Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


    Aileen + Dale

    avatar
    Guest
    Anonymní


    Aileen + Dale - Stránka 2 Empty Re: Aileen + Dale

    Příspěvek pro Guest 24/2/2018, 22:00

    Pozriem sa prekvapene na ňu. "Včera? Prepáčte mi to mladá slečna ale pokiaľ viem včera som bol v hotely a díval som sa na telku. A nespomínam si že by som bol s vami. Rambo je k vašim službám stále stačí len povedať." Poviem a zasmejem sa nad tým. Isto myslela predvčerom ale toto sa mi viac páčilo. Keď som ale videl ako zakopla o kameň tak som bol pripravený ju chytiť ale našťastie to ustála. "Si v poriadku?" Opýtam sa jej a poobzerám si ju od hlavy až po päty. Potom ale Aileen zabočila a tak som zabočil aj ja. Povedala že za chvíľu tam budeme. "Dobre už sa veľmi teším." Pousmejem sa a keď sme vyšli na menšiu lúku tak som sa poobzeral okolo seba. "Tu je krásne." Poviem a keď uvidím to jazero tak idem rovno k nemu a pozriem sa na na jazero. "Teda nečakal som že to bude až tak krásne." Poviem a hneď som si predstavil aké to je kúpať sa v ňom. Lenže teraz bola ešte zima a tak sa kúpať nedalo. Musíme si počkať až kým bude leto a potom sa môžeme kúpať. "Ostaneme tu chvíľu?" Opýtam sa a potom si sadnem na breh a zadívam sa na hladinu.

      Právě je 29/3/2024, 07:46