pouze tam, kde je jejich vyhrazené místo. ~
    ~ Kopírování tréninků se trestá, stejně tak jako jejich přepisování - buďte originální. ~
    ~ To, co vaše postava dělá, musí souviset s dovedností, kterou trénujete. ~
    ~ Trénink by měl být minimálně 10 řádků dlouhý, aby se vám za něj započítaly dovednostní body. ~
    ~ Pamatujte si, že jednou týdně můžete trénovat pouze jednu dovednost! ~
    ~ Za každý trénink vám bude do dané dovednosti přičteno 10 bodů ~
    ~ Každý trénink je kontrolován správcem a administrátory~
    Admin
    Admin
    Admin

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

Příspěvek pro Admin za 16/2/2018, 08:55

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST Cooltezfz
    Balaur
    Balaur
    Admin

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST Empty Re: Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST

Příspěvek pro Balaur za 17/2/2018, 22:08

Žhnoucí, rudé oči na mě hleděly z temnoty, odrážel se v nich vztek, nenávist, krvežíznivost. Chtěl jsem od nich utéct, otočit se a utíkat, jak nejrychleji to šlo. Stál jsem však na místě a nemohl jsem se ani pohnout. Tvor mě hypnotizoval svýma krutýma očima a pomaličku se přibližoval.
    "Vyřiď můj pozdrav své rodině," zavrčí a v tu chvíli si všimnu, že se ke mně blíží stovky trnitých šlahounů, které se omotají kolem mého těla.
    Zalapám po dechu a prudce se posadím. Seděl jsem na kraji malého, černého jezírka někde hluboko v lese v podsvětí. Musel jsem usnout během tréninku vyčerpáním a znovu mě pronásledovala ta stejná noční můra. Se zavrčením se postavím na nohy, opláchnu si v jezírku obličej a rozhodnu se znovu trénovat. Potřeboval jsem přijít na jiné myšlenky. Na rukou se mi objeví drápy a po krátké rozcvičce se rozběhnu lesem. Chvíli jen tak klušu potemnělým, hustým lesem, než naberu rychlost a dám se do plného sprintu. Křídla jsem měl přitažená k tělu, aby mě nezpomalovaly a pokaždé, co jsem probíhal kolem stromu, škrábl jsem do něj drápy ve výšce, kde by se obvykle nacházel krk nepřátel. Ještě nějakou dobu jsem sprintoval lesem a snažil se největší rychlost udržet co nejdéle. Najednou si však všimnu, že kolem mého těla probíjí jiskřičky elektřiny. Což by nebylo tak zvláštní, často jsem trénoval svůj nový element, ale tentokrát jsem si byl jistý, že jsem ho vědomě neaktivoval. Přestanu si toho tedy všímat a raději se soustředím na sprint v nerovném terénu a vyhýbání všem stromům. Toto rozhodnutí se však ukázalo jako velmi špatné, když elektřina kolem mého těla zesílí a najednou se vyřítím kupředu ohromnou rychlostí. Dřív, než jsem si vůbec stačil uvědomit, že se přede mnou nachází strom, narazil jsem do něj a ve své rychlosti ho vzal sebou. Dopadnu na zem a ještě několikrát se přetočím, než se zastavím úplně. Se zavrčením se pokusím vyskočit na nohy, což jsem však nečekal bylo, že se na nohy doslova vymrštím a dřív než si to vůbec uvědomím, stál jsem opřený o strom o několik metrů dál, než jsem upadl. Zhluboka se nadechnu a podívám se na své ruce a tělo. Stále kolem mě probíjela elektřina a opravdu jsem netušil, co se právě stalo. Najednou však zmizí a dřív, než si stačím oddechnout dopadnu na kolena. Bylo to, jako by elektřina začala právě probíjet přímo v mých svalech a dokonale je paralyzovala. Ještě nějakou dobu jsem klečel na kolenou, než se po pár minutách s obtížemi zvednu. Co to sakra bylo? Rozhodnu se to vyzkoušet ještě jednou, tentokrát však na nějakém volném prostranství. Jelikož jsem však stále chtěl pokračovat v tréninku rychlosti, prudce se odrazím od země a pomocí křídel dostanu nad stromy. Vyberu se směr, kterým se vydám a poté se pokusím o let v co největší rychlosti to šlo.
    O pár desítek minut a dvě bolavá křídla později přistanu na menším písčitém prostranství a pokusím se zopakovat to stejné, co se stalo v lese. Nechám kolem sebe probíjet elektřinu, ale tentokrát to bylo jiné. Když jsem jí vědomě vyvolal, bylo to, jako by vyhledávala cíle a snažila se pořádně pokopat kohokoliv, kdo bude moc blízko. Zamračím se a pokusím se elektřinu nasměrovat spíše do svého těla, než ven. V momentě, kdy magii elektřiny použiji na své svaly dostanu stejný pocit, jako tehdy v lese. Usměji se a pokusím se o pár kroků dopředu, které byly však rychlejší, než můj předchozí sprint. Takovou rychlost jsem nečekal a tak brzy opět skončím na zemi. Ještě několikrát se pokusím ovládnout novou rychlost se stejným výsledkem, než opět dostanu pocit, jako by mi elektřina paralyzovala všechny svaly. Tentokrát však má paralýza trvala mnohem déle a když se konečně můžu zase hýbat, přetočím se na záda a lehnu si s pohledem upřeným na oblohu. Ta rychlost... Byla úžasná, ale nemohl jsem jí v boji použít. Spíš bych přizabil sám sebe, než protivníka a kdyby souboj trval déle... Nemoct se přes minutu hýbat nebylo zrovna nejlepší.
    Po pár minutách se s povzdechem posbírám na nohy a rozhodnu se, že bych měl raději zůstat u klasického tréninku rychlosti a tak se dám znovu do co nejrychlejšího sprintu po okolí a doufám, že nenarazím na žádné nepřátele, jelikož jsem na ně dneska už opravdu neměl náladu.
    -------------
    O pár dní později...
    -------------
    Vracel jsem se zpátky do jednoho z větších městeček, byl konečně čas vyzkoušet, jestli měl můj trénink úspěch. Před týdnem jsem se zde setkal s démonem, který vynikal svou rychlosti a díky ní dokázal porazit i démony z města mnohem silnější než on sám. Samozřejmě jsem ho také vyzval a nakonec dokonce zvítězil, ale i tak jsem s průběhem boje nebyl vůbec spokojený. Byl tak rychlý, že jsem se ho vůbec nemohl dotknout. Celou dobu jsem se bránil a vyhrál jsem v podstatě jen díky své výdrži. Dostal jsem mnoho ran, žádná mě však nepoložila na lopatky a když se souboj protáhl, démon začal zpomalovat a po pár ranách šel k zemi. To byl hlavní důvod, proč jsem začal svou rychlost trénovat. Proto si to zamířím rovnou ke zmíněnému démonovi, který se nezdál moc nadšený, když však navrhnu, že dáme časový limit, arogantně se ušklíbne a hned souhlasí. Jakmile se přesuneme na volné prostranství, neztrácí čas a rovnou se na mě vrhne. Sledoval jsem jeho pohyby, vyhýbal se a snažil se držet krok. Pořád byl rychlejší jako já, ale už to nebylo tak drastické. Snažil jsem se ho však porazit jen díky své rychlosti. Chtěl jsem ho porazit v jeho vlastní hře, abych se sám zlepšil. Zaútočím na něj sérií rychlých útoků, kterým se už nestačil jen vyhnout, ale musel je i blokovat. Spokojeně se usměji a pokračuji dál v našem souboji. Přesně deset vteřin před koncem se mi ho podaří složit na záda a po chvilce ho pustím.
    "Díky," řeknu mu, než se otočím k odchodu. Byl jsem spokojený s tím, že jsem udělal pokrok, zároveň jsem však věděl, že má rychlost je vážně nedostačující. Kdybych zašel do jakéhokoliv paláce, našel bych v něm démony mnohem rychlejší, než byl on.

//Hezký trénink, snaha jde vidět a tak to tedy schvaluji, dobře jsem si početla a pobavila jsem se u toho, připisuji body do dovednosti, Alexander
    Mirys Stellae de Caelo
    Mirys Stellae de Caelo
    Admin

Příspěvek pro Mirys Stellae de Caelo za 18/2/2018, 10:11

Bylo další krásné ráno, jenže já jeho krásu nemohla ocenit. Včera se Fen ani Alex nevrátili domů a já trnula hrůzou, co se jim asi mohlo stát. Aelin před chvílí odešla do školy a tak jsem osaměla doma. Nehodlala jsem celý den nic nedělat a tak jsem se rozhodla svůj vztek z toho, že oba porušili slib, i strach o ně přesměrovat do jednoho z mých tréninků. Oblékla jsem si jen lehké oblečení a nebrala jsme si ani mikinu ani bundu. Věděla jsem, že je venku zima, ale při běhu se zahřeji. Ještě jsem si připevnila zátiší nad kotníky a zápěstí a už jsem vybíhala z Alexova domu.
    Proběhla jsem městem, až jsem se dostala na louky za ním. Zvolila jsem cestu, která mířila do lesa a tento úsek, jsem běžela co nejrychleji jsem mohla, zatímco ve městě to byl jen lehký klus. Teď jsem běžela, co mi nohy stačily a snažila se na nic nemyslet. To se mi však bohužel nepovedlo. Před očima se mi promítaly scénky těch nejhorších možností, které jsem si jen dovedla představit, co se jim mohlo stát. Takže mě do reality vrátil jeden ze stromů, které měly vystouplé kořeny a o který jsem zakopla a rozplácla se za ním. Až nyní mi došlo, že sotva popadám dech a plíce mám v jednom ohni, jako bych dýchala střepiny. Převalila jsem se na záda a chvíli nic nedělala, než jsem se konečně sebrala a odepla si závaží. Odhodila jsem ho k blízkému stromu, o jehož kořen jsem zakopla a zkontrolovala kotník, který byl naštěstí v pořádku.
    Takhle dál běžet nemůžu, to jsem věděla ihned. Myslela bych jen na to nejhorší, co se s nimi mohlo stát a jen bohové vědí, kam bych při tom sama zapadla. A tak jsem se rozhodla běžet dál v jiné z mých podob. Vlastně by bylo zajímavé zkusit jich co nejvíce, abych zjistila, která podoba je jak rychlá. Začala jsem tedy s koněm. Proměnila jsem se na černou klisnu a rozeběhla se podél okraje lesa co nejrychleji to šlo a běžela tak co nejdéle jsem mohla. Bylo to úžasné! Běžet v téhle podobě bylo neuvěřitelně osvobozující. Ale běžet bez překážek mi po chvíli přišlo dost snadné a tak jsem zatočila do lesa. Stále jsem se snažila co nejdéle udržet rychlost běhu na maximum a při tom jsem se vyhýbala stromům, jejich větvím i kořenům a sem tam jsem nějaký ten spadlý strom přeskočila. I skákání bylo v téhle podobě úplně něco jiného.
    Když jsem cítila, jak začínám zpomalovat, proměnila jsem se do podoby pumy. Dnes tedy asi vyzkouším jen tyto dvě podoby, protože na ostatní nebudu mít dost sil. V podobě pumy se mi běželo lesem o trochu hůře, ale částečně to bylo zaviněné i tím, že už jsem uběhla několik set metrů v podobě koně. Na druhou stranu jsem v této podobě byla rozhodně nenápadnější. Doběhla jsem skrz les zase k místu, kde jsem odložila zátiší a tam jsem se také proměnila zpět do lidské podoby. Zase jsem sotva popadala dech a také jsem se znovu přerazila o vystouplý kořen. Měla jsem za to že je až o krok dál, ale zřejmě nebyl. Zamračila jsem se na něj ze země a povzdechla si. "Pitomej kořen!" Ulevila jsem si trochu a zase si nad kotníky a zápěstí upevnila zátiší. Teď jsem mi přišlo, že mi plíce někdo vyrval z hrudi a hodil je do nádoby plných žhavých střepů a stejně tak je hodil i do nich. Jako by zamrzly a rozpadaly se mi v těle. A také jsem věděla, že za to může ledový vzduch po ránu a také bude moct za to, že dostanu zápal plic, pokud se nevrátím do tepla. A tak jsem se pomalu rozešla k sobě domů. Můj dům byl totiž blíž než Alexův, do kterého bych došla nejspíše jen tak tak na nohách, které mi přišly jako z gumy nebo želé. Dlaně jsem měla od pádů odřené, ale nejhorší byly plíce a tak jsem to ostatní nevnímala. Jenže když jsem šla pomalu, začala jsem zase přemýšlet o Alexovi a Fenovi. Proto jsem se snažila přemoci a domů jsem ještě z posledních sil doklusala, než jsem otevřela a vešla do mírně zahřátého domu. Tam jsem se jen svalila na gauč a počkala, než jsem chytila dech. Byla jsem sice zvyklá běhat, ale tohle bylo něco úplně jiného, než mé obyčejné běhy.
    //Moc pěkný trénink, uznávám a připisuji body, Fen'lin.//
    Sangmin
    Sangmin

Příspěvek pro Sangmin za 18/2/2018, 20:46

Tak jo, měl bych sebou hnout. Zadíval jsem se ven z oken. Bylo tam krásně, akorát stvořeno pro nějakou tu vyjížďku, ne? Ale to bych nebyl já, abych si nevymyslel nějakou volovinu. Jo, hodně velkou volovinu! Zašklebil jsem se sám sobě a vyšel ven z domku, kdy jsem pískl na prsty a zpoza přístřešku vyšel velký černý hřebec, který se na mě lenivě podíval, zívl si a hrábl kopytem, kdy nezaujatě sklonil hlavu k zemi.
    ,,Neštvi mě a pojď, jdeme se proběhnout, no ták, Corsio, dostaneš mrkvičku!“ zasmál jsem se a vytáhl z kapes mrkev, což samozřejmě hřebce velice moc zaujalo a rozešel se ke mně s ušima na špičkách.
    ,,Ty bys chtěl mrkvičku? Koníček by chtěl mrkvičku? No vážně? Neříkej! Budeš si pro ni muset dojít!“ vyplázl jsem na něj jazyk a se smíchem se rozběhl rychle pryč za bránu, kdy hřebec zařehtal a sledoval mě.
    ,,No pojď si mě chytit, ty padavko jedna, zelená, obludo, ropucho, neumíš běhat? Jsi pomalý jako šnek, Corsio!“ vyplázl jsem na něj jazyk znovu a dal se do běhu, kdy jsem za sebou po chvilce zaslechl dusot kopyt. Šibalsky jsem se sám pro sebe uculil a běžel rychle dál po cestě přes most a rovnou do blízkého parku. Byla to pořádná fuška! Ale dusot kopyt za mnou mě donutil běžet dál! Zašklebil jsem se, když jsem slyšel, jak dusot kopyt ustál.
    ,,Zmátl jsem ho? Nebo jen to vzdal? Potvora jedna, taky nic nevydrží,“ usmál jsem se sám pro sebe velice spokojeně, dal ruce do kapes a šel dál pěšinou mezi stromy. Protáhl jsem se a podíval se kolem sebe. Najednou nade mnou přeletěl orel, kdy jsem pozvedl obočí a zamyslel se. Co když ten darebák kůň něco kuje? Ale ne, to je hloupost! Ušklíbl jsem se, rozhlédl se kolem sebe a najednou… všiml jsem si, jak se za jedním stromem mihlo něco černého…
    ,,Ty jedna černá potvoro!“ vyjekl jsem, ale se smíchem se rozběhl rychle pryč, kdy jsem se ohlédl přes rameno a spatřil Corsia, který se rozklusal za mnou a frkal. ,,Už nemůžeš, zlatíčko?“ vyšpulil jsem rty, ale se smíchem běžel dál, kdy hřebec zaržál a já slyšel, jak se jeho kroky přibližují. To není ani trochu dobré! To je zlé! Já toho koně kousnu! Co kdybych mu ukousl hlavu? Ale ne, nejsem přeci žádný vrah, je to jen hra. ,,Nedám ti mrkev jen tak zbůhdarma!“ vykřikl jsem a vyskočil na blízkou břízu, kdy jsem rychle vyšplhal nahoru a podíval se pod sebe, kde akorát zaparkoval hřebec a podíval se nahoru do koruny stromu, na který jsem vylezl.
    ,,Copak? My nemůžeme vylézt nahoru? To je smůla, co, Corsio, hele, možná by ses sem i nějak dokázal dostat, kdybys nebyl tak líný kůň a jednou za čas si šel zaběhat,“ zasmál jsem se a opřel se o větev. Corsio zafrkal a zahrabal kopyty, kdy potřásl hlavou. Já se uculil, ale najednou si všiml, jak hřebec sklonil hlavu a začal chroupat… počkat?! Sáhl jsem si do kapes. ,,Nééé ona mi vypadla!“ vypískl jsem a rychle seskočil na zem, ale hřebec uskočil a stříhl ušima, jako by byl nějaký osel.
    ,,Vrať mi tu mrkev, hned!“ zamračil jsem se, ale on hodil otočku, vyhodil si zadními kopyty a rozcválal se parkem pryč!
    ,,Ty jeden!“ vyjekl jsem za ním, ale rozesmál se a rozběhl se za ním. ,,Kdyby mě viděl Chinmin, potrhal by se smíchy,“ smál jsem se, ale běžel za hřebcem, ačkoliv mě po chvilce začalo píchat v boku. Hřebec se po chvilce zastavil, kompletně měl sežranou mrkev, a podíval se na mě stylem, kde se jako flákám. ,,Představ si, že nemám čtyři nohy, jako máš ty, ty holomku jeden,“ zasmál jsem se, kdy jsem k němu doběhl. Milostivý pán na mě počkal a frkl mi horký vzduch do tváře. Usmál jsem se, dal mu pusu, pohladil ho po čele a naskočil na jeho hřbet, kdy hřebec zaržál a rozešel se po cestě. ,,Rychleji by to nešlo?“ uculil jsem se, kdy on stáhl uši k hlavě, ale s odfrknutím se rozcválal rovnou směrem k domovu a já roztáhl ruce a zakřičel radostí. Nemusím říkat, že se někteří lidé na nás dva dívali divně, hlavně na mě, že jsem blázen, ale jo, já vím, že jsem blázen, ale o tom někdy příště.
    //Moc pěkný trénink, pobavil. Bez problému znávám a připisuji body, Fen'lin.//
    Alexander
    Alexander

Příspěvek pro Alexander za 25/2/2018, 23:24

Dnes byl docela odpočatý a se západem slunce přemýšlel že by si mohl zajít zaběhat, přece jenom se chtěl zdokonalit v rychlosti a když objevil svou novou schopnost, ne... nebude trénovat s magií, ale bez ní. Jenom obyčejný běh pod hvězdami, neznělo to jako špatný nápad. Nakonec se tedy ani dlouho nemusel přesvědčovat a vydal se ven, jenom v triku s krátkým rukávem, vždyť onemocnění se bát rozhodně nemusel. S povzdechem se tedy vydal na louku a běžel v poklusu, nechtěl nějak moc spěchat, vlastně prozatím neměl důvod, dokud se neobjevil u modrého jezera.
    (šmarjá psaní za Alexe v er formě je strašný, pardon přecházím do ich a jsem líná to přepisovat)
    Chvíli jsem jenom tak pozoroval hvězdy, poslouchal to nikým nerušené ticho, dokud jsem si neobhlédl jezero, kolem kterého jsem chtěl dnes trénovat. Zhluboka se nadechnu a protáhnu, jenže v tom se vedle mě zjeví černý kocour a přeměří si mě pohledem.
    "Mám takový nápad," začne a ani to nemusel doříkávat, viděl jsem mu to jasně na očích, chtěl závodit a já neměl rozhodně nci proti tomu.
    "tak dobrá, ale dáme si jedno pravidlo a to žádné užívání magie," když přikývne, nadšeně poskočím na místě a znovu se zadívám na hladinu jezera, než mi pohled spadne zpět na kocoura. Oba dva jsme se tedy seřadili a když bylo odstartováno, mohl jsem vyběhnout plnou rychlostí... jenže.... kocour už byl nejméně o deset kroků přede mnou. Cože?! Jak to... jak to dělá? Kromě toho že má teda čtyři nohy... I tak byl sakra rychlejší než já. Párkrát zamrkám a vůbec jsem nechápal, ani netušil jak a stál na konci cílové rovinky.
    "Jak...?" vypadne ze mě ale o to více jsem se hecnul a chtěl ho předběhnout, nechtěl jsem prohrát s kočkou! Sethar se mi gebil a slyšel jsem to až sem. S povzdechem se na něj zadívám a společně jsme se rozhodli pro další kolečko, jenže to dopadlo úplně stejně. Netřeba říkat, že mě to začínalo iritovat, protože jsem si myslel že jsem o dost rychlejší než on a tohle mě prostě, překvapilo. Tiše si zamručím pod nos a když jsme vyběhli potřetí, už ze startu jsem ho chytil za coas a hodil do jezera, za což mi určitě nepoděkuje, ale i tak jsem vítězně běžel dál, doku... mi něco nepodrazilo nohy a já neskončil hubou na zemi.
    "Ugh," vyheknu když se konečně nějak poskládám na nohy a všimnu si kocoura která kolem mě proletěl jako vítr, Naštvaně dupnu nohou a rozběhnu se za ním. S vypětím všech sil jsem ho dohnal, ale ani tak jsem ho nedokázal předehnat a akorát jsem si u toho málem vyvrtnul kotník!
    "Tohle není fér, máš čtyři nohy," zavrčím na něj, načež se zasměje a vysvětlí mi proč je o dost rychle
    jší než já a kdy vždy chytí náskok. Takže jsem dělal chybu hned při startu? A v zatáčkách jsem zbytečně spěchal a ztížil si to? Koho by napadlo že je v zatáčkách výhodnější pro rychlost zpomalit... a ne zrychlit...  Znovu ho tedy poprosím aby si se mnou běh zopakoval a tentokrát dbám jeho rad. Tam kde se dala ušetřit energie, jsem se ji opravdu snažil ušetřit a nechat si vše až na poslední chvíli, což se tedy závodů týkalo, bylo to... natěsno. Stejně jsem ho nepředběhl, dle všeho jsem se měl ještě co učit. A Sethar, byl skvělým učitelem. Vděčně se na něj pousměji a povzdechnu si.
    "Ty čtyři nohy ti opravdu závidím, nehchceš mi je půjčit?" zasměji se a nakonec si k sobě kocoura přitáhnu a ještě chvíli se spolu rozhodneme pozorovat oblohu, než se vydáme domů. Byl tu totiž takový krásný klid a já si ho užíval.

// Ukázalo se jako velmi špatný nápad číst si to při přednášce, málem jsem chytla záchvat smíchu, což... By bylo podezřelé Very Happy Skvělý trénink, uznávám, Fen'lin //
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 28/2/2018, 13:12

S úsměvem jsem se dneska vydala do parku, kde jsem měla v plánu na chvíli posedět. Jenže sezení se ukázalo jako větší problém, než jsem si myslela. Zprvu to bylo docela příjemné a neměla jsem nic proti tomu, ale když jsem pozorovala kolemjdoucí lidi, jejich úsměvy a šťastné tváře, začaly mě přepadal vzpomínky a uvědomila jsem si, že ani jeden z nich pořádně netuší, jak drsný tenhle svět opravdu je. S povzdechem jsem se tedy rozběhla z města pryč. Měla jsem namířeno do lesa a usoudila jsem že bude nejspíše vhodné si trochu zaběhat, nejenom že jsem potřebovala zdokonalit svou techniku běhu, ale také jsem si potřebovala pročistit hlavu. Naposledy co mě unesli, kdybych byla schopnější, silnější, nic takového by se nestalo. Nikdy by mě neunesli a nepřišla bych o ruku nebo  by můj Fen nemusel riskovat svůj život. Neustále trénoval a tak bych měla i já, snažil se být silný aby ochránil naší rodinu a já to chápala, proto jsem nechtěla zůstávat pozadu. Za městěm jsem byla za chviličku a proto jsem se rozhodla že běh mezi stromy v mé upíří rychlsoti nebude problémem. Dokázala jsem věci vnímat třikrát rychleji a proto jsem ani neváhala a ihned jsem se rozběhla lese. Běžela jsem rychle a dávala si pozor na tsromy větve, soustředěně a ostažitě se ohlížela, vnímala své okolí. Jednu chvíli jsem málem zakopla o kmen strom a letěla k zemi, překvapil mě. Zamračím se tedy a rozběhnu se na začátek lesa. Musím to udělat znovu, dokud neudělám jednu jedinou chybu. Vrátila jsem se proto tedy na začátek lesa a znovu se nadechla, než jsem vyrazila vpřed. Jenže ani teď jsem nebyla úspěšná a narazila jsem loktem do několika stromů. Znovu zakleji a vrátím se zpátky. CHtěla jme tuhle část lesa nechat za sebou s úspěchem a ne jenom selháním. Zároveň jsem se snažila běžet jak nejrychleji jsem dokázala. Kličkování mezi stromy bylo po chvilce jednoduší, kmenům jsem se vyhýbala, ale spadlý strom na konci lesa jsem nečekala... Naštvaně se tedy vrátím a neubránila jsem se zlostnému zavrčení. Dokonce jsem jeden pařez nakopla, což se také neukázalo jako nejlepší způsob ventilování svých emocí. S povzdechem jsem se tedy zastavila na začátku lesa a trochu zapřemýšlela jak by bylo vhodné se stromům nejlépe vyhnout, dát si přitom pozor na kmeny a spadlé stromy, větve které by mě nepříjemně šlehly do očí... Možná kdybych neběžela jako prkno a trochu se snažila, dopadlo by to lépe a proto jsem se tedy s novou várkou sebevědomí rozběhla napříč lesem, tentokrát jsem ale zakombinovala i prvky hbitosti a sem tam se od stromu odrazila nebo od kmene, abych se skrze větev nademnou dostala dál. Když jsem se úspěšně ocitla za lesem, spokojeně jsem se ušklíbla a rozhodla se že si na chvíli sednu, ne že bych byla unavená ale bylo tu krásně a byl tu klid, klid který jsem ocenila. Ale znovu jsem nevydržela sedět a tak jsem se rozhodla že si ještě zaběhám, než jsem se rozhodla, že bych mohla jít domů.
    // Uznávám, Fen'lin //
    Zekero
    Zekero

Příspěvek pro Zekero za 4/3/2018, 19:06

Byl to jeden z dalších, poměrně klidných dnů. Už jsem si dával pozor na předešlé události a tak ani pro teď jsem nepřestával být ostražitý a zaktivoval jsem magii kolem domu, když jsem ho opouštěl. Dnes jsem své formální oblečení nechal doma a rozhodl jsem se trénovat především rychlost. Pořád jsem byl pomalejší a i přesto že jsem měl rychlost tak nějak vrozenou kvůli svému původu, tedy vrozenou... jak se to vezme a z jakého pohledu jsem se na to díval, pořád to nebylo dostatečné. Zamračeně si stoupnu na všechny čtyři a ihned se vydám po lesní ztezce, k louce kterou jsem nechal za chvíli za sebou a mířil jsem k jezeru. Na chvíli jsem se u něj zastavil, nemělo smysl se nechat strhnout a vyřídit si všechny svaly. Kromě toho jsem měl čtyři nohy a proto jsem zanedlouho mohl vyrazit dál. Sem tam jsem si dopomohl magií, ale nakonec jsem se přestal soustředit i na tu, přeci jenom jsem chtěl trénovat čistě fyzickou sílu a rychlost, takže bych si neměl ulehčovat běh právě jí. V tom mě ale napadne vyzkoušet něco nového, proč mě to nenapadlo dříve? Ihned zaktivuji svou magii a nechám své tělo o polovinu váhy ztěžknout. jakýkoli pohyb byl teď mnohem těžší, složitější a chtěl více síly a rychlosti k překonání. Proto jsem se takhle opět rozběhl dlouhou ztezkou a několikrát to zopakoval. Pokaždé co se mi zdálo že už si na váhu trochu přivykám, jsem ji více přidala tím pádem jsem i rapidně zpomalil. Už to byly tak dvě hodiny běhu a já se proto radjěi neustle držel v blízkosti jezera, už jenom kvůli vodě, kterou jsem nepohrdl při takto náročném tréninku. V jednu chvíli jsem ale musel zastavit, protože mé svaly chvíly zaprotestovaly. Nechtěl jsem to nějak přehánět a tak jsem magii zrušil, dokud jsem nepopadl dech a mohl to zopakovat znovu. Takto jsem to zopakoval ještě párkrát, než jsem vyrazil domů a i tak jsem si cestu za pomocí magie dost stížil a když jsem spatřil svůj tichý dům, co si budeme nalhávat, byl jsem rád. Tenhle způsob tréninku nebyl špatný, mohl jsem se takhle zdokonalovat v rychlosti a nejlepší na tom snad bylo i to, že když takhle budu překonávat hranice které si stanovým... budu vědět jak moc jsem se za tu dobu zlepšil a posunul. Bylo jenom přirozené chtít jako šelma zdokonalit své pohyby a kdo ví, někdy by mi to mohlo zachránit život. Dnes už jsem toho ale měl dost a i když to bylo jenom pár hodin, moje tělo vykazovalo jisté známky únavy, takže mi to pro dnešek stačilo.
    //Uznávám, Mirys //
    Elias
    Elias
    Admin

Příspěvek pro Elias za 4/3/2018, 23:23

Bylo pozdě večer a démon se zadíval na svého dnešního společníka. Byl jim bělovlasý muž, ke kterému byl díky runám poután. Chvíli ho zamyšleně pozoroval ve své dětské formě, než se na něj démon pousmál.
    "Dneska budeme trénovat rychlost, Eliasi," osloví ho a zadívá se na démona, který se trochu nejistě pousmál. Nakonec se změnil do podoby na čtyř nohách a porozhlédl se po okolí, zda tady někdo není. Ach jistě, to měl udělat jako první... Což mu trochu nedošlo. Démon vedle něj se zasměje a nakonec pohladí Eliase po lebce, než se změní do své démoní podoby.
    "Pro dnešní trénink, budu tvůj cíl... musíš mě dohnat a chytit. Vzdálenost trnů tvého těla se povoluje, ale i tak zkus je nepoužít pokud to půjde ano? Magie je povolená jenom k tomu, abychom se mohli vzájemně pozdržet," řekne Fen'lin a na Eliase se pousměje. Démon přikývne a jakmile dostane svolení a Fen se mu začne vzdalovat, ihned za ním vyrazí. Díky čtyřem nohám byl o to rychlejší a za chvíli jej dohnal. Jenže i démon si šetřil energii a prudce vyrazil vpřed, až se mu ztratil z dohledu. Zamyšleně se díval před sebe a chvíli se soustředil, Díky tomu, že s nim byl propojený mohl vědět kde se zrhuba nachází a kterým směrem, proto se zhluboka nadechl a změnil se na stín, díky kterému vyrazil mnohem rychleji vpřed, ačkoli se mu to zdálo pořád nedostačující. Překážky teď pro něj nebyly problémem, zanedlouho měl démona na dohled a tak se rychle vynořil ze stínu s úmyslem mu skočit po noze. Jenže démon vzlétl, což Elias nečekal a když k němu zvedl pohled, nevšiml si stromu před nim do kterého narazil. Démon ve vzduchu se ihned rozesmál, než se jeho spoelčník vzpamatoval.
    "Dobrý tah, ale příště se více soustřeď na cestu," dodá a jakmile se Elias vzpamatuje, znovu k němu vyrazí. Už nejméně hodinu se takto předbíhali a zdálo se, že si jsou v rychlosti docela vyrovnaní. věděl však, že kdyby démon před nim využil elementu blesků, už by dávno na plné čáře prohrál, jenže zatím to neudělal a tak ho jenom rudýma očíma sledoval ze země a běžel někde zhruba pod ním. Když už se zdálo že je dostatečně blízko, snažil se jej chytit šlahouny, ale tak daleko nedosáhly, což ho trochu nakrklo a tak se prudce odrazil od země a vyskočil po démonovi, který se mu tak tak vyhnul, než přizrak znovu dopadl na zem a pokračoval v běhu dál. Stále se nsažil najít způsob jak démona chytit a o to těžšíá bylo, že se nezastavoval. Pravdou bylo že tohle byl způsob jak procvičit svou rychlost ale nejenom tu, ačkoli rychlost byla dost klíčová. Démon nad nim díky křídlům mohl vyrovnat dvojnásobek Eliasových nohou, takže to bylo jenom fér a uznal to i on. Trvalo to dlouho, bylo to zdlouhavé a únavné, no... Fen'lina chytil jenom díky tomu, že později dostali do lesa a ho v poslední chvíli napadlo využít okolních stromů, díky kterým se dostal k démonovi dostatečně vysoko na to, aby ho šlahouny chytil za konec ocasu a stáhl dolů. I tak to bylo o fous a vlastně to byla spíše náhoda, než plánovaný pokus.... I tak si tento trénink užil a bavilo ho to. Přestože nebyl až tak unavený, pro dnešek to oběma stačilo a jak se říká, nic se nemá přeci přehánět.

//Uznávám, Mirys //
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za 6/3/2018, 15:28

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST Coolte10

Naposledy upravil Admin dne 27/4/2018, 15:16, celkově upraveno 1 krát
    Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 28/3/2018, 22:43

Zkoumavě jsem sledoval démona, který trénoval svůj element vzduchu, vytvářel pomocí něj malé, ale silné poryvy vzduchu, které byly jako malé tlakové vlny s vysokou rychlostí. Občas jsem je ani pořádně neviděl a když chtěl, dokázal jich vytvořit a několik rychle za sebou, nebo zvětšit je. Teprve začal, ale už teď mě zaujal a nechtěl jsem, aby hned vyplýtval veškerou svou magii, proto k němu doklušu. Zvědavě se na mě otočí a tak mu rychle nabídnu pomoc s tréninkem. Hodlal jsem ze sebe udělat cvičný terč a démon tím byl nadšený. Postavím se asi padesát metrů od něj, než se k němu co nejrychleji rozběhnu. ze začátku bylo jednoduché uskočit stranou, když jsem dopředu věděl, kam vzduch míří, ale čím jsem byl blíž, tím to bylo těžší a těžší. Nakonec mě stlačený vzduch přeci jen zasáhne a odletím dozadu. Dopadnu na zem, ale rychle se postavím na nohy a se zavrčením k němu rozběhnu. Dostanu se blíž, ale opět mě zasáhne poryv vzduchu a odletím dozadu, dál od něj. Takto se to opakovalo ještě několikrát a brzy zjistím, že i když se mi podaří odhadnout, kam vzduch směřuje, pokud jsem blízko, nejsem dostatečně rychlý na to, abych se mu vyhnul. Snažil jsem se tedy zrychlit, ale dostanu se maximálně na deset metrů od něj, než mě vzduch opět odmrští dozadu. Xaphanovi však brzy dojde magie a tak poděkuje za trénink s tím, že si to zítra můžeme zopakovat. Přikývnu, ale jelikož jsem ještě neměl dost, vydám se k lesu, kterým se rozběhnu. Snažil jsem se běžet co nejrychleji, vyhýbat se stromům, větvím, kořenům a kamenům. Párkrát se rozplácnu, zakopnu, nebo do stromu narazím, ale nakonec dostanu z celého tréninku dobrý pocit. Doufal jsem, že další den se ke Xaphanovi dostanu alespoň na dva metry a rozhodně jsem s ním hodlal znovu trénovat. Přeci jen jsem nerad prohrával a štvalo mě, když jsem něco nedokázal.
    //Uznávám, Mirys.//
    Ariana Rose
    Ariana Rose

Příspěvek pro Ariana Rose za 31/3/2018, 12:50

Od té doby, co jsem zjistila, že jsem vlkodlak - stejně jako moje rodina - jsem se často po večerech toulala lesem v podobě bílé vlčice a běhala jsem po lese a zkoumala. Dnes večer jsem ale toužila zjistit, jak rychle vlastně dokážu běžet. Plížila jsem se lesem a hledala svou kořist. Samozřejmě jsem nechtěla běžet jen tak, to bych nezjistila nic moc. Jen jestli se mi ta rychlost líbí nebo ne, ale já tu dnes byla kvůli tomu, abych se poměřila s rychlostí nějakého zvířete. A to jsem právě hledala. Našla jsem pár kolouchů a zajíců, ale to nebyla zvířata, která bych pro dnešek hledala. Ne, to bylo právě to, na které jsem narazila o hodinu a půl později. Srnka. Olízla jsem se mlsně i když jsem neměla v úmyslu ji zabít natož sežrat. Připlížila jsem se, co nejblíž, a pak jsem ji vyplašila a rozeběhla se za ní. Brala jsem to jako hru i když ta srnka asi ne. Ale já se jí držela v patách a odmítala jsem zpomalit. Běžela jsem dál a dál, rychleji a rychleji. A pak jsem ji dostihla. Pomalu, ale jistě jsem ji dohnala a běžela jsem dál. Ona sice prudce zatočila, aby se vyhnula smrti, ale já běžela dál. Už jsem zjistila, že ji doženu a to měla přeci jen pár metrů náskok a teď jsme chtěla běžet ještě rychleji. A tak jsem běžela. V plících mě brzy začalo bodat, jako bych tam měla rozžhavené střepy, ale bylo to báječné! Ten pocit - ta rychlost - to všechno...
    Vyběhla jsem tou ohromnou rychlostí z lesa a zpomalovala, až jsem se zastavila. Běžela jsem teď po kraji lesa, abych nebyla tolik na očích a když jsem se zastavila, byla jsem pár metrů od potůčku. Naštěstí. Měla jsem pocit jako bych se měla složit a už nikdy nevstát. Nohy jsem měla v jednom ohni, hlavně svaly a šlachy stejně jako plíce. Sotva jsem popadala dech a ten malej potůček byla moje záchrana. Ale i přesto, jak jsem po tom běhu byla zničená, jsem byla šťastná. Protože ta rychlost... Bylo to skoro jako bych letěla. A moc se mi to líbilo.

Trénink schválen - Alex
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 1/4/2018, 23:38

Dneska bylo opravdu hnusné počasí a už od rána pršelo. I tak jsem se rozhodla vyhledat pár démonů, se kterými bych mohla trénovat. Chtěla jsem najít někoho kdo byl silný, ale přesto rychlý, abych mohla trénovat svou rychlost a zároveň abych měla proti čemu obstát. Zhluboka se nadechnu, když se mi konečně podaří najít silného démona, který mezi osttaními vynikal svou rychlostí. Mou výzvu přijal se ctí a tak se pousměji a pevně uchopím svou zbraň do ruky, než se na povel vydám přímo proti němu. Můj útok okamžitě vykryje a překvapí mě jak je rychlý, když mě mečem seken do nohy a tak mě donutí odskočit dozadu a zvážit svůj další krok. Opravdu jsem nečekala že bude až tak rychlý, ale pokud do prvního pohybu soustředil veškerou svou rychlost, nemusel by to být problém. Tiše jsem vyčkávala vzadu a soustředěně sledovala svého protivníka, který se proti mě vyřitl velkou rychlostí. Téhle ráně jsme se musela vyhnout,  protože bych při jejím blokování riskovala že přijdu o prsty a ro jsme rozhodně nechtěla. Okamžitě jsem uskočila stranou a hravě si přehodila čepel do druhé ruky, než jsem s ní démona udeřila do boku a znovu jsem od něj odskočila a dostala se do dostatečné vzdálenosti.
    Už to trvalo nějakou chvíli a já tak mhla sledovat kroky nepřítele, proto jsem se mohla rozmýšlet nad způsobem, kterým bych ho mohla zahnat do kouta. Zhluboka se nadechn ua ve cvhíli, kdy se mi zdálo, že se až příliš soustředí na mou zbraň, se proti němu porudce rozběhnu. Jenže těsně před ním se zastavím a místo toho abych zaútočila na jeho tělo, akorát nechám aby zablokoval mou zbraň a podkopnu mu nohy, s čímž dopadne na zem, ale rychle zareaguje a opět se postaví na nohy. Nedám mu však dostatek času k tomu, aby se připravil na další ptok nebo obranu a prostě kolem něj začnu pobíhat jako zplašená a pokaždé co se dostanu blíže, se mu pokusím zasadit ránu. Za chvíli jsem si jasně všimla toho, že mi ani nestíhá a tak se pousměji a když se ocitnu za jeho zády, prudce ho nakopnu do páteře, až se zkácí k zemi.
    "Díky za trénink, pro příště doporučím nevkládat všechny naděje a hlavně rychlost do prvního útoku. Prozradíš tím svému nepříteli více, než bys měl a hádám i chtěl," řeknu démonovi a nakonec se pomalu odeberu domů. Až teď jsem si všimla že už neprší a tak se pousměji a zadívám na oblohu, na které bylo několik šedých mraků.
    //Uznávám Fen'lin.//
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za 2/4/2018, 10:02

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST Image
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 22/4/2018, 14:13

Bylo to už tak dávno, co jsem k někomu cítil něco jako lásku? Chtíč a touha, to bylo něco jiného. Tyhle pocity mi byli až moc dobře známé. Ale něco hlubšího jsem rozhodně necítil, tedy až do teď. Málem jsem si myslel, že nic takového ani cítit neumím, jako démon. Ale jak se zdálo, tak spousty démonů, kteří živy v tomhle zpropadeném městě, zde našli své drahé polovičky. Ale co když jsem já nechtěl? Co kdybych se do někoho zamiloval a pak o ni přišel? Nemohl jsem nad tím ani pořádně přemýšlet. Nechtěl jsem. Proto jsem si oblékl jen šortky a tričko a vyrazil si zaběhat. Na kotníky i zápěstí jsem si upevnil závaží a pozvolným poklusem jsem proběhl ulicemi města na louky za ním. Jako bych svým myšlenkám chtěl utéct, ale nešlo mi to. Nedařilo se mi to ani když jsem běžel rychleji a rychleji. Pár set metrů od posledních domů a kolem města jsem běžel rychleji a rychleji, ale nepomáhalo to. Město bylo obrovské a můj okruh tedy nebyl nijak krátký, ale nepomohlo to. ať už jsem běžel jak nejrychleji jsem uměl až mě plíce pálily, stejně jsem svým myšlenkám neutekl a pak jsem se po jednom kole vrátil zpocený a zadýchaný k sobě. Asi si řeknete jedno kolo nic není, ale když jsem se koukl na hodiny, zjistil jsem, že jsem byl pryč víc jak hodinu.
    Schváleno, Kael
    Admin
    Admin
    Admin

Příspěvek pro Admin za 4/5/2018, 15:52

Fórum na zlepšení dovednosti v kategorii: RYCHLOST Coolte16
    Aoki
    Aoki

Příspěvek pro Aoki za 7/5/2018, 00:56

Hluboký nádech a výdech, při kterém jsem uchopil obě dýky do rukou a vyběhl proti svému protivníkovi. Jako vždy jim byl jeden starší Aurin, který vynikal především v síle a rychlosti. Abych pravdu řekl, nestačil jsem mu a rozčilovalo mě to. Silově jsem na tom byl mnohem lépe než on, troufl bych si říci tak o dvojnásobek, ale za to byl mnohem rychlejší a tím vynahrazoval veškerou svou sílu, která mu chyběla. Byl jsme značně pomalejší a proto jsem potřeboval zrychlit jak své reflexy, tak také pohyby těla. Pravda byla taková, že jsem mohl využít svých značek a posílit se, ale nechtěl jsem. Moje znčkování bylo sice úžasnou schopností, ale já sám chtěl posunovat své vlastní limity, abych na tom mohl být ještě lépe. Chtěl jsem se jendou utkat s otcem a stačit mu alesoň ve fyzických vlastnostech, v těch magických se mu nikdy nevyrovnám, s tím už jsem se po poslední události smířil a už mě to ani tolik neštvalo. 
    Zhluboka jsem se nadechl a prudce jsem vyrazil proti nepříteli, který okamžitě zablokoval můj úder. Znovu jsem tedy odskočil a svůj útok zopakoval. S předvídatelností mě nakopl do žeber a okamžitě mi zútočil na hlavu. Byl rychlý, že kdybych nestihl včas zareagovat, byl by to konec souboje. Upřímně, rychlý konec souboje to byl tak či onak, protože jsem to hned při dalším útoku zvoral a on mě prudkým výpadem do boku vyvedl z rovnováhy, podrazil mi nohy a než jsem se nadál, měl jsem dýku u krku. Brzy mi však pomáhal na nohy a snažil se mi vysvětlit co všechno dělám špatně. Poslouchal jsem ho a když skončil s vysvětlováním, okamžitě jsem se s nim dal opět do křížku a snažil se napravit své chyby v předešlém souboji. Tak nějak jsem pochopil jak docílit toho aby se mé tělo pohybovalo lehčeji a abych nedupal jako slon, tak trochu jsem musel využít i obranosti a především se nenechat rozptylovat tím, že mu nestačím. Tu myšlenku jsem vypustil v momentu, co se mi začalo dařit a popravdě, dařilo se mi více a více. No ani tak jsem svého protivníka v rychlosti neporazil, ale i tak jsem se toho za dnešek naučil docela dost a hlavně se poučil. 
    Schváleno, Kael
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 12/5/2018, 22:26

"Jsi pomalej!" Smál se mi zrovna nějakej lidskej červ v posilovně. Nevypadal nijak schopně, ale běhat nejspíš uměl. O to víc mě štval. Ale ovládal jsem se a nevšímal si ho. Byl jsem na svém běžeckém pásu a hleděl si svého. Přišel jsem před deseti minutami a řekl si, že dnes by nebylo od věci trochu si zaběhat a posílit nohy. Začal jsem zvolna, abych se nějak tak trochu protáhl a postupně jsem zrychloval. Ano, unavoval jsem se, ale o to šlo taky. Teď jsem běžel docela rychle, ale sprint to mohl nazvat jen někdo, kdo není v kondici. Znovu jsem tedy zvýšil rychlost, ale ti otravní človíčci se mi začali akorát smát. Už mě začínali vytáčet, jenže pak ten jeden natáhl ruku k nastavení rychlosti a zvýšil mi ji hned na nejvyšší rychlost, kterou ta mašina uměla. Měla pojistku, takže jsem si hned hubu nerozbil, ale bylo to prostě hned něco jiného. Nechtěl jsem mu udělat tu radost a seskočit, natož spadnout! Ne, to jsem si nemohl dovolit, tak neschopný jsem nebyl a tak jsem prostě běžel. Snažila jsme se udržet tempo, ale bylo to obtížné a ti otravové se mi furt smáli. Vztek mi lezl na mozek o to víc, když jsem po deseti minutách zjistil, že mi dochází síly a zpomaluju. Radši jsem seskočil, abych jim nedopřát to pobavení, kdybych snad spadl. A s naštvaným výrazem jsem za nimi zamířil. Byl jsem o pár centimetrů vyšší a tak instinktivně začali couvat a po jedné ráně, díky které jsem tomu blbečkovi zlomil nos, se rozprchli a utekli z posilovny. Zatímco já jsem se vrátil k běžeckému pásu, trochu tempo zpomalil, ale ne moc a běžel jsem dál. Chtěl jsem se unavit co jen to půjde a dokud budu moct, poběžím prostě dál.
    Schváleno, Fen'lin
    Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 17/5/2018, 09:22

"Až moc se spoléháš na svou sílu, pokud se ti v ní protivník alespoň trochu vyrovná, budeš v háji," sdělí mi démon naproti mě, sotva se trochu rozcvičíme. Měl pravdu, při boji s mečem jsem využíval hlavně své síly, abych dohnal to, co mi schází v technice, ale takhle to nemohlo být pořád. Pomalu přikývnu, než se rozhodnu, že se pro dnešek pokusím udělat přesný opak - nedávat do ran moc síly, ale za to zkusit být co nejrychlejší. Jako vždy se pustíme do boje a brzy zjistím, že mi tento styl dost vyhovuje. Jen jsem se musel více soustředit. Čím více ran jsem se snažil zasadit, tím musely být přesnější, což bylo s narůstající rychlostí čím dál těžší a těžší. Musel jsem se také více pohybovat, útočit z nejrůznějších stran a zároveň se bránit útokům, kterým se však bylo jednodušší vyhnout. Brzy se dostanu do jakéhosi rytmu, kdy se mi dařilo kombinovat útok s obranou a být neustále v pohybu, zasazovat rány nepříteli. Viděl jsem teď více skulinek v aurinové obraně, která mi nepřišla už tak dokonalá, jako na začátku a tak jsem jich brzy začal využívat. Spokojeně se pousměji, když si uvědomím, že jsem se v boji s touto zbraní opravdu zlepšil a to o dost. Stále jsem se však měl co učit a chtěl jsem se dostat na úroveň, kdy porazím protivníka, který na tom bude silově podobně jako já. Rychlejší styl boje mi ale vážně vyhovoval a začal jsem kombinovat rychlé rány s těmi silnějšími, abych protivníka vyvedl z rovnováhy. Bavilo mě zkoušet něco nového a proto mi celý trénink utekl jako voda a až na konci jsem si uvědomil, jak jsem utahaný.
    Schváleno, Kael
    Licht
    Licht
    Admin

Příspěvek pro Licht za 15/7/2018, 16:24

Dnes to byl jeden z těch delších dnů a já dostala chuť na nějaký ten trénink. Byla to dlouhá doba co jsem naposledy trénovala, povinností v království bylo stále hodně a já na to tak trochu zapomněla. Bylo to zvláštní, protože tenhle život už nepředstavoval každodenní boj o přežití a tak jsem mohla upustit nad podobnými věcmi a užívat si toho klidu, které mi toto místo přinášelo. Žít po boku se svým manželem a synem, na které bych nikdy nedala dopustit. Z přemýšlení mě vytrhne až hlas démona, který mě bedlivě pozoroval a již s nataženou zbraní v rukou očekával mou pozornost. S úsměvem si vezmu meč, který mi nabízel jeden z Fenových generálů a pousměji se. Brzy jsem se vrhla proti démonovi, který mě zbuzeroval hned za několik věcí a tak jsem se pokusila jeho slova vnímat a napravit své chyby. Úplně jsem se do tréninku ponořila a po chvilce jsem si jej dokonce začala užívat. Byl silnější, o mnoho silnější a já se tak musela především soustředit na svou rychlost, díky které se mi dařilo většině jeho ranám uhýbat. Sem tam jsem schytala ránu rukojetí, ale nebylo to nic hrozného a já byla ráda, že se mi takto věnují, když jsem je požádala o pomoc. Navíc i oni vypadali že se baví a mnoho z démonů mě povzbuzovalo, což mě velice potěšilo. Trénink byl velmi zábavný a já si ho užívala stejně tak jako ostatní, bavili jsme se, smáli se a o pauze jsme klábosili o všem možném. A kdo by to řekl? Kdo by řekl že tohle místo kdysy bývalo tolik nebezpečné? Teď už trýznivé a bolestivé časy představovaly jenom vzpomínky a já se o démonech zase dozvěděla mnoho věcí a jendou z nich bylo to, že se od lidí zase tolik neliší, ne když nejsou nuceni každý den zabíjet jenom pro to, aby přežili a ochránili své rodiny.
    Schváleno, Inori
    Inori
    Inori
    Admin

Příspěvek pro Inori za 15/7/2018, 23:40

"Co budeme dneska dělat?" zeptám se Kageho a sleduji, jak se přede mnou zhmotnil. Zadívám se na jeho ovčí masku a pousměji se. Seděla jsem na větvi statného stromu a abych pravdu řekla, dost jsem se nudila.
    "Průzkum?" navrhne a vzdálí se ode mě, sledovala jsem jeho velkou hlavu a magii, která vypadala jako něco mezi stíny a temnou energií, která nás spojovala.
    "To není špatný nápad," zamumlám a energicky vyskočím na nohy. Rozhlédnu se kolem a nakonec skočím na větev dalšího stromu a tiše se zasměji. Cestovat po zemi byla nuda a tak začnu skákat z větve na větev. Proplétala jsem se mezi nimi a postupně přidávala na rychlosti. Brzy jsem skákala z větve na větev plnou rychlostí a občas jsem musela použít levitaci, abych nespadla, nebo nenarazila plnou rychlostí hlavou o strom. Každopádně jsem se bavila a zcela jsem ignorovala Kageroua, který mi stále říkal, abych byla opatrnější, nebo si ublížím. Věděla jsem však, že kdyby se něco stalo a opravdu bych se přerazila, chytil by mě a pomohl by mi. Přeci jen na něj byl spoleh. Přestanu až když jsem celá zadýchaná a zpocená. Cítila jsem se však po takovém náročnějším běhu lesem opravdu dobře.
    Trénink schválen, Zeke
    Alexander
    Alexander

Příspěvek pro Alexander za 22/7/2018, 23:51

Od doby, co jsem svou identitu odhalil Fen'linovi, se toho dost změnilo. Stále jsem si zvykal na svou novou pozici generála, ale... Nebylo to nejhorší. Stále jsem se vracel k Mirys a Aelin do lidského světa, trávil s nimi čas a zároveň plnil své povinnosti a trénoval. Hlavně tedy s Fen'linem, který mě kvůli tomuto vyhledával celkem často. I dneska to tak bylo a stáli jsme od sebe několik metrů zcela bez hnutí, čekajíc na to, kdo udělá první krok. Držel jsem v ruce kopí, zatímco bratr svíral Equinox. Dostanu lehký tik do oka, když si vzpomenu, jak to dopadlo minule a ta věc mě málem zabila. Doufal jsem, že to Fen má už pod kontrolou, ale nikdy si tím nemůžu být jistý, že ano. Najednou proti mě prudce vyrazí a v půlce cesty kolem něj zapraská elektřina. Hned byl u mě a tak sotva stihnu zablokovat jeho ránu. I já aktivuji element blesků, abych se mu vyrovnal. Brzy spadneme do nám až moc dobře známého rytmu, věděli jsme, jak se ten druhý pohybuje, i když tentokrát to vypadalo, že se Fen chce procvičit v rychlosti. Brzy jsme spíš závodili o to, kdo bude rychlejší, než abychom se snažili jeden druhého zasáhnout. Používali jsme R'avé naplno a aktivovali runy pro rychlost... Všechny naše pohyby byly založené na instinktech, nemohli jsme kontrolovat tak velkou rychlost, ale nějak... To šlo. Nakonec přeci jen skončíme s tím blbnutím a zjistíme... Že jsme úplně jinde, než kde jsme začali bojovat. A bohužel, ani jeden z nás netušil kde.
    Schváleno, Inori
    Sangmin
    Sangmin

Příspěvek pro Sangmin za 23/7/2018, 00:44

Sangmine, něco ti řeknu, jsi děsně líný člověk, víš o tom? Promnul jsem si zátylek, vzal si klíče, peněženku, mobil a vyšel ven z baráku v šortkách a tílku. Jo, den jako stvořený pro nějaké to dobrodružství, ne? Spokojeně jsem se ušklíbl a podíval se na své dva koně. Jako noc a den. Temnota a světlo. ,,Corsio, Dynamite, jdeme, zaběháme si,“ zazubil jsem se a rozběhl se směrem k centru města. Oba hřebci mě následovali, pošťuchovali se a sklápěli uši. Předháněli se, kdo mě dřív dostihne, až mi běželi oba dva po bocích. Zavrtěl jsem se smíchem hlavou, ale trochu více zrychlil, kdy jsem poskočil a se smíchem běžel dál. Najednou se přede mnou objevil blonďatý mladík. Usmíval se a naklonil hlavu na stranu. Zamračil jsem se a zapíchl nohy do země, kdy hřebci zabrzdili a stáhli uši k hlavě. Byli jsme v parku, sami. „Trénuješ?“ zamrkal s úsměvem. Co? „No… jo…“ kývl jsem a prohlédl si ho nedůvěřivě. ,,A nechceš společnost?“ zazubil se. ,,A proč?“ všechno ve mně se stáhlo. Byl divný! A to se mi na něm nelíbilo! Ani trochu ne! Potřásl jsem hlavou a udělal krok dozadu. ,,Ale… přeci by ses mě nebál… máš tak nádherné koně… pojď, dáme si výzvu… když uspěješ… budou tví, když prohraješ, budou moji,“ zazubil se, kdy jsem se zamračil. ,,Ne… to neudělám,“ zavrtěl jsem hlavou, kdy se on ušklíbl a najednou proti mně švihl s dýkou! Vykulil jsem oči, zamračil se a skrčil se, kdy hřebci zaržáli a rozcválali se někam dozadu parku, kdy jsem se na mladíka zamračil. ,,No, nic nevydrží…“ pokrčil rameny. ,,Ne… já jim to řekl,“ zavrčel jsem a rozběhl se proti němu. ,,Ale… pán dostal drápky? A roupy?“ zazubil se úlisně, v očích mu to zajiskřilo a začal po mně metat dýky! Kde je sakra bere?“ Začal jsem uskakovat a v další chvíli začaly všechny ty dýky pěkně padat k zemi, protože jsem mu je tak trochu shazoval telekinezí. On frustrovaně zakňučel, a když jsem byl u něj, tak proti mně vystřelil pěstí. Zavrčel jsem, uhnul, vykopl, kdy mi ránu kopancem vykryl. Chytil moji nohu, ale to už moji druhou nohu měl v ksichtu, postavil jsem se na ruce, zachytil si ho a převrátil ho za sebe. Vyskočil jsem na nohy a uskočil rychle před jeho dalším kopancem a další dýkou. Vyrazil jsem proti němu další dobře mířenou pěstí, kdy mi utekl, ale pak jsem vykopl nohou, což nečekal a schytal to do břicha. Začal boj tělo na tělo. Rány padaly a vyměňovali jsme si rychle pozice a role. ,,Co jsi zač… parchante…“ zavrčel jsem, ale všiml si vypáleného cejchu na krku a v tu chvíli mě napadl ďábelský plán. ,,Ubožáku… vyhodili tě z čarodějnické kolonie?“ uchechtl jsem se a využil momentu, kdy se zarazil. Vykopl jsem proti němu, vzal jeho hlavu a praštil s ní prudkou silou o zem. Nevím, asi jsem ho nezabil, ale jednoduše byl v bezvědomí. Oddechl jsem si a vydechl. Zavrtěl jsem hlavou, rozhlédl se kolem sebe, oddechl si ještě více, protože tu nikdo nebyl, a pak jsem už jen vyběhl po cestě. Začal jsem chvilkami zrychlovat, zpomalovat, střídal to. Oběhl jsem jedno kolečko a po chvilce se ke mně přidali koně. „Tady jste… padavky,“ ušklíbl jsem se, kdy jsem si vysloužil štípance od těch dvou potvor! „Jau! To nebude večeře!“ vyjekl jsem a rozběhl se vší rychlostí dolů, kdy mě pronásledoval dusot kopyt. No, dobrá rada na závěr, už nikdy si nebudu myslet, že se ti dva nemohou proti mně spolčit.

Trénink schválen, Zeke
    Aileen
    Aileen

Příspěvek pro Aileen za 29/7/2018, 20:08

Ze střechy jsem se dívala na rozzuřeného vlkodlaka a věděla jsem, že mě bude pronásledovat. Otočím se na patě a rozběhnu se pryč, skákala jsem ze střechy na střechu a po nějaké té chvíli se otočila, jen abych zjistila, že za mnou skutečně běží. Ušklíbnu se, chtěl mě zabít, ale já jej ne, proto jsem utíkala. Potřebovala jsem se od něj dostat, ale zároveň se mi líbila ta představa lovu. Byla jsem teď kořist. Sice dobrovolně, ale i tak. Nejspíš bych ho zabila, kdybych se opravdu snažila. Nechám ho se trochu přiblížit, než se opět rozběhnu pryč přes střechy budov. Sklouznu po jedné šikmé střeše, než se odrazím a přeskočím na další. Byla to legrace a já se opravdu bavila. Mířila jsem do lesa, kde bylo více prostoru a stále vlkodlakovi unikala. Vždy ho nechám se trochu přiblížit, než plnou rychlostí vyrazím v před a znovu mu uteču. Hrála jsem si s ním jako kočka s myší a vždy ho nechala myslet si, že už mě má, než jsem mu zmizela. Jednou ho nechám přiblížit natolik, že mě skoro chytí a zakousne, změním se však na stín a objevím o kus dál, než znovu uteču. Jakmile mi začne docházet dech, začnu se opravdu snažit utéct a brzy ho v lese ztratím. I tak pro jistotu udělám ještě několik koleček, než zamířím domů. Byla to opravdu legrace!

Trénink schválen, Zeke
    Balaur
    Balaur
    Admin

Příspěvek pro Balaur za 29/7/2018, 20:29

Procházel jsem jednou menší vesnicí, měl jsem na sobě černý plášť, díky kterému jsem skrýval svou totožnost a byl jsem pr jistotu i ve své lidské podobě. Spokojeně jsem pozoroval své okolí, děti, které se hrály na ulicích, démony, kteří se bavili a smáli. Vládl tu klid, který však najednou přeruší nějaký křik. Trhnu sebou a všimnu si démona,který vypadal vyděšeně a opravdu unaveně. Chytí nejbližšího strážného a začne něco zběsile vykládat. Nerozuměl jsem mu ani slovo, ale to nejspíš nikdo. Dojdu k nim blíž a po chvilce, kdy se muž uklidní, z něj strážný vytáhne, co se stalo. Vypadalo to, že nějací démoni útočili na vesnici, která byla půl dne cesty odsud. Prý se teprve připravovali k boji a vesnice k obraně. Onen démon vyrazil hned, jak se o nich dozvěděli. Možná tedy byl stále čas.
    "Postarám se o to," řeknu a změním se do démonické podoby, než kolem mě zapraská elektřina a obrovskou rychlostí vyletím k vesnici. Cestu, která démonovi trvala půl dne jsem zvládl za dvacet minut a dorazím do vesnice zrovna když začal boj. Zavrčím, než se vrhnu střemhlav dolů a zhmotním si Equinox. Démoni vypadali jako žoldáci, nebo bandité, nebyli nijak moc zkušení a tak jsem je díky své rychlosti dokázal porazit celkem rychle a snadno. Equinox v tom také dost pomohl. Teď už jen stačilo prohledat jejich mrtvá těla, mohli to být vojáci z jiného království v přestrojení, ale opravdu to vypadalo na bandity. Uleví se mi, mohl jsem se teď s klidným srdcem vrátit domů. Znovu aktivuji svou schopnost a zamířím do hlavního města.

Trénink schválen, Zeke

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 10:25