Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Darren + Xaiarana

Darren.
    Darren.

Darren + Xaiarana - Stránka 4 Empty Re: Darren + Xaiarana

Příspěvek pro Darren. za 5/4/2018, 21:21

Nelíbilo se mi jak jí najednou ta touha poznávat tohle zakázané ovoce opustila i to, jak ze mě slezla. Ale to jak se začervenala bylo roztomilé i to jak nevěděla, co vlastně říct. Musel jsem se tomu culit, jinak to nešlo. Byla prostě roztomilá. Dokud neřekla to, že není ten typ holky na jednu noc. A že chce, abych si to uvědomil. Stejně jsem na sobě nenechal znát znepokojení. "Jsi roztomilá, když se červenáš." Zamumlal jsem potichu a pohladil jí po červené tváři, při čemž jsem si ji přitáhl o pár milimetrů blíž a zlehka ji ještě jednou políbil, abych se ujistil, že ji opravdu nechci nechat odejít. Že opravdu chci vědět, proč je to s ní jiné a co znamení to "jiné". "Máš hlad? Nebo žízeň?" Zeptal jsem se v naději, že to ji uklidní a ujistí, že ji nebudu nutit, ale nechci aby odešla. Radši jsem se tedy zvedl první já a šel jsem ke kuchyni a sám jsem se napil piva z ledničky.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 6/4/2018, 06:37

Nad poznámkou o mé roztomilosti jsem se jen uchechtla. Pohladil mě po tváři a zlehka mě políbil, bylo to úplně jiné, jako předtím, jako by mi tím říkal, ať neodcházím. Jsem ráda, že se mě potom zeptal, jestli nemám hlad nebo žízeň, aspoň nahodil jiné téma a já se konečně vzpamatovala. Odešel do kuchyně a já chvilku čekala, než jsem se vydala za ním. Právě teď jsem hodně zmatená, ale jsem vážně ráda, že na mě dále nepoužívá svoji schopnost a do ničeho mě nenutí. Vstala jsem a pomalu došla mezi dveře a opřela se o trám dveří. "Možná bych něco málo snědla." usmála jsem se na něj.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 7/4/2018, 08:13

Pousmál jsem se na ni když se také zvedla a přišla ke mě. Tedy zastavila se ve dveřích a opřela se o něj, ale přišla ke mně blíž sama. A nadhodila, že by si nejspíš něco dala. "Tak dobře, a máš představu, co by sis dala? Pudink, jogurt, salát, nějaké maso, polívku, pečivo, sushi...?" Řekl jsem cokoli mě napadlo a cokoli mám v ledničce. Sám jsem přemýšlel na co mám chuť a co bych si asi dal. Zatím jsem ale pil svoje pivo, než se rozhodne Xaia a jí jsem podal sklenku s minerálkou.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 7/4/2018, 19:21

"Děkuju." řekla jsem a usmála se na něj, když mi podal minerálku. Vyjmenoval mi, co mám na výběr, chvilku jsem přemýšlela, až jsem se rozhodla, "Ten salát zní dobře." Počkala jsem, než mi podá salát a mezitím si šla sednout ke stolu. Ten salát vypadal úžasně, když to porovnám s mými kulinářskými schopnostmi... měla bych se polepšit. Ochutnala jsem a myslela jsem, že se propadnu do země, protože něco tak dobrého bych si sama nikdy neudělala. "Páni, to jsi dělal ty? Jestli jo, tak ti narovinu říkám, že lepší salát jsem nikdy neměla." Zasmála jsem se.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 8/4/2018, 09:36

Vyjmenoval jsem jí cokoli najdu v ledničce a Xaia se nakonec rozhodla pro salát. Přikývnu tedy a vyndám misku plnou salátu s kuřecími kousky. Bylo toho dost pro nás oba a tak jsem vzal jen ten salát, svoje pivo a dvě vidličky a šel jsem za ní ke stolu. Posadil jsem se vedle ní a mísu se salátem jsem si dal před sebe. Se zářivým úsměvem jsem si ji přitáhl k sobě na klín a teprve takhle jsem ji nechal ochutnat. Jednou rukou jsem ji objal kolem pasu a druhou jsem si vzal taky vidličku a taky jsem ujídal. Když mi ale prozradí, že to je nejlepší salát, který kdy jedla a zeptá se, jestli jsem ho dělal já, musím se zasmát. "Nene, tedy ano, taky sem tam vařím, ale většinou si jídlo prostě kupuju od výborných kuchařů." Přiznal jsem a pohladil ji po boku. Třeba bych svou schopnost ani nemusel potřebovat na to, aby tu se mnou zůstala déle.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 19/4/2018, 09:36

Chtěla jsem něco říct na protest, když si mě přitáhl na klín, ale to bych byla sama proti sobě, protože mi v jeho blízkosti bylo příjemně, tak jsem to nechala být. Řekl, že ten salát nedělal on, ale já si z toho nic nedělala, prostě byl výborný a já s tím, že nevařím jsem po dlouhý době měla dobré jídlo. Pohladil mě po boku a mě na tom místě příjemně zahřálo. Dojedla jsem salát a trochu se k němu pootočila, najednou jsem se mu ocitla až moc blízko, pohled mi na chvíli sklouznul k jeho rtům, ale pak jsem se mu podívala do očí. "Tak co máme v plánu teď?" zeptala jsem se během toho, co jsem mu pořád koukala do těch nádherných očí.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 19/4/2018, 22:35

Společně jsme dojedli celou mísu výborného salátu a já nechal především najíst ji, aby se nasytila. Zřejmě jí totiž salát opravdu chutnal a já si vždycky můžu dát něco dalšího, co je v ledničce. Ale když jsme společně dojedly salát, Xaia se ke mě pootočila tváří a na pár vteřin zabloudila pohledem k mým rtům. Možná se i maličko začervenala, ale byla tak blízko, že i já se dokázal soustředit jen na její plné krásné rty nebo na ještě úchvatnější oči. Málem jsem ignoroval její otázku i když ten líbezný hlas... Zase mě donutil podívat se na její rty. "Další trénink nepoužívání magie by se nám oběma určitě hodil..." Pousmála jsem se rošťácky a přitáhl si ji ještě o kousek blíž a zlehka ji políbil, jako bych rty hladil křídla motýla.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 9/5/2018, 19:04

Kdybych teď stála, tak by se mi určitě z toho jeho úsměvu podlomily kolena. Líbal mě jemně, nechtěla jsem to narušit, ale můj chtíč nade mnou přebral nadvládu a já mu dala ruce za krk a přitáhla si ho blíž, čímž jsem náš polibek prohloubila. Občas jsem viděla nějaké záblesky minulosti, ale po chvilce, když jsem se soustředila jen na Darrenovi plné, měkké rty. V tu chvíli jsme zase byli jenom já a on, jakoby se čas okolo nás zastavil. Motýlci mi v břiše létali jako zběsilý a já si nemohla pomoct, musela jsem se do polibku usmát. Byla jsem uzavřená do sebe, odříznutá od světa a neměla jsem nikoho, teď mám... teda aspoň doufám, protože pořád nevím, jestli mu můžu věřit. Kvůli nedostatku vzduchu jsem se odtáhla a usmála se na něj, určitě jsem musela být zase červená, ale co s tím nadělám.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 12/5/2018, 22:33

Bylo sladké, jak se i ona zapojila do polibku a neodolala. Chtěla víc, což bylo dost očividné, když si to i sama vzala, ale mě to nevadilo. Dal jsem jí to, co chtěla a líbal ji vášnivěji, dokud se neodtáhla. "Jsi roztomile červená." Zmínil jsem a pohladil ji jemně po tváři. Ale pak... *Co se to se mnou sakra děje?! Normálně bych ji přeci využil a nechal ji odejít. Tak proč teď nechci? A jsem vůbec schopný začít si s někým něco?* Myšlenky mi létaly hlavou jako bych se zbláznil. Zhluboka jsem se nadechl, ale jinak jsem na sobě nedal nic znát. Tím jsem si byl jistý, rozhodně nechci, aby věděla, co se mnou dělá. Koukl jsem na hodiny a na oko si povzdechl. "Ále, nějak se nám to učení protáhlo." Rošťácky jsem se na ni zase usmál. "Co máš v plánu teď?" Zeptal jsem se jí a snažil se zastavit ten tok myšlenek.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 16/5/2018, 17:31

"Nech toho" zasmála jsem se, když mi zase řekl, že jsem roztomile červená. To moje červenání mě štve, je to děsně otravný. Když koukl na hodiny a řekl, že se nám učení trochu protáhla, jen jsem provokativně nadzvedla jedno obočí, "Neříkej, že ti to vadí" Trochu jsem se zamyslela, když se zeptal, co mám v plánu teď, ale pak jsem dostala nápad. "Co kdybychom třeba koukli na nějaký film? To zní fajn, ne?" Usmála jsem se na něj. "Hlavně ne žádný horror, nesnáším horrory." Teoreticky bych mohla odejít, ale proč odcházet, je mi s ním fajn a tak trochu čekám, jak se to bude dneska dál vyvíjet.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 2/6/2018, 09:04

"Ale proč nechávat něčeho co mě baví?" Zasmál jsem se a přitáhl si Xaiu blíž k sobě. "Film?" Zopakoval jsem po ní a zamyslel se. "No proč ne." Pokrčil jsem rameny a podal jí ovladač. "Vyber si co chceš, ale myslím, že máš pravdu. Baví mě tě učit a myslím že u toho budu pokračovat." Zavrněl jsem spokojeně a pohladil ji po tváři a zajel jsem jí prsty do vlasů. Znovu jsem ji zlehka políbil na rty, ež jsem se odtáhl, aby mohla vybrat film. Rozhodně jsem ale neměl v plánu přestat se jí dotýkat. A tak jsem jí zatím hladil po ruce.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 15/6/2018, 21:55

Jen jsem nad ním pokroutila hlavou. Podal mi ovladač a já přemýšlela, na co se vlastně chci koukat. Znovu mě políbil, musela jsem se usmát do polibku, Darren je vážně sladkej. Zapnula jsem televizi a začala prohlížet jednotlivé programy. Darren mě hladil po ruce, propletla jsem si s ním prsty. Zastavila jsem se na nějaké romantické komedii, stejně bylo úplně jedno, co vyberu, protože se filmu věnovat nebudu. Bylo tu spoustu věcí, co bychom s Darrenem mohli dělat, ale já byla moc unavená. Opřela jsem si hlavu o Darrenovo rameno a snažila se aspoň ze začátku vnímat film, ale pak jsem to vzdala a poddala se spánku.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 17/6/2018, 18:42

Nechal jsem ji, ať si vybere film jaký chce. I když romantickým komediím opravdu nefandím, doufal jsem, že film bude jen takový podklad a my se budeme věnovat něčemu jinému ale Xaia velmi brzy usnula opřená o mě a s hlavou na mém rameni. Políbil jsem ji do vlasů a chvíli ji nechal, aby usnula pořádně, než jsem ji vzal do náruče a odnesl do své postele. Přikryl jsem ji slabší dekou, protože tady nebyla až taková zima a sám jsem odešel. Nechtěl jsem riskovat. Přeci jen sotva začínala ovládat svou schopnost. Bůh ví jestli by to zvládla i ve spánku, ale není to moc pravděpodobné. Vzhledem k našemu učení a trénování jsem usoudil, že bude spát přinejmenším pár hodin. Napsal jsem jí tedy lístek, kdyby se náhodou vzbudila, aby se neděsila, že tu nebudu, že na chvíli vypadnu ven. Alespoň jsem si mohl pořádně popřemýšlet o tom, co to sakra se mnou je.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 29/6/2018, 19:46

Když jsem se vzbudila chvíli jsem se dezorientovaně rozhlížela po místnosti. Zřejmě mě musel odnést do ložnice. Počkat...já usnula? Nechápu, jak je to možné, do bezvědomí upadávám často, ale nikdy jsem neusnula. Nebudu se tím zabývat, asi jen nějaký zkrat mého těla nebo co. Darrena jsem nikde neviděla, už jsem se po něm chtěla jít kouknout, když jsem si všimla lístečku vedle sebe. Dobře no, nevím co tu zatím budu dělat. Vyšla jsem z ložnice a došla až k velkému oknu pořád mě to tam táhlo. Chvíli jsem se rozhlížela po městě, až jsem se rozhodla ještě trochu tady porozhlídnout. Snad přijde Darren co nejdřív.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 1/7/2018, 20:47

Procházel jsem se chvíli venku po městě, než jsem zalezl do jednoho baru. Jako vždy tu bylo spoustu lidí a spousty hezkých holek. Pár jsem si jich prohlédl, ale žádná se mi tolik nelíbila. Ne tolik, jako dívka, která mi spala v posteli. *Počkat - co?!* Zamračil jsem se na pult, jako bych se mračil sám na sebe a kopl do sebe obě objednané whiskey. Pak jsme se trochu sebral a šel za jednou. Stejně jako každá mi i ona snadno podlehla a nebránila se mým dotekům, ani polibkům. Při kterých jsem se já přemlouval, že to takhle chci. Že to takhle je bezva, že je všechno super. Jenže nebylo. Povzdechl jsem si a poslal ji po deseti minutách pryč. Dokonce jsem za sebe zaplatil a šel jsem zase zpět. Tohle na mě bylo trochu moc, ale co jsem mohl nadělat. Whiskey ze mě pořád trochu táhla, když jsem vešel do bytu. A tam jsem zjistil, že je Xaia vzhůru. Dívala se zrovna z okna. "Ty už nespíš? Mohla jsi klidně spát dál, nevadí mi to. Jsi roztomilá když spíš." Pousmál jsem se a zavřel za sebou. *Co to dělám?* Ptal jsem se sám sebe, zatímco jsem mířil za ní. V půlce cesty jsem si to však rozmyslel a radši jsme zamířil do kuchyně a nalil do sebe další sklenku whiskey.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 1/7/2018, 21:37

Byla jsem zabraná ve svých myšlenkách, že jsem ani neslyšela přijít Darrena, proto jsem se ho trochu lekla, když na mě promluvil. Hned na to jsem se zase začala červenat, pff nejsem roztomilá. Otočila jsem se a usmála se na něj, "To je v pořádku, už jsem se vyspala dost." Odešel do kuchyně, odkud jsem mohla slyšet jenom cinkání skla. Ráda bych věděla, co mezi námi je, nebo aspoň jak to vidí on. Zeptám se ho teď. Sebrala jsem všechnu odvahu a vydala se za ním do kuchyně, kde jsem ho viděla, jak uklízí flašku od nějakého alkoholu. "Zajímalo by mě," Odmlčela jsem se, jak to teď mezi námi je, sakra, jak rychle jsem odvahu našla, tak jsem ji taky ztratila. Ale odpověď na tuhle otázku potřebuju znát, "zajímalo by mě, jak to teď mezi sebou máme. Já jsem hrozně zmatená a nevím, co si o tomhle všem mám myslet." Neměla jsem se ptát, proč se neumím vrátit zpátky v čase. Teď už to zpátky vzít nemůžu.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 1/7/2018, 21:43

Podíval jsem se na Xaiu, která za mnou šla do kuchyně. Vypadala hned nějak nervózní, jako by se na něco chtěla zeptat, ale bála se. Nebo se styděla. To jsme v tomhle podnapilém stavu nedokázal rozluštit. Ale to na co se mě zeptala, jsem tak nějak čekal. Sám jsem se na to chtěl zeptat. A sám jsme se na to sám sebe ptal. "A jak bys chtěla, aby to mezi námi bylo?" Odpověděl jsem jí otázkou a radši si sedl na stůl. "Hele Xaiarano podívej..." Začal jsem a pomalu netušil, co to plácám. "Nikdy jsem tohle nezažil. Nikdy jsem ani nic podobného necítil. Měl jsem každou holku na kterou jsem si ukázal a většinou i víc. Neumím si představit, že bych se měl připoutat jen k tobě. Na druhou stranu jsi bezvadná - jsi úžasná a báječná a..a.." Zavrtěl jsem hlavou a zhluboka se nadechl. "Pověz mi jak to chceš ty?" Zopakoval jsme nakonec svůj první dotaz a snažil se uklidnit.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 1/7/2018, 21:54

Bylo na něm vidět, že tohle nebyla jediná sklenka alkoholu co teď měl. Ignorovala jsem to a soustředila se na to, co říká. Moc mi toho neřekl, ale nic jiného jsem ani nečekala. "To je to, já bych si dokázala představit, aby mezi námi bylo něco víc, ale bojím se. Bojím se právě proto, že vím jak to s holkama máš a nechci být jen další v řadě. Nechci být tvoje panenka na hraní, která tě po chvíli přestane bavit a tak ji odhodíš. Teď asi není nejlepší to řešit, když... jsi v tomhle stavu. Asi...asi radši půjdu, ty si to zatím srovnáš v hlavě a...um jo." Pomalu jsem se otáčela k odchodu, ale stejně jsem doufala, že mě zastaví.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 1/7/2018, 21:59

S nadějí jsem čekal, co mi řekne a zároveň se toho trochu bál. Co když jí všechny ty holky v mým životě odradí? *Ne! to nejde!* Než jsem však stihl začít panikařit, odpověděla mi. Naděje ve mě ještě vzrostla, dokud neřekla, že radši půjde, abych si to srovnal v hlavě. "Ne! Počkej!" Vyhrkl jsem bez rozmyšlení, až mě to samotného zarazilo. "Nechceš být další v řadě, tak jí nebuď. Ani já už nechci jinou. Ne tolik, jako tebe. Prosím... Zůstaň do rána. A po snídani to probereme. Máš pravdu, že v tomhle stavu budu plácat jen samé nesmysly." Požádal jsem ji a až pak jsme si všiml, že jsem se instinktivně zvedl na nohy a vykročil za ní, abych ji zastavil.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 1/7/2018, 22:23

Jakmile začal mluvit zastavila jsem se, otočila a s nadějí ho poslouchala. Vlastně jsem ani nechtěla odejít, takže jsem ráda, že nemusím. Tak nějak jsem si myslela, že udělám dobře, ale pak bych toho litovala. "Dobře, to bude asi nejlepší." přikývla jsem. Zdá se to jenom mně, nebo tu trošku zhoustla atmosféra. Tak trochu nevím co mám teď dělat, jsem docela unavená. "Um...jsem docela unavená, můžu si jít někam lehnout?" Třeba si tu hustou atmosféru jenom nalhávám a jsem zbytečně nervózní.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 1/7/2018, 22:30

V duchu jsem nadšeně zajásal, že souhlasila a chce zůstat. Ale pak... *A co teď?* Chvíli jsem mlčel a bylo ticho, takové divné ticho, dokud nepromluvila a nezeptala se, jak si může lehnout. "Taky jsem unavený. Oba bychom si asi zasloužili pořádný odpočinek." Pousmál jsme se a vzal Xaiu za ruku, když jsem k ní konečně došel. "Tak pojď, lehneme si do postele a půjdeme spát." Zašeptal jsme po cestě, kdy jsem ji vedl do ložnice. Nechal jsem ji, ať si zaleze první, ale rozhodně jsem ji nehodlal nechat spát na gauči. Na druhou stranu jsem tam nechtěl spát ani já, takže jsem si vlezl za ní ale zůstal jsem na své polovině. Popřál jsem jí dobrou noc a než jsem si pořádně stačil všimnout, už jsem spal.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 2/7/2018, 00:19

Překvapilo mě, že mě vzal za ruku, ale nic jsem nenamítala a nechala se odvést do ložnice. Zase jeho minulost, sakra musím se soustředit na něco jiného. Přemýšlela jsem nad tím, co se dneska stalo, až jsem se úplně přestala soustředit na svou moc a dokázala jsem ji ignorovat. Ještě to chvíli zabere, než to budu moct plně ovládat. "Dobře." špitla jsem potichu. Klidně bych spala na gauči, ale nestěžuju si. "Dobrou." pošeptala jsem. Ještě chvíli jsem ho pozorovala a opatrně, abych ho nevzbudila jsem mu odhnula vlasy z čela, byl roztomilý když spal. Stejně je to zvláštní, může mít jakoukoliv holku na kterou si ukáže a on si vybral mě. Nechápu to. Po chvíli jsem taky usnula.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 2/7/2018, 13:36

Celá ta noc byla zvláštní. Plná podivných snů, které jsem zapomněl ihned, jakmile jsem otevřel oči. Bylo kolem deváté a tak jsem usoudil, že probudit Xaiu nebude takový zločin. I když bych ji klidně nechal dál spát a jen ji sledoval. Jenže jsem nedokázal potlačit chtíč dotknout se jí. Zlehka jsem jí pohladil po vlasech a po tváři, než jsem si ji něžně přitáhl do obětí. Neměl jsem v úmyslu ji opravdu budit, ale kdo ví, jak lehký nebo tvrdý má spánek.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 10/10/2018, 23:23

Celou noc se mi spalo opravdu krásně, ráno mě probudily něčí ruce, které mě objímaly, rychle jsem se odsunula, protože jsem se opravdu lekla. Až po chvilce rozdýchávání mi došlo, že je to Darren. Trochu nejistě jsem se na něj koukla: "Promiň, asi ještě bude trvat, než si na to všechno pořádně zvyknu." Potom jsem se opět přisunula blíž a na tváři se mi vytvořil malý úsměv. "Jak jsi se vyspal?" Zeptala jsem se ho a usmála se na něj. Já jsem se vyspala snad nejlíp za celý svůj život, žádné noční můry, nebo časté buzení v noci, prostě nic. Trochu se bojím našeho rozhovoru o tom, jak to mezi sebou máme, ale musíme to vyřešit. "Co kdybych udělala snídani? Sice jsem říkala, že jsem špatná kuchařka, ale moje volský oka jsou mojí největší specialitou, kterou jsem si jistá, že nepokazím." mrkla jsem na něj.
    Darren.
    Darren.

Příspěvek pro Darren. za 13/10/2018, 10:30

Hned jsem stáhl svou ruku v domnění, že ucukla proto, že viděla něco z mé minulosti. "Omlouvám se, nechtěl jsem tě tak...vyděsit." Zašeptal jsem potichu s očima upřenýma do těch jejích, rozespalých. "Vyspal jsem se nádherně." Přiznal jsem spokojeně a snažil se odolat té touze dotknout se jí. Byla tak nádherná, tak nevinná. Zatímco já...? Když jsem se ohlédl po své minulosti, bylo to, jako bych si právě uvědomil, jak moc jsme v tomhle ohledu odlišní. Bylo to jako kontrast té nejčernější temnotě, kterou jsme představoval, a tomu nejzářivějšímu světlu, kterým byla Xaia. Musel to být osud, že mi ji přivedl do cesty, jenže já v osud nevěřím. "To zní parádně. Ale tuším, že bych radši zůstal tady v posteli vedle tebe." Vydechl jsem, zatímco jsem si ji přisunul až těsně k sobě, ale nedotýkal jsem se jí přímo, jen přes deku, kterou měla stále na sobě stejně jako já. Jen já ji měl staženou až u boků, a odhaloval jsem tak svůj vypracovaný trup. Přitáhl jsem si ji k sobě až tak blízko, že částečně ležela na mně a pak jsem se natáhl pro polibek.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 20/10/2019, 13:07