Atreia

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Soukromá TRPG = Textová Role Play Game


2 posters

    Cora + Lauree

    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 15/1/2018, 15:45

    *Prostředí místnosti*
    Bar v centru města - všude kolem hodně lidu, hraje se hudba všeho druhu, záleží jen na tom, v jakém patře baru jsi. V každém se hodně různých světel, barev a druhů vybavení odpovídajících onomu druhu hudby.

    Počasí venku je podzimní/zimní - chladno, obzvláště v noci bude mrazivo
    Je cca 19-20 hodin večer.

    Alkohol i drogy v tomto baru nejsou nevšední, naopak.

    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 16:04

    "Teda ty si ale rýchla." Zasmejem sa nad tým ako rýchlo upratala všetky veci. "Dobre poďme." Poviem a vyrazila som s ňou do baru. "Ako rozkážete šéfe." Poviem so smiechom a išli sme po meste a obzerali sme si bary. Jeden sa mi sa mi zapáčil. "Čo tento?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu a zastavím sa pri tom bare.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 15/1/2018, 18:17

    *S lehkým úsměvem kývla hlavou, následně se Cora zastavila u nějakého baru.* Dobrá dobrá, jdeme sem. Já jsem dost nenáročná, stačí mi dobré pití a jsem spokojená. *Zasmála se při vcházení, byl tam hlídač, který po Laureen i Core žádal ruku, aby jim dal pásku. Na věk se neptal, nevypadaly tak mladě, aby jim jejich věk nevěřil.* Tak jdeme. *Zasmála se a sundala si kabát už po cestě k šatně.*
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 15/1/2018, 18:24

    "Teda to si vážne nenáročná." Poviem a pousmejem sa. Keď nám dal náramky tak som prikývla. "Poďme." Poviem a vošla som dnu. Bolo tam teplo a tak som si vyzliekla bundu a začala som sa obzerať okolo seba a hľadať nejaké miesto na sedenie. Netrvalo dlho a po nejakej dobe som uvidela jedno miesto pri okne. "Vidím dobre miesto." Poviem a vydám sa smerom k tomu stolu. Keď k nemu prídem tak si bundu odložím a sadnem si k stolu.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 16/1/2018, 11:27

    No jiste, vsak jsem rikala, ze jsem jednoducha osoba. *Zasmala se a posadila ke stolu, kam ji Cora zavedla. Zanedlouho dorazila obsluha.* Ja bych prosila nejaky..nevim? Vodku a k tomu sodu a limentku? Zvladnete to? *Obsluhujici prikyvl. V tomto patre nebylo tak hlucno, to bylo az ve sklepnich prostorech, kde se mimochodem schazelo i dost ruznych tvoru.*
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 16/1/2018, 12:18

    "To ano ale že až takto tak to by som nepovedala." Pousmejem sa a keď som videla čo si objednala tak som len pokrútila hlavou nad tým. "Nie že sa mi opiješ. Ale ja si dám to isté a som zvedavá ktorá z nás bude skôr opitá." Pousmejem sa a potom počkám kým nám to donesie. Medzi tým sa obzerám po bare. "Tak čo budeme preberať?" Opýtam sa a potom sa pozriem na ňu a pousmejem sa.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 17/1/2018, 13:54

    Neboj, mám cvik. *Mrkla na Coru, opřela si bradu o dlaň a sledovala okolní lidi.* Probírat? Co kdybys mi pověděla o svém životě tady? Co děláš, pracuješ? Studuješ...odkud původně jsi a tak? Ráda bych s eněco dozvěděla. *Mrkla a mezitím jim donesli drinky, ihned se napila.* Pak ti povím zase já svůj příběh, ano? To zní fér.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 17/1/2018, 14:00

    "Ja sa nebojím. Ja len nerada by som sa o teba starala." Pousmejem sa a myknem plecami. Potom chcela niečo o mne vedieť. Vzdychnem si. "Tu žijem už rok. Pretože som utiekla od rodiny ktorá ma nenávidela. Nechcem o tom hovoriť. Tu pracujem ako veterinárka a celkom sa mi darí. Čo som rada. Mám rada zvieratá a jedného mám dokonca doma. Volá sa Enzo." Pousmejem sa a keď nám donesie to čo sme si objednali tak sa napijem. "Mám rada prechádzky a dúfam že sa mi podarí mať rodinu ktorá by ma mala rada a priateľov." Povzdychnem si trochu smutne a potom sa pozriem na ňu. "Tak a teraz ty."
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 17/1/2018, 23:51

    *Se zajmem ji poslouchala, ale na jeji vkus skoncila moc rychle. Nemohla ji ale nutit, byla rada na ni.* No...ja tu jsem docela dlouho, ale nikdy jsem nemela vlastni zivot. Pracovala jsem pro sveho sefa denno denne. Moji rodice umreli velice brzy, babicka mou oskbnost spatne snasela. A tak jsem skoncila tady. Pracuju, ziju sama, nikoho nemam, ani nehledam. Netouzim po tom, abych mela pritez. Sama jsem stastnejsi, ale nejake povyrazeni by mi nevadilo. Bohuzel se tezko hleda, kdyz v tomhle meste je to bud samy upir nebo buhvi co. *Zamrucela a napila se.*
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 18/1/2018, 12:28

    Keď začala hovoriť tak som ju počúvala. "Je zaujímavé že sme sa stretli až teraz po takej dlhej dobe. A môžem sa opýtať pre koho si pracovala? Teda ak smiem vedieť. To ma moc mrzí. Ale v tomto sme na tom rovnako. Ani ja nikoho nemám ale rada by som niekoho mala. Strašne túžim mať rodinu. Ale to sa mi asi nikdy nesplní." Povzdychnem si smutne a potom prikývnem. "To súhlasím. Zatiaľ som nestretla obyčajného človeka. Stále stretávam iba nejaké bytosti. Pomaly si začínam myslieť že v tomto meste žijú iba bytosti a žiadny človek." Pousmejem sa nad tým.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 20/1/2018, 10:14

    Pracovala a pracuji stále pro jednoho staršího umělce. Tetuje, ale i maluje a tvoří básně. Občas mívá nějaká sezení v kavárnách a předčítá. *Usmála se.* Znám jen jeho pseudonym, Apolón si říká...moc originální v tom není, ale jeho tvorba je úžasná. *Pousmála se jemně. Rodina, ach ano...i tu by ona chtěla, ale stále se cítí dost mladá na to, aby skákala někomu do chomoutu. Natáhla ruku a chytila Coru za tu její a mile se na ni usmála.* Jsi báječná, stačí mi jeden pohled do očí a vím, že budeš dokonalou matkou a ženou. Nevěš hlavu, určitě někoho najdeš a to brzo.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 20/1/2018, 12:05

    Počúvala som pre koho pracuje a bolo to veľmi zaujímavé. Hlavne to že poznala iba jeho prezývku a nič iné. "To je zaujímavé že nič iné nevieš. A mohla by som vidieť jeho tvorbu?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu. Keď my chytí za ruku a povie to tak sa pousmejem. "Jej ďakujem to je od teba veľmi milé. Toto mi ešte nikto nepovedal." Pousmejem sa Laureen bola tak priateľská a milá až sa to zdalo neuveriteľné. Preto som ju mala rada ako kamarátku.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 20/1/2018, 16:08

    *Usmála se a zavřela u toho oči, s dlouhým mrknutím ji jemně pohladila palcem po hřbetu dlaně a pak ji pustila.* Vydrž. *Zahrabala v kabelce a vytáhla notes, měla tam zapsaná sezení s klienty a podobně. V podstate takový diář, ale hodně stránek obsahovaly její náčrty.* Příští týden má vernisáž, pokud chceš, můžeme tam jít spolu. Stejně nemám s kým bych tam šla, leda že bych si někoho nabrnkla na jeden večer. *Pokrčila rameny.* Máš hezké šaty? Pokud jo, tak jdeš se mnou na stopro.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 20/1/2018, 16:38

    Pousmiala som sa a potom som prikývla. "Dobre." Poviem a potom som ju sledovala čo robí. Hľadala niečo v kabelke a tak som bola zvedavá čo to bude. Nakoniec vytiahla diár a tak som sa len dívala  a čakala. A pravdaže keď povedala že by sme tam šli spolu tak som hneď prikývla. "Jasné veľmi rada s tebou pôjdem." Pousmejem sa a potom sa ale zamyslím nad tým či mám šaty. "Ja moc šaty nenosím ale isto sa nejaké u mňa nájdu toho sa neboj." Pousmejem sa a potom sa napijem. "Kde sa koná?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 20/1/2018, 16:52

    Šaty, kstým, klidně mžůeš jít oblečená jako muž a já si vezmu šaty a budeme takhle do páru. *Zasmála se.* Hmm...koukám, v kavárně. Černá Lilie, je to možné? Asi jo, dkyž to tu píšu. *Zasmála se a upila drinku.* Tak mám s tebou počítat, je to přesně za týden. Od šesti večer.
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 20/1/2018, 18:01

    "Dobre isto niečo nájdem. A to by nebolo zle len neviem ako by som sa mohla zamaskovať do muža?" Opýtam sa a pousmejem sa. "Ano volá sa tak. Prečo si taká prekvapená? Nehrá ti niečo alebo čo sa vlastne deje?" Opýtam sa a sledovala som ju a nechápala som čo má s tým názvom. "Jasné počítaj so mnou. To si nenechám újsť. To je dosť času si zohnať nejaké pekné oblečenie." Pousmejem sa a napijem sa.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 20/1/2018, 18:12

    Umn...nic, jen je to zvláštní pojmenování pro kavárnu. Nedivila bych se, kdyby to tam byly samé čáry máry. *Povzdychla si.* Tak platí, jsem ráda, že půjdeš se mnou, dobrá příležitost k seznámení se. Třeba tam najdeš svého vyvoleného. *Mrkla na ni očkem.*
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 20/1/2018, 18:20

    "Jaj no v tomto meste je možné všetko. Takže ak by sa tam niečo podobne dialo tak by ma to vôbec ale vôbec neprekvapovalo." Pousmejem sa a potom vypijem svoj nápoj. "Aj ja som rada. Aspoň pôjdem aj niekam inak a nebudem len tu v meste. A presne tak spoznáme nových ľudí a možno aj niečo iné a možno si aj ty tam niekoho nájdeš." Pousmejem sa  a bola som rada že ma pozvala aspoň prídem na iné myšlienky a uvidím niečo nové čo som ešte nikdy nevidela.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 20/1/2018, 18:33

    Heh, já ale zas tak moc netoužím po vztahu, víš jak....nemám na to čas. *Pokrčila rameny, pozorně si Coru prohlížela, přičemž si pomalu dopila drink. Objednala jim hned další rundu.* Kde vůbec bydlíš? V jaké části města?
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 20/1/2018, 18:37

    "Ja viem ale nikdy nehovor nikdy lebo nikdy nevieš čo sa môže stať. Takže na tvojom mieste by som toto nehovorila." Pousmejem sa a potom len pokrútim hlavou nad tým keď objedná ďalšie pitie. "Ty ma chceš opiť čo?" Opýtam sa a potom sa pousmejem. Mne by to nevadilo ale musím si dávať pozor. "Je to v strede mesta. Ak chceš tak ti to môžem ukázať. Neni to ďaleko." Pousmejem sa a napijem sa. A bola by som rada ak by som jej mohla ukázať dom. Okrem Ezekiela tam nikto iný nebol. Teda aspoň si na to nespomínam.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 20/1/2018, 19:46

    Neboj, tohle a pak končíme dobrá? Půjdu tě doprovodit domů a pak půjdu sama k sobě, zítra brzy vstávám opět. *Zamručela poslední větu trochu smutně. Nicméně se už těšila do postele, než by ji Cora nudila, ale byla vyčerpaná, hlavně toto zimní období....Co k tomu dodat. Pití brzy přinesly a LAureen se hned napila.* Dobrotka...
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 20/1/2018, 20:17

    "Ja sa nebojím. Veď to je na tebe ako sa rozhodneš. To tak ti nedovolím aby si šla sama domov. To je dosť nebezpečné a hlavne večer. Keď tak prespíš u mňa alebo ja pôjdem teba odprevadiť a ja pôjdem domov." Nechcela som aby chodila sama po ulici. V tomto meste je to nebezpečné a stať sa môže všetko. Napijem sa a prikývnem. "Ano chutí mi to. Vieš veľmi dobre čo objednať." Pousmejem sa na ňu.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 21/1/2018, 11:03

    Prosimtě, nebydlím daleko odtud, tyhle uličky znám jako svoje ponožky. A navíc, mám ostré zoubky. *Zasmála se a napila.* Díky, v alkoholu si docela holduju, to jo. Takže kde jakou hnusnou brečku nepiju. Umn...a ty , ty bydlíš sama? NEbo snad někoho doma máš? Já mám doma momentálně akorát tak prach. *Zasmála se a kroužila prstem po sklence.*
    Cora Queen
    Cora Queen


    Posts : 690
    Join date : 28. 04. 17
    Age : 29

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Cora Queen 21/1/2018, 12:12

    "No dobre teda ako povieš." Povzdychnem si a prikývnem a napijem sa. "Neďakuj je to vidieť. To verím ja pijem iba víno to mám rada." Pousmejem sa a potom sa zamyslím nad tým čo mám povedať. "Momentálne u mňa býva Ezekiel. A ešte mám vlka ktorý sa volá Enzo." Poviem a potom sa zasmejem nad tým čo povedala. "Tak to máš teda dobrého spoločníka." Poviem so smiechom a vypijem som nápoj.
    Laureen
    Laureen


    Posts : 217
    Join date : 06. 01. 18

    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Laureen 21/1/2018, 12:32

    Rozhodně se nám nestane trapná situace, kdy mi vleze do sprchy. *Zasmála se.* Víno, no jo, vínečko. Na to vždy zapomenu, ale ráda jej uvítám, pokdu mámt u možnost, dnes ale raději nebudu míchat. *Mrkla na ni.* Máš to teda doma docela zábavné nebo ne?

    Sponsored content


    Cora + Lauree Empty Re: Cora + Lauree

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 29/3/2024, 07:05