Soukromá TRPG = Textová Role Play Game

Zareth+Xaiarana

Zareth
    Zareth

Zareth+Xaiarana - Stránka 2 Empty Re: Zareth+Xaiarana

Příspěvek pro Zareth za 19/12/2017, 12:12

Naprosto jsem ji ignorova, až bude čas, tak jí to třeba vysvětlím, ale teď vážně ne. Sledoval jsem, jak předstírá dívku v nesnázích a v zápětí toho andě zabila. Popravdě to bylo celkem působivě. Sám jsem se tedy nechal unést adrenalinem I naprosto šílenou radostí a skočil jsem dalšímu anděli na ramena. Chytl jsem ho za hlavuva vší silou mu ji utrhl. Ostatní se na nás okamžitě vrhli. Toho nejbižšího jsem nabodl na špičku ocasu a rozpáral mu krk. Právě teď jsem byl ve svém živlu a sekal hlava nehlava. Nejspíš jsem si okolní dění až příliš užíval a zapomněl na to, že to jsou andělé a když mi bílá energie spálila kůži a odhodila stranou, měl jsem co dělat, abych se vyhl další ráně. Teď byl ten pravý čas. Umělá stěna, kterou jsem vytvořil se začala třast a zářit. Potom doslova vybuchla a v podobě malých střepů si mi obrovskou rychlostí vracela k ruce, kde jsem ji nechal spadnout na zem. Popravďe tohle bylo docela náročné, ale stálo to životy dalších tří andělů, to není málo. Ohlédl jsem se na Xaiu, pochopitelně byla v pořádku. Také jsem nedovolil aby se jí ta krev dotkla. Zhluboka jsem se nadech a vrátil se zas do boje mezi trochu dezorientované anděli.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 19/12/2017, 12:37

Po tom, co se Zareth vrhl na dalšího anděla a urval mu hlavu, tak jsem se rozběhla proti dalšímu, máchla křídlem a rozervala mu břicho. Chtěla jsem jít po dalším, když bílá energie odhodila mě i Zaretha stranou. Ze stropu se krev začala vracet zpět k Zarethovi a zabila najednou 3 anděly. To bylo dost působivé a hodně nám to právě teď pomohlo. Když jsem se probudila z lehkého šoku, zbylo jen pár andělů, které jsme zabili celkem rychle. Vyčerpaná jsem nechala meč zmizet, ale ve své podobě jsem i nadála zůstala. Když jsem se rozhlédla, viděla jsem spoustu mrtvých andělů. Z tohohle bude problém, ale teď už to zpet nevrátím. "Myslím, že odsud můžeme vypadnout, nechci tu zůstávat déle, než je potřeba," řekla jsem, k mému překvapení, radostným tónem. Ani nevím, jestli mi tohle chybělo, ale najednou se cítím víc sama sebou. Nemělo by to tak být, ale vážně to tak je.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 19/12/2017, 13:13

Po tom co poslední padl k zemi jsem se podíval na Xaiu. Vypadalo to, že tu teď bojuje sama se sebou. Jeden anděl ještě slabě dýchal, to bylo dobře, protože jsem ho potřeboval. Uzavřel jsem mu rány a hodil si ho přes rameno. Když řekla, že je čas jít, přikývl jsem a vydal se známou chodbou. "Víš Xaio, oni sem vtrhli bez jakéhokoli rozmyslu s tím, že zabijou mě i tebe. Myslí si, že chrání tenhle svět, ale kdyby sem dnes nepřišli, nevzpomněla by sis jaké to je mít na rukou něčí krev. Lidé věří, že jsou svatí, ale každý anděl je jen voják, který poslouchá své rozkazy o tom jak koho zabít, nezajímá je jaký k tomu je důvod. Kdo jim dal právo rozhodovat o tom co je správné?" Ani jsem se na ni neohlédl a vykračoval si chodbou s andělem přes rameno, ale ještě jsem se zeptal. "Tak mi řekni, kdo je menší zlo. Oni nebo my?" Usmál jsem se do tmy jistý si svojí verzí pravdu. Jen ať něco namítne, rád jí to vysvětlím.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 19/12/2017, 13:38

Po tom co dořekl svou otázku jsem se na chvíli zastavila v chůzi. Nerada to přiznávám, ale v tomhle má pravdu. Je pravda, že at už jsem se setkala s jakýmkoliv andělem, měl na rukou víc krve, než nějaký démon. Vždy mi říkali, že to dělají pro dobrou věc, a já tomu věřila. Až teď se mi otevřeli oči, konečně vidím pravdu. Během toho, co jsem přemýšlela mi o kousek utekl. Doběhla jsem ho a když jsem byla vedle něj, tak jsem potichu řekla: "Nerada to přiznávám, ale teď s tebou souhlasím." Chodba se začala sužovat a my se ocitli před schodama.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 19/12/2017, 16:15

"Jo..." Ušklíbl jsem se na ni. "Tu mám často, ale všechny to pořát překvapuje." Hořce jsem se zasmál , aleto už jsme stáli před velkými kovovými dveřmi. Jedním drápem jsem párkrát zašátral v zámku, ten se otevřel. "Vítej v mém skromném domě." Řekl jsem. Ocitli jsme se v další chladné kamenné chodbě lemované několika dalšími dveřmi. Byly vinné sklepy, tedy kdysy. Na druhém straně byly schody nahoru, do obytné části sídla. Otevřel jsem jedny dveře a přivázal anděle řetězem ke stěně s dobrou radou. "Neumři." Řekl jsem mu když cvakl zámek pout.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 19/12/2017, 17:04

Páni, jestli tomuhle říká skromné, tak jsem královna celého světa. Už z venku se to zdálo obrovské a teď když vidím po stranách těch několik dveří, stačím se jen užasle rozhlížet. "Páni," unikne mi šeptem. Potom, co připoutal anděla ke stěně na mě kývl, ať ho následuju. Vyšli jsme schody do patra, odtamtud jsem si to mohla ještě líp prohlédnout. Je to tu vážně úžasný.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 19/12/2017, 19:44

Přišel jsem ke schodům a drápy jemně přejel po vyřezávaných detailech na zábradlí. Celé to místo bylo v gotickém slohu, nádhera. Asi to bylo jedna z mála věcí, které jsem dokázal ocenit. První patro bylo vytapetováno modře vyšší žlutooranžově, nacházelo se tu tolik pokojů, že jsem je sám ještě ani všechny neprošel. Na stropě vedle schodů ze střechy však čněla pořádná díra, kterou sem dopadalo měsíční světlo. To byl takový nějaký hlavní sál. Dveře ven se dali normálně otevřít, ale i kdybych se odtud snažil někomu dovolat či něco podobného, nevedlo by to k ničemu. Celé to místo, ozářené starými pochodněmi bylo kryté opravdu silným kouzlem proti odhalení. Nikdy jsem nepřišel na to, jak je možné že jsem to našel zrovna já, ale stalo se. Záznamy domu jsem nikdy nijak neprocházel, jediné co jsem věděl bylo, že je opravdu velmi starý a od nepaměti se tu střídaly ty nejbohatší rodiny města. Pod schody byl obrovský krb s několika gauči kolem a vedle něj bylo nádherné staré klavírní křídlo. Nevím jak je možné, že bylo vždy perfektně naladěné, každopádně nemusela vědět, že na něj občas hraju a tak jsem si to nechal pro sebe. "Není nikdo, kdo by se o ten dům staral, až na mě. Škoda...Samozřejmě se to nedá zvládnout a za pár let se nejspíš zhroutí sám do sebe." Řekl jsem a ukázal na velkou díru ve střeše. "Jinak támhle je kuchyň, jestli ten slíbenej čaj vážně chceš, třeba se tu něco najde."
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 20/12/2017, 00:09

Čaj? Tak nějak pochybuju, že tu najdu něco, co by mě neotrávilo, nebo rovnou nezabilo, ale celkem mě zajímá, jak ta kuchyň vypadá. Uprostřed místnosti byl podlouhlý dřevěný stůl s pár židlemi. U jedné stěny se nachází krb a kousek od něj je malé okno, kterým procházelo měsíční světlo. Prošla jsem všechny skříňky a dokonce jsem našla i ten čaj, ale nevypadal zrovna nejlíp, tak jsem ho tam radši nechala. Šla jsem zpátky do, jakoby, hlavní haly a přešla až ke klavíru. Vždy jsem chtěla umět na něco hrát, nikdy jsem ale neměla možnost se to naučit. Opatrně jsem přejela po klávesách, jen jsem na sebou zakroutila hlavou a šla dál. Prohlížela jsem si díru ve stropě a pak mě napadlo: kam šel Zareth?
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 20/12/2017, 00:28

Využil jsem chvíle její nepozornosti a vytratil se. Ať si to tu klidně očumuje, potřeboval jsem trochu doplnit energii, čím dřív tím líp. Zamířil jsem tedy do sklepa, kde v jedné místnosti stála přivázaná mladá dívka. Na nic jsem nečekal a chytil ji kolem krku. Okamžitě jí z úst vyšla modrobílá záře a když jsem ji pozřel tělo spadlo na zem. Tahle věc nebyla praktická v jediné věci, zbavování se mrtvol byla vážně otrava. Zamířil jsem tedy zase za Xaiou, tentokrát už plný energie. Doufal jsem, že mi pomůže s tím andělem. "Tak jo...Jsem rád, že se ti tu tak hrozně líbí, ale prohlídku necháme na jindy ano? Já nevím jak ty, každopádně já bych se rád bavil těch hnusáků a k tomu potřebuju tvojí pomoct." Na chvíli jsem se odmlčel. "Dokázala bys mu z hlavy vytáhnout pár důležitých informací?" Zeptal jsem se bez okolků, neměl jsem chuť si na nic hrát.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 20/12/2017, 00:40

Když se mě zeptal, jestli vytáhnou nějaký informace z hlavy anděla. Kdybych věděla co přesně mám hledat, tak to mám během chvilky, takhle se mi do toho moc nechtělo. "Co přesně chceš vědět, když mi to řekneš, tak se na to dokážu zaměřit, teda občas a nemusela bych se mu v hlavě vrtat moc dlouho," řekla jsem, když jsme se vydali k stále připoutanému anděli, "čím dýl se mu budu hrabat v hlavě, tím hůř pro mě." Vypadal, že je na pokraji svých sil, což bylo dobře, nebude se mi moct bránit. Když má člověk silnou mysl, tak i když o tom neví, brání se mi, pak mě to stojí víc sil a to je vážně hodně vyčerpávající.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 20/12/2017, 22:51

"No dobře." Nehodlal jsem se nijak zdržovat. "Potřebuji jednu kombinaci od jistých dveří." Každý anděl ji má v mysli doslova vypálenou, pro všechny případy. Většina z nich ani netuší, k čemu je. Proč taky, andělé nechtějí zvědavce, kteří se budou hrabat v tom co, kdy, k čemu a jak. Proč myslíš, že mají tak přísná pravidla?" Posadil jsem se na gauč a pokračoval. "Za těmi dveřmi je krom jiného i něco, co mi patří a věř tomu nebo ne, ale když se mi to podaří najít, bude ušetřeno mnohem více životů, než kdybych to neměl. Ne že by mi nějak zvlášť šlo, o mír a štěstí světa, ale rozhodně nestojím o to, přitahovat na sebe ještě více pozornosti. To se mi teda fakt nechce." Tohle všechno co jsem jí řekl vlastně byla pravda, tedy ne úplně celá, ale nemusí zase vědět všechno. Nevině jsem se na ni podíval. "Z nějakého důvodu, když jsem se jim to celé snažil vysvětlit, nechtěli poslouchat a vrhli se na mě. Skoro jako by mi nevěřili, no chápeš to?" Musel jsem se zasmát, vždyť oni mě k mému chování skoro vybízeli. Na to jsem z kapsy vytáhl malou lahvičku s tmavě zelenou tekutinou. "Hele, ať se rozhodneš jakkoli, vem si tohle...Pomůže ti to. Ale u mě doma to nepij, nechci mít špinavou podlahu a nebyla bys první, kdo to v sobě neudržel."
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 21/12/2017, 09:37

Tak kombinace od dveří, to by snad neměl být žádný problém. Když se zeptal, proč myslím, že mají tak přísná pravidla, pokrčila jsem rameny, což on nemohl vidět, protože se otočil a šel si sednout na gauč. "Zřejmě něco tají a musí to být fakt vážný, když to nevědí ani ostatní andělé," řekla jsem zamyšleně. Pokračoval a když řekl, že na sebe nechce poutat ještě větší pozornost, potichu jsem se uchechtla: "A to mně vždycky přišlo, že chceš být středem pozornosti." Dost by mě zajímalo, co že to za těmi dveřmi je. Kdybych našla nějakého anděla, co za těmi dveřmi někdy byl, tak bych to zjistila celkem lehce. Nebo bych se jednoduše mohla zeptat přímo Zaretha, aspoň na to, co za těmi dveřmi je jeho, ale nechci vypadat moc zvědavě, navíc, stejně pochybuju, že by mi to vůbec řekl. Když si mi 'postěžoval', že mu andělé nevěřili, jen jsem nadzvedla obočí a taky se zasmála. Když ke mně natáhl ruku s lahvičkou, nedůvěřivě jsem na něj koukla, ale i tak jsem si ji vzala. Strčila jsem si ji do kapsy a otočila se k andělovi. Dřepla jsem si k němu a chytla ho za rameno, okamžitě jsem začala kousek po kousku objevovat jeho minulost. Zaměřila jsem se na zákoutí jeho mysli, pak jsem konečně našla to, co jsem hledala. Viděla jsem pouze tmu, ale najednou se mi před očima začaly objevovat čísla, byla to šestičíselná kombinace, 833905, pořád a pořád dokola. Odtrhla jsem se od anděla, cítila jsem se, jak kdybych rok nespala. "Piš si: 833905," řekla jsem Zarethovi, tak nějak mě nezajímalo, jestli si to píše nebo pamatuje, kdyby něco, tak já si to pamatovat budu, potom jsem unaveně pokračovala "a teď, myslíš, že bych si mohla někam lehnout?"
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 21/12/2017, 11:13

S předstíraným nezájmem jsem se díval na zeď proti sobě. Já sice částečně věděl, co za dveřmi je, ale to ona vědět nemusela. Když konečně začala číst myšlenky muže, otočil jsem se a nadšeně sledoval celé dění. To co dokázala bylo, vážně skvělé. Sice to vypadalo, že u toho doost trpí, zvládla ty informace vyhledat. Zakryl jsem své opovržení, tom, co se mě zeptala na odpočinek a jen jí řekl. "Jestli potřebuješ spánek, asi nejlepší je hned pokoj támhle nad schody. Ale mam tam nějaké věci a nechci, aby ses v tom hrabala dobře?" Pokynul jsem jí rukou, abych naznačil směr, kterým měla jít. Nechapu to. Démon co musí spát...No nic, třeba se časem trochu otrká.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 21/12/2017, 11:59

"Já neřekla, že potřebuju spánek. Jenom potřebuju znovu nabrat sílu a to udělám tak, že se dostanu do jakoby bezvědomí, nevím, jak přesně to popsat," nervózně jsem pokrčila rameny. Otočila jsem se a šla tam, kam mi ukàzal. Pokoj byl pěkně zařízený, potom si ho líp prohlédnu, teď jsem si jen lehla do postele a poddala se únavě.Netuším, jak dlouho to trvalo, když jsem se probrala konečně jsem si mohla pokoj prohlédnout. U zdi je velká skříň, v pokoji se nacházelo i pár menších skříní a truhel. Měla jsem hroznou chuť to tady celé prohrabat a zjistit, co tu je, jsem prostě zvědavý člověk. Ale neudělala jsem to, zase taková svině nejsem. Vylezla jsem z postele a šla dolů.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 21/12/2017, 12:45

Chvilku po tom, co odešla, jsem se připlížil do pokoje a skontrolov jestli "spí" vše se zdálo v pořádku,proto jsem se zase vrátil a zamířil za polomrtvým andělem. "Hádej co." Zazubil jsem se na něj. "Máš šťastnej den." Na to jsem mu drápatou rukou prorazil břicho a spokojeně sledoval jeho vystrašený pohled, když jsem ho chytil za páteř. "Ne počkej, ten byl včera." Na to jsem mu páteř s křupáním vyrval a nechal jeho tělo spadnout na zem. Odtáhl jsem jeho tělo do sklepení k tomu druhému tělu. Krvavou stopu jsem mávnutím ruky odstaranil a zamířil zase za Xaiou. "Stávat a cvičit sluníčko. Už musíme vyrazit."
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 21/12/2017, 13:19

Všimla jsem si, že anděl už tu není, raději ani nechci vědět, jakým způsobem se ho zbavil. "Sluníčko?" zeptala jsem se s výrazem 'děláš si ze mě srandu?'. "A co když řeknu, že nepůjdu? Teď jsem ti pomohla už dost, nemyslíš?" zeptala jsem se a opřela se o zeď. "Víš, chtěla bych z toho taky něco mít, tohle je dost nefér. Taky bych se prostě mohla rozhodnout, že už s tebou nechci mít nic společnýho a teď hned odejít." Pak mě napadlo, že pořád nevím, co je v té lahvičce se zelenou tekutinou. Vytáhla jsem ji z kapsy, tak aby ji dobře viděl. "Docela by mě zajímalo, co v tom je, nevěřím ti."
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 21/12/2017, 17:38

Když mi řekla, že mi možná už pomáhat ani nebude chtít, jen jsem protočil oči. "Ale no tááák...Ano, pomohla jsi mi a já tě zase nechal spát ve vlastní posteli. Jsme vyrovnáni, řekl bych. Tak si přestaň stěžovat. Osobně si myslím, že až je poznáš pořádně, už tě příště ani nebudu muset přemlouvat. A navíc nikdo ti nebrání, aby sis tam vzala co budeš chtít. Mimochodem je co brát." Jakmile se mě zeptala na lahvičku, trochu jsem zaváhal. Nevěděl jsem, jestli jí mám říct pravdu, ale nakonec jsem se rozhodl to udělat. "No víš...Umíráš, ještě o tom nevíš, ale brzo umřeš. Mno a tahle věc." Naznačil jsem lahvičku. "Ti život prodlouží...Tedy alespoň o pár dní." Pokrčil jsem rameny. "Nejsi jediná, která musí platit určitou cenu za vlastní magii. Potom jsem ale zase nasadil nadšený výraz. "Jo a ještě než vyrazíme, musím se pro něco moc důležitého zastavit ve městě." Vyšel jsem z pokoje a přeměnil se do své lidské podoby. Přes černé triko jsem si natáhl kostkovanou košili a zavolal na Xaiu. "Tak dělej brzdo, jinak tu strávím mládí."
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 22/12/2017, 10:47

"Takže si tam budu moct vzít cokoliv, jo? Tak to už je jiná." Aspoň zjistím, co za těmi dveřmi je a jako bonus si něco odnesu, takže si uděláme takový pěkný výlet, okej. Bylo vidět, že váhá, jestli mi říct co je v té lahvičce, nebo spíš, co to se mnou udělá, ale nakonec mi to přece jen řekl. Zjistila jsem, že umírám, vždyť jo, to normálně zjišťuju každý den, že jo. Ale aspoň vím, že se svou schopností na tom nejsem zase tak špatně. Přijde mi lepší, když umírám já, než lidi kolem mě. "Tak umírám, jo? Díky, že jsi mi to řekl," řekla jsem ironicky a pokračovala: "A co přesně v tvém případě znamená pár dní?" Přeměnil se do lidské podoby a zakřičel na mě, ať pohnu, já se jako hodná duše rozhodnu, že teda s ním půjdu a on na mě ještě křičí, že ksem brzda a ať pohnu, ten je ale milej. Taky jsem se přeměnila do své lidské podoby a šla za ním. Vyšli jsme z domu a směřovali do města, co tak důležitého může potřebovat...
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 22/12/2017, 21:49

Pokrčil jsem rameny. "Nemáš zač." Odvětil jsem po tom, co mi sarkasticky poděkovala. Jakmile se mě ale zeptala kolik jí zbývá, zamyslel jsem se. "Dobrá otázka...Ty bys mohla vydržet ještě tak deset nebo dvanáct dní. Nutno přiznat, že ty poslední tři se nejspíš budeš topit ve vlastním potu a poslední v krvi...Takže máš asi devět dní." Spokojeně jsem si vykračoval městem. Popravdě ani jsem nečekal, že se ke mě tak brzy připojí, ale to je jedině dobře. Zastavil jsem se před kavárnou a naprosto vážně se Xaie podíval do očí, na to řekl. "Takže, vevnitř je někdo s kým si musím nutně promluvit. Sehnat poslední informace a pár rad, znáš to. Takže mi udělej jednu malou laskavost a počkej tady." Naznačil jsem rukou míso na kterém stála. Už jsem nečekal ani vteřinu, zabouchl jsem jí dveře kavárny před nosem, zamířil ke stolu a nadšeně servírce řekl. "Čtvery vafle prosím." podívala se na mě jako na blázna, ale nic neřekla, zamířila pryč. Během chviličky už jsem měl na stole kopec té úžasné dobroty.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 24/12/2017, 16:43

Překvapilo mě, jak klidně mi říkal, že mi zbývá asi tak devět dní, jakoby to vůbec nic nebylo. Jen jsem nad tím zakroutila hlavou. Došli jsme před kavárnu a on mi přímo rozkázal, ať na něj čekám tady. Tak to teda ne, nebudu ho poslouchat na slovo, jako nějaký jeho pes. "Tak..." chtěla jsem něco namítnout, ale to už mi zavřel dveře před nosem. Chvíli jsem tam přece jen stála, ale moje zvědavost mi nedala a já vešla dovnitř. Rozhlížela jsem se, nechtěla jsem hlavně, aby si mě všiml. Servírka mu na stůl přinesla...vafle?! Jestli v tech vaflích není nějaký papírek s informacema, tak nevím. Začal se téma vaflema ládovat a já jen se smíchem odešla ven. Tak démon, co miluje vafle, no to mě podrž. Po pár minutách čekání vyšel ven a jen na mě kývl, ať jdu za ním. "Tak jaké informace jsi sehnal?" řekla jsem provokativně s důrazem na slovo 'informace'. To by mě zajímalo, jak se z tohohle vykecá.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 24/12/2017, 22:37

Během okamžiku jsem měl dojedeno. Nechal jsem na stole peníze a naprosto spokojeně zamířil ke dveřím u kterých jsem se ještě zastavil, protože jsem v zrcadle zahlédl na své tváři trochu šlehačky. Hned jsem ji dlouhým dračím jazykem olízl a otevřel dveře. Když se mě zeptala, jaké informace jsem tam sháněl, naprosto nevzrušeně jsem mávl rukou a klidně pronesl. "To zatím nemusíš vědě, až přijde čas, vše ti prozradím." Rozhodně jsem jí o své malé slabosti nechtěl nic říkat. Já sám jsem si ji zatím moc nepřipouštěl, ale co jsem měl asi tak dělat? Nebyla to moje chyba, že někdo vymyslel vafle. Samozřejmě jsem si všiml, jejího tonu hlasu, když se mě na to ptala, ale zůstal jsem dokonale klidný. "No dobře...Čas jít, nebo máš ještě nějaké speciální přání?" Povytáhl jsem obočí, abych obrátil diskuzi jejím směrem.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 25/12/2017, 21:46

Je to vážně dobrý herec, to se musí nechat. Však já mu to někdy připomenu. Když se mě zeptal, jestli někam potřebuju jít, na chvilku jsem se zamyslela, a pak mě napadlo, že by se mi mohlo hodit pár věcí z domu. "Jedno by tu bylo, potřebovala bych se stavit domů, což je celkem daleko...víš co, zapomeň na to, zvládnu to bez toho." mávla jsem rukou. Rozešla jsem se a pak mi došlo, že nevím kudy jít, otočila jsem se na Zaretha: "Kudy?" Rozešel se rovně a tak jsem šla za ním. Když tak přemýšlím, jak asi vypadá místo, kam jdeme? Ono to je vlastně jedno, za chvíli to stejně zjistím. Když jsem se vrátila do reality, byli jsme kousek za městem. Šli jsme po hlavní cestě a pak jsme zabočili na takovou nenápadnou cestičku, když jsme došli na její konec, zastavili jsme se před velkou černou bránou.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 26/12/2017, 00:19

Povytáh jsem obočí a jen nad ní zakroutil hlavou. Aspoň by mohla vědět,co vlastně chce. "Třeba někdy bude příležitost a dům mi ukážeš." Nijak jsem se nepozastavoval nad tím, jak to zní a začal se smát. "Mě by totiž hrozně zajímalo, jakým způsobem si ti malí zelení skřeti co údajně nosí štěstí vlasntě žijou." Vypravil jsem ze sebe mezi záchvaty smíchu. Dobrá nálada mi vydržela jen chvilku, protože už jsme stáli před velkými dveřmi. "Egh...fajn..." Ukázal jsem na dveře. "Někdy je nejlepší jít prostě slušně rovnou za nosem a všichni ti rádi vyhovějí." Sice jsem si z dané situace pochopitelně utahoval, ale byla to spíš jen dobrá maska, jak zakrýt svoji nejistotu. Spiklenecky jsem se na ni usmál. "Lekce slušného chování číslo jedna. Nepokaz první dojem." Ke dveřím jsem přišel a párkrát zaklepal. Během okamžiku se pootevřely a jeden mladý anděl vystrčil hlavu. Zazubil jsem se na něj a odhalil tak ostré zuby. "Nemějte mi to za zlé, ale mohu si vypůjčit trochu cukru?" Anděl zbledl strachem a zlostí. "Ty!" Stačil říct těsně před tím než mu kapka krve prolétl a hlavou jako kulka. "Taaak fajn, myslim že můžeme dál." Řekl jsem při pohledu na jeho tělo a opatrně ho překročil. Opravdu jsem se toho nechtěl dotknout.
    Xaiarana Arilekiel
    Xaiarana Arilekiel

Příspěvek pro Xaiarana Arilekiel za 30/12/2017, 22:03

A je to tady zase, myslí si, že jsem nějaký leprikon, nebo co?! To teda v žádném případě! Měla jsem největší chuť ho něčím praštit, nakonec jsem si jen povzdechla a zakroutila nad ním hlavou. Když jsme stáli před dveřmi, začal mluvit o slušném chování, on mi asi tak bude něco říkat, pff, to určitě. Zareth zaklepal a anděl vystrčil hlavu ze dveří. Zareth se zeptal na vypůjčení cukru a já měla co dělat, abych nevyprskla smíchy, ten si z toho umí udělat dobrou komedii. Andělovi brzo došlo, s kým má tu čest, ale než stihl něco udělat proletěla mu kapka krve hlavou a anděl se svalil na zem. Měli jsme volný průchod, tak jsme ho překročili a šli dál. Zavřela jsem za námi dveře a pak se rozhlédla po prostorné chodbě. Byly tu troje dveře, jako první jsem se vydala k největším dveřím přímo naproti nám.
    Zareth
    Zareth

Příspěvek pro Zareth za 31/12/2017, 00:37

Následoval jsem rychlým krokem Xaiu rychlým krokem ke dveřím. Tam jsem se ale zastavil. "Fajn...je to hned tady za nimi. Mají to jen chvilku a ještě to jaksi nestačili přesunout. " Na chvilku jsem se odmlčel. "Teď je tvoje příležitost zazářit, protože já dovnitř jít nemůžu. Nevím kolik jich tam je, ale hlídají jednu zbraň. Je to taková stříbrná dýka. Když ji sem bez otázek doneseš zavedu tě na místo, kde si můžeš najít vlastní poklady." Andělovi, který zrovna vyběhl ze dveří jsem máchnutím ruky rozpáral hrdlo a pokračoval. "Budu tě krýt odsud, tak hlavně neudělej žádnou pitomost. Dost nerad bych tě odsud nesl na zádech. To víš, ještě bych měl od tebe zmačkanou košili." Řekl jsem. Přiznávám, že tohle byl zatím ten nejbližší pokus o to říct někomu, aby na sebe dával pozor. I když nejspíš dost chabý.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

Právě je 17/10/2019, 10:20