Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Darren + Xaiarana

    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel


    Posts : 146
    Join date : 18. 12. 17

    Darren + Xaiarana - Stránka 5 Empty Re: Darren + Xaiarana

    Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel 15/10/2018, 20:47

    Najednou, jako kdyby se mi vybavili mé sny, které jsem po probuzení zapomněla, ale teď se rozhodly vrátit zpátky. Až po chvíli mi došlo, že to nejsou sny, ale Darrenova minulost a ne zrovna pěkná. Abych zakryla své rozpaky jemně jsem se na něj usmála a přitulila se ještě blíž, jestli to vůbec šlo. Protože už jsem byla plně probuzená a mohla jsem se soustředit tak, abych neviděla jeho minulost začala jsem mu na hrudníku prstem kreslit nesmyslné obrazce. Polibku od něj jsem nemohla, ani nechtěla odporovat. Vždy když jsem ho políbila bylo to něco nepopsatelně úžasného. Když jsem se od něj odtáhla, neubránila jsem se úšklebku, "To jako hodláme proležet celý den v posteli?" Ne, že by mi to vadilo, ale snad nemůžeme proležet celý den.
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren + Xaiarana - Stránka 5 Empty Re: Darren + Xaiarana

    Příspěvek pro Darren. 15/10/2018, 20:55

    Usmál jsem se i když jsem cítil, že se něco stalo. Xaia to chtěla zakrýt a tak jsem usoudil, že se o tom nechce bavit, takže jsem do toho nešťoural, jako bych byl normální a ničeho si nevšiml. Místo toho jsem si ji přitáhl ještě blíž - pokud to tedy šlo - když se na mě tak hezky mačkala. Pohladil jsem ji po zádech až k zadečku a usmál se. "Hmm, tak tenhle plán zní jako pořádnej plán! A byl by ještě lepší kdybychom se svlékli - to se pak v posteli dá dělat celá řada různých věcí." Uculil jsem se na ni jako andílek a začal ji líbat na krček, kterému jsem rozhodně nemohl odolat.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel


    Posts : 146
    Join date : 18. 12. 17

    Darren + Xaiarana - Stránka 5 Empty Re: Darren + Xaiarana

    Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel 2/11/2018, 17:46

    Naklonila jsem hlavu, aby měl lepší přístup k mému krku, ale po chvilce mi začalo docházet, že je tu možnost, že se se mnou jen vyspí a nechá mě, jako všechny holky přede mnou. Bojím se, že když s tím co dělá nebudu souhlasit, tak mě k tomu přinutí. Po chvíli mi to stejně ale nedalo a jemně jsem ho od sebe odstrčila. "Darrene... Nechci ti to kazit, ale já si myslím, že na tohle je dost brzo. Přeci jenom, známe se jen chvíli a prostě se necítím na... Tohle připravená." Nevím, jestli mu chci říct, co jsem viděla, třeba by na mě použil své schopnosti a přinutil mě k něčemu, co nechci." Hlavně to neber jako urážku, tohle všechno je pro mě dost nové." Vyhrkla jsem rychle, pořád nechci, aby se na mě naštval, je to jeden z mála lidí, co tu znám.
    Darren.
    Darren.


    Posts : 131
    Join date : 02. 01. 18

    Darren + Xaiarana - Stránka 5 Empty Re: Darren + Xaiarana

    Příspěvek pro Darren. 2/11/2018, 17:57

    Spokojeně jsem zavrněl, když naklonila hlavu a umožnila mi tak lepší přístup k jejímu krčku. Jako by mě pobízela, aby nepřestával a dál to slaďoučké místo líbal, což jsem měl v úmyslu. Jemně jsem jí laskal rty na krčku a rukama na bedrech a zadečku. Dokud mě tedy lehce neodstrčila. Jistě, že kdybych nechtěl, tak by mě neodstrčila, ale to jsem bůh ví proč nemohl. Zadíval jsem se jí do očí, zatímco mi vysvětlovala, proč mě odstrčila. "Na tohle?" Zeptal jsem se trochu zmateně. Bylo pro mě vážně nezvyklé, že mě ženy odmítaly. Navíc když už ano, tak jsem tomu mohl zabránit díky své schopnosti. Ale u Xaii ne. Něco hluboko uvnitř mě, mi to nedovolilo. "Já vím, že se neznáme tak dlouho, ale...nemůžu si pomoct. Jsi tak krásná." Zašeptal jsem jí do rtů, zatímco jsem si opřel čelo o to její zkusil si ji znovu přitáhnout blíž do obětí, ale kdyby nechtěla, nenutil bych ji.

    Sponsored content


    Darren + Xaiarana - Stránka 5 Empty Re: Darren + Xaiarana

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/4/2024, 20:10